Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy brązowy. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych brązowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe brązowe. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z brązowymi bezworkowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Samsung VC07K51L9H1

Samsung VC07K51L9H1 Najniższa Cena Online

Samsung VC07K51L9H1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07K51L9H1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący barwa:beżowy/brązowy;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa:brązowy;Moc wejściowa:750 W;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:45 cm;rozmiary - szerokość:29,4 cm;rozmiary - wysokość:33,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini elektroszczotka, szczotka, szczotka do sierści zwierząt;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10,5 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW7260

Tefal TW7260 Najniższa Cena Online

Tefal TW7260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7260
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Silence Force TW7260 Model: TW7260EA skuteczne i efektywne odkurzanie Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic łączy w sobie niezawodną wydajność odkurzania z użyteczną konstrukcją.

  Nowa szczotka 2w1 POWER AIR gładko przesuwa się po każdej powierzchni. Silence Force Cyclonic to staranne odkurzanie zarówno podłóg twardych, jak i dywanów, stanowczo energooszczędny silnik, wyjątkowo cicha praca i przyciągający oko design.

  najkorzystniejsze odkurzanie unikatowa wydajność Zoptymalizowany przepływ powietrza i dwupozycyjna ssawka gwarantują wyjątkowo wydajne odkurzanie. Z myślą o właścicielach zwierząt dodatkowe akcesoria Do urządzenia załączono akcesoria umożliwiające właścicielom zwierząt skuteczne eliminowanie sierści z dywanów, mebli i tapicerki samochodowej.

  unikatowa oszczędność prądu Silnik EffiTech Możesz produktywniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech. Sprawne sprzątanie każdej powierzchni Ssawka POWER AIR Nowa 2-pozycyjna szczotka poradzi sobie z każdym zabrudzeniem jednocześnie na dywanie, jak i twardej podłodze, jednocześnie gwarantując łatwe prowadzenie.

  Maksymalna autonomia obszerna pojemność Zbiornik na kurz o pojemności aż 2,5 l umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Perfekcyjnie sprawdza się w mieszkaniach i domach o szerokiej powierzchni.

  wygodne odkurzanie Cicha praca urządzenia skuteczność i wyjątkowo cicha praca urządzenia na poziomie zaledwie 67 db(A) - porównywalnym z cichą rozmową. Przystępne czyszczenie Przemyślany design Pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym opróżnianiu i czyszczeniu.

  Wszystko to dla rozszerzenia Twojej wygody. Sprawne zatrzymanie kurzu System filtracji cyklonicznej Odkurzacz Silence Force Cyclonic zagwarantuje najkorzystniejszą reemisję kurzu na poziomie zaledwie <0,02% co oznacza filtrację na poziomie >99,98% - aż tyle kurzu przechodzi przez system filtracji i zostaje w odkurzaczu.

  To wszystko dzięki wysokiej efektywności technologii cyklonowej. Maksymalna wygoda odkurzania zwiększona ergonomia Odkryj nowy rozmiar komfortu dzięki dużym kółkom i wygodnym uchwytom, które pomagają w przenoszeniu odkurzacza.

  w dodatku, zgrabna i postępowa forma znakomicie wpisuje się w estetykę każdego domu. Towar naprawialny - 10 lat prosta naprawa artykułu Szybka i niedroga wysyłka części zamiennych przez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic to połączenie najwyższej skuteczności zbierania zabrudzeń, a także energooszczędnej i cichej pracy zamkniętych w zgrabnej formie.

  Nowa, dwupozycyjna szczotka POWER AIR do dywanów i podłóg bez wysiłku przesuwa się po każdej powierzchni, pozbywając się kurzu ekspresowo i produktywnie. Zaawansowany system filtracji cyklonicznej wyjątkowo precyzyjnie oddziela kurz od powietrza.

  Pojemnik o pojemności 2,5 l umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania zbiornika, a udoskonalona budowa zapew...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czarne. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy brązowy opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe brązowe cena,
 • ranking z brązowymi bezworkowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze bezworkowe brązowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe brązowe, odkurzacz bezworkowy brązowy cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych brązowych, ranking odkurzaczy bezworkowych brązowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *