Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Bosch,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Bosch. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528)

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528) Najniższa Cena Online

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGC21X350 filtr HEPA produktywny odkurzacz bezworkowy o kompaktowej konstrukcji z obfitym pojemnikiem na kurz - dla szybszego odkurzania. Filtr HEPA: perfekcyjny dla alergików. Dodatkowo zmywalny, dzięki czemu oszczędzasz.

  Turboszczotka dla ekstra-starannych rezultatów odkurzania dywanów. Technika Power AirCycle: wyższa skuteczność odkurzania dzięki potrójnej cyrkulacji powietrza i potężnemu silnikowi Bosch. Power Control: optymalne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki skrupulatnej regulacji mocy i nieszablonowemu systemowi zarządzania pracą silnika NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz bezworkowyMoc: 600WŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Elektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: wymiar LRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaPromień działania: 10 mTyp filtra: HEPA hygienic filterZwijanie kabla: automatycznie Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna.

  z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niepokaźne cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - świetny dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Turbo-moc do skrupulatnego odkurzaniaMożesz prosto osiągnąć najlepsze rezultaty z turboszczotką. Przy równoczesnym odkurzaniu i wyczesywaniu obrotowym wałkiem, turboszczotka szczególnie starannie likwiduje włókna, włosy, nitki i sierść z dywanów i wykładzin.

  Wyższa produktywność odkurzania, nawet gdy pojemnik na kurz się zapełni.Wysoka wydajność nawet po zapełnieniu się pojemnika na kurz? Dzięki technice Power AirCycle i technologii silników Bosch jest to możliwe.

  dokładnie obliczony cyklon i trafny przepływ powietrza sprawiają, że powietrze krąży w pojemniku na kurz trzykrotnie, a mocna siła odśrodkowa oddziela kurz od powietrza. Czystsze powietrze i higieniczna obsługa dzięki dwóm filtrom.Podwójna higiena dzięki dwóm filtrom: jednemu pod pojemnikiem na kurz, a drugiemu z tyłu urządzenia, aby zapewnić czystsze powietrze w domu.

  na dodatek, dzięki przemyślanej konstrukcji pojemnik na kurz można w całości wyczyścić bez dotykania filtra, co zagwarantuje jeszcze bardziej higieniczną obsługę. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurz.komfortowa obsługa jest ważna w trakcie odkurzania.

  Dzięki EasyClean System czyszczenie urządzenia jest znacznie łatwiejsze. Pojemnik na kurz wyjmuje się za naciśnięciem przycisku bez rozsypywania kurzu. Dzięki krągłemu kształtowi pojemnik na kurz jest łatwiejszy do czyszczenia, ponieważ zanieczyszczenia nie gromadzą się w narożnikach.

  Łatwe, zajmujące mało miejsca przechowywanie węża. Przechowywanie odkurzacza zajmuje przestrzeń. Ale nie tak wyjątkowo jak kiedyś! Dzięki prostemu rozwiązaniu do przechowywania węża, wąż można mocno przymocować do urządzenia, oszczędzając miejsce.

  świetny do przechowywania w minimalnej przestrzeni, takiej jak szafka. Nieznaczne rozmiary z wielkim pojemnikiem na kurz - dla wygodnego odkurzania.Oszczędzaj czas i miejsce. Kompaktowy,skuteczny odkurzacz zagwarantuje łatwą i praktyczną obsługę dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji.

  duży pojemnik na kurz zapewnia jeszcze obszerniejszą wygodę, ponieważ rzadziej trzeba go opróżniać. Ponieważ urządzenie zajmuje niedużo miejsca, jest przystępne do przechowywania. SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćBezworkowy.

  Skutecznie, szybko i czysto - bez konieczności stosowania wymiennych worków. Brak dodatkowych kosztów.bardzo wysoka produktywność dzięki wysokiemu przepływowi powietrza highPower Airflow: mocny silnik ze zoptymalizowaną aerodynaiką.Poziom głośności: 78 db(A)HigienaFiltr HEPA: idealny dla alergików.

  Filtr jest ponadto zmywalny, dzięki czemu unikasz dodatkowych kosztów.Wysoka skuteczność systemu separacji kurzu KomfortKompaktowy rozmiarCiężar: 4.711 kg (bez wyposażenia)Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Elektroniczna regulacja siły ssaniaWygodny, ergonomiczny uchwytPojemnik na kurz: rozmiar L.Rura teleskopowaPrzełączalna szczotka rolkowaAutomatyczne zwijanie kablaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaPromień działania: 10 mTyp filtra: HEPA hygienic filterZwijanie kabla: automatycznieWymiary i wagaWymiary urządzenia: 290 x 301 x 446 mmCiężar - bez wyposażenia: 4,7 kgMasa brutto: 7,8 kgMasa netto (kg): 6,2 kgSzczegółowe dane techniczneNatężenie (A): 10 ACzęstotliwość (Hz): 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 750 WAkcesoriaZawarte akcesoria: 1 x Ssawka szczelinowa, 1 x Ssawka do tapicerki


Bosch BGC05AAA1, kolor czarny

Bosch BGC05AAA1, kolor czarny Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGC05AAA1, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGC05AAA1, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGC05AAA1Kompaktowy odkurzacz z systemem prostego przechowywania NAJWAŻNIEJSZE cechy:Skutecznie, czysto i szybko.Bezworkowy. Bez dodatkowych kosztów.Ultrakompaktowy: przystępne stosowanie i przenoszenie dzięki lekkiej budowieEasyStorage: system wygodnego przechowywania.

  Możesz łatwo i momentalnie złożyć urządzenie, dzięki małym rozmiarom i systemowi nietrudnego przechowywania węża. Zyskujesz więcej miejsca na inne rzeczy.Pojemnik na kurz wymiar LRura teleskopowaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 9 mAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowa sprawnośćSkutecznie, szybko i czysto - bez konieczności używania wymiennych worków.

  Brak dodatkowych kosztów.HigienaWysoka wydajność systemu separacji kurzuAntyalergiczny filtr PureAir: skutecznie oczyszcza wydmuchiwane powietrze. Zmywalny - bez dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy wymiarCiężar: 4.4 kg (bez wyposażenia)Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzWygodny, ergonomiczny uchwytPojemnik na kurz rozmiar LRura teleskopowaPrzełączalna szczotka rolkowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 9 m2 obfite koła/1 kółko obrotowePomiar i obliczenia wartości w oparciu o rozporządzenie (UE) NR 666/2013.

  Pomiar i obliczenia wartości, które nie są szczegółowo opisane w tym rozporządzeniu, zostały stworzone zgodnie z EN 60312-1:2017 rozmiary i wagaWymiary urządzenia (mm): 314 x 268 x 381 mmCiężar (kg) - bez wyposażenia: 4,4 kgMasa brutto (kg): 7,7 kgMasa netto (kg): 6,000 kgSzczegółowe dane techniczneNatężenie (A): 10 ACzęstotliwość (Hz): 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 700 W


Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) Najniższa Cena Online

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGS41K332 2,4 l 550 W solidny odkurzacz bezworkowy z SmartSensor Control. Rewelacyjne połączenie super staranności odkurzania i najwyższej wygody obsługi. NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 550 WPojemność zbiornika na kurz: 2,4 lFiltr: HEPAPromień działania: 10 mPoziom głośności: 72 dBaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaRura teleskopowa Wyższa skuteczność odkurzania z kontrolą sprawności.Wyższa skuteczność odkurzania przez cały czas dzięki sensorom, które pilnują skuteczność i sygnalizują, kiedy należy wyczyścić filtr.

  technika czujnik AirCycle w połączeniu z potężnym silnikiem Bosch wytwarza istotnie mocną siłę odśrodkową ( 4-krotna rotacja powietrza w pojemniku), która jeszcze skuteczniej oddziela kurz i od powietrza.

  Wszelkie skażenia zostają w pojemniku a czyste powietrze, po przejściu na dodatek przez filtr, wydostaje się na zewnątrz. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurzWygodna obsługa to znaczny składnik każdego urządzenia.

  System EasyClean zagwarantuje łatwiejsze używanie. Pojemnik na kurz wyjmuje się po naciśnięciu przycisku bez ryzyka przypadkowego wypadnięcia zabrudzeń z jego wnętrza. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi, bez niepotrzebnych zakamarków, pojemnik na kurz łatwiej opróżnić oraz utrzymać w czystości.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% nieduże cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - rewelacyjny dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Łatwa obsługa dzięki użytecznemu designowi.funkcjonalny design jest szczególnie ważny w odkurzaczy. Funkcjonalność i estetyka wygodne używanie przy przenoszeniu, manewrowaniu czy przechowywaniu.

  Z użytecznym kształtem i obfitym pojemnikiem na kurz, sprzątanie stanie się nietrudne! Stale wysoka mocZawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Kiedy spadnie przepływ powietrza, wskaźnik LED zaświeci się na czerwono. Jest to informacja o konieczności czyszczenia filtra. Nie trzeba już pamiętać kiedy ostatnio filtr był czyszczony. Urządzenie zrobi to za nas.

  poprzez regularne czyszczenie filtra, odkurzacz będzie służył mnóstwo lat. SPECYFIKACJA technologicznASkutecznośćSkutecznie, czysto i szybko. I bezworkowo. SmartSensor Control: zminimalizowana obsługa. Brak dodatkowych kosztów.QuattroPower System wysoka wydajność dla bezawaryjnych rezultatów.technologia SmartSensor Control: stałe monitorowanie wydajnościPoziom głośności: 72 db(A)HigienaCzyszczenie filtrów: obsługa wymagająca niewiele wysiłku dzięki EasyClean SystemFiltr HEPA: genialny dla alergików.

  Filtr jest na dodatek zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy rozmiarŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.2 uchwyty dla wygodnego przenoszenia urządzeniaSpecjalnie zaprojektowana szczotka do odkurzania twardych powierzchni ze szczelinami i przerwami takich jak kafelki i klepki podłogowe.

  doskonała dodatkowo do odkurzania delikatnych podłóg parkietowychRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar XL.Parkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 10 m2 obfite koła/1 kółko obrotoweCiężar: 5.6 kg (bez wyposażenia) WzornictwoDominującytowaru: Biały, CzarnyKolor uzupełniający: CzarnyMateriał rury: MetalIlość kółek: 2 obszerne koła / 1 kółko obrotoweWymiary i wagaWymiary urządzenia: 267 x 324 x 474 mmCiężar - bez wyposażenia: 5,6 kgMasa brutto: 8,3 kgSzczegółowe informacje techniczneNatężenie: 10 ACzęstotliwość: 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 550 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Bosh Odkurzacz bezworkowy bosch bgc05aaa1 (4242005076338)

Bosh Odkurzacz bezworkowy bosch bgc05aaa1 (4242005076338) Najniższa Cena Online

Bosh Odkurzacz bezworkowy bosch bgc05aaa1 (4242005076338) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosh
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosh Odkurzacz bezworkowy bosch bgc05aaa1 (4242005076338)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Serie | 2 BGC05AAA1

  Kompaktowy odkurzacz z systemem przystępnego przechowywania.

  • Higieniczny system filtracji: czyste i przefiltrowane wydmuchiwane powietrze.
  • spory zasięg zagwarantuje luźne odkurzanie w promieniu 9 metrów od gniazdka.
  • technologia bezworkowa AirCycle: dla wysokiej produktywności odkurzania dzięki solidnej sile odśrodkowej.
  • Przycisk zasilania: wysoka skuteczność i pełna moc za jednym dotknięciem - bez potrzeby regulacji.
  • Łatwe przechowywanie węża: oszczędzaj miejsce dzięki prostemu, kompaktowemu rozwiązaniu do przechowywania węża, które zawiera się do większości szafek.

  Skuteczność

  • Skuteczne i szybkie odkurzanie - bez konieczności wykorzystywania wymiennych worków. Brak dodatkowych kosztów.
  • Nowy, progresywny silnik HiSpin Motor z aerodynamicznymi łopatkami i świetnie skalibrowanym przepływem powietrza, zapewniającym wysoką efektywność odkurzania przy niskim zużyciu energii

  Higiena

  • Wysoka sprawność systemu separacji kurzu
  • Antyalergiczny filtr PureAir: czyste wydmuchiwane powietrze. Zmywalny. Oszczędność kosztów.

  Komfort

  • Kompaktowe wymiary
  • Waga: 4.4 kg (bez wyposażenia)
  • Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz
  • komfortowy, poręczny uchwyt
  • Pojemnik na kurz: wymiar L
  • Rura teleskopowa
  • Ssawka przełączalna dywan/podłoga
  • Ssawka 2w1
  • Parkowanie pionowe i poziome
  • automatyczne zwijanie kabla
  • Zasięg odkurzania: 9 m
  • 2 duże koła/1 kółko obrotowe
  • Poziom głośności: 78 db(A)

Odkurzacz bezworkowy BOSCH BGS05A322 Cleann'n

Odkurzacz bezworkowy BOSCH BGS05A322 Cleann'n Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy BOSCH BGS05A322 Cleann'n - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy BOSCH BGS05A322 Cleann'n
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: Powystawowy, rysy na metalicznej rurze. • Towar produktywny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Wyjątkowo ekonomiczny - znikomy, lekki i bezworkowy odkurzacz Cleann'n. Dzięki niepokaźnym wymiarom i akcesorium do przechowywania węża odkurzacz można prosto i ekspresowo złożyć, a Ty zyskujesz więcej miejsca na inne rzeczy.

  Najważniejsze właściwości urządzenia Odkurzacz z systemem łatwego przechowywania. Wysoka skuteczność, niskie zużycie energii. Nad wyraz lekki - 4,4 kg Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Bezproblemowe przechowywanie Dzięki kompaktowym rozmiarom i akcesorium do składania węża, przechowywany odkurzacz zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

  System komfortowego przechowywania węża, pozwala z łatwością i momentalnie złożyć odkurzacz w taki sposób, aby zyskać więcej miejsca na inne rzeczy. Bezproblemowe przechowywanie Dzięki kompaktowym rozmiarom i akcesorium do składania węża, przechowywany odkurzacz zajmuje naprawdę mało miejsca.

  System komfortowego przechowywania węża, pozwala prosto i błyskawicznie złożyć odkurzacz w taki sposób, by zyskać więcej miejsca na inne rzeczy. Bardzo lekki i funkcjonalny Kompaktowa kompozycja i niska waga (zaledwie 4,4 kg) sprawiają, że nasz odkurzacz jest nie tylko nieprawdopodobnie zwrotny i niezwykle komfortowy do przechowywania, ale też nietrudny do przenoszenia.

  szczególnie lekki i funkcjonalny Kompaktowa konstrukcja i niska waga (zaledwie 4,4 kg) powodują, iż nasz odkurzacz jest nie tylko niesłychanie zwrotny i nad wyraz wygodny do przechowywania, ale też łatwy do przenoszenia.

  HiSpin Motor technologiczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce produktywny silnik skuteczne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki lepszej konstrukcji łopatek wirnika. HiSpin Motor techniczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce efektywny silnik produktywne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki ulepszonej konstrukcji łopatek wirnika.

  Komfort dla Ciebie, ochrona dla podłóg Szczotka do twardych powierzchni ze szczelinami rodzaju Premium czyści twarde parkiety ze szczególną starannością. Jej miękkie kółka upraszczają manewrowanie i chronią powierzchnię przed zarysowaniami, a silikonowe paski pomagają na dodatek wygarniać kurz z fug, zapewniając precyzyjne pozbycie się zanieczyszczeń.

  Komfort dla Ciebie, ochrona dla podłóg Szczotka do twardych powierzchni ze szczelinami rodzaju Premium czyści twarde parkiety ze szczególną dokładnością. Jej miękkie kółka ułatwiają manewrowanie i chronią powierzchnię przed zarysowaniami, a silikonowe paski pomagają dodatkowo wygarniać kurz z fug, gwarantując staranne pozbycie się skażeń.

  technologia na najwyższym poziomie Od ponad stu lat firma Bosch jest symbolem najwyższej jakości i bezusterkowości, a nasi konstruktorzy dbają o unikatową funkcjonalność urządze...


Bosch Odkurzacz cleann n bgs05a221

Bosch Odkurzacz cleann n bgs05a221 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe z przewodem do 8 metrów. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz cleann n bgs05a221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz cleann n bgs05a221
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis szczegółowy

  Kompaktowy odkurzacz z systemem łatwego przechowywania
  efektywnie, czysto i szybko. Bezworkowy. Bez dodatkowych kosztów.
  Ultrakompaktowy: przystępne stosowanie i przenoszenie dzięki lekkiej budowie
  EasyStorage: system komfortowego przechowywania. Możesz z łatwością i prędko złożyć urządzenie, dzięki znikomym wymiarom i systemowi prostego przechowywania węża. Zyskujesz więcej miejsca na inne rzeczy.
  Klasa A

  atrybuty towaru Regulacja mocy: Tak
  Kolor: Szary
  Waga jednostkowa brutto: 7,7 kg
  Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami): 2 PLN
  Zabezpieczenia: Blokada zamknięcia pokrywy przy złym założeniu pojemnika, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Waga netto: 6 kg
  Kod CN: 8508 11 00
  Poziom hałasu: 78 dB
  typ opakowania konsumenckiego: Karton
  Klasa skuteczności czyszczenia dywanu (DPU): D
  Waga brutto: 7,7 kg
  liczba opakowań konsumenckich: 1 szt.
  atrybuty urządzenia: samoczynny zwijacz przewodu, poręczna rączka, poręczny uchwyt, Parkowanie poziome, Uchwyt do przenoszenia
  Opakowanie display: Nie
  Opakowanie recyklingowe: Nie
  Długość przewodu: 6 m
  Moc silnika: 700 W
  Instrukcja: Tak
  rozmiar opakowania (SxWxG): 31 x 36 x 53,5 cm
  Wyposażenie dopełniające: 1 x ssawka kombi
  Klasa re-emisji kurzu: A
  rozmiary (SxDxW): 38,1 x 26,8 x 31,4 cm
  rodzaj worka/zbiornika: Bezworkowy
  Okres gwarancji: 24 mies.
  objętość worka/pojemnika: 1,5 l (dm³)
  Średnie roczne zużycie energii: 28 kWh/rok
  Klasa skuteczności czyszczenia podłogi twardej (DPU): A

odkurzacz bezworkowy bgs05a220 marki Bosch

odkurzacz bezworkowy bgs05a220 marki Bosch Najniższa Cena Online

odkurzacz bezworkowy bgs05a220 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezworkowy bgs05a220 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGS05A220 1,5l EPA 700W konkretny odkurzacz bezworkowy Bosch BGS05A220. Świetne połączenie super dokładności odkurzania i najwyższej wygody obsługi. NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc: 700 W pojemność zbiornika na kurz: 1,5 l Filtr: EPA 12, higieniczny filtr PureAir Zasięg pracy: 9 m Poziom głośności: 78 dBa samoczynne zwijanie kabla Rura teleskopowa Wysoka efektywność czyszczenia choćby przy zapełnionym pojemniku na kurz.

  technologia AirCycle z dokładnie ukształtowanym cyklonem i rewelacyjnie prowadzonym powietrzem kreuje siłę odśrodkową, która oddziela cząsteczki kurzu i powietrza. Oddzielony pył jest przechowywany w pojemniku na kurz, a powietrze przed wejściem do wnętrza jest odfiltrowane.

  Łatwe i oszczędzające miejsce przechowywanie węża. Przechowywanie odkurzacza zajmuje miejsce. Ale nie tak bardzo jak kiedyś! Dzięki prostemu rozwiązaniu do przechowywania węża, wąż można ciasno przymocować do urządzenia, oszczędzając miejsce.

  nieprzeciętny do przechowywania w niepokaźnej przestrzeni, takiej jak szafka. SPECYFIKACJA technicznA Komfort Poziom hałasu: 78 dBa Długość przewodu regulującego: 600 cm Zwijanie przewodu: samoczynne pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Filtr EPA 12, filtr higieniczny Zasięg pracy: 9 m Materiał rury: Stal nierdzewna ilość kół: 2 pokaźne koła skrętne/1 rolka sterująca Rura teleskopowa: Tak Materiał pojemnika: Plastikowy Kompaktowy przystępna obsługa wyjmowania i opróżniania pojemnika na kurz Dwuczęściowe akcesorium: ssawka do tapicerki i ssawka szczelinowa Uchwyt Ergo Waga: 4,4 kg (sam cylinder) rozmiary: 314x268x381mm Kolor: Niebieski sprawność solidny, czysty i prędki Nowy, progresywny silnik HiSpin z aerodynamicznymi łopatkami i wspaniale skalibrowanym przepływem powietrza do zbierania obfitej ilości kurzu przy niskim zużyciu energii Klasa skuteczności energetycznej A Higiena Wysoce sprawny system separacji pyłu Higieniczny filtr PureAir zagwarantuje czystsze powietrze wylotowe o klasie emisji A, zmywalny


Odkurzacz bezworkowy Bosch ProPower BGS21POW2 750W

Odkurzacz bezworkowy Bosch ProPower BGS21POW2 750W Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy Bosch ProPower BGS21POW2 750W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy Bosch ProPower BGS21POW2 750W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy Bosch ProPower BGS21POW2 750W


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Bosch cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze bezworkowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Bosch, odkurzacz bezworkowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Bosch, ranking odkurzaczy bezworkowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *