Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne RoboJet. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego RoboJet. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów RoboJet,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające RoboJet. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi RoboJet, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) Najniższa Cena Online

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości gwarantujący imponującą efektywność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technologii Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone poprzez mocny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą genialnie odwzorowaną mapę powierzchni dostępną w aplikacji mobilnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki temu robot starannie posprząta w jeszcze krótszym czasie szybko i dokładnie. Inteligentne czujniki nieprzeciętną orientację w przestrzeni, dzięki temu odkurzacz produktywnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot zlikwiduje skrupulatnie zanieczyszczenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....


RoboJet Duel (5905279253018)

RoboJet Duel (5905279253018) Najniższa Cena Online

RoboJet Duel (5905279253018) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet Duel (5905279253018)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jako Autoryzowany punkt handlowy oferujemy Państwu roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji:

  RoboJet Duel 3

  Następca rewelacyjnej linii robotów sprzątających, całkowicie odmieniony imponuje funkcjonalnością produktywnością. RoboJet Duel 3 wykorzystuje nawigacje żyroskopową, posiada akcesorium w postaci głowicy myjącej połączonej z pojemnikiem na zanieczyszczenia. Zainstalowany w robocie moduł Wifi pozwala na połączenie robota z aplikacją przenośną co pozwala na wykorzystywanie w szybki sposób wielu jego funkcji i obserwowanie pracy urządzenia naniesionej na wirtualną mapę sprzątania.  Charakterystyka pracy

  Robot sprzątający wykorzystuje system nawigacji żyroskopowej. Zastosowane urządzenie że Duel 3 jeździ w zorganizowany sposób „miejsce przy miejscu”. Samoczynny odkurzacz lokalizuje przeszkody oraz płynnie je omija nie burząc toru jazdy. System poruszania się robota efektywność sprzątania i pokrycie całej powierzchni na której RoboJet pracuje.  Hybryda

  W skład wyposażenia robota sprzątającego wchodzi akcesorium w postaci głowicy myjącej połączonej z pojemnikiem na zanieczyszczenia. Jej obecności umożliwia jednoczesne mopowanie i odkurzanie powierzchni. Użytkownik po zmianie standardowego kosza na zanieczyszczenia (0,6l) na specjalny 2-komorowy – woda (400ml) oraz kurz (300ml) sprawia ze RoboJet Duel 3 w trakcie pracy odkurza i przeciera na mokro powierzchnie. Woda znajdująca się w pojemniku transportowana jest na ściereczkę z mikrofibry która wchłania zanieczyszczenia pozostawiając podłogę wyraźnie odświeżoną. Warto pamiętać że robot poruszając się razem z głowicą pobiera istotnie więcej energii z akumulatora niżeli w typowym trybie odkurzania. Skutkuje to krótszym czasem pracy na jednym ładowaniu.


  System 4-stopniowego sprzątania

  RoboJet Duel 3 stosuje system 4-stopniowego sprzątania w skład którego wchodzą – dwie szczotki boczne, szczotka główna, silnik zasysający i głowica myjąca. Umiejscowione symetrycznie po bokach urządzenia, szczotki boczne zagarniają skażenia w obszar roboczy szczotki głównej, a także siły zasysającej. Budowa, a także charakterystyka pracy wirujących szczotek samoczynny odkurzacz zbiera zanieczyszczenia znajdujące się w miejscach trudno dostępnych np. Przy ścianach lub w rogach pomieszczeń. Szczotka główna przeplatana gumą, a także włosiem, genialnie sprawdza się zarówno na powierzchniach twardych jak i dywanowych. Wytworzona z trwałych materiałów, wydajne zbieranie zanieczyszczeń w bezzwłocznym tempie. Umiejscowiona na tyle urządzenia głowica myjąca przeciera odkurzoną powierzchnie nawilżoną nakładką z mikrofibry zapewniając wyraźne odświeżenie powierzchni sprzątanej.

  Aplikacja przenośna

  Korzystając z aplikacji RoboJet użytkownik zyskuje dostęp do podglądu mapy powierzchni sprzątanej przez Duel 3, programowania harmonogramu sprzątania, zarządzania funkcjami robota. Aplikacja pozwala na komfortowy i prędki sposób na zarzadzanie robotem sprzątającym kiedy chcesz i skąd chcesz.


  Potrójna filtracja

  samoczynny odkurzacz posiada umiejscowiony w koszu na skażenia zespół filtrów powietrza który ma za zadanie zatrzymywanie zanieczyszczeń w pojemniku, a także filtracje powietrza przepływającego przez robota. Filtr podstawowy i gąbkowy zatrzymują większe skażenia, filtr HEPA natomiast zajmuje się przechwytywania 99,5% cząstek wielkości 0,3 mikrona. Tak efektywny system filtracji nie tylko zatrzymuje skażenia w koszu na kurzw dodatku oczyszcza powietrze w miejscu pracy robota sprzątającego.


  Silnik

  RoboJet Duel 3 posiada bezszczotkowy silnik generujejący siłę ssania 1800Pa. Przekłada się to na produktywne zasysanie zanieczyszczeń z powierzchni oraz tych transportowanych poprzez szczotki w obszar pracy silnika. Szeroka siła zasysająca we współpracy z głowicą przemywająca oraz systemem szczotkowania generuje urządzenie, które natychmiastowo upora się z kurzem i innymi zabrudzeniami w Twoim Domu.


  Cicha praca robota

  Mimo pokaźnej siły zasysającej oraz intensywnej pracy szczotek RoboJet Duel 3 jest nad wyraz cichy. Podczas pracy nie zwraca zbytnio na siebie uwagi a już niewątpliwie nie przeszkadza w przebywaniu w domu.


  Wysokość

  Tylko 7,5 cm wysokości pozwala na robotowi sprzątającemu dotarcie w sporo trudno dostępnych miejsc np. Pod szafki, łóżko. Tak niska konstrukcja odkurzacza przy zachowaniu rewelacyjnego systemu pracy czyni z RoboJet Duel 3 urządzenie uniwersalne pod każde mieszkanie czy dom.


  Czujniki

  automatyczny odkurzacz ma czujniki które wykrywają wszelkie uskoki czy krawędzie. Dzięki ich obecności robot może poruszać się luźno po dowolnym terenie bez ryzyka spadku, system czujników usuwa ryzyko uszkodzenia urządzenia lub otoczenia.


  bardzo prawidłowy dla alergików i posiadaczy zwierząt

  RoboJet Duel 3 wykorzystuje 4-stopniowy system sprzątania oraz układ potrójnej filtracji. Skutkuje to nieprzeciętną eliminacja nie tylko kurzu czy sierścitakże pyłków, zarodników pleśni, a także innych alergenów. Automatyczny odkurzacz kompleksowo zatroszczy się o czystość podłóg w Twoim domu.


  Harmonogram sprzątania

  Robot posiada funkcje programowania indywidualnego planu sprzątania. Korzystając z aplikacji użytkownik dostaje możliwość zaprojektowania harmonogramu odkurzania na cały tydzień.


  informacje technologiczne:

  Producent: RoboJet

  Model: Duel 3

  Czas pracy: 90-120 minut

  Czas ładowania: 240-300 minut

  pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l

  objętość zbiornika hybrydowego:
  0,3l kurz i 0,4l woda

  rodzaj filtru: HEPA

  rozmiary:

  średnica: 33 cm

  wysokość: 7,5 cm

  Waga: 3 kg

  Gwarancja: 2 lata / 24 miesiące


  Zawartość zestawu

  RoboJet Duel 3

  Pojemnik hybrydowy

  Zintegrowana stacja ładująca

  przewód

  Filtr powietrza

  Akumulator RoboJet Li-Ion (w urządzeniu)

  Dwie szczotki boczne

  Narzędzie do czyszczenia

  Pilot zdalnego sterowania

  Taśma magnetyczna

  Instrukcja obsługi i szybki start

  Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 2 lat od daty zakupy.


  Zapraszamy do wypożyczenia automatycznych robotów sprzątających do odkurzania oraz mycia podłóg, dywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100zł/dobe.

  Za minimalne pieniądze przekonasz się, jak w codziennym życiu {pomocn|przydatn)e są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy

  Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń.


  W przypadku, jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Tel. 790 634 007

  E-mail: kontakt@roboexpert.pl


Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Zeegma. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający RoboJet opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne RoboJet cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi RoboJet,
 • odkurzacze automatyczne RoboJet jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne RoboJet, odkurzacz robot sprzątający RoboJet cena, opinie o odkurzaczach robotach RoboJet, ranking odkurzaczy robotów RoboJet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *