Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Ariete,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Ariete. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Ariete 2718

Ariete 2718 Najniższa Cena Online

Ariete 2718 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2718
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean Twój nowy pomocnik w odkurzaniu Usiądź wygodnie i pozwól samoczynnemu odkurzaczowi Ariete 2718/31 XClean posprzątać Twój dom! Przekonaj się, iż XClean to Twój najlepszy pomocnik w domu.

  zaimplementowane technologie umożliwiają robotowi skrupulatne odkurzenie Twojej życiowej przestrzeni, nie pomijając choćby trudno przystępnych miejsc. XClean to inteligentne urządzenie, które samodzielnie odkurzy wszystkie powierzchnie, uwalniając Twój dom od kurzu, sierści i drobnoustrojów.

  Wybierz jeden z trybów odkurzania i ciesz się lśniącymi podłogami! XClean zaopatrzony został w bardzo sprawną baterię litową o objętości 2400 mAH, która zagwarantuje choćby do 120 minut samodzielnego odkurzania!

  Po zakończonym procesu sprzątania, urządzenie automatycznie wraca do bazy ładującej i po niespełna czterech godzinach jest znów gotowe do pracy! XClean to nie tylko odkurzacz. Unikatowy design pasuje do każdego wnętrza i wyróżnia jego wyjątkowość Precyzja działania w ciszy Odkurzacz automatyczny Ariete 2718/31 XClean oprócz swojej obfitej efektywności w sprzątaniu, jest bardzo cichy.

  Może być więc użytkowany o każdej porze dnia i nocy, bez zakłócania Twojego spokoju i codziennych zajęć. Jeśli jednak chcesz, żeby odkurzacz rozpoczął pracę po Twoim wyjściu z domu, starczy, że ustawisz harmonogram sprzątania przez opóźnienie startu.

  Odkurzanie nie stanowi dla robota XClean żadnego problemu. Porusza się po domu, usuwając skażenia szczególnie starannie choćby z pozornie niedostępnych miejsc dzięki dużej sile ssania i specjalnie zaprojektowanym bocznym szczotkom.

  Sprząta bez przeszkód! Odkurzacz automatyczny Ariete 2718/31 XClean poradzi sobie z każdą przeszkodą – wszystko to za sprawą zainstalowanych czujników antykolizyjnych, a także czujników wysokości, które umożliwiają inteligentne sprzątanie.

  Urządzenie nie spadnie ze schodów, ominie przeszkody, nie obije mebli i bez żadnego problemu przejedzie poprzez próg, czy wjedzie na dywan lub matę w pokoju dziecięcym – kontynuując przy tym samodzielne odkurzanie.

  Pełna zdalna kontrola Dla Twojej pełnej wygody i komfortu, możesz sterować odkurzaczem przy pomocy intuicyjnego pilota. Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean także czytelny ekran LED, a także możliwość uruchamiania trybów sprzątających bezpośrednio na urządzeniu.

  Po zakończeniu sprzątania, robot wraca do bazy ładującej, która dba o kondycję i żywotność baterii. Odkurza tak jak Ty chcesz! Odkurzacz Ariete 2718/31 XClean wbudowane zróżnicowane tryby sprzątania: samoczynny, wzdłuż ścian i punktowy.

  Możesz dzięki temu odkurzyć cały dom lub tylko te miejsca, na których najszczególniej Ci zależy. System samoczynny posprząta całe mieszkanie, wykorzystując ruchy okrężne, trafnie przesuwając się po pomieszczeniach Twojego domu.

  Xclean to wspaniały pomocnik w kuchni – tryb SPOT (punktowy) prędko zlikwiduje z podłogi rozsypane podczas gotowania przyprawy, skupia się na brudnym obszarze, spiralnie poruszając się po podłodze. Od...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Ariete cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Ariete,
 • odkurzacze automatyczne Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Ariete, odkurzacz robot sprzątający Ariete cena, opinie o odkurzaczach robotach Ariete, ranking odkurzaczy robotów Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *