Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego do 3000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 3000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 3000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Ecovacs Deebot T10

Ecovacs Deebot T10 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający ecovacs deebot t10 turbokorzyści: tryb max+, zapewniający dodatkową siłę ssania, sterowanie przy pomocy aplikacji czas czyszczenia do 260 minut samoczynne ładowanie - kiedy bateria jest bliska wyczerpaniu, sam automatycznie kieruje się do stacji dokującej.

  technika wykrywania przeszkód wylot powietrza jest skierowany do góry, aby uniknąć rozpraszania kurzu w powietrzu.


Eufy RoboVaC X8 Hybrid

Eufy RoboVaC X8 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RoboVaC X8 Hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RoboVaC X8 Hybrid
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Roborock Q7MP52

Roborock Q7MP52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa nieprzeciętnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe eliminowanie brudusolidna, wyprodukowana kompletnie z gumy szczotka świetnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których polikwiduje maksymalną liczba kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze efektywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie pousuwać.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, iż 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos

cecotec CoNga 7090

cecotec CoNga 7090 Najniższa Cena Online

cecotec CoNga 7090 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: cecotec CoNga 7090
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 godziny;Czas pracy:240 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;liczba programów czyszczenia:10;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0 litra;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, intensywny, manualny, miejscowy, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;wymiary (średnica x wysokość):0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:technologia OnlyOne System, technologia VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Sencor SRV 9550

Sencor SRV 9550 Najniższa Cena Online

Sencor SRV 9550 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 9550
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,5 litra;Poziom hałasu:69 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:metodyczny, miejscowy, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie):SRV 9550BK;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:pilot zdalnego sterowania, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,45 cm;ekran:tak;zastosowane technologie:system nawigacji Sencor Nav.;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Concept VR-3520

Concept VR-3520 Najniższa Cena Online

Concept VR-3520 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3520
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC VR3520

  Inteligentny odkurzacz
  Odkurzacz automatyczny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę w trakcie sprzątania. Nowoczesną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne wnętrza. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania gwarantuje do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

  genialna orientacja
  zaawansowana nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i formuje dokładną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną starannością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki obszernym kołom i konkretnemu silnikowi pokonuje progi drzwi oraz inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i jednocześnie opróżnia pojemnik, dzięki czemu unikasz kontaktu z kurzem. Robot wyekwipowany jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki czemu namierza do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

  Rooplan
  Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja samoczynnie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne pomieszczenia, które starczy nazwać i zapisać. Dzięki temu nie musisz wytwarzać osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji starczy zaznaczyć wybrane pokój, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Przy pomocy aplikacji możesz ponadto ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania, a także intensywność dozowania wody dla każdego wnętrza. Robot startuje o ustawionej godzinie, inicjuje sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

  samoczynne opróżnianie pojemnika
  W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot automatycznie likwiduje brud z pojemnika na kurz zawsze, gdy wraca do stacji albo w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Pojemność worka wystarczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego zamiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

  UVC lampa
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyekwipowany jest w technikę sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie stosowany np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował przy pomocy lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technikę UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

  Odkurzanie na kilku piętrach
  Odkurzacz samoczynny VR3520 pasuje ponadto do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze aniżeli to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, iż robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

  Odkurza i wyciera
  Odkurzacz obsługuje jednocześnie czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o objętości 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, średni lub wysoki poziom w zależności od stopnia skażenia. Nasadka mopa jest zaopatrzona w tkaninę z mikrofibry, która scala brud ze sobą oraz poleruje podłogę w trakcie sprzątania. Dzianinę można prosto zdjąć i wyprać w pralce.

  Długa wytrzymałość i obszerna moc ssania
  Odkurzacz wyekwipowany jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Proponuje 3 poziomy sprawności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o wielkiej objętości 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej.

  Do wszystkich rodzajów powierzchni
  Odkurzacz automatyczny VR3520 zaopatrzony jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg m.in. Dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest rewelacyjna zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Lokalizuje choćby najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i świetnie czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach oraz w innych trudno przystępnych miejscach.

  Skuteczne czyszczenie dywanów
  Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie rozszerza moc ssania do maksimum, dzięki czemu zasysa choćby głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swojej pierwotnej produktywności. Funkcji Turbo Carpet można zastosować, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

  Sterowanie
  Robotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Home, która jest przystępna w języku polskim i jest gratisowa na systemy iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i obserwować w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz posiadać wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz na dodatek ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem nowoczesnych technice albo nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także przy pomocy pilota.

  Total Surface
  Dzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z obszerniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się podczas czyszczenia, automatycznie wynajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

  Czujniki uderzenia i upadku
  Robot wyekwipowany jest w specjalny sensor, który zapewnia genialną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Równocześnie broni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje nieznaczny dystans od wszystkich przeszkód. Ten czujka służy także do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  automatyczne sprzątanie
  Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i generuje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie starannie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróci do stacji ładującej.

  Sprzątanie stref
  za pomocą aplikacji przenośnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, albo obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

  Lokalne sprzątanie
  Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. Żeby osiągnąć staranniejsze sprzątanie, możesz za pomocą aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyszczególnionej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną sprawnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Hobot Legee 7

Hobot Legee 7 Najniższa Cena Online

Hobot Legee 7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hobot Legee 7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Hobot Legee 7 odkurzająco mopujący. Mop próżniowy 4w1

  samoczynny odkurzacz mopujący przeznaczony jest do wszelkich rodzajów podłóg. Sprawdzi się równocześnie na podłogach drewnianych, laminowanych, szklanych, wyłożonych kafelkami, jak także i marmurem. Banalnie prosty w obsłudze, może wyręczyć każdego w powszednich czynnościach, których nie lubi - odkurzaniu oraz myciu. Uzupełniające atuty tego robota sprzątającego to postępowy design i kompaktowe wymiary, dzięki którym dotrze w rozmaite zakamarki, a przy tym będzie nieskomplikowany w przechowywaniu.

  Aplikacja HOBOT LEGEE

  Aplikacja HOBOT LEGEE nie tylko obsługuje sterowanie dynamiczne, harmonogram i mapę w czasie rzeczywistym z pamięcią mapy, dzielnikiem wnętrza i wirtualną barierą, lecz także wprowadza robota sprzątającego podłogę w nową erę, wprowadzając jego specyficzną funkcję: „Talent Clean" - istnieje 7 specjalistycznych trybów czyszczenia i 1 tryb dostosowany do Twoich potrzeb.

  Talent Clean-Tailor Made Smart


  dostępnych jest 7 wyspecjalizowanych trybów czyszczenia i 1 tryb niestandardowy, by spełnić wszelkie specjalne zapotrzebowania. By uzyskać najkorzystniejszy efekt czyszczenia, można przypisać inny tryb czyszczenia Talent w zależności od warunków w pomieszczeniu.

  Tryb plamy


  Wyłączny patent marki HOBOT. Specjalizuje się w usuwaniu uporczywych plam, które często pozostawialiśmy na podłodze.
  LEGEE najpierw podzieli obszar na 1,5 m x 1,5 m i spryska dużą ilością wody, by rozpuścić plamy, a następnie wróci i wchłonie rozpuszczone plamy!

  Tryb zwierzaka

  Czyszczenie sierści zwierząt nigdy nie było łatwiejsze! W trybie zwierzaka moc odkurzacza jest powiększana, by zebrać jasne włosy. W dodatku powiększona pojemność rozpylanej wody i wyższa częstotliwość wycierania mogą zlikwidować ślady łap albo plamy na podłodze.

  Tryb silny

  Jeśli chcesz starannie wyczyścić podłogę, tryb silny zapewni Ci maksymalną moc odkurzania i wyższą częstotliwość mycia w celu uzyskania najkorzystniejszych rezultatów!

  Tryb organiczny

  Tryb ECO działa przy niskim zużyciu energii przy małej mocy odkurzania i najniższej częstotliwości mopowania, dzięki czemu nadal możesz sprzątać podłogę, ciesząc się ciszą i spokojem.

  Tryb polski

  LEGEE wyczyści podłogę, powiększając natrysk wody i częstotliwość mycia, równocześnie obniżając prędkość czyszczenia,zlikwidować stary brud i ślady po wodzie na podłodze, dzięki czemu podłoga wkrótce odzyska blask!

  Tryb standardowy

  Tryb charakterystyczny może zaspokoić Twoje ogólne zapotrzebowania, jeśli nie wiesz, którego trybu Ci trzeba, możesz najpierw wypróbować tryb typowy.

  Tryb suszenia

  Tryb suszenia jest odpowiedni dla wrażliwych na wilgoć podłóg z twardego drewna, funkcja rozpylania wody jest wyłączona, a moc odkurzania jest nieznacznie powiększana, dzięki czemu podłoga może być nadal należycie czyszczona bez wody.

  dopasowane

  Jeśli masz jakieś specjalne potrzeby albo po prostu ciekawią Cię możliwości urządzenia, możesz wykazać się kreatywnością i odkrywać wszystkie możliwe kompilacje oraz stworzyć najlepszy tryb sprzątania dla siebie!

  Pamięć map

  LEGEE jest w stanie zapamiętać do 5 map, dane map są przechowywane we zaimplementowanej pamięci urządzenia.
  Możesz używać przeróżnych map, nawet gdy LEGEE znajduje się na innym piętrze lub innym domu.

  najróżniejsze tryby sprzątania dla każdego wnętrza


  Po czyszczeniu aplikacja LEGEE samoczynnie zdefiniuje pokoje, możesz wykorzystać funkcji scalania lub podziału,dopasować pokoje. Aby osiągnąć najkorzystniejszy wynik czyszczenia, możesz przypisać różne tryby Talent Clean, aby spełnić przeróżne zapotrzebowania czyszczenia pomieszczeń.

  Wirtualna bariera i wirtualne pudełko


  Poruszaj palcami, a nie meblami! Zdefiniuj i kontroluj strefy zamknięte na mapie, żeby trzymać LEGEE z dala od delikatnych przedmiotów podczas czyszczenia!


  Mapa w czasie rzeczywistym o wysokiej skrupulatności


  Schedule Queue jest to cotygodniowy harmonogram, który zezwala na wstępne planowanie planu sprzątania raz dziennie, do wyboru jest kilka trybów Talent Clean.

  Komunikat głosowy


  Komunikat głosowy LEGEE aktualizuje postęp albo status, dzięki czemu za każdym razem masz kontrolę. W razie zapotrzebowania możesz ustawić okres Nie przeszkadzać, aby pominąć działania LEGEE.

  Kreatywny głos


  Baw się kreatywnością i spersonalizuj swój LEGEE, zastępując domyślny komunikat głosowy głosem i ekspresją, którą uwielbiasz. LEGEE wtopi się w Twoje życie w mgnieniu oka!

  Dziennik czyszczenia


  Dziennik sprzątania zezwala na sprawdzenie i udostępnienie danych z ostatnich 10 zadań sprzątania, w tym ukończonej mapy, wyczyszczonego obszaru, czasu trwania sprzątania, a także tego, czy zadanie zostało zakończone.

  Zaplanuj kolejkę

  Kolejka harmonogramów zawiera tygodniowy harmonogram, który umożliwia wstępne planowanie planu sprzątania raz dziennie i jednorazowy harmonogram dla zadań, które nie są powtarzalne.

  Nawigacja LEGEE SLAM


  LEGEE SLAM to skrót od niepowtarzalnego systemu nawigacji, który integruje LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-kompas i Estymację Pozycji w celu wykrywania i pomiaru otoczenia.

  Inteligentne ładowanie i wznawianie

  Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, LEGEE automatycznie powróci do stacji ładującej, żeby się naładować, a następnie oszacuje wymagany czas ładowania dla pozostałego obszaru roboczego, aby jak najszybciej wznowić zadanie.

  FastBrush 4 w 1 Czyszczenie
  4X czujka klifu
  Moc ssania 2700Pa
  Zasilany bezszczotkowym silnikiem DC Nidec 22N-1 do zbierania niewiele znaczącego popiołu
  Szczotka boczna - Dotrzyj do wąskiej przestrzeni pod szafką i przeciągnij wzdłuż krawędzi.
  Mycie na sucho - Usuń uporczywy kurz i plamy.
  4x AI Smart Spray
  Równomiernie rozpylić tyle wody, żeby rozpuścić plamy, lecz nie pozostawiać resztek wody.
  szybkość mycia Max. 900 razy / min.
  Siła Mopowania 1800g
  Ruch posuwisto - zwrotny imituje ludzkie zachowanie.
  Mycie na mokro - Absorbuj rozpuszczone plamy i wypoleruj podłogę.

  Projekt bez plątaniny


  Użyj szmatki do wycierania podłogi i zdrap kurz zamiast wałka, który plącze się i jest niełatwy do czyszczenia.

  Czyszczenie narożników

  budowa w zarysie litery D W profilu litery D + długa szczotka boczna Wejdź głębiej w narożnik

  Czyszczenie wąskich przestrzeni

  Boczna szczotka rozciąga się 3,5 cm od urządzenia, żeby dotrzeć do wąskiej przestrzeni pod szafką i zamiatać wzdłuż krawędzi ściany.

  Głowica ssąca


  solidne podciśnienie 2700 Pa poprzez rzeźbiony deflektor zbiera nie tylko spore przedmioty wielkości ziaren kukurydzy, lecz także drobny popiół, taki jak mąka, nic nie ucieka!

  Siła Mopowania


  LEGEE-7 dociska podłogę z siłą 1800 g, by naśladować ludzkie zachowanie, usuwając uparty kurz i plamę.

  Filtr wysokiej produktywności


  Filtr ekranowy i filtr o wysokiej produktywności zapewniają, iż nic nie ucieknie poza czystym i świeżym powietrzem!


  przyjazna dla użytkownika szczotka boczna


  prosta pielęgnacja, zdejmowana jedną ręką szczotka boczna.

  nadaje się do przeróżnych twardych podłóg


  Nie ma wpływu na kolor podłogi.

  Dachówka

  Drewniany

  Laminat

  Marmur

  Szkło

  Epoksyd


  Uważaj na krok do przodu i do tyłu


  LEGEE-7 jest chroniony poprzez 4 czujniki wysokości - 2 z przodu i 2 z tyłu, które pomagają mu poruszać się i obracać w wąskiej przestrzeni.

  produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji HOBOT POLSKA.

  ma opiekę serwisową na okres 24miesięcy w autoryzowanym serwisie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Severin. Ranking TOP10 modeli

Eufy RobovaC LR30 Hybrid

Eufy RobovaC LR30 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RobovaC LR30 Hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RobovaC LR30 Hybrid
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


Neato Robotics Bovtac D9

Neato Robotics Bovtac D9 Najniższa Cena Online

Neato Robotics Bovtac D9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Neato Robotics
 • Pełna nazwa odkurzacza: Neato Robotics Bovtac D9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający NEATO ROBOTICS D9 ma czas pracy wynoszący 200 minut. Wyposażony jest w filtr E12, 2 tryby czyszczenia, inteligentny zarys w formie litery D, a także mapowanie i nawigację LIDAR....


Xiaomi Dreame BoTW10

Xiaomi Dreame BoTW10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame BoTW10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame BoTW10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Pozwól,technologia sprzątała za Ciebie, dzięki Dreame Bot W10

  zestaw z dwiema obrotowymi nakładkami i ssaniem maksymalnym aż do 4000 Pa- to gwarancja porządku w Twoim domu. W10 poradzi sobie z brudem i uporczywymi plamami, a siła nacisku 10 N na nakładki mopujące, które obracają się 180 razy na minutę, zapewni skrupulatne czyszczenie.

  Wybierz trafny tryb

  dobór jednego z 3 trybów w aplikacji- odkurzanie, mycie albo 2 w 1- pozwoli stworzyć nadzwyczajny dla Twoich potrzeb program sprzątania. Odkurzaj dywany, myj podłogę i używaj opcji 2 w 1, żeby zachować całkowitą czystość powierzchni płaskich.

  Inteligentne rozwiązanie dla dywanów

  Dreame Bot W10 ma funkcję ultradźwiękowego wykrywania dywanów. Podczas odkurzania samoczynnie przejdzie tam na maksymalną moc ssania, by w pełni produktywnie wyczyścić powierzchnię. Podczas mycia podłóg, inteligentnie ominie dywan, by nie zamoczyć materiału.

  Design i funkcjonalność

  W10 został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających domownikach. Dzięki nadaniu urządzeniu kształtu litery D realne staje się zbliżenie do ścian na tyle blisko,precyzyjnie sprzątać w każdym rogu. Boczna szczotka złapie brud przy krawędziach, w trakcie gdy 19.2cm wałek będzie pracował na większej powierzchni.

  Po prostu kliknij

  W10 zapamięta mapę Twojego domu. Spersonalizuj sprzątanie według potrzeb, zamiast każdorazowo sprzątać całą powierzchnię mieszkania. Po prostu kliknij i wybierz wnętrze, które potrzebuje odkurzania!

  postępowy system nawigacji

  Dreame Bot W10 aktualizuje mapę otoczenia 12 razy szybciej, niżeli swoi poprzednicy. To zasługa ulepszenia systemu nawigacji SLAM, opartego na LiDAR, działającego nawet w ciemności. Urządzenie planuje także regularne ścieżki sprzątania i zapamiętuje mapy aż 3 pięter.

  Powiedz Alexie, żeby sprzątała za Ciebie

  Odkurzanie nigdy nie było tak proste. Zleć sprzątanie mieszkania głosowo, dzięki Alexie, bez włączania telefonu.

  spora objętość, ogromny zasięg

  Dwa 4-litrowe zbiorniki z wodą, jeden,efektywnie uzupełnić go przed sprzątaniem i drugi, aby opróżnić W10 po pracy, wyeliminują potrzebę częstej zamiany płynów w urządzeniu. Solidny akumulator 6400 mAh zezwala na sprzątanie aż do 300m² przy jednym ładowaniu.

  samoczynne czyszczenie

  Kiedy W10 wykryje, że jego szczotki wymagają czyszczenia, intuicyjnie wróci na swoje stanowisko. Wtedy elementy sprzątające są spryskiwane wodą i dzięki prędkim obrotom- czyszczone. W tym samym czasie dysza u dołu stanowiska pompuje brudną wodę do asygnowanego na nią zbiornika, by uniknąć ponownego zabrudzenia i wymieszania się płynów.

  Czystość to zdrowie

  Kiedy Dreame Bot W10 zakończy swoją pracę i wróci na stanowisko, jego mopy są płukane i suszone gorącym powietrzem. Ten cykl nie tylko zapewni czystość urządzenia i gotowość do kolejnego sprzątania, lecz także zapobiegnie powstawaniu pleśni i wykluczy możliwość rozwoju bakterii.

  W zestawie
  • Robot
  • Samoczyszczące stanowisko
  • Narzędzie czyszczące
  • przewód zasilający
  • Nakładka mopująca x2
  • Szczoteczka boczna

  SpecyfikacjaInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 3000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 3000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 3000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 3000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 3000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 3000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 3000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 3000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *