Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego do 3000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 3000 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 3000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Ecovacs Deebot Ozmo T9

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najkorzystniejsze urządzenie z kolekcji DEEBOT właśnie zostało ulepszone. Robot odkurzający z kolekcji DEEBOT działający w najszczególniej niezależny sposób z funkcją wykrywania przeszkód, ulepszoną funkcją mopowania i wbudowanym odświeżaczem powietrza.

  Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT T9 DEEBOT T9 to kolejny krok w ewolucji inteligentnych robotów odkurzających z funkcją mopowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w technikę TrueDetect 3D 2.0, a także TrueMapping 2.0, dzięki którym potrafi omijać przeszkody, jak także mapować otoczenie z niezwykłą precyzją.

  Z kolei, dzięki zastosowaniu technice OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, mopuje i odkurza z dwa razy większą mocą ssania w porównaniu do poprzednich modeli (do 3 000 Pa). Twoja podłoga będzie lśniła czystością niezależnie od tego, czy leży na niej dywan, została wyprodukowana z drewna, czy również pokrywa ją sierść zwierząt albo kurz.

  Gdy dom jest czysty, rozkoszuj się świeżym zapachem! Przemysłowy odświeżacz zaimplementowany w DEEBOT T9 sprawi, że po odkurzaniu poprzez długi czas w Twoim domu będzie pachniało świeżością, a przy okazji znikną także nieprzyjemne zapachy pochodzące od zwierząt, jak w dodatku inne nieprzyjemne zapachy, które mogą pojawiać się podczas odkurzania.

  Możesz wybierać spośród trzech najróżniejszych zapachów lub wyłączyć odświeżacz. Wybór należy do Ciebie. DEEBOT T9 oferujący szereg ulepszeń oraz posiadający świeże funkcje, to urządzenie najwyższej jakości.

  optymalne rozwiązanie do dokładnego czyszczenia i ochrony technologia nowej generacji powoduje, iż DEEBOT T9 wyczyści każdy kąt. Dzięki zaktualizowanej technice TrueDetect 3D 2.0, jak również z większą niżeli kiedykolwiek wcześniej precyzją, w czasie rzeczywistym urządzenie potrafi namierzać przeszkody i unikać zderzeń z innymi przedmiotami.

  w dodatku, udoskonalona technologia TrueMapping 2.0 sprawia, iż odkurzacz rozpoznaje otoczenie i płynnie się porusza niezależnie od oświetlenia. Dokładna technologia mapowania 3D, która sprawi, iż urządzenie dotrze do każdego kąta w Twoim domu Kontroluj i spersonalizuj swój sposób czyszczenia dzięki nowo opracowanej aplikacji ECOVACS HOME.

  Ciesz się bardziej inteligentnym i spersonalizowanym czyszczeniem, które zezwala na podgląd domu na żywo. Płynnie przełączaj pomiędzy mapami domu w 2D i 3D, a także wyznaczaj najlepsze trasy czyszczenia.

  elitarne czyszczenie, które wypełni Twój dom wyjątkowym zapachem Oprócz usuwania sierści zwierząt, DEEBOT T9 polikwiduje także nieprzyjemny zapach pupili. DEEBOT T9 z zaimplementowanym, przemysłowym odświeżaczem sprawi, że w Twoim domu na długo po sprzątaniu zagości efektowny zapach.

  Odświeżacz można wyłączyć. Dobór należy do Ciebie. Wysoka wydajność i efektywne czyszczenie Dzięki funkcji OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, odkurza i mopuje każdą podłogę, w tym dywany oraz drewniane podłogi.

  Dwa razy większa moc ssania w kontraście do poprzednich modeli (do 3 000 Pa), efektywnie zlikwiduje choćby najbardziej up...


Roborock S8

Roborock S8 Najniższa Cena Online

Roborock S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S8
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock S8 Pro Ultra WhiteZapomnij o sprzątaniu, w tym o konserwacji robota. Wielofunkcyjna stacja bazowa Roborock Ultra i najbardziej zaawansowane technologie sprzątania w S8 Pro Ultra – szczotka DuoRoller Riser™ oraz system mycia podłóg VibraRise® 2.0 pomogą Ci odzyskać czas.

  Twój czas.NAJWAŻNIEJSZE wariant: Robot sprzątającyMoc ssania: 6000 PaMoc: 69 WAkumulator: 5200 mAhZbiornik na kurz: 350 mlZbiornik na wodę: 200 mlMaksymalny czas pracy: 180 minutMaksymalny obszar pracy: 300 m2Możliwość zapisania wielu mapCzujniki krawędzieŁączność Wi-FiStacja ładującaKolor: BiałyWielofunkcyjna stacja bazowa UltraZupełnie nowa Wielofunkcyjna stacja bazowa Ultra nie wymaga konserwacji.

  Dzięki niej nie musisz czyścić robota po każdym sprzątaniu, dzięki czemu całość jest praktycznie bezobsługowa.automatyczne mycieMop jest myty samoczynnie podczas i po zakończeniu sprzątania, więc Ty nie musisz już tego robić po każdym użyciu.samoczynne suszenieSuszenie umytego mopa i dolnej części stacji gorącym powietrzem uniemożliwia powstawaniu pleśni i nieprzyjemnym zapachom nawet w wilgotnych warunkach.automatyczne opróżnianieAutomatyczne opróżnianie pyłu i brudu po każdym sprzątaniu pozwala choćby na 7 tygodni bez zmiany worka.

  Co więcej, czyszczone są wtedy jeszcze obie szczotki.samoczynne napełnianieUzupełnianie zbiornika na wodę w trakcie sprzątania dla powiększenia sprzątanej powierzchni do nawet 300 m2.samoczynne czyszczenieOdzyskaj swój czas dzięki samoutrzymującej się w czystości konstrukcji, która oczyszcza dolną część stacji dla łatwiejszej konserwacji.Szczotka DuoRoller Riser™perfekcyjny duet sprzątającyZupełnie świeże podwójne gumowe szczotki upraszczają sprzątanie i radykalnie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.Włosy i brud są z łatwością usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a nawet z dywanów i chodników.Zupełnie nowe podwójne gumowe szczotkiUsprawniają sprzątanie i dramatycznie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.

  Włosy i brud są prosto usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.System Roborock Carpet Boost+Czyszczenie dywanów to pestka dzięki systemowi Carpet Boost+, który uwolni Twój dywan od sierści i okruchów chleba.Do 30% sprawniejsze zbieranie włosów.System mycia podłóg VibraRise® 2.0Jeszcze lepiej czyści plamyW VibraRise® 2 udoskonaliliśmy dwukrotnie moduły wibracyjne, co oznacza, że strefa sprzątania została poszerzona.

  W połączeniu z szorowaniem o wysokiej prędkości i stałym naciskiem na podłogę, mop może bez wysiłku wyczyścić wszystko, od napojów gazowanych po zaschnięte plamy.Podwójny moduł wibracyjny: 3000 razy/minSzorowanie o wysokiej szybkości: >6NNacisk mopa: 5 mmUnoszenie mopa: Unoszone szczotki i mopUnoszone szczotki i mopSprzątanie pełne uniesieńW zależności od potrzeb, szczotki i mop mogą być uniesione samoczynnie by zmaksymalizować efektywność sprzątania, a także uniknąć pozostawiania plam.Ciche mycieSprząta gdy odpoczywaszPotrzebujesz posprzątać gdy odpoczywasz? Twój robot może zminimalizować hałas podczas mycia podłogi, co pozwoli Ci się zregenerować w dowolnym momencie.Unikanie przeszkód Reactive 3DWystarczająco sprytny, by trzymać się z dala od kłopotówDzięki światłu strukturalnemu 3D oraz technice obrazowania w podczerwieni, system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, jednocześnie w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach, produktywne sprzątanie bez zmartwień.42 obiektyNawigacja laserowa PreciSense®najlepsza z dróg, za każdym razemSystem nawigacji laserowej PreciSense® to mózg stojący za niesamowitymi możliwościami robota.

  Skanuje, a następnie generuje szczegółową mapę, żeby wytyczyć najszczególniej trafną trasę sprzątania Twojego domu nie pozostawiając brudowi drogi ucieczki.Personalizacja przez aplikacjęInteligentne rekomendowanie stref wykluczonychMiejsca w których robot może z łatwością utknąć są automatycznie sugerowane jako potencjalne strefy wykluczone, by zapobiec takim sytuacjom na znikomych powierzchniach.

  Możesz także rysować wirtualne ściany blokujące robotowi dostęp do określonych obszarów. Wszystko w aplikacji Roborock.Mapuj wydajniej, sprzątaj szybciej.Doświadcz szybkiego i wydajnego sprzątania, jako iż Twój robot może utworzyć mapę choćby 6 razy szybciej w porównaniu z pierwszym sprzątaniem, a także wykonać codzienne sprzątanie do 30% szybciej.prędkie ładowanie30% szybciej*Szybsze wznawianie sprzątania, dzięki 30% szybszemu niż wcześniej ładowaniu.Ładowanie poza szczytemMożesz wybrać okresy ładowania poza szczytem, aby oszczędzać energię elektryczną i ograniczyć koszty korzystania z niej w godzinach szczytu.Harmonogramy sprzątaniaSam stwórz harmonogram, według którego robot będzie sprzątał wyodrębnione pomieszczenia w określony sposób o zadanych godzinach.

  Według planu albo na żądanie.Mapowanie 3DMapa 3D pozwala starannie odwzorować wirtualnie Twój dom, a dzięki możliwości dodawania mebli mo

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Midea. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Jednorazowy worek na kurz

  pokaźny jednorazowy worek na kurz o objętości 3,2 l może być używany choćby poprzez 60 dni.


  4-stopniowy system dogłębnego czyszczenia

  wyekwipowany w podwójne szczotki boczne, pływającą szczotkę główną, moc ssania 5000 Pa i system mopowania oscylacyjnego OZMO™ Pro 3.0, DEEBOT X1 PLUS oferuje zintegrowane zamiatanie, ssanie i mocny mop dla głębokiego i wydajnego czyszczenia, zapewniając, że nie pozostaną żadne uporczywe plamy.


  OZMO™ Pro 3.0

  System mopów oscylacyjnych OZMO™ Pro 3.0 wykonuje pełne ruchy z szybkością 600 drgań/min, zapewniając wysoką efektywność czyszczenia.


  Odświeżacz powietrza

  DEEBOT X1 PLUS roztacza delikatny, wytworny zapach w Twoim domu, dzięki czemu możesz cieszyć się idealnym samopoczuciem.


  5000 Pa Siła ssania

  Siła ssania została zwiększona o 230% do 5000 Pa, co gwarantuje długotrwałe sprzątanie i sprawne odkurzanie jednocześnie twardych podłóg, jak i dywanów.


  AIVI™ 3D

  Moc obliczeniowa nienaturalnej inteligencji i kamera RGB klasy astrofotograficznej z technologią Autopilot powiększają możliwości omijania przeszkód i rozpoznawania ludzi.


  TrueMapping 2.0

  optymalna technika TrueMapping 2.0 łatwe tworzenie i zapisywanie mapy domu oraz szybką i produktywną nawigację po nim.


  Asystent głosowy YIKO

  Zupełnie nowa technologia sterowania głosem AI pomaga Ci poprowadzić DEEBOTa, aby bez wysiłku rozpoczął sprzątanie.


  wbudowane sterowanie głosowe

  Jest to pierwszy robot odkurzający ECOVACS z asystentem głosowym i technologią lokalizacji źródła dźwięku. Aktywuj swego inteligentnego robota przy pomocy polecenia "OK, YIKO".


  Co w zestawie?

  Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Plus posiada worek, 2 jednorazowe nakładki mopujące, 2 szczotki boczne, narzędzie do czyszczenia, stację ładującą i opróżniającą, zasilacz, instrukcję oraz kartę gwarancyjną.


Xiaomi Dreame BoTW10

Xiaomi Dreame BoTW10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame BoTW10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame BoTW10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją Dreame Bot W10 EPA zestaw z dwiema obrotowymi nakładkami i ssaniem maksymalnym aż do 4000 Pa- to gwarancja porządku w Twoim domu. W10 poradzi sobie z brudem i uporczywymi plamami, a siła nacisku 10 N na nakładki mopujące, które obracają się 180 razy na minutę, zapewni precyzyjne czyszczenie.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Robot sprzątający Moc ssania: 4000 Pa Akumulator: 6400 mAh Zbiornik na kurz: 350 ml Funkcja mopowania samoczynne opróżnianie zbiornika na kurz Maksymalny czas pracy: 180 minut Funkcja samoczyszczenia System nawigacji: LDS Stacja ładująca Kolor: Biały Wybierz trafny tryb wybór jednego z 3 trybów w aplikacji- odkurzanie, mycie lub 2 w 1- pozwoli stworzyć idealny dla Twoich potrzeb program sprzątania.

  Odkurzaj dywany, myj podłogę i używaj opcji 2 w 1, aby zachować całkowitą czystość powierzchni płaskich. Inteligentne rozwiązanie dla dywanów Dreame Bot W10 ma funkcję ultradźwiękowego wykrywania dywanów.

  w trakcie odkurzania samoczynnie przejdzie tam na maksymalną moc ssania, by w pełni skutecznie wyczyścić powierzchnię. Podczas mycia podłóg, inteligentnie ominie dywan, by nie zamoczyć materiału. Design i użyteczność W10 został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających domownikach.

  Dzięki nadaniu urządzeniu kształtu litery D możliwe staje się zbliżenie do ścian na tyle blisko,precyzyjnie sprzątać w każdym rogu. Boczna szczotka złapie brud przy krawędziach, podczas gdy 19.2cm wałek będzie pracował na obszerniejszej powierzchni.

  Po prostu kliknij W10 zapamięta mapę Twojego domu. Spersonalizuj sprzątanie według potrzeb, zamiast każdorazowo sprzątać całą powierzchnię mieszkania. Po prostu kliknij i wybierz pomieszczenie, które potrzebuje odkurzania!

  nowoczesny system nawigacji Dreame Bot W10 aktualizuje mapę otoczenia 12 razy szybciej, aniżeli swoi poprzednicy. To zasługa ulepszenia systemu nawigacji SLAM, opartego na LiDAR, działającego nawet w ciemności.

  Urządzenie planuje także regularne ścieżki sprzątania i zapamiętuje mapy aż 3 pięter. Powiedz Alexie, żeby sprzątała za Ciebie Odkurzanie nigdy nie było tak proste. Zleć sprzątanie mieszkania głosowo, dzięki Alexie, bez włączania telefonu.

  duża pojemność, ogromny zasięg Dwa 4-litrowe zbiorniki z wodą, jeden,sprawnie uzupełnić go przed sprzątaniem i drugi, aby opróżnić W10 po pracy, wyeliminują potrzebę częstej podmiany płynów w urządzeniu.

  konkretny akumulator 6400 mAh pozwala na sprzątanie aż do 300m² przy jednym ładowaniu. Automatyczne czyszczenie Kiedy W10 wykryje, iż jego szczotki wymagają czyszczenia, instynktownie wróci na swoje stanowisko.

  Wtedy elementy sprzątające są spryskiwane wodą i dzięki prędkim obrotom- czyszczone. W tym samym czasie dysza na dole stanowiska pompuje brudną wodę do dedykowanego na nią zbiornika, aby uniknąć ponownego zabrudzenia i wymieszania się płynów.

  Czystość to zdrowie Kiedy Dreame Bot W10 zakończy swoją pracę i wróci na stanowisko, jego mopy są płukane i suszone gorącym powietrzem. Ten proces nie tylko zapewni czystość urządzenia i gotowość do kolejnego sprzątania, lecz także zapobiegnie powstawaniu pleśni i wykluczy możliwość rozwoju bakterii.

  SPECYFIKACJA technicznA pojemność baterii: 6400 mAh Moc ssąca: Do 4000 Pa pojemność zbiornika na kurz: 450 ml objętość zbiornika na wodę: – Czas pracy: Do 180 min Funkcja mopowania: Tak (pady mopujące) Funkcja samoczyszczenia: Tak System nawigacji: LDS z algorytmem SLAM Funkcje: automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, 3 tryby pracy typ filtra: EPA (RMB6) Kompatybilność: Aplikacja Mi Home W komplecie Robot Samoczyszczące stanowisko Narzędzie czyszczące kabel zasilający Nakładka mopująca x2 Szczoteczka boczna

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Lenovo. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz samoczynny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest zaopatrzony w innowacyjną nawigację laserową do precyzyjnego planowania czyszczenia i w tryb sterylizacji UVC.

  doskonała orientacjaOdkurzacz automatyczny VR3210 jest zaopatrzony w nowoczesną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy skrupulatną mapę do planowania sprzątania. Dzięki czemu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną precyzyjnością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  perfekcyjnie radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki obfitym kołom i konkretnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi samoczynny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to produktywny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki temu zaschnięte plamy, brud i inne skażenia są wydajnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz samoczynny VR3210 jest zaopatrzony w technologię sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie użytkowanymi lampami. Możesz jej używać przy pomocy aplikacji przenośnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, zniża prędkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zmniejsza prędkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC podczas standardowego czyszczenia.

  efektem będą znakomicie zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest wyekwipowany w dwa pojemniki, dzięki którym może prosto sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o pojemności 600 ml służy do tradycyjnego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można równocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać trafny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą rewelacyjnie czyste i zdezynfekowane. Solidny silnik i obszerna moc ssaniaOdkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który posiada szereg zalet.

  znamionuje się wysoką produktywnością i w porównaniu z silnikami konwencjonalnymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Jednocześnie przyczynia się do szerokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 stopnie efektywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można też ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o sporej objętości 5200 mAh, dzięki czemu na jednym ładowaniu może pracować choćby 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką skutecznością, bezpieczeństwem i zrównoważonym cyklem. Ze względu na swoje cechy znajdują zastosowanie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz automatycznie wraca do stacji dokującej. Dopasowany do twoich potrzebOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyposażony w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) i dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i wyśmienicie sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kompilacji włosia i gumowych lameli. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest wspaniała zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz wydajne i równocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można użyć, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie rozszerza siłę ssania do maksimum, żeby zapewnić naprawdę wydajne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swojej pierwotnej wydajności. Sensor TOF - doskonała orientacjaRobot wyekwipowany jest w specjalny czujka gwarantujący genialną orientację wzdłuż ścian. Jednocześnie broni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ podczas pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszelkich przeszkód.

  Ten czujnik jest jeszcze wykorzystywany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest dostępna w języku polskim i jest bezpłatna na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a równocześnie obserwować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz też w pełni sterować nim przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Przy pomocy aplikacji możesz ustawić precyzyjny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego wnętrza lub zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się samoczynnie o ustalonej godzinie, początkuje czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć obszerniejszych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się w trakcie sprzątania, samoczynnie wynajdzie stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie automatycznie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  automatyczne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i buduje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są skrupulatnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie samoczynnie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego potrzebujesz.

  Możesz zastosować aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak w trakcie czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.zwiększyć wydajność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki oraz TURBO, które powiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje przeciętne czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby uzyskać staranniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyróżnić punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przesuwa się w wskazane miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną sprawnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, by robot Ci przeszkadzał w trakcie oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w progresywny system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może wyeliminować do 99,9% cząstek i innych zanieczyszczeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z niedużymi dziećmi.Pozostałe parametry3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 stopnie) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) czujka TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, rodzaje sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) objętość pojemnika na kurz: 600 ml objętość zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Imilab. Ranking TOP10 modeli

Cobbo Pro 27 UV

Cobbo Pro 27 UV Najniższa Cena Online

Cobbo Pro 27 UV - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cobbo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cobbo Pro 27 UV
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  COBBO PRO 27 UV to robot odkurzająco-mopujący, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie zmywania, odkurzania, czujników podłoża i nawigacji i dezynfekcje systemem UV....

360 S10

360 S10 Najniższa Cena Online

360 S10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 360
 • Pełna nazwa odkurzacza: 360 S10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. 360 S10 Black zaopatrzony jest w wpuszczany Lidar, dzięki któremu może podejść choćby pod niskie meble, automatyczne wykrywanie dywanów, aplikację z tworzeniem map 3D oraz efektywną baterię z obsługą do 3 godzin.

  Model otrzymał nagrodę RedDot Design Award.


Neato Robotics Bovtac D8

Neato Robotics Bovtac D8 Najniższa Cena Online

Neato Robotics Bovtac D8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Neato Robotics
 • Pełna nazwa odkurzacza: Neato Robotics Bovtac D8
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający NEATO ROBOTICS D8 posiada czas pracy wynoszący 100 minut. Wyposażony jest w filtr E11, 2 tryby czyszczenia, inteligentny zarys w formie litery D, a także mapowanie i nawigację LIDAR....

Ecovacs Deebot T10 Plus

Ecovacs Deebot T10 Plus Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T10 Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T10 Plus
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzający z funkcją mopowania: perfekcyjna jakość czyszczenia wspierana przez AI. Udoskonalona funkcja wykrywania przeszkód technologia AIVITM 3.0 wykorzystuje procesor AI w celu samoczynnego rozpoznawania i omijania przeszkód. Likwiduje to konieczność uporządkowania podłogi przed rozpoczęciem czyszczenia i pozwala zaoszczędzić cenny czas....

Tefal RG7975

Tefal RG7975 Najniższa Cena Online

Tefal RG7975 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7975
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  podstawowe dane wspaniałe dobranie do twojego domu spersonalizowane odkurzanie innowacyjna technologia gwarantuje wyjątkowo staranną nawigację, skanowanie przestrzeni i możliwość indywidualnych ustawień co sprawia, że robot bez trudu posprząta każdy zakątek twojego domu.

  2w1: odkurzanie i mopowanie system aqua force dzięki funkcji mopowania aqua force urządzenie myje podłogę w trakcie odkurzania, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia. Z myślą o właścicielach zwierząt domowych elektroszczotka animal turbo niezwykle produktywna i nietrudna w utrzymaniu elektroszczotka animal turbo wytwarzana z naturalnego włosia i poliuretanu z łatwością upora się z sierścią zwierząt i większymi zabrudzeniami.

  pomoc w walce z alergenami wysokowydajny filtr epa filtr zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu i alergenów sprawiając, że urządzenie rewelacyjnie nadaje się dla alergików. Zdalne sterowanie przeznaczona aplikacja po synchronizacji urządzenia z aplikacją tefal robots (kompatybilność z systemami ios i android) możesz wybrać tryb sprzątania i poziom mocy, czy ustalić jednostkowy harmonogram odkurzania - wybranych pomieszczeń, w wybranym czasie.

  szybki start urządzenia samoczynne łączenie z wifi urządzenie automatycznie łączy się z wifi dzięki czemu dopasujesz urządzenie z aplikacją i od razu zaczniesz odkurzanie staranność odkurzania 2 boczne szczotki dual force dwie szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, aby dotrzeć do każdego zakamarka i zebrać wszystkie zabrudzenia z maksymalną produktywnością z zróżnicowanych powierzchni (podłóg i dywanów).

  łatwy w użyciu 3 tryby mocy urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby mocy: eco (czas pracy: do 100 min), kanon (czas pracy: do 90 min) i boost (czas pracy: do 60 min), w zależności od odkurzanej powierzchni i ilości zabrudzeń.Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 3000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 3000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 3000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 3000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 3000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 3000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 3000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 3000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *