Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 25 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy szerokość do 25 cm. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych szerokość do 25 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe szerokość do 25 cm. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami szerokość do 25 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute Najniższa Cena Online

Dyson V8 Absolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Absolute
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Odporność, wysoka moc ssania, funkcjonalna i lekka budowa oraz bogaty komplet akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów producent Dyson nieustannie polepsza technologię cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglezwiększyć przepływ powietrza i wychwytywać znikomy kurz. Cyklon firmy Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości aniżeli jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, wytwarzając więcej siły ssania niż jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Budując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z konwencjonalnymi odkurzaczami przewodowymi. W razie potrzeby przesuń przełącznik żeby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut powiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom udoskonalona technologia cyklonowa marki Dyson wychwytuje jeszcze obszerniejszą liczba skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr typu lifetime i zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona przez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanuzlikwidować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają nieznaczny kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller ma wałek z miękką nylonową dzianiną zbierającą większe skażenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają znikomy kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, poprzez co bateria jest także używana pomiędzy zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson posiadają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki temu bateria jest użytkowana jedynie podczas odkurzania. Włączony gdy go Ci trzeba, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować choćby 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze rozszerzoną mocą poprzez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest odpowiedni do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i adekwatnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie oraz przestrzenie między nimi. Ponadto bezprzewodowy odkurzacz Dyson prosto zmienia się w odkurzacz ręczny. Świetny do szybkiego sprzątania, czyszczenia nieprzystępnych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  wygodny Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest istotnie proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Komfortowa stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, że jest on zawsze gotowy do zastosowania.

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,zwykle zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo ulepsza dodatkowo jakość powietrza, co korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co nieraz jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i tworzony po to, żeby każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego skuteczności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się nad wyraz wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najmocniej sprawnych modelach, jest w głównej mierze wyższa niż 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa efektywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie nad wyraz docenione poprzez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej skażeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak należycie zbiera kurz,także czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.nieprzeciętną efektywność urządzenia eksponuje użycie najszczególniej nowoczesnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zagwarantuje, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu niedużych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz nawet trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  w dodatku, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przystosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Uzupełniające AKCESORIAW komplecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 firmy Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swojemu postępowemu projektowi przypadnie do gustu równocześnie wymagającym użytkownikom, szanującym sobie głównie funkcjonalność, jak i estetom, dla których funkcjonalne urządzenia stanowią jeszcze miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności wykorzystywania odkurzacza). Dane technicznE:wariant: Odkurzacz bezworkowyKlasa efektywności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: klarowny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi F8

Roidmi F8 Najniższa Cena Online

Roidmi F8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi F8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ● Silnik cyfrowy o mocy 100 000 obr / min, skuteczna moc ssania 115 W, Opcja ssania tornado

  ● efektywność powietrza do 1100 l / min, ciśnienie 18 500 Pa, skuteczne likwidowanie cząstek pyłu

  ● Czterokrotny system filtracji, 99% efektywności oczyszczania, unikając zatkania i utrzymywania długotrwałego ssania

  ● Inteligentne połączenie z aplikacją, aby sprawdzić moc, czas czyszczenia, przypomnienie o opróżnieniu kurzu i podmianę filtra itp.

  ● wbudowana lampa sensorowa LED samoczynnie oświetla ciemne rogi

  ● progresywne magazynowanie, ładowanie i magazynowanie adsorpcji magnetycznej 2-w-1, oszczędzające miejsce

  ● Uchwyt pod kątem 270 stopni

  ● zastosowana bateria litowo-jonowa 2500 mAh, czas czuwania 55 minut

  ● 1,5 kg wagi odkurzacza, przenośny, nietrudny do trzymania i podnoszenia

  ● Wielokrotna redukcja szumów, 75dB poziomu hałasu, ciche i komfortowe sprzątanie

  Xiaomi Roidmi F8

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi dysponuje imponującą siłą zasysającą w zestawieniu z jego wymiarami, a także konstrukcją. Wyśmienite wyposażenie rozszerza sprawność i funkcjonalność urządzenia. Roidmi F8 rewelacyjnie sprawdza się w trakcie konwencjonalnego odkurzania ale i ponadto w skomplikowanym terenie np. Wnętrza samochodu lub szafek.

  Xiaomi Roidmi F8 konkretny silnik który jest podstawowym elementem systemu pracy cyklonowej. Zasysane powietrze wraz z brudem transportowane jest do pojemnika na skażenia gdzie stale wiruje wokół filtra powietrza. Technika ta kumuluje zanieczyszczenia w zbite grupy co rozszerza pojemność kosza. Czyste powietrze poddane filtracji płynnie wydostaje się z powrotem do przestrzeni pracy.

  Silnik o mocy 115 W buduje duży przepływ powietrza jednocześnie utrzymując wysokie ciśnienie 18500 Pa. Zagwarantuje to świetne efekty pracy oraz brak potrzeby kilkukrotnego odkurzania w jednym miejscu. Odkurzacz ekspresowo pochłonie wszelkie zanieczyszczenia.

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi wbudowaną baterie Litowo-jonową o obszerności 2600 mAh. Pozwala ona na ok. 60 minut pracy urządzenia w typowym trybie odkurzania. Roidmi F8 wyposażony został także w specjalny inteligentny system zarządzania zasobami baterii, który zapewnia ekonomiczne rozprowadzanie energii w urządzeniu.

  Wysokiej jakości szczotka, nieprzeciętnie zagarnia choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia z podłogi. Wytworzona z gęstego włosia transportuje kurz do pojemnika na brud z ogromna precyzją. Szczotkę można wyjąć z głowicy przy pomocy jednego przycisku, by po sprzątaniu skrupulatnie ją oczyścić. W pakiecie znajduje się jeszcze gumowa szczotka przeplatana włosiem. Dedykowana jest do większych skażeń albo dywanów.

  Xiaomi Roidmi F8 wykorzystuje czteropoziomowy system oczyszczania powietrza. Głównym jego elementem jest filtr HEPA. System ten ma utrzymywać zanieczyszczenia w pojemniku na kurz, uniemożliwiając ich wydostaniu się z odkurzacza akumulatorowego wraz z oczyszczonym już powietrzem.

  Xiaomi oferuje swym klientom specjalną aplikacje przenośną za sprawą której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji. Możliwości kontrolowania stanu technicznego całego urządzenia, w tym: zapełnienia pojemnika na zanieczyszczenia, stanu czystości filtra powietrza HEPA. Jeśli odkurzacz nie włącza się i "miga jedynie światłem", możesz wyświetlić informacje o problemie na telefonie.

  W pakiecie znajduje się dodatek w postaci magnetycznej stacji ściennej. Nieprzeciętne rozwiązanie pozwala na szybki dostęp do odkurzacza. Umiejscowienie Xiaomi Roidmi F8 na ścianie nie tylko że jest on za każdym razem pod ręką (gotowy do wykorzystania)na dodatek nie koliduje w codziennych czynnościach.

  Elektryczna głowica zastosowane oświetlenie LED. Specjalne czujniki wykrywają zaciemnione miejsca samoczynnie uruchamiając lampę tak aby żaden brud nie umknął twojej uwadze.

  Specyfikacja

  marka: ROIDMI

  Model: XCQ01RM

  Materiał: Metal,PVC

  ● Napięcie znamionowe: 29.6V

  ● Moc znamionowa: 415W

  ● pojemność baterii: 2500mAh

  ● Czas ładowania: 2.5 godziny

  ● pojemność pojemnika na kurz: 0.4L

  ● Napięcie: 220V

  Waga: 2.5kg

  wymiary: 25.60 x 15.70 x 117.80 cm

  Zawartość:


Bosch MOVE

Bosch MOVE Najniższa Cena Online

Bosch MOVE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch MOVE
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • parametry uzupełniające: regulacja mocypoziomy i pionowy system parkowaniaskładany uchwyt
  • Czas ładowania: 12-16 h
  • Czas pracy: 36 min
  • Długość: 200 mm
  • Długość kabla zasilającego: Nie dotyczy
  • Długość przewodu sieciowego: Nie dotyczy
  • uzupełniające dane: Odkurzacz 2 in1: akumulatorowy i kolumnowy z elektroszczotką; Maksymalny czas pracy: 36 min.; 2 poziomy mocy; Odkurzacz można postawić w pionie bez konieczności oparcia albo podłączenia do stacji dokującej; Oszczędność przestrzeni dzięki składanej konstrukcji; Elektroszczotka: napędzana osobnym zasilaniem dla istotnie gruntownego czyszczenia dywanów i wykładzin; Super potężna i trwała bateria Ni-MH. Ulepszona produktywność, przyjazna dla środowiska; Czas ładowania: 12-16 godzin; Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą
  • dopełniające informacje: Czas pracy 36 minut
  • dołączone akcesoria: Stacja dokująca; Zasilacz; Ręczny odkurzacz z możliwością przechowywania w obudowie
  • Filtry: filtr zmywalny
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowaStacja dokująca
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Głębokość: 200 mm
  • Kod producenta: BBH MOVE6N
  • Kolor: granatowy metalik-antracyt
  • Kolor: Granatowy metalik-antracyt
  • Kolor główny: Granatowy
  • Końcówki: elektroszczotkassawka szczelinowa
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Opis marketingowy: Bezprzewodowy odkurzacz MOVE 2 in 1: wyjątkowe połączenie odkurzacza ręcznego i odkurzacza kolumnowego w użytecznym, prostym w użyciu urządzeniu - wygoda odkurzania w każdych warunkach.Bezprzewodowy odkurzacz MOVE 2 in 1: wyjątkowo poręczny i perfekcyjnie pasuje do odkurzania drobnych zabrudzeń.Dwa poziomy mocy: dzięki regulacji poziomu mocy można dostosować tryb pracy odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni.Składana rączka: odkurzacz utrzymuje pion także ze złożonym uchwytem, co usprawnia jego przechowywanie.Niklowo-metalowo-wodorowy akumulator przychylny dla środowiska.
  • typ zasilania: Akumulatorowe
  • Strona www towaru: http://www.bosch-home.pl/produkty/odkurzanie/odkurzacze-akumulatorowe/BBHMOVE6N.html#tab2
  • Szerokość: 255 mm
  • Szerokość: 255 mm
  • rodzaj: 2w1 ręczny i pionowy
  • rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
  • wariant rury: Nie dotyczy
  • typ wymiennego worka: worek materiałowy, papierowy
  • Waga: 3.2 kg
  • Waga urządzenia: 2,2 kg
  • Waga z opakowaniem: 2,5 kg
  • rozmiary: 1130 x 255 x 200 mm
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 590x210x310 mm
  • Wyposażenie: zasilaczręczny odkurzacz z możliwością przechowywania w obudowie
  • Wysokość: 1130 mm
  • Wysokość: 1130 mm
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka szczelinowaŁadowarka
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  tworzone w odkurzaczu cyklony sprawnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają na dodatek wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją skuteczność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie sprawności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) skażeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - przeróżnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skatalogowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do efektywnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku klasycznych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką skuteczność i najwyższy komfort użytkowania przy niskim poborze energii....


Hoover FM216 LI011

Hoover FM216 LI011 Najniższa Cena Online

Hoover FM216 LI011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover FM216 LI011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Pionowy Hoover Fm216Li 011 Cyklonowy 2W1 Odkurzacz pionowy Hoover FM216LI 011 Cyklonowy 2w1 Poczuj bezprzewodową lekkość odkurzania. Poznaj odkurzacz pionowy. Hoover Freemotion FM216LI 011 NAJWAŻNIEJSZE cechy: - rodzaj: odkurzacz pionowy - System separacji kurzu: technologia cyklonowa - System fitracji: Filtr materiałowy - Szczotka: Tak - Regulacja mocy: 2 stopnie - Czas pracy: do 45 min - Doświetlenie LED - Składany uchwyt - 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu - Pionowe parkowanie FREE MOTION Free Motion daje Ci wolność dzięki bezprzewodowej technice i możliwości czasu pracy do 30 minut.

  Jest trafny do dywanów i twardych podłóg, a dzięki wyjmowanemu uchwytowi ręcznemu, sprawdzi się przy czyszczeniu schodów i tapicerki. Free Motion ma obrotowy drążek szczotki i dwa ustawienia mocy do skrupulatnego czyszczenia.

  WŁĄCZANIE / WYŁĄCZANIE OBROTOWEJ LISTWY SZCZOTKOWEJ Włączenie listwy szczotkowej porusza włókna dywanu, dzięki temu łatwiej pousuwasz brud i skażenia, a po wyłączeniu pozostawi delikatne powierzchnie bez zadrapań.

  DOŚWIETLENIE LED Diody LED zostały zamontowane w dyszy podłogowej, by doświetlić trudno dostępne miejsca. SKŁADANY UCHWYT wystarczy jedno kliknięcie i uchwyt się złoży, dzięki temu odkurzacz zmniejszy swoje wymiary i może być przechowywany w szafce.

  GŁÓWNE cechy - Bezworkowy - Kod kreskowy - Kolor: Luxor Black cechy technicznE - Napięcie (V): 21.6 - typ baterii: Li-Ion - czas pracy: Up to 45 min - Wstępne ładowane: 6 - Czas ładowania (h): 5 - Wskaźnik naładowania baterii: Tak - LED - wskaźnik stanu baterii: Tak - System separacji kurzu: technika cyklonowa - System fitracji: Filtr materiałowy - pojemność zbiornika (I): 0,5 - Regulacja mocy: 2 poziomy KOMFORT - Pionowe parkowanie: Tak - przystępne opróżnianie zbiornika: Tak - Sterowanie dotykowe: Tak - dobór powierzchni: Tak - Wszystkie podłogi: Tak - Gumowe kółka: Tak - zintegrowana rączka: Tak AKCESORIA - Szczotka: Tak - Oświetlenie ledowe: Tak - 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu: Tak rozmiary - Szerokość produktu (mm): 230 - Wysokość produktu (mm): 1123 - Głębokość artykułu: 285 - Waga netto artykułu [kg]: 2,7


PRIME3 SVC11

PRIME3 SVC11 Najniższa Cena Online

PRIME3 SVC11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: PRIME3
 • Pełna nazwa odkurzacza: PRIME3 SVC11
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Prime3 SVC11 800W 1,5l HEPA Odkurzacz jest dziś obowiązkowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego i każdego biura. Konieczny w utrzymaniu porządku, musi znamionować się wygodą używania, konserwacji i wyśmienicie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie z reguły zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Potrójny system oczyszczania Lekki i mobilny Filtr HEPA objętość: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Ssawka szczelinowa Moc: 600 W, maks. 800 W Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz wymiary: 25 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Niezwykła funkcjonalność Odkurzacz jest dziś obowiązkowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego i każdego biura.

  potrzebny w utrzymaniu porządku, musi znamionować się wygodą wykorzystywania, konserwacji, a także wyśmienicie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie z reguły zbiera się kurz. Mobilny, pionowy odkurzacz bezworkowy cyklonowy SVC11 marki PRIME3 spełnia te wszystkie wymagania.

  doskonałą efektywność urządzenia akcentuje użycie najmocniej progresywnego, wymiennego filtru HEPA, a także potrójnego systemu odfiltrowania. Użytkownik ma dzięki temu pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane.

  skażenia zbierane są w plastikowym, prostym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o objętości 1,5 l. Wygoda stosowania swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety tego modelu.

  4,8-metrowy przewód zezwala na odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc w dodatku zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niż konwencjonalne odkurzacze. Niska kompletna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu stosowania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Adler. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy producenta ARIETE o obszerności akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych skażeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyekwipowany w zmywalny filtr. Objętość zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz zaopatrzony we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, posiada blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz idealnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  bardzo prosta obsługa, a także wysoka wydajność luźną pracę, a także łatwość w dotarciu choćby trudno dostępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swoim domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Bomann BS 1948 CB

Bomann BS 1948 CB Najniższa Cena Online

Bomann BS 1948 CB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann BS 1948 CB
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dopełniające dane:Bezworkowy system filtracji,Zawartość zestawu:Nasadka z włosiem, Odkurzacz, Rura prosta, Ssawka szczotkowa, Szczotka dywanowo-podłogowa, Uchwyt do zamocowania na ścianę,Funkcje i wyposażenie odkurzacza:Funkcja odkurzania na sucho, Sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg, Ssawka szczelinowa,zastosowane technologie:Eko-Cyklon,Klasa reemisji kurzu:E,Klasa skuteczności odkurzania dywanów:E,Klasa sprawności odkurzania podłóg twardych:A,Kolor główny:Niebieski,Szerokość:230 mm,Wysokość:1300 mm,Głębokość:130 mm,Waga:2,30 kg,Moc:600 W,rodzaj rury:2-częściowa, Aluminiowa,Model worka:Nie dotyczy,pojemność worka/pojemnika:1000 ml,Filtry:Hepa,Zasięg:7 m,Poziom hałasu:80 dB,Zabezpieczenia:Zabezpieczenie przed przeładowaniem,typ zasilania:Sieciowe,Długość przewodu sieciowego:6,5 m,Czas pracy na baterii (do):Nie dotyczy,Klasa energetyczna:A,Napięcie zasilania / zasilacza:230 V,rodzaj wtyczki sieciowej:rodzaj E


Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  nieduże jest spektakularne


  Do czego się przydają takie niewielkie akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie nieduże mobilne urządzenia do zbierania śladowych zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni. Posiadają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To wspaniałe dopełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są wspaniałe by dotrzeć do drobnych, ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Ekspresowo i wydajnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki niewiele znaczącym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Za każdym razem gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba żeby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - przewód przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o perfekcyjnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne niełatwe elektroniczne udogodnienia, zostały wyprodukowane najczęściej po to,ekspresowo poradzić sobie z minimalnymi zabrudzeniami na małej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Przenośny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości producenta Clatronic. Świetny design, przyjemny dla oka. Starannie dopasowany zarys, aby jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest nieprzeciętnie lekki, ergonomiczny i produktywny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się całkowicie można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni skrupulatność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  wbudowany schowek na kabel zasilania 12V
  *
Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy szerokość do 25 cm opinie,
 • dobre odkurzacze domowe szerokość do 25 cm cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami szerokość do 25 cm,
 • odkurzacze domowe szerokość do 25 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 25 cm, odkurzacz domowy szerokość do 25 cm cena, opinie o odkurzaczach domowych szerokość do 25 cm, ranking odkurzaczy domowych szerokość do 25 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *