Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza iRobot do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej firmy iRobot. Urządzenie linii i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający ma silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na skażenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 umożliwia iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy automatyczny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, że Roomba i7 w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, formuje wirtualną mapę obszaru pracy oraz uczy się jejskuteczniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 stosowany w Roombie i7 oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście poprzez iRobot w linii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska firma w końcu goni konkurencje. Użytkownik może teraz, nie tylko oglądać robota jak sprzątatakże wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej serii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji przy pomocy kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga wyraźnie lepsze rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera zezwala na i7 staranną orientacje w terenie. Pozwala to by urządzenie w sytuacji wyczerpania baterii w trakcie pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje posiadającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot wytwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje także możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME kreuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji wydajność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej linii – w koszu na zanieczyszczenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są doskonałe efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny lecz sprawdzony system którego producent trzyma się od pierwszych serii robotów zagwarantuje jednostajną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje genialne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect rewelacyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia często kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Jest oparte on najczęściej na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu i siateczkowego służącego do wyłapywania większych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 produktywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Efektywne odkurzanie iRobot Roomba i7 jest oparte na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zagwarantuje im nieprzeciętne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania idealnie „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie dopasowany tryb jazdy tak by znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nadzwyczajnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 zaopatrzony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  pokaźna zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło jeszcze konserwacje pojemnika na skażenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została widocznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zmniejsza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów niewiele znaczącego kalibru, znakomicie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z skrupulatnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Korzystnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  dane techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7 (i7158)
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze iRobot. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 500 zł,
 • odkurzacze iRobot do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 500 zł, odkurzacz iRobot do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 500 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.