Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza iRobot do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z skrupulatnym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, produktywnie likwiduje lepkie plamy, wytrzymałe zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Staranny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala eliminować brud, plamy i lepkie skażenia. Większe nakładki pokrywają pokaźniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki temu Braava Jet m6 sprząta obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają absorpcyjne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich zanieczyszczeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ by poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego albo kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swojej drodze zanim spryska powierzchnię, broniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 umożliwia dopasowanie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME albo rozpoczęcie pracy za pomocą komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie samoczynnie robot mopujący zaczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Obszerniejsza efektywność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszelkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Łatwy w użyciu wystarczy wlać wodę. By uzyskać długookresowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba S9

iRobot Roomba S9 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  nowatorska konstrukcja

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swych poprzedników, podkreśla się z reguły pionierskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w zestawie ma stację opróżniającą, która umożliwia nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji pozwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca, a także staranniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Prawidłową zmianą jest także umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który wynajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi typowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia samoczynnie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME i podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać pokaźniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie mają. Robot sprzątający w chwili zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej lub doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak żeby dokończyć proces posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy oraz uczy się jejefektywniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w iRobot Roomba s9+ proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem poprzez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga pokaźnie udoskonalone rezultaty sprzątania w porównaniu z automatycznymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Dodatkowo, w przypadku wyczerpania się akumulatora w trakcie pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, automatycznie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia procesu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, aby wyciągać brud i skażenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej linii w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej, a także kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, samoczynny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ posiada głowice czyszczącą umiejscowioną na swym przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu marka mógł użyć nowe wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący wyposażony jest w dodatku w czujka DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na większe skupienie się na danym obszarze i dokładne jego posprzątanie.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w przenośnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, by przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie poprzez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone wnętrza, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to użyć aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Wystarczy wydać automatycznemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technika Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie mopować automatycznie w doskonałej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje proces mycia podłóg twardych.


  Google Assistant albo Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem trafnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, żeby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • kabel zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie skażeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja mobilna iRobot Home
  • automatyczny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze iRobot. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 500 zł,
 • odkurzacze iRobot do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 500 zł, odkurzacz iRobot do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 500 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *