Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Samsung do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Samsung do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Samsung do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Samsung.

[TOP10] Odkurzacze Samsung do 2000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Samsung do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Samsung VS20R9042T2

Samsung VS20R9042T2 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9042T2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9042T2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet VS20R9042T2Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet z wolnostojącą stacją ładującą i rurą teleskopową. Wyekwipowany w 5-warstwowy system filtracji HEPA. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Kolor: StalowySilnik: Digital InverterMoc silnika: 550 WCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDElektroszczotka Turbo ActionZmywalny pojemnik na kurzWolnostojąca Stacja ładującaRura teleskopowa5-warstwowy system filtracji HEPA Zaskakująco efektywne odkurzanie 200 W mocy ssącej Silnik Samsung Digital Inverter wytwarza moc ssącą do 200 watów*, więc możesz odkurzać zróżnicowane powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Aerodynamiczny kształt optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje choćby znikome cząsteczki kurzu. Wysoka efektywność Silnik Digital Inverter Wysoka moc silnika do 550 W* wydajne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki temu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter i technologia Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza gwarantują stale wysoką moc ssącą. Wykorzystaj skrajną moc ssącą Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej technice Jet Cyclone możesz dłużej radować się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą*.

  System wyposażony w 27 wlotów powietrza stwarza stosowną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie oddziela małe cząsteczki kurzu od powietrza. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Turbo Action Elektroszczotka znakomicie stanie na wysokości zadania na dywanach i efektywnie odkurzy z nich nawet sierść zwierząt.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest niezwykle proste, starczy jedno kliknięcie żeby ją odłączyć.

  Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste.

  System filtracji HEPA zaimplementowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ dokumenty SLG oraz BAF potwierdzające jego produktywność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów**.

  Odkurzaj bez ładowania choćby przez 60 minut Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria umożliwia odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 60 minut*.

  Po zakończonej pracy starczy odstawić do stacji dokującej, która pozwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki czemu możesz odkurzać aż do 120 minut**. Ładuj w dowolnym miejscu Wolnostojąca stacja dokująca Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany.

  Specjalnie zaprojektowana budowa stacji umożliwia ładowanie dwóch baterii jednocześnie dzięki uzupełniającemu adapterowi w podstawie*. Ponadto specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. *Dodatkowa bateria sprzedawana osobno.

  starczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz zawsze działa adekwatnie. Możesz sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i wariant szczotki.

  w sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co zasadniczo ułatwi Ci kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Prosty do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości.

  równocześnie pojemnik, jak i system przefiltrowujący nadają się do mycia. Pojemnik można na dodatek opróżnić, przechylając go, bez odłączania go od rury. Wygodne używanie Teleskopowa rura Teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości, pozwoli Ci przypasować jej długość do Twojego wzrostu.

  sprawdź odkurzacz Jet w powiększonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i zobacz jak działa odkurzacz Jet na żywo! Co jest w pudełku?Jet 90 petTurbo elektroszczotkaMini elektroszczotkaSzczotka do kurzu i szczeilinówkaElastyczna końcówkaBateriaWolnostojąca stacja ładująca Specyfikacja techniczna:informacje ogólneKolor: StalowyKolor dodatkowy: NiebieskiSilnik: Digital InverterWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minDust Collection Type: Multi CyclonePoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDSzczotkaGłówna: Elektroszczotka Turbo ActionBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21,9 VOdłączana bateria: TakStacja ładownia: Z Station (wolnostojąca)AkcesoriaAkcesoria: Mini elektroszczotkaAkcesoria: Szczotka szczelinówka i do kurzuAkcesoria: rozciągliwa końcówkaAkcesoria: Stacja stojącaFiltrFiltr na wylocie: Ultra nieznaczny filtr przeciwpyłowyFiltr umieszczony przed silnikiem: TakF


Samsung VS20T7534T4

Samsung VS20T7534T4 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20T7534T4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7534T4
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wymienna, długodziałająca bateria nawet 1 godzina sprzątania**posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mah*) umożliwia odkurzanie bez przerwy choćby przez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu prosto zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej wydajności choćby poprzez 500 cykli pracy****.wystarczy rzut oka. Cyfrowy wyświetlaczzintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa optymalnie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i wariant używanej szczotki. W przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co stanowczo ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie.wygodna ładowarka stacja ładująca typu „2 w 1". Ciesz się większą sprężystością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą typu „2 w 1" łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, aby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.łatwy do umycia pojemnik na kurz, który można umyć.możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o pojemności 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go też od odkurzacza, aby wysypać kurz.łatwy w utrzymaniu zmywalnyodkurzanie parkietu szczotka soft action bezproblemowo sprzątniesz nawet drobny kurz z twardych podłóg korzystając ze specjalnie zaprojektowanej szczotki soft action o metalicznym, antystatycznym włosiu. Dzięki zaimplementowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Została zaprojektowana tak, żeby nie zaplątywała się w nią zebrana sierść. Co więcej, wystarczy jedno kliknięcie, by szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę.zobacz odkurzacz jet w zwiększonej rzeczywistościkrok 1 | zeskanuj qr kod & zainstaluj aplikację

Samsung VS20T7538T5

Samsung VS20T7538T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7538T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7538T5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7538T5 0,8l 550W Odkurzacz bezprzewodowy o mocy 550W, obszerności 0,8l, do 60 min pracy na jednym ładowaniu. Stacja ładująca montowana do ściany, łatwy w czyszczeni pojemnik.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc silnika: 550WMoc ssąca: 200WMaksymalny czas pracy: 60 minCzas ładowania: 3,5hPoziom hałasu: 86 dBaTyp: Multi CyclonePojemność: 0,8lTyp baterii: Li-IonNapięcie: 21,9 VSystem filtracji: HEPAWyświetlacz LED Zaskakujące wydajne odkurzanie200 W mocy ssącejOdkurzaj wydajnie najróżniejsze warianty podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania.

  Silnik Digital Inverter producenta Samsung buduje moc ssania wynoszącą nawet 200 W*. Aerodynamiczny kształt – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja wydajnie zatrzymuje choćby znikome cząsteczki kurzu.

  Wysoka wydajnośćSilnik Digital InverterDzięki mocy ssącej wynoszącej nawet 200 W* możesz odkurzać dużo sprawniej na każdej powierzchni, jednocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogoach. Silnik Digital Inverter gwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i formuje ssanie o mocy nawet 200 W* ekstremalna moc ssącaJet CycloneDzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza stwarza słuszną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje nieduże cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanówElektroszczotkaElektroszczotka zbiera nieznaczne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 stopni usprawnia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest stanowczo proste, starczy jedno kliknięcie by ją odłączyć.

  Usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzuSystem filtracji HEPA*5-warstwowy system filtracji HEPA wykrywa aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.

  Główny cyklon i filtr z niepokaźnej metalowej siatki wyłapują pokaźniejsze cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny.

  Wymienna, długodziałająca bateriaNawet 1 godzina sprzątania**Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) umożliwia odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 1 godzinę**.

  Po upływie tego czasu z łatwością zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej produktywności nawet przez 500 cykli pracy****.

  wystarczy rzut okaCyfrowy wyświetlaczZintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa stosownie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i typ wykorzystywanej szczotki.

  w sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co stanowczo ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie. Wygodna ładowarkaStacja ładująca typu „2 w 1"Ciesz się obszerniejszą rozciągliwością przechowywania i ładowania odkurzacza.

  Stację ładującą typu „2 w 1" prosto dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, żeby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.

  Łatwy do umyciaPojemnik na kurz, który można umyćMożesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o pojemności 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży.

  Bez trudu odłączysz go także od odkurzacza, by wysypać kurz. Mycie parkietuSzczotka Spinning SweeperBez trudu zachowasz nieprzeciętną czystość parkietu korzystając z opcjonalnej szczotki Spinning Sweeper. Jej dwie obrotowe myjki zezwalają na łatwiejsze czyszczenie.

  Możesz nałożyć na nie albo nakładki z mikrofibry wielokrotnego użytku, albo jednorazowe wilgotne chusteczki. Z włączoną funkcjąa mycia odkurzacz pracuje choćby 80 minut*, byś zdążył świetnie wymyć parkiet.

  przejrzyj odkurzacz Jet w zwiększonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i przejrzyj jak działa odkurzacz Jet na żywo! SPECYFIKACJA technologicznAInformacje ogólneSzerokość szczotki: 250 mmKolor: srebrnyKolor dodatkowy: StalowySilnik: TakWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAGromadzenie kurzuTyp: Multi CyclonePojemność pojemnika na kurz: 0.8 lSzczotkaGłówna: ElektroszczotkaDodatkowa szczotka: Końcówka do polerowaniaBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21.9 V AkcesoriaAkcesoria: Szczotka do kurzuAkcesoria: Mini Elektros

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS15T7036R5

Samsung VS15T7036R5 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7036R5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7036R5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 21.6 v, czas pracy do 40 minut, czas ładowania 3.5 godziny, zbiornik na kurz o objętości 0.8 l, 5-warstwowy system filtracji hepa, konkretny silnik cyfrowy inverterowy o mocy 410 w, obfita siła ssania, regulacja mocy na rączce z cyfrowym wyświetlaczem, technika multicyklonowa.


Samsung VS20T7536T5

Samsung VS20T7536T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7536T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7536T5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung VS20T7536T5 Jet 75 complete 550 W szaro-czarny Zaskakujące efektywne odkurzanie Odkurzaj sprawnie zróżnicowane rodzaje podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania. Silnik Digital Inverter firmy Samsung w odkurzaczu Samsung VS20T7536T5 Jet 75 stwarza moc ssania wynoszącą nawet 200 W*.

  Aerodynamiczny kształt – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje nawet niewielkie cząsteczki kurzu. * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl.

  5.8. Wysoka wydajność Dzięki mocy ssącej wynoszącej choćby 200 W* możesz odkurzać dużo wydajniej na każdej powierzchni, jednocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach. Silnik Digital Inverter w Samsung VS20T7536T5 Jet 75 zagwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i stwarza ssanie o mocy nawet 200 W*.

  * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.8.** Na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC60335-1 Cl.

  10. Skrajna moc ssąca Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone, zaimplementowanej w Samsung VS20T7536T5 Jet 75, możesz cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza stwarza adekwatną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania.

  jednocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka odkurzacza Samsung VS20T7536T5 Jet 75 zbiera niepokaźne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów upraszcza zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest szczególnie proste, wystarczy jedno kliknięcie żeby ją odłączyć.

  * Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Min, Mid i Max. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania.


Samsung VR30T85513W

Samsung VR30T85513W Najniższa Cena Online

Samsung VR30T85513W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR30T85513W
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Bot VR 30T85513W 60W 0,3l Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Detektor LiDAR precyzyjnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie*, żeby zebrać informacje o odległości.

  dzięki temu porusza się efektywnie i obejmuje większą część domu**. NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc: 60W pojemność pojemnika na kurz: 0,3l LiDAR czujka Czas pracy: do 90 min Czas ładowania: 240 min Poziom hałasu: 76 dBa wariant wyświetlacza Napięcie: 21,9V objętość pojemnika w stacji bazowej: 2,5l Sterowanie WiFi Sterowanie mocą automatyczne ładowanie akumulatora produktywne czyszczenie bez wysiłku skrupulatne sprzątanie nieustanna moc i staranność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technice silnika Digital Inventer I wielocyklonową strukturą Jet Cyclone.

  Szczotka o wysokiej wydajności czyści rózne typy podłóg I powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę. Dostosowanie mocy sprzątania do przeróżnych powierzchni Inteligentne sterowanie mocą Odkurzając najróżniejsze powierzchnie należy korzystać z adekwatnej mocy ssania,mieć pewność, iż są dokładnie wysprzątane.

  Funkcja sterowania mocą wyłapuje, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na posadzce i samoczynnie tworzy najefektywniejszą siłę ssania. Dzięki temu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by wydajnie zlikwidować nagromadzony kurz.

  Delikatne i sprawne odkurzanie podłóg Szczotka o wysokiej sprawności Czyść dywany i podłogi efektywniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej skuteczności w odkurzaczu ma śladowe włókna, wykonane z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra.

  Wysokowydajne ekstraktory na dodatek mielą włosy, żeby zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki. Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz Stacja czyszcząca Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy*.

  Ciesz się komfortowym i higienicznym sposobem na pozbycie się zanieczyszczeń. Po sprzątaniu, odkurzać automatycznie wróci do stacji czyszczącej, która pousuwa kurz**, korzystając z technice „Air Pulse".

  Wielowarstwowy system filtracji lokalizuje 99,999% niewiele znaczącego pyłu***, przez co wydmuchiwane powietrze jest czyste. Nieskomplikowany do opróżnienia i nadający się do czyszczenia w pełni pojemnik na kurz Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i łatwo opróżniaj robota odkurzającego.

  Cały pojemnik o obszerności 0,3 l, w tym system wielocyklonowy, można myć kompletnie, dzięki temu można go utrzymać w czystości i higienie. Wygoda sterowania zdalnego ulepszone sterowanie przy pomocy Wi-Fi zezwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*.

  Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz by urządzenie pracowało.

  Zaplanuj sprzątanie za pomocą smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi System Select & Go™ buduje w aplikacji na smartfonie mapę całego domu, dzięki czemu można określić nazwę każdego wnętrza,dokładnie wyszczególnić obszar sprzątania.

  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu System No-go Zone Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu.

  Powstrzymają one samoczynny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier. Sprawdzaj postępy sprzątania swojego Jet Bota na bieżąco. Bieżący Raport Sprzątania Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji SmartThings*.

  Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci momentalnie zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia lub je wyłączyć.

  SPECYFIKACJA technologicznA informacje ogólne Main Color: Mglista biel kolor dodatkowy: Mglista biel Silnik: Tak Processor CPU Type: Quad-Core R18 detektor LiDAR czujnik: Tak Anti-Cliff: Tak wydajność Moc silnika: 60 W Max Running Time: 90 min Poziom hałasu: 76 dBA rodzaj wyświetlacza: wyświetlacz LED Bateria wariant baterii: Li-ion Napięcie: 21.9 V Stacja ładownia: Stacja czyszcząca Filtr Filtr umieszczony przed silnikiem: Tak Szczotka Szczotka główna: Szczotka o wysokiej efektywności Boczne: 1 EA Gromadzenie kurzu typ: Bezworkowy pojemność pojemnika na kurz: 0.3 L Akcesoria Magnetic Tape: 1 EA Extra Side Brush: 1 EA Extra Filter: Filtr przedsilnikowy 1EA Clean Station Detail (Accessory) Zużycie energii: 1300 W Voltage, Hz: 220-240V~, 50-60Hz Worki na skażenia: 2 EA pojemność pojemnika na kurz: 2.5 L rozmiary (SxWxG): 280x525x400 mm Filtration Rate: 99.999 % Waga: 5.0 kg Smart SmartThings App Support: Tak Bixby, Alexa, Google Assistant Support: Tak Live Cleaning Report: Tak Select &a

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 300 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Samsung. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Samsung.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Samsung do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Samsung do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Samsung do 2000 zł,
 • odkurzacze Samsung do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Samsung do 2000 zł, odkurzacz Samsung do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Samsung do 2000 zł, ranking odkurzaczy Samsung do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *