Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe tytanowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego tytanowego workowego odkurzacza. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych tytanowych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe tytanowe. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z tytanowymi odkurzaczami workowymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Philips FC 8955

Philips FC 8955 Najniższa Cena Online

Philips FC 8955 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8955
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips Performer Ultimate LED• Filtr antyalergiczny• pojemnik na kurz o objętości 4 l• pilot zdalnego sterowania ErgoGripFC8955/09Technologia AirflowMaxWyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez długiczas, co zezwala na zastosowanie worka do samego końca.

  technologia skupiasię na optymalizacji trzech kluczowych komponentów: 1) nieszablonowy żebrowanyprofil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w workuna kurz i pozwala na zastosowanie całej powierzchni worka.

  2) pojemnośćspecjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomiernerozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien wworku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwalauniknąć redukcji mocy ssania.TriActive LEDNasadka TriActive LED zezwala na uwidocznienie ukrytego kurzu dziękiwyjątkowej technologii oświetlenia podłogi.

  nieszablonowa bezszczotkowanasadka o strukturze gumowych listków uniemożliwia zaplątywaniu się i nawijaniuwłosów znajdujących się w kurzu. Płaski zarys nasadki zagwarantuje precyzyjneprzyleganie i pomaga dotrzeć do wszystkich zakamarków.CarpetCleanNasadka CarpetClean pasuje wyśmienicie do wyśmienitego odkurzania.Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewniaefektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.automatyczne włączanie/wyłączanieFunkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy,kiedy rzeczywiście jesteś podczas odkurzaniaWyprodukowano w EuropieInnowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został wytwarzany w Europiezgodnie z wysokimi standardami jakości firmy PhilipsUchwyt z pilotemErgonomiczny zarys pilota zdalnego sterowania zapewnia wygodny dostęp doustawień mocy, a także ich łatwe przełączanie w celu dopasowania do miejsca irodzaju odkurzanej powierzchni i rozszerzenia wydajności odkurzania.

  Pilot matakże inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedychcemy na stałe wyłączyć urządzenie.Akcesoria przechowywane w urządzeniuAkcesoria przechowywane w urządzeniu, zawsze pod ręką, obejmują: -szczelinówkę, która mieści się w zakamarkach i poprawnie odkurza powierzchniewzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno dostępnych miejscach,takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, odużej sile ssącej — nasadka ta prawidłowo odkurza powierzchnie z materiału.intuicyjny ekran cyfrowyIntuicyjny ekran cyfrowy pokazuje ważne dane i pozwala w pełniwykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnikzapełnienia worka - Wskaźnik automatycznego włączenia/wyłączeniaMiękka szczotka w zasięgu rękiSzczotka do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki czemu zawszejest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.Filtr antyalergicznyTen odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nadAlergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie.

  Powietrzewylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenówpochodzących z sierści psów i kotów oraz z roztoczy i pyłków, tworząc wdomu atmosferę bezpieczną dla alergików.s-bag Ultra Long PerformanceWorek s-bag® Ultra Long Performance (unikatowa odporność) zostałopracowany w celu uzyskania optymalnej produktywności odkurzacza.

  Worekzapewnia unikatową trwałość podczas całego jego okresu użytkowania.30% plastiku pochodzącego z recyklinguOdkurzacz został w 30% wyprodukowany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wfirmie Philips staramy się dostarczać stanowcze innowacje, w sposóbzrównoważony wykorzystując ograniczone zasoby naszej planety.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Concept. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy tytanowy opinie,
 • dobre odkurzacze workowe tytanowe cena,
 • ranking z tytanowymi odkurzaczami workowymi,
 • odkurzacze workowe tytanowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe tytanowe, odkurzacz workowy tytanowy cena, opinie o odkurzaczach workowych tytanowych, ranking odkurzaczy workowych tytanowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *