Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 53 l/s. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz przemysłowy z przepływem do 53 l/s. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych z przepływem do 53 l/s,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe z przepływem do 53 l/s. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami z przepływem do 53 l/s, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 30 litrów praca na sucho/na mokro

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 30 litrów praca na sucho/na mokro Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 30 litrów praca na sucho/na mokro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: B2B Partner
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 30 litrów praca na sucho/na mokro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacze BOLEZZO są niezawodne, z długą żywotnością, asygnowane do częstego odkurzania zabrudzeń, niezwykle dobra produktywność ssania 48 -120 l/s z podciśnieniem 1800 - 3000 mm H2O! asygnowane są do częstego odkurzania na sucho lub na mokro w pomieszczeniach przemysłowych, hotelach i śladowych zakładach. Odkurzacze zaopatrzone są w jeden, dwa lub trzy silniki elektryczne. Zbiorniki na odpady stworzone są z blachy rdzoodpornej, filtry ssące z tekstylu gwarantują maksymalne wychwycenie zanieczyszczeń. Filtry posiadają długą żywotność uzależnioną od konserwacji odkurzacza. Każdy zbiornik na odpady zaopatrzony jest w węża wypustowego do usuwania wessanych płynów. Silniki umieszczone są w górnej części odkurzacza w osłonie wykonanej z sprężystego i trwałego plastiku. Potężne podwozie z czterema kołami nietrudne i bezawaryjne przesuwanie odkurzacza po powierzchni roboczej. Podwozie wyekwipowane jest w uchwyt usprawniający manipulację. Wąż wsunięty do ciała odkurzacza jest blokowany, zapobiega to...

CV 60/2 RS (4039784624481)

CV 60/2 RS (4039784624481) Najniższa Cena Online

CV 60/2 RS (4039784624481) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: CV 60/2 RS (4039784624481)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Urządzenie kompaktowe z znikomym promieniem skrętu. Idealny do ubraniowych wykładzin podłogowych i twardych powierzchni. Z przeciwbieżnymi walcami szczotki.

  Urządzenie polecane do podłóg twardych i wykładzin odzieżowych. W wyposażeniu sprężysty wąż ssący z wymienną rurą ssącą.

  Akumulator i zintegrowana ładowarka w zakresie dostawy. Ładowanie akumulatora wewnątrz urządzenia.

  właściwości i atuty

  System przeciwbieżnych walców szczotki

  Na twardych i tekstylnych wykładzinach podłogowych – bez zmiany szczotki. Walce dopasowują się do odkreślonej wykładziny podłogowej.

  Rura ssąca z wyjątkowo długim wężem

  Rura ssąca zezwala na komfortowe sprzątanie schodów i rozmaitych trudno przystępnych miejsc. Rura może być przedłużona, jeśli jest to konieczne

  Pełne otwarcie pokrywy urządzenia

  Łatwa wymiana baterii i worka filtracyjnego. Łatwość serwisowania.

  Płaska budowa

  świetna manewrowość

  pasuje do każdej windy – usprawnia sprzątanie budynków wielokondygnacyjnych


  Moc silnika szczotek - 373 W,

  Szerokość robocza - 610 mm,


  Wyposażenie standardoweCV 66/2

CV 66/2 Najniższa Cena Online

CV 66/2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: CV 66/2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dzięki przeciwbieżnie obracającym się szczotkom dogłębnie czyści włókna odrywając solidnie przylegający brud i rozczesuje runo wykładziny. Szerokość robocza odkurzacza wynosi 66 cm, co sprawia, że najlepiej sprawdza się na pokaźnych powierzchniach w hotelach, terminalach lotniczych czy biurowcach.

  CV 66/2 to perfekcyjne urządzenie dla firm sprzątających administrujących takiego rodzaju obiektami. Torebkę filtracyjną można z łatwością i ekspresowo wymienić. Ruchomy uchwyt prowadzący można zespoić do wzrostu operatora, a także w pełni złożyć w celu łatwego przechowywania.

  Rozczesują z obu stron runo wykładziny odrywając potężnie przylegający brud. Sprawnie usuwająz reguły niełatwe do zebrania włosy czy nitki. Inną zaletą odkurzacza jest długi kabel zasilający (20 m), który zagwarantuje swobodę pracy na znacznych powierzchniach.

  cechy I atuty Uproszczona zamiana filtra. System filtracyjny jestprzystępny, dzięki temu filtr można prędko wymienić. System przeciwbieżnych walców szczotki Rozczesują z obu stron runo wykładziny odrywając potężnie przylegający brud.

  zawsze gotowe do wykorzystania. Regulowany hak na kabel zasilający. Wyposażenie Torebka filtracyjna, Papier Wskaźnik napełnienia filtra dostosowywana wysokość uchwytu Klasa bezpieczeństwa, II Szczotka walcowa standardowa, 2 szt.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Gardena. Ranking TOP10 modeli

Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 48/2 1.057-310.0

Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 48/2 1.057-310.0 Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 48/2 1.057-310.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 48/2 1.057-310.0
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz odrywa zabrudzenia od włókien dywanu i jednocześnie je likwiduje rozczesując runo i nadając mu odświeżony wygląd. Może być opcjonalnie wyposażony w filtr powietrza wylotowego HEPA. Sprężysty, sprężysty wąż ssący można łatwo wyjąć w celu udrożnienia kanału ssącego.

  Fizelinowe torebki filtracyjne znamionują się obszerniejszą pojemnością w stosunku do torebek papierowych i są pokaźnie bardziej oporne na rozdarcia. Dzięki opatentowanemu systemowi montażu torebki jej wymiana jest wyjątkowo prosta.

  Szczotkę w razie potrzeby można prosto wymienić bez jakichkolwiek narzędzi. Opatentowane sprzęgło odśrodkowe zabezpiecza głowicę szczotkową przed przeciążeniem. W razie zablokowania szczotki poprzez zbyt znaczny obiekt odkurzacz automatycznie wyłącza się.

  Rura ssąca (wyposażona w ssawkę szczelinową) dedykowana jest do przystępnego odkurzania trudnodostępnych miejsc: narożników, listew podłogowych czy zakamarków. także czyszczenie tapicerki (ze ssawką do tapicerki).

  w trakcie odkurzania przy pomocy rury ssącej silnik szczotki samoczynnie wyłącza się, co pozwala chronić równocześnie szczotkę jak i wykładzinę. Wysokość szczotki można zespolić do wysokości runa dywanu. Atrybuty I zalety Sygnał świetlny ukazuje konieczność zmiany ustawienia szczotki w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów czyszczenia.

  System szybkiej wymiany kabla zasilającego Zmiana kabla sieciowego nigdy nie była tak łatwa! przewód zasilający można odłączyć, wymienić i zabezpieczyć w ciągu zaledwie kilku sekund. Beznarzędziowa wymiana szczotek Szczotkę walcową w nowej wersji CV można wymienić kompletnie bez zastosowania narzędzi.

  Po kilku ruchach ręką szczotka rolkowa zostaje odblokowana i zastąpiona nową. Wyposażenie Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki Odłączana rura ssąca sprężysty wąż ssący Wymienny kabel zasilający Wysoko rozciągliwy kabel zasilający Torebka filtracyjna, Fizelina Wskaźnik napełnienia filtra Uchwyt dostosowywana wysokość uchwytu Szczotka walcowa typowa, 1 szt.


CV 38/2 (4039784817180)

CV 38/2 (4039784817180) Najniższa Cena Online

CV 38/2 (4039784817180) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: CV 38/2 (4039784817180)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz odrywa zabrudzenia od włókien dywanu i jednocześnie je eliminuje rozczesując runo i nadając mu odświeżony wygląd. Może być opcjonalnie zaopatrzony w filtr powietrza wylotowego HEPA, co jest szczególnie przydatne w sytuacji odkurzania w szpitalach, hotelach czy przedszkolach.

  sprężysty, elastyczny wąż ssący można łatwo wyjąć w celu udrożnienia kanału ssącego. Fizelinowe torebki filtracyjne cechują się większą objętością w stosunku do torebek papierowych i są widocznie bardziej odporne na rozdarcia.

  Dzięki opatentowanemu systemowi montażu torebki jej wymiana jest wyjątkowo prosta. Szczotkę w razie zapotrzebowania można prosto wymienić bez jakichkolwiek narzędzi. Zastrzeżone sprzęgło odśrodkowe zabezpiecza głowicę szczotkową przed przeciążeniem.

  Rura ssąca (wyposażona w ssawkę szczelinową) dedykowana jest do przystępnego odkurzania trudnodostępnych miejsc: narożników, listew podłogowych czy zakamarków. też czyszczenie tapicerki (ze ssawką do tapicerki).

  w trakcie odkurzania za pomocą rury ssącej silnik szczotki samoczynnie wyłącza się, co pozwala bronić zarówno szczotkę jak i wykładzinę. Wysokość szczotki można zbratać do wysokości runa dywanu. Właściwości I zalety Sygnał świetlny przedstawia konieczność zmiany ustawienia szczotki w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów czyszczenia.

  System szybkiej zamiany kabla zasilającego Zmiana kabla sieciowego nigdy nie była tak przystępna! przewód zasilający można odłączyć, wymienić i zabezpieczyć w ciągu zaledwie kilku sekund. Beznarzędziowa wymiana szczotek Szczotkę walcową w nowej wersji CV można wymienić w całości bez wykorzystania narzędzi.

  Po kilku ruchach ręką szczotka rolkowa zostaje odblokowana i zastąpiona nową. Wyposażenie Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki Odłączana rura ssąca sprężysty wąż ssący Wymienny kabel zasilający Torebka filtracyjna, Fizelina Wskaźnik napełnienia filtra Uchwyt dostosowywana wysokość uchwytu Szczotka walcowa typowa, 1 szt.

  na dodatek w komplecie! Worki filtracyjne 10 szt.


Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 30/1

Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 30/1 Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 30/1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz szczotkowy cv 30/1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  W pakiecie z dwoma zestawami worków fizelinowych (10 sztuk) (6.904-305.0) Odkurzacz odrywa zabrudzenia od włókien dywanu i równocześnie je likwiduje rozczesując runo i nadając mu odświeżony wygląd. Może być opcjonalnie wyposażony w filtr powietrza wylotowego HEPA, co jest bardzo przydatne w przypadku odkurzania w szpitalach, hotelach czy przedszkolach.

  sprężysty, sprężysty wąż ssący można łatwo wyjąć w celu udrożnienia kanału ssącego. Fizelinowe torebki filtracyjne charakteryzują się większą objętością w stosunku do torebek papierowych i są widocznie bardziej odporne na rozdarcia.

  Dzięki zastrzeżonemu systemowi montażu torebki jej wymiana jest wyjątkowo prosta. Szczotkę w razie potrzeby można łatwo wymienić bez jakichkolwiek narzędzi. Opatentowane sprzęgło odśrodkowe zabezpiecza głowicę szczotkową przed przeciążeniem.

  Rura ssąca (wyposażona w ssawkę szczelinową) asygnowana jest do nietrudnego odkurzania trudnodostępnych miejsc: narożników, listew podłogowych czy zakamarków. też czyszczenie tapicerki (ze ssawką do tapicerki).

  w trakcie odkurzania za pomocą rury ssącej silnik szczotki samoczynnie wyłącza się, co pozwala bronić jednocześnie szczotkę jak i wykładzinę. Wysokość szczotki można złączyć do wysokości runa dywanu. Atrybuty I atuty Sygnał świetlny ukazuje konieczność zmiany ustawienia szczotki w celu osiągnięcia najkorzystniejszych rezultatów czyszczenia.

  System prędkiej wymiany kabla zasilającego Zmiana kabla sieciowego nigdy nie była tak nietrudna! kabel zasilający można odłączyć, wymienić i zabezpieczyć w ciągu zaledwie kilku sekund. Beznarzędziowa wymiana szczotek Szczotkę walcową w nowej wersji CV można wymienić w pełni bez wykorzystania narzędzi.

  Po kilku ruchach ręką szczotka rolkowa zostaje odblokowana i zastąpiona nową. Wyposażenie Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki Odłączana rura ssąca sprężysty wąż ssący Wymienny kabel zasilający Torebka filtracyjna, Fizelina Wskaźnik napełnienia filtra dostosowywana wysokość uchwytu Klasa bezpieczeństwa, II Szczotka walcowa standardowa, 1 szt.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Sprintus. Ranking TOP10 modeli

t 8/1 construction marki Karcher

t 8/1 construction marki Karcher Najniższa Cena Online

t 8/1 construction marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: t 8/1 construction marki Karcher
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz jest wyjątkowo lekki (3,5 kg) i wyposażony w komfortowy pasek na ramię, dzięki temu genialnie sprawdza się podczas odkurzania na drabinie czy rusztowaniu. Cechy i mocne strony praktyczny pasek do przenoszenia odkurzacza Niska waga odkurzacz przekłada się na jego prosty transport i komfortową pracę.

  Bezpieczne przechowywanie akcesoriów Akcesoria przechowywane z tyłu odkurzacza. Wąż i kabel zasilający można pewnie przymocować do odkurzacza. Wyposażenie Wąż ssący, 2.5 m Rura ssąca, 2 szt., 0.5 m Torebka filtracyjna, Fizelina Materiał wykonania zbiornika, elementy z plastiku Dysza podłogowa z lamelkami Ssawka szczelinowa Klasa bezpieczeństwa, II Filtr koszykowy, flizelina


Karcher odkurzacz jednofunkcyjny bv 5/1 raty 0,5% na cały asortyment dzwoń 77 415 31 82

Karcher odkurzacz jednofunkcyjny bv 5/1 raty 0,5% na cały asortyment dzwoń 77 415 31 82 Najniższa Cena Online

Karcher odkurzacz jednofunkcyjny bv 5/1 raty 0,5% na cały asortyment dzwoń 77 415 31 82 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher odkurzacz jednofunkcyjny bv 5/1 raty 0,5% na cały asortyment dzwoń 77 415 31 82
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Plecakowy odkurzacz Kärcher świetnie radzi sobie w wąskich klatkach schodowych (w hotelach, szkołach, szpitalach),w autobusach, pociągach i samolotach oraz na salach kinowych czy aulach wykładowych. Urządzenie w wersji z zasilaniem sieciowym.

  Stelaż plecakowy z systemem Aircomfort zagwarantuje nadzwyczajną wentylację, która uniemożliwia poceniu i szybkiemu męczeniu się, osoby obsługującej odkurzacz. Podczas odkurzania grubych śmieci, takich jak popcorn w salach kinowych, można pracować bez torebki filtracyjnej.

  W uchwytach na stelażu można przechowywać wyposażenie, dzięki temu zawsze znajduje się ono „pod ręką". BV 5/1 fachowy odkurzacz na sucho KarcherProfesjonalny odkurzacz plecakowy zaprojektowany z myślą o sprzątaniu miejsc, w których odkurzanie konwencjonalnym odkurzaczem jest utrudnione/niewygodne (wersja z zasilaniem sieciowym).Stelaż plecakowy ma system Aircomfort gwarantujący rewelacyjną wentylację, która uniemożliwia poceniu i szybkiemu męczeniu się, osoby obsługującej odkurzacz.MobilnośćBV 5/1 umożliwia odkurzanie powierzchni trudnodostepnych dla konwencjonalnych odkurzaczy.Sale kinowe, autobusy, pociągi, samoloty, hotele czy wąskie klatki schodowe, to miejsca w których sprzątanie tradycyjnym odkurzaczem jest niewygodne.

  Odkurzacz plecakowy, dzięki temu, że jest zamontowany na plecach osoby sprzątającej, nieprzeciętnie sprawdza się w tych miejscach, sprawiając, iż sprzątanie przebiega szybciej, a co najważniejsze gwarantuje wysoki komfort pracy.w trakcie odkurzania grubych śmieci, takich jak popcorn w salach kinowych, można pracować bez worka.

  Stelaż na odkurzacz umożliwia przechowywanie koniecznych akcesoriów, co dodatkowo ułatwia pracę, gdyż wszystko mamy zawsze „pod ręką".Opinie konsumentów na temat tego odkurzacza są bardzo prawidłowe.cechy technologiczneWydatek powietrza (l/s)61Podciśnienie (mbar)244 / 24,4Pojemność zbiornika (l)5Maksymalna moc przyłącza (W)maks.

  1300Średnica znamionowa32Przewód zasilający (m)15Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A))64Częstotliwość (Hz)50 - 60Napięcie (V)220 - 240Ciężar (kg)5,3Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm)400 x 320 x 540Klasa wydajności energetycznejEWyposażenie charakterystyczne:Wąż ssący, 1.5 mRura teleskopowa, StandardWorek filtracyjny z fizelinyZmywalny filtr nylonowy (filtr główny)Przełączana ssawka podłogowa, 285 mmZbiornik, części z plastikuClip - system łączenia wężySsawka szczelinowaSsawka do tapicerkiKlasa bezpieczeństwa, II...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe z poziomem hałasu do 87 dB. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz na sucho t 11/1 classic marki Karcher

Odkurzacz na sucho t 11/1 classic marki Karcher Najniższa Cena Online

Odkurzacz na sucho t 11/1 classic marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz na sucho t 11/1 classic marki Karcher
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dzięki standardowemu filtrowi HEPA 14 zapewniającemu stopień filtracji i separacji na poziomie 99,995 procent nasz odkurzacz T 11/1 Classic HEPA spełnia standardy bezpieczeństwa w obszarach o wysokich wymogach higienicznych, takich jak gabinety lekarskie albo szpitale.

  Filtr zatrzymuje choćby nad wyraz małe cząstki, takie jak wirusy, aerozole i drobnoustroje o wymiarze choćby kilku mikrometrów i jest certyfikowany zgodnie z normą DIN EN 1822:2019. Potężny, niezwykle wytrzymały i dlatego szczególnie ekonomiczny odkurzacz formuje podciśnienie na poziomie 235 mbar/23,5 kPa z mocą 850 W, zapewniając najwyższe rezultaty odkurzania przy niskim poziomie ciśnienia akustycznego w trakcie pracy na poziomie jedynie 61 dB(A).

  Można go bez problemu używać o dowolnej porze dnia, gdy niezbędne jest zachowanie ciszy. Dzięki 11-litrowemu zbiornikowi masie jedynie 4,2 kg, poręcznemu uchwytowi do noszenia i użytecznemu kolanku, niewywrotny odkurzacz T 11/1 Classic HEPA jest szczególnie kompaktowy, prosty do transportowania i umożliwia ciągłą pracę bez zmęczenia.

  Akcesoria, takie jak rura ssąca i ssawka podłogowa, można wygodnie przechowywać na odkurzaczu. Do odkurzacza załączony jest też fizelinowy worek filtracyjny. Atrybuty I zalety Wysoce skuteczny filtr HEPA 14 Do najwyższych standardów bezpieczeństwa w obszarach o wysokich wymogich higienicznych.

  Wysoki stopień filtracji i separacji 99,995%, zatrzymuje bardzo drobne cząstki. Certyfikowany zgodnie z normą DIN EN 1822:2019. Bardzo niski poziom ciśnienia akustycznego podczas pracy, jedynie 61 dB(A) wspaniały do pracy w obszarach wrażliwych na hałas, a także w nocy.

  Niski poziom ciśnienia akustycznego podczas pracy broni użytkownika. Hak na kabel zasilający przewód zasilający jest za każdym razem pewnie zamocowany na czas transportu. Nietrudne i praktyczne przechowywanie przewodu.

  Wytrzymała i potężna budowa urządzenia i komfortowy transport i przechowywanie. Potężny zderzak zabezpiecza odkurzacz przed uszkodzeniami. Ekonomiczne rozwiązanie. Praca bez wysiłku, pokonywanie progów i schodów z wykorzystaniem jednej ręki.

  Niższa masa przy identycznej objętości zbiornika w porównaniu z modelami konkurencyjnymi. Przeznaczony do długiej pracy bez zmęczenia Wyposażenie Wąż ssący, 2 m, z kolankiem Rura ssąca, 3 szt., 0.35 m, elementy z tworzywa sztucznego Filtr zabezpieczający silnik odkurzacza, 1 szt.

  Torebka filtracyjna, 1 szt., Fizelina Materiał wykonania zbiornika, komponenty z tworzywa nienaturalnego Dysza podłogowa Klasa bezpieczeństwa, II Filtr koszykowy, flizelina Filtr HEPA, Objęty dostawąInne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy z przepływem do 53 l/s opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe z przepływem do 53 l/s cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami z przepływem do 53 l/s,
 • odkurzacze przemysłowe z przepływem do 53 l/s jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 53 l/s, odkurzacz przemysłowy z przepływem do 53 l/s cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych z przepływem do 53 l/s, ranking odkurzaczy przemysłowych z przepływem do 53 l/s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.