Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 300 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś charakterystyczny komponent wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,głównie zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo udoskonala na dodatek jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co nieraz jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza. Model VCC301 producenta Blaupunkt został zaprojektowany i wytwarzany po to, by każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego skuteczności. Klasa A oznacza, że odkurzacz znamionuje się wyjątkowo wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najmocniej wydajnych modelach, jest w głównej mierze wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o skuteczności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie szczególnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam posiada się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,także czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.nadzwyczajną wydajność urządzenia wyróżnia zastosowanie najmocniej progresywnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l gwarantuje, że nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu niedużych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz nawet trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przypasować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dopełniające AKCESORIAW komplecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które staranne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 producenta Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swemu nowoczesnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, lubiącym sobie najczęściej funkcjonalność, jak i estetom, dla których użyteczne urządzenia stanowią też miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny zestaw filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności wykorzystywania odkurzacza). Informacje technologicznE:wariant: Odkurzacz bezworkowyKlasa skuteczności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa sprawności odkurzania dywanów: DKlasa sprawności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


Odkurzacz ELDOM OS900 (5908277385255)

Odkurzacz ELDOM OS900 (5908277385255) Najniższa Cena Online

Odkurzacz ELDOM OS900 (5908277385255) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eldom
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ELDOM OS900 (5908277385255)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ WORKOWY PEGAZ ELDOM OS900  Pegaz Eldom OS900 to wygodny w użytkowaniu, użyteczny odkurzacz workowy. Dzięki niemu możesz łatwo posprzątać dom – odkurzyć wykładziny, dywany czy tapicerowane meble. Urządzenie ma obfity zasięg – aż do 7,4m. Pegaz został także wyekwipowany w produktywny silnik o mocy 700W, dzięki czemu poradzi sobie choćby z ciężkimi wyzwaniami.

  parametry ODKURZACZA:
  -wygodny w użytkowaniu
  -zaopatrzony w filtr HEPA
  -ma obszerny zasięg – do 7,4m
  -produktywny silnik
  -ma kompaktowe wymiary.

  W komplecie:
  -2 ssawkoszczotki - uniwersalna i dwufunkcyjna,
  -sprężysty wąż,
  -dwie rury o łącznej długości 78 cm,
  -płócienny worek o objętości 1,5 L.

  SPECYFIKACJA:

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702)

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dzisiaj nie wyobrażamy sobie dbania o podłogi, dywany, meble, a choćby ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to aktualnie typowy składnik wyposażenia każdego domu – wygodny, prędki i produktywny w działaniu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale także zdrowotną, pozbywając się z naszego otoczenia kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
  firma Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB301, który spełni oczekiwania najistotniej wymagających użytkowników, ceniących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.
  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ!
  Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej produktywnych modelach jest przede wszystkim wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera dodatkowo kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Oznaczenie DpuC D, świadczy natomiast o skuteczności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCB301 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co niezwykle docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji B to gwarancja, że powietrze wydobywające się z odkurzacza będzie pozbawione kurzu i pyłków, czyli bezpieczne dla wszystkich domowników.
  Odkurzacz VCB301 zbiera skażenia do worka o pojemności 2 l. Zestaw worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest przystępny w sprzedaży jako akcesorium ACC042. Do odkurzacza pasują także uniwersalne worki Swirl Y98.
  pokaźnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m kabel, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem.
  WYGODA użytkowanIA!
  Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Ponadto, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli przystosować siłę ssącą urządzenia do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.
  W zestawie z odkurzaczem znajduje się dopełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni między meblami i ssawka „pędzel", dzięki której bez problemu wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.
  Odkurzacz VCB301 producenta Blaupunkt to produkt, który dzięki swej funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym sobie czystość i porządek w domu,...

Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094)

Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094) Najniższa Cena Online

Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica z Miękkimi cichymi kołami Ora VM 1033 01 stopnie i pionowy system parkowania przystosuj urządzenie do swojej przestrzeni. Odkurzacz możesz zaparkować równocześnie w pionie, jak i w poziomie!

  02 Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Odkurzacz pozostał zaopatrzony w zabezpieczenie, które chroni przed rozpoczęciem odkurzania bez worka w środku. 03 kabel zasilający: 5m Zyskaj wygodę luźnego korzystania ze sprzętu na dużych powierzchniach, za sprawą długiego przewodu urządzenia.

  04 Zwijacz przewodu Skorzystaj z wygody użytkowania sprzętu jaką zapewni Ci komfortowy zwijacz, który pozwoli jednym ruchem uporać się z kablem. Sprawdź wszystkie zalety odkurzacza » Miękkie ciche koła Cicha praca urządzenia dla komfortu Twojej rodziny Miękkie koła Twojego odkurzacza służą po to, aby zapewnić jak największą ochronę Twojej podłodze przed wszystkiego typu zarysowaniami.

  Dzięki wykorzystaniu w urządzeniach Amica specjalnej pokrywy kół, uda Ci się zminimalizować generowanie hałasu powstającego przez przesuwanie urządzenia, podczas odkurzania na twardych podłogach. To z kolei oznacza,uzupełniającej ochronie podlega także odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy.

  Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Bezpieczeństwo pracy z inteligentnym systemem zabezpieczeń Chcesz mieć pewność, że worek w Twoim odkurzaczu jest należycie zamontowany przed rozpoczęciem pracy urządzenia? Od teraz będzie tak zawsze!

  W odkurzaczach Amica zostały zaprojektowane specjalne, mechaniczne blokady, które zapobiegają zamknięcie pokrywy bez przymocowanego worka lub w przypadku gdy worek jest włożony w niewłaściwy sposób. Komplet ssawek Wygoda wykorzystywania dzięki wymiennym elementom Odkurzacze nowej generacji powinny radzić sobie z różnorodnego typu powierzchniami.

  Warto używać w tym celu specjalne warianty ssawek! Wśród szerokiej oferty odkurzaczy Amica odkryjesz m.in. Specjalną ssawkę do tapicerki, szczotkę do parkietu czy choćby do książek! teraz odkurzanie będzie po prostu przyjemne i stanie się jeszcze bardziej efektywne.

  stopnie i pionowy system parkowania Urządzenia Amica w harmonii z Twoją przestrzenią Chcesz decydować o tym, w jakiej pozycji Twój odkurzacz ma być przechowywany? Już dziś odkryj całkowitą ofertę odkurzaczy Amica!

  Przy zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji odkurzacza, zyskasz jeszcze większą możliwość przechowywania swego urządzenia w zrównoważonej pozycji - jednocześnie pionowej, jak i poziomej, którą możesz zintegrować do powierzchni, którą dysponujesz w danej chwili.

  zdjęcia i filmy w sekcji ''Opis produktu'' mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć skrupulatnego modelu artykułu. Miękkie ciche koła Komfort użytkowania i dbałość o sprzęt są jednymi z priorytetów!

  Dzięki miękkim i cichym kołom, zyskasz mniej hałaśliwy odkurzacz, który nie będzie podatny na wstrząsy Zwijacz przewodu Odkurzacze Amica posiadają zwijacz prze...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

svc 52 wh marki Sencor

svc 52 wh marki Sencor Najniższa Cena Online

svc 52 wh marki Sencor - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: svc 52 wh marki Sencor
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  SENCOR SVC 52GR-EUE2 Odkurzacz workowy 41002933

  Wysoce efektywny silnik 900 W
  Poziom hałasu: 80 dB
  Plastikowa rura
  Termostat uniemożliwiający przegrzaniu silnika
  5-stopniowy system przefiltrowania
  Pozycja parkowania końcówki podłogowej
  Długość kabla doprowadzającego 5 m (promień roboczy 7,5 m)
  Koła z gumową warstwą usprawniające jazdę i broniące panele podłogowe
  automatyczne nawijanie przewodu
  Wskaźnik napełnienia worka na kurz
  Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką
  Dostarczane akcesoria: kombinowana końcówka (szczotkowa + szczelinowa), papierowy worek
  pojemność worka na kurz: 1,5 l
  wymiary (długość × szerokość × wysokość):345 × 255 × 210 mm
  Ciężar: 3,6 kg

  informacje techniczne:
  Bezworkowy: Nie
  Moc: 900 W
  Poziom hałasu: 80 dB
  Rurki: Metal teleskopowy
  Stopień filtracji: 5
  Filtr HEPA: Nie
  Zmywalny filtr wylotowy: Nie
  Wskaźnik stanu filtra: Nie
  Turboszczotka: Nie
  Końcówka do parkietu: Tak
  Końcówka do tapicierki: Nie
  Szczelinówka: Tak
  Miotełka do kurzu: Nie
  Długość kabla: 5 m
  Promień działania: 7,5 m
  Regulacja mocy: Nie
  objętość worka: 1,5 l
  Wskaźnik zapełnienia worka: Tak
  typ kół: Miękkie
  Waga: 3,6 kg
  Kolor: czarny-zielony

  Zdjęcie ilustracyjne

Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały

Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Gorenje VCEA11CXWII cichy HEPAOdkurzacz workowy Gorenje VCEA11CXWII w kolorze białym, solidny i cichy. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Siła ssania: 158WMoc znamionowa: 750WRodzaj: WorkowyPojemność worka: 2LZasięg odkurzacza: 8mFiltr HEPAGumowe kółkaAutomatyczne zwijanie kablaWskaźnik zapełnienia worka na kurzWymiary (SxWxG): 48x21,5x26cm FILTR HEPA- usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrzaFiltr HEPA likwiduje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza w trakcie sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy.

  Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem poprzez filtr HEPA gdzie wszystkie skażenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej. Pełny worek Wskaźnik demonstruje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany lub opróżnienia.

  dzięki temu poprawiamy skuteczność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego poprzez odkurzacz jest pokaźniejszy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Miękki przesuw po podłodzePokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie. Choćby przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia automatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, typowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do pokrywy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Charakterystyka ogólnaGrupa produktowa: OdkurzaczRodzaj pojemnika na kurz: Z torbąTyp odkurzacza: Do czyszczenia na suchoMateriał korpusu: PlastikowyKolor: BiałyRodzaj rury: MontażMateriał rury: PlastikWydajnośćSiła ssania: 158 WPrzepływ powietrza (l/s): 26.3Pojemność użytkowa worka na kurz: 2 lSterowanieSterowanie: Na urządzeniuUstawienie mocy: Regulacja mocy odkurzania pokrętłemStopniowy rozruch silnika: TakWskaźnik zapełnienia worka na kurzCechyPozycja przechowywania: Pionowo albo poziomo WyposażenieLiczba końcówek: 1 szt.Szczotka: Szczotka uniwersalnaKółka obrotoweIlość kółek: 3 szt.automatycznie zwijany przewód: TakPozycja parkowania: TakFiltr HEPABezpieczeństwoOchrona przed ssaniem bez założonego worka: TakWyposażenieWorki: TakWorki papierowe: 1 szt.ilość załączonych worków z mikrofiltrem: 1 szt.

  Specyfikacja technicznaŚrednica rury: 32 mmDługość rury: 880 mmZasięg (kabel, wąż i rura): 8 mDługość kabla: 5000 mmPoziom hałasu: 78 dB(A)Szerokość: 350 mmWysokość: 215 mmGłębokość: 260 mmSzerokość produktu w opakowaniu: 480 mmWysokość produktu w opakowaniu: 260 mmGłębokość towaru w opakowaniu: 285 mm


ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO

ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO Najniższa Cena Online

ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ETA
 • Pełna nazwa odkurzacza: ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy

  • ECO silnik o niskiej mocy dla oszczędności energii elektrycznej
  • szczególnie dobra moc ssania
  • ergonomiczny rozmiar i minimalna waga łatwe przechowywanie i łatwą manipulację
  • Sygnalizacja pełnego worka na kurz
  • Elektroniczna regulacja dla ustawienia optymalnej mocy ssania
  • Mechaniczna regulacja w uchwycie węża zapewnia natychmiastowe obniżenie mocy ssania
  • Miękkie kółka są subtelne dla gładkich powierzchni (np. Drewniane, pływające podłogi, PVC, winyl, wykładzina, marmur itp.)
  • duży zasięg do 8 m
  • Długość przewodu zasilającego 5 m
  • Obrotowe przednie kółko w zakresie 360° dla nietrudnej manipulacji z odkurzaczem
  • 2 pozycje parkingowe dla przystępnego przechowywania odkurzacza
  • automatyczne nawijanie przewodu zasilającego
  • Ochrona przegrzania silnika – energicznie broni silnik przed uszkodzeniem
  • Zabezpieczenie przed włączeniem odkurzacza bez włożonego worka na kurz
  • Średnica akcesoriów dołączanych 35 mm

  parametry

  • Zasilanie ~230 V
  • Moc 850 W
  • objętość worka na kurz 2 l
  • Poziom hałasu 77 dB(A)

  FILTRACJA

  • Wysokiej jakości filtr HEPA (nr 12) przechwyci choćby najmniejsze mikrocząstki
  • 1 szt. Mikro filtru – ochrona silnika
  • plastikowy worek na kurz

  AKCESORIA W pakiecie

  • Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwanymi szczotkami
  • Parkietowa końcówka dla twardych podłóg (np. Parkiety, podłoga pływająca, płytki, wykładzina)
  • Metalowa teleskopowa rura zezwala na wyśmienite ustawienie wysokości dla użytkownika
  • Końcówka poduszkowa – delikatnie odkurza miękkie powierzchnie, takie jak tapicerka lub poduszki
  • Końcówka szczelinowa – nieprzeciętna do odkurzania w wąskich ciężko dostępnych miejscach (np. W szczelinach grzejników, za meblami itp.)
  • Szczotka z subtelnymi włosami pomaga w trakcie sprzątania w miejscach z których Ci potrzeba delikatnie pousuwać kurz albo pajęczyny

  AKCESORIA OPCJONALNE

  • plastikowy worek na kurz ETA Original ETA960068000
  • plastikowy worek na kurz ETA Hygienic ETA960068010
  • plastikowy worek na kurz ETA Antibacterial ETA960068020
  • UniBag ETA985068010
  • Worek na kurz UniBag ETA985068000
  • HEPA filtr; ETA050000110
  • Mikrofiltr ETA050000020
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy

Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy Najniższa Cena Online

Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ETA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Już żadne torebki z odkurzaczem ETA Ambito
  Torebki zastępuje przezroczyste naczynie o pojemności 1,5 l, do którego si nieczystości załapywane. 8 metrowy zasięg odkurzacza jest świetny do normalnego gospodarstwa domowego. użyteczna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza znów zapewni komfortowe sprzątanie twojego gospodarstwa domowego.

  prawidłowej jakości filtr HEPA Nr 12 a ECO silnik z obniżoną 700 W mocą pobieraną gwarantującą oszczędną eksploatację i wysoką produktywność odkurzania. To są jedne z wielu zalet wspaniałego pomocnika odkurzacza bez torebkowego Ambito.

  Miejsce postojowe i zręczna manewrowość
  Odkurzacz beztorebkowy Ambito możesz parkować w 2 pozycjach pionowej i poziomej. ergonomiczny uchwyt ułatwi ci manipulację i przenoszenie maszyny. Kółko obrotowe o 360° jest pewnością nieskomplikowanej manipulacji do ruchu w wszelkich kierunkach. Wszystkie kółka jezdne są miękkie a więc oszczędne do gładkich podłóg.

  Niemal perfekcyjna filtracja
  prawidłowej jakości wyjściowy filtr HEPA Nr 12 załapie i te najmniejsze mikrocząsteczki, wejściowy filtr molitanowy i wejściowy filtr tekstylny postarają się o niemal perfekcyjne sprzątanie z załapaniem wszystkich cząstek pyłu.

  Kompletne wyposażenie
  Częścią pakowania odkurzacza bez torebkowego Ambito jest metalowa rura teleskopowa (78 cm), która umożliwia wyśmienite ustawienie wysokości dla użytkownika wraz z uniwersalną ssawką podłogową z wysuwaną szczotką. Oprócz tego otrzymasz ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni tekstylnych jako tapicerka albo poduszki. Następnym dodatkiem jest ssawka szczelinowa nadająca się do odkurzania w wąskich i trudno przystępnych miejscach na przykład w żebrach grzejników, za meblami itp. Do tego wszystkiego otrzymasz jeszcze i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu w miejscach, które Ci trzeba oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn (ramy obrazów, ściany, meble).

  Konserwacja i sterowanie odkurzacza Ambito to prosta sprawa dla każdego.

Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432)

Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432) Najniższa Cena Online

Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący kolor:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biało-pomarańczowy;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:80 dB;rodzaj worka:pojemnik;rodzaj filtra:cyklonowy;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,1 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:23,5 cm;wymiary - szerokość:34,5 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Sencor Odkurzacz svc 5500wh

Sencor Odkurzacz svc 5500wh Najniższa Cena Online

Sencor Odkurzacz svc 5500wh - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor Odkurzacz svc 5500wh
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biały;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:75 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:zmywalny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:3,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:35 cm;rozmiary - szerokość:26,8 cm;rozmiary - wysokość:22,8 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 300 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 300 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 300 zł, odkurzacz domowy biały do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 300 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *