Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 300 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,prawidłowo odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu łatwo schowasz go nawet w małym schowku zajmuje mało miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER posiada długi kabel, który umożliwi Ci całkowitą mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  wyjątkowe barwy
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, na dodatek sprzęt AGD, był jedyny w swoim rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i przypasuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też pokaźniejszy komfort podczas odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to zwykle najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka gwarantuje w dodatku mniejszy kontakt z alergenem niż opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  VCC301 CYKLON BEZWORKOWY

  Odkurzacze to dziś standardowy składnik wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z zasady zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo ulepsza jeszcze jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza.

  Model VCC301 producenta Blaupunkt został zaprojektowany i wyprodukowany po to, żeby każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
  Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii poprzez urządzenie do jego sprawności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się nad wyraz wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najistotniej sprawnych modelach, jest najczęściej wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa wydajności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie stanowczo docenione poprzez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak prawidłowo zbiera kurz,też czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Znakomitą sprawność urządzenia wyróżnia użycie najszczególniej progresywnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA
  Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2l gwarantuje, iż nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5m przewód, dzięki którym odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca jak np. Powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przypasować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem.

  dodatkowe AKCESORIA
  W komplecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które staranne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem i ssawka szczelinowa do wąskich miejsc. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCC301 firmy Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swemu nowoczesnemu projektowi przypadnie do gustu równocześnie wymagającym użytkownikom, ceniącym sobie w głównej mierze funkcjonalność, jak i estetom, dla których użyteczne urządzenia stanowią także miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.

  AKCESORIA WYMIENNE
  Wymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016. Zalecana podmiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności używania odkurzacza).  EAN: 5901750501739
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: BLAUPUNKT VCC301
  wariant: Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy
  Moc: 700 W
  Poziom hałasu: 77 dB
  Worek: Brak worka
  objętość: 1.2 l
  Filtr: HEPA 13
  Długość przewodu: 5 m
  System parkowania: stopnie
  Funkcje: Uchwyt
  Akcesoria w pakiecie: - Ssawko-szczotka uniwersalna- Ssawka typu pędzel- Ssawka szczelinowa- Metalowa rura teleskopowa
  Kolor: Szary
  wymiary: 342 x 252 x 222 mm
  Waga: 4.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Gorenje VCEA 21

Gorenje VCEA 21 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Szczotka Xpand Zone trafna moc ssania i łatwe wykorzystywanie

  nowoczesnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia powiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce zezwala na trafne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku skuteczności. Oznacza to wydajniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Worek albo pojemnik Worek albo praca bez worka

  innowacyjna technologia zezwala na użycie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.

  Wskaźnik zapełnienia worka Pełny worek

  Wskaźnik przedstawia kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga podmiany albo opróżnienia. Dzięki czemu ulepszamy produktywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego poprzez odkurzacz jest obszerniejszy wywołując większe obciążenie silnika.

  Gumowe kółka Miękki przesuw po podłodze

  Pokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów nawet na miękkim parkiecie. Choćby przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia

  nietrudny w przenoszeniu Uchwyt do transportowania

  Uchwyt nietrudne przemieszczanie odkurzacza z jednego pomieszczenia do innego. W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony aby umożliwić transport i wykorzystywanie w pozycji poziomej.

  automatycznie zwijany przewód samoczynne chowanie kabla

  Zwijacz kabla, typowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa przewód do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Worek lub pojemnik rozmaite warianty pojemników na zabrudzenia

  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość używania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków lub do plastikowego pojemnika. Każdy z worków posiada system progresywnej filtracji który zatrzymuje choćby najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną nawet kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane przez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane poprzez wylotowy filtr HEPA.

  artykuł
  marka
  Kod producenta
  VCEA21GPLRCY
  EAN
  3838782070464
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry Worek na kurz
  Bezworkowe
  Workowe
  Moc
  brak informacji
  techniczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do użytku domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem sprzętów do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyszczególnionego przez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z certyfikatem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Deerma DX800

Deerma DX800 Najniższa Cena Online

Deerma DX800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX800
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bezprzewodowy odkurzacz pionowy deerma dx800 ozwoli łatwo i sprawnie odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być użytkowane na dwa sposoby co sprawia, że staje się uniwersalne i nie wymaga posiadania innych odkurzaczy.

  sprzątanie jednocześnie domu jak i samochodu nie powinno sprawić najmniejszego problemu, a łatwość obsługi i cicha praca to jedne z wielu plusów. Zastosowany system dający możliwość noszenia urządzenia na pasku w czasie pracy redukuje odczuwalną wagę odkurzacza.

  szczotka czyszcząca ważąca jedynie 0,2 kg ułatwi pracę choćby jeśli będzie trwała wyjątkowo długo, nie powodując zmęczenia. Odkurzacz posiada dwa tryby pracy: ręczny oraz pionowy. Odkurzacz został wyposażony w funkcję odbijania pyłu co uniemożliwia zapychaniu filtrów poprzez kurz czy pył, które mogą zmniejszyć moc ssącą.

  specjalny system zezwala na czterokrotną filtracjęzmniejszyć hałas i oczyścić powietrze. Aby zapewnić stałą czystość urządzenia starczy przemyć filtr pod bieżącą wodą, jego parametry nie zmienią się.

  szczotka ssąca typu pierścieniowego to wyśmienity bez problemu i sprawnie odkurzyć podłogę ze wszelkich, choćby najmniejszych zanieczyszczeń. Specjalny kształt rozszerza produktywność przez obszerniejszy zasięg pracy i dociera do trudno dostępnych zakamarków.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Clatronic BS 1300

Clatronic BS 1300 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1300
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  informacje technicznE:• System 5-krotnej mikro-filtracji • Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej • Dwustronna szczotka podłogowa • Wskaźnik zamiany worka odkurzacza • użyteczny uchwyt do przenoszenia • samoczynne zwijanie kabla • Przechowywanie z oszczędnością przestrzeni • Podwójne akcesoria: połączona szczotka/ssawka szczelinowa • Klasa skuteczności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 26.7 kWh/rok • Klasa produktywności odkurzania dywanu: D • Klasa produktywności odkurzania podłogi twardej: B • Klasa reemisji kurzu: F • Poziom głośności dB(A): 82.0 • Zasilanie:220-240 V, 50/60 Hz, 700 W • wymiary: 256 x 205 x 310 mm (SxWxG) • Waga: 3 kg...


Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max

  dokładne sprzątanie bez większego wysiłku? Z Deerma to możliwe! lepszy odkurzacz z funkcją mopowania VC01max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut oraz siła ssania do 12 000 Pa pozwalają doskonale posprzątać cały dom. Udoskonalony, bezszczotkowy silnik zapewnia nieprzeciętną efektywność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji artykułu z łatwością użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz również o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! idealnie przemyślana , a także funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas

  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, ale też wykonywać obie te czynności jednocześnie! To nadzwyczajna oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego choćby problemu zachowasz podłogi w swoim domu w znakomitym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem

  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza zapewnia moc o 60% większą w porównaniu z poprzednim modelem oraz o 40% większą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za niezrównaną efektywność urządzenia odpowiada też jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, że VC01max prędko radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Likwiduje choćby brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  starannie umyje podłogi w Twoim domu

  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 200 ml - VC01max nadaje się zatem równocześnie do niedużych, jak i sporych mieszkań. Możesz również wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,podczas mycia polikwidować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został tworzony z wyśmienitej jakości włókna, które perfekcyjnie wchłania wodę i zapewnia równomierne czyszczenie, minimalizując równocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej Ci potrzeba

  Podłoga pod meblami w dodatku może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się wygodnie wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie przeróżnego typu powierzchni pod szafą, pomiędzy nogami krzeseł lub w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku

  W pakiecie wyszukasz także dodatkową szczotkę szczelinową 2w1, przy pomocy której odkurzysz pomiędzy innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy również nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę notebooka. To, w połączeniu z możliwością użytkowania VC01max w roli niewielkiego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci skrupulatnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bez problemu zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw

  Odkurzacz został wyekwipowany w nowy, ulepszony akumulator o pojemności 2500 mAh. Za jego stosowne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany przez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go za pomocą dowolnej ładowarki, powerbanku, a nawet komputera! Na pełne naładowanie konieczne będą 4 godziny.

  W trosce o Twoje zdrowie

  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01max zezwala na niesamowicie produktywną eliminację zanieczyszczeń. Składany filtr H11 wydajnie zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada też specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja doskonale radzi sobie natomiast z włosami i różnego typu śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest stanowczo prędkie i proste. Jednocześnie pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej zamiany. To rozwiązanie przychylne nie tylko dla środowiska, ale też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia

  Przekonaj się, że sprzątanie też może być przyjemne! VC01max zapewni Ci nieprzeciętny komfort użytkowania. Główny moduł odkurzacza waży mniej niż 1 kg - z łatwością go podniesiesz, aby przenieść go do innego wnętrza lub odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę zezwala na jego prosty i prędki demontaż. Nie musisz choćby się schylać - wystarczy, że nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Realne jest na dodatek wygodne, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!


Blaupunkt VCB201

Blaupunkt VCB201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB201
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze to dziś typowy element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,głównie zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo poprawia w dodatku jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który spełni oczekiwania najmocniej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.


  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ

  Model VCB201 akcentuje klasa energetyczna A, która sygnalizuje użytkownika, że odkurzacz cechuje się wyjątkowo wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej produktywnych modelach jest najczęściej wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera na dodatek kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co wyjątkowo docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej skażeń i alergenów. Klasa reemisji C to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.


  WYGODA użytkowanIA


  Odkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o obszerności 2l. Zestaw worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest przystępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują też uniwersalne worki Swirl Y201. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8m przewód, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza.

  Głośność poniżej 80dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. W dodatku, regulacja ssania pozwoli Ci przystosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem i kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie wydajnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  .

  dopełniające AKCESORIA


  W zestawie z odkurzaczem znajduje się uzupełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać precyzyjnie i komfortowo. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.


  Odkurzacz VCB201 firmy Blaupunkt to produkt, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  .

  właściwości:

  • Worki na kurz o obszerności 2l
  • Zwijacz przewodu, kabel 4,8m
  • Regulacja ssania w uchwycie węża
  • Miękkie kółka
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • poziomy i pionowy system parkowania
  • Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: C
  • Głośność poniżej 80dB
  • Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowa
  • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
  • wymiary: 34,3 x 24 x 20cm
  • Waga: 3,9kg
  • Kod EAN: 5901750502224
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Camry. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 5500

Sencor SVC 5500 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 5500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 5500
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biały;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:75 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:plastikowy;typ filtra:zmywalny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:3,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:35 cm;rozmiary - szerokość:26,8 cm;rozmiary - wysokość:22,8 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tristar KR2176

Tristar KR2176 Najniższa Cena Online

Tristar KR2176 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar KR2176
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny TRISTAR KR-2176


Hoover LA11 LA011

Hoover LA11 LA011 Najniższa Cena Online

Hoover LA11 LA011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover LA11 LA011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy w klasie skuteczności energetycznej A. Zaopatrzony w teleskopową rurę, automatyczne zwijanie przewodu i 2 znaczne koła.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 300 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 300 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 300 zł, odkurzacz domowy biały do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 300 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.