Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 71 l/s. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz przemysłowy z przepływem do 71 l/s. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych z przepływem do 71 l/s,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe z przepływem do 71 l/s. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami z przepływem do 71 l/s, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) Najniższa Cena Online

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)
 • Ilość ofert: 40
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz uniwersalny WD 3 PKompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń, a także niewielkich ilości wody. Posiada gniazdo do przyłączania elektronarzędzi.doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego i w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie i na podjeździe i tarasie.

  Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna wartość w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu zezwala na likwidowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika.

  Zaczep na zderzaku zezwala na prędkie i komfortowe odstawienie ssawki w trakcie niedługich przerw w pracy. Filtry kartridżowy dostosowany jest do pracy na mokro i sucho. W tym modelu gniazdo do elektronarzędzi umożliwia podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza i odsysanie zabrudzeń powstających w trakcie pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach.

  W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wyprodukowany z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 2 m.bezusterkowy filtr kartridżowyPraca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania wymiany filtra.Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssącaDo usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania.Demontowalny uchwytMożliwość podłączenia różnych ssawek bezpośrednio do węża ssącego.

  Łatwe odkurzanie nawet w trudno dostępnych miejscach.Aktywne gniazdo do podłączania elektronarzędzi Odsysanie zabrudzeń powstających w trakcie pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. Włączenie/wyłączenie elektronarzędzia sprawia włączenie/wyłączenie odkurzacza.

  praktyczna funkcja wydmuchu funkcjonalna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika. Bezproblemowe usuwanie żwiru. Praktyczna pozycja parkingŁatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.użyteczny uchwyt na przewód zasilającyAkcesoria oraz wąż ssący i przewód zasilający dzięki funkcjonalnym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.System zamykania "Pull & Push"Proste otwieranie i zamykanie zbiornika na zanieczyszczenia.praktycznie ukształtowany uchwytOdkurzacz nietrudny i komfortowy w transporcie.Kompaktowy design wygodny i wszechstronny w zaimplementowaniu.

  Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania. Funkcje specjalne: Funkcja wydmuchu Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Gniazdo do podłączania elektronarzędzi System samoczynnego włączania / wyłączania Listwa odbojowa Akcesoria w zestawie: Wąż ssący, 2 m, 35 mm Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips Filtr kartridżowy, kanon Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna wymiary: 388 × 340 × 502 mmPozostałe atrybuty:...


IVC 60/30 Ap (4039784539310)

IVC 60/30 Ap (4039784539310) Najniższa Cena Online

IVC 60/30 Ap (4039784539310) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: IVC 60/30 Ap (4039784539310)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Spełnia kryteria Dyrektywy ATEX dotyczącej pracy w strefie zagrożenia wybuchem Z 22. Odkurzacz może średnio zgubne pyły klasy M. Atrybuty I atuty Kompaktowy płaski filtr falisty Spełnia normy dyrketywy 94/9/EC (ATEX) Zbiornik ze stali nierdzewnej komfortowa wysokość mocowania węża, uchwyt prowadzący oraz kółka transportowe komfortowe opróżnianie zbiornika.

  Filtr opróżniany półautomatycznie Przedłuża żywotność filtra. Wyposażenie Wyposażenie objęte dostawą, No Zbiornik zanieczyszczeń w wyposażeniu, 60 l Klasa pyłu, M typ, Z22 Czyszczenie filtra, Ręcznie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 180 l/s. Ranking TOP10 modeli

Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher

Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher Najniższa Cena Online

Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz IVC 60/12 -1 Ec H Z22 odkurzacz jednofazowy ze zbiornikiem na śmieci o pojemności 60 litrów. Bezawaryjny odkurzacz przemysłowy jest nieprzeciętny do używania w obszarach produkcji i do czyszczenia sprzętów produkcyjnych w strefie 22 ATEX
  Dla urządzenia przystępna jest duża gama wyposażenia dodatkowego. Wymagane zasilanie - 230 V, 50-60 Hz. Urządzenie czyści obfite powierzchnie płaskie i nie tylko. Wyjątkowo dobrze sprawdza się w odkurzaniu podłóg, półek, sprzętów. W tym celu odkurzacz należy doposażyć w zależności od realizowanych zadań w rozmaitego typu wyposażenie dopełniające (węże ssące, rury ssące, ssawki). IVC 60/12 eliminuje równocześnie zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych jedynie komponenty elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza pozwalają na zastosowanie ich do wszystkich odkurzaczy przemysłowych.


  dane technologiczne:

  - Powierzchnia filtracyjna: 0,95 m2

  - Średnica znamionowa: 42 mm


  Odkurzacz bez wyposażenia: możliwość wyboru własnej konfiguracji


Karcher Ivc 60/12 -1 tact ec

Karcher Ivc 60/12 -1 tact ec Najniższa Cena Online

Karcher Ivc 60/12 -1 tact ec - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Ivc 60/12 -1 tact ec
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz IVC 60/12 -1 Tact EC to odkurzacz jednofazowy ze zbiornikiem na śmieci o obszerności 60 litrów. Przeznaczony jest do codziennego odkurzania na w wielu gałęziach przemysłu.
  Dla urządzenia przystępna jest szeroka gama wyposażenia uzupełniającego. Wymagane zasilanie - 230 V, 50-60 Hz. Urządzenie czyści obfite powierzchnie płaskie i nie tylko. Wyjątkowo należycie sprawdza się w odkurzaniu podłóg, półek, sprzętów. W tym celu odkurzacz należy doposażyć w zależności od realizowanych zadań w przeróżnego rodzaju wyposażenie dopełniające (węże ssące, rury ssące, ssawki). IVC 60/12 usuwa zarówno zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych wyłącznie elementy elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza umożliwiają zastosowanie ich do wszystkich odkurzaczy przemysłowych.


  informacje technologiczne:

  - Powierzchnia filtracyjna: 0,95 m2

  - Średnica znamionowa: 42 mm


  Odkurzacz bez wyposażenia: możliwość wyboru własnej konfiguracji


Ivc 60/30 tact˛ marki Karcher

Ivc 60/30 tact˛ marki Karcher Najniższa Cena Online

Ivc 60/30 tact˛ marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ivc 60/30 tact˛ marki Karcher
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemysłowy na sucho IV 100/75 M B1 to urządzenie dedykowane do odkurzania pyłów klasy M, jak ponadto pyłów wybuchowych należących do klasy ST 1, ST 2 i ST 3 w strefie 22. Zaopatrzony w sprawną turbinę o niezwykle długiej żywotności i mocy ssania.

  Odkurzacz wymaga doposażenia pod kątem wykonywanych prac. Dzięki trójfazowemu zasilaniu (wymagane zasilanie – 400 V, 50 Hz) i bezusterkowej turbinie z napędem bezpośrednim urządzenie dopasowane jest do pracy ciągłej w trybie wielozmianowym.

  Nie ma w wyposażeniu standardowym zbiornika, który należy zamówić osobno (6.394-823.0 – praca na sucho). Posiada funkcję automatycznej zmiana kierunku obrotów silnika. Atrybuty I atuty Bezpieczeństwo Odkurzacz ma system antystatyczny, a wszystkie akcesoria są elektrycznie przewodzące.

  Dopuszczony do usuwania pyłów niebezpiecznych w strefie 22. Odkurzacz nadaje się do odsysania zgubnych pyłów klasy M i H (IV 100/55 H B1) oraz pyłów klas ST 1, ST 2 i ST 3 mogących tworzyć mieszaniny wybuchowe.

  Spełnia normy dyrektywy ATEX do pracy w strefie 22 (potencjalnego zagrożenia wybuchem). Odkurzacz nie jest dostosowany do zasysania łatwopalnych albo wybuchowych cieczy oraz żaru. Bezobsługowy napęd bezpośredni Napęd bezpośredni zapewnia maksymalną produktywność i niezawodność i wpływa na długą żywotność.

  zezwala na to odkurzaczom IV 100 pracę w trybie wielozmianowym. Wyposażenie Wyposażenie objęte dostawą, No Zbiornik zanieczyszczeń w wyposażeniu, nie Zbiornik na skażenia suche, 6.394-823.0 Klasa pyłu, M wariant, Z22 Czyszczenie filtra, Ręcznie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Graphite. Ranking TOP10 modeli

Karcher Odkurzacz wielofunkcyjny nt 27/1 me 1.428-101.0 (4039784723931)

Karcher Odkurzacz wielofunkcyjny nt 27/1 me 1.428-101.0 (4039784723931) Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz wielofunkcyjny nt 27/1 me 1.428-101.0 (4039784723931) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz wielofunkcyjny nt 27/1 me 1.428-101.0 (4039784723931)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz NT 27/1 Me Kärcher

  Odkurzacz z funkcją zbierania wody rekomendowany jest wyjątkowo firmom sprzątającym, minimalnym sklepom spożywczym, warsztatom samochodowym i rzemieślniczym oraz gospodarstwom agroturystycznym.

  wyposażony jest w produktywny, zmywalny filtr o długiej żywotności umożliwiający jednocześnie odsysanie wody jak i zbieranie suchych skażeń (wymaga wysuszenia po odsysaniu wody).

  Pływak uniemożliwia przekroczeniu maksymalnego poziomu cieczy w zbiorniku. Na obudowie głowicy odkurzacza znajduje się specjalny uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika zanieczyszczeń.

  Pomaga to utrzymać stale wysoką siłę ssania oraz przedłuża żywotność filtra. Mocny zderzak produktywnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia podczas pracy przed mechanicznym zniszczeniem. Specjalne uchwyty na obudowie wygodne przechowywanie wyposażenia.

  Odkurzacz posiada zbiornik z metalu o pojemności 27 litrów.

  cechy i zalety

  Wąż spustowy
  usprawnia opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy.

  Filtr główny typu cartridge z pływakiem
  Uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika skażeń pomaga utrzymać stale wysoką siłę ssania i przedłuża żywotność filtra.

  konkretne metalowe zatrzaski
  potężne metalowe zatrzaski

  solidny, odporny na uderzenia zderzak
  NT 48/1 produktywnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia podczas pracy przed mechanicznym zniszczeniem.

  Wyposażenie charakterystyczne


nt 48/1 marki Karcher

nt 48/1 marki Karcher Najniższa Cena Online

nt 48/1 marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: nt 48/1 marki Karcher
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Uniwersalny, kompaktowy odkurzacz z funkcją zbierania wody, o mocnej konstrukcji. Doskonale spełni oczekiwania na niedużych powierzchniach wymagających regularnych porządków.

  Odkurzacz z funkcją zbierania wody sugerowany jest wyjątkowo firmom sprzątającym, minimalnym sklepom spożywczym, warsztatom samochodowym i rzemieślniczym i gospodarstwom agroturystycznym. Zaopatrzony jest w skuteczny, zmywalny filtr o długiej żywotności umożliwiający jednocześnie odsysanie wody jak i zbieranie suchych skażeń (wymaga wysuszenia po odsysaniu wody). Pływak zapobiega przekroczeniu maksymalnego poziomu cieczy w zbiorniku. NT 48/1 Te też ergonomiczny wąż spustowy upraszczający opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy bezpośrednio do kratki ściekowej. Na obudowie głowicy odkurzacza znajduje się specjalny uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika zanieczyszczeń. Pomaga to utrzymać stale wysoką siłę ssania, a także przedłuża żywotność filtra. Konkretny zderzak wydajnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia w trakcie pracy przed mechanicznym uszkodzeniem. Specjalne uchwyty na obudowie komfortowe przechowywanie wyposażenia. Odkurzacz posiada zbiornik z metalu o obszerności 48 litrów.

  parametry i mocne strony

  Opróżnianie zbiornika

  • usprawnia opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy.

  Przechowywanie akcesoriów

  • Akcesoria mogą być zamocowane na zbiorniku z tyłu urządzenia.

  Model NT 48/1 Te pozostał standardowo wyposażony w dynamiczne gniazdo do przyłączania elektronarzędzi.

  Wyposażenie standardowe


Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz na sucho i mokro Karcher NT 27/1 (4039784724198)

Odkurzacz na sucho i mokro Karcher NT 27/1 (4039784724198) Najniższa Cena Online

Odkurzacz na sucho i mokro Karcher NT 27/1 (4039784724198) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz na sucho i mokro Karcher NT 27/1 (4039784724198)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz NT 27/1 Kärcher

  Odkurzacz z funkcją zbierania wody sugerowany jest istotnie firmom sprzątającym, minimalnym sklepom spożywczym, warsztatom samochodowym i rzemieślniczym, a także gospodarstwom agroturystycznym. Wyposażony jest w wydajny, zmywalny filtr o długiej żywotności umożliwiający równocześnie odsysanie wody jak i zbieranie suchych skażeń (wymaga wysuszenia po odsysaniu wody). Pływak uniemożliwia przekroczeniu maksymalnego poziomu cieczy w zbiorniku.

  mocny zderzak wydajnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia podczas pracy przed mechanicznym zniszczeniem.

  Na obudowie głowicy odkurzacza znajduje się specjalny uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika skażeń. Pomaga to utrzymać stale wysoką siłę ssania, a także przedłuża żywotność filtra.

  Specjalne uchwyty na obudowie wygodne przechowywanie wyposażenia. Odkurzacz posiada zbiornik o pojemności 27 litrów.

  atrybuty i mocne strony

  Filtr główny typu cartridge z pływakiem
  Uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika zanieczyszczeń pomaga utrzymać stale wysoką siłę ssania i przedłuża żywotność filtra.

  potężne metalowe zatrzaski
  solidne metalowe zatrzaski

  mocny, niepodatny na uderzenia zderzak
  NT 48/1 efektywnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia podczas pracy przed mechanicznym zniszczeniem.

  Wyposażenie typoweInne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy z przepływem do 71 l/s opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe z przepływem do 71 l/s cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami z przepływem do 71 l/s,
 • odkurzacze przemysłowe z przepływem do 71 l/s jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 71 l/s, odkurzacz przemysłowy z przepływem do 71 l/s cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych z przepływem do 71 l/s, ranking odkurzaczy przemysłowych z przepływem do 71 l/s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.