Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 180 l/s. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz przemysłowy z przepływem do 180 l/s. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych z przepływem do 180 l/s,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe z przepływem do 180 l/s. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami z przepływem do 180 l/s, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch Odkurzacz przemysłowy GAS 35 L AFC 1200W, 06019C3200

Bosch Odkurzacz przemysłowy GAS 35 L AFC 1200W, 06019C3200 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz przemysłowy GAS 35 L AFC 1200W, 06019C3200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz przemysłowy GAS 35 L AFC 1200W, 06019C3200
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  BoschBosch firma z ponad 130 letnią tradycją, powstała w Stuttgarcie będąca od dziesięcioleci liderem w dziedzinie produkcji. Twórcą tej firmy był Robert Bosch, który zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny a z biegiem lat w dodatku inne dziedziny.

  Te początki w sferze motoryzacyjnej stały się zaczątkiem do rozwijania produkcji seryjnej w takich dziedzinach jak elektronarzędzia, technologia cieplna a potem technice radiowej czy telewizyjnej. Wraz z dość przemyślanym rozwojem producenta marka Bosch stała się nie tylko głównym graczem na rynku motoryzacyjnymponadto w wielu aspektach życia przemysłowego jak i codziennego.

  Głównym założeniem producenta stało się pragnienie innowacji. W latach 30-stych ubiegłego wieku produkowano wiertarkę udarową. Natomiast w roku 1952 wprowadzono na rynek elektronarzędzia Bosch Combi i w zależności od użytej nasadki mogło być wykorzystywane jako wiertarka, szlifierka czy nożyce do krzewów.

  Ta nowość na ówczesne czasy stworzyła zupełnie nowy segment w Europie skierowany na ogół do mężczyzn, których pasją było majsterkowanie. W ten sposób Bosch opracował drugą linię elektronarzędzi uzupełniając ofertę mistrzowskich elektronarzędzi dla zakładów budowlanych.

  Rozwój oraz chęć polepszania swych produktów pozwoliły firmie Bosch stać się najważniejszym graczem w wielu dziedzinach życia, które usprawniają nam codzienne funkcjonowanie.fachowy odkurzacz przemysłowy marki BoschOdkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 L AFC jest urządzeniem dedykowanym do wychwytywania, zasysania, transportu niepalnych suchych pyłów oraz cieczy.

  Odkurzacz wyposażony został w samoczynny system oczyszczania filtra AFC, dzięki czemu uzyskujemy w trakcie pracy wysoką wydajność i dużą siłę ssącą. Urządzenie dedykowany jest do pracy na sucho i mokro co oznacza, iż można nim posprzątać choćby rozlane niepalne płyny.

  zaopatrzony w gniazdo do podłączanie elektronarzędzi (max. 2200 W). Pozwala to załączać odkurzacz gdy uruchamiamy np. Podłączoną do tego gniazda bruzdownicę. Współpracuje ze wszystkimi elektronarzędziami, które wymagają odsysania pyłów lub zbierania wody (młoty, bruzdownice, szlifierki, wiertnice, wyrzynarki).

  dopełniającą zaletą artykułu jest czujnik napełnienia cieczami, który wyłączy odkurzacz jeśli osiągniemy maksymalne napełnienie. Bosch GAS 35 L AFC ma możliwość przyłączania systemowych walizek L-Box.

  Walizki te montowane są na górnej pokrywie odkurzacza w stabilny sposób przy pomocy specjalnych zaczepów. Takie rozwiązanie zezwala na przechowywanie elektronarzędzi i osprzętu, a także wyjątkowo ułatwia ich transport.

  towar potężne koła transportowe, które w łatwy sposób pokonują nierówności występujące na placu budowy. Sercem odkurzacza jest silnik o mocy 1380 W i turbina ssąca o sporej produktywności. Wielki 35 litrowy pojemnik na nieczystości wytworzony jest ze specjalnego niezwykle trwałego na uderzenia materiału.

  Pozwala on na pracę bez konieczności częstego opróżniania. Wyjątkowo trwały filtr fałdowy zagwarantuje długi czas eksploatacji a system samoczynnego oczyszczania AFC pozwala pracować odkurzaczem w najtrudniejszych warunkach.

  Filtr można wyjąć i oczyścić ręcznie bez konieczności otwierania zbiornika. Odkurzacz wyposażony jest w płynną regulację siły ssania co pozwala na podłączenie węży o przeróżnych średnicach 15,22,35 mm. Mniejsze węże można stosować z mniejszymi elektronarzędziami np.

  wyrzynarki. Zmniejszenie siły ssania zezwala na odkurzanie powierzchni nieustabilizowanych np. Folia budowlana. Kabel przyłączeniowy 10 m zapewnia wygodę i zezwala na pracę bez konieczności używanie przedłużaczy.

  Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się wąż antystatyczny, który odprowadza ładunki gromadzące się w trakcie pracy. Dodatkowo osprzęt zezwalający posprzątać na placu budowy (szczotka na sucho i mokro, rury metalowe, kolanko r regulacją siły ssania, redukcja do przyłączania elektronarzędzi, dysza szczelinowa, worek na pył).Co akcentuje odkurzacz przemysłowy:- mocny silnik 1380 W i turbina o sporej wydajności podciśnienie 254 mbar- System oczyszczania filtra AFC i regulacja siły ssania co ulepsza komfort pracy- obfity 35 litrowy zbiornik na nieczystości, oporny na uderzenia i nad wyraz trwały filtr fałdowy- Możliwość podłączenia systemu L-Box i wykorzystanie solidnych kół które usprawniają transport- Długi kabel zasilający 10 m, a także antystatyczny wąż 5 m- Osprzęt dostarczony w standardowym wyposażeniu pozwala rozpocząć prace natychmiast po zakupieniu odkurzaczaW skład zestawu wchodzi:- 1 filtr płaski fałdowany, celulozowy (2 607 432033)- 3 rury chromowane, długość 0,35 m, 35 mm (2 608 000575)- Dysza do fug, średnica 35 mm (2 607 000165)- Worek na pył (2 607 432043)- Wąż 5 m, 35 mm, z adapterem narzędziowym (2 608 000565)- zestaw dysz podłogowych, średnica 35 mm (1 609 390478)- Złączka kątowa (2 608 000 573)- Instrukcja obsługi w języku polskim- Karta gwarancyjnaDlaczego warto wybrać ten artykuł?Odkurzacz ma system samoczynnego oczyszczania filtra podczas pracy.

  Można stosować z wieloma elektronarzędziami i jako samodzielne urządzenie sprzątające z zanieczyszczeniami suchymi oraz cieczami. Kupując w naszym sklepie elektromag.pl masz pewność legalności pochodzenia produktu (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

  produkt jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. W środku opakowania znajduję się instrukcja w języku polskim i karta gwarancyjna. Po zarejestrowani towaru na stronie producenta otrzymujemy 36 miesięcy gwarancji.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Cleanfix. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 15 litrów praca na sucho/na mokro

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 15 litrów praca na sucho/na mokro Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 15 litrów praca na sucho/na mokro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: B2B Partner
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 15 litrów praca na sucho/na mokro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacze BOLEZZO to bezawaryjne urządzenia, które znamionuje długa żywotność i szczególnie dobra efektywność ssania (48 -120 l/s z podciśnieniem 1800 - 3000 mm H2O). Dedykowane są do częstego odkurzania na sucho lub na mokro pomieszczeń przemysłowych. Perfekcyjnie sprawdzaja się w hotelach i małych zakładach. Odkurzacze wyposażone są w jeden, dwa lub trzy silniki elektryczne. Pojemnik na odpady tworzony jest z e stali rdzoodpornej. Tekstylne filtry ssące gwarantują maksymalne wychwycenie skażeń. W każdym odkurzaczu znajduje się 1 filtr, jego żywotność uzależniona jest od konserwacji odkurzacza. Kolejne filtrz da się dokupić w akcesoriachx ( kod:403036). Każdy zbiornik na odpady wyekwipowany jest w węża wypustowego do usuwania wessanych płynów. Silniki umieszczone są w górnej części odkurzacza w osłonie tworzonej z sprężystego i trwałego plastiku. Mocne podwozie z czterema kołami proste i niezawodne przesuwanie odkurzacza po powierzchni roboczej. Podwozie wyekwipowane jest...

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 80 litrów praca na sucho/na mokro

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 80 litrów praca na sucho/na mokro Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 80 litrów praca na sucho/na mokro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: B2B Partner
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO 80 litrów praca na sucho/na mokro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacze BOLEZZO są bezusterkowe, z długą żywotnością, przeznaczone do częstego odkurzania zabrudzeń, szczególnie dobra efektywność ssania 48 -120 l/s z podciśnieniem 1800 - 3000 mm H2O! przeznaczone są do częstego odkurzania na sucho albo na mokro w pomieszczeniach przemysłowych, hotelach i niewielkich zakładach. Odkurzacze zaopatrzone są w jeden, dwa lub trzy silniki elektryczne. Zbiorniki na odpady wyprodukowane są z blachy rdzoodpornej, filtry ssące z tekstylu gwarantują maksymalne wychwycenie zanieczyszczeń. Filtry mają długą żywotność uzależnioną od konserwacji odkurzacza. Każdy zbiornik na odpady zaopatrzony jest w węża wypustowego do usuwania wessanych płynów. Silniki umieszczone są w górnej części odkurzacza w osłonie tworzonej z rozciągliwego i trwałego plastiku. Potężne podwozie z czterema kołami nieskomplikowane i bezawaryjne przesuwanie odkurzacza po powierzchni roboczej. Podwozie wyekwipowane jest w uchwyt ułatwiający manipulację. Wąż wsunięty do ciała odkurzacza jest blokowany, zapobiega to...

NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ

NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ Najniższa Cena Online

NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprawdzony odkurzacz uniwersalny zaprojektowany na nowo z bardziej sprawnym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym za pomocą pokrętła. Nowy Tact posiada dwustopniową regulację intensywności oczyszczania filtra – Tact mini i Tact max.

  Płaski, falisty filtr umieszczono w specjalnej kasecie, dzięki temu operator nie ma kontaktu z skażeniami, a filtr nie uszkadza się podczas wkładania czy mechanicznego oczyszczania. Wejście na wąż ssący zostało przesunięte ze zbiornika na głowicę, co umożliwia pokaźnie udoskonalone wykorzystanie jego obszerności.

  Odkurzacz wyposażono w nowe, bardziej praktyczne akcesoria: kolanka, ssawki, węże i rury. Opcjonalnie można go również wyposażyć w uchwyt prowadzący. Właściwości I zalety Podwójny system filtracji współpracujący z systemem czyszczenia filtra wydajność oczyszczania 99,995%.

  wspaniała ochrona użytkownika bez poświęcania siły ssącej albo efektywności filtra. Dedykowany do zbierania pyłu azbestowego Odkurzacze dedykowane do usuwania pyłów klasy H pozwalają na bezpieczne zbieranie pyłu azbestowego zgodnie z technologicznymi Wytycznymi odnośnie Pyłów Niebezpiecznych TRGS 519.

  System antystatyczny z elektroprzewodzącymi akcesoriami Ochrona użytkownika przed wyładowaniami elektrostatycznymi (system antystatyczny). Spełnia wymogi dla klasy pyłów H z dodatkowym testem dla zbierania pyłu azbestowego zgodnym z regulacjami technicznymi dotyczącymi substancji niebezpiecznych (TRGS 519).

  W Niemczech wyłącznie certyfikowane odkurzacze bezpieczne mogą być wykorzystywane do zasysania pyłu zawierającego azbest. Produktywność filtracji 99,9% znakomita zdolność do usuwania niewielkiego pyłu przekłada się na czyste i bezpieczne miejsce pracy System antystatyczny z elektroprzewodzącymi akcesoriami Ochrona użytkownika przed wyładowaniami elektrostatycznymi (system antystatyczny).

  Gniazdo do podłączania elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączania / wyłączania zezwala na wygodną pracę z elektronarzędziami i odsysanie pyłu powstającego w trakcie pracy w miejscu jego powstawania Wyposażenie Wąż ssący, 4 m Rura ssąca, 2 szt., 0.55 m Torebka filtracyjna, Fizelina Ssawka podłogowa na mokro/sucho, 360 mm Ssawka szczelinowa Gniazdo do przyłączania elektronarzędzi samoczynne włączenie/wyłączenie poprzez elektronarzędzie System antystatyczny Listwa odbojowa Klasa bezpieczeństwa, I Kółko samonastawne z hamulcem Czyszczenie filtra, System oczyszczania filtra TACTSystem Klasa pyłu, H


Karcher Odkurzacz przemysłowy cyklonowy ivr 40/30 pf ringler

Karcher Odkurzacz przemysłowy cyklonowy ivr 40/30 pf ringler Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz przemysłowy cyklonowy ivr 40/30 pf ringler - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz przemysłowy cyklonowy ivr 40/30 pf ringler
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki grubym ściankom i wysoce wytrzymałym na ścieranie komponentom odkurzacze mogą bezpiecznie odsysać suche metalowe wióry i pył (stal, aluminium, miedź) i mokre wióry i drobne ilości cieczy (oleje, chłodziwa). Kabel zasilający i koła są olejoodporne, a urządzenie jest uziemione. Parametry I mocne strony Wytrzymałe materiały i kształt dopasowany do zastosowań przemysłowych nadzwyczajnie nadaje się do zastosowania w przemyśle obróbki metalu. Niedużo uciążliwy dźwięk emitowany przez odkurzacz Wytłumienie odkurzacza gwarantuje komfortową pracę operatora. Wstępna separacja cyklonowa Zabezpiecza filtr i zwiększa czas pracy. Wysokowydajny silnik gwarantujący wysoką siłę ssania sprawny silnik gwarantuje pokaźniejszą siłę ssącą w porównaniu do klasycznych silników. Wyposażenie Wyposażenie objęte dostawą – nie Zbiornik skażeń w wyposażeniu, 40 л. Czyszczenie filtra, Ręcznie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Unimet. Ranking TOP10 modeli

NT 40/1 AP L profesjonalny odkurzacz Karcher NEGOCJUJ CENĘ! => 794037600, ODBIÓR OSOBISTY, DOWÓZ!

NT 40/1 AP L profesjonalny odkurzacz Karcher NEGOCJUJ CENĘ! => 794037600, ODBIÓR OSOBISTY, DOWÓZ! Najniższa Cena Online

NT 40/1 AP L profesjonalny odkurzacz Karcher NEGOCJUJ CENĘ! => 794037600, ODBIÓR OSOBISTY, DOWÓZ! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: NT 40/1 AP L profesjonalny odkurzacz Karcher NEGOCJUJ CENĘ! => 794037600, ODBIÓR OSOBISTY, DOWÓZ!
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Półautomatyczny system oczyszczania filtra zapewnia stałą moc ssania i mniejszą liczbę przerw w pracy. Odkurzacz dokument dla klasy pyłów L. Gwarantowany stopień separacji pyłu to 99 % zgodny z normą EN 60335-2-69.

  Płaski, falisty filtr umieszczono w specjalnej kasecie, dzięki czemu operator nie ma kontaktu z skażeniami przy wymianie filtra, a filtr nie uszkadza się podczas wkładania czy mechanicznego oczyszczania.

  Dzięki niskiej masie odkurzacz jest prosty w przenoszeniu. Zbiornik na skażenia ma objętość 40 litrów. Właściwości I mocne strony Półautomatyczny system oczyszczania filtra Półautomatyczny system oczyszczania filtra zapewnia stałą siłę ssącą.

  Umieszczenie przycisku oczyszczania filtra usprawnia obsługę systemu Ap. Nieskomplikowane przechowywanie węży i kabla zasilającego Bezpieczne mocowanie rur o różnej długości i średnicy. Wygodne przechowywanie kabla zasilającego na urządzeniu.

  obudowa filtra prosta w demontażu Bezpyłowy demontaż filtra. Zabezpieczenie przed niewłaściwym montażem filtra. Łatwe przechowywanie akcesoriów na odkurzaczu Akcesoria są bezpiecznie przechowywane na obudowie i zawszę “pod ręką”..

  Wyposażenie Wąż ssący, 2,5 m Torebka filtracyjna, Fizelina Ssawka podłogowa na mokro/sucho, 300 mm Ssawka szczelinowa samoczynny wyłącznik przy maksymalnym poziomie skategoryzowanej cieczy Przygotowanie do pracy z systemem antystatycznym Płaski filtr falisty, papier Czyszczenie filtra, Półautomatyczne oczyszczanie filtra Kolanko Klasa bezpieczeństwa, II Kółko samonastawne z hamulcem Rury ssące, metalowe, 2 x 0,5 m


Karcher Nt 50/1 tact te h (1380w, 50l) profesjonalny odkurzacz turbo full+ ✔ do 31.10 serwis premium za 1zł! ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej

Karcher Nt 50/1 tact te h (1380w, 50l) profesjonalny odkurzacz turbo full+ ✔ do 31.10 serwis premium za 1zł! ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej Najniższa Cena Online

Karcher Nt 50/1 tact te h (1380w, 50l) profesjonalny odkurzacz turbo full+ ✔ do 31.10 serwis premium za 1zł! ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Nt 50/1 tact te h (1380w, 50l) profesjonalny odkurzacz turbo full+ ✔ do 31.10 serwis premium za 1zł! ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprawdzony odkurzacz uniwersalny zaprojektowany na nowo z bardziej efektywnym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym przy pomocy pokrętła. Nowy Tact ma dwustopniową regulację intensywności oczyszczania filtra – Tact mini i Tact max.

  Płaski, falisty filtr umieszczono w specjalnej kasecie, dzięki czemu operator nie ma kontaktu z skażeniami, a filtr nie uszkadza się w trakcie wkładania czy mechanicznego oczyszczania. Wejście na wąż ssący zostało przesunięte ze zbiornika na głowicę, co zezwala na pokaźnie lepsze zastosowanie jego objętości.

  Odkurzacz zaopatrzono w świeże, bardziej użyteczne akcesoria: kolanka, ssawki, węże i rury. Opcjonalnie można go także wyposażyć w uchwyt prowadzący. Atrybuty I atuty Podwójny system filtracji współpracujący z systemem czyszczenia filtra wydajność oczyszczania 99,995%.

  rewelacyjna ochrona użytkownika bez poświęcania siły ssącej lub wydajności filtra. Przeznaczony do zbierania pyłu azbestowego Odkurzacze przeznaczone do usuwania pyłów klasy H umożliwiają bezpieczne zbieranie pyłu azbestowego zgodnie z technicznymi Wytycznymi odnośnie Pyłów Niebezpiecznych TRGS 519.

  System antystatyczny z elektroprzewodzącymi akcesoriami Ochrona użytkownika przed wyładowaniami elektrostatycznymi (system antystatyczny). Spełnia oczekiwania dla klasy pyłów H z dodatkowym testem dla zbierania pyłu azbestowego zgodnym z regulacjami technicznymi dotyczącymi substancji niebezpiecznych (TRGS 519).

  W Niemczech wyłącznie certyfikowane odkurzacze bezpieczne mogą być wykorzystywane do zasysania pyłu zawierającego azbest. Wydajność filtracji 99,9% wyśmienita zdolność do usuwania nieznacznego pyłu przekłada się na czyste i bezpieczne miejsce pracy System antystatyczny z elektroprzewodzącymi akcesoriami Ochrona użytkownika przed wyładowaniami elektrostatycznymi (system antystatyczny).

  Gniazdo do przyłączania elektronarzędzi z funkcją samoczynnego włączania / wyłączania zezwala na komfortową pracę z elektronarzędziami i odsysanie pyłu powstającego w trakcie pracy w miejscu jego powstawania Wyposażenie Wąż ssący, 4 m Rura ssąca, 2 szt., 0.55 m Torebka filtracyjna, Fizelina Ssawka podłogowa na mokro/sucho, 360 mm Ssawka szczelinowa Gniazdo do podłączania elektronarzędzi samoczynne włączenie/wyłączenie przez elektronarzędzie System antystatyczny Listwa odbojowa Klasa bezpieczeństwa, I Kółko samonastawne z hamulcem Czyszczenie filtra, System oczyszczania filtra TACTSystem Klasa pyłu, H


Nt 40/1 tact bs odkurzacz profesjonalny do piekarni doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, dostawa od ręki! marki Karcher

Nt 40/1 tact bs odkurzacz profesjonalny do piekarni doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, dostawa od ręki! marki Karcher Najniższa Cena Online

Nt 40/1 tact bs odkurzacz profesjonalny do piekarni doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, dostawa od ręki! marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nt 40/1 tact bs odkurzacz profesjonalny do piekarni doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, dostawa od ręki! marki Karcher
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  doskonale nadaje się zarówno do czyszczenia podłóg, jak i do czyszczenia pieców piekarniczych. Dzięki ulepszonemu automatycznemu systemowi oczyszczenia filtra Tact znaczne ilości niedużego pyłu można odkurzać bez żadnych przerw.

  efektywność ssania pozostaje na tym samym wysokim poziomie i nie ma zapotrzebowania ręcznego czyszczenia filtra. Solidne klamry zamykające odkurzacz, stworzone z metalu mogą wytrzymać wybuchy mąki wewnątrz zbiornika.

  Płaski, falisty filtr umieszczono w specjalnej kasecie, dzięki temu operator nie ma kontaktu z zanieczyszczeniami, a filtr nie uszkadza się podczas wkładania czy mechanicznego oczyszczania. Odkurzacz wyposażono w świeże, bardziej funkcjonalne akcesoria: kolanka, ssawki, węże i rury i funkcjonalny uchwyt upraszczający transport.

  W standardzie jest gniazdo umożliwiające podłączenie specjalnego zestawu do czyszczenia piekarnika z izolowanym wężem niepodatnym na temperaturę wraz z rurami ssącymi. Zbiornik o pojemności 40 l. Właściwości I zalety wspaniały do piekarni i cukierni Opcjonalne zestawy akcesoriów specjalnie do użytku w piekarniach Specjalne zatrzaski wytworzone z metalu zezwala na certyfikację jako urządzenie antywybuchowe.

  Możliwość odkurzania potencjalnie niebezpiecznego pyłu z mąki wyprodukowany z materiału odpornego na butwienie płaski falisty filtr PES pozwala na odkurzanie problematycznego pyłu w piekarniach Płaski falisty wytrzymały na butwienie Przechowywanie akcesoriów Akcesoria mogą być zamocowane na zbiorniku z tyłu urządzenia.

  mocny zderzak potężny zderzak zabezpiecza odkurzacz przed uszkodzeniami. Prosty w transporcie Uchwyt ułatwia transport odkurzacza Wyposażenie Ssawka szczelinowa Płaski filtr falisty, PES automatyczny wyłącznik przy maksymalnym poziomie zebranej cieczy Materiał wykonania zbiornika, komponenty z plastiku Listwa odbojowa Uchwyt prowadzący Klasa bezpieczeństwa, II Kółko samonastawne z hamulcem Przygotowanie do pracy z systemem antystatycznym

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe ze zbiornikiem do 10 litrów. Ranking TOP10 modeli

IVC 60/24-2 Ap odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR

IVC 60/24-2 Ap odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR Najniższa Cena Online

IVC 60/24-2 Ap odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: IVC 60/24-2 Ap odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz IVC 60/24-2 Ap to nadzwyczajne rozwiązanie do sprzątania powierzchni wokół sprzętów na liniach produkcyjnych. Urządzenie wyekwipowane jest w dwa duże koła i dwie rolki prowadzące z hamulcem co pozwala na swobodne przemieszczanie. Asygnowany jest do codziennego odkurzania na w wielu gałęziach przemysłu. Dla urządzenia przystępna jest szeroka gama wyposażenia uzupełniającego. Wymagane zasilanie - 230 V, 50-60 Hz. Urządzenie czyści obfite powierzchnie płaskie i nie tylko. Wyjątkowo poprawnie sprawdza się w odkurzaniu podłóg, półek, maszyn. W tym celu odkurzacz należy doposażyć w zależności od realizowanych zadań w rozmaitego typu wyposażenie dodatkowe (węże ssące, rury ssące, ssawki). IVC 60/24 usuwa równocześnie zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych wyłącznie komponenty elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza umożliwiają użycie ich do wszystkich odkurzaczy przemysłowych.


  dane technologiczne:

  - Powierzchnia filtracyjna: 0,95 m2

  - Średnica znamionowa: 42 mm


  Odkurzacz bez wyposażenia: możliwość wyboru własnej konfiguracji


Karcher Ivc 60/24-2 tact² m odkurzacz # gwarancja door-to-door

Karcher Ivc 60/24-2 tact² m odkurzacz # gwarancja door-to-door Najniższa Cena Online

Karcher Ivc 60/24-2 tact² m odkurzacz # gwarancja door-to-door - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Ivc 60/24-2 tact² m odkurzacz # gwarancja door-to-door
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Przemysłowy odkurzacz klasy kompakt do usuwania pyłów niebezpiecznych pozostał wyekwipowany w mocne podwozie i wózek transpotowy gwarantujące łatwość manewrowania i produktywną ochronę przed mechanicznym zniszczeniem.

  parametry I atuty System samoczynnego Oczyszczania Filtra Tact² System automatycznego czyszczenia filtra Tact², co 7 sekund naprzemiennie otrzepuje połowę filtra, co efektywnie uniemożliwia spadkom siły ssącej podczas pracy, a także wyraźnie wydłuża żywotność filtra (nie dotyczy modelu Ap wyekwipowanego w półautomatyczne oczyszczanie filtra).

  System automatycznego czyszczenia filtra Tact², co 7 sekund naprzemiennie otrzepuje połowę filtra, co sprawnie zapobiega spadkom siły ssącej podczas pracy oraz wyraźnie wydłuża żywotność filtra (nie dotyczy modelu Ap zaopatrzonego w półautomatyczne oczyszczanie filtra).

  Dwie turbiny Dwie turbiny zapewniają wysokie atrybuty pracy. Elektroniczna kontrola silników uniemożliwia wysokiemu prądowi rozruchowemu. Zbiornik ze stali rdzoodpornej komfortowa wysokość mocowania węża, uchwyt prowadzący i kółka transportowe wygodne opróżnianie zbiornika.

  Kompaktowy płaski filtr falisty Wyposażenie Zbiornik, Stal nierdzewna Filtry, Płaski filtr falisty Wyposażenie objęte dostawą, No Zbiornik zanieczyszczeń w wyposażeniu, 60 l Klasa pyłu, MInne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Cenione odkurzacze przemysłowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy z przepływem do 180 l/s opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe z przepływem do 180 l/s cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami z przepływem do 180 l/s,
 • odkurzacze przemysłowe z przepływem do 180 l/s jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 180 l/s, odkurzacz przemysłowy z przepływem do 180 l/s cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych z przepływem do 180 l/s, ranking odkurzaczy przemysłowych z przepływem do 180 l/s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.