Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz przemysłowy do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe do 500 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Oleo-mac italia Oleo mac omv 22 n odkurzacz przemysłowy uniwersalny warsztatowy na mokro i sucho moc 1600w klasa premium 9355001100 ewimax-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer oleo-mac

Oleo-mac italia Oleo mac omv 22 n odkurzacz przemysłowy uniwersalny warsztatowy na mokro i sucho moc 1600w klasa premium 9355001100 ewimax-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer oleo-mac Najniższa Cena Online

Oleo-mac italia Oleo mac omv 22 n odkurzacz przemysłowy uniwersalny warsztatowy na mokro i sucho moc 1600w klasa premium 9355001100 ewimax-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer oleo-mac - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: OLEO-MAC ITALIA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Oleo-mac italia Oleo mac omv 22 n odkurzacz przemysłowy uniwersalny warsztatowy na mokro i sucho moc 1600w klasa premium 9355001100 ewimax-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer oleo-mac
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz przemysłowy do mokrych i suchych powierzchni OLEO MAC OMV 22 N to urządzenie wyśmienicie sprawdzające przy usuwaniu zanieczyszczeń po pracach remontowo budowlanych. Odkurzacz wytworzony z wytrzymałych materiałów niepodatny na eksploatacje.

Odkurzacz warsztatowy yt-85701 marki Yato

Odkurzacz warsztatowy yt-85701 marki Yato Najniższa Cena Online

Odkurzacz warsztatowy yt-85701 marki Yato - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: YATO
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz warsztatowy yt-85701 marki Yato
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Warsztatowy odkurzacza YATO o mocy 1400 W i mocy ssania 18 kPa. Ma zbiornik o objętości 30 L. Odkurzacz wyposażony jest w teleskopową, antystatyczną rurę. Ma także zastosowane gniazdo, zezwalające na zasilanie elektronarzędzi.

  umożliwia pracę na mokro i sucho. Może ponadto służyć jako dmuchawa....


Einhell Odkurzacz te-sv 18 li-solo 2347180

Einhell Odkurzacz te-sv 18 li-solo 2347180 Najniższa Cena Online

Einhell Odkurzacz te-sv 18 li-solo 2347180 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: EINHELL
 • Pełna nazwa odkurzacza: Einhell Odkurzacz te-sv 18 li-solo 2347180
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Einhell TE-SV 18 Li-Solo jest częścią wielofunkcyjnego i nieograniczonego zestawu akumulatorów Einhell Power X-Change. Do korzystania z bezprzewodowego odkurzacza pionowego wymagany jest akumulator 18 V. Nieustanna praca bez kabla: jest to możliwe dzięki systemowi wymiennych baterii Power X-Change i technice szybkiego ładowania. Jeśli włożony akumulator jest rozładowany, można go prosto wymienić na w pełni naładowany. W zależności od akumulatora można dodatkowo osiągnąć niezwykle długi czas pracy, ponieważ na przykład akumulator 6 Ah zapewnia odkurzaczowi do 80 minut mocy w trybie ECO. Cztery punktowe diody LED i przegub na ssawce podłogowej, który można przesuwać w dwóch osiach, pozwalają na łatwe czyszczenie choćby ciemnych i trudno przystępnych miejsc, takich jak pod łóżkiem czy szafką. Gumowane koła są ciche i bronią delikatne wykładziny podłogowe, takie jak parkiet. Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji bezprzewodowy odkurzacz jest nieskomplikowany do uchwycenia i niemęczący, choćby podczas długookresowej pracy. Dzięki temu odkurzanie staje się prawdziwą przyjemnością. Produktywny potrójny system filtrów składający się z filtra wstępnego, wymiennego i zmywalnego filtra harmonijkowego, a także filtra silnikowego i zintegrowanego separatora cyklonowego zapewnia czyste wywiewane powietrze i produktywne odsysanie z dużą mocą ssania. Pojemnik na zanieczyszczenia jest po prostu opróżniany za naciśnięciem przycisku, więc dodatkowy worek nie jest potrzebny. Broni to środowisko, oszczędza pieniądze oraz jest wyjątkowo higieniczne, ponieważ użytkownik nie ma kontaktu z brudem. Odkurzacz można przystosować do każdej sytuacji za pomocą dwóch dostosowywanych mocy ssania. Tryb ECO może być użytkowany do usuwania normalnych zabrudzeń i maksymalnego czasu pracy, natomiast tryb BOOST zagwarantuje maksymalną efektywność ssania uporczywych zabrudzeń, takich jak dywany. Dzięki połączeniu dwóch konstrukcji bezprzewodowy odkurzacz jest praktycznym urządzeniem 2 w 1. Może być stosowany jako niewielki i lekki odkurzacz ręczny i do czyszczenia podłóg, gdzie imponuje jako odkurzacz pionowy o wspaniałej obsłudze. Zmotoryzowana ssawka podłogowa jest przeznaczona do usuwania kurzu i uporczywych zabrudzeń z twardych podłóg, dywanów i chodników. Szczoteczkę można łatwo odłączyć i wyczyścić. W pakiecie znajduje się uchwyt ścienny, który zagwarantuje miejsce do przechowywania odkurzacza i akcesoriów, dzięki czemu wszystko jest schludnie przechowywane,zawsze w zasięgu ręki. Dołączona elastyczna ssawka szczelinowa doskonale pasuje do odkurzania w trudno dostępnych miejscach, na przykład pomiędzy siedzeniami w samochodzie. Wystarczy jedno naciśnięcie włącznika, by odkurzacz działał bezustannie. Przycisk zasilania nie musi być wciśnięty na stałe. Wysyłka bezprzewodowego odkurzacza pionowego nie obejmuje baterii ani ładowarki, lecz są one przystępne osobno....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz uniwersalny wd 3 v-17/4/20 1.628-101.0 marki Karcher

Odkurzacz uniwersalny wd 3 v-17/4/20 1.628-101.0 marki Karcher Najniższa Cena Online

Odkurzacz uniwersalny wd 3 v-17/4/20 1.628-101.0 marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz uniwersalny wd 3 v-17/4/20 1.628-101.0 marki Karcher
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz uniwersalny WD 3 V-17/4/20 1.628-101.0Przy poborze mocy zaledwie 1000 W, urządzenie WD 3 V-17/4/20 jest mocne i energooszczędne. Jednocześnie odkurzacz, wąż ssący, jak jeszcze ssawka podłogowa z wymiennymi listwami są do siebie nadzwyczajnie dostosowane - dla uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia na sucho, mokro, jak też usuwania niepokaźnych i wielkich skażeń.

  Odkurzacz do pracy na mokro i sucho imponuje kompaktowym designem oraz mocnym zbiornikiem z tworzywa sztucznego o obszerności 17 litrów, przewodem zasilającym o długości 4 m, 2-metrowym wężem ssącym, a także fizelinową torebką filtracyjną.

  Dzięki jednoczęściowemu filtrowi kartridżowemu, możliwe jest odkurzanie na mokro i na sucho bez konieczności wymiany filtra. Funkcja wydmuchu jest przydatna do czyszczenia trudno przystępnych miejsc. Wąż ssący można zawiesić na głowicy urządzenia, oszczędzając miejsce.

  kabel zasilający może być przechowywany na haku, a rury i ssawka podłogowa na listwie odbojowej. System zamykania „Pull & Push" proste otwieranie i zamykanie zbiornika. Kolanko można zdemontować i podłączyć akcesorium bezpośrednio do węża ssącego.

  Pozostałe sprytne rozwiązania: Narzędzia i niepokaźne części można odłożyć na głowicy urządzenia. Ergonomiczny zarys uchwytu pozwala na wygodne przenoszenie urządzenia. NAJWAŻNIEJSZE cechy:pobór mocy (W): 1000Pojemność zbiornika (l): 17Materiał zbiornika: Tworzywo sztuczneKolor: Głowica urządzenia żółty Listwa odbojowa żółty Zbiornik żółtyKabel zasilający (m): 4Średnica wyposażenia (mm): 35Natężenie (V/Hz): 220 - 240 / 50 - 60Waga bez akcesoriów (kg): 4,5Waga z opakowaniem (kg): 6,6Wymiary (dł.

  x szer. X wys.) (mm): 349 x 328 x 492 Jednoczęściowy filtr kartridżowyDo odkurzania na mokro i sucho bez dopełniającej podmiany filtra. Łatwy montaż i eliminowanie filtra przez obrócenie, bez dodatkowego elementu mocującego.Półka do przechowywaniaDo bezpiecznego przechowywania narzędzi oraz niewielkich części takich jak śruby i gwoździe.funkcjonalna funkcja wydmuchuUżyteczna funkcja wydmuchu przydatna, kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika.Łatwe likwidowanie zanieczyszczeń np.: ze ścieżek żwirowych.

  poręczne przechowywanie przewodu i wyposażenia.Oszczędność miejsca, bezpieczeństwo i nieskomplikowany dostęp przy przechowywaniu akcesoriów. Przewód zasilający można bezpiecznie przechować dzięki zintegrowanym hakom.Fizelinowa torebka filtracyjnaTrójwarstwowa, nad wyraz wytrzymała na rozdarcie fizelina.długookresowa wysoka moc zasysania, a także wysoki stopień separacji zanieczyszczeń.Uchwyt na kolanko na głowicy urządzeniaPodczas przerwy w pracy uchwyt ekspresowo zamocujesz na głowicy urządzenia.Urządzenie, wąż ssący i ssawka podłogowa są do siebie trafnie dostosowaneNajlepszy efekt czyszczenia - dla suchych, mokrych, drobnych i obszernych zanieczyszczeń.Maksymalna wygoda odkurzania.

  Przechowywanie węża ssącego na głowicy urządzeniaWąż ssący można bezpiecznie zawiesić na głowicy urządzenia, dzięki temu zajmuje niewiele miejsca. Instynktowny mechanizm zabezpieczający dla prawo i leworęcznych użytkowników.System zamykania "Pull & Push"szybkie, nietrudne i bezpieczne otwieranie oraz zamykanie zbiornika.funkcjonalnie ukształtowany uchwytUrządzenie przystępne i wygodne w transporcie.

  Wyposażenie Wąż ssący, 2 m, z zagiętą rękojeścią, Tworzywo sztuczne Wypinane kolanko Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm, Tworzywo sztuczne Ssawka uniwersalna podłogowa, Clips Ssawka szczelinowa Fizelinowa torebka filtracyjna, 1 szt.

  Filtr kartridżowy, jednoczęściowy Obrotowy włącznik (ON/OFF) Funkcja wydmuchu Uchwyt na kolanko na głowicy urządzenia Przechowywanie węża ssącego na głowicy urządzenia Przechowywanie dodatkowych akcesoriów na głowicy urządzenia Schowek na minimalne przedmioty Składany uchwyt Hak na kabel zasilający Pozycja parking Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Listwa odbojowa Kółka samonastawne, 4 szt.

  zastosowania Obszary zewnętrzne, patio i ogrody Czyszczenie wnętrza samochodu Garaż Warsztat Piwnica drobne ilości wody Czyszczenie strefy wejścia Warsztat majsterkowicza

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe do 15000 zł. Ranking TOP10 modeli

wd 3 v-15/4/20 1.628-104.0 1000w marki Karcher

wd 3 v-15/4/20 1.628-104.0 1000w marki Karcher Najniższa Cena Online

wd 3 v-15/4/20 1.628-104.0 1000w marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: wd 3 v-15/4/20 1.628-104.0 1000w marki Karcher
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:4 m;Dominujący odcień:żółty/złoty;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:funkcja zbierania wody;Inne:możliwość pracy w trybie bezworkowym, możliwość używania worków, uchwyt do przenoszenia;Funkcje dodatkowe:funkcja zbierania wody, funkcja dmuchawy;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:żółto-czarny;Linia odkurzacza:WD;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:1000 W;Model (relacje):Karcher WD 3;Model filtra:2.863-303.0, 6.414-502.0;Model worka:2.863-314.0, 6.959-130.0;Model worka zamienniki (relacje):WKRCH01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość użytkowania worków:tak;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:kartridżowy;Poziom hałasu:0 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria, schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:ubraniowy;wariant odkurzacza:wielofunkcyjny;Waga:5,7 kg;Wariantowanie linia:Karcher WD 3 V-15/4/20;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:34,9 cm;rozmiary - szerokość:32,8 cm;wymiary - wysokość:45,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:filtr, worek;Rury w wyposażeniu:2 rury, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna;wyświetlacz:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:nie...


Odkurzacz warsztatowy wd 4 v-20/5/22 1.628-201.0 marki Karcher

Odkurzacz warsztatowy wd 4 v-20/5/22 1.628-201.0 marki Karcher Najniższa Cena Online

Odkurzacz warsztatowy wd 4 v-20/5/22 1.628-201.0 marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: KARCHER
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz warsztatowy wd 4 v-20/5/22 1.628-201.0 marki Karcher
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Wysoka moc zasysania i energooszczędność przy poborze mocy jedynie 1000 watów. Dzięki doskonałemu dostosowaniu ssawki podłogowej, węża ssącego i urządzenia, możliwe jest osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów czyszczenia i usuwanie mokrych, suchych, drobnych i wielkich skażeń bez przerw w pracy i konieczności zamiany filtra. Urządzenie WD 4 V-20/5/22 zostało wyekwipowane w konkretny, odporny na uderzenia zbiornik z tworzywa nienaturalnego o pojemności 20 litrów, 5-metrowy kabel zasilający i wąż ssący o długości 2,2 m, płaski filtr falisty oraz fizelinową torebkę filtracyjną. Dzięki zastrzeżonej technice można z łatwością i ekspresowo wyjąć filtr z odkurzacza - bez kontaktu z skażeniami. Wypinane kolanko zezwala na podłączanie ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Wąż ssący można przechowywać na głowicy urządzenia. W razie potrzeby głowica urządzenia ponadto miejsce do przechowywania niedużych części. Pozycja parking na listwie odbojowej odkurzacza pozwala na prędkie i komfortowe odłożenie rur i ssawki podłogowej. Pozostałe atuty to: system zamykania „Pull & Push", który pozwala na proste otwieranie i zamykanie zbiornika jak dodatkowo funkcjonalny uchwyt do przenoszenia usprawniający transportowanie urządzenia....

Odkurzacz ad 2 limited edition 1.629-713.0 marki Karcher

Odkurzacz ad 2 limited edition 1.629-713.0 marki Karcher Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące Taski. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ad 2 limited edition 1.629-713.0 marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: KARCHER
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ad 2 limited edition 1.629-713.0 marki Karcher
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  likwidowanie popiołu z kominków, pieców i grillów potrafi przysporzyć wielu problemów. Efekty sprzątania typowo nie są zadowalające, gdyż unoszący się przy tym pył osiada na wszystkim dookoła....

Hecht odkurzacz elektryczny 8320 1250 w / 20 l marki Hecht czechy

Hecht odkurzacz elektryczny 8320 1250 w / 20 l marki Hecht czechy Najniższa Cena Online

Hecht odkurzacz elektryczny 8320 1250 w / 20 l marki Hecht czechy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: HECHT CZECHY
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hecht odkurzacz elektryczny 8320 1250 w / 20 l marki Hecht czechy
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Elektryczny odkurzacz do mokrych i suchych powierzchni Hecht 8320 to urządzenie świetnie sprawdzające przy usuwaniu skażeń po pracach remontowo budowlanych. Wykonany z wytrzymałych materiałów niepodatnych na eksploatacje


Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery 1.629-910.0

Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery 1.629-910.0 Najniższa Cena Online

Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery 1.629-910.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: KARCHER
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery 1.629-910.0
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Akumulatorowy odkurzacz firmy KARCHER jest tak samo poręczny, jak odkurzacz z kablem, lecz nie trzeba go podłączać do sieci. Koniec z irytującym plątaniem się kabla pod nogami w trakcie pracy i koniecznością podpinania przedłużaczy przy odkurzaniu auta. Odkurzacz wspaniale stanie na wysokości zadania w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie oraz na podjeździe i tarasie. Jego zaletą są kompaktowe rozmiary, drobny ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu pozwala na eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma zapotrzebowania zasysania ich do zbiornika. Zaczep na zderzaku pozwala na prędkie i komfortowe odstawienie ssawki w trakcie niedługich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przypasowany jest do pracy na mokro i sucho. W standardzie 17 litrowy zbiornik na skażenia wyprodukowany z tworzywa nienaturalnego i wąż ssący o długości 2 m. Bateria 36 V jest kompatybilna z uniwersalną platformą bateryjną Kärcher i może być stosowana we wszelkich urządzeniach Kärcher zasilanych baterią 36 V....

ODKURZACZ UNIWERSALNY KÄRCHER WD 2 PLUS V-12/4/18

ODKURZACZ UNIWERSALNY KÄRCHER WD 2 PLUS V-12/4/18 Najniższa Cena Online

ODKURZACZ UNIWERSALNY KÄRCHER WD 2 PLUS V-12/4/18 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: ODKURZACZ UNIWERSALNY KÄRCHER WD 2 PLUS V-12/4/18
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Kompaktowy, wprowadzający model odkurzacza do pracy na mokro i sucho WD 2 Plus V-12/4/18 przekonuje użytkowników zbiornikiem z tworzywa sztucznego o obszerności 12 l, 4 m kablem, wężem ssącym o długości 1,8 m i funkcją wydmuchu.


Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe do 500 zł cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze przemysłowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe do 500 zł, odkurzacz przemysłowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych do 500 zł, ranking odkurzaczy przemysłowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *