Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Tefal. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 Najniższa Cena Online

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje AI:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 min;Moc wejściowa:250 W;Model:Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 l;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:cyklonowy;Waga:2,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:23,4 cm;wymiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem z tworzywa nienaturalnego;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:kolista szczotka Tefal Easy Brush, technika cyklonowa...


Odkurzacz TEFAL TY6751

Odkurzacz TEFAL TY6751 Najniższa Cena Online

Odkurzacz TEFAL TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz TEFAL TY6751
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje nieszablonową wygodę sprzątania.

  towar charakteryzuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z sprawną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko zezwala na szybkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I wydajnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. SkutecznE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz dokładnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  NOWY rozmiar KOMFORTU Ultralekki i poręczny Lekka konstrukcja i ulepszona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają cechy takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Nietrudne PRZECHOWYWANIE Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, iż przechowywanie nie sprawia żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. NiesłychanA WYGODA doskonałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 75 minut w trybie śladowym. Rewelacyjny równocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  skrajnIE sprawnE ODKURZANIE technologia cyklonu nieprzeciętne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować sprawnie poprzez długi czas.

  prędki I skutecznY Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i szybkie odkurzanie każdego dnia. DŁUŻSZY CZAS PRACY progresywna bateria Urządzenie wyekwipowane zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V.

  Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zaimplementowany moduł ręczny w jednym urządzeniu.

  To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zagwarantuje wyjątkową wygodę sprzątania. Produkt cechuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z produktywną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją.

  To wszystko pozwala na szybkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I sprawnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. NOWY rozmiar KOMFORTU Ultralekki i poręczny Lekka kompozycja i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania.

  Ten efekt podkreślają parametry takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Nietrudne PRZECHO...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe szare. Ranking TOP10 modeli

Tefal x-force flex 13.60 ty9ac1 60min funkcja mycia wymienny akumulator (3221616112582)

Tefal x-force flex 13.60 ty9ac1 60min funkcja mycia wymienny akumulator (3221616112582) Najniższa Cena Online

Tefal x-force flex 13.60 ty9ac1 60min funkcja mycia wymienny akumulator (3221616112582) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal x-force flex 13.60 ty9ac1 60min funkcja mycia wymienny akumulator (3221616112582)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 h;Czas pracy z funkcją Turbo:0 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje AI:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 min;Moc wejściowa:0 W;Model:Tefal X-Force Flex 13.60 TY9ACx;Napięcie akumulatora:0 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,65 l;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;rozmiary - głębokość:26,6 cm;wymiary - szerokość:25,2 cm;rozmiary - wysokość:113 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:4 nakładki mopujące, filtr, końcówka do mopowania;Szczotki, ssawki:2 szczotki do kurzu, elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Tefal cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Tefal,
 • odkurzacze pionowe Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Tefal, odkurzacz pionowy Tefal cena, opinie o odkurzaczach pionowych Tefal, ranking odkurzaczy pionowych Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *