Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza Zelmer. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Zelmer,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Zelmer. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Zelmer, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Zelmer ZVC211

Zelmer ZVC211 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC211 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC211
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  luźno reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich prosto!

  Kompaktowy rozmiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu łatwo schowasz go choćby w niewiele znaczącym schowku zajmuje niedużo miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ZVC211 posiada długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie wydajnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  unikatowe kolory
  Zależy Ci na tym, by każdy element Twojego domu, w dodatku sprzęt AGD, był jedyny w swym typu? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i przypasuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci na dodatek obszerniejszy komfort podczas odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to przede wszystkim najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który zapobiega drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Podmiana worka zapewnia jeszcze mniejszy kontakt z alergenem niż opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 17
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w wygodnym i praktycznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  samoczynny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla upraszcza złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 zapewnia całkowitą skuteczność na poziomie 99,95% i 99,75% sprawności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje choćby najmniejsze drobinki kurzu i pyłki i roztocza (dlatego jest istotnie zalecany dla alergików). Zastosowanie HEPA 13 ma pokaźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, że możesz zapomnieć o jego podmianie. Aby zapewnić najwyższą skuteczność działania urządzenia, zalecamy zamianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, że kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też pokaźniejszy komfort w trakcie odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym aniżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  Ci potrzeba końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest przeznaczona do sprzątania nieprzystępnych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka stanie na wysokości zadania doskonale przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o obszerności 3,5 l
  wymiana worka na kurz to żaden kłopot, lecz nie musisz tego robić często. Worki o objętości 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 tradycyjne worki i sprawdzą się podczas wielokrotnego odkurzania pokaźniejszych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie umożliwia ich wygodną zamianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z większej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie między sprzątanymi pomieszczeniami. Ergonomiczne umiejscowienie uchwytu umożliwia komfortowe i szybkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz szybko i starannie pozbierać rozsypane śladowe przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Wystarczy, iż nałożysz na rurę teleskopową sprężysty materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz posiadać pewność, że niczego nie przeoczysz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe oliwkowe. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC333

Zelmer ZVC333 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC333
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Kuba 650 W 3 L Filtr HEPA Odkurzacz workowy ZVC333 Kuba o mocy 650 W. Pojemność worka wynosi 3 L. Możliwość regulacji siły ssania. Filtr HEPA. Długość przewodu zasilającego wynosi 5 m.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Moc: 650 W objętość worka: 3 l Regulacja siły ssania: Tak rodzaj regulacji siły ssania: Elektroniczna typ filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka szczelinowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak sprężysty wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak Model worka: ZVCA110B Odkurzacz workowy ZVC333 KUBA Oto KUBA, odkurzacz o objętości worka 3 l.

  Odkurzacz wyposażyliśmy w skuteczny silnik o mocy 650 W, którą możesz regulować poprzez układ elektroniczny. Elastyczny wąż FLEXI zapewnia dużą mobilność i jest równocześnie niezwykle wytrzymały. Gumowe kółka gwarantują mu przyczepność, KUBA będzie podążać bezpośrednio za Tobą.

  Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowe rury, szczotka szczelinowa 2w1, szczotka do tapicerki, uniwersalna szczotka 2w1, a także szczotka parkietowa. Dbając o Twoje bezpieczeństwo w odkurzacz zamontowaliśmy filtr HEPA12.

  rozciągliwy wąż FLEXI Odkurzacz jest wyekwipowany w sprężysty wąż Flexi. Wąż jest w dodatku zbrojony. Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! Filtr HEPA 12 Dbamy o Twoje bezpieczeństwo- do naszych odkurzaczy z serii Kuba zamontowaliśmy filtry o klasie HEPA 12.

  Filtry te usuwają pył aż w 99.5% z powietrza wydobywającego się z odkurzacza. Gumowane koła Nie obawiaj się o to, że kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Elektroniczna regulacja mocy ssania Nigdy moc ssania nie była pod tak szczegółową kontrolą jak w odkurzaczu KUBA. A to wszystko dzięki elektronicznemu sterowaniu jakie w nim zamontowaliśmy. Dopracowane akcesoria Odkurzanie stało się czystą przyjemnością!

  W pakiecie z Kubą znajdziesz specjalistyczne szczotki i ssawki służące do odkurzania przeróżnych typów powierzchni. Wszystkie zostały precyzyjnie dopracowane po to, aby ułatwić Ci odkurzanie w kłopotliwych rogach pomieszczeń i pod meblami.

  Akcesoria w zestawie: Ssawka tapicerska Szczotka uniwersalna 2 w 1 szczotka do parkietów Szczotka szczelinowa 2 w 1


Zelmer ZVC241

Zelmer ZVC241 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC241 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC241
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC241P 2l 800W 5m Oto JÓZEK PLUS, odkurzacz workowy o objętości 2 l. W odkurzaczu zastosowaliśmy produktywny silnik o mocy 800 W. Poprzez zamontowane pokrętło prosto możesz regulować siłę ssania.

  dodatkowo JÓZEK PLUS ma gumowane koła- koniec z porysowaną powierzchnią podłogi. Rozciągliwy wąż FLEXI zapewnia dużą mobilność i jest równocześnie bardzo wytrzymały. Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowa rura, szczotka parkietowa, ssawka szczelinowa i ssawka tapicerska.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Moc: 800 W pojemność worka: 2 l Regulacja siły ssania: Tak Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak Ssawka szczelinowa: Tak rozciągliwy wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Model worka: ZVCA200BP Regulacja siły ssania uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,dobrze odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię! Gumowane koła Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach.

  Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche! Rura teleskopowa swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo! rozciągliwy wąż FLEXI Nasz odkurzacz wyposażyliśmy w rozciągliwy wąż FLEXI. Wąż jest w dodatku zbrojony.

  Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! automatyczny zwijacz kabla Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! automatyczny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy.

  Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC 221 800 W 2 lOdkurzacz typowy o mocy 800 W. Do użytkowania z workami o obszerności 2 litrów. Regulacja siły ssania na urządzeniu. Automatyczne zwijanie przewodu. Przewód zasilający o długości 5 metrów.

  Metalowa rura teleskopowa. NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 800 WPojemność worka: 2 LRegulacja siły ssaniaSystem workowyFiltrZwijacz przewoduTeleskopowe ruryPrzewód zasilający o długości 5mParkowanie w pioniePlastikowe koła Regulacja siły ssaniaLubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!Rura teleskopowaSwobodnie reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, choćby trudno przystępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!Kompaktowy wymiarKoniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu.

  Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu z łatwością schowasz go nawet w niepokaźnym schowku – zajmuje mało miejsca! Zasięg odkurzaniaOdkurzacz Zelmer posiada długi kabel, który umożliwi Ci całkowitą mobilność.

  Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.Do każdej powierzchniBez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę – odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych!Parkowanie w pionieDzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a nawet… za meblem.

  Ustawne urządzenie daje Ci na dodatek większy komfort w trakcie odkurzania. SPECYFIKACJA technicznARodzaj: Odkurzacz workowyMoc wejściowa (W): 800Poziom mocy akustycznej (dB): 78Automatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: TeleskopoweUchwyt do przenoszenia: takElementy konstrukcji: Kółka plastikowe, Przycisk włączania/wyłączania, ergonomiczna konstrukcja, Uchwyt rury ssącejSchowek na akcesoria: Uchwyt na rurzeTyp worka: JednorazowyPojemność worka/pojemnika (l): 2Regulowana moc ssania: Regulacja siły ssania za pomocą pokrętłaParkowanie: Poziome i pionoweStandardowe: Dokumentacja, Ssawka do tapicerek, Szczotka uniwersalna, nieznaczna szczotka 2w1Turboszczotka: nieElektroszczotka: nieLinia: JózekKolor: Szary


Zelmer ZVC231

Zelmer ZVC231 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC231 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC231
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, choćby trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu z łatwością schowasz go choćby w niedużym schowku zajmuje niewiele miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER posiada długi przewód, który umożliwi Ci całkowitą mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  nieszablonowe barwy
  Zależy Ci na tym, by każdy składnik Twojego domu, jeszcze sprzęt AGD, był jedyny w swoim rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i dopasuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci ponadto obszerniejszy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to głównie najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który zapobiega drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Podmiana worka zagwarantuje też mniejszy kontakt z alergenem niżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Eta. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC510

Zelmer ZVC510 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC510 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC510
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy mistrzowski Zelmer ZVC 5105B Ci potrzeba wyjątkowo sprawnego odkurzacza? Ten model jest wytworzony dla Ciebie. Zamontowaliśmy w nim istotnie produktywny silnik Eco Long Life o mocy maksymalnej 1040 W, wydłużyliśmy czas pracy o 55% i podnieśliśmy podciśnienie o 60%.

  Nie spalisz go- posiada zabezpieczenie cieplne. W dodatku jest to artykuł Polski. Przy pojemności worka 5 l nie musisz martwić się o jego częste opróżnianie co przy zasięgu 11 m jest imponującym rezultatem.

  Do odkurzacza dołączamy wielofunkcyjne akcesoria: ssawka znikoma, ssawka krągła z włosem, ssawka szczelinowa i ssawka znaczna podłogowa. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 950 W Ssawka znaczna podłogowa Szczotka szczelinowa Ssawka tapicerska Zwijacz przewodu Długość przewodu zasilającego: 7 m Zasięg pracy: 11 m Uchwyt do przenoszenia objętość worka: 5l Silnik Eco Long Life Do odkurzacza zamontowaliśmy Silnik Eco Long Life o maksymalnej mocy 1040 W.

  Silnik cechuje się podwyższoną żywotnością i doskonalszymi parametrami: dłuższa żywotność o 55% i podciśnienie wyższe o 60%. Aby jeszcze rozszerzyć jego żywotność zainstalowaliśmy zabezpieczenie termiczne.

  Zasięg pracy 11m Masz dom o sporej powierzchni? Nie musisz już co chwilę przełączać się miedzy gniazdkami z prądem. Nasz odkurzacz ma zasięg 11 m, łatwo sięgniesz w najbardziej oddalony kąt. Pojemny worek i rozbudowane akcesoria Worek o pojemności 5 l wystarczy Ci na długie odkurzanie.

  Przy precyzyjnym sprzątaniu pomogą Ci załączone akcesoria.Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Zelmer opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Zelmer cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Zelmer,
 • odkurzacze workowe Zelmer jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Zelmer, odkurzacz workowy Zelmer cena, opinie o odkurzaczach workowych Zelmer, ranking odkurzaczy workowych Zelmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *