Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Blaupunkt,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Blaupunkt. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy VCH602BL

  Odkurzacz to ten wariant sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Idealny pomocnik podczas domowych porządków, efektywnie usuwający z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły i inne skażenia i zatrzymujący je wewnątrz urządzenia.

  Model VCH602BL to wysokiej klasy bezprzewodowy odkurzacz pionowy, charakteryzujący się nadzwyczajną sprawnością energetyczną i dużą siłą ssącą, którą zagwarantuje efektywny silnik zasilany napięciem 22,2 V.

  Działanie urządzenia jest oparte na tzw. Cyklonowej separacji kurzu. Oznacza to, że w zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, skażenia są oddzielane za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu.

  Wyposażenie odkurzacza w potrójny system odfiltrowania powietrza powoduje, iż znacząco wpływa on w dodatku na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne i filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.

  Zaleca się przy tym wymianę filtra HEPA co 4 miesiące, natomiast filtrów wstępnych co 2 miesiące, w zależności od intensywności użytkowania odkurzacza. Komplet, zawierający dwa filtry wlotowe i jeden filtr wylotowy, przystępny jest w sprzedaży jako akcesorium o symbolu ACC041.

  skażenia zbierane są w plastikowym, przystępnym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o objętości 0,7 l.

  luźne manewrowanie w czasie pracy to ogromna zaleta tego bezprzewodowego modelu. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to 30 minut, co umożliwia odkurzenie podłóg nawet w wielkim domu.

  Komfortu użytkowania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka znakomicie wyczesująca włosy i sierść z dywanów i wykładzin, a także specjalna długa, wąska ssawka rozciągliwa, która dotrze do wszelkich zakamarków, w których czai się kurz.

  Pionowa konstrukcja modelu VCH602BL, jego stosunkowo znikoma waga wynosząca 2,4 kg i kompaktowe rozmiary powodują, że jest on bardzo komfortowy w obsłudze, a równocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od klasycznych odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Blaupunkt VCP 801 komfortowe sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc realne jest dzięki lekkim i ergonomicznym odkurzaczom ręcznym.

  sugerowane są one w głównej mierze osobom, które lubią na bieżąco sprzątać nieznaczne zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie. NAJWAŻNIEJSZE cechy ergonomiczny i lekki Stojak ze stacją ładującą produktywny silnik BLDC, 14,8 V Moc silnika: 150 W Maksymalne podciśnienie: 14kPa Czas pracy: do 20 minut Czas ładowania: 2,5 godziny Cicha praca, poniżej 60 dB Filtr: HEPA pojemność zbiornika na kurz: 0,3 l komplet zawiera: odkurzacz, stacja ładująca, ssawka szczelinowa 2 w 1, rura, ssawko-szczotka do podłogi wymiary: 42,5 x 7,5 x 7,5 cm Waga: 1,05 kg wydajne działanie i wydajność Ofertowany przez producenta Blaupunkt odkurzacz ręczny VCP801 to połączenie potężnego silnika BLDC zapewniającego wydajne działanie i wydajność 150 W oraz filtra Hepa.

  objętość zbiornika na kurz to 0,3 l i czas pracy urządzenia wynoszący 20 minut, pozwoli na szybkie uprzątnięcie okruszków przed przyjściem gości. Dzięki cichej pracy VCP801 poniżej 60 dB użytkownik ma także możliwość wykonać tę czynność, gdy obok śpi dziecko albo inny domownik.

  Czas ładowania modelu VCP801 wynosi ok. 2,5 h i odbywa się poprzez umieszczenie urządzenia na stojaku ze stacją dokującą. Lekki i użyteczny Model VCP801 jest szczególnie lekki (1,05 kg) i poręczny, co gwarantuje, iż ręka nie męczy się podczas sprzątania, a sama czynność nie sprawia kłopotu i jest przyjemna.

  dołączone do zestawu akcesoria tj. Ssawka szczelinowa 2 w 1 i ssawko-szczotka do podłogi, dopełniają komfortu obsługi.


Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt

Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Viomi. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Blaupunkt VCH601 Wysoka efektoywność Odkurzacze to dziś standardowy element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz znacząco polepsza dodatkowo jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Wysoka efektywność energetyczna oraz duża siła ssąca to nieraz kluczowe czynniki podczas wyboru odkurzacza.

  Wyposażenie urządzenia w najkorzystniejsze filtry, niska waga oraz swoboda manewrowania w trakcie odkurzania to niewątpliwe także atuty odkurzacza Blaupunkt Blaupunkt VCH601. W dbałości o zdrowie mobilny, pionowy odkurzacz bezworkowy Blaupunkt VCH601 spełni wszystkie oczekiwania wymagającego użytkownika.

  znakomitą sprawność urządzenia uwydatnia użycie najistotniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu odfiltrowania. Użytkownik ma dzięki temu pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane.

  skażenia zbierane są w plastikowym, prostym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o objętości 0,6 l. Wygoda użytkowania luźne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety odkurzacza Blaupunkt VCH601.

  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to aż do 45 minut, co daje gwarancję odkurzenia podłóg choćby w wielkim domu. Komfortu użytkowania dopełnia ssawka uniwersalna z elektro-szczotką zaopatrzoną w oświetlenie LED pomagające dotrzeć do zakamarków, w których czai się kurz.

  Kompaktowe rozmiary sprawny silnik zasilany napięciem 22,2 V pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do skutecznego zbierania skażeń. Dodatkowo niska waga kompletna odkurzacza Blaupunkt VCH601 (2,2 kg) oraz kompaktowe wymiary powodują, iż jest on komfortowojszy i zajmuje dużo mniej miejsca niż konwencjonalne odkurzacze.

  Ciesz się czystymi podłogami oraz świeżym powietrzem w swym domu dzięki odkurzaczom dostępnym w ofercie producenta Blaupunkt!


Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Blaupunkt VCH201 800W 1,5l Odkurzacz to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, domu albo biura, w którym chcemy zachować w porządek i czystość. By spełniać swoją rolę musi jednak cechować się wygodą użytkowania, konserwacji, a także idealnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie głównie zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Potrójny system odfiltrowania Lekki i przenośny Filtr HEPA potężny silnik, maks: 800 W pojemność: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Akcesoria: ssawko-szczotka do podłogi, ssawka 2w1, turboszczotka wymiary: 24 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Funkcjonalność Ręczny, pionowy odkurzacz 2 w 1 VCH201 marki BLAUPUNKT spełnia te wszystkie oczekiwania.

  wydajny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do sprawnego zbierania zanieczyszczeń. Wysoką efektywność tego modelu eksponuje wykorzystanie najistotniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu odfiltrowania.

  Użytkownik ma dzięki czemu pewność, że kurz, bakterie lub komórki grzybów zostaną zatrzymane. Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, łatwym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o obszerności 1,5 l.

  swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne atuty tego modelu. 4,8-metrowy kabel zezwala na odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc dodatkowo zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niżeli konwencjonalne odkurzacze.

  Niska kompletna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu stosowania. Model VCH201 posiada w zestawie nad wyraz niezbędne akcesoria tj. Ssawko-szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem, a także turbo-szczotkę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Blaupunkt cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze pionowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Blaupunkt, odkurzacz pionowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach pionowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy pionowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *