Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Viomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Viomi. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Viomi,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Viomi. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Viomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748)

Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748) Najniższa Cena Online

Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Viomi Cyber Pro Ułatw sobie sprzątanie i spraw, iż podłogi w Twoim domu będą nieskazitelnie czyste. Viomi Cyber Pro umożliwia nie tylko odkurzanie, lecz też mycie wybranych powierzchni na mokro – bezproblemowo poradzi sobie nawet z wyjątkowo uporczywymi plamami.

  uwydatnia się siłą ssania sięgającą 12,5 kPa, a jego czas pracy wynosi około 40 minut. Urządzenie oferuje także funkcję samoczynnego czyszczenia wałka szczotki. Obsługę odkurzacza upraszcza zastosowany wyświetlacz LED, dedykowana aplikacja i komunikaty głosowe.

  Twój sojusznik w walce z brudem teraz w mgnieniu oka rozprawisz się nawet z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami. Odkurzacz został zaopatrzony w efektywny silnik, a jego siła ssania wynosi choćby 12,5 kPa. Dzięki temu ekspresowo likwiduje kurz, okruchy, sierść, włosy i inne odpady.

  Nic się przed nim nie ukryje! Co więcej, specjalnie zaprojektowana szczotka umożliwia skrupulatne sprzątanie wzdłuż ścian i w kątach. Spraw,nawet trudno dostępne miejsca będą lśnić czystością! Rozprawi się z plamami Przekonaj się, że mycie podłogi wcale nie musi wymagać dużego wysiłku.

  Viomi Cyber Pro został wyekwipowany w specjalny spryskiwacz, dzięki temu masz kontrolę nad ilością zużywanej wody. Nie obawiaj się zacieków! Dodatkowym atutem urządzenia jest specjalna skrobaczka, która likwiduje brudną wodę z wałka szczotki podczas sprzątania.

  Nie musisz się martwić,zanieczyszczenia znów znajdą się na dopiero co umytej podłodze! samoczynnie się wyczyści Już nie musisz brudzić sobie rąk i tracić czasu na czyszczenie wałka szczotki odkurzacza.

  Cyber Pro zajmie się tym za Ciebie! wystarczy umieścić urządzenie w załączonej do zestawu stacji, a następnie nacisnąć optymalny przycisk. Kiedy to zrobisz, wałek zostanie samoczynnie wyczyszczony, a następnie wysuszony.

  Zapomnij o brudzie i przykrym zapachu! Jeszcze komfortowojsza obsługa Odkurzacz został wyekwipowany w czytelny ekran LED, który zapewni Ci komfortowy dostęp do informacji. Powiadomi Cię pomiędzy innymi o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku i o niskim poziomie naładowania akumulatora.

  dostępna jest ponadto przeznaczona aplikacja. Cyber Pro oferuje także przydatne komunikaty głosowe. Możesz także wybierać spomiędzy 3 trybów pracy urządzenia (inteligentny, sterylizacja, zasysanie wody). Inteligentna praca Ciesz się produktywną i wydajną pracą urządzenia.

  Odkurzacz został zaopatrzony w nowoczesny czujka, dzięki któremu automatycznie wyłapuje wariant i stopień zabrudzenia powierzchni, a następnie inteligentnie dopasowuje do niej siłę ssania, a także liczba wody.

  w rezultacie Cyber Pro gwarantuje niższe zużycie energii, a co z tego wynika dłuższy czas pracy. Pozwalaograniczyć częstotliwość napełniania zbiornika na wodę. Długi czas pracy Koniec z przymusowym przerywaniem sprzątania w celu naładowania odkurzacza.

  Model Cyber Pro został wyposażony w akumulator o objętości 4000 mAh, który zagwarantuje czas pracy sięgający nawet 40 minut. To wystarczająco długo, żeby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni około 200 m2!

  dzięki temu urządzenie idealnie stanie na wysokości zadania równocześnie w nieznacznych, jak i większych mieszkaniach. Obszerniejsze zbiorniki na wodę Miej pewność,zawsze myjesz podłogi tylko czystą wodą. Odkurzacz został zaopatrzony w 2 zbiorniki – każdy o objętości 740 ml.

  Jeden z nich jest dedykowany na czystą wodę, a drugi na brudną. To oznacza, że nie musisz się martwić, iż brud znów wynajdzie się na podłodze! dodatkowo obfita objętość zbiorników pozwala uniknąć ich częstego napełniania.

  Cyber Pro ma także specjalne czujniki, dzięki którym może przypominać Ci o konieczności wymiany wody. Pożegnaj krzywdzące bakterie Stwórz czyste i bezpieczne dla zdrowia środowiska w swym domu. Odkurzacz proponuje tryb sterylizacji, dzięki czemu możesz umyć podłogę elektrolizowaną wodą.

  W ten sposób pozbędziesz się obecnych w Twoim mieszkaniu bakterii. Masz psa, kota, królika albo inne zwierzę? A może Twoje dziecko często bawi się na podłodze? za pomocą odkurzacza Cyber Pro wyeliminujesz krzywdzące zarazki i zadbasz o zdrowie wszystkich domowników!

  W pakiecie Odkurzacz Stacja Ładowarka Szczoteczka do czyszczenia Filtr x2 (jeden zamontowany w odkurzaczu i jeden zapasowy) marka Viomi Nazwa Cyber Pro Model VXXD05 odcień Czarny szybkość silnika 64 000 rpm Siła ssania 12,5 kPa Moc znamionowa 250 W objętość akumulatora 4000 mAh Czas pracy Ok.

  40 min Czas ładowania Ok. 5 h Poziom głośności Ok. 78 dB optymalny obszar do pracy Do 200 m2 objętość zbiornika na czystą wodę 0,74 l pojemność zbiornika na brudną wodę 0,74 l wymiary 1197 x 272 x 256 mm Waga 4,7 kg Inne samoczynne czyszczenie, spryskiwacz, czyszczenie przy krawędziach, suszenie, samoczynna regulacja siły ssania, elektrolizowana woda

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Viomi opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Viomi cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Viomi,
 • odkurzacze pionowe Viomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Viomi, odkurzacz pionowy Viomi cena, opinie o odkurzaczach pionowych Viomi, ranking odkurzaczy pionowych Viomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *