Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 84 dB. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych z poziomem hałasu do 84 dB,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 84 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Philips XC 7041/01Wyjątkowo prędkie odkurzanie*bezprecedensowy model Philips 7000 z nasadką zasysającą 360° zbiera skażenia z każdej strony (z przodu, z tyłu i po bokach nasadki) i przy każdym ruchu do przodu i do tyłu.

  Posprzątaj więcej w krótszym czasie równocześnie na twardych podłogach, jak dywanach. NAJWAŻNIEJSZE parametryNasadka zasysająca: 360⁰25,2 V, do 65 minut działaniaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrPoziom głośności: 84 dBNadmuch (maks.): > 1000 l/minRodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowyCzas działania (w trybie turbo): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 hrKolor: srebrny Nasadka zasysająca 360° namierza kurz i inne zabrudzenia ze wszystkich stronNasadka zasysająca 360⁰ szybciej namierza kurz i inne zabrudzenia z każdej strony nasadki, choćby podczas ruchu do tyłu — dzięki temu liczy się każdy ruch.

  Cyfrowy silnik PowerBlade zagwarantuje wysoki poziom przepływu powietrza (>1000 l/min)PowerBlade to cyfrowy silnik tworzony z myślą o niezwykle wysokim poziomie przepływu powietrza (>1000 l/min) umożliwiającym działanie nasadki zasysającej 360°.

  PowerCyclone 8 — unikatowa bezworkowa technologiaTechnologia PowerCyclone 8 — bezworkowa technologia odkurzania, teraz przystępna w formie bezprzewodowego odkurzacza, by utrzymać dużą moc ssania na dłużej.

  Akumulatory litowo-jonowe 25 V pozwalają na sprzątanie przez 65 minutDzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V jedno ładowanie wystarcza na 65 minut pracy w trybie Eco, 30 minut w trybie normalnym, a także 21 minut w trybie Turbo.

  System potrójnej filtracji zapewnia wysoki poziom przepływu powietrza przez dłuższy czas System potrójnej filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając wysoki poziom przepływu powietrza przez dłuższy czas ekran cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatoraWyświetlacz cyfrowy wskazuje szybkość i zużycie akumulatora, a także sygnalizuje o konieczności wyczyszczenia filtra.

  Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia nawet ukryty kurz i inne zabrudzeniaKurz, kłaczki, włosy i okruchy z łatwością zauważyć i wyeliminować dzięki podświetleniu LED, w które wyekwipowana jest nasadka zasysająca 360⁰.

  Nasadka z podświetleniem LED pozwala zlokalizować nawet ukryte zabrudzenia. Prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro Max jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  funkcjonalna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżnianiaOdkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są szczególnie proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro Max to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką. SPECYFIKACJA technologicznANasadki i akcesoriaStandardowa nasadka: Nasadka zasysająca 360⁰Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy, zintegrowana szczotka, stacja dokująca montowana na ścianieWaga i rozmiaryWaga towaru: 2,73 kgKonstrukcjaKolor: metalicznyZrównoważony rozwójOpakowanie: >90% materiału z odzyskuInstrukcja obsługi: 100% przetworzony papierFiltracjaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrWydajnośćPoziom głośności: 84 dBaNadmuch (max): > 1000 l/minRodzaj baterii / akumulatora: Litowo - jonowyCzas działania ( w trybie Turbo ): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 godzin

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe AEG. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i oferuje lepszą technikę cykloniczną,momentalnie usuwać kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci też wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja wydajnie eliminuje zanieczyszczenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i użyteczne,a długi, 4,5m kabel powoduje, że Deerma DX600 może pełnić rolę zarówno zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  niezawodne odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, ale też nierzadko wywołują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! użycie lepszej technologii cyklonicznej pozwoliło rozszerzyć siłę ssania do nawet 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm uniemożliwia zapychaniu filtra poprzez kurz, co przekłada się na niezawodne działanie odkurzacza.

  wyśmienita szczotka do podłóg
  teraz możesz starannie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, że bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest również obrotowa w zakresie 270°, co widocznie upraszcza odkurzanie powierzchni pomiędzy nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej dokładnie przemyślana budowa w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala skutecznie eliminować choćby wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  przy pomocy DX600 nie tylko starannie odkurzysz podłogi, ale też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swym domu. Urządzenie zostało wyposażone w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który produktywnie zatrzymuje cząsteczki kurzu i zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zastosowane rozwiązania bez wątpienia docenią istotnie alergicy i rodzice minimalnych dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,kupując DX600, zyskujesz aż 2 poręczne urządzenia w jednym? towar spełni oczekiwania w roli zwykłego odkurzacza pionowego oraz śladowego odkurzacza ręcznego. Dzięki czemu wyśmienicie pasuje nie tylko do odkurzania podłóg, lecz też do czyszczenia mebli, zasłon, a nawet samochodu. DX600 jest przy tym bardzo lekki - z łatwością go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem ułatwia ergonomiczny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w komplecie
  aby ułatwić Ci staranne odkurzanie wszystkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą dodatkowe, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach albo fotelach. Przyda Ci się również podczas sprzątania wąskich, trudno przystępnych przestrzeni. Niewielka szczotka do czyszczenia ułatwia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W trosce o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie perfekcyjnie Ci służyć poprzez długi czas. Stworzono go z wysokiej klasy tworzyw takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest nad wyraz wytrzymały i niepodatny na zużycie. Został również zaprojektowany w taki sposób, aby sprawnie chronić silnik przed przegrzaniem i uszkodzeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, żeby uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  obfity zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został wyekwipowany w obfity zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Aby go opróżnić, wystarczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - nawet nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz również bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu wykorzystać go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W komplecie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  mała szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  objętość zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  rozmiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Philips Odkurzacz 8000 xc8045/01

Philips Odkurzacz 8000 xc8045/01 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Philips Odkurzacz 8000 xc8045/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz 8000 xc8045/01
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips XC8045/01
  SpeedPro MAX 8000 Odkurzacz bezprzewodowy
  Gruntowne sprzątanie domu
  Odkurzacz bezprzewodowy Philips SpeedPro Max 8000 umożliwia kompleksowe sprzątanie domu z maksymalną mocą po jednym naładowaniu. To jedyny odkurzacz bezprzewodowy o znacznej mocy, który odkurza ponad 125 m² po jednym naładowaniu*, a wszystko to za sprawą nasadki zasysającej 360deg;
  Gruntowne sprzątanie domu. Maksymalna moc przez najdłuższy czas
  • Nasadka zasysająca 360⁰
  • Do 60 min, 28 min w trybie Turbo
  • Miniturboszczotka, szczelinówka
  Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu
  Jeśli cenisz sobie najlepsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX. W przypadku odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie za każdym razem jest realne, ponieważ praca w trybie TURBO ekspresowo zużywa baterię. A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom? spomiędzy odkurzaczy bezprzewodowych ten model uwydatnia się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*. Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu.
  Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem
  Kiedy sprzątasz, za każdym razem chcesz posiadać pewność, że wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni. Unikalna nasadka zasysająca 360deg; zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze! Dzięki zastrzeżonej technice zasysania 360deg; zbiera więcej kurzu i brudu ze wszelkich czterech stron nasadki, dzięki temu każdy Twój ruch jest skuteczny!
  Podświetlenie LED ujawnia ukryty kurz
  A jeśli powiemy Ci, iż Twoja podłoga jest pełna ukrytego kurzu i brudu? Większość brudu na podłodze pozostaje niewidoczna dla ludzkiego oka. Od teraz drobiny i kłaczki kurzu, włosy i okruchy są przystępne do zauważenia i wychwycenia dzięki oświetleniu LED. Diody LED ujawnią ukryty kurz i brud, a także pomogą Ci oczyścić każdą powierzchnię o każdej porze
  technika PowerCyclone 10 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej
  Philips PowerCyclone 10 to nasza najnowsza technika bezworkowa, którą dzisiaj zastosowaliśmy w bezprzewodowym odkurzaczu. Technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wyższą moc ssania przez dłuższy czas, zapewniając o 30% pokaźniejszą produktywność.
  Silnik cyfrowy PowerBlade, prosty w obsłudze za pomocą inteligentnego wyświetlacza
  Silnik cyfrowy PowerBlade buduje bardzo dużą szybkość przepływu powietrza, dzięki czemu nasadka może zbierać więcej kurzu i brudu ze wszelkich czterech stron. Przy pomocy inteligentnych wyświetlaczy cyfrowych możesz zawsze sterować silnikiem i dopasowywać jego prędkość do swoich potrzeb! Nasz inteligentny wyświetlacz cyfrowy powiadamia w dodatku o konieczności wyczyszczenia filtra. Wskaźnik czyszczenia filtra ułatwia konserwację urządzenia, gwarantując jego najwyższą sprawność.
  zaimplementowana szczelinówka i szczotka i uzupełniające akcesoria
  przeróżne powierzchnie wymagają przeróżnych nasadek i akcesoriów. Akcesoria do odkurzaczy bezprzewodowych Philips, takie jak mała, zastosowana w odkurzacz ręczny szczelinówka czy główka szczoteczki zintegrowana z rurą, są zawsze pod ręką, przystępne w użyciu i gotowe do pracy już po jednym kliknięciu. Dla specjalnych zastosowań w pakiecie znajduje się dodatkowo miniturboszczotka rewelacyjna do usuwania sierści zwierząt i wyjątkowo długa szczelinówka do trudno przystępnych miejsc.
  Akumulator litowo-jonowy wystarcza choćby na 60 minut pracy
  najróżniejsze zapotrzebowania wymagają rozmaitych rozwiązań. Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V zapewniają do 60 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim potrzebne będzie ponowne naładowanie urządzenia.
  System potrójnej filtracji wychwytuje do 99,9%
  System potrójnej filtracji wychwytuje do 99,9% mikroskopijnych cząsteczek kurzu o wielkości 0,5 mikrona. W ten sposób do silnika wraca tylko oczyszczone powietrze, co zagwarantuje silny przepływ powietrza poprzez dłuższy czas.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

Bissell Pionowy 1977n (0011120235340)

Bissell Pionowy 1977n (0011120235340) Najniższa Cena Online

Bissell Pionowy 1977n (0011120235340) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell Pionowy 1977n (0011120235340)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dieser Dampfmopp Vac & Steam ist ein multifunktionaler 3-in-1 Staubsauger und Dampfmopp, der gleichzeitig oder getrennt saugt und Dampf aufträgt. Die elektronische Steuerung im Griff kann mit der Fingerspitze bedient werden, sodass Sie sehr leicht von der Staubsauger- auf die Dampffunktion oder beide gleichzeitig umschalten können. Sparen Sie Zeit, indem Sie Schmutz einsaugen und Hartbodenbeläge gleichzeitig eindampfen. Der eingebaute Wasserfilter entfernt Verunreinigungen aus dem Leitungswasser, um ihr Gerät zu schützen. Die Trocken-Tank-Technik hält den Schmutz im Auffangbeutel vollständig trocken und trennt sie vom Dampf. Mit der Easy-Empty-Funktion gestaltet sich das Saubermachen nach Gebrauch unkompliziert und leicht. Der Schaumstoff- und Plisseefilter können beide in der Waschmaschine gereinigt werden und nehmen feinen Dunst und Schmutz auf, um die Abluft zu reinigen. Der Lieferumfang umfasst einen Dampfmopp, zwei Mopppads, zwei parfümierte Scheiben, einen Wasserfilter und 2 Staubsaugerfilter.

  • Farbe: Titangrau und Blau
  • Material: Kunststoff
  • Maße: 28 x 25 x 116,8 cm (L x B x H)
  • Leistung: 1600 W - Staubsauger und Dampf (kombiniert)
  • Kabellänge: 7,6 m
  • Dampf-Laufzeit: 15 Minuten
  • Tankinhalt: 0,4 l
  • Staubbehälterkapazität: 0,95 l
  • Dampftemperatur: 90?-95?
  • Geräuschpegel: 81 dB
  • Saugleistung (Watt in Luft): 40 aW
  • Betriebsbereit in 30 Sekunden
  • Effizienz auf harten Böden: 95%
  • Heizungstyp: Flash-Heizungstechnologie
  • Steuerung per Fingerspitze
  • Waschbarer plissierter Staubsaugerfilter


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 84 dB opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 84 dB,
 • odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB, odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 84 dB cena, opinie o odkurzaczach pionowych z poziomem hałasu do 84 dB, ranking odkurzaczy pionowych z poziomem hałasu do 84 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *