Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Philips do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 1500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips XC 7041

Philips XC 7041 Najniższa Cena Online

Philips XC 7041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 7041
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max XC7041/01

  Nasadka zasysająca 360° lokalizuje kurz i inne zabrudzenia ze wszelkich stron

  Nasadka zasysająca 360 szybciej lokalizuje kurz i inne zabrudzenia z każdej strony nasadki, choćby w trakcie ruchu do tyłu dzięki czemu liczy się każdy ruch.

  Cyfrowy silnik PowerBlade zapewnia wysoki poziom przepływu powietrza (>1000 l/min)
  PowerBlade to cyfrowy silnik stworzony z myślą o wyjątkowo wysokim poziomie przepływu powietrza (>1000 l/min) umożliwiającym działanie nasadki zasysającej 360°. Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu trzech miesięcy od zakupu, by korzystać z pięcioletniej gwarancji na silnik!

  PowerCyclone 8 unikatowa bezworkowa technologia
  technika PowerCyclone 8 bezworkowa technologia odkurzania, teraz przystępna w formie bezprzewodowego odkurzacza, żeby utrzymać dużą moc ssania na dłużej.

  Akumulatory litowo-jonowe 25 V zezwalają na sprzątanie poprzez 65 minut
  Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V jedno ładowanie wystarcza na 65 minut pracy w trybie Eco, 30 minut w trybie normalnym, a także 21 minut w trybie Turbo.

  System potrójnej filtracji zagwarantuje wysoki poziom przepływu powietrza poprzez dłuższy czas
  System potrójnej filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując wysoki poziom przepływu powietrza poprzez dłuższy czas

  ekran cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatora
  wyświetlacz cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatora oraz powiadamia o konieczności wyczyszczenia filtra.

  Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia choćby ukryty kurz i inne zabrudzenia
  Kurz, kłaczki, włosy i okruchy łatwo zauważyć i wyeliminować dzięki podświetleniu LED, w które zaopatrzona jest nasadka zasysająca 360. Nasadka z podświetleniem LED pozwala zlokalizować choćby ukryte zabrudzenia.

  szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami
  Odkurzacz SpeedPro Max jest sprężysty i prosto nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  poręczna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania
  Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka
  Akcesoria są istotnie proste w użyciu starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro Max to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką.


Philips FC 9921

Philips FC 9921 Najniższa Cena Online

Philips FC 9921 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9921
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis marketingowy:Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Ultimate gwarantuje doskonałą jakośćodkurzania. Technika PowerCyclone 7 skrupulatnie oddziela kurz od powietrza. Nasadka TriActiveMax zapewnia wyśmienitą efektywność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg.,typ:bezworkowy,właściwości dopełniające:regulacja mocy,typ rury:Teleskopowa,Wyposażenie:pilot zdalnego sterowania,Filtry:filtr HEPA H13,Końcówki:ssawka szczelinowa, ssawkoszczotka przełączalna, szczotka do parkietów, szczotka i nieduża nasadka 2 w 1,typ wymiennego worka:Nie dotyczy,Klasa energetyczna:A,Skuteczność zbierania kurzu z dywanu:C,Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi:C,Klasa reemisji kurzu:A,Roczne zużycie energii:26,7 kWh/rok,Moc maksymalna:650 W,Maks. Przepływ powietrza:27 l/s,Kolor:tytanowy,Poziom głośności:73 dB,Napięcie zasilania:220-240 V,Akumulatorowy:Nie,objętość akumulatora:Nie dotyczy,Czas ładowania:Nie dotyczy,Czas pracy:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:11 kg,wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):600x400x365 mm,Strona www produktu:http://download.p4c.philips.com/files/f/fc9921_09/fc9921_09_pss_polpl.pdf

Philips FC 8955

Philips FC 8955 Najniższa Cena Online

Philips FC 8955 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8955
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips Performer Ultimate LED• Filtr antyalergiczny• pojemnik na kurz o objętości 4 l• pilot zdalnego sterowania ErgoGripFC8955/09Technologia AirflowMaxWyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez długiczas, co umożliwia zastosowanie worka do samego końca.

  technologia skupiasię na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) unikatowy żebrowanyprofil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w workuna kurz i umożliwia zastosowanie całej powierzchni worka.

  2) objętośćspecjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomiernerozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien wworku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwalauniknąć redukcji mocy ssania.TriActive LEDNasadka TriActive LED pozwala na uwidocznienie ukrytego kurzu dziękiwyjątkowej technologii oświetlenia podłogi.

  unikatowa bezszczotkowanasadka o strukturze gumowych listków uniemożliwia zaplątywaniu się i nawijaniuwłosów znajdujących się w kurzu. Płaski kształt nasadki zapewnia staranneprzyleganie i pomaga dotrzeć do wszelkich zakamarków.CarpetCleanNasadka CarpetClean pasuje wspaniale do idealnego odkurzania.Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewniaefektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.automatyczne włączanie/wyłączanieFunkcja samoczynnego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy,kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzaniaWyprodukowano w EuropieInnowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został produkowany w Europiezgodnie z wysokimi standardami jakości producenta PhilipsUchwyt z pilotemErgonomiczny kształt pilota zdalnego sterowania gwarantuje komfortowy dostęp doustawień mocy i ich proste przełączanie w celu dostosowania do miejsca irodzaju odkurzanej powierzchni i powiększenia sprawności odkurzania.

  Pilot matakże inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedychcemy na stałe wyłączyć urządzenie.Akcesoria przechowywane w urządzeniuAkcesoria przechowywane w urządzeniu, zawsze pod ręką, obejmują: -szczelinówkę, która gromadzi się w zakamarkach i prawidłowo odkurza powierzchniewzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno przystępnych miejscach,takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, odużej sile ssącej — nasadka ta należycie odkurza powierzchnie z materiału.intuicyjny ekran cyfrowyIntuicyjny wyświetlacz cyfrowy przedstawia ważne dane i pozwala w pełniwykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnikzapełnienia worka - Wskaźnik automatycznego włączenia/wyłączeniaMiękka szczotka w zasięgu rękiSzczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki czemu zawszejest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.Filtr antyalergicznyTen odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nadAlergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie.

  Powietrzewylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenówpochodzących z sierści psów i kotów oraz z roztoczy i pyłków, wytwarzając wdomu atmosferę bezpieczną dla alergików.s-bag Ultra Long PerformanceWorek s-bag® Ultra Long Performance (unikatowa solidność) zostałopracowany w celu uzyskania optymalnej skuteczności odkurzacza.

  Worekzapewnia nieszablonową wytrzymałość podczas całego jego okresu użytkowania.30% plastiku pochodzącego z recyklinguOdkurzacz został w 30% wytwarzany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wfirmie Philips staramy się dostarczać zasadnicze innowacje, w sposóbzrównoważony wykorzystując ograniczone zasoby naszej planety.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8787

Philips FC 8787 Najniższa Cena Online

Philips FC 8787 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8787
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  przełomowa technologia AirFlowMax zapewnia doskonałą skuteczność Odkurzacz Philips z serii 7000 zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg dzięki technice AirflowMax i wyjątkowej nasadce TriActive+ LED opracowanej właśnie pod tym kątem. Zobacz wszystkie korzyści

Philips MaraTHoN UlTimaTe

Philips MaraTHoN UlTimaTe Najniższa Cena Online

Philips MaraTHoN UlTimaTe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips MaraTHoN UlTimaTe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najwyższa wydajność dzięki technologii PowerCyclone 8 Odkurzacz bezworkowy Philips Marathon Ultimate gwarantuje doskonałą jakość odkurzania. Technika PowerCyclone 8 skrupulatnie oddziela kurz od powietrza. Nasadka TriActiveMax gwarantuje doskonałą sprawność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg. Sprawdź wszystkie korzyści

Philips FC 9723 Darmowa wysyłka

Philips FC 9723 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Philips FC 9723 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9723 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezworkowy odkurzacz Expert marki Philips został zaprojektowany do łatwego usuwania kurzu i gwarantuje niebywałą wydajność odkurzania. Dzięki specjalnej nasadce Power Cyclone 6 do wszystkich rodzajów podłóg o rozciągliwej, obrotowej konstrukcji, możesz być pewny, że ten odkurzacz zapewni nieszablonowe rezultaty przy czyszczeniu podłóg. Odkurzacz Philips Expert ma najwyższą ocenę jeśli chodzi o czyszczenie twardych powierzchni. Ma produktywny, 3 etapowy proces czyszczenia: najpierw powietrze momentalnie wpływa do komory Power Cyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. Następnie odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę komory cyklonicznej, gdzie łopatki wentylujące produktywnie oddzielają kurz od powietrza. Odkurzacz dostarczany jest z dwoma rozmaitymi ssawkami do rozmaitych rodzajów podłóg. Dysza TriActiveMax nadaje się do dywanów. Świetnie przylega do podłoża, zapewniając maksymalne zbieranie kurzu i wsysa duże kawałki poprzez otwór z przodu. Zamiata na dodatek kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych. Nasadka DiamondFlex przeznaczona jest do twardych podłóg. Jej stanowczo smukła budowa i możliwość obracania o 180 stopni umożliwiają odkurzanie ciasnych przestrzeni i miejsc pod meblami. Odkurzacz wyposażono w łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz i wytrzymały filtr piankowy, który można bez wysiłku czyścić pod bieżącą wodą. W skład przesyłki wchodzi nasadka TriActiveMax do standardowego użytkowania, nasadka DiamondFlex do twardych podłóg, nasadka szczelinowa i szczotka 2 w 1/znikoma nasadka.

Philips FC 6726

Philips FC 6726 Najniższa Cena Online

Philips FC 6726 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6726
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Philips FC6726/01 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Czas pracy (w trybie turbo): 20 min Czas pracy: do 40 min Czas ładowania: 5h Nadmuch: do 800 l/min pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Akcesoria w zestawie Nasadka zasysająca 180° Miniturboszczotka Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 pozwala na szybkie i staranne odkurzanie.

  Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na dokładne zbieranie skażeń, choćby w trudno przystępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skrupulatnym i produktywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Podświetlenie LED nasadki uwidacznia ukryty kurz i brud Dzięki podświetleniu LED, w które wyposażona jest nasadka Philips 5000, z łatwością zauważyć i polikwidować kurz, sierść, włosy i okruchy. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V pozwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są szczególnie proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz Philips 5000 jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  poręczna konstrukcja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Miniturboszczotka do szybkiego odkurzania miękkich powierzchni Miniturboszczotka znakomicie pasuje do usuwania sierści z tapicerki, foteli i dywanów. Jest niewielka, produktywna i wydajna. Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą prędkość, wydajną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki.

  technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej. Zmywalny filtr gwarantuje wysoką skuteczność na dłużej System f...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6718

Philips FC 6718 Najniższa Cena Online

Philips FC 6718 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6718
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  prędkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny nasadka zasysająca 180° 18 v, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny lokalizuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchunasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i efektywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, choćby w trudno dostępnych miejscach.dwa ustawienia prędkości dostosowane do przeróżnych typów podłogi i zanieczyszczeńsystem do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego likwidujący do 99% bakteriiwyjątkowy system odkurzania i mycia pozwala usunąć choćby 99% bakterii za jednym razem. Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje trafną wilgotność na wszelkich twardych powierzchniach podczas czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie albo w pralce.do wielu rodzajów skażeń, w tym aquaboost do trudniejszych zabrudzeńtryb aquaboost pozwala na szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.akumulatory litowo-jonowe 18 v umożliwiają sprzątanie poprzez 40 minutdzięki produktywnym akumulatorom litowo-jonowym 18 v jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 22 minut w trybie turbo.odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaakcesoria są niezwykle proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu philips 5000 to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiodkurzacz philips 5000 jest rozciągliwy i łatwo nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.silnik powerblade opracowany z myślą o pokaźnej szybkościsilnik powerblade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, sprawną pracę i dokładne zbieranie z

Philips FC 6719

Philips FC 6719 Najniższa Cena Online

Philips FC 6719 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6719
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:22 minuty;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:1236641, funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, nasadka Aqua;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika PowerCyclone 7...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9747

Philips FC 9747 Najniższa Cena Online

Philips FC 9747 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9747
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9747/09
  Odkurzacz bezworkowy

  sprawny silnik z technologią PowerCyclone 8.
  Odkurzacz bezworkowy Philips z linii 7000 oferuje najwyższą moc ssania. Dzięki technologii PowerCyclone 8 i nasadce TriActive+ LED ujawniającej ukryty kurz sprzątanie jest niezwykle proste.
  wyłapuje >99,9% małych cząsteczek kurzu
  • 900W
  • technika PowerCyclone 8
  • Filtr Allergy H13
  • Nasadka TriActive+ LED

  Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i szybkości obrotowej ponad 50 000 obr./min zapewnia dużą moc ssania, co zezwala na precyzyjne czyszczenie za każdym razem. Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,otrzymać 5-letnią gwarancję na silnik.
  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką skuteczność odkurzania
  Nasadka TriActive+ LED i pokaźna moc ssania usuwanie aż 99,9% drobnego kurzu.
  technologia PowerCyclone 8 dłużej utrzymuje najwyższą moc ssania
  technika PowerCyclone 8 charakteryzuje się konkretnym zasysaniem, dzięki czemu maksymalizuje przepływ powietrza i zagwarantuje najwyższą moc ssania. Przyspieszony przepływ powietrza w cylindrycznej komorze skutecznie oddziela kurz od powietrza przy szybkości >185 km/h, gwarantując potężne ssanie na dłużej oraz nieskazitelnie czyste podłogi.
  System Allergy Lock zatrzymuje kurz w środku, zapewniając wyższy poziom higieny.
  System Allergy Lock sensor, który sprawdza, czy pojemnik na kurz jest szczelny przed włączeniem odkurzacza, a także zatrzymuje kurz i alergeny we wnętrzu, zapewniając higieniczne i czyste otoczenie.
  Nasadka TriActive+ LED odsłania ukryty kurz, zapewniając skrupulatne czyszczenie
  Diody nasadki TriActive+ LED ujawniają niewidoczny kurz na twardych podłogach, dzięki temu nie przegapisz żadnego miejsca i możesz zapewnić najdokładniejsze sprzątanie wszystkich rodzajów twardych podłóg. Czujka samoczynnie włącza diody LED, gdy nasadka jest stosowana, i wyłącza je, gdy nie jest wykorzystywana. W zestawie 3 baterie AA.
  dołączone akcesoria: wygodne przechowywanie, zawsze pod ręką
  dołączone akcesoria są przechowywane w tylnej komorze, co przystępny dostęp.
  Cyfrowa regulacja mocy ssania
  Cyfrowa regulacja mocy zezwala na łatwą zmianę mocy ssania w zależności od sprzątanej powierzchni, a to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.
  Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki
  łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.
  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia
  Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.
  Miniturboszczotka do nieskomplikowanego usuwania włosów (sierści), okruszków i kurzu
  Miniturboszczotka obraca się,likwidować włosy, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Rewelacyjna dla właścicieli zwierząt domowych.
  System odfiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% niewielkich cząsteczek kurzu
  System przefiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13.
  informacje technologiczne:
  wydajność
  Nadmuch (maks.) - 32,5 l/sec
  Poziom głośności - 67 – 75 dB
  Moc wejściowa (maks.) - 900 W poręczność
  Łączenie rury - SmartLock
  Zasięg działania - 10 m
  Uchwyt - U góry i z przodu
  Długość przewodu - 7 m
  wariant lampy - Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  Regulacja mocy - Elektroniczna, na urządzeniu
  rodzaj kółek - Gumowe
  Nasadki i akcesoria
  typowa nasadka - Nasadka TriActive+ LED
  Akcesoria w pakiecie
  • Szczelinówka
  • Nasadka niewiele znacząca
  • Zintegrowana szczotka
  Schowek na akcesoria - Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka - Miniturboszczotka
  dodatkowe akcesoria - 3 baterie AA Masa i wymiary
  rozmiary artykułu (dł. × szer. × wys.) - 505 x 292 x 292 mm
  Waga towaru - 5,5 kg Filtry
  pojemność pojemnika na kurz - 2 l
  Filtr wylotowy - Filtr Allergy H13
  Filtr silnika - nad wyraz trwały, zmywalny filtr
  Poziom filtracji - Poziom HEPA 13****
  Akcesoria
  pakiet do podmiany filtra
  • Filtr wlotowy CP0618
  • Filtr wylotowy CP0617
Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Philips. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 1500 zł,
 • odkurzacze Philips do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 1500 zł, odkurzacz Philips do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 1500 zł, ranking odkurzaczy Philips do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *