Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Tefal do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Tefal TY2039

Tefal TY2039 Najniższa Cena Online

Tefal TY2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2039
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:cyklonowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,4 cm;wymiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...

Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy rozmiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się w trakcie odkurzania.

  postępowa technika Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, aby dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami choćby 4x sprawniej*! Flex to maksymalna rozciągliwość i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze charakterystyczną rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która pozwala na odkurzanie poprzez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dodatkowej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz wygodnie naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) wygodnE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki unikalnej pozycji Stop & Go, która umożliwia pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, aby kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz wygodnie skonsolidować odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyekwipowano w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, by sprzątanie było jeszcze bardziej skrupulatne. Obfita moc silnika 185W w połączeniu z efektywną elektroszczotką gwarantują efektywne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. SkutecznE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, iż rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technologia głowicy Aqua 2w1 sprawia, iż zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię świetnie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że napełnisz zbiornik o pojemności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i dopasujesz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz komfortowo odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE wykorzystanie W pakiecie wynajdziesz 2 ściereczki mopujące do rozmaitych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" sprawdzi się do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą albo, dla...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal VP8561

Tefal VP8561 Najniższa Cena Online

Tefal VP8561 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal VP8561
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy TEFAL Clean & Steam Multi Model: VP8561 nieskazitelnie czyste podłogi Clean & Steam Multi to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające staranne sprzątanie domu w niedługim czasie. Za jednym pociągnięciem urządzenie dokładnie odkurza podłogę i skrupulatnie ją myje przy pomocy pary zapewniając maksymalną higienę!

  Z Clean & Steam Multi Twój dom będzie nie tylko lśnił czystością. Myj i odkurzaj równocześnie Oszczędzaj czas w trakcie sprzątania, jednocześnie odkurzając i przemywając podłogę. Clean & Steam Multi to progresywne połączenie wyjątkowo skutecznego odkurzacza i mopa parowego.

  starczy raz przejechać po podłodze, by stała się nadzwyczajnie czysta! Dezynfekcja przy odkurzaniu Clean & Steam Multi eliminuje do 99,9% zarazków i bakterii przy użyciu jedynie wody z kranu. Z jego pomocą pozbędziesz się także roztoczy, alergenów i nieprzyjemnych zapachów.

  To prosty sposób na czystą podłogę z troską o środowisko naturalne. Efektywność na wszystkich powierzchniach starczy jeden ruch, aby parkiet czy płytki stały się lśniąco czyste. Natomiast specjalna nakładka Ultra Glider pozwala na jednoczesne odkurzanie i odświeżanie dywanów za pomocą pary.

  technika cyklonowa nieprzeciętne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która sprawną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów urządzenie może pracować produktywnie przez długi czas.


Tefal RG7447

Tefal RG7447 Najniższa Cena Online

Tefal RG7447 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7447
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dotrze wszędzie Odkryj najniższego robota 4w1*! Dzięki wysokości zaledwie 6 cm Xplorer Serie 60 zmieści się i posprząta pod niskimi meblami.*robot mający funkcje zamiatania, zbierania zabrudzeń, odkurzania i mopowania skrupulatne odkurzanie Dzięki zastosowanemu żyroskopowi, kamerze bocznej i czujnikom na podczerwień robot z linii 60 skrupulatnie odkurzy Twoje mieszkanie.

  Postępy pracy robota możesz śledzić w aplikacji, dzięki mapie w czasie rzeczywistym. Pracuje jak chcesz Xplorer S60 posiada 3 tryby pracy, dzięki którym przystosujesz jego pracę do swoich potrzeb: metodyczny (dokładne odkurzanie wnętrza pasmami), miejscowy (intensywne odkurzanie w wybranym miejscu) i wzdłuż ścian (sprzątanie wzdłuż krawędzi wnętrza).

  1 2 3 Odkurza i mopuje równocześnie Tefal Xplorer S60 może jednocześnie odkurzać i myć podłogi usuwając z nich nawet minimalne zabrudzenia. Dzięki temu Twoje podłogi będą za każdym razem czyste, bez wysiłku! dostosuj do Twoich potrzeb dopasuj pracę robota do rodzaju powierzchni i ilości zabrudzeń dzięki 3 poziomom mocy.

  na dodatek dzięki automatycznej funkcji robot sam powiększy moc odkurzania na dywanach. Genialne eliminowanie sierści Turboszczotka wyśmienicie spełni oczekiwania do zbierania wszystkich zabrudzeń. Dodatkowe akcesorium ułatwi utrzymanie szczotki w czystości.

  1 2 3 Zdalne sterowanie z aplikacją Tefal Robots za pomocą aplikacji możesz sterować pracą robota z dowolnego miejsca – rozpocząć lub zakończyć sesję sprzątania,wybrać tryb sprzątania i poziom mocy czy odesłać robota do bazy.

  Ścieżkę pracy robota możesz nadzorować w aplikacji w czasie rzeczywistym. Zdalne sterowanie z aplikacją Tefal Robots Skorzystaj z harmonogramu sprzątania do zaplanowania sesji odkurzania – odkurzacz sam uruchomi się w wybrane dni o ustalonej porze, a Ty możesz zapomnieć o sprzątaniu.

  1 2 Wygoda i Higiena Zbiornik na kurz o objętości 0,4L możesz łatwo opróżnić i umyć pod bieżącą wodą dla obszerniejszej higieny. Produktywna filtracja Xplorer S60 skutecznie zatrzymuje zabrudzenia dzięki wysokowydajnemu filtrowi EPA, który wychwytuje aż 99,9% cząsteczek kurzu i alergenów.

  staranne zbieranie zabrudzeń Obracające się 2 szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, żeby dotrzeć do wszelkich zakamarków i zgarniać zabrudzenia do szczotki centralnej. Nietrudne sterowanie Możesz wybrać jeden z 2 sposobów sterowania: przycisk start&stop na urządzeniu lub za pomocą aplikacji dającej dostęp do wszelkich funkcji robota.

  Wytrzymała bateria Dzięki technologii litowo-jonowej bateria zapewnia aż 90 minut pracy na jednym ładowaniu. Czas ładowania wynosi 4-5h. Mopowanie bez wysiłku Wlej wodę do nakładki mopującej, zwilż ściereczkę i przypnij ją do nakładki.

  Całość podłącz do robota i gotowe! W zestawie odnajdziesz 2 ściereczki mopujące z mikrofibry. Możesz je komfortowo prać w pralce nawet do 100 razy. 1 2 3 4 5 6 1. Dociera pod niskie meble 2. 2w1 odkurzanie i mopowanie 3.

  Ma...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7455

Tefal RG7455 Najniższa Cena Online

Tefal RG7455 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7455
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Twój inteligentny pomocnik Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 60 to robot odkurzający, któryusunie brud i kurz ze wszelkich podłóg. Dziękidodatkowej funkcji mopa, robot jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając znichnawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkęzmikrofibry prosto wypierzesz wpralce, oszczędzając czas i pieniądze. Dotrze wszędzie Explorer Serie 60 to wyjątkowo niski odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Dzięki wysokości zaledwie 6 cm zmieści się wszędzie i prosto posprząta pod meblami.

  Ty odpoczywasz, a Explorer pracuje Usiądź wygodnie. Z pomocą aplikacji „Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza zdowolnego miejsca w Twoim domu. Instynktowna obsługa powoduje,z łatwością możesz zapomnieć opracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem.

  Zdalne sterowanie Panel sterowania w aplikacji „Tefal Robots" pozwoli Ci zdalnie rozpocząć i zakończyć sesję odkurzania, zmieniać tryb sprzątania i poziom mocy, czy odesłać robota do bazy. Natomiast 24-godziny harmonogram umożliwi dokładne planowanie sesji odkurzania, a odkurzacz sam uruchomi sięw poszczególne dni i o wybranej porze.

  przypasuj do Twoich potrzeb Robot został wyekwipowany w 3 poziomy mocy: Eco, kanon iBoost, aby móc dostosować odkurzanie do typu powierzchni i ilości zabrudzeń. Na dodatek, dla optymalnej wydajności, funkcja wykrywania dywanów pozwala samodzielnie rozszerzyć moc urządzenia, gdy znajdzie się ono na dywanie.

  Sprawdza się w rozmaitych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są 3 różne tryby sprzątania, dzięki którym przypasujesz pracę urządzenia do Twoich potrzeb: • Metodyczny - dzięki zastosowaniu żyroskopu tryb ten zapewnia precyzyjne i metodyczne odkurzanie całego pomieszczenia, bez pominięcia żadnego zakamarka • Miejscowy - spiralny ruch wokół miejsca startu gwarantuje miejscowe, intensywne odkurzanie wybranej powierzchni • Wzdłuż ścian - gdy konieczne jest skrupulatne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  skrupulatne odkurzanie W kolekcji S60 wykorzystano inteligentne rozwiązania, gwarantujące jeszcze lepszą pracę urządzenia: • zaimplementowany żyroskop zapewnia logiczną nawigację metodyczną • najnowsza technologia czujników pomiaru odległości wraz z kamerą skrupulatne śledzenie linii ścian.

  • czujniki na podczerwień pozwalają ominąć przeszkody oraz zapobiec upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Rewelacyjne eliminowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej sprawności idealnie sprawdzi się do usuwania sierści i kurzu, a dopełniające akcesorium ułatwi czyszczenie szczotki z wplątanych wniąwłosów.

  1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Dociera pod niskie meble 3. Sprzątanie bez wysiłku 4. Czystość każdego dnia 5. Możliwość zdalnego sterowania Wypróbuj odkurzacz na żywo w swym domu Pobierz aplikację HomeARound i wypróbuj odkurzacz w Twoim własnym wnętrzu.

  odszukasz tam także pora...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7675

Tefal RG7675 Najniższa Cena Online

Tefal RG7675 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7675
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:150 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa;Inne:samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Tefal X-plorer;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.groupeseb.ext.xplorertefal&hl=en_US&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/tefal-x-plorer-series-75-95/id1559199258;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 4.4, iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.tefal.pl/Odkurzacze-i-oczyszczanie-powietrza/Roboty-sprz%C4%85taj%C4%85ce/X-PLORER-SERIE-75-ANIMAL-RG7675-Spersonalizowane-sprz%C4%85tanie/p/2211400962;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, eco, intensywny, turbo;typ:robot sprzątający;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna Tefal Xplorer;Zmywalny pojemnik na kurz:nie...


Tefal TY2079

Tefal TY2079 Najniższa Cena Online

Tefal TY2079 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2079
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy XForce Flex 9.60 zapewnia perfekcyjną efektywność, gwarantując wygodne sprzątanie. Nowoczesne technologie Tefal zapewniają imponującą jakość czyszczenia: mocny silnik, pojemna bateria zezwala na czyszczenie do 45 minut bez dopełniającego ładowania. Poznaj nowy poziom komfortu: technika Flex Body do sprzątania w trudno przystępnych miejscach pod meblami, pionowy parking Stop & Go, mocne oświetlenie LED obszaru sprzątania....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Tefal. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1500 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł, odkurzacz Tefal do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1500 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *