Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Tefal do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Tefal RG7687WH

Tefal RG7687WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7687WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7687WH
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzający Tefal X-plorer Serie 75 to połączenie innowacyjnej technologii i instynktownej obsługi, które sprawi, że Twój dom będzie lśnił czystością bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Dzięki ultraprecyzyjnej nawigacji, możliwości tworzenia map pomieszczeń i ich personalizacji, ten postępowy robot odkurzający bez trudu dotrze choćby w trudno przystępne miejsca....

Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy rozmiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się w trakcie odkurzania.

  postępowa technika Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, aby dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami choćby 4x sprawniej*! Flex to maksymalna rozciągliwość i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze charakterystyczną rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która pozwala na odkurzanie poprzez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dodatkowej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz wygodnie naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) wygodnE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki unikalnej pozycji Stop & Go, która umożliwia pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, aby kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz wygodnie skonsolidować odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyekwipowano w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, by sprzątanie było jeszcze bardziej skrupulatne. Obfita moc silnika 185W w połączeniu z efektywną elektroszczotką gwarantują efektywne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. SkutecznE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, iż rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technologia głowicy Aqua 2w1 sprawia, iż zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię świetnie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że napełnisz zbiornik o pojemności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i dopasujesz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz komfortowo odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE wykorzystanie W pakiecie wynajdziesz 2 ściereczki mopujące do rozmaitych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" sprawdzi się do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą albo, dla...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG8575WH

Tefal RG8575WH Najniższa Cena Online

Tefal RG8575WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG8575WH
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wyjątkowo skrupulatne sprzątanie robot został zaopatrzony w ultraprecyzyjną nawigację laserową smart exploration 8.0, dzięki której bez trudu zaprowadzi porządek w twoim domu i dotrze choćby do trudno przystępnych zakamarkówpełna wszechstronnośćodkryj działanie 4 w 1 ze szczotką boczną, która dociera do trudno dostępnych miejsc zamiatając kurz i pył, sprawną elektroszczotką animal turbo zbierającą sierść i obszerniejsze zabrudzenia, konkretnym bezszczotkowym silnikiem, który pozwala produktywnie odkurzyć każdą powierzchnię i systemem aqua power mopującym podłogi.mopowanie przypasowane do potrzebsystem smart aqua power skuteczne i skrupulatne mopowanie dzięki 3 poziomom ilości wody, które możesz wybrać w zależności od czyszczonej powierzchni.świetne przypasowanie do twojego domuspersonalizuj codzienne porządki. Ustaw strefy bez odkurzania, aktywuj sprzątanie miejscowe, odkurzaj tylko wybrane pomieszczenia, zapisuj mapy i przypasuj proces sprzątania do swoich potrzeb.możliwość pokonywania przeszkódrobot może pokonywać przeszkody np. Progi o wysokości 18 mm. Skuteczne odkurzanie wszędzie tam, gdzie tego Ci potrzeba.cicha praca urządzenia odkryj komfortowojszy sposób na domowe porządki. Cichy tryb pracy na poziomie 65 db powoduje, że odkurzanie jest mniej uciążliwe dla całej rodziny.komfortowo długi czas pracy wytrzymała bateria litowo-jonowa pozwala na posprzątanie mieszkania o powierzchni 120 m2 lub 120 minut pracy urządzenia, bez konieczności ładowania.

Tefal RG7675

Tefal RG7675 Najniższa Cena Online

Tefal RG7675 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7675
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:150 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa;Inne:samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Tefal X-plorer;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.groupeseb.ext.xplorertefal&hl=en_US&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/tefal-x-plorer-series-75-95/id1559199258;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 4.4, iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.tefal.pl/Odkurzacze-i-oczyszczanie-powietrza/Roboty-sprz%C4%85taj%C4%85ce/X-PLORER-SERIE-75-ANIMAL-RG7675-Spersonalizowane-sprz%C4%85tanie/p/2211400962;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;pojemność zbiornika:0,4 l;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, eco, intensywny, turbo;typ:robot sprzątający;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Szczotka główna:silikonowa z włosiem;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:10 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna Tefal Xplorer;Zmywalny pojemnik na kurz:nie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7455

Tefal RG7455 Najniższa Cena Online

Tefal RG7455 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7455
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Twój inteligentny pomocnik Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 60 to robot odkurzający, któryusunie brud i kurz ze wszelkich podłóg. Dziękidodatkowej funkcji mopa, robot jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając znichnawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkęzmikrofibry prosto wypierzesz wpralce, oszczędzając czas i pieniądze. Dotrze wszędzie Explorer Serie 60 to wyjątkowo niski odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Dzięki wysokości zaledwie 6 cm zmieści się wszędzie i prosto posprząta pod meblami.

  Ty odpoczywasz, a Explorer pracuje Usiądź wygodnie. Z pomocą aplikacji „Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza zdowolnego miejsca w Twoim domu. Instynktowna obsługa powoduje,z łatwością możesz zapomnieć opracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem.

  Zdalne sterowanie Panel sterowania w aplikacji „Tefal Robots" pozwoli Ci zdalnie rozpocząć i zakończyć sesję odkurzania, zmieniać tryb sprzątania i poziom mocy, czy odesłać robota do bazy. Natomiast 24-godziny harmonogram umożliwi dokładne planowanie sesji odkurzania, a odkurzacz sam uruchomi sięw poszczególne dni i o wybranej porze.

  przypasuj do Twoich potrzeb Robot został wyekwipowany w 3 poziomy mocy: Eco, kanon iBoost, aby móc dostosować odkurzanie do typu powierzchni i ilości zabrudzeń. Na dodatek, dla optymalnej wydajności, funkcja wykrywania dywanów pozwala samodzielnie rozszerzyć moc urządzenia, gdy znajdzie się ono na dywanie.

  Sprawdza się w rozmaitych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są 3 różne tryby sprzątania, dzięki którym przypasujesz pracę urządzenia do Twoich potrzeb: • Metodyczny - dzięki zastosowaniu żyroskopu tryb ten zapewnia precyzyjne i metodyczne odkurzanie całego pomieszczenia, bez pominięcia żadnego zakamarka • Miejscowy - spiralny ruch wokół miejsca startu gwarantuje miejscowe, intensywne odkurzanie wybranej powierzchni • Wzdłuż ścian - gdy konieczne jest skrupulatne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  skrupulatne odkurzanie W kolekcji S60 wykorzystano inteligentne rozwiązania, gwarantujące jeszcze lepszą pracę urządzenia: • zaimplementowany żyroskop zapewnia logiczną nawigację metodyczną • najnowsza technologia czujników pomiaru odległości wraz z kamerą skrupulatne śledzenie linii ścian.

  • czujniki na podczerwień pozwalają ominąć przeszkody oraz zapobiec upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Rewelacyjne eliminowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej sprawności idealnie sprawdzi się do usuwania sierści i kurzu, a dopełniające akcesorium ułatwi czyszczenie szczotki z wplątanych wniąwłosów.

  1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Dociera pod niskie meble 3. Sprzątanie bez wysiłku 4. Czystość każdego dnia 5. Możliwość zdalnego sterowania Wypróbuj odkurzacz na żywo w swym domu Pobierz aplikację HomeARound i wypróbuj odkurzacz w Twoim własnym wnętrzu.

  odszukasz tam także pora...


Tefal TY20C4

Tefal TY20C4 Najniższa Cena Online

Tefal TY20C4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY20C4
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Tefal to wyśmienite połączenie skuteczności i wygody. Odkryj wysoką moc ssącą do 100 Airwattów w wyjątkowo lekkiej formie odkurzacza bezprzewodowego z modułem ręcznym ważącym zaledwie 1,1 kg....


Tefal TY20C7

Tefal TY20C7 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY20C7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY20C7
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 h;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:45 min;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,44 l;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, boost, eco;typ filtra:cyklonowy;Waga:2,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 mopy, filtr, końcówka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa...


Tefal TY2079

Tefal TY2079 Najniższa Cena Online

Tefal TY2079 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2079
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  tefal x-force flex 9.60 auto ty2079-ultralekkość, wysoka wydajność.wyjątkowa efektywność dzięki mocy ssącej na poziomie 100 airwattów i skutecznej baterii pozwalającej na 45 minut bezprzewodowej pracy.ultralekkie urządzenie, z modułem ręcznym ważącym zaledwie 1,1 kg, jest świetne do rutynowych porządków.dzięki trybowi auto moc odkurzacza automatycznie dopasowuje się do typu sprzątanej powierzchni.sprężysta rura z technologią flex i elektroszczotka led ułatwiają dotarcie do kurzu, nawet pod meblami.


Tefal TY2039

Tefal TY2039 Najniższa Cena Online

Tefal TY2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2039
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:cyklonowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,4 cm;wymiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Tefal. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1500 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł, odkurzacz Tefal do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1500 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *