Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Tefal do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy rozmiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się w trakcie odkurzania.

  postępowa technika Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, aby dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami choćby 4x sprawniej*! Flex to maksymalna rozciągliwość i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze charakterystyczną rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która pozwala na odkurzanie poprzez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dodatkowej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz wygodnie naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) wygodnE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki unikalnej pozycji Stop & Go, która umożliwia pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, aby kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz wygodnie skonsolidować odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyekwipowano w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, by sprzątanie było jeszcze bardziej skrupulatne. Obfita moc silnika 185W w połączeniu z efektywną elektroszczotką gwarantują efektywne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. SkutecznE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, iż rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technologia głowicy Aqua 2w1 sprawia, iż zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię świetnie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że napełnisz zbiornik o pojemności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i dopasujesz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz komfortowo odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE wykorzystanie W pakiecie wynajdziesz 2 ściereczki mopujące do rozmaitych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" sprawdzi się do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą albo, dla...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Beko. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9490

Tefal TY9490 Najniższa Cena Online

Tefal TY9490 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9490
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Poznaj komfort codziennego odkurzania Odkurza i mopuje równocześnie Z odkurzaczem Air Force Flex Aqua sprzątanie staniesięjeszcze prostsze, dzięki dodatkowej głowicy 2w1, która pozwala jednocześnie odkurzać i myć podłogi.

  DziękiFlexAqua oszczędzisz swój czas asygnowany nasprzątanie i zyskasz więcej czasu na siebie! Totalne porządki nowoczesna technika pozwala na wciąganie zabrudzeń zarówno przy ruchu głowicy Aqua do przodu, jak i do tyłu, coprzy jednoczesnym mopowaniu powoduje, że podłoga będzie idealnie czysta!

  Dzięki efektywnemu odkurzaniu zabrudzenia nie trafią na ściereczkę mopującą i nie będą rozcierane napodłodze, a same ściereczki będą czystsze i łatwiejsze doutrzymania w czystości. Wygodne wykorzystywanie Przygotowanie do mopowanie jest nad wyraz proste.

  wystarczy napełnić wodą zbiornik o pojemności 0,35L. Następnie założyć ściereczkę czyszczącą i przymocować całość do głowicy Aqua. Gotowe! dzisiaj możesz jednocześnie odkurzać i myć na mokro podłogi w całym swoim domu.

  Bezpieczne przechowywanie Głowica mopująca wyposażona jest w unikalny przycisk Start&Stop, który blokuje przepływ wody. Dzięki temu możesz ją bezpiecznie odstawić, bez ryzyka wycieku wody. Wygoda użytkowania W komplecie znajdziesz 2 wymienne ściereczki mopujące – uniwersalną do wszelkich zabrudzeń i asygnowaną dotrudnych zabrudzeń.

  Ściereczki mopujące możesz praćwpralce, choćby do 100 razy! Czyste podłogi i dywany Elektroszczotka Power Slim Vision rozprawi się z kurzem izabrudzeniami jednocześnie na podłogach jak i dywanach. Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dostrzeżesz i polikwidujesz każdy pył, nawet pod meblami.

  Koniec ze schylaniem się podczas odkurzania! Niskie meble, niedostępne szczeliny? Zapomnij o schylaniu siępodczas odkurzania! Dzięki postępowej rozciągliwej rurze ztechnologią Flex, dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami do 5 razy skuteczniej!

  Czystość w każdym zakamarku Podwójna siła* bezszczotkowego silnika, o mocy 100 Air Watów, w połączeniu z brakiem kabla, zagwarantuje precyzyjne odkurzenie wszelkich powierzchni, takich jak płytki, parkietidywany, ale także kąty pod sufitem, wysoko położonepółki, kuchenne blaty czy tapicerkę wsamochodzie.

  *w trybie Boost w kontraście do maszyn z linii Tefal Air Force 360 Swoboda odkurzania 35 minut* odkurzania bez ładowania - dzięki baterii jonowo-litowej o napięciu 21,9V, precyzyjnie i bez pośpiechu odkurzysz wszystkie zakamarki.

  Czas ładowania urządzenia to zaledwie 3godziny. *do 35 min (odkurzacz ręczny), do 30 min (szczotka do podłóg), do 6 min (szczotka do podłóg/tryb boost) Cichy i skuteczny Odkurzacz TEFAL Air Force 360 Flex pracuje równie produktywnie, ale 2 razy ciszej*!

  dzięki czemu możesz cieszyć siękomfortem pracy, której nie zakłóca hałas urządzenia. *w trybie Boost w porównaniu do sprzętów z linii Tefal Air Force 360 Kon...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9691

Tefal TY9691 Najniższa Cena Online

Tefal TY9691 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9691
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz, dzięki któremu sprzątanie na sucho i na mokro w domu stanie się najprostszym zadaniem....

Tefal VP8561

Tefal VP8561 Najniższa Cena Online

Tefal VP8561 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal VP8561
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Mop parowy marki Tefal o mocy 1700 W to urządzenie, dzięki któremu prosto zadbasz o czystość swego domu....

Tefal RG7687WH

Tefal RG7687WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7687WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7687WH
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzający Tefal X-plorer Serie 75 to połączenie innowacyjnej technologii i instynktownej obsługi, które sprawi, że Twój dom będzie lśnił czystością bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Dzięki ultraprecyzyjnej nawigacji, możliwości tworzenia map pomieszczeń i ich personalizacji, ten postępowy robot odkurzający bez trudu dotrze choćby w trudno przystępne miejsca....

Tefal RG7675

Tefal RG7675 Najniższa Cena Online

Tefal RG7675 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7675
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 minut;Czas pracy:150 minut;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;objętość zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, eco, intensywny, turbo;typ:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna Tefal Xplorer;Zmywalny pojemnik na kurz:nie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 300 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Tefal. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1500 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł, odkurzacz Tefal do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1500 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.