Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Tefal do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Tefal RG7687

Tefal RG7687 Najniższa Cena Online

Tefal RG7687 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7687
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający i mopujący z akumulatorem litowo-jonowym, czas pracy do 150 minut, ładowania 4 godziny, 2 szczotki boczne i elektroszczotka animal zbiera sierść i zabrudzenia, 4 programy odkurzania, aplikacja na smartfona, komunikaty głosowe (asystent google, alexa amazon), silnik indukcyjny bezszczotkowy o mocy 2700 pa, harmonogram sprzątania, filtr hepa, zbiornik na kurz o objętości 400 ml, 2 nakładki mopa z mikrofibry w komplecie.

Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy rozmiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się w trakcie odkurzania.

  postępowa technika Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, aby dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami choćby 4x sprawniej*! Flex to maksymalna rozciągliwość i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze charakterystyczną rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która pozwala na odkurzanie poprzez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dodatkowej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz wygodnie naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) wygodnE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki unikalnej pozycji Stop & Go, która umożliwia pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, aby kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz wygodnie skonsolidować odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyekwipowano w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, by sprzątanie było jeszcze bardziej skrupulatne. Obfita moc silnika 185W w połączeniu z efektywną elektroszczotką gwarantują efektywne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. SkutecznE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, iż rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technologia głowicy Aqua 2w1 sprawia, iż zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię świetnie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że napełnisz zbiornik o pojemności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i dopasujesz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz komfortowo odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE wykorzystanie W pakiecie wynajdziesz 2 ściereczki mopujące do rozmaitych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" sprawdzi się do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą albo, dla...


Tefal RG7267

Tefal RG7267 Najniższa Cena Online

Tefal RG7267 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7267
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający TEFAL Explorer Serie 40 Total Care Model: RG7267 Twój pomocnik do walki z kurzem i alergenami automatyczny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 powstał z myślą o starannym i bezwysiłkowym sprzątaniu domu.

  nowoczesny system Aqua Force mopuje podłogę podczas odkurzania - to działanie 2w1 pozwala oszczędzić czas! Urządzenie zaopatrzono w wysokowydajny filtr, którzy odpowiada za zatrzymanie aż 99,9% kurzu.

  Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 zapewnia dokładne sprzątanie całego mieszkania. Wystarczy zbratać się z przeznaczoną aplikacją, by w wygodny sposób sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

  dzięki czemu sprzątanie jest prostsze niżeli kiedykolwiek! Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 40 to robot odkurzający, który wyeliminuje brud i kurz ze wszystkich podłóg. Dzięki uzupełniającej funkcji mopa, urządzenie jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkę z mikrofibry prosto wypierzesz w pralce. Usiądź komfortowo, Explorer posprząta Z pomocą aplikacji "Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza z dowolnego miejsca w Twoim domu.

  intuicyjna obsługa powoduje,błyskawicznie zapomnisz o pracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem. Sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są aż 3 przeróżne tryby pracy odkurzacza, które dopasujesz w zależności od potrzeb: samoczynny - dokładne odkurzanie całej powierzchni z omijaniem przeszkód.

  Wzdłuż ścian - staranne odkurzanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych. Prędki - 30 minut prędkiego odkurzania w trybie Auto. Perfekcyjne usuwanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej sprawności nieprzeciętnie spełni oczekiwania do usuwania sierści i kurzu w Twoim domu, a dodatkowe akcesorium ułatwi oczyszczenie szczotki z wplątanych w nią włosów.

  Urządzenie posiada też wysokowydajny filtr, który zatrzymuje aż do 99,9% kurzu, dzięki temu odkurzanie jest naprawdę efektywne. Dzięki nakładce mopującej Aqua Force ze zbiorniczkiem na wodę urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając choćby najdrobniejsze zabrudzenia.

  Bezpieczne i nietrudne nawigowanie unikalny system nawigacji Smart Exploration 2.0 wykorzystuje czujniki na podczerwień, by ominąć przeszkody i zapewnić najmocniej adekwatne odkurzanie całej powierzchni.

  jednocześnie czujniki uniemożliwiają upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pomoże Ci pozbyć się kurzu i alegenów bez żadnego wysiłku! Dzięki systemowi Aqua Force urządzenie myje podłogę w trakcie odkurzania, w trakcie gdy wysokowydajny filtr zatrzymuje aż 99,9% kurzu.

  O precyzję sprzątania i dotarcie do każdego zakamarka dba system nawigacji Smart Exploration 2.0. Przy pomocy aplikacji możesz ustalić harmonogram odkurzania i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym mom...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7375

Tefal RG7375 Najniższa Cena Online

Tefal RG7375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7375
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Rowenta produktywna moc ssąca Poznaj moc technice jaką zapewnia robot Tefal Xplorer S50 o mocy ssącej 1 500 Pa. Pozwala ona na wyjątkowo precyzyjne sprzątanie i wydajne zbieranie zabrudzeń z podłóg i dywanów.

  Wybierz intensywność odkurzania Reguluj moc odkurzania dzięki 3 stopniowej skali: Eco – charakterystyczna – Maksymalna. Na dodatek dzięki trybowi Auto Boost robot automatycznie powiększa moc pracy gdy odszuka się na dywanie.

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Odkurzanie i mopowanie jednocześnie Odkurzacz Xplorer S50 polikwiduje brud i kurz ze wszelkich powierzchni. Dzięki uzupełniającej funkcji mopowania robot jest w stanie równocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając z nich nawet najmniejsze zabrudzenia.

  Mopuj na mnóstwo sposobów Robot Xplorer RG7375 posiada 2 wymienne ściereczki mopujące, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zbierać najmniejsze zabrudzenia – równocześnie na sucho jak i na mokro. Ściereczki możesz także prać w prace, nawet do 100 razy!

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Ultra skrupulatna nawigacja Odkurzacz automatyczny RG7375 wyposażony w specyficzny system nawigacji wykorzystuje czujniki na podczerwień i zaimplementowany żyroskop, by dotrzeć do choćby trudno przystępnych miejsc i pozostawić Twój dom błyszcząco czysty, zawsze!

  3 tryby pracy Wybierz jeden z 3 trybów pracy dla jeszcze efektywniejszych rezultatów odkurzania: Methodical - precyzyjne i metodyczne odkurzanie dzięki wykorzystaniu żyroskopu; Spot - spiralny ruch wokół miejsca startu, w celu efektywnego odkurzenia potężnej przestrzeni; Wall Follow - precyzyjne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Zdalne sterowanie z aplikacją TEFAL Robots Wybierz sposób sprzątania Określ jakie miejsca robot Tefal ma posprzątać: poszczególne pokoje, określone obszary, czy pojedyncze miejsca. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb!

  dopasuj do typu powierzchni Wybierz tryby pracy odkurzacza, w zależności od typu powierzchni. Przypisz je do danego wnętrza, a robot samodzielnie rozszerzy intensywność odkurzania na danym obszarze.

  Edytuj mapę mieszkania Możesz dzielić jednoczyć poszczególne pokoje, nadawać im nazwy, a także przypisywać intensywność odkurzania. Monitoruj ścieżkę sprzątania robota S50 w czasie rzeczywistym, dzięki intuicyjnej aplikacji Tefal!

  Zaznacz obszary, do których robot nie ma wstępu Nanieś na mapę strefy zakazane, czyli miejsca, w których robot...


Tefal TY2079

Tefal TY2079 Najniższa Cena Online

Tefal TY2079 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2079
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy XForce Flex 9.60 zapewnia perfekcyjną efektywność, gwarantując wygodne sprzątanie. Nowoczesne technologie Tefal zapewniają imponującą jakość czyszczenia: mocny silnik, pojemna bateria zezwala na czyszczenie do 45 minut bez dopełniającego ładowania. Poznaj nowy poziom komfortu: technika Flex Body do sprzątania w trudno przystępnych miejscach pod meblami, pionowy parking Stop & Go, mocne oświetlenie LED obszaru sprzątania....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9639

Tefal TY9639 Najniższa Cena Online

Tefal TY9639 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9639
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe, tryb Boost;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:fioletowo-szary;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Tefal ZR009700;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:35 minut;Moc wejściowa:185 W;Model filtra (relacje):ZR009005, ZR009006;Napięcie akumulatora:22 V;Nazwa filtra:Allergy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,55 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0;wymiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...


Tefal TY9471

Tefal TY9471 Najniższa Cena Online

Tefal TY9471 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9471
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PodłogaNiskie mebleSufitSamochódPoznaj komfort codziennego odkurzaniaZapomnij o schylaniu się podczasodkurzania!Dzięki technice Flex, elastyczność w parze z niezwykłą siłą ssania zapewni dotarcie do każdego zakamarka Twojego domu.

  Niskie meble, niedostępne szczeliny? Zapomnij o schylaniu się w trakcie odkurzania! Dzięki progresywnej elastycznej rurze, dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami 5 razy sprawniej!Czystość w każdym zakamarkuPodwójna siła* bezszczotkowego silnika, o mocy 100 AIR Watów, w połączeniu z brakiem kabla, gwarantuje precyzyjne odkurzenie wszelkich powierzchni, takich jak płytki, dywany i pozwala bez trudu oczyścić wszystkie zakamarki.

  *w trybie Boost w porównaniu do maszyn z linii Tefal Air Force 360Komfort odkurzania35 minut odkurzania bez ładowania - dzięki baterii jonowo-litowej o napięciu 21,9V, precyzyjnie i bez pośpiechu odkurzysz wszystkie zakamarki.

  Czas ładowania urządzenia to zaledwie 3 godziny.Koniec z sierścią i okruchami w samochodzieCiesz się przydatnym zestawem, w skład którego wchodzą mini-elektroszczotka do usuwania sierści i włosów oraz sprężysta ssawka szczelinowa w rozmiarze XL do odkurzania wszystkich zakamarków.

  dodatkowo dzięki dołączonej szczotce do tapicerki i nakładce do trudno dostępnych części mebli, łatwo odkurzysz różnego rodzaju powierzchnie - choćby te w trudnodostępnych miejscach. Dla wygody odkurzania dwa akcesoria można umieścić na stacji ładującej.

  Odkurzanie od podłogi, aż po sufitZyskujesz szybki i niezawodny efekt. Dzięki ssawcez podświetleniem LED dostrzeżesz każdy pył i uzyskasz idealnie czyste wszelkie rodzaje powierzchni (parkiet, płytki, dywany).

  elastyczna rura, a także zintegrowany system szczotek sprawią z kolei, iż dosięgniesz do nich bez schylania - nawet jeśli znajdują się w trudno przystępnych miejscach. Cichy i wydajnyOdkurzacz TEFAL Air Force 360 Flex pracuje równie sprawnie, lecz 2 razy ciszej*!

  dzięki czemu możesz radować się komfortem pracy, której nie zakłóca hałas urządzenia.*w trybie Boost w porównaniu do maszyn z linii Tefal Air Force 360Zwinny i ergonomicznyOdkryj nową jakość odkurzania - zwrotny odkurzacz dla Twojej wygody.

  Dzięki inteligentnym rozwiązaniom możesz bez trudu odkurzać w linii prostej, jak i wykorzystywać elastyczność oraz zwrotność odkurzacza, i bez schylania się docierać do najdalszych zakamarków w swym domu.

  Inteligentna technikaTefal Air Force 360 - maksymalny komfort w zasięgu Twojej ręki. Dzięki szeregowi inteligentnych rozwiązań, a także innowacyjnemu wzornictwu poczujesz wyjątkowy komfort odkurzania. System bezworkowy, komfortowy uchwyt, przycisk Push & Release, lekka obudowa, czykomfortowa stacja ładująca - te wszystkie rozwiązania sprawią, że odkurzanie będzie dla Ciebie przyjemnością.ceniona i potwierdzona niezadownośćTEFAL zobowiązuje się utrzymywać wszystkie części zapasowedo prawie wszelkich produktów przeciętnie przez 10 lat po zakupie.Zawartość opakowaniaMini-elektroszczotkaIdealna do odkurzania sierśći i włosówElastyczna ssawka szczelinowaw rozmiarze XL do odkurzania w najgłębszych zakamarkachNakładkadoodkurzania trudno przystępnych powierzchni na wysokościMiękka szczotkado czyszczenia powierzchni i tkanin mebliStacja ładującado montażu na ścianie2 filtryo wysokiej sprawności


Tefal TY9639WO

Tefal TY9639WO Najniższa Cena Online

Tefal TY9639WO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9639WO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacze producenta Tefal o mocy ssącej 185 W wyposażono w baterię, która zapewnia do 35 minut nieprzerwanej pracy. Dzięki wymiennej zapasowej baterii możesz wydłużyć czas pracy dwukrotnie. Bez schylania się....

Tefal VP8561

Tefal VP8561 Najniższa Cena Online

Tefal VP8561 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal VP8561
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy TEFAL Clean & Steam Multi Model: VP8561 nieskazitelnie czyste podłogi Clean & Steam Multi to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające staranne sprzątanie domu w niedługim czasie. Za jednym pociągnięciem urządzenie dokładnie odkurza podłogę i skrupulatnie ją myje przy pomocy pary zapewniając maksymalną higienę!

  Z Clean & Steam Multi Twój dom będzie nie tylko lśnił czystością. Myj i odkurzaj równocześnie Oszczędzaj czas w trakcie sprzątania, jednocześnie odkurzając i przemywając podłogę. Clean & Steam Multi to progresywne połączenie wyjątkowo skutecznego odkurzacza i mopa parowego.

  starczy raz przejechać po podłodze, by stała się nadzwyczajnie czysta! Dezynfekcja przy odkurzaniu Clean & Steam Multi eliminuje do 99,9% zarazków i bakterii przy użyciu jedynie wody z kranu. Z jego pomocą pozbędziesz się także roztoczy, alergenów i nieprzyjemnych zapachów.

  To prosty sposób na czystą podłogę z troską o środowisko naturalne. Efektywność na wszystkich powierzchniach starczy jeden ruch, aby parkiet czy płytki stały się lśniąco czyste. Natomiast specjalna nakładka Ultra Glider pozwala na jednoczesne odkurzanie i odświeżanie dywanów za pomocą pary.

  technika cyklonowa nieprzeciętne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która sprawną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów urządzenie może pracować produktywnie przez długi czas.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7455

Tefal RG7455 Najniższa Cena Online

Tefal RG7455 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7455
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Twój inteligentny pomocnik Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 60 to robot odkurzający, któryusunie brud i kurz ze wszelkich podłóg. Dziękidodatkowej funkcji mopa, robot jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając znichnawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkęzmikrofibry prosto wypierzesz wpralce, oszczędzając czas i pieniądze. Dotrze wszędzie Explorer Serie 60 to wyjątkowo niski odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Dzięki wysokości zaledwie 6 cm zmieści się wszędzie i prosto posprząta pod meblami.

  Ty odpoczywasz, a Explorer pracuje Usiądź wygodnie. Z pomocą aplikacji „Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza zdowolnego miejsca w Twoim domu. Instynktowna obsługa powoduje,z łatwością możesz zapomnieć opracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem.

  Zdalne sterowanie Panel sterowania w aplikacji „Tefal Robots" pozwoli Ci zdalnie rozpocząć i zakończyć sesję odkurzania, zmieniać tryb sprzątania i poziom mocy, czy odesłać robota do bazy. Natomiast 24-godziny harmonogram umożliwi dokładne planowanie sesji odkurzania, a odkurzacz sam uruchomi sięw poszczególne dni i o wybranej porze.

  przypasuj do Twoich potrzeb Robot został wyekwipowany w 3 poziomy mocy: Eco, kanon iBoost, aby móc dostosować odkurzanie do typu powierzchni i ilości zabrudzeń. Na dodatek, dla optymalnej wydajności, funkcja wykrywania dywanów pozwala samodzielnie rozszerzyć moc urządzenia, gdy znajdzie się ono na dywanie.

  Sprawdza się w rozmaitych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są 3 różne tryby sprzątania, dzięki którym przypasujesz pracę urządzenia do Twoich potrzeb: • Metodyczny - dzięki zastosowaniu żyroskopu tryb ten zapewnia precyzyjne i metodyczne odkurzanie całego pomieszczenia, bez pominięcia żadnego zakamarka • Miejscowy - spiralny ruch wokół miejsca startu gwarantuje miejscowe, intensywne odkurzanie wybranej powierzchni • Wzdłuż ścian - gdy konieczne jest skrupulatne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  skrupulatne odkurzanie W kolekcji S60 wykorzystano inteligentne rozwiązania, gwarantujące jeszcze lepszą pracę urządzenia: • zaimplementowany żyroskop zapewnia logiczną nawigację metodyczną • najnowsza technologia czujników pomiaru odległości wraz z kamerą skrupulatne śledzenie linii ścian.

  • czujniki na podczerwień pozwalają ominąć przeszkody oraz zapobiec upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Rewelacyjne eliminowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej sprawności idealnie sprawdzi się do usuwania sierści i kurzu, a dopełniające akcesorium ułatwi czyszczenie szczotki z wplątanych wniąwłosów.

  1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Dociera pod niskie meble 3. Sprzątanie bez wysiłku 4. Czystość każdego dnia 5. Możliwość zdalnego sterowania Wypróbuj odkurzacz na żywo w swym domu Pobierz aplikację HomeARound i wypróbuj odkurzacz w Twoim własnym wnętrzu.

  odszukasz tam także pora...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Tefal. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1500 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł, odkurzacz Tefal do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1500 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *