Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Severin. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Severin. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Severin,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Severin. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Severin, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Severin hv 7166 (4008146037023)

Severin hv 7166 (4008146037023) Najniższa Cena Online

Severin hv 7166 (4008146037023) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin hv 7166 (4008146037023)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  ODKURZACZ BEZWORKOWY BEZPRZEWODOWY PIONOWY RĘCZNY

  Lekki i skuteczny bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 z licznymi końcówkami skutecznie oczyszcza różne powierzchnie: podłogi, schody, meble, fotele samochodowe i inne.

  3 TRYBY PRACY

  Dzięki solidnemu silnikowi cyfrowemu o mocy 400 W Severin HV 7166 likwiduje kurz i inne zabrudzenia ze zdolnością ssania sięgającą aż do 23 kPa. W zależności od stopnia zabrudzeń i rodzaju czyszczonej powierzchni możesz wybrać specjalny tryb pracy: Eco, Pośredni i mocny. Najintensywniejszy sprawdza się w trakcie odkurzania twardych podłóg, natomiast tryb Eco może być używany w przypadku delikatnych tworzyw.

  GODZINA DZIAŁANIA

  Ten odkurzacz bezprzewodowy podkreśla się arcytrudnie długą pracą na jednym ładowaniu – jest aktywny do 60 minut. To zasługa wytrzymałych baterii litowo-jonowych o pojemności 2500 mAh. Energooszczędne i żywotne akumulatory zezwalają na odkurzenie znacznej powierzchni bez zbędnych przerw na zasilanie.

  SZYBKOOBROTOWA SZCZOTKA

  Kluczowym elementem Severin HV 7166 jest szybkoobrotowa szczotka elektroniczna z zaimplementowanym oświetleniem LED. Skrupulatnie eliminuje równocześnie kurz, jak i sierść zwierząt. Wydobywa głęboko osadzony brud i likwiduje substancje alergizujące.

  FILTR DLA ALERGIKÓW

  Filtr powietrza wylotowego Hygiene E12 wyłapuje drobinki kurzu i inne cząsteczki, nie zezwalając im powrócić wraz z wydmuchiwanym powietrzem do wnętrza. Kluczowym atutem filtra jest wydajne zatrzymywanie potencjalnych alergenów, m.in. Pyłków roślin. Zredukowanie ilości alergizujących substancji w powietrzu może wpłynąć na udoskonalenie samopoczucia domowników.

  PROSTE CZYSZCZENIE

  Kiedy zbiornik o objętości 400 ml zapełni się w całości skażeniami, możesz je wyeliminować w bezkontaktowy sposób. Wystarczy, iż otworzysz wieczko pojemnika Severin HV 7166 nad koszem na śmieci i wysypiesz skatalogowane nieczystości. Pamiętaj także o oczyszczaniu wałka w szczotce elektrycznej, na którym gromadzą się włosy i sierść zwierząt.

  PRZYDATNE AKCESORIA

  Wymienne końcówki powodują, iż bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 ma wszechstronne zastosowanie. Na samym początku sprzątania możesz zastosować końcówki do czyszczenia mebli o delikatnej powierzchni, a następnie zamontować nasadkę do tapicerki,usunąć zabrudzenia z sofy czy foteli. Największa szczotka wyeliminuje zabrudzenia nawarstwione na dywanach i podłogach.

  NASADKA DO TAPICERKI

  zarówno fotele samochodowe, jak i meble wypoczynkowe są narażone na zabrudzenia wnikające w strukturę materiału. Aby odkurzacz sprostał temu zadaniu, jest wyekwipowany w specjalną nasadkę do tapicerki. Ta końcówka znamionuje się delikatnym traktowaniem różnorodnych dzianin i wydajnym usuwaniem skażeń.

  TUBA SSĄCA

  Jeżeli chcesz starannie oczyścić listwy przypodłogowe i inne elementy w mieszkaniu, dla których szybkoobrotowa szczotka jest za spora, użyj ssawki szczelinowej. Ta nasadka sprawdza się także do odkurzania wąskich przestrzeni pomiędzy siedziskami a oparciami w fotelach samochodowych oraz luk pomiędzy wolnostojącymi urządzeniami AGD a blatem kuchennym.

  ŁADOWANIE

  Montaż uchwytu ściennego tuż obok gniazdka do wpięcia ładowarki usprawnia przechowywanie i zasilanie odkurzacza. Akumulatory odzyskują energię w zaledwie 3 godziny. Bateria w tym odkurzacz pionowym jest wyjmowana a wskaźnik kontroli ładowania zezwala na śledzenie postępów – nie musisz ładować baterii do 100%, jeżeli chcesz używać odkurzacza chociażby poprzez kilka minut.

  pakiet mieści:

  Odkurzacz pionowy

  Elektroszczotka

  Ssawka do tapicerki

  Ssawka szczelinowa

  Uchwyt ścienny + śrubki z kołkami

  Akumulator

  Ładowarka

  Kolor: Biały, czerwony

  Zasilanie: akumulator Li-Ion: 25,2 V 2.500 mAh

  Sposób ładowania: zasilacz

  Wkład filtra: E-12

  trafny do: dywan, podłogi, sierść

  Poziom hałasu (w dB): 75.0

  Czas ładowania (w godz.): 3

  Długość rury ssącej (w cm): 75

  Poziom ssania: 3

  Uchwyt Soft-Touch: tak

  Czas pracy: 60 minut

  pojemność pojemnika na kurz: 0,4L

  az

  4008146037023RN

  towar powystawowy 100% produktywny technicznie (towar sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy

Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy Najniższa Cena Online

Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy Trwały silnik i wysoka siła ssania Trwały silnik tworzony w technologii cyfrowej o pokaźnej mocy 280 W z poziomem TURBO gwarantuje wysoką siłę ssania powyżej 20 kPa. Postępowy system Quick-Charge w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym gwarantuje szybkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  efektywna bateria zapewniająca 60 minut pracy technologia Einhell Power X-Change - nowoczesna bateria o wysokiej jakości i obszerności 2.500 mAh gwarantuje czas pracy do 60 minut. Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy eliminuje 99,95% alergenów i śladowego pyłu dzięki zintegrowanemu filtrowi HEPA 13.

  Łatwe czyszczenie dzięki 600 ml pojemnikowi na kurz i nieskomplikowanemu do fotografie zespołowi filtra. Za każdym razem czysta powierzchnia! W komplecie turbo- szczotka gwarantująca doskonałe czyszczenie tapicerki, materacy, a także siedzeń samochodowych.

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy jest komfortowy do przechowywania: funkcjonalny uchwyt ścienny zapewnia miejsce na wszystkie akcesoria. Podświetlenie LED Szybkoobrotowa elektro-szczotka z podświetleniem LED niezawodnie likwiduje cały gruby i głęboko zalegający kurz i zanieczyszczenia równocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

  nowoczesny wskaźnik poziomu napełnienia informuje o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym.


hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin

hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin Najniższa Cena Online

hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 h;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:40 min;Moc wejściowa:120 W;Napięcie akumulatora:22,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,5 l;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:eco, standard;Waga:1,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:21 cm;wymiary - szerokość:11,5 cm;rozmiary - wysokość:24 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, końcówka przedłużająca, uchwyt ścienny, pakiet do przymocowania uchwytu;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł

Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł Najniższa Cena Online

Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki obfitej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci prędko i bez problemu posprzątać nawet szczególnie duże mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy firmy SEVERIN obejmuje różnorodne ssawki, nakładki i inne akcesoria przypasowane do każdego typu powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, sprawne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 znamionuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością oraz lekkością i cichą pracą.

  Jest perfekcyjny do powierzchni o obszernej wielkości. Filtr silnika tworzony został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz również filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 ma w zestawie ssawkę XL do parkietu zapewniającą starannie odkurzacznie. Trzyczęściowy komplet akcesoriów mieści ssawkę do obić/mebli/fug. Ponadto otrzymasz komfortową rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm, a także wąż ssący XL premium 180 cm.


bc 7047 marki Severin

bc 7047 marki Severin Najniższa Cena Online

bc 7047 marki Severin - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: bc 7047 marki Severin
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:850 W;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:74 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:4,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:28 cm;wymiary - szerokość:45 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...


SEPURO HV 7186 Odkurzacz bezprzewodowy SEVERIN

SEPURO HV 7186 Odkurzacz bezprzewodowy SEVERIN Najniższa Cena Online

SEPURO HV 7186 Odkurzacz bezprzewodowy SEVERIN - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: SEPURO HV 7186 Odkurzacz bezprzewodowy SEVERIN
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7186 bezprzewodowy Silnik w technologii cyfrowej o mocy 450 W z funkcją TURBO! 4 stopnie mocy gwarantujące dużą moc ssania wynoszącą 24 kPa. Progresywny system Quick Charge w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym: zapewnia szybkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  eliminuje 99,98% alergenów i niedużego pyłu dzięki zintegrowanemu filtrowi HEPA 13. Zawsze czysta powierzchnia! W zestawie z odkurzaczem Severin HV7186 bezprzewodowym końcówka turbo- szczotka zapewniająca nieprzeciętne czyszczenie tapicerki, materacy oraz siedzeń samochodowych.

  Koniec z zakurzonymi meblami dzięki końcówce umożliwiającej odkurzanie trudno dostępnych miejsc na meblach! Podświetlana szczotka Szybkoobrotowa elektro-szczotka w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym z podświetleniem LED niezawodnie eliminuje cały gruby i głęboko zalegający kurz i skażenia zarówno z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

  wygodne przechowywanie funkcjonalne uchwyty do mocowania wszelkich akcesoriów na ścianie. Postępowy wskaźnik poziomu napełnienia oznajmia o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu. Technika Einhell Power X-Change w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym: innowacyjna bateria o wysokiej jakości i pojemności 3.000 mAh zapewnia czas pracy ponad 60 minut.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Severin Odkurzacz sepuro hv 7187 (4008146038990)

Severin Odkurzacz sepuro hv 7187 (4008146038990) Najniższa Cena Online

Severin Odkurzacz sepuro hv 7187 (4008146038990) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin Odkurzacz sepuro hv 7187 (4008146038990)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:1 h;Czas pracy z funkcją Turbo:2 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:4;Maksymalny czas pracy:60 min;Moc wejściowa:450 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:HEPA 13;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:1 l;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:skokowa;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:boost, eco, mid, turbo;typ filtra:plisowany;Waga:3,51 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:12 cm;rozmiary - szerokość:22 cm;rozmiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka, rura, uchwyt ścienny;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, końcówka z miękka szczotką, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem z tworzywa sztucznego;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Odkurzacz hv 7185 bezprzewodowy marki Severin

Odkurzacz hv 7185 bezprzewodowy marki Severin Najniższa Cena Online

Odkurzacz hv 7185 bezprzewodowy marki Severin - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz hv 7185 bezprzewodowy marki Severin
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Severin HV 7185 bezprzewodowy świetna czystość W celu zapewnienia czystości wystarczy zdjąć worek z kurzem i zutylizować go. Nowoczesny wskaźnik zapełnienia worka na kurz w odkurzaczu Severin HV 7185 bezprzewodowym świeci, gdy potrzebne jest jego opróżnienie. Silnik w technologii cyfrowej o mocy 280 W z funkcją TURBO! 4 poziomy mocy gwarantujące dużą moc ssania wynoszącą 20 kPa. System Quick-Charge: prędkie ładowanie baterii w czasie krótszym niż 1 h. Bateria Einhell Power X-Change o wysokiej wydajności, objętość 2.500 mAh gwarantująca pracę odkurzacza Severin HV 7185 bezprzewodowego poprzez czas do 60 minut. Zawsze czysta tapicerka! W komplecie z odkurzaczem Severin HV 7185 bezprzewodowym dołączona też turbo-szczotka zapewniająca świetne czyszczenie tapicerki, materacy oraz siedzeń samochodowych. Komfortowe przechowywanie: funkcjonalne uchwyty do mocowania wszystkich akcesoriów na ścianie. Podświetlenie szczotki Szybkoobrotowa szczotka elektryczna z podświetleniem LED w odkurzaczu Severin HV 7185 bezprzewodowym bezusterkowo usuwa cały gruby i głęboko zalegający kurz i skażenia jednocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Severin opinie,
 • dobre odkurzacze Severin cena,
 • ranking z odkurzaczami Severin,
 • odkurzacze Severin jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Severin, odkurzacz Severin cena, opinie o odkurzaczach Severin, ranking odkurzaczy Severin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *