Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Severin. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Severin. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Severin,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Severin. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Severin, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Severin HV 7184

Severin HV 7184 Najniższa Cena Online

Severin HV 7184 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7184
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy Trwały silnik i wysoka siła ssania Trwały silnik tworzony w technologii cyfrowej o pokaźnej mocy 280 W z poziomem TURBO gwarantuje wysoką siłę ssania powyżej 20 kPa. Postępowy system Quick-Charge w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym gwarantuje szybkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  efektywna bateria zapewniająca 60 minut pracy technologia Einhell Power X-Change - nowoczesna bateria o wysokiej jakości i obszerności 2.500 mAh gwarantuje czas pracy do 60 minut. Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy eliminuje 99,95% alergenów i śladowego pyłu dzięki zintegrowanemu filtrowi HEPA 13.

  Łatwe czyszczenie dzięki 600 ml pojemnikowi na kurz i nieskomplikowanemu do fotografie zespołowi filtra. Za każdym razem czysta powierzchnia! W komplecie turbo- szczotka gwarantująca doskonałe czyszczenie tapicerki, materacy, a także siedzeń samochodowych.

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy jest komfortowy do przechowywania: funkcjonalny uchwyt ścienny zapewnia miejsce na wszystkie akcesoria. Podświetlenie LED Szybkoobrotowa elektro-szczotka z podświetleniem LED niezawodnie likwiduje cały gruby i głęboko zalegający kurz i zanieczyszczenia równocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

  nowoczesny wskaźnik poziomu napełnienia informuje o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym.


Severin HV 7146

Severin HV 7146 Najniższa Cena Online

Severin HV 7146 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7146
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:oświetlanie odkurzanego miejsca, funkcja zbierania wody;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biało-szary;Maksymalny czas pracy:30 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:120 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:18,5 V;pojemność worka/pojemnika:0,65 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;wariant odkurzacza:ręczny;Waga:1,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca-ładowarka z możliwością konstrukcji na ścianie;Szczotki, ssawki, dysze:nasadka do czyszczenia mebli, nasadka do zbierania płynów, ssawka szczelinowa, turboszczotka;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Severin BC 7047

Severin BC 7047 Najniższa Cena Online

Severin BC 7047 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7047
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:850 W;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:74 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:4,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:28 cm;wymiary - szerokość:45 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki obfitej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci prędko i bez problemu posprzątać nawet szczególnie duże mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy firmy SEVERIN obejmuje różnorodne ssawki, nakładki i inne akcesoria przypasowane do każdego typu powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, sprawne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 znamionuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością oraz lekkością i cichą pracą.

  Jest perfekcyjny do powierzchni o obszernej wielkości. Filtr silnika tworzony został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz również filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 ma w zestawie ssawkę XL do parkietu zapewniającą starannie odkurzacznie. Trzyczęściowy komplet akcesoriów mieści ssawkę do obić/mebli/fug. Ponadto otrzymasz komfortową rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm, a także wąż ssący XL premium 180 cm.


Severin HV 7187

Severin HV 7187 Najniższa Cena Online

Severin HV 7187 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7187
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7187 bezprzewodowy Silnik w technologii cyfrowej o mocy 450 W z funkcją TURBO! 4 poziomy mocy zapewniające dużą moc ssania wynoszącą 24 kPa. Zagwarantuje prędkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  nowoczesna bateria o wysokiej jakości i objętości 3.000 mAh w odkurzaczu Severin HV7187 bezprzewodowym gwarantuje czas pracy ponad 60 minut. Za każdym razem czysta powierzchnia! W pakiecie końcówka turbo- szczotka gwarantująca perfekcyjne czyszczenie tapicerki, materacy i siedzeń samochodowych.

  Odkurzanie różnych powierzchni stanie się jeszcze prostrze z odkurzaczem Severin bezprzewodowym. Koniec z zakurzonymi meblami Koniec z zakurzonymi meblami dzięki końcówce umożliwiającej odkurzanie trudno przystępnych miejsc na meblach!

  nowoczesny wskaźnik poziomu napełnienia w odkurzaczu Severin HV7187 bezprzewodowym sygnalizuje o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu. Podświetlenie LED Szybkoobrotowa elektro-szczotka z podświetleniem LED w odkurzaczu Severin HV7187 bezprzewodowym niezawodnie likwiduje cały gruby i głęboko zalegający kurz i zanieczyszczenia równocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.


Severin HV 7166

Severin HV 7166 Najniższa Cena Online

Severin HV 7166 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7166
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV 7166 Dwie funkcje - jedno urządzenie Dwie funkcje – jedno urządzenie: bezprzewodowy odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny HV 7166. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne: z odkurzaczem HV7166 możesz radować się wolnością odkurzania bez zbędnych kabli, a spora moc ssania ułatwi szybkie i precyzyjne sprzątanie twojego domu.

  Dzięki baterii o żywotności choćby do 60 minut, i trzem trybom odkurzania, posprzątasz szybciej bez konieczności przerw na ładowanie. Szczotka szybkoobrotowa Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o częstotliwości obrotu 100.000 rpm w połączeniu z 400 watowym silnikiem cyfrowym zapewnia idealne wyniki – równocześnie w odkurzaniu sierści czy silnych zabrudzeń.

  za pomocą jednego przycisku możesz zamienić swój HV 7166 w odkurzacz ręczny. Najróżniejsze końcówki, mnóstwo możliwości różne końcówki zapewniają możliwość czyszczenia wielu powierzchni i zakamarków: schodów, samochodu czy mebli.

  Dzięki płaskiej rurce ssącej, szczoteczce do mebli czy końcówce do tapicerki możesz wyczyścić każde miejsce. Skuteczność odkurzacza nie jest jednak jego jedyną zaletą. To o czym warto jeszcze wspomnieć, to prostota obsługi urządzenia.

  Zbiornik na kurz Zbiornik można otworzyć zaraz nad pojemnikiem na kurz, dzięki temu skatalogowany pył może zostać usunięty bezkontaktowo. Filtr można wykręcić i wyczyścić czystą wodą, tak aby odkurzacz służył przez sporo lat.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7164

Severin HV 7164 Najniższa Cena Online

Severin HV 7164 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7164
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Stick Severin - HV7164 szeroka moc ssania z czasem pracy do 30 min Silnik cyfrowy 300 W w odkurzaczu Stick Severin - HV7164 zagwarantuje dużą moc ssania przy prędkości obrotowej silnika 100.000 rpm.

  w dodatku odkurzacz ma tryb "Eco" i „Power". Bateria o pojemności 2.000 mAh umożliwia długie odkurzanie bez denerwujących przerw na podładowanie. Prosta konserwacja Higieniczny filtr powietrza wywiewanego E12- produktywną filtrację i czyste powietrze wylotowe.

  idealny dla alergików. Odkurzanie bez wysiłku - Wyjmowany pojemnik na kurz i szczotka w zarysie wałka poręczne i miłą pracę odkurzaczem Stick Severin - HV7164. Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o miękkim posuwie z oświetleniem LED Szybkoobrotowa szczotka bezawaryjnie usuwa wszystkie grube, głęboko osadzone i nieznaczne cząstki kurzu i skażeń z delikatnych dywanów i twardych podłóg.

  Stacja ładowania z uchwytem na ścianę- do łatwego ładowania baterii odkurzacza Stick Severin - HV7164 w ciągu 6 h z wyświetlaczem kontroli ładowania. Wymienne końcówki ergonomiczne wyposażenie dodatkowe „3w1".

  genialne do odkurzania tapicerki, mebli o delikatnej powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Dodatkowa końcówka do tapicerki. Odkurzacz Stick Severin - HV7164 bezawaryjnie odkurza najróżniejsze typy mebli tapicerowanych oraz fotele samochodowe.

  Wydłużona końcówka ssąca. Do odkurzania trudno przystępnych miejsc w pomieszczeniu.


Severin HV 7185

Severin HV 7185 Najniższa Cena Online

Severin HV 7185 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7185
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Severin HV 7185 bezprzewodowy świetna czystość W celu zapewnienia czystości wystarczy zdjąć worek z kurzem i zutylizować go. Nowoczesny wskaźnik zapełnienia worka na kurz w odkurzaczu Severin HV 7185 bezprzewodowym świeci, gdy potrzebne jest jego opróżnienie. Silnik w technologii cyfrowej o mocy 280 W z funkcją TURBO! 4 poziomy mocy gwarantujące dużą moc ssania wynoszącą 20 kPa. System Quick-Charge: prędkie ładowanie baterii w czasie krótszym niż 1 h. Bateria Einhell Power X-Change o wysokiej wydajności, objętość 2.500 mAh gwarantująca pracę odkurzacza Severin HV 7185 bezprzewodowego poprzez czas do 60 minut. Zawsze czysta tapicerka! W komplecie z odkurzaczem Severin HV 7185 bezprzewodowym dołączona też turbo-szczotka zapewniająca świetne czyszczenie tapicerki, materacy oraz siedzeń samochodowych. Komfortowe przechowywanie: funkcjonalne uchwyty do mocowania wszystkich akcesoriów na ścianie. Podświetlenie szczotki Szybkoobrotowa szczotka elektryczna z podświetleniem LED w odkurzaczu Severin HV 7185 bezprzewodowym bezusterkowo usuwa cały gruby i głęboko zalegający kurz i skażenia jednocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

Severin HV 7186

Severin HV 7186 Najniższa Cena Online

Severin HV 7186 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7186
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7186 bezprzewodowy Silnik w technologii cyfrowej o mocy 450 W z funkcją TURBO! 4 stopnie mocy gwarantujące dużą moc ssania wynoszącą 24 kPa. Progresywny system Quick Charge w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym: zapewnia szybkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  eliminuje 99,98% alergenów i niedużego pyłu dzięki zintegrowanemu filtrowi HEPA 13. Zawsze czysta powierzchnia! W zestawie z odkurzaczem Severin HV7186 bezprzewodowym końcówka turbo- szczotka zapewniająca nieprzeciętne czyszczenie tapicerki, materacy oraz siedzeń samochodowych.

  Koniec z zakurzonymi meblami dzięki końcówce umożliwiającej odkurzanie trudno dostępnych miejsc na meblach! Podświetlana szczotka Szybkoobrotowa elektro-szczotka w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym z podświetleniem LED niezawodnie eliminuje cały gruby i głęboko zalegający kurz i skażenia zarówno z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

  wygodne przechowywanie funkcjonalne uchwyty do mocowania wszelkich akcesoriów na ścianie. Postępowy wskaźnik poziomu napełnienia oznajmia o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu. Technika Einhell Power X-Change w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym: innowacyjna bateria o wysokiej jakości i pojemności 3.000 mAh zapewnia czas pracy ponad 60 minut.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7168

Severin HV 7168 Najniższa Cena Online

Severin HV 7168 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7168
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Stick Severin - HV7168 wielka moc ssania z czasem pracy do 30 min Silnik cyfrowy 400 W w odkurzaczu Stick Severin - HV7168 zapewnia dużą moc ssania przy prędkości obrotowej silnika 100.000 rpm.

  dodatkowo odkurzacz może pracować w trybie „Eco", w trybie „Średnim" i w trybie „Z całkowitą mocą". 2 baterie o obszerności 2.500 mAh zezwalają na odkurzanie bez irytujących przerw w pracy na doładowanie akumulatora.

  Łatwa konserwacja Higieniczny filtr powietrza wywiewanego E12- sprawną filtrację i czyste powietrze wylotowe. Znakomity dla alergików. Odkurzanie bez wysiłku - Wyjmowany pojemnik na kurz i szczotka w profilu wałka praktyczne i miłą pracę odkurzaczem Stick Severin - HV7168.

  Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o miękkim posuwie z oświetleniem LED Szybkoobrotowa szczotka bezusterkowo eliminuje wszystkie grube, głęboko osadzone i minimalne cząstki kurzu i zanieczyszczeń z delikatnych dywanów i twardych podłóg.

  Stacja ładowania z uchwytem na ścianę- do prostego ładowania baterii odkurzacza Stick Severin - HV7168 w ciągu 3 h z wyświetlaczem kontroli ładowania. Wymienne końcówki użyteczne wyposażenie dodatkowe „3w1".

  znakomite do odkurzania tapicerki, mebli o delikatnej powierzchni i trudno przystępnych miejsc. Dodatkowa końcówka do tapicerki. Odkurzacz Stick Severin - HV7168 bezusterkowo odkurza najróżniejsze typy mebli tapicerowanych, a także fotele samochodowe.

  Wydłużona końcówka ssąca. Do odkurzania trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniu.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Severin opinie,
 • dobre odkurzacze Severin cena,
 • ranking z odkurzaczami Severin,
 • odkurzacze Severin jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Severin, odkurzacz Severin cena, opinie o odkurzaczach Severin, ranking odkurzaczy Severin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *