Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Samsung do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Samsung do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Samsung do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Samsung.

[TOP10] Odkurzacze Samsung do 1500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Samsung do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Samsung VS15T7031R1

Samsung VS15T7031R1 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7031R1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7031R1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  MOC SILNIKA 410 W SYSTEM FILTRACJI HEPA TURBOSZCZOTKA WYGODA używanIA AKCESORIA FAQ Wybrane właściwości Odkurzacz bezprzewodowy Lekki i łatwy w sterowaniu - komfortowo odkurzysz cały dom. Wysoka moc silnika do 410 W wyśmienicie poradzi sobie na każdej powierzchni.

  Długi czas pracy 40 minut Pojemna bateria umożliwia posprzątanie całego domu bez konieczności ładowania. System filtracji HEPA System filtracji o 5 warstwach wychwytuje do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.

  Elektroszczotka perfekcyjne czyszczenie parkietów i dywanów. Stacja ładująca montowana do ściany wygodne przechowywanie urządzenia i proste ładowanie. Wydajny odkurzacz bezprzewodowy Jeszcze pokaźniejsza moc ssąca Poznaj przyjemność efektywnego sprzątania z odkurzaczem bezprzewodowym Samsung o wysokiejmocy ssącej do 150 W*.Aerodynamiczna , a także efektywny silnik Digital Inverter optymalizują przepływ powietrza, tym samym zwiększającmoc ssącąurządzenia, a technologia Jet Cyclone minimalizuje straty w sile ssania.

  Usuwaj zabrudzeniaz miękkich dywanów tak samo łatwo co z twardych posadzek. Dzisiaj odkurzysz choćby najdalsze części domu, nie martwiąc się o dostęp do gniazda elektrycznego. * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10.

  Oparte na testach wewnętrznych. Zobacz, jak działa odkurzacz Samsung Jet™* *wyszczególnione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części sprzętów mogą być ograniczone. Sprawdź dostępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technologicznej urządzenia.

  Funkcje mogą ulec zmianie. Technika Jet Cyclone niezmienna moc Wysoce wydajną technikę Jet Cyclone buduje 27 wlotów powietrza. Kierują one przepływem powietrza w taki sposób, by oddzielić od niego niewielkie cząsteczki kurzu.

  Silnk Digital Inverter efektywność i wytrzymałość efektywne sprzątanie na co dzień zapewnia silnik omocy do 410 W. Aż do 40 minut pracy Dzięki wydajnej baterii, już jedno naładowanie wystarczy do odkurzenia całego mieszkania.

  Pełna bateria umożliwia nieustanną pracę przez 40 minut*. * przekazany czas pracy dotyczy niewiele znaczącego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA* zapewnia Ci czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza.

  wyłapuje on do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl.

  5.11.). Skuteczne czyszczenie podłóg Elektroszczotka Turbo Action genialne możliwości czyszczenia przy pomocy elektroszczotki z zaimplementowanym silnikiem wykorzystasz jednocześnie na dywanach jak i na parkiecie. Mobilna głowica o skręcie do 180° pozwoli usunąć kurz nawet z samych rogów pomieszczeń.

  Jest przystępna w czyszczeniu - odłączysz ją już za pomocą jednego kliknięcia. Komfortowe używanie Stacja ładująca montowana do ściany Dziękimontowanej do ścianystacji ładującej, za każdym razem wynajdziesz miejsce na swój odkurzacz i dopełniające akcesoria.

  Łatwo go odepniesz, by rozpocząć sprzątanie i wepniesz po zakończonej pracy. 3 tryby pracy do wszystkich powierzchni Odkurzacz posiada trzy tryby pracy - maksymalny, przeciętny i typowy. Dobierając jeden z nich do swoich potrzeb, komfortowo wyczyścisz dowolną powierzchnię.

  Czytelny ekran pełną kontrolę nad odkurzaczem daje Ci wyraźny, cyfrowy wyświetlacz.Sprawdzisz poziom energii, typ wybranej szczotki czy aktualny tryb pracy odkurzacza. Przystępny w czyszczeniu pojemnik pojemność pojemnika na kurz to aż 0,8 l.

  Możesz wyjąć go, nie rozłączając rury od odkurzacza. Pojemnik otworzy się po wciśnięciu przycisku, byś mógł z łatwością go opróżnić bez kontaktu z zanieczyszczeniami. Zmywalne części Czyszczenie poszczególnych części odkurzacza jest bezproblemowe.

  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy, a także filtr możesz umyć w wodzie. Akcesoria Bezprzewodowe sprzątanie, nie tylko w domu wygodne sprzątanie przy pomocy pionowego bezprzewodowego odkurzacza Samsung pozwala na dostęp do nawet najdalszych zakątków domu.

  Dzięki dostępnym w pakiecie akcesoriom, każdy kąt wyczyściszłatwo i produktywnie. Może także posłużyć Ci jako odkurzacz ręczny, do usunięcia zabrudzeń z ulubionej sofy czy zadbania o porządek w samochodzie.

  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem najkorzystniejsza do usuwania skażeń z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane półki. Szczelinówka Dostęp do trudno dostępnych miejsc usprawnia długa i wąska końcówka.

  nadzwyczajnie spełni oczekiwania w trakcie odkurzania w szczelinach pomiędzy meblami czy poduszkami sofy. Rysunek technologiczny A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy z łatwością nim manewrować? niewielki, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,63 kg.

  w dodatku jest bezprzewodowy, dzięki temu jest niezwykle przenośny i umożliwia płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz ma baterię litowo-jonową, która zagwarantuje mu 40 minut pracy w Trybie Eco po jednym, 3,5-godz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Samsung. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Samsung.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Samsung do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Samsung do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Samsung do 1500 zł,
 • odkurzacze Samsung do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Samsung do 1500 zł, odkurzacz Samsung do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Samsung do 1500 zł, ranking odkurzaczy Samsung do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.