Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma nad wyraz wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej objętości utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną korzystną cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o pokaźnej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Potężny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został wyekwipowany w potężny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest klasyczną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niepokaźna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyekwipowany Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny i energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam wykrywa stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie starannie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi znakomicie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i nieduże progi nie będą problemem.

  na dodatek nieduża wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyposażony w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  przy pomocy niezwykle skrupulatnego algorytmu SLAM stwarza i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najszczególniej produktywny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja znakomicie pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne dodatkowe informacje: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu czujka kolizji czujnik LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia sensor przyspieszenia czujnik radarowy czujnik ściany czujnik spadania czujnik zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa kompozycja Mopowanie pakiet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi


Nilfisk Combi

Nilfisk Combi Najniższa Cena Online

Nilfisk Combi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nilfisk
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nilfisk Combi
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj odkurzanie i mycie podłogi z kafli i twardego drewna można wykonać za jednym razem, używając odkurzacza Nilfisk Combi. Oszczędzaj czas i rozprawiaj się z suchym i mokrym brudem w swym domu - czystość i higiena bez kompromisów.

  Zdrowie i higiena w domu - oszczędzaj czas, dzięki możliwości odkurzania i mycia przy jednym przebiegu. Odkurzacz został zaprojektowany do sprzątania mokrego i suchego brudu na płytkach i podłogach z twardego drewna bez konieczności zmiany urządzenia, dzięki czemu komfortowe sprzątanie jest osiągalne przy użyciu jednej maszyny.

  Gdy Ci potrzeba tylko odkurzacza, możesz używać go bez płynu do prędkiego czyszczenia suchego pyłu i zanieczyszczeń. By zapewnić pełne, higieniczne sprzątanie, myjka może jednocześnie odkurzać i myć, zapewniając kompleksowe, głębokie czyszczenie mokrych i suchych zanieczyszczeń.

  rewelacyjne rozwiązanie do domów z dziećmi lub zwierzętami, gdzie przyda się elastyczność jednego urządzenia w zakresie sprzątania na sucho i na mokro. Moc: 450 W. Przewód zasilający o długości 7 m. Zasięg pracy: 8 m.

  pojemność pojemnika na kurz: 0.525 ml. Objętość zbiornika na wodę: 0.55 ml....


Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia solidne, długookresowe ssanie, by natychmiastowo i produktywnie zbierać brud i zanieczyszczenia.

  Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i różnego rodzaju resztki są natychmiast usuwane przez odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. Świeże ustawienie szczotki dla precyzyjnego czyszczenia kątów i szczelin Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności dopełniania wody.

  Inteligentny interfejs progresywne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, aby były bardziej wrażliwe na zapotrzebowania sprzątania w gospodarstwie domowym niżeli poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak automatyczny podział na strefy i edycja map.


Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne odkurzacze, nazywane też robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia sprawnie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności?Odkurzacz samoczynny RVC701 zaopatrzono w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu generuje mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, iż nasze podłogi będą lśniły czystością.Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy zagwarantuje ponadto, że nie będzie on obijał mebli oraz ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, by urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona przez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.produktywny i niezawodny silnik bezszczotkowy zagwarantuje wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zaimplementowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot świetnie poradzi sobie z kurzem równocześnie na gładziutkiej podłodze doszlifowanej drewnem albo ceramiką, jak i na wykładzinach, a także dywanach z krótkim włosiem.

  zanieczyszczenia zatrzymywane są w obszernym zbiorniku o obszerności 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.zastosowanie najmocniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów zapewnia nam, że powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla domowników.Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania sprawia, iż staje się on najmocniej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o pojemności 0,2 l dozuje odpowiednią ilość wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i zapobiegając moczeniu podłoża.

  dzięki temu nie musimy się martwić, iż wody będzie za niewiele i zabrudzenia nie zostaną usunięte iż podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest stanowczo niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zastosowaniu mocnego i wydajnego akumulatora o obszerności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co umożliwia mu posprzątanie naprawdę obszernej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania albo kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego procesu odkurzania.w sytuacji, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy użyć załączony do zestawu pasek magnetyczny...


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black

  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - tradycyjny design. 10 000 wibracji na minutę. Prędkie mopowanie. Idealny efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co znacznie sprawność czyszczenia ieliminuje uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo sprawna mikrofibra
  Mop gromadzi mikrowłókna zapewniające równomierne przenikanie wody, skutecznie likwiduje plamy i szybko wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS produktywnie skanuje złożone otoczenie całego domu, szybko rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System starannie orientuje się w słabym świetle a nawet w ciemności nocy.
  Może mapować sporo pięter
  Łatwa zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje szybko i skutecznie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  progresywna budowa trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot prosto likwiduje plamy z podłogi. Mop znajduje najkorzystniejszą strategię czyszczenia w oparciu o rozmaite scenariusze trasy w profilu „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - prędko i produktywnie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* pozwala na robotowi zasysanie sporych cząstek kurzu i zanieczyszczeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania, a także 4 ustawienia ssania.
  dopasuj ustawienia dla każdego wnętrza
  teraz możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dostosowując atrybuty ssania i wody do rodzaju podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,radować się pokaźniejszą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla nietrudnego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji towaru i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać nowe funkcje, aby poprawić inteligencję towaru, dzięki czemu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest wyekwipowany w lepszą baterię o wielkiej obszerności 5200 mAh, która może łatwo wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: informacje z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego przez urządzenie został potwierdzony poprzez niepokaźne fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, dane dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik buduje hałas do 208Hz podczas wibracji. Dlatego też zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz lub 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: informacje z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora za pomocą uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną przez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *dane na tej stronie są dostarczone poprzez Yamakawa Laboratories, chyba że zaznaczono inaczej.

  *Schematy trafnych funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego produktu.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas niezbędny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie typowym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie przeciętnej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie konkretnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; informacje testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
  " id="component_projector_longdescription" class="def">
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - klasyczny design. 10 000 wibracji na minutę. Szybkie mopowanie. Świetny efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co pokaźnie sprawność czyszczenia iusuwa uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo efektywna mikrofibra
  Mop zawiera mikrowłókna zapewniające równomierne przenikanie wody, sprawnie likwiduje plamy i ekspresowo wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS produktywnie skanuje złożone otoczenie całego domu, szybko rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System dokładnie orientuje się w słabym świetle a choćby w ciemności nocy.
  Może mapować dużo pięter
  nietrudna zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje prędko i efektywnie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  progresywna kompozycja trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot z łatwością likwiduje plamy z podłogi. Mop znajduje najlepszą strategię czyszczenia w oparciu o zróżnicowane scenariusze trasy w kształcie „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - błyskawicznie i efektywnie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* pozwala na robotowi zasysanie znacznych cząstek kurzu i zanieczyszczeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania, a także 4 ustawienia ssania.
  przystosuj ustawienia dla każdego pomieszczenia
  teraz możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dopasowując parametry ssania i wody do typu podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,radować się pokaźniejszą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla nietrudnego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji artykułu i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać świeże funkcje, aby poprawić inteligencję towaru, dzięki temu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest zaopatrzony w ulepszoną baterię o szerokiej objętości 5200 mAh, która może prosto wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: informacje z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego przez urządzenie został potwierdzony poprzez nieznaczne fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, dane dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik wytwarza hałas do 208Hz w trakcie wibracji. Dlatego także zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz lub 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: informacje z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora za pomocą uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną poprzez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *dane na tej stronie są dostarczone poprzez Yamakawa Laboratories, chyba iż zaznaczono inaczej.

  *Schematy odpowiednich funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego towaru.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas konieczny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie charakterystycznym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie średniej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie solidnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; dane testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mi Robot Vacuum-Mop Essential sprawne sprzątanie niewielkich i średnich gospodarstw domowych 16 podstawowych funkcji wygodne rozwiązanie problemów z czyszczeniem w niepokaźnych i przeciętnych domach efektywna konfiguracja do czyszczenia i mycia mopem Podwójna moc czyszczenia Urządzenie gwarantuje moc ssania 2200 Pa* sprawnie czyści głębokie szczeliny Kluczem do czyszczenia jest moc ssania.

  Japoński silnik Nidec gwarantuje dużą moc ssania 2200 Pa*, co umożliwia szybkie likwidowanie kurzu z podłogi i precyzyjne czyszczenie szczelin. 4-poziomowa moc ssania zmienia się podczas pracy Spełnia potrzeby w zakresie czyszczenia gospodarstwa domowego 4 ustawienia ssania do różnorodnych pomieszczeń i różnorodnego rodzaju zabrudzeń.

  Łatwo usuwa wszelki bałagan, od obiektów wielkości ziarnka grochu po kurz i włosy. Tryb cichy likwiduje kurz i włosy Ciche i zrównoważone czyszczenie Tryb charakterystyczny likwiduje np. Kawałki papieru i nasiona Do rutynowego czyszczenia Tryb średniej mocy Czyści obiekty o wielkości ziarnka grochu efektywne czyszczenie Tryb szerokiej mocy usuwa obiekty o wymiarze koralika Do precyzyjnego czyszczenia Cyfrowe sterowanie zbiornikiem wody, 3 regulowane ustawienia poziomu wody Dbaj o swoje podłogi z drewna i płytek Elektronicznie sterowany zbiornik wody o pojemności 200 ml jest wyposażony w 3 ustawienia poziomu wody, które pozwalają produktywnie kontrolować przepływ wody, zapobiegają wyciekom i bronią podłogę drewnianą i płytki przed zniszczeniem.

  Podwieszana szczelina ssąca, mop + wytrzymała szczotka główna skutecznie usuwa kurz ze wszelkich rodzajów podłóg wyposażony w duży, podwieszany otwór ssący, upraszczający czyszczenie na wszelkich rodzajach powierzchni.

  Niski prześwit i wytrzymała szczotka główna zapewniają produktywne eliminowanie kurzu i większych obiektów. 3-warstwowy system filtrów wydajnie odfiltrowuje kurz do 3 mikronów* Urządzenie wykorzystuje 3-warstwowy system filtracji, który wychwytuje kurz i brud o wielkości nawet 3 mikronów* i zapobiega skażeniu wtórnemu.

  istotnie cienka pokrywa o grubości 82 mm* skutecznie porusza się po domu Dzięki grubości zaledwie 82 mm* zmieści się pod łóżkiem, sofą, stołem i krzesłami, co gwarantuje większą staranność sprzątania. Inteligentny bezwładnościowy układ nawigacji Czyszczenie krok po kroku wbudowany skrupulatny żyroskop zezwala na inteligentne czyszczenie okrężne wszelkich krawędzi i narożników pomieszczenia.

  Asystent Google + Alexa proste czyszczenie bez użycia rąk zaimplementowany dokładny żyroskop zezwala na inteligentne czyszczenie okrężne wszystkich krawędzi i narożników pomieszczenia. Łączy się z aplikacją Mi Home Zdalne sterowanie zapewnia płynne i nieskomplikowane czyszczenie proste czyszczenie domu, choćby gdy jesteś z dala od niego.

  wystarczy otworzyć aplikację Mi Home i zdalnie rozpocząć czyszczenie za pomocą jednego przycisku. Przełączaj tryby i wyświetl stan czyszczenia w czasie rzeczywistym – pełna kontrola z dowolnego miejsca.

  Połączenie konfiguracji czyszczenia Utrzymaj idealną czystość podłogi Pokonuje przeszkody do 17 mm* bezproblemowo porusza się po domu Wznawia czyszczenie w miejscu, w którym zostało przerwane automatycznie powraca do ładowania Akumulator o wielkiej obszerności Długi czas pracy akumulatora Obsługuje aktualizacje bezprzewodowe Ciągła optymalizacja wygody użytkowania * informacje z testów ciśnienia powietrza pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd.

  podczas używania artykułu, gdy akumulator główny jest w pełni naładowany, silnik pracuje w trybie pokaźnej mocy, a wskaźnik podciśnienia znajduje się nad otworem silnika ssania, co powoduje jego uszczelnienie, maksymalna zmierzona moc ssania wynosi 2200 Pa.

  * informacje obszerności zbiornika na wodę 200 ml: Z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Metodą testu pojemności zbiornika jest napełnienie pustego zbiornika wodą z kubka do momentu napełnienia zbiornika i zapisanie jego pojemności.

  * nad wyraz wąska pokrywa 82 mm: Wysokość obudowy mierzy się poprzez umieszczenie na płaskiej powierzchni i pomiar odległości od najwyższego punktu pokrywy do powierzchni. Zmierzona za pomocą suwmiarki o skrupulatności 0,01 mm wysokość wynosi 82 mm.

  * Pokonywanie przeszkód o wysokości 17 mm: dane dotyczące przeszkód pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Cel testowy jest pionowym stopniem o wysokości 17 mm. Różne kształty i materiały powierzchni posiadają wpływ na wysokość przeszkody, w zależności od rzeczywistych warunków.

  Wysokość przeszkody będzie nieco niższa, jeśli zbiornik wody będzie napełniony. Produktywna filtracja kurzu do 3 mikronów: dane z Suzhou Luchuang Detection Technology Services Co., Ltd., zgodnie z GB/T14295-2008, nr raportu 0134-20A-01.

  sprawdź ofertę produktów od Xiaomi Smartfony Xiaomi Smartwatche Xiaomi Smartbandy Xiaomi Akcesoria Xiaomi Smartfony Redmi Smartwatche Redmi Smartbandy Redmi Akcesoria Redmi Porównanie produktów Ten artykuł Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały VS Poprzednio oglądany iRobot Roomba j7+ VS popularny iRobot Roomba 697 PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe firma Xiaomi > Odkurzacze samoczynne Xiaomi rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze automatyczne HEPA Czas pracy 90 min Czas ładowania? 4 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 50 do 65 dB > Odkurzacze automatyczne – od 50 do 65 dB Funkcje Funkcje Zdalne sterowanie > Odkurzacze automatyczne – Zdalne sterowanie Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze automatyczne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze samoczynne – Odkurzanie zastosowane technologie czujka antykolizyjny Aplikacja WiFi załączone wyposażenie Stacja dokująca Szczotki boczne kabel Półmokra nadstawka mopa Adapter do czyszczenia szczotki właściwości fizyczne kolor Białe > Białe Odkurzacze samoczynne objętość worka/pojemnika [l]? 0,42 l Wysokość? 9.45 cm Model Robot Vacuum-Mop Essential

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz firmy Deerma pozwoli skutecznie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa równocześnie suche odpady, jak i rozlane płyny. Wyekwipowany został w skuteczny silnik o szybkości 33 000 obrotów na minutę, powiększający komfort użytkowania przełącznik nożny oraz 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu efektywnie pozbędziesz się skażeń i alergenów.

  pakiet wymiennych szczotek pozwala na precyzyjne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz wspaniale radzi sobie zarówno z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i mnóstwo innych rodzajów produktywnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 idealnie sprawdza się na co dzień. Sprostapokaźniejszym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie zaopatrzone zostało w silnik o mocy 800 W.

  pozwala na on uzyskanie siły ssania nawet 18 000 Pa. Dzięki czemu bez najmniejszych nawet problemów sprzątniesz zróżnicowanego rodzaju skażenia – kurz, okruchy, włosy, a nawet rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W komplecie znajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka – rewelacyjnie dostosowuje się do podłogi i skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona przejrzysta, dzięki temu perfekcyjnie widzisz, czy starannie usuwasz brud. Charakterystyczna szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładkiej powierzchni oraz z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta równocześnie suchą, jak i mokrą podłogę. Bezproblemowo zassa choćby leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – perfekcyjnie pasuje do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – doskonale zbiera kurz i odpady z materiałów albo monitorów. Poręczna suszarka Korzystaj z użytecznego trybu blow-off, żeby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  prędko i komfortowo wysusz mokrą podłogę, by umożliwić wszystkim luźne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, iż ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszwykorzystać ten tryb, by zmienić odkurzacz w poręczną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Z łatwością odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii, a także sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć albo zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  wygodnie sprzątaj cały dom wytwarzana z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i niepodatna na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  ponadto 4 wytrzymałe kółka powodują, że sprzęt jest jeszcze bardziej mobilny i komfortowy w użyciu. Wszystko to przekłada się na proste i wygodne sterowanie odkurzaczem – dzięki temu możesz luźno posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji powoduje, że z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, ale też o swoje zdrowie. Momentalnie i komfortowo stwórz wolne od kurzu i innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to między innymi obfity filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie wyprodukowane zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki temu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo komfortowe w wykorzystywaniu.

  funkcjonalny przełącznik nożny pozwala na wygodne włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do pokrywy TJ200 – w ten sposób będziesz posiadać je za każdym razem pod ręką, a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma efektywnie łączy funkcjonalność z wygodą używania. Specyfikacja marka Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB rozmiary 306 x 290 x 536 mm objętość zbiornika na wodę 3.5 L pojemność zbiornika odkurzacza 6 L


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Mi Robot Vacuum-Mop 2

  Inteligentny robot odkurzająco-mopujący o siłe ssania na poziomie aż 2700 Pa. W pełni automatyczne sprzątanie z zastosowaniem aplikacji mobilnej. Elektroniczny zbiornik na wodę, mapowanie vSLAM.

  Mi Robot Vacuum-Mop 2

  Twój specjalista od czyszczenia podłóg

  Siła ssania 2700 Pa

  udoskonalona wersja z mopem ciśnieniowym do produktywnego usuwania plam

  Inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę 2 w 1

  Zasilanie 3200 mAh gwarantujące dłuższą żywotność baterii

  profesjonalne czyszczenie podłóg, aby utrzymać je czyste i wolne od brudu

  Moc ssania 2700 Pa

  długotrwałe, skuteczne i natychmiastowe sprzątanie

  Zmodernizowane zamiatanie i mopowanie pod ciśnieniem

  Wysoka efektywność sprzątania

  udoskonalone inteligentne funkcje interaktywne

  samoczynne strefowanie, definiujesz obszar, który chcesz oczyścić

  Do 110 minut pracy na baterii

  Jedno ładowanie wystarcza na oczyszczenie całego domu

  Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu

  Bezszczotkowy silnik NIDEC zagwarantuje solidne, długofalowe ssanie, by natychmiastowo i efektywnie zbierać brud i zanieczyszczenia. Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i rozmaitego typu resztki są natychmiast usuwane przez Mi Robot Vacuum-Mop 2.

  NIDEC

  Japoński silnik bezszczotkowy

  4 szybkości

  Tryb ssania

  550 ml

  obszerna pojemność zbiornika na kurz

  nowe ustawienie szczotki dla skrupulatnego czyszczenia kątów i szczelin

  Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  Sześciokątna szczotka boczna o pełnym pokryciu

  Skuteczne czyszczenie i usuwanie kurzu

  Szczotka główna z super gęstych włókien 0,1 mm

  Zamiatanie głębokich szczelin

  lepsze zamiatanie i mopowanie pod ciśnieniem usprawniające likwidowanie plam

  Nowy, zmodernizowany moduł zamiatania i mopowania pod ciśnieniem sprząta bardziej wydajnie i pomaga eliminować wodę, kurz i inne zabrudzenia.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem

  Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyekwipowany w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o objętości 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności dobierania wody.

  precyzyjne skanowanie całego otoczenia domu w celu zaplanowania najszczególniej efektywnej trasy

  Nowy, zmodernizowany, prędki system nawigacji wizyjnej, który zezwala na dokładne skanowanie otoczenia domu w ruchu i tworzenie planu sprzątania.

  Inteligentny interfejs przypasowany do potrzeb użytkownika, który pomaga robotowi lepiej wykonywać polecenia

  innowacyjne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, aby były bardziej wrażliwe na potrzeby sprzątania w gospodarstwie domowym niż poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak automatyczny podział na strefy i edycja map.

  Nowy czterordzeniowy układ Cortex™-A53 o wysokiej produktywności obliczeniowej

  Czterordzeniowy procesor Cortex™-A53, w połączeniu z algorytmem VSLAM, zagwarantuje powiększoną moc obliczeniową dla skrupulatnego pozycjonowania w czasie rzeczywistym, a także inteligentnego wyznaczania ścieżek.

  Czas pracy akumulatora do 110 minut, upraszczający poruszanie się po rozległych przestrzeniach

  lepsza pojemność baterii do 3200 mAh i żywotność baterii w trybie standardowym do 110 minut to oszczędność czasu i wysiłku

  Aplikacja Mi Home

  Aplikacja Mi Home gwarantuje monitorowanie stanu w czasie rzeczywistym, zdalne sterowanie i planowane sprzątanie

  Więcej funkcji do odkrycia
  • 8,1 cm smukły korpus gwarantuje swobodę ruchu w trakcie pracy w całym domu
  • automatyczne ładowanie, kontynuacja sprzątania od poprzedniego momentu
  • Możliwość pokonywania przeszkód do 20 mm - prosto pokonuje progi, krawędzie i wykładziny
  • Wsparcie aktualizacji OTA i więcej funkcji w przyszłości
  dane techniczne
  • Kolor: Biały
  • Model: BHR5055EU
  • rodzaj towaru: Odkurzacz
  • Procesor: Cortex A53 (4 rdzenie)
  • Funkcje: Zdalne sterowanie przez aplikację
  • Funkcje odkurzacza: Bezworkowa konstrukcja, detektor klifu, czujnik kolizji, detektor ściany, czujka spadania, Mycie podłóg, Samoładowanie, Ssanie, Zamiatanie, VSLAM, automatyczne dokowanie, Nawigacja wizualna 4.0, Pokonuje przeszkody o wysokości do 20mm, automatyczne wznawianie postępu od ostatniej pozycji
  • Łączność: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
  • Moc ssania: 2700Pa
  • objętość pojemnika na kurz: 550 ml
  • Obszar oczyszczenia: 150 m²
  • Zasilanie: Sieciowe, Stacja dokująca
  • pojemność baterii: 3200 mAh
  • Moc znamionowa: 40 W
  • Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 19.8V / 1A
  • Prąd wyjściowy: 14.4V
  • Napięcie znamionowe: 100~240Vac 50/60H
  • Kolor: Biały
  • Waga: 3,6 kg
  • Wysokość: 81 mm
  • Szerokość: 353 mm
  • Grubość: 350 mm
  • dopełniające informacje: Asystent Google, Alexa, Śledzenie postępów czyszczenia
  • komplet: asygnowana stacja ładująca, Odkurzacz, Szczotka boczna, Główna szczotka odkurzacza, Zbiornik na wodę, Instrukcja obsługi


Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące iRobot. Ranking TOP10 modeli

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z solidną siłą ssącą Jakie są największe mocne strony odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o obszerności 260 ml prędkie i skrupulatne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki nad wyraz bogaty komplet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie krótkim czasem ładowania progresywny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa pokrywa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia obfity zbiornik na skażenia suche o objętości 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg równocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyposażono w dodatkową turboszczotkę, która umożliwia umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają jednocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór myjący o obszerności 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Aby ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 kreuje solidną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy dłoni Jeśli chcesz, by odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - wystarczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 również jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz ma przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika w trakcie odkurzania, starczy raz przycisnąć, żeby urządzenie pracowało.

  To niezwykle pozytywnie wpływa na komfort używania. Oświetlenie LED to precyzyjniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Ponadto giętka rura pomaga dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, w których typowo kryje się najwięcej kurzu.

  nowoczesna filtracja = powietrze przychylne alergikom Zbiornik na skażenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje, a także nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest nietrudne, więc możesz to robić choćby po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku, a także inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, aby filtr gąbkowy,również wszystkie inne części były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, nad wyraz szybkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet poprzez 45 minut!

  bez dwóch zdań ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! pokaźny zbiornik, nietrudne opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, że możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie skategoryzowanych śmieci jest jednak nieskomplikowane i bezproblemowe. Wystarczy, iż naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, żeby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skategoryzowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest niezwykle prędkie. Łatwe dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno przystępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo proste. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W komplecie odnajdziesz wszystkie elementy potrzebne do tego, abyś miał swego PURONA PU20 za każdym razem pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy lub przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, żeby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  świetnie wyekwipowany odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z niedługim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w komplecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc minimalna turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka usprawniająca czyszczenie komponentów odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 rodzaje profesjonalneGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - świetny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie zalety posiadają płyny do robotów Clean$1872 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy nad wyraz skuteczne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni mają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo obszerniejszej objętości należy odpowiednio zmniejszyć lub rozszerzyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min objętość zbiornika na zanieczyszczenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB wariant baterii, objętość litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg rozmiary (sz. X w. X gł.


Imilab V1

Imilab V1 Najniższa Cena Online

Imilab V1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Imilab
 • Pełna nazwa odkurzacza: Imilab V1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Mop Robot Sprzątający Imilab V1 Smart Czyste podłogi w całym domu Inteligentne sprzątanie Imilab V1 to inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania z dodatkowym pojemnikiem na kurz o obszerności 3L znajdującym się w stacji dokującej.

  Robot automatycznie opróżni swój pojemnik na kurz co pozwala mu na pracę bez ingerencji użytkownika poprzez sporo dni. Dzięki inteligentnej nawigacji LDS, sile ssania 2700Pa, samoczynnemu opróżnianiu skażeń i systemowi mapowania AI, IMlLAB V1 sprawia, że sprzątanie domu jest inteligentniejsze i łatwiejsze niżeli kiedykolwiek!

  System mapowania IMILAB nawiguje i mapuje Twój dom, wykorzystując najnowocześniejsze czujniki do odkurzania podłóg twardych i dywanów. Aplikacja pozwala wyróżnić obszary w domu, do których robot nie powinien wjeżdżać.

  Maksymalna wysokość progu, nad którym IMILAB może przejechać w trakcie wykonywania cyklu sprzątania, wynosi 2 cm. Efektywność sprzątania Imilab V1 charakteryzuje się wysoką sprawnością i dużą mocą. W trybie maksymalnej sprawności osiąga 2700Pa mocy ssącej usuwając najbardziej wytrzymały brud.

  Funkcja mopowania może się samoczynnie uruchamiać i zatrzymywać, dzięki temu podłoga wysycha natychmiast po zakończeniu mopowania, co zapobiega poślizgnięciom. Dwie obracające się szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, by wciągać sierść zwierząt domowych, brud i zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc.

  Sterowanie przez aplikację mobilną Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować, kiedy i jak nieraz będzie odkurzał wasz pomocnik, a choćby zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Cenione odkurzacze mopujące. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa,
 • odkurzacze mopujące jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące, odkurzacz mopujący cena, opinie o odkurzaczach mopujących, ranking odkurzaczy mopujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *