Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Mop elektryczny washer marki Robojet

Mop elektryczny washer marki Robojet Najniższa Cena Online

Mop elektryczny washer marki Robojet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mop elektryczny washer marki Robojet
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Mop i odkurzacz bezprzewodowy 2w1 producenta RoboJet. Mop najnowszej generacji czyści na mokro i sucho wszelkiego typu uciążliwe zabrudzenia takie jak np. Ugotowany ryż, zaschnięta plama po syropie czy sierść zwierząt....

Odkurzacz PURON PU20 (5903760246631)

Odkurzacz PURON PU20 (5903760246631) Najniższa Cena Online

Odkurzacz PURON PU20 (5903760246631) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz PURON PU20 (5903760246631)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z solidną siłą ssącą Jakie są największe mocne strony odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o obszerności 260 ml prędkie i skrupulatne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki nad wyraz bogaty komplet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie krótkim czasem ładowania progresywny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa pokrywa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia obfity zbiornik na skażenia suche o objętości 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg równocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyposażono w dodatkową turboszczotkę, która umożliwia umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają jednocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór myjący o obszerności 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Aby ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 kreuje solidną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy dłoni Jeśli chcesz, by odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - wystarczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 również jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz ma przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika w trakcie odkurzania, starczy raz przycisnąć, żeby urządzenie pracowało.

  To niezwykle pozytywnie wpływa na komfort używania. Oświetlenie LED to precyzyjniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Ponadto giętka rura pomaga dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, w których typowo kryje się najwięcej kurzu.

  nowoczesna filtracja = powietrze przychylne alergikom Zbiornik na skażenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje, a także nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest nietrudne, więc możesz to robić choćby po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku, a także inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, aby filtr gąbkowy,również wszystkie inne części były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, nad wyraz szybkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet poprzez 45 minut!

  bez dwóch zdań ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! pokaźny zbiornik, nietrudne opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, że możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie skategoryzowanych śmieci jest jednak nieskomplikowane i bezproblemowe. Wystarczy, iż naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, żeby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skategoryzowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest niezwykle prędkie. Łatwe dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno przystępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo proste. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W komplecie odnajdziesz wszystkie elementy potrzebne do tego, abyś miał swego PURONA PU20 za każdym razem pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy lub przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, żeby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  świetnie wyekwipowany odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z niedługim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w komplecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc minimalna turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka usprawniająca czyszczenie komponentów odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 rodzaje profesjonalneGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - świetny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie zalety posiadają płyny do robotów Clean$1872 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy nad wyraz skuteczne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni mają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo obszerniejszej objętości należy odpowiednio zmniejszyć lub rozszerzyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min objętość zbiornika na zanieczyszczenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB wariant baterii, objętość litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg rozmiary (sz. X w. X gł.


Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro

  Pozbądź się brudu szybko i produktywnie. Jimmy HW9 Pro to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania, który zadba o kompleksowe czyszczenie przeróżnych powierzchni. Zastosowanie silnika bezszczotkowego przekłada się na wysoką produktywność, cichą pracę i lekką wagę urządzenia. Udoskonalona kompozycja pozwala komfortowo sprzątać trudno dostępne miejsca, a wyświetlacz LED i asystent głosowy usprawniają obsługę. Na dodatek HW9 Pro czyści i suszy wałek szczotki, dzięki temu unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem.

  Niezastąpiony w walce z brudem

  Jimmy HW9 Pro starannie eliminuje brud pozostawiając powierzchnie wolne od skażeń. W trybie Auto samoczynnie dopasowuje moc ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni. Uporczywe plamy, włosy, kurz - nic nie umknie jego uwadze. Co więcej, zbiornik na czystą wodę komponent z jonami srebra, które działają antybakteryjnie i usuwają do 99,9% bakterii.

  konkretny silnik bezszczotkowy

  Urządzenie skutecznie rozprawia się z uciążliwym brudem za sprawą silnika bezszczotkowego. Powstał ze stopu magnezu, co przekłada się na wodoodporność na poziomie IPX8. Jego skuteczność wzrosła o 15% względem poprzednich modeli, dzięki temu praca odkurzacza jest wydajniejsza. Z kolei waga towaru została zredukowana o 35%. Dodatkowo Jimmy HW9 Pro zapewnia cichą pracę, nie musisz zatem obawiać się uciążliwego szumu.

  Wyczyścisz niemal każdy zakamarek

  Z Jimmy HW9 Pro pozbędziesz się brudu także z trudno przystępnych miejsc. Urządzenie pozwala odkurzać choćby pod kątem 180°, więc bezproblemowo wyczyścisz przestrzeń pod łóżkiem, kanapą, szafą itp. W dodatku specjalna konstrukcja szczotki umożliwia mycie i odkurzanie wzdłuż ścian. Przekonaj się sam!

  świetny do dywanów i twardych powierzchni

  Odkurzacz sprawdzi się w sytuacji rozmaitego rodzaju podłóg. Został zaopatrzony w wałek do takich powierzchni jak kafelki czy panele, który zbiera kurz, włosy, plamy, resztki jedzenia itp. Natomiast wałek do dywanów wytrzepuje zalegający w jego włóknach kurz, włosy i inne skażenia. Z Jimmy HW9 Pro prosto zadbasz o czystość w domu!

  Funkcja samoczyszczenia

  Dzięki Jimmy HW9 Pro nie musisz ręcznie czyścić szczotki po każdym sprzątaniu - odkurzacz zrobi to za Ciebie, wystarczy, iż naciśniesz trafny przycisk. Urządzenie wykorzystuje system samoczyszczenia, dzięki temu płucze wałek szczotki i kanał przepływu powietrza. Następnie samoczynnie wysuszy wałek szczotki, aby zapobiec mnożeniu się bakterii i przedłużyć żywotność produktu. Przekonaj się, jakie to proste!

  Dopracowany w każdym calu

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy akcentuje się starannie przemyślaną konstrukcją. W porównaniu do starszych modeli waga urządzenia została zmniejszona o 20%, co upraszcza jego przenoszenie. Co więcej, trafna wysokość Jimmy HW9 Pro i ergonomiczny uchwyt rozszerzają komfort wykorzystywania. Istnieje również możliwość wymiany akumulatora na nowy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo został wyekwipowany w oddzielny zbiornik na czystą i brudną wodę o objętości 0.4 l (każdy). Możesz zatem umyć większe obszary bez przerw na dobieranie wody i nie martwić się o zapchanie zbiornika.

  wygodna obsługa

  Korzystanie z odkurzacza jest nad wyraz proste. Wbudowany wyświetlacz LED dostarczy Ci informacji odnośnie pozostałego czasu pracy, stężenia kurzu, statusu pracy, ewentualnym błędzie itp. Z kolei obsługa asystenta głosowego przypomni o uzupełnieniu wody w zbiorniku, konieczności naładowania, czy wyczyszczenia wałka szczotki. Dodatkowo dedykowany przycisk pozwala rozpylać wodę - Ty decydujesz kiedy będzie potrzebna. Co więcej, nie musisz się obawiać mokrych plam i czekać zbyt długo, aż podłoga wyschnie.

  W pakiecie
  • odkurzacz
  • akumulator
  • uchwyty na akcesoria
  • zapasowy wałek szczotki
  • szczoteczka do czyszczenia
  • stacja ładowania
  • zasilacz
  • środek czyszczący

Beko ergoclean vrt61225vw - mopujący (8690842518522)

Beko ergoclean vrt61225vw - mopujący (8690842518522) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Nilfisk. Ranking TOP10 modeli

Beko ergoclean vrt61225vw - mopujący (8690842518522) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko ergoclean vrt61225vw - mopujący (8690842518522)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:17 minut;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, łatwe opróżnianie pojemnika, przystępne wyjmowanie szczotki na rolce, moduł na akcesoria, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-czarny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:150 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:2-stopniowy, EPA10, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,55 l;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:standard, turbo;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:22 cm;rozmiary - szerokość:27 cm;wymiary - wysokość:122 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka, nakładka mopująca, uchwyt ścienny, komplet do przymocowania uchwytu;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;ekran:LED;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, prosty do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technologia cyklonowa, technologia ssąca Beko PerformCyclone™...


Viomi Robot sprzątający odkurzacz v2 pro (6923185611851)

Viomi Robot sprzątający odkurzacz v2 pro (6923185611851) Najniższa Cena Online

Viomi Robot sprzątający odkurzacz v2 pro (6923185611851) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Robot sprzątający odkurzacz v2 pro (6923185611851)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi V2 Pro

  Sprzątanie domu to dla Ciebie ciężka i żmudna praca? Dzięki Viomi V2 Pro – możesz posiadać więcej czasu na to co kochasz! gwarantuje Ci czystość w Twoim domu bez wysiłku. Sam odkurzy i odświeży na wilgotno Twoje podłogi.


  Systematyczne jazda po pomieszczeniach - pasek przy pasku

  Aby sprzątanie podłóg przebiegało szybciej i łatwiej, Viomi V2 Pro został wyekwipowany w nawigację w postaci Lidar-u, który skanuje otoczenie wokół robota sprzątającego 360°. Nawigacja laserowa LDS pozwala urządzeniu na stworzenie wirtualnej mapy Twojego domu w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji mapowania pomieszczeń – tworzeniu ich mapy w aplikacji mobilnej, mamy możliwość podpisania na niej swych pomieszczeń i wyodrębnionia posprzątania poszczególnego obszaru, czy, a także stworzenia strefy zabronionej do sprzątania, tak zwanej wirtualnej ściany. Dzięki nawigacji Lidar-owej odkurzacz nie porusza się chaotycznie ale w uporządkowany, logiczny sposób, co sprawia, iż sprzątanie podłóg jest precyzyjne i systematyczne.


  Trzy tryby pracy

  samoczynny odkurzacz Viomi V2 Pro posiada 3 funkcje:

  • odkurzanie - w robocie umiejscowiony kosz na zanieczyszczenia,
  • mopowanie - w robocie umiejscowiony zbiornik na wodę,
  • odkurzanie i mopowanie jednocześnie - w robocie umiejscowiony pojemnik 2w1 ( dwukomorowy, na wodę i na zanieczyszczenia ).


  znaczna moc ssąca Viomi V2 Pro

  Dzięki pokaźnej mocy ssania 2100 Pa, robot sprzątający Viomi V2 Pro odkurzy sierść zwierząt, kurz czy inne skażenia, które trafią do plastikowego pojemnika o wielkości 0,6L. Bez problemu poradzi sobie ponadto z większymi okruchami docierając w nawet szczególnie trudno dostępne miejsca.


  Trójpoziomowy inteligentny system kontroli wody

  Viomi V2 Pro jest w stanie precyzyjnie kontrolować zużycie wody dzięki zaimplementowanemu, elektronicznie sterowanemu zbiornikowi na wodę. pojemność zbiornika na wodę wynosi – 0,53L. Robot sprzątający został wyekwipowany na dodatek w mikroprocesorową pompkę wodną i detektor lokalizujący poziom wody w zbiorniku wody.


  Viomi V2 Pro posprząta wszystkie wnętrza

  Niezależnie od metrażu domu robot sprzątający Viomi V2 Pro, bezproblemowo odkurzy całą powierzchnie. Starczy pozostawić otwarte drzwi w pokojach, a urządzenie wjedzie we wszystkie zakamarki. Dzięki swojej skromnej konstrukcji usunie zanieczyszczenia z trudnodostępnych miejsc. W sytuacji rozładowania się akumulatora w trakcie sprzątania urządzenia po jego 120min pracy, robot zapamięta dokładnie miejsce, w którym bateria uległa wyczerpaniu. Samoczynnie sam wróci na stację ładującą, celem doładowania się i automatycznego wznowienia pracy z miejsca, w którym przerwał pracę, tak żeby dokończyć sprzątanie pozostałej powierzchni.


  Pokonywanie progów

  Robot sprzątający Viomi V2 Pro jest w stanie pokonać przeszkody choćby o wysokości do 2cm., co sprawia, że, listwy, progi, wjazd na dywan, czy inne nierówności nie stanowią dla niego problemu.


  Czujniki odległościowe i czujniki spadku

  Robot sprzątający Viomi V2 Pro zaopatrzony jest w dziesiątki czujników odpowiadających, za jak precyzyjniejsze i bezpieczne funkcjonowanie urządzenia. wykrywa przeszkody omijając je oraz ich nie uszkadzając. W przypadku pojawienia się schodów, czy innych uskoków, czujniki od wykrywania spadku natychmiastowo reagują lokalizując brak powierzchni i chronią robota przed ewentualnym upadkiem. Tak więc robot może spokojnie sprzątać, każde z Twoich pięter, bez obaw przed spadkiem ze schodów.


  Aplikacja i sterowanie z poziomu telefonu

  Dzięki aplikacji mobilnej Mi Home na IOS i Andorid, użytkownicy mogą obserwować śledzenie trasy robota sprzątającego Viomi V2 Pro w czasie rzeczywistym. Możesz sterować jego działaniem bez konieczności wstawania z kanapy, czy także będąc poza domem. Aplikacja pozwala użytkownikom zaplanować czas odkurzania, wyszczególnić posprzątanie potężnego pomieszczenia, omijać obszary o ograniczonym dostępie poprzez konfigurowanie wirtualnych ścian, czy również ustawienie tygodniowego harmonogramu pracy automatycznego odkurzacza.


  samoczynny powrót do stacji ładującej

  Urządzenie, gdy ulegnie rozładowaniu albo zakończy swoją pracę, powróci do bazy i rozpocznie proces ładowania baterii. Nie musisz nadzorować stanu baterii. Funkcja samoczynnego powrotu do bazy wpływa na szybszą gotowość sprzętu do ponownej pracy.

  Waga i rozmiary
  • Średnica ( Szerokość produktu ) - 34,5 cm
  • Wysokość towaru - 9,45 cm
  • Waga produktu - 3,6 kg
  cechy techniczne Viomi V2 Pro
  • objętość na kurz (łącznie) - 0,6 l
  • objętość zbiornika na wodę - 0,53 l
  • Moc ssani - 2100 Pa
  • pojemność baterii - Lit - 3200 mAh
  • Czas pracy - 120 min

  Zawartość zestawu Viomi V2 Pro
  • Robot sprzątający Viomi V2 Pro
  • Akumulator zamontowany w urządzeniu
  • Szczotka główna zamontowana w robocie
  • 2x szczotka boczna
  • 2x filtr powietrza
  • 2x ściereczka z mikrofibry do mopowania
  • Głowica przemywająca
  • Kosz na zanieczyszczenia - zamontowany w urządzeniu
  • Zbiornik na wodę
  • Zbiornik 2w1, dwukomorowy na skażenia
  • Narzędzie - nożyk do czyszczenia szczotki głównej
  • Zasilacz
  • Stacja ładująca
  • Instrukcja w języku polskim
  • Gwarancja 2 lata

Roborock S8 - biały - mopowanie

Roborock S8 - biały - mopowanie Najniższa Cena Online

Roborock S8 - biały - mopowanie - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S8 - biały - mopowanie
 • Ilość ofert: 27
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock S8 Pro Ultra WhiteZapomnij o sprzątaniu, w tym o konserwacji robota. Wielofunkcyjna stacja bazowa Roborock Ultra i najbardziej progresywne technologie sprzątania w S8 Pro Ultra – szczotka DuoRoller Riser™, a także system mycia podłóg VibraRise® 2.0 pomogą Ci odzyskać czas.

  Twój czas.NAJWAŻNIEJSZE typ: Robot sprzątającyMoc ssania: 6000 PaMoc: 69 WAkumulator: 5200 mAhZbiornik na kurz: 350 mlZbiornik na wodę: 200 mlMaksymalny czas pracy: 180 minutMaksymalny obszar pracy: 300 m2Możliwość zapisania wielu mapCzujniki krawędzieŁączność Wi-FiStacja ładującaKolor: BiałyWielofunkcyjna stacja bazowa UltraZupełnie nowa Wielofunkcyjna stacja bazowa Ultra nie wymaga konserwacji.

  Dzięki niej nie musisz czyścić robota po każdym sprzątaniu, dzięki czemu całość jest praktycznie bezobsługowa.automatyczne mycieMop jest myty samoczynnie podczas i po zakończeniu sprzątania, więc Ty nie musisz już tego robić po każdym użyciu.automatyczne suszenieSuszenie umytego mopa i dolnej części stacji gorącym powietrzem zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnym zapachom nawet w wilgotnych warunkach.automatyczne opróżnianieAutomatyczne opróżnianie pyłu i brudu po każdym sprzątaniu pozwala choćby na 7 tygodni bez zmiany worka.

  Co więcej, czyszczone są wtedy również obie szczotki.automatyczne napełnianieUzupełnianie zbiornika na wodę podczas sprzątania dla zwiększenia sprzątanej powierzchni do choćby 300 m2.samoczynne czyszczenieOdzyskaj swój czas dzięki samoutrzymującej się w czystości konstrukcji, która oczyszcza dolną część stacji dla łatwiejszej konserwacji.Szczotka DuoRoller Riser™genialny duet sprzątającyZupełnie świeże podwójne gumowe szczotki usprawniają sprzątanie i radykalnie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.Włosy i brud są łatwo usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.Zupełnie świeże podwójne gumowe szczotkiUsprawniają sprzątanie i dramatycznie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.

  Włosy i brud są prosto usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.System Roborock Carpet Boost+Czyszczenie dywanów to pestka dzięki systemowi Carpet Boost+, który uwolni Twój dywan od sierści i okruchów chleba.Do 30% wydajniejsze zbieranie włosów.System mycia podłóg VibraRise® 2.0Jeszcze lepiej czyści plamyW VibraRise® 2 poprawiliśmy dwukrotnie moduły wibracyjne, co oznacza, że strefa sprzątania została poszerzona.

  W połączeniu z szorowaniem o wysokiej szybkości i stałym naciskiem na podłogę, mop może bez wysiłku wyczyścić wszystko, od napojów gazowanych po zaschnięte plamy.Podwójny moduł wibracyjny: 3000 razy/minSzorowanie o wysokiej szybkości: >6NNacisk mopa: 5 mmUnoszenie mopa: Unoszone szczotki i mopUnoszone szczotki i mopSprzątanie pełne uniesieńW zależności od potrzeb, szczotki i mop mogą być uniesione samoczynnie aby zmaksymalizować skuteczność sprzątania, a także uniknąć pozostawiania plam.Ciche mycieSprząta gdy odpoczywaszPotrzebujesz posprzątać gdy odpoczywasz? Twój robot może zminimalizować hałas podczas mycia podłogi, co pozwoli Ci się zregenerować w dowolnym momencie.Unikanie przeszkód Reactive 3DWystarczająco sprytny, żeby trzymać się z dala od kłopotówDzięki światłu strukturalnemu 3D i technologii obrazowania w podczerwieni, system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, zarówno w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach, produktywne sprzątanie bez zmartwień.42 obiektyNawigacja laserowa PreciSense®najkorzystniejsza z dróg, za każdym razemSystem nawigacji laserowej PreciSense® to mózg stojący za niesamowitymi możliwościami robota.

  Skanuje, a następnie formuje szczegółową mapę, żeby wytyczyć najbardziej stosowną trasę sprzątania Twojego domu nie pozostawiając brudowi drogi ucieczki.Personalizacja przez aplikacjęInteligentne rekomendowanie stref wykluczonychMiejsca w których robot może łatwo utknąć są samoczynnie sugerowane jako potencjalne strefy wykluczone, by zapobiec takim sytuacjom na niewielkich powierzchniach.

  Możesz również rysować wirtualne ściany blokujące robotowi dostęp do określonych obszarów. Wszystko w aplikacji Roborock.Mapuj produktywniej, sprzątaj szybciej.Doświadcz szybkiego i sprawnego sprzątania, jako że Twój robot może utworzyć mapę choćby 6 razy szybciej w porównaniu z pierwszym sprzątaniem oraz wykonać codzienne sprzątanie do 30% szybciej.szybkie ładowanie30% szybciej*Szybsze wznawianie sprzątania, dzięki 30% szybszemu niżeli wcześniej ładowaniu.Ładowanie poza szczytemMożesz wybrać okresy ładowania poza szczytem, by oszczędzać energię elektryczną, a także ograniczyć koszty korzystania z niej w godzinach szczytu.Harmonogramy sprzątaniaSam stwórz harmonogram, według którego robot będzie sprzątał wskazane pomieszczenia w określony sposób o zadanych godzinach.

  Według planu lub na żądanie.Mapowanie 3DMapa 3D pozwala starannie odwzorować wirtualnie Twój dom, a dzięki możliwości dodawania mebli mo

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące iRobot. Ranking TOP10 modeli

Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444)

Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444) Najniższa Cena Online

Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:360 min;Czas pracy:250 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, laserowy, odległości, podczerwieni, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, odkurzanie punktowe, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:automatyczne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujka ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory rozpoznające wielkość wnętrza, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:HomeDirect;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcelik.tud4&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/homedirect-sda/id1603394764?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://www.beko.com/pl-pl/produkty/automatyczne-roboty-odkurzajace/robot-sprzatajacy-vrr-94314-vb;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:VRR80214DB;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,4 l;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, cichy, intensywny, miejscowy, powtarzania sprzątania, typowy, wzdłuż ścian;rodzaj:robot sprzątający;Sterowanie:za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa z włosiem;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 nakładki mopa z mikrofibry, 2 worki, dodatkowy filtr, pojemnik na wodę, przystawka do mopowania, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia, zasilacz;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka gumowa z włosiem;Wysokość:9,5 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna Beko HomeDirect, nawigacja laserowa LDS, detektor LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny odkurzacz / robot czyszczący Dreame F9

  Inteligentny robot sprzątający Dreame F9, zapewni Ci czystość i porządek w Twoim domu bez jakiegokolwiek wysiłku. Solidna moc ssania 2500Pa i długa praca baterii to nie jedyne zalety Dreame F9. Jego smukły design wyśmienicie złączy się do każdego wnętrza mieszkania.

  Optyczna nawigacja 2.0

  Odkurzacz posiada skaner 360°, dzięki któremu odkurzacz może stworzyć mapę mieszkania w czasie rzeczywistym. Potrafi zeskanować do 30,000 punktów danych na sekundę. Sam możesz zaplanować jaką przestrzeń wyczyści odkurzacz Dreame F9.

  znakomicie czyści powierzchnie

  wyekwipowany w niezawodny japoński silnik bezszczotkowy producenta NIDEC, który idealnie poradzi sobie choćby z największym brudem. Dzięki sprężystej obrotowej szczotce produkowanej z mikrofibry bezproblemowo pozbędziemy się z mieszkania niechcianego kurzu. Boczne szczotki czyszczą z prędkością 190 rpm. Zbiornik na kurz ma dwie warstwy i system filtracji, a jego pojemność wynosi aż 600 ml. Postępowy mop z mikrofibry zabija aż 99.9% bakterii.

  Inteligentne ładowanie

  Przy niskim poziomie baterii, odkurzacz sam odszuka drogę do ładowarki i podłączy się do niej choćby podczas Twojej nieobecności. Inteligentne rozwiązanie bez potrzeby kontrolowania stanu baterii.

  Przeszkody mu nie straszne

  Dreame F9 posiada 8 sensorów, które pomogą uniknąć wszelkich przeszkód oraz zapobiegną upadkowi urządzenia z wysokości. Bez obaw o zniszczenie odkurzacza. W przypadku kiedy dziecko bawi się na podłodze, wystarczy postawić moduł wirtualnej ściany. Emituje on wiązkę podczerwieni, która stanowi barierę dla urządzenia.

  staranne obliczenia

  Urządzenie używa inteligentnego, dynamicznego mapowania z kalkulacją drogi do 50 razy na sekundę, dzięki czemu sam odszuka trafną trasę i wysprząta całe mieszkanie jeszcze szybciej.

  5 nowoczesnych funkcji

  Poznaj najlepszy układ i stosownie zaplanuj trasę. Odkurzacz posiada 5 funkcji, które idealnie ułatwią sprzątanie mieszkania, według ustalonego przez Ciebie planu:

  • Zapamiętanie mapy i podział pokoi
  • Czyszczenie wybranych miejsc
  • Możliwość utworzenia wirtualnej bariery
  • Czyszczenie innych miejsc
  • Zmiana nazwy wybranego wnętrza

  Pojemnik na wodę

  Odkurzacz ma zbiornik na wodę o dużej objętości 200ml. Wodę starczy uzupełnić raz,łatwo wyczyścić całe mieszkanie - to aż 90 minut czyszczenia na mokro. Odkurzacz posiada kontrolę przed zalaniem, a mop o szerokości 317 mm potrafi precyzyjnie wyczyścić każde obszerniejsze wnętrze.

  3 tryby przepływu wody

  Do wyboru 3 tryby przepływu wody zależnie od sytuacji:

  • Tryb słaby: po myciu podłóg, powierzchnia błyskawicznie przesycha (tryb wyśmienity podczas sporej wilgotności powietrza na zewnątrz)
  • Tryb średni: do codziennego czyszczenia powierzchni.
  • Tryb wysoki: do bardzo zanieczyszczonej powierzchni.

  Sterowanie za pomocą aplikacji

  Aplikacja Xiaomi home zezwala na sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Będąc w pracy, możesz uruchomić odkurzaczswobodnie odkurzył cały dom w czasie, gdy nie ma w nim domowników. Jeszcze dzięki aplikacji bezproblemowo zaplanujesz dokładnie każdy proces sprzątania, od ustawienia czasu po wybranie solidnych pomieszczeń czy postawienia wirtualnej ściany jako blokady. Aplikacja pozwala na wszechstronną i kompleksową obsługę odkurzacza.

  W zestawie

  Inteligentny odkurzacz Dreame F9

  Stacja ładowania

  Zasilacz

  Narzędzie do czyszczenia

  Zbiornik na wodę

  Mop

  Specyfikacja

  • Model: Dreame F9
  • rozmiary: 350 x 350 x 80 mm
  • Waga: 1,5 kg
  • objętość akumulatora: 5200 mAh
  • Moc ssąca: 2500 Pa
  • objętość zbiornika na kurz: 600 ml
  • objętość zbiornika na wodę: 200 ml
  • Silnik: Japoński NIDEC High-Speed Motor
  • Czas pracy: 150 min
  • Moc znamionowa: 40 W
  • Funkcje: Planowanie sprzątania, samodzielne ładowanie, zdalne sterowanie,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Zaco. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający XIAOMI Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM

Robot sprzątający XIAOMI Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM Najniższa Cena Online

Robot sprzątający XIAOMI Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający XIAOMI Mop 2 Pro+ STYTJ02ZHM
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  UWAGA!!!OUTLET!!!

  POWÓD PRZECENY:

  towar POCHODZI ZE ZWROTU!!!

  KLIENT UŻYŁ GO RAZ I ZWRÓCIŁ DO SKLEPU!!!

  LEKKO USZKODZONE PUDEŁKO, a także DELIKATNE ŚLADY

  UŻYUTKOWANIA - POZA TYM NIC URZĄDZENIU NIE DOLEGA!!!

  URZĄDZENIE JEST sprawnE, ma WSZYSTKIE

  ORYGINALNE AKCESORIA!!!

  GWARANCJA 6 MIESIĘCY!!!

  Odkurzacz

  Mi Robot Vacuum-Mop 2

  Inteligentny robot odkurzająco-mopujący o siłe ssania na poziomie aż 2700 Pa. W pełni automatyczne sprzątanie z użyciem aplikacji mobilnej. Elektroniczny zbiornik na wodę, mapowanie vSLAM.

  Mi Robot Vacuum-Mop 2

  Twój specjalista od czyszczenia podłóg

  Siła ssania 2700 Pa

  ulepszona wersja z mopem ciśnieniowym do sprawnego usuwania plam

  Inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę 2 w 1

  Zasilanie 3200 mAh gwarantujące dłuższą żywotność baterii

  mistrzowskie czyszczenie podłóg, aby utrzymać je czyste i wolne od brudu

  Moc ssania 2700 Pa

  długotrwałe, produktywne i natychmiastowe sprzątanie

  Zmodernizowane zamiatanie i mopowanie pod ciśnieniem

  Wysoka produktywność sprzątania

  lepsze inteligentne funkcje interaktywne

  samoczynne strefowanie, definiujesz obszar, który chcesz oczyścić

  Do 110 minut pracy na baterii

  Jedno ładowanie wystarcza na oczyszczenie całego domu

  Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu

  Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia potężne, długofalowe ssanie, aby natychmiastowo i produktywnie zbierać brud i zanieczyszczenia. Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i najróżniejszego rodzaju resztki są natychmiast usuwane przez Mi Robot Vacuum-Mop 2.

  NIDEC

  Japoński silnik bezszczotkowy

  4 prędkości

  Tryb ssania

  550 ml

  szeroka pojemność zbiornika na kurz

  nowe ustawienie szczotki dla skrupulatnego czyszczenia kątów i szczelin

  Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  Sześciokątna szczotka boczna o pełnym pokryciu

  Skuteczne czyszczenie i usuwanie kurzu

  Szczotka główna z super gęstych włókien 0,1 mm

  Zamiatanie głębokich szczelin

  udoskonalone zamiatanie i mopowanie pod ciśnieniem ułatwiające usuwanie plam

  Nowy, zmodernizowany moduł zamiatania i mopowania pod ciśnieniem sprząta bardziej sprawnie i pomaga eliminować wodę, kurz i inne zabrudzenia.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem

  Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o obszerności 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności dobierania wody.

  skrupulatne skanowanie całego otoczenia domu w celu zaplanowania najszczególniej sprawnej trasy

  Nowy, zmodernizowany, prędki system nawigacji wizyjnej, który zezwala na precyzyjne skanowanie otoczenia domu w ruchu i tworzenie planu sprzątania.

  Inteligentny interfejs dopasowany do potrzeb użytkownika, który pomaga robotowi lepiej wykonywać polecenia

  progresywne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, by były bardziej wrażliwe na potrzeby sprzątania w gospodarstwie domowym niż poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak automatyczny podział na strefy i edycja map.

  Nowy czterordzeniowy układ Cortex™-A53 o wysokiej skuteczności obliczeniowej

  Czterordzeniowy procesor Cortex™-A53, w połączeniu z algorytmem VSLAM, gwarantuje zwiększoną moc obliczeniową dla dokładnego pozycjonowania w czasie rzeczywistym oraz inteligentnego wyznaczania ścieżek.

  Czas pracy akumulatora do 110 minut, ułatwiający poruszanie się po rozległych przestrzeniach

  ulepszona objętość baterii do 3200 mAh i żywotność baterii w trybie typowym do 110 minut to oszczędność czasu i wysiłku

  Aplikacja Mi Home

  Aplikacja Mi Home zagwarantuje monitorowanie stanu w czasie rzeczywistym, zdalne sterowanie i planowane sprzątanie

  Więcej funkcji do odkrycia
  • 8,1 cm smukły korpus zapewnia swobodę ruchu podczas pracy w całym domu
  • samoczynne ładowanie, kontynuacja sprzątania od poprzedniego momentu
  • Możliwość pokonywania przeszkód do 20 mm - prosto pokonuje progi, krawędzie i wykładziny
  • Wsparcie aktualizacji OTA i więcej funkcji w przyszłości
  informacje technologiczne
  • Kolor: Biały
  • Model: BHR5055EU
  • rodzaj towaru: Odkurzacz
  • Procesor: Cortex A53 (4 rdzenie)
  • Funkcje: Zdalne sterowanie poprzez aplikację
  • Funkcje odkurzacza: Bezworkowa budowa, czujka klifu, sensor kolizji, czujnik ściany, czujka spadania, Mycie podłóg, Samoładowanie, Ssanie, Zamiatanie, VSLAM, samoczynne dokowanie, Nawigacja wizualna 4.0, Pokonuje przeszkody o wysokości do 20mm, automatyczne wznawianie postępu od ostatniej pozycji
  • Łączność: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
  • Moc ssania: 2700Pa
  • pojemność pojemnika na kurz: 550 ml
  • Obszar oczyszczenia: 150 m²
  • Zasilanie: Sieciowe, Stacja dokująca
  • pojemność baterii: 3200 mAh
  • Moc znamionowa: 40 W
  • Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 19.8V / 1A
  • Prąd wyjściowy: 14.4V
  • Napięcie znamionowe: 100~240Vac 50/60H
  • Kolor: Biały
  • Waga: 3,6 kg
  • Wysokość: 81 mm
  • Szerokość: 353 mm
  • Grubość: 350 mm
  • uzupełniające dane: Asystent Google, Alexa, Śledzenie postępów czyszczenia
  • komplet: asygnowana stacja ładująca, Odkurzacz, Szczotka boczna, Główna szczotka odkurzacza, Zbiornik na wodę, Instrukcja obsługi


Odkurzacz automatyczny z mopem Xiaomi Robot Vacuum S10, kolor biały

Odkurzacz automatyczny z mopem Xiaomi Robot Vacuum S10, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz automatyczny z mopem Xiaomi Robot Vacuum S10, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz automatyczny z mopem Xiaomi Robot Vacuum S10, kolor biały
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum S10 LDS Mop 3200 mAh 4000 Pa Inteligentny asystent sprzątania dla Twojego domu. Laserowa nawigacja, równomierne uwalnianie wody i długa żywotność pomogą kompleksowo zadbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Model: Xiaomi Robot Vacuum S10 Moc ssania: 4000 Pa objętość pojemnika na kurz: 300 ml objętość pojemnika na wodę: 170 ml Moc: 45 W Waga: 3,8 kg wymiary: 350 mm x 350 mm x 94,5 mm Czas ładowania: 4-5 h Inteligentny asystent w Twoim domu Xiaomi Robot Vacuum S10 jest wyekwipowany w technikę nawigacji laserowej, która może osiągnąć skanowanie 360°, ekspresowo zidentyfikować przestrzeń domową i zbudować skrupulatną mapę domu.

  Wypukły czujnik LDS o zasięgu wykrywania 360 poziomów Robot zaopatrzony jest w najnowocześniejszy laserowy detektor odległości, który umożliwia precyzyjne pozycjonowanie, skrupulatne pomiary odległości i udoskonaloną produktywność.

  Odkurzanie wszelkich rodzajów zanieczyszczeń Dzięki silnemu silnikowi bezszczotkowemu, robot Vacuum prosto likwiduje kurz i włosy. Na dodatek zbiornik na wodę i pojemnik na kurz 2 w 1, co jest komfortowe i nie wymaga obaw.

  Inteligentny zbiornik na wodę Kontrola wilgotności mopa Inteligentny zbiornik na wodę uwalnia wodę równomiernie, żeby zapewnić stałą wilgotność bez moczenia podłogi. Istnieją trzy różne ustawienia ilości wody,dopasować się do różnorodnych rodzajów podłóg.

  Zygzak i kształt Y metody czyszczenia Symulacja czyszczenia ręcznego Mopowanie w zarysie litery S zapewnia maksymalną sprawność czyszczenia, natomiast mopowanie w profilu litery Y symuluje czyszczenie ręczne, mopując wielokrotnie od lewej do prawej strony, by zapewnić efektywne eliminowanie plam z podłogi.

  obszerna objętość baterii 3200mAh Długa żywotność Bateria o pojemności 3200mAh pozwala na pracę robota odkurzającego do 130 minut* sprzątania w trybie typowym. Mnóstwo czujników, mniej uderzeń i utrudnień Dzięki wielu czujnikom Robot Vacuum jest w stanie rozpoznać złożone środowisko, co efektywnie zniża prawdopodobieństwo jego awarii lub utknięcia.

  Połącz się z aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, żeby odblokować więcej funkcji czyszczenia Użyj aplikacji Mi Home/Xiaomi Home, aby zdalnie sterować odkurzaczem robotem i śledzić postępy w sprzątaniu. Obsługa aktualizacji OTA Uzyskaj wszystkie najnowsze funkcje Ulepszenia i aktualizacje aplikacji są wydawane stale, by poprawić efektywność towaru i sprawić, iż Twój Mi Robot Vacuum S10 będzie bardziej inteligentny.

  SPECYFIKACJA technicznA Model: Xiaomi Robot Vacuum S10 Moc ssania: 4000 Pa objętość pojemnika na kurz: 300 ml objętość pojemnika na wodę: 170 ml objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 45W Waga: 3,8kg wymiary: 350 mm x 350 mm x 94,5mm Czas ładowania: 4-5 godzin Funkcje i cechy System nawigacji wizualnej Zdalne sterowanie przez aplikację Bezworkowa kompozycja Pamięć do 5 map sensor LDS - laserowe skanowanie pomieszczenia detektor klifu Obsługa map na wielu piętrach Obsługa stref i obszarów no-go Asystent głosowy Google i Alexa sensor kolizji czujnik szybkości czujka indukcyjny Żyroskop detektor radarowy Pokonywanie przeszkód do 20mm Obsługa wielu pięter czujka ściany 4 tryby pracy Mycie podłóg Odkurzanie Odkurzanie z myciem podłóg zestaw gromadzi Pojemnik na kurz ze zbiornikiem na wodę Odkurzacz Xiaomi Robot Vacuum S10 Szczotka główna Pokrywa szczotki głównej Podkładka Szczotka do czyszczenia Szczotka boczna Stacja ładująca przewód zasilający Instrukcja obsługiInne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Cenione odkurzacze mopujące. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa,
 • odkurzacze mopujące jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące, odkurzacz mopujący cena, opinie o odkurzaczach mopujących, ranking odkurzaczy mopujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *