Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra Czarny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to świeże podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie) Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa kompozycja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do szybkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  automatyczny mechanizm zbierania kurzu może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą wydajnością, gwarantując, że odkurzacz może działać płynnie i wydajnie przez cały czas. Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o obszernej objętości 4L Oprócz tego, iż Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest przystępny w użyciu i nietrudny do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy pokaźniejszą objętość niżeli pojemnik do samoczynnego opróżniania.

  Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie. Super moc ssania 4000 Pa Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został wyekwipowany w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zapewnia długofalowe, silne ssanie, by oczyścić kurz, sierść zwierząt i zanieczyszczenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem.

  Wykorzystuje pojemnik na kurz o wielkiej pojemności 550 ml. Przypasuj moc ssania z czterech przystępnych poziomów. Trwała i długa żywotność baterii Akumulator o wielkiej pojemności 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez potrzeby częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij różnorodne zapotrzebowania w zakresie sprzątania Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę powoduje, iż woda będzie dozowana równomiernie, uniemożliwia wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,skrupulatnie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zaopatrzony jest w technikę unikania przeszkód 3D, może lokalizować kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód, a także odpowiednio wcześniej zwalniać żeby je ominąć dzięki temu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami Przedni czujka ToF może starannie wykrywać dane przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Bezpieczne sprzątanie przy schodach czujnik klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku.

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Dokładne skanowanie i produktywne pokrycie technologia nawigacji laserowej LDS nowej generacji skrupulatnie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma nad wyraz wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej objętości utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną korzystną cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o pokaźnej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Potężny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został wyekwipowany w potężny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest klasyczną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niepokaźna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyekwipowany Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny i energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam wykrywa stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie starannie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi znakomicie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i nieduże progi nie będą problemem.

  na dodatek nieduża wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyposażony w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  przy pomocy niezwykle skrupulatnego algorytmu SLAM stwarza i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najszczególniej produktywny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja znakomicie pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne dodatkowe informacje: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu czujka kolizji czujnik LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia sensor przyspieszenia czujnik radarowy czujnik ściany czujnik spadania czujnik zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa kompozycja Mopowanie pakiet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Tesla. Ranking TOP10 modeli

Nilfisk Combi

Nilfisk Combi Najniższa Cena Online

Nilfisk Combi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nilfisk
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nilfisk Combi
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj odkurzanie i mycie podłogi z kafli i twardego drewna można wykonać za jednym razem, używając odkurzacza Nilfisk Combi. Oszczędzaj czas i rozprawiaj się z suchym i mokrym brudem w swym domu - czystość i higiena bez kompromisów.

  Zdrowie i higiena w domu - oszczędzaj czas, dzięki możliwości odkurzania i mycia przy jednym przebiegu. Odkurzacz został zaprojektowany do sprzątania mokrego i suchego brudu na płytkach i podłogach z twardego drewna bez konieczności zmiany urządzenia, dzięki czemu komfortowe sprzątanie jest osiągalne przy użyciu jednej maszyny.

  Gdy Ci potrzeba tylko odkurzacza, możesz używać go bez płynu do prędkiego czyszczenia suchego pyłu i zanieczyszczeń. By zapewnić pełne, higieniczne sprzątanie, myjka może jednocześnie odkurzać i myć, zapewniając kompleksowe, głębokie czyszczenie mokrych i suchych zanieczyszczeń.

  rewelacyjne rozwiązanie do domów z dziećmi lub zwierzętami, gdzie przyda się elastyczność jednego urządzenia w zakresie sprzątania na sucho i na mokro. Moc: 450 W. Przewód zasilający o długości 7 m. Zasięg pracy: 8 m.

  pojemność pojemnika na kurz: 0.525 ml. Objętość zbiornika na wodę: 0.55 ml....


Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 Mi Robot Vacuum-Mop Essential Pełna czystość każdego pomieszczenia w nowym wydaniu! Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 to skuteczna moc ssania 2200 Pa z 4 poziomami regulacji, inteligentnie dostosowująca się do czyszczonego podłoża.

  Mi Robot Vacuum Mop Essential. Autonomiczny odkurzacz zamiatająco-myjący Inteligentne planowanie ścieżki sprzątania, zamiatanie i mycie, 3 stopnie dozowania wody, smukła pokrywa – dociera do wszystkich zakamarków, wysoka moc ssania 2200 Pa i długi czas czyszczenia, 3-stopniowa filtracja – Nylon, gąbka, HEPA, zdalne sterowanie przez aplikację mobilną – to wszystko łączy w sobie robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103.

  teraz sprzątanie może stać się widocznie przyjemniejsze. Ogromna siła ssania 2200 Pa. Bateria 2500 mAh pozwajająca oczyścić 90 m2 Ogromna siła ssania w robocie sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 o wartości 2200 Pa zapewni skrupulatniejsze czyszczenie, niż mógłbyś się spodziewać.

  Dzięki baterii o pojemności 2500 mAh robot może wysprzątać pokój o wielkości 90m2! skuteczne odkurzanie i mopowanie w jednym. Podwójna moc sprzątania Ciesz się bezbłędnie czystym domem z robotem sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103!

  Nie możesz sobie poradzić ze sprzątnięciem włosów bądź sierści? teraz nie będzie to problemem - robot sprzątający idealnie radzi sobie z pozbyciem się z podłoża włosów i sierści. Oprócz tego posiada 4 tryby inteligentnie dopasowujące pracę robota sprzątającego i bezproblemowo wciąga pokaźne skażenia o wielkości ziaren soi.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Roborock. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne odkurzacze, nazywane też robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia sprawnie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności?Odkurzacz samoczynny RVC701 zaopatrzono w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu generuje mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, iż nasze podłogi będą lśniły czystością.Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy zagwarantuje ponadto, że nie będzie on obijał mebli oraz ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, by urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona przez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.produktywny i niezawodny silnik bezszczotkowy zagwarantuje wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zaimplementowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot świetnie poradzi sobie z kurzem równocześnie na gładziutkiej podłodze doszlifowanej drewnem albo ceramiką, jak i na wykładzinach, a także dywanach z krótkim włosiem.

  zanieczyszczenia zatrzymywane są w obszernym zbiorniku o obszerności 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.zastosowanie najmocniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów zapewnia nam, że powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla domowników.Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania sprawia, iż staje się on najmocniej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o pojemności 0,2 l dozuje odpowiednią ilość wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i zapobiegając moczeniu podłoża.

  dzięki temu nie musimy się martwić, iż wody będzie za niewiele i zabrudzenia nie zostaną usunięte iż podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest stanowczo niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zastosowaniu mocnego i wydajnego akumulatora o obszerności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co umożliwia mu posprzątanie naprawdę obszernej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania albo kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego procesu odkurzania.w sytuacji, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy użyć załączony do zestawu pasek magnetyczny...


Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia solidne, długookresowe ssanie, by natychmiastowo i produktywnie zbierać brud i zanieczyszczenia.

  Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i różnego rodzaju resztki są natychmiast usuwane przez odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. Świeże ustawienie szczotki dla precyzyjnego czyszczenia kątów i szczelin Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności dopełniania wody.

  Inteligentny interfejs progresywne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, aby były bardziej wrażliwe na zapotrzebowania sprzątania w gospodarstwie domowym niżeli poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak automatyczny podział na strefy i edycja map.


Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;objętość zbiornika:0,55 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;rodzaj:odkurzacz automatyczny;seria (wariantowanie):Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:10 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ Czarny Inteligentny Odkurzacz STYTJ02ZHM technologia ToF 3D jest powszechnie użytkowana w pojazdach autonomicznych, jej stosowanie pozwala na precyzyjne zidentyfikowanie przeszkody i obliczenie dystansu przy pomocy zaimplementowanych czujników.

  Prezentowany Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ bazuje na tej technologii, co powoduje,skuteczność sprzątania osiąga niesłychany do tej pory poziom. Inteligentna analiza otoczenia oraz omijanie przeszkód: Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ lokalizuje wszelkie przeszkody na swej drodze (np.

  kable czy buty) za pomocą czujników nowej generacji, które są 10-krotnie staranniejsze niżeli czujniki podczerwieni. Gdy odkurzacz wykryje przeszkodę, zwalnia, by uniknąć zderzenia, omija ją i kontynuuje swoją pracę.

  Inteligentna analiza i pomiar przestrzeni: Kamera ToF i specjalny czujka o wysokiej precyzji potrafią zweryfikować, czy szczelina jest wystarczająco duża, żeby odkurzacz mógł się bez problemu przemieścić, co pozwala zapobiec zaklinowaniu się robota sprzątającego w wąskich przestrzeniach.

  Gdy przestrzeń jest zbyt wąska, robot zmienia po prostu swoją trasę. 3D VSLAM – wizualna nawigacja do starannego mapowania otoczenia: Sensory ToF i nawigacja VSLAM współpracują ze sobą dzięki innowacyjnym algorytmom.

  Pozwala to powiększyć precyzję mapowania otoczenia, a na skutek czego zaplanować adekwatną trasę sprzątania. Moc ssąca na poziomie 3000 Pa – skrupulatne sprzątanie: Wysokiej klasy silnik o powiększonej wydajności gwarantuje precyzyjne i nieprzerwane sprzątanie.

  Odkurzacz łatwo oczyszcza z kurzu i brudu każdą najmniejszą szczelinę. Gęsta szczotka i podwójna filtracja: Moduł sprzątający precyzyjnie przywiera do powierzchni, dzięki szczotce o wysokiej gęstości włosia i podwójnej warstwie filtrującej pracuje sprawnie z wysoką precyzją.

  Pojemna bateria – dłuższa praca: wbudowana bateria o objętości 5200 mAh pozwala pracować urządzeniu w trybie standardowym poprzez 180 minut, co wystarcza na posprzątanie 240 m² powierzchni. Sterowany elektrycznie zbiornik na wodę: Robot jest zaopatrzony w zbiornik na wodę o pojemności 250 ml.

  Urządzenie samodzielnie kontroluje ilość zużywanej wody. Podłoga jest zmywana równomiernie, bez pozostawiania zacieków i kropel wody. Pełny zbiornik umożliwia umycie do 160 m² powierzchni. Aplikacja Mijia – zdalne sterowanie: Aplikacja Mijia umożliwia kontrolowanie cyklu sprzątania i zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym z poziomu smartfona.

  firma Xiaomi Nazwa Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Model STYTJ02ZHM Łączność Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n 2.4GHz kolor Czarny Funkcje urządzenia Ssanie Zamiatanie Mopowanie Moc ssania 3000Pa Moc znamionowa: 40W 4 poziomy ssania Japoński silnik bezszczotkowy NIEDEC® Regulacja mocy ssania Tak, przez aplikację Xiaomi Home pojemność baterii 5200 mAh Napiecie znamionowe: 14.4 V objętość zbiornika na śmieci 550 ml objętość zbiornika na wodę 250 ml 3 poziomy kontroli wody CzasInne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Cenione odkurzacze mopujące. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa,
 • odkurzacze mopujące jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące, odkurzacz mopujący cena, opinie o odkurzaczach mopujących, ranking odkurzaczy mopujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.