Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza do 2000 zł z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro

  Pozbądź się brudu momentalnie i sprawnie. Jimmy HW9 Pro to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania, który zadba o kompleksowe czyszczenie różnych powierzchni. Zastosowanie silnika bezszczotkowego przekłada się na wysoką wydajność, cichą pracę i lekką wagę urządzenia. Lepsza budowa pozwala komfortowo sprzątać trudno dostępne miejsca, a ekran LED i asystent głosowy upraszczają obsługę. Na dodatek HW9 Pro czyści i suszy wałek szczotki, dzięki czemu unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem.

  Niezastąpiony w walce z brudem

  Jimmy HW9 Pro precyzyjnie eliminuje brud pozostawiając powierzchnie wolne od zanieczyszczeń. W trybie Auto samoczynnie dopasowuje moc ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni. Uporczywe plamy, włosy, kurz - nic nie umknie jego uwadze. Co więcej, zbiornik na czystą wodę element z jonami srebra, które działają antybakteryjnie i usuwają do 99,9% bakterii.

  potężny silnik bezszczotkowy

  Urządzenie sprawnie rozprawia się z uciążliwym brudem za sprawą silnika bezszczotkowego. Powstał ze stopu magnezu, co przekłada się na wodoodporność na poziomie IPX8. Jego wydajność wzrosła o 15% względem poprzednich modeli, dzięki temu praca odkurzacza jest skuteczniejsza. Z kolei waga produktu została zredukowana o 35%. W dodatku Jimmy HW9 Pro gwarantuje cichą pracę, nie musisz zatem obawiać się uciążliwego szumu.

  Wyczyścisz niemal każdy zakamarek

  Z Jimmy HW9 Pro pozbędziesz się brudu w dodatku z trudno przystępnych miejsc. Urządzenie pozwala odkurzać nawet pod kątem 180°, więc bez problemu wyczyścisz przestrzeń pod łóżkiem, kanapą, szafą itp. Ponadto specjalna kompozycja szczotki zezwala na mycie i odkurzanie wzdłuż ścian. Przekonaj się sam!

  znakomity do dywanów i twardych powierzchni

  Odkurzacz spełni oczekiwania w przypadku rozmaitego rodzaju podłóg. Został wyposażony w wałek do takich powierzchni jak kafelki czy panele, który zbiera kurz, włosy, plamy, resztki jedzenia itp. Natomiast wałek do dywanów wytrzepuje zalegający w jego włóknach kurz, włosy i inne skażenia. Z Jimmy HW9 Pro z łatwością zadbasz o czystość w domu!

  Funkcja samoczyszczenia

  Dzięki Jimmy HW9 Pro nie musisz ręcznie czyścić szczotki po każdym sprzątaniu - odkurzacz zrobi to za Ciebie, starczy, iż naciśniesz adekwatny przycisk. Urządzenie wykorzystuje system samoczyszczenia, dzięki czemu płucze wałek szczotki i kanał przepływu powietrza. Następnie samoczynnie wysuszy wałek szczotki, by zapobiec mnożeniu się bakterii i przedłużyć żywotność towaru. Przekonaj się, jakie to proste!

  Dopracowany w każdym calu

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy podkreśla się precyzyjnie przemyślaną konstrukcją. W porównaniu do starszych modeli waga urządzenia została zmniejszona o 20%, co upraszcza jego przenoszenie. Co więcej, słuszna wysokość Jimmy HW9 Pro i praktyczny uchwyt zwiększają komfort stosowania. Istnieje też możliwość podmiany akumulatora na nowy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo został wyposażony w oddzielny zbiornik na czystą i brudną wodę o obszerności 0.4 l (każdy). Możesz zatem umyć pokaźniejsze obszary bez przerw na kompletowanie wody i nie martwić się o zapchanie zbiornika.

  komfortowa obsługa

  Korzystanie z odkurzacza jest stanowczo proste. Zastosowany ekran LED dostarczy Ci informacji odnośnie pozostałego czasu pracy, stężenia kurzu, statusu pracy, ewentualnym błędzie itp. Z kolei obsługa asystenta głosowego przypomni o uzupełnieniu wody w zbiorniku, konieczności naładowania, czy wyczyszczenia wałka szczotki. W dodatku dedykowany przycisk pozwala rozpylać wodę - Ty decydujesz kiedy będzie potrzebna. Co więcej, nie musisz się obawiać mokrych plam i czekać zbyt długo, aż podłoga wyschnie.

  W komplecie
  • odkurzacz
  • akumulator
  • uchwyty na akcesoria
  • zapasowy wałek szczotki
  • szczoteczka do czyszczenia
  • stacja ładowania
  • zasilacz
  • środek czyszczący

Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444)

Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Tesla. Ranking TOP10 modeli

Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko robosmartpro vrr94314vb funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 65db (8690842605444)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:360 min;Czas pracy:250 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, laserowy, odległości, podczerwieni, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, odkurzanie punktowe, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:automatyczne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensor ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:HomeDirect;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcelik.tud4&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/homedirect-sda/id1603394764?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.beko.com/pl-pl/produkty/samoczynne-roboty-odkurzajace/robot-sprzatajacy-vrr-94314-vb;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:VRR80214DB;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,4 l;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, cichy, intensywny, miejscowy, powtarzania sprzątania, typowy, wzdłuż ścian;rodzaj:robot sprzątający;Sterowanie:za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa z włosiem;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 nakładki mopa z mikrofibry, 2 worki, dodatkowy filtr, pojemnik na wodę, przystawka do mopowania, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia, zasilacz;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka gumowa z włosiem;Wysokość:9,5 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna Beko HomeDirect, nawigacja laserowa LDS, czujka LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Hoover HG5 Hydro HG530H 011 Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB (8059019065946)

Hoover HG5 Hydro HG530H 011 Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB (8059019065946) Najniższa Cena Online

Hoover HG5 Hydro HG530H 011 Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB (8059019065946) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HG5 Hydro HG530H 011 Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB (8059019065946)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:300 min;Czas pracy:90 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, laserowy;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, odkurzanie punktowe, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:HG5;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haiereurope.hg5&pli=1;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/us/app/hg5/id6444718964;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://www.hoover-home.com/pl_PL/odkurzacze-automatyczne/38383008/hg530h-011/;Kolor:czarno-szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:5;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Hoover HG5 Hydro HG530H;Model filtra:S132, S134;objętość zbiornika:0,2 l;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, miejscowy, punktowy;rodzaj:robot sprzątający;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa z włosiem;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 dopełniające szczotki boczne, 2 ściereczki z mikrofibry do pracy na mokro, dodatkowy filtr, stacja dokująca, szczoteczka do czyszczenia, zasilacz;Szczotki:2 szczotki boczne;Wysokość:10,3 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna, detektor LiDAR, system wizyjny 360°;Zmywalny pojemnik na kurz:nie...

robosmartpro vrr84314vb funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 65db marki Beko

robosmartpro vrr84314vb funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 65db marki Beko Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Moneual. Ranking TOP10 modeli

robosmartpro vrr84314vb funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 65db marki Beko - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: robosmartpro vrr84314vb funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 65db marki Beko
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:360 min;Czas pracy:250 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, laserowy, odległości, podczerwieni, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, odkurzanie punktowe, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:samoczynne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujnik ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:HomeDirect;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcelik.tud4&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/homedirect-sda/id1603394764?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.beko.com/pl-pl/produkty/automatyczne-roboty-odkurzajace/robot-sprzatajacyy-vrr-84314-vb;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,4 l;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, cichy, intensywny, miejscowy, powtarzania sprzątania, charakterystyczny, wzdłuż ścian;rodzaj:robot sprzątający;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa z włosiem;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 nakładki mopa z mikrofibry, dodatkowy filtr, pojemnik na wodę, przystawka do mopowania, stacja dokująca, szczoteczka do czyszczenia, zasilacz;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka gumowa z włosiem;Wysokość:9,5 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna Beko HomeDirect, nawigacja laserowa LDS, sensor LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Sencor SRV 9150WH Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 70dB

Sencor SRV 9150WH Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 70dB Najniższa Cena Online

Sencor SRV 9150WH Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 70dB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 9150WH Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 70dB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:300 min;Czas pracy:120 min;Czujniki:laserowy, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, tryb Eco;Inne:lampa UV;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Sencor HOME;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sencor.home&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/us/app/sencor-home/id1586323736;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.sencor.pl/odkurzacz-samoczynny/srv-9150wh;Kolor:biały;Lampa UV:tak;ilość programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,6 l;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, cichy, manualny, spiralny, charakterystyczny, suchy;wariant:robot sprzątający;Sterowanie:pilotem, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:miękka;Średnica:33 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 dopełniające szczotki boczne, nakładka do mopowania, pilot zdalnego sterowania, pojemnik na wodę, przewód zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka gumowa z włosiem;Wysokość:10,1 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, nawigacja LiDAR PreciSense, system nawigacji Sencor Nav.;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop

Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny mopujący 3w1 Puron PU30 Flex Mop

Odkurzacz JIMMY HW10 PRO (Mopujący) (6946499311699)

Odkurzacz JIMMY HW10 PRO (Mopujący) (6946499311699) Najniższa Cena Online

Odkurzacz JIMMY HW10 PRO (Mopujący) (6946499311699) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń

Electrolux Pure 600 Wet ES62P25WET - mopujący - stojący

Electrolux Pure 600 Wet ES62P25WET - mopujący - stojący Najniższa Cena Online

Electrolux Pure 600 Wet ES62P25WET - mopujący - stojący - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Pure 600 Wet ES62P25WET - mopujący - stojący
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:15 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:żółty/złoty;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:biało-złoty;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:40 min;Moc wejściowa:0 W;Model:Electrolux Pure 600;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:5-stopniowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 l;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:eco, max, normal;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,86 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:15,3 cm;wymiary - szerokość:25,1 cm;wymiary - wysokość:109,4 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:końcówka do mopowania;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, ssawka szczelinowa długa, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Roborock q5 pro funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia

Roborock q5 pro funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia Najniższa Cena Online

Roborock q5 pro funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock q5 pro funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:240 min;Czujniki:krawędzi, laserowy, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:0;Model:Roborock Q5 Pro;objętość zbiornika:0,77 l;Poziom hałasu:0 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;wariant:robot sprzątający;seria:Q7 Pro;Sterowanie:za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość:9,6 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna, nawigacja LiDAR PreciSense;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Roborock q5 pro+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia

Roborock q5 pro+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia Najniższa Cena Online

Roborock q5 pro+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock q5 pro+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:240 min;Czujniki:krawędzi, laserowy, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:0;Model:Roborock Q5 Pro;objętość zbiornika:0,77 l;Poziom hałasu:0 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;rodzaj:robot sprzątający;seria:Q7 Pro;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja samooczyszczająca;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość:9,6 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, nawigacja LiDAR PreciSense;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Cenione odkurzacze mopujące. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa do 2000 zł,
 • odkurzacze mopujące do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące do 2000 zł, odkurzacz mopujący do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach mopujących do 2000 zł, ranking odkurzaczy mopujących do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *