Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza do 1000 zł z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące do 1000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest także pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian, a także za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo proponuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania i odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  samoczynne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo likwiduje kurz, brud, piasek i innego typu zanieczyszczenia przy użyciu szczotki głównej w profilu litery V wspieranej silnikiem wytwarzającym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku znajdziemy jeszcze filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dostosowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy przemywającej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  obfity zbiornik na wodę o obszerności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Zezwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dobierania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować w trakcie Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest ponadto w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  samoczynny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za skuteczne wygarnianie zanieczyszczeń z krawędzi, rogów ścian i z trudnodostępnych zakamarków produktywnie wspomagają cały cykl czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i tworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i oferuje niestandardowe harmonogramy przypasowane do Naszych potrzeb. Poleca dodatkowo rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy komplet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • bezpłatnA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz myjący Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, żeby przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Moc: 400 W objętość zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, by zassać płyny i usunąć resztki wody, aby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym procesu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści likwiduje wszelkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy. JetClean może być stosowany do rozmaitego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 2800 obr/min.

  eliminuje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając świetne efekty czyszczenia. Likwiduje ponad 99% bakterii usuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest tworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna w pełni zbierają brud. W ten sposób usuwane są też bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego łatwe czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy jeszcze do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono wykorzystywane.

  System podwójnego przefiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / użyteczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i efektywne czyszczenie obszernych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami. Kształt urządzenia nietrudne czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wytwarzany jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co produktywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyrózniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał bardzo dobre noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  dane technicznE:pojemność zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw zawiera: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do starannego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najkorzystniejszy robot mopujący z starannym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, efektywnie likwiduje lepkie plamy, wytrzymałe zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Staranny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie skażenia. Pokaźniejsze nakładki pokrywają pokaźniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki czemu Braava Jet m6 sprząta obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają absorpcyjne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich zanieczyszczeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technikami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, żeby poznać plan domu, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ żeby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego albo kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swojej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 umożliwia dopasowanie preferencji sprzątania za pomocą aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy przy pomocy komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technikę Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący inicjuje pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Pokaźniejsza efektywność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszelkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Prosty w użyciu wystarczy wlać wodę. Żeby uzyskać długookresowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...


Beko VRT61225

Beko VRT61225 Najniższa Cena Online

Beko VRT61225 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT61225
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:17 minut;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, przystępne opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, moduł na akcesoria, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-czarny;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:150 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:2-stopniowy, EPA10, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,55 l;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:standard, turbo;typ filtra:zmywalny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:22 cm;wymiary - szerokość:27 cm;wymiary - wysokość:122 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka, nakładka mopująca, uchwyt ścienny, zestaw do przymocowania uchwytu;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;ekran:LED;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, łatwy do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technologia cyklonowa, technologia ssąca Beko PerformCyclone™...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące iRobot. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF522 YSP011

Hoover HF522 YSP011 Najniższa Cena Online

Hoover HF522 YSP011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF522 YSP011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  H-FREE 500 HYDRO PLUSDzięki H-FREE 500 HYDRO PLUS możesz odkurzać i wycierać w tym samym czasie dzięki dyszy wodnej H-Lab 2in1. Jest to też najistotniej kompaktowy odkurzacz akumulatorowy producenta Hoover z 69 cm w trybie przechowywania. Gwarantuje doskonałe rezultaty, a równocześnie gwarantuje imponującą produktywność czyszczenia.OCZYWISTA KONTROLA2 ergonomiczne kolorowe diody LED na słuchawce pokazują starannie stan naładowania baterii i wybrany tryb zasilania. Lewa strona ukazuje stan baterii przez cały czas podczas procesu czyszczenia i ładowania. Prawa strona namierza wybrany tryb wydajności i ostrzega, gdy wymagana jest konserwacja filtra wstępnego HYBRID CARE ROLLERDysza wodna H-Lab 2w1 jest zaopatrzona w specyficzny wałek Hybrid Care, który łączy w sobie bardziej miękkie włosie do delikatnego czyszczenia twardych podłóg, a także mocniejsze włosie do głębokiego czyszczenia dywanów w celu efektywnego usuwania kurzu i brudu ze wszystkich rodzajów podłóg usunąć. HYDRO-ROLKA 360 °Dysza wodna H-Lab 2in1 jest dostarczana z rolką hydrauliczną 360 °. Unikatowe włókno polimerowe, nadzwyczajne do zmywania twardych podłóg. Wszystko, co musisz zrobić, to napełnić zbiornik na wodę mieszaniną wody i detergentu. AKCESORIA ZINTEGROWANE W URZĄDZENIUH-FREE 500 HYDRO PLUS jest dostarczany ze szczotką do kurzu 2 w 1 i ssawką do tapicerki i ze zintegrowaną ssawką szczelinową. Akcesorium 2 w 1 jest wspaniałe do czyszczenia twardych powierzchni i dzianin, a ssawka szczelinowa jest nieprzeciętna do dotarcia nawet do najtrudniejszych miejsc. DŁUGIE PRACE BEZ OGRANICZEŃ KABLOWYCHBateria litowa H-FREE 500 HYDRO PLUS gwarantuje czas pracy do 45 minut w trybie automatycznym * i 35 minut w trybie standardowym **. * dla akcesoriów bez silnika. ** z główną dyszą napędzaną silnikiem. PrędkiE ŁADOWANIEOdkurzacz jest znów w pełni poręczny w zaledwie 2,5 godziny. Wystarczy podłączyć wtyczkę do smoczka, by go naładować. Alternatywnie możesz wyjąć akumulator i podłączyć go do dowolnego gniazdka elektrycznego w celu komfortowego ładowania. Akumulator jest jeszcze wyposażony w ekran LED, który demonstruje, kiedy należy naładować albo kiedy jest gotowy do wykorzystania. OŚWIETLENIE LED NA DYSZIEKurz i brud nie mają szans z H-FREE 500 HYDRO PLUS. Oświetlenie LED nasadki zapewnia maksymalną widoczność i pozwala dostrzec ukryty kurz nie tylko na podłodze, ale także na regałach oraz za poduszkami i kanapami. ProduktywnA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU DZIĘKI PODWÓJNEMU CZYSZCZENIU: ZASYSANIE I JEDNOCZESNE WYCIERANIEH-FREE 500 HYDRO PLUS zezwala na podwójne czyszczenie w celu jednoczesnego odkurzania i mopowania. Dysza wodna H-Lab 2w1 gwarantuje genialne zbieranie kurzu i brudu z twardych podłóg i dywanów dzięki unikalnemu wałkowi Hybrid Care, który nadaje się do jednoczesnego odkurzania i wycierania. QUICK PARK & GO *H-FREE 500 HYDRO PLUS jest zaopatrzony w QUICK PARK & GO *: system, który powoduje, iż sprzątani...

Hoover HF322 YHM011

Hoover HF322 YHM011 Najniższa Cena Online

Hoover HF322 YHM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF322 YHM011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, samostojąca konstrukcja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Moc wejściowa:65 W;Napięcie akumulatora:22 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,7 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:odzieżowy;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:24 cm;rozmiary - szerokość:25,2 cm;rozmiary - wysokość:115 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka, torba na akcesoria, uniwersalny środek czyszczący;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...


Hoover HF522 YSE011

Hoover HF522 YSE011 Najniższa Cena Online

Hoover HF522 YSE011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF522 YSE011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, znikomy), funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, samostojąca konstrukcja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:zielony metalik;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:2;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:90 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:22 V;Nazwa filtra:microfiltr;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,45 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:19,5 cm;wymiary - szerokość:25,2 cm;wymiary - wysokość:107,9 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 x akumulator, filtr, ładowarka, torba na akcesoria, uniwersalny środek czyszczący, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini turboszczotka, ssawka 2w1;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:aplikacja mobilna...


Beko VRT84225

Beko VRT84225 Najniższa Cena Online

Beko VRT84225 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT84225
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  actiflexfunkcja actiflex™ umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu nasadka przesuwa się pod meblami, gwarantując precyzyjniejsze sprzątanie przy małym wysiłku.wyświetlacz ledotrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym dotyczące szybkości i poziomu naładowania baterii urządzenia dzięki ergonomicznemu ekranowi lcd.

  aby twoje urządzenie pracowało z maksymalną wydajnością, powiadamia cię nawet o konieczności wymiany filtra lub zablokowaniu artykułu.akcesoria do mopowaniaidealne dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, ten wszechstronny odkurzacz jest wyekwipowana w akcesorium do mopowania, które można łatwo przyczepić do główki szczoteczki, co oznacza, że można jednocześnie myć i odkurzać.silnik bezszczotkowyzaprojektowany z myślą o trwałości i produktywności, ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, który generuje niski poziom hałasu, rewelacyjny do porannych sesji sprzątania.

  dzięki nowoczesnemu nowemu silnikowi nie ma szczotek, które z czasem się zużywają, co oznacza, żeodkurzacz jest trwały i trwały, bez względu na długość rutynowego sprzątania.technologia performcyclone®pomagając w głębokim czyszczeniu dywanów i twardych powierzchni, technologia beko performcyclone® zapewnia stałą i wysoką moc ssania dzięki systemowi cyklonicznemu, zbierając choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i gwarantując domowi czystość, na jaką zasługuje.45 minut czasu pracyodkurzanie bezprzewodowe nie musi być wyścigiem z czasem.

  dzięki zasilaniu z akumulatora 25 v ten bezprzewodowy odkurzacz może się pochwalić imponującym czasem pracy do 45 minut, co oznacza, iż będziesz posiadać niemało czasu na ukończenie sprzątania.stacja ładująca naściennadzięki możliwości zainstalowania niemal w dowolnym miejscu w domu, ta komfortowa naścienna stacja ładująca oznacza, iż akcesoria i odkurzacz można schować, ładować i przygotować do następnego wykorzystania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi G10

Xiaomi G10 Najniższa Cena Online

Xiaomi G10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 Innowacje na każdym kroku Nowa jakość odkurzania Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 to profesjonalnie głębokie czyszczenie oraz podwojenie skuteczności. Ponad to, w tym modelu została powiększona o połowe poręczna moc ssania 150AW.

  Odkurzacz został wyekwipowany w kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej jakości, a także inteligentną szczotkę o wysokim momencie obrotowym. Za jego pomocą nie tylko odkurzysz mieszkanie,na dodatek umyjesz podłogi.

  obszerna moc ssania Odkurzacz posiada flagową super moc ssania 150AW oraz zupełnie nowy, udoskonalony silnik. Bezszczotkowy silnik o szybkości 125000 obr/min zagwarantuje wzrost mocy ssania, flagową szybkość silnika Mijia, super wydajność, a przy tym zapewnia równiez niesłychane dotąd wrażenia z odkurzania.

  ekran TFT o wysokiej rozdzielczości Nowo zaktualizowany wizualny system operacyjny wykorzystuje barwny ekran TFT, by wyraźnie wyświetlać dane dotyczące czyszczenia, takie jak tryb, moc czy poziom baterii.

  Jasny jak telefon komórkowy, zagwarantuje znakomite wrażenia wizualne jak i pełną kontrolę. Ponad to, ekran ma unikalną elektroniczną funkcję tempomatu. Nie musisz naciskać przycisku. Może działać w sposób ciągły przez delikatne naciśnięcie przycisku blokady, a następnie można go odblokować, naciskając go ponownie.

  To nie tylko łatwo uwalnia palce, lecz także pozwala uniknąć awarii przycisku spowodowanej zbyt częstym wciskaniem. Inteligentna szczotka podłogowa Inteligentniejsza szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym, rozpoznaje różne materiały podłogowe i automatycznie dostosowuje przełożenie.

  Unika dodatkowego zużycia energii spowodowanego przez zbędną pracę na najwyższym biegu. A potężne żebra szczotki walcowej w profilu litery V rozszerzają średnicę zwijania się włosów, ograniczają liczbę nawijanych włosów i zbierają włosy przylegające do powierzchni górnej części do środkowej pozycji ssania, wydajnie zapobiegając w ten sposób splątaniu.

  Odkurzaj i mopuj Magnetyczny zbiornik na wodę, pozwala odkurzać i myć podłogę w jednym ruchu. Dobór szybkości przesiąkania wody, dopasuj natężenie do przeróżnych nawierzchni i warunków otoczenia. Efektywna ochrona podłogi, większa sprawność czyszczenia.

  Długa praca na baterii Wysokiej jakości akumulator o wielkiej pojemności 3000 mAh zapewnia pracę na baterii do 65 minut. Łatwo poradzi sobie z dużymi pomieszczeniami. Dzięki wyjmowanej konstrukcji baterii, możesz ją wymienić jednym dotknięciem.

  prosto podwoisz żywotnośc baterii bez potrzeby ciągłego ładowania. Ponad to, odkurzacz wyekwipowany jest w montowany na ścianie hub do ładowania, co zapewnia funkcję ładowania i przechowywania jednocześnie.

  Opcjonalne gniazdo rozszerzeń do podwójnego ładowania, które może ładować dwa akumulatory równocześnie. Akcesoria ułatwiające sprzątanie Inteligentne ssanie, dobranie mocy do oporu, prawie dwukrotnie dłuższa praca przy mniejszym poborze prądu.

  Odkurzacz wyekwipowany jest w mini szczoteczkę elektryczną do usuwania łupieżu, włosów i sierści zwierząt z m.in. Materaców oraz do czyszczenia głębokiej warstwy włókien materaca. Wyśmienita do odkurzania pościeli i mebli.

  Łatwa w czyszczeniu, zadbaj o zdrowie. Końcówka szczelinowa ułatwi odkurzanie narożników, drzwi i okien. Natomiast końcówka pędzelek 2w1 pomoże w odkurzeniu stołów, krzeseł, szafek, klawiatur, sufitów itp.


Beko VRT71025

Beko VRT71025 Najniższa Cena Online

Beko VRT71025 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT71025
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulator litowo-jonowy 25,2 VCieszysz się większą swobodą ruchów dzięki braku przewodu zasilającego. Dzięki akumulatorowi o znacznej objętości możesz pozbyć się stresu związanego z brakiem możliwości zakończenia sprzątania na czas.

  Nie musisz kilkakrotnie przerywać swej czynności, aby załadować towar. Przy maksymalnej generowanej mocy 25.2 V korzystasz z obszerniejszej ilości energii przy widocznie mniejszej pojemności w porównaniu z klasycznymi akumulatorami.Czas pracy do 45 minutSilnik odkurzacza wraz z napędzaną silnikiem turboszczotką buduje moc 360 W, która pozostaje stała do 45 minut.WielofunkcyjnyTeraz masz dużą rozciągliwość, możesz łatwo zamienić artykuł w odkurzacz ręczny, którego możesz używać na każdym typu powierzchni, choćby w samochodzie.Rollo® TurboOprócz solidnego silnika, napędzana silnikiem turboszczotka kreuje uzupełniające 10 W, co zapewnia świetne rezultaty w zasysaniu sierści zwierzęcej albo kłaczków.krótki czas ładowaniaAkumulator litowo-jonowy 25,2 V ładuje się do 100% w ciągu około 4-5 godzin.PerformCyclone®choćby najmniejsze cząsteczki kurzu nie posiadają się gdzie ukryć dzięki technice cyklonowej, która gwarantuje wysoką i stałą moc ssania.niezawodny silnik BLDCZapomnij o pielęgnacji silnika.

  Silnik BLDC jest cyfrowy i ma dłuższą żywotność w porównaniu do silników tradycyjnych.Zmywalny filtr HEPA 10Wydajny system filtracji za pomocą zmywalnego filtra HEPA 10, który usuwa brud i sierść zwierzęcą.Clean AquaPowerTeraz możesz zaoszczędzić jeszcze więcej czasu dzięki systemowi Clean Aqua Power.

  starczy jedno naciśnięcie klapki, aby kontrolować ilość wody wypuszczanej ze zbiornika w celu wycierania i utrzymania powierzchni w czystości. Jednocześnie odkurz i wytrzyj, by uzyskać czyste powierzchnie.Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Znane odkurzacze mopujące. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa do 1000 zł,
 • odkurzacze mopujące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące do 1000 zł, odkurzacz mopujący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach mopujących do 1000 zł, ranking odkurzaczy mopujących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *