Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących Xiaomi,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące Xiaomi. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra Czarny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to świeże podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie) Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa budowa do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do szybkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  samoczynny mechanizm zbierania kurzu może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą sprawnością, gwarantując, że odkurzacz może działać płynnie i skutecznie przez cały czas. Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o obfitej pojemności 4L Oprócz tego, że Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest łatwy w użyciu i prosty do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy pokaźniejszą pojemność aniżeli pojemnik do samoczynnego opróżniania.

  Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie. Super moc ssania 4000 Pa Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został zaopatrzony w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zapewnia długotrwałe, silne ssanie, żeby oczyścić kurz, sierść zwierząt i zanieczyszczenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem.

  Wykorzystuje pojemnik na kurz o sporej obszerności 550 ml. Dostosuj moc ssania z czterech dostępnych poziomów. Trwała i długa żywotność baterii Akumulator o obfitej pojemności 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez zapotrzebowania częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij najróżniejsze zapotrzebowania w zakresie sprzątania Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę powoduje, że woda będzie dozowana równomiernie, uniemożliwia wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,precyzyjnie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyposażony jest w technologię unikania przeszkód 3D, może lokalizować kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód, a także adekwatnie wcześniej zwalniać aby je ominąć dzięki czemu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami Przedni czujnik ToF może precyzyjnie namierzać informacje przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Bezpieczne sprzątanie przy schodach sensor klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku.

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Staranne skanowanie i sprawne pokrycie technika nawigacji laserowej LDS nowej generacji starannie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma niezwykle wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną korzystną cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyekwipowany w 2 pojemniki na odpady. Jeden o obszernej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego korzystnej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w potężny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Konkretny silnik jest niezwykle ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach lub w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest tradycyjną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niewiele znacząca szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyekwipowany Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam wykrywa stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi nieprzeciętnie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i nieduże progi nie będą problemem.

  na dodatek znikoma wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  za pomocą bardzo precyzyjnego algorytmu SLAM generuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej sprawny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja wspaniale pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje techniczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa pojemność pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne dopełniające dane: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza detektor klifu detektor kolizji czujka LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia czujka przyspieszenia detektor radarowy czujka ściany detektor spadania sensor zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Moneual. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 Mi Robot Vacuum-Mop Essential Pełna czystość każdego wnętrza w nowym wydaniu! Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 to produktywna moc ssania 2200 Pa z 4 poziomami regulacji, inteligentnie dostosowująca się do czyszczonego podłoża.

  Mi Robot Vacuum Mop Essential. Autonomiczny odkurzacz zamiatająco-myjący Inteligentne planowanie ścieżki sprzątania, zamiatanie i mycie, 3 poziomy dozowania wody, smukła obudowa – dociera do wszystkich zakamarków, wysoka moc ssania 2200 Pa i długi czas czyszczenia, 3-stopniowa filtracja – Nylon, gąbka, HEPA, zdalne sterowanie przez aplikację przenośną – to wszystko łączy w sobie robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103.

  dzisiaj sprzątanie może stać się znacznie przyjemniejsze. Ogromna siła ssania 2200 Pa. Bateria 2500 mAh pozwajająca oczyścić 90 m2 Ogromna siła ssania w robocie sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 o wartości 2200 Pa zapewni dokładniejsze czyszczenie, niż mógłbyś się spodziewać.

  Dzięki baterii o objętości 2500 mAh robot może wysprzątać wnętrze o wielkości 90m2! produktywne odkurzanie i mopowanie w jednym. Podwójna moc sprzątania Ciesz się idealnie czystym domem z robotem sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103!

  Nie możesz sobie poradzić ze sprzątnięciem włosów bądź sierści? teraz nie będzie to problemem - robot sprzątający wspaniale radzi sobie z pozbyciem się z podłoża włosów i sierści. Oprócz tego ma 4 tryby inteligentnie dopasowujące pracę robota sprzątającego i bez problemu wciąga duże zanieczyszczenia o wielkości ziaren soi.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia potężne, długofalowe ssanie, żeby natychmiastowo i sprawnie zbierać brud i skażenia.

  Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i różnego typu resztki są natychmiast usuwane przez odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. Nowe ustawienie szczotki dla dokładnego czyszczenia kątów i szczelin Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyekwipowany w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o objętości 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności uzupełniania wody.

  Inteligentny interfejs zaawansowane funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, żeby były bardziej wrażliwe na potrzeby sprzątania w gospodarstwie domowym niż poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak samoczynny podział na strefy i edycja map.


Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;objętość zbiornika:0,55 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;rodzaj:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie):Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:10 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ Czarny Inteligentny Odkurzacz STYTJ02ZHM technologia ToF 3D jest powszechnie używana w pojazdach autonomicznych, jej używanie pozwala na skrupulatne zidentyfikowanie przeszkody oraz obliczenie dystansu przy pomocy zaimplementowanych czujników.

  Prezentowany Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ bazuje na tej technologii, co sprawia,sprawność sprzątania osiąga nieprzeciętny do tej pory poziom. Inteligentna analiza otoczenia i omijanie przeszkód: Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ wykrywa wszelkie przeszkody na swojej drodze (np.

  kable czy buty) przy pomocy czujników nowej generacji, które są 10-krotnie skrupulatniejsze niżeli czujniki podczerwieni. Gdy odkurzacz wykryje przeszkodę, zwalnia, aby uniknąć zderzenia, omija ją i kontynuuje swoją pracę.

  Inteligentna analiza i pomiar przestrzeni: Kamera ToF i specjalny detektor o wysokiej precyzji potrafią zweryfikować, czy szczelina jest wystarczająco pokaźna, aby odkurzacz mógł się bez problemu przemieścić, co pozwala zapobiec zaklinowaniu się robota sprzątającego w wąskich przestrzeniach.

  Gdy przestrzeń jest zbyt wąska, robot zmienia po prostu swoją trasę. 3D VSLAM – wizualna nawigacja do precyzyjnego mapowania otoczenia: Sensory ToF i nawigacja VSLAM współpracują ze sobą dzięki progresywnym algorytmom.

  Pozwala to zwiększyć precyzję mapowania otoczenia, a w efekcie zaplanować trafną trasę sprzątania. Moc ssąca na poziomie 3000 Pa – dokładne sprzątanie: Wysokiej klasy silnik o rozszerzonej skuteczności gwarantuje skrupulatne i bezustanne sprzątanie.

  Odkurzacz prosto oczyszcza z kurzu i brudu każdą najmniejszą szczelinę. Gęsta szczotka i podwójna filtracja: Moduł sprzątający precyzyjnie przywiera do powierzchni, dzięki szczotce o wysokiej gęstości włosia i podwójnej warstwie oczyszczającej pracuje sprawnie z wysoką precyzją.

  Pojemna bateria – dłuższa praca: zaimplementowana bateria o obszerności 5200 mAh pozwala pracować urządzeniu w trybie typowym przez 180 minut, co wystarcza na posprzątanie 240 m² powierzchni. Sterowany elektrycznie zbiornik na wodę: Robot jest zaopatrzony w zbiornik na wodę o objętości 250 ml.

  Urządzenie samodzielnie kontroluje ilość zużywanej wody. Podłoga jest zmywana równomiernie, bez pozostawiania zacieków i kropel wody. Pełny zbiornik zezwala na umycie do 160 m² powierzchni. Aplikacja Mijia – zdalne sterowanie: Aplikacja Mijia zezwala na kontrolowanie cyklu sprzątania i zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym z poziomu smartfona.

  producent Xiaomi Nazwa Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Model STYTJ02ZHM Łączność Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n 2.4GHz odcień Czarny Funkcje urządzenia Ssanie Zamiatanie Mopowanie Moc ssania 3000Pa Moc znamionowa: 40W 4 poziomy ssania Japoński silnik bezszczotkowy NIEDEC® Regulacja mocy ssania Tak, poprzez aplikację Xiaomi Home pojemność baterii 5200 mAh Napiecie znamionowe: 14.4 V pojemność zbiornika na śmieci 550 ml pojemność zbiornika na wodę 250 ml 3 poziomy kontroli wody Czas

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Znane odkurzacze mopujące. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące Xiaomi cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa Xiaomi,
 • odkurzacze mopujące Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące Xiaomi, odkurzacz mopujący Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach mopujących Xiaomi, ranking odkurzaczy mopujących Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.