Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących Xiaomi,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące Xiaomi. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naciśnij przycisk, a robot sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom.
  Robot określa swoje położenie i kreuje mapę pomieszczenia przy pomocy 12 czujników, 3 procesorów, a także czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli wnętrze na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w profilu litery Z i podąża nimi, dzięki temu gwarantuje trafną sprawność czyszczenia. Szczególnie staranny laserowy czujka odległości. Laserowy detektor odległości sprawdza wnętrze w zakresie 360 stopni, 5 razy na sekundę. Dzięki niemu robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU lokalizuje przeszkody i określa odległość, w jakiej się znajdują. Trzy współpracujące ze sobą procesory. Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie danych. Korzystając z obliczeń, bieżących danych dotyczących pozycji i informacji gromadzonych poprzez czujniki, robot stwarza mapy w czasie rzeczywistym oraz wyjątkowo sprawny plan czyszczenia. Czysta i przytulna przestrzeń. Modułowa konstrukcja składa się z 7 odrębnych części w surowej białej obudowie. Robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU ma zaledwie 8,2 cm wysokości, więc prosto zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została stworzona w procesie IMR, dzięki temu udało się uzyskać transparentną i wytrzymałą obudowę z tworzywa sztucznego ABS. Boki i tył mają matowe wykończenie, które powiększa oporność obudowy na uszkodzenia, a stacja ładująca została wykonana z materiału ognioodpornego klasy V0. Wielka moc zasysania. Importowany z Japonii bezszczotkowy silnik NIDEC gwarantuje przepływ powietrza o wartości maks. 0,67 m3/min oraz maksymalne ciśnienie powietrza ok. 1800 Pa. Spora moc zasysania pozwala momentalnie i wydajnie czyścić podłogi i dywany. Czyści szczególnie blisko ściany. Najtrudniejszymi obszarami do odkurzenia w domu są miejsca blisko ścian. Przy pomocy specjalnego czujnika robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU utrzymuje stałą odległości zaledwie 10 mm od ściany, gwarantując czystość na najwyższym poziomie. Duży akumulator. Akumulatory LG/Panasonic 18650 posiadają łączną objętość 5200 mAh. W trybie typowym robot może odkurzać nieustannie poprzez około 2 godziny. To nawet 250 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Inteligentne sterowanie. Otwórz aplikację Mi Home, aby sprawdzić stan czyszczenia w czasie rzeczywistym i nadzorować pracę robota. Możesz też zaplanować proces czyszczenia na dowolną porę, na przykład tuż przed wyjściem z domu do pracy. Do wyboru masz następujące tryby czyszczenia: cichy, zrównoważony, turbo i maks. Aplikacja Mi Home powiadomi Cię, gdy jakaś część robota będzie wymagała podmiany.

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma niezwykle wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną korzystną cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyekwipowany w 2 pojemniki na odpady. Jeden o obszernej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego korzystnej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w potężny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Konkretny silnik jest niezwykle ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach lub w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest tradycyjną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niewiele znacząca szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyekwipowany Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam wykrywa stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi nieprzeciętnie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i nieduże progi nie będą problemem.

  na dodatek znikoma wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  za pomocą bardzo precyzyjnego algorytmu SLAM generuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej sprawny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja wspaniale pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje techniczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa pojemność pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne dopełniające dane: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza detektor klifu detektor kolizji czujka LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia czujka przyspieszenia detektor radarowy czujka ściany detektor spadania sensor zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi


Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mi Robot Vacuum-Mop Essential sprawne sprzątanie nieznacznych i średnich gospodarstw domowych 16 podstawowych funkcji wygodne rozwiązanie problemów z czyszczeniem w niewiele znaczących i średnich domach sprawna konfiguracja do czyszczenia i mycia mopem Podwójna moc czyszczenia Urządzenie gwarantuje moc ssania 2200 Pa* produktywnie czyści głębokie szczeliny Kluczem do czyszczenia jest moc ssania.

  Japoński silnik Nidec gwarantuje dużą moc ssania 2200 Pa*, co umożliwia szybkie eliminowanie kurzu z podłogi i precyzyjne czyszczenie szczelin. 4-poziomowa moc ssania zmienia się w trakcie pracy Spełnia zapotrzebowania w zakresie czyszczenia gospodarstwa domowego 4 ustawienia ssania do najróżniejszych pomieszczeń i różnorodnego rodzaju zabrudzeń.

  Łatwo eliminuje wszelki bałagan, od obiektów wielkości ziarnka grochu po kurz i włosy. Tryb cichy eliminuje kurz i włosy Ciche i zrównoważone czyszczenie Tryb standardowy likwiduje np. Kawałki papieru i nasiona Do rutynowego czyszczenia Tryb przeciętnej mocy Czyści obiekty o wielkości ziarnka grochu skuteczne czyszczenie Tryb znacznej mocy usuwa obiekty o rozmiarze koralika Do dokładnego czyszczenia Cyfrowe sterowanie zbiornikiem wody, 3 dostosowywane ustawienia poziomu wody Dbaj o swoje podłogi z drewna i płytek Elektronicznie sterowany zbiornik wody o obszerności 200 ml jest wyposażony w 3 ustawienia poziomu wody, które pozwalają wydajnie kontrolować przepływ wody, zapobiegają wyciekom i bronią podłogę drewnianą i płytki przed zniszczeniem.

  Podwieszana szczelina ssąca, mop + wytrzymała szczotka główna efektywnie usuwa kurz ze wszelkich rodzajów podłóg wyposażony w szeroki, podwieszany otwór ssący, usprawniający czyszczenie na wszystkich rodzajach powierzchni.

  Niski prześwit i wytrzymała szczotka główna zapewniają sprawne likwidowanie kurzu i pokaźniejszych obiektów. 3-warstwowy system filtrów efektywnie odfiltrowuje kurz do 3 mikronów* Urządzenie wykorzystuje 3-warstwowy system filtracji, który wychwytuje kurz i brud o wielkości nawet 3 mikronów* i zapobiega skażeniu wtórnemu.

  wyjątkowo cienka pokrywa o grubości 82 mm* efektywnie porusza się po domu Dzięki grubości zaledwie 82 mm* zmieści się pod łóżkiem, sofą, stołem i krzesłami, co gwarantuje pokaźniejszą staranność sprzątania. Inteligentny bezwładnościowy układ nawigacji Czyszczenie krok po kroku wbudowany staranny żyroskop umożliwia inteligentne czyszczenie okrężne wszystkich krawędzi i narożników pomieszczenia.

  Asystent Google + Alexa proste czyszczenie bez użycia rąk zastosowany dokładny żyroskop umożliwia inteligentne czyszczenie okrężne wszelkich krawędzi i narożników pomieszczenia. Łączy się z aplikacją Mi Home Zdalne sterowanie zapewnia płynne i nieskomplikowane czyszczenie nieskomplikowane czyszczenie domu, choćby gdy jesteś z dala od niego.

  wystarczy otworzyć aplikację Mi Home i zdalnie rozpocząć czyszczenie za pomocą jednego przycisku. Przełączaj tryby i wyświetl stan czyszczenia w czasie rzeczywistym – pełna kontrola z dowolnego miejsca.

  Połączenie konfiguracji czyszczenia Utrzymaj perfekcyjną czystość podłogi Pokonuje przeszkody do 17 mm* bezproblemowo porusza się po domu Wznawia czyszczenie w miejscu, w którym zostało przerwane samoczynnie powraca do ładowania Akumulator o pokaźnej pojemności Długi czas pracy akumulatora Obsługuje aktualizacje bezprzewodowe Ciągła optymalizacja wygody stosowania * dane z testów ciśnienia powietrza pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd.

  w trakcie używania produktu, gdy akumulator główny jest w pełni naładowany, silnik pracuje w trybie sporej mocy, a wskaźnik podciśnienia znajduje się nad otworem silnika ssania, co sprawia jego uszczelnienie, maksymalna zmierzona moc ssania wynosi 2200 Pa.

  * informacje objętości zbiornika na wodę 200 ml: Z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Metodą testu pojemności zbiornika jest napełnienie pustego zbiornika wodą z kubka do momentu napełnienia zbiornika i zapisanie jego objętości.

  * wyjątkowo wąska pokrywa 82 mm: Wysokość obudowy mierzy się przez umieszczenie na płaskiej powierzchni i pomiar odległości od najwyższego punktu obudowy do powierzchni. Zmierzona przy pomocy suwmiarki o staranności 0,01 mm wysokość wynosi 82 mm.

  * Pokonywanie przeszkód o wysokości 17 mm: dane dotyczące przeszkód pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Cel testowy jest pionowym stopniem o wysokości 17 mm. Przeróżne kształty i materiały powierzchni mają wpływ na wysokość przeszkody, w zależności od rzeczywistych warunków.

  Wysokość przeszkody będzie nieco niższa, jeśli zbiornik wody będzie napełniony. Sprawna filtracja kurzu do 3 mikronów: dane z Suzhou Luchuang Detection Technology Services Co., Ltd., zgodnie z GB/T14295-2008, nr raportu 0134-20A-01.

  sprawdź ofertę produktów od Xiaomi Smartfony Xiaomi Smartwatche Xiaomi Smartbandy Xiaomi Akcesoria Xiaomi Smartfony Redmi Smartwatche Redmi Smartbandy Redmi Akcesoria Redmi Porównanie produktów Ten artykuł Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały VS Poprzednio oglądany iRobot Roomba j7+ VS popularny iRobot Roomba 697 PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe marka Xiaomi > Odkurzacze samoczynne Xiaomi wariant filtra HEPA > Odkurzacze samoczynne HEPA Czas pracy 90 min Czas ładowania? 4 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 50 do 65 dB > Odkurzacze automatyczne – od 50 do 65 dB Funkcje Funkcje Zdalne sterowanie > Odkurzacze samoczynne – Zdalne sterowanie Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze samoczynne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze samoczynne – Odkurzanie zaimplementowane technologie czujka antykolizyjny Aplikacja WiFi załączone wyposażenie Stacja dokująca Szczotki boczne przewód Półmokra nadstawka mopa Adapter do czyszczenia szczotki atrybuty fizyczne odcień Białe > Białe Odkurzacze automatyczne objętość worka/pojemnika [l]? 0,42 l Wysokość? 9.45 cm Model Robot Vacuum-Mop Essential

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Tesla. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma istotnie wysoką moc ssania. Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej obszerności utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył. Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną dobrą cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia za pomocą aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim. Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyekwipowany w 2 pojemniki na odpady. Jeden o znacznej pojemności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem. Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Potężny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik. Xiaomi Mi został wyposażony w solidny silnik japońskiej marki Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Konkretny silnik jest stanowczo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach lub podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest tradycyjną słabością innych robotów odkurzających. Do tego właśnie służy mała szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyekwipowany Mi Robot Vacuum Mop Pro jest mocny i energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam wykrywa stację ładującą. Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie starannie tam, gdzie się zatrzymał. Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi idealnie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele oraz małe progi nie będą problemem. Na dodatek niepokaźna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyposażony w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności. Za pomocą niezwykle precyzyjnego algorytmu SLAM wytwarza i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu. Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja znakomicie pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie. Dane techniczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa pojemność pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne dodatkowe informacje: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujnik klifu czujnik kolizji detektor LDS – laserowe skanowanie wnętrza czujka przyspieszenia czujka radarowy czujka ściany detektor spadania czujka zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie komplet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Moneual. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra
  • Opcje sprzątania: Odkurzanie, Mopowanie
  • Funkcje: Zamiatanie, Czyszczenie na mokro
  • Komunikacja: Aplikacja mobilna
  • Czujniki: wykrywający przeszkody, Krawędzi
  • Zdalne sterowanie
  • Wirtualna mapa
  • Wirtualna ściana
  • Planowanie sprzątania
  • Pokonuje 2 cm progi
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Strefy bez mopowania

  Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to świeże podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie)

  Opróżnij pojemnik w 10 sekund

  Dwukanałowa budowa do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do prędkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Automatyczny mechanizm zbierania kurzu może zapobiegać zatykaniu się z wyższą wydajnością, gwarantując, iż odkurzacz może działać płynnie i skutecznie poprzez cały czas. Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o pokaźnej pojemności 4L

  Oprócz tego, że Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest nietrudny w użyciu i przystępny do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy pokaźniejszą pojemność aniżeli pojemnik do automatycznego opróżniania. Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Super moc ssania 4000 Pa

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został wyposażony w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zapewnia długookresowe, silne ssanie, by oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem. Wykorzystuje pojemnik na kurz o sporej obszerności 550 ml. Przystosuj moc ssania z czterech dostępnych poziomów.

  Trwała i długa żywotność baterii

  Akumulator o obszernej objętości 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez zapotrzebowania częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij zróżnicowane potrzeby w zakresie sprzątania

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę powoduje, że woda będzie dozowana równomiernie, zapobiega wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,starannie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany jest w technologię unikania przeszkód 3D, może lokalizować kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód oraz optymalnie wcześniej zwalniać by je ominąć dzięki temu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami

  Przedni czujnik ToF może dokładnie wyłapywać dane przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Bezpieczne sprzątanie przy schodach

  czujnik klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku. Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów.

  skrupulatne skanowanie i efektywne pokrycie

  technologia nawigacji laserowej LDS nowej generacji dokładnie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.

  Specyfikacja techniczna:
  • Opcje sprzątania: Odkurzanie; Mopowanie
  • Moc ssania: 4000 Pa
  • Funkcje: Zamiatanie; Czyszczenie na mokro
  • Tryby czyszczenia: Max; Cichy; charakterystyczny
  • samoczynny powrót do stacji dokującej: Tak
  • Komunikacja: Aplikacja mobilna
  • Czujniki: wykrywający przeszkody; Krawędzi
  • pojemność worka / pojemnika: 0,55 l
  • pojemność zbiornika na wodę: 200 ml
  • Zasilanie: Akumulator
  • dodatkowe informacje: Akumulator 5200 mAh; Zdalne sterowanie; Wirtualna mapa; Wirtualna ściana; Planowanie sprzątania; Pokonuje 2 cm progi; Ładowanie i wznawianie sprzątania; Strefy bez mopowania; Laser (LDS); Współpraca z Asystentem Google i Alexa; technologia unikania przeszkód S-cross™ 3D
  • Wyposażenie charakterystyczne: Szczotka boczna; Zbiornik na wodę; Zbiornik na kurz; Szczotka główna
  • Kolor: Czarny
  • Wysokość: 9,88 cm
  • Szerokość: 35,3 cm
  • Długość: 35 cm
  • Waga: 4,15 kg
  • Kod towaru: Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra | BHR5195EU


Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia potężne, długofalowe ssanie, żeby natychmiastowo i sprawnie zbierać brud i skażenia.

  Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i różnego typu resztki są natychmiast usuwane przez odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. Nowe ustawienie szczotki dla dokładnego czyszczenia kątów i szczelin Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyekwipowany w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o objętości 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności uzupełniania wody.

  Inteligentny interfejs zaawansowane funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, żeby były bardziej wrażliwe na potrzeby sprzątania w gospodarstwie domowym niż poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak samoczynny podział na strefy i edycja map.


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black

  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - klasyczny design. 10 000 wibracji na minutę. Szybkie mopowanie. Świetny efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co pokaźnie sprawność czyszczenia ieliminuje uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo efektywna mikrofibra
  Mop mieści mikrowłókna gwarantujące równomierne przenikanie wody, sprawnie likwiduje plamy i momentalnie wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS efektywnie skanuje złożone otoczenie całego domu, błyskawicznie rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System dokładnie orientuje się w słabym świetle a choćby w ciemności nocy.
  Może mapować mnóstwo pięter
  Łatwa zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje prędko i wydajnie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  progresywna kompozycja trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot łatwo usuwa plamy z podłogi. Mop znajduje najlepszą strategię czyszczenia w oparciu o różnorodne scenariusze trasy w kształcie „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - błyskawicznie i produktywnie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* umożliwia robotowi zasysanie znacznych cząstek kurzu i skażeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania i 4 ustawienia ssania.
  przypasuj ustawienia dla każdego pomieszczenia
  teraz możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dopasowując atrybuty ssania i wody do typu podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,cieszyć się większą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla nieskomplikowanego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji towaru i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać świeże funkcje, aby poprawić inteligencję artykułu, dzięki temu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest wyposażony w lepszą baterię o dużej objętości 5200 mAh, która może prosto wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: dane z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego przez urządzenie został potwierdzony przez nieznaczne fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, dane dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik tworzy hałas do 208Hz w trakcie wibracji. Dlatego również zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz lub 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: dane z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora za pomocą uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną poprzez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *dane na tej stronie są dostarczone przez Yamakawa Laboratories, chyba iż zaznaczono inaczej.

  *Schematy optymalnych funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego produktu.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas konieczny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie standardowym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie średniej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie konkretnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; dane testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
  " id="component_projector_longdescription" class="def">
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - konwencjonalny design. 10 000 wibracji na minutę. Prędkie mopowanie. Znakomity efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co znacznie efektywność czyszczenia ieliminuje uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo wydajna mikrofibra
  Mop gromadzi mikrowłókna zapewniające równomierne przenikanie wody, produktywnie likwiduje plamy i błyskawicznie wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS produktywnie skanuje złożone otoczenie całego domu, prędko rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System starannie orientuje się w słabym świetle a choćby w ciemności nocy.
  Może mapować sporo pięter
  przystępna zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje błyskawicznie i produktywnie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  nowoczesna kompozycja trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot prosto eliminuje plamy z podłogi. Mop znajduje najlepszą strategię czyszczenia w oparciu o rozmaite scenariusze trasy w kształcie „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - szybko i efektywnie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* zezwala na robotowi zasysanie obfitych cząstek kurzu i skażeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania, a także 4 ustawienia ssania.
  przystosuj ustawienia dla każdego wnętrza
  teraz możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dostosowując atrybuty ssania i wody do rodzaju podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,cieszyć się pokaźniejszą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla prostego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji artykułu i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać świeże funkcje, żeby poprawić inteligencję towaru, dzięki temu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest wyposażony w udoskonaloną baterię o dużej obszerności 5200 mAh, która może z łatwością wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: dane z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego poprzez urządzenie został potwierdzony poprzez śladowe fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, dane dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik wytwarza hałas do 208Hz podczas wibracji. Dlatego również zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz lub 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: dane z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora za pomocą uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną przez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *informacje na tej stronie są dostarczone poprzez Yamakawa Laboratories, chyba iż zaznaczono inaczej.

  *Schematy odpowiednich funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego artykułu.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas konieczny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie standardowym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie przeciętnej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie mocnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; informacje testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Znane odkurzacze mopujące. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące iRobot. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące Xiaomi cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa Xiaomi,
 • odkurzacze mopujące Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące Xiaomi, odkurzacz mopujący Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach mopujących Xiaomi, ranking odkurzaczy mopujących Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *