Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze iRobot. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Roomba i3 (i3152) Robot odkurzający Robot odkurzający iRobot Roomba i3 (i3152) z funkcją mapowania i łączności Wi-Fi. 2 gumowe szczotki do wszelkich powierzchni.
  • Inteligentna nawigacja liniowa
  • genialny dla właścicieli zwierząt domowych
  • Personalizowane sugestie sprzątania
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Kompatybilność z asystentami głosowymi

  zobacz iRobot Roomba i3 w akcji producent iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
  Porusza się celowo i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki monitorowania podłogi do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki temu cały Twój dom będzie za każdym razem lśnił czystością. Brud nie ma szans Wciąga uporczywy brud i skażenia dzięki 3-stopniowemu systemowi sprzątania, który wykorzystuje podwójne gumowe szczotki do wszelkich powierzchni, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach, a także 10-krotnie większą siłę zasysania podnoszącego*.
  Jedzie tylko tam, gdzie jest potrzebny technika Reactive sensor chroni robota przed zaklinowaniem, a Dirt Detect pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne, tj. W najbardziej zabrudzonych miejscach w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Rób dalej to, co robisz. Przy pomocy aplikacji iRobot albo asystenta głosowego Google albo Alexa** po prostu powiedz, że robot ma posprzątać – i gotowe.
  wyśmienity duet sprzątający Dzięki technologii Imprint Link robot odkurzający Roomba i3 i robot mopujący Braava jet m6 mogą wyśmienicie ze sobą współpracować. Starannie posprzątają podłogi w Twoim domu, a Ty nie musisz choćby kiwnąć palcem.
  Ciągle staje się lepszy W firmie iRobot stale polepszamy oprogramowanie robotów, wykorzystując najnowsze technologie i przełomowe funkcje***. Regularnie wysyłamy je bezpośrednio do Twoich robotów, żeby stawały się coraz udoskonalone.
  bezawaryjność poparta usługami – to nasze zobowiązanie dotyczące robotów formujemy trwałe roboty z myślą o Twoim komforcie i ich bezusterkowości. Nasza obsługa klienta zawsze ochoczo Ci pomoże. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i postaramy się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność robota.
  Twoja prywatność jest naszym priorytetem Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższe standardy ochrony prywatności; Twoje dane są prywatne, bezpieczne i są używane do poprawy jakości usług, funkcjonalności i efektywności robota.
  Oryginalne części Robot odkurzający Roomba ma modułową budowę, większość części można w miarę upływu czasu wymienić, by wydłużyć żywotność robota Roomba, a akcesoria, takie jak nowe filtry i wirtualne ściany można dokupić osobno. Dzięki oryginalnym częściom firmy iRobot jakość robota Roomby pozostaje zabezpieczona.
  atrybuty produktu iRobot Roomba i3 I315240 dane techniczne
  wyszczególnione
  Funkcje
  informacje fizyczne
  Zasilanie

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu użytecznych robotów do codziennego wykorzystywania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base samoczynnie likwiduje brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud zebrany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu poprzez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, mieści zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszusunąć bez wzbudzania obłoków kurzu. Rozszerzona moc ssąca Wysoka skuteczność robota sprzątającego Roomba s9+ jest oparte na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x obszerniejszą mocą ssącą, żeby wyciągnąć osadzony brud, skażenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technika Perfect Edge Robot Roomba s9+ wynajduje ukryte zabrudzenia, a konstrukcja do maksymalnie skrupulatnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników skrupulatne sprzątanie choćby w najtrudniej dostępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, by poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy wykorzystać.

  technologia vSLAM Dzięki progresywnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot zawiera ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia precyzyjnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszelkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne skrupulatniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyposażona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami różnego rodzaju – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie automatycznie robot mopujący początkuje pracę bez jaki...


iRobot Roomba e6

iRobot Roomba e6 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba e6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e6
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając zastrzeżonej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e6 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników wynajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich starannym wysprzątaniu. Sprząta wzdłuż ścian:udoskonalona szczotka boczna asygnowana do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 poziomów, by wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one powodują że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba e6 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mogła odkurzyć mieszkanie. Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e6 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Prosto Nowy zmywalny pojemnik na brud: iRobot Roomba e6 wyekwipowana jest w unikalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Zapewnia on jeszcze lepszą wygodę stosowania. 90 minut ciągłej pracy: nowy akumulator litowo-jonowy i udoskonalone oprogramowanie, pozwalają samoczynnemu robotowi iRobot Roomba e6 na 90 minut nieustannej pracy. Proste i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, dedykowane do rozmaitych powierzchni, wspaniale przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki czemu robot odkurzacz iRobot Roomba e6 może codziennie produktywnie walczyć z brudem na Twoich podłogach. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, sprawdzaj zmiany statusów i raporty, korzystaj z przystępnego w aplikacji wsparcia. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien posiadać wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode. Automatyczne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba e6 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu aby być zawsze gotowym do pracy. Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Czysto 5x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co ulepszoną efektywność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotk...

iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dodatkowe:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:ROBMB01K;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i3;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technika iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e5
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba e5 - Czarna

  Najnowszy robot sprzątający marki iRobot wyposażony w nowy kosz na skażenia, silnik wbudowany w urządzenie oraz odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Samoczynny odkurzacz dodatkowo potężną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.
  Aplikacja przenośna

  iRobot wyposażył swój najnowszy samoczynny odkurzacz w aplikacje przenośną. Pozwala na ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika i rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
  iAdapt

  iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
  - robot nie został zaopatrzony w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą danych o napotkanych przeszkodach, przekazywanych przez czujniki do płyty głównej. Samoczynny odkurzacz jest wstanie momentalnie modyfikować dany tor jazdy z uwagi na najróżniejszego rodzaju utrudnienia, przeszkody.


  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  marka iRobot zastosowała w automatycznych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu skażeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych przez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport zanieczyszczeń z miejsc trudno przystępnych w obszar pracy szczotek głównych, a także zbieraniu nieczystości ze szczotek przy pomocy silnika znajdującego się w robocie. Produktywny system gości w urządzeniach iRobot od początków serii 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji przez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co sprawność pracy całego urządzenia.  Dirt Detect

  Robot sprzątający posiada system wykrywania większych zabrudzeń. Gdy w trakcie pracy napotka uciążliwe zanieczyszczenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej skuteczności sprzątania podczas wykonywania swej pracy.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia.


  Filtr powietrza

  W pojemniku na skażenia znajduje się drobny kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką wytwarzane z gumy, podczas pracy przylegają do podłoża zbierając skażenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zastosowana konstrukcja szczotek AeroForce usprawnia robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki produktywnie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie skażenia, a także nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


  Szczotka boczna

  Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy skażenia znajdujące się w miejscach trudno przystępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na rozszerzenie produktywności oraz dokładności pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba e5 posiada 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – automatyczny odkurzacz zatacza koła, zwiększając obszar pracy z każdym wykonanym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze samoczynny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie rozpocznie samodzielnie pracy.


  Czujniki spadku

  samoczynny odkurzacz charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, momentalnie zmieniając kierunek jazdy. Czujniki gwarantują bezpieczeństwo pracy automatycznego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.  Kosz na zanieczyszczenia

  obszerna zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek budujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło na dodatek konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia przez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion

  Robot sprzątający wyekwipowany został w baterie litowo-jonową. Zagwarantuje ona płynność pracy urządzenia i brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota w trakcie cyklu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  iRobot Roomba e5 można przy pomocy aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Indywidualne ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy samoczynny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach oraz w koszu.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba e5 po zakończonym cyklu pracy albo w przypadku rozładowania, samoczynnie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten zagwarantuje ciągłość pracy oraz stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba e5 - Czarna
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • rodzaj filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba e5 - czarna
  • Zintegrowana stacja lądująca
  • kabel
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba 692

iRobot Roomba 692 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 692 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 692
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iROBOT ROOMBA 692: Poznaj odkurzacz samoczynny iRobot Roomba 692, Twojego partnera do czystego domu. Dzięki szeregowi inteligentnych czujników i efektywnemu systemowi czyszczenia robot odkurzający Roomba dba o powszedni kurz, brud i sierść zwierząt.

iRobot Roomba J7+

iRobot Roomba J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba J7+
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, światła, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, cichy, intensywny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Roomba j7;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:8,5 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba 564

iRobot Roomba 564 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 564 - opis i dane techniczne

iRobot Roomba 980

iRobot Roomba 980 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 980 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 980
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 980 - wersja europejska - mówi po polsku - dokument CE - polska instrukcja - polska gwarancja

  Stała dostępność. Odbiór osobisty w salonie.

  rozszerzona Gwarancja 3 lata w cenie artykułu!


  Roomba 980 - najnowszy artykuł producenta iRobot! Pierwszy model iRobot Roomba posiadający wbudowaną kamerę

  Dzięki zastosowanej kamerze robot porusza się w sposób zorganizowany tworząc dokładną mapę sprzątanej powierzchni.

  System nawigacji iAdapt 2.0

  IRobot Roomba posiada system detektorów, dzięki którym wytwarza mapę powierzchni. Robot opracowuje najmocniej sprawną drogę sprzątania. W sytuacji rozładowania baterii w czasie pracy urządzenie powróci do bazy, naładuję się i wróci do miejsca, w którym skończyło!

  Carpet Boost

  Model 980 ma system za pomocą którego, urządzenie powiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Wspaniałe do sprzątania dywanów! 10 razy większa siła zasysania niżeli w linii 600, a także 700.

  Aplikacja iRobot HOME

  Aplikacja iRobot HOME pozwala na użytkownikowi sterowanie robotem z każdego miejsca. Przy pomocy urządzenia przenośnego można włączyć Roomba 980, rozpocząć sprzątanie w wielu trybach m.in jeden albo dwa przejazdy, Carpet Boost, sprzątanie przy krawędziach i ustawić harmonogram sprzątania na cały tydzień!

  System wykrywania uskoków

  Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi wykrywania uskoków nie istnieje niebezpieczeństwo spadku chociażby ze schodów.

  Funkcja harmonogramu czasowego

  nowoczesny harmonogram czasowy pozwala użytkownikowi dostosować czas i częstotliwość sprzątania do własnych potrzeb. Funkcja pozwala na ustawienie urządzenia na każdy dzień i w rozmaitych godzinach. Przykładowo poniedziałek - 9:00, wtorek 10:00, środa 11:00 itd.

  System sprzątania koncentrycznego

  W najnowszy modelu firmy iRobot - Roomba 980 wykorzystano znany wcześniej z poprzednich linii 700 i 800 system Dirt Detect serii II. Pozwala on na rozpoznanie bardzo zabrudzonego obszaru i skoncentrowanie pracy na tych obszarach.

  System sprzątania miejsc trudno dostępnych

  Szczotka boczna zainstalowana w modelu 980 służy do wymiatania skażeń z obszarów trudno przystępnych. W dodatku przy pomocy aplikacji można uruchomić specjalny tryb sprzątania kątów i zakamarków. Urządzenie będzie wtedy poruszać się wzdłuż ścian.

  przystępny w utrzymaniu robot sprzątający

  Dzięki zaimplementowaniu znanej wcześniej z modeli kolekcji 800 gumowej szczotki AeroForce, Roomba 980 jest prosta w utrzymaniu. Szczotka główna skonstruowana jest w taki sposób, by zbierać zabrudzenia bezpośrednio do kosza bez zawijania się np włosów w szczotkę.

  Wirtualna Ściana Roomba 980

  Model 980 posiada 2 wirtualne ściany w pakiecie wraz z kompletem baterii. Akcesoriów można użyć na dwa sposoby: stwarzając odgrodzony obszar, gdzie robot ma nie wjeżdżać (wiązka długości 3 metrów w profilu linii prostej) albo w drugim trybie wytwarzając obszar kształtem przypominający okrąg o średnicy 1,2 metra. Obydwa użycia zaprezentowano na poniższych filmach.

  Zawartość zestawu:

  • Robot iRobot Roomba 980
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
  • Stacja dokująca z zastosowanym zasilaczem.
  • przewód zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata

  dane techniczne:

  Producent: iRobot

  Model: Roomba 980

  wymiary (cm): 35,3 x 35,3 x 9,2

  Wielkość pojemnika na zabrudzenia: 0,6 l

  Czas ładowania: 180 minut

  Pamiętaj, że przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, iż dokonasz najkorzystniejszego wyboru.


iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  skuteczne odkurzanie usuwa kurz, brud i zabrudzenia z powierzchni twardych i dywanów przy użyciu szczotki do odkurzania w kształcie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach oraz pokaźnej siły ssącej.

  Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach. Możesz przypasować moc sprzątania w zależności od potrzeb przy pomocy 2 trybów odkurzania. Tryb pracy można ustawić za pośrednictwem aplikacji iRobot Home.

  Czyste, świeże podłogi każdego dnia System mopowania Roomba Combo używa nakładki czyszczącej o specjalnej teksturze. Możesz dostosować sposób sprzątania przy pomocy 3 trybów mopowania. Wielki zbiornik na wodę o obszerności 300 ml pozwala na komfortową pracę bez konieczności częstego dopełniania wody.

  Elektroniczna pompa kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Posprząta wokół Ciebie przy pomocy platformy iRobot Genius™ robot uczy się Twoich nawyków sprzątania i oferuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Twoich potrzeb.

  Poleca ponadto rozwiązania, o których nie myślisz — jak dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin. Tę i niemało innych funkcji wyszukasz w aplikacji iRobot Home. Porusza się z sensem i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do logicznego sprzątania podłóg w równych liniach.

  Niski profil (7,9cm) umożliwia robotowi Roomba Combo z funkcją mopa docierać do trudno dostępnych miejsc w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Dzięki obsłudze głosowej przy pomocy Asystenta Google i Alexa robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo™ może sprzątać w Twoim domu, kiedy wydasz mu polecenie głosem.* Współpracuje z urządzeniami Google Home i AlexaAlexa, i wszelkie powiązane logo i znaki towarowe są własnością marki Amazon.com albo jej podmiotów stowarzyszonych.

  Google jest znakiem handlowym marki Google LLC W opakowaniu: iRobot Roomba Combo Zintegrowana Stacja Dokująca przewód 1 dodatkowy filtr 1 dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry 2 uzupełniające szczotki boczne Akumulator NiMH (w urządzeniu) Instrukcja obsługiInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot,
 • odkurzacze iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot, odkurzacz iRobot cena, opinie o odkurzaczach iRobot, ranking odkurzaczy iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.