Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze iRobot. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej firmy iRobot. Urządzenie serii i7 w porównaniu do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało równocześnie konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 zezwala na iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego i tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy samoczynny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, że Roomba i7 podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, generuje wirtualną mapę obszaru pracy, a także uczy się jejskuteczniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 użytkowany w Roombie i7 proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście poprzez iRobot w serii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska marka w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątaw dodatku wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej kolekcji robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji przy pomocy kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga pokaźnie ulepszone rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera umożliwia i7 staranną orientacje w terenie. Pozwala to aby urządzenie w przypadku wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje mającą istotnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot tworzy mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje jeszcze możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME stwarza raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji wydajność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są świetne efekty sprzątania na dywanach. Nie postępowy ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych kolekcji robotów zagwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zagwarantuje doskonałe efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujnik umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to skrupulatnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect rewelacyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia często kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on z zasady na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 wydajnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytwarzane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7 opiera się na pracy szczotek głównych są one szczególnie ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im wspaniałe efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania świetnie „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak by znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wspaniale w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 wyposażony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  spora zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło dodatkowo konserwacje pojemnika na skażenia przez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano gwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion wykorzystywana w większości akumulatorów niewielkiego kalibru, świetnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z skrupulatnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Dobrze zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • rodzaj filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7 w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu użytecznych robotów do codziennego wykorzystywania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base samoczynnie likwiduje brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud zebrany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu poprzez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, mieści zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszusunąć bez wzbudzania obłoków kurzu. Rozszerzona moc ssąca Wysoka skuteczność robota sprzątającego Roomba s9+ jest oparte na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x obszerniejszą mocą ssącą, żeby wyciągnąć osadzony brud, skażenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technika Perfect Edge Robot Roomba s9+ wynajduje ukryte zabrudzenia, a konstrukcja do maksymalnie skrupulatnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników skrupulatne sprzątanie choćby w najtrudniej dostępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, by poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy wykorzystać.

  technologia vSLAM Dzięki progresywnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot zawiera ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia precyzyjnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszelkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne skrupulatniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyposażona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami różnego rodzaju – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie automatycznie robot mopujący początkuje pracę bez jaki...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3 samoczynny odkurzacz

  Odkurzacz iRobot Roomba i3 to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom osób lubiących sobie komfort i wygodę. skrupulatnie i sprawnie likwiduje brud, kurz i sierść z podłóg. Asygnowana aplikacja pozwala na zdalne zarządzanie robotem sprzątającym w sposób trafny dla Twojego domu.


  nowatorski Desing

  Masz dość błyszczących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców oraz gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura umożliwia stabilniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3, to nowoczesny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu. Szczególnie instynktowna i prosta obsługa umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to potrzebne.

  Urządzenie w górnej części pokrywy zaopatrzone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w typową nawigacje vSlam ( kamera ), automatyczny odkurzacz iRobot Roomba i3 ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wskazaną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3 powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zacznie sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3 nie buduje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w rezultacie przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie lub za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie albo za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, starczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  typowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej serii w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający wyposażony jest w dwie gumowe szczotki, które gwarantują wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zmniejszają skuteczność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dopasowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3 dopasowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum precyzyjności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia skażenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym skażenia zasysane są do pojemnika na śmieci.


  Filtr powietrza

  firma w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3 w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza lokalizuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej niż 10 mikronów, dzięki temu ogranicza ilość alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3 jest rewelacyjnym wyborem dla rodzin z dziećmi, sympatyków zwierząt, czy alergików. Dlatego szczególnie ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia oraz jego zamiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3 wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni przez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, żeby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3 wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wyznaczyć miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu dostajemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta wyśmienicie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie zanieczyszczenia gromadzą się widocznie łatwiej. IRobot Roomba i3 wyłapuje miejsca wyjątkowo eksploatowane i rozszerza w nich intensywność odkurzania.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. automatyczny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie za każdym razem pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego także ta opcja może być wyjątkowo konieczna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, że iRobot Roomba i3 nie buduje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni w trakcie jego przejazdu i miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3 wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home i środowisku iRobot Genius. Oparte o nienaturalną inteligencję rozwiązanie, zezwala na automatycznemu odkurzaczowi rekomendowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME optymalnych rozwiązań w oparciu o dane z wytwarzanych cykli sprzątania, a także nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wyprodukowane już cykle pracy, czy sugestie realizowania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one dostępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius i aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3 może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zainicjuje cykl odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3 możemy także podłączyć do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3 i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie myć samoczynnie w genialnej kolejności. Gwarantuje komunikację między robotami,automatycznie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava inicjuje proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie realne jest ponadto wyróznionie poszczególnego wnętrza do posprzątania.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo i staranność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Najczęściej stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak żeby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji wyszukasz w opisie towaru: Wirtualna ściana Dual Mode


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • 3-letnia bezpłatnA GWARNCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość używania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3 w języku polskim.


iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 9
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest jeszcze pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zastosowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania i odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo eliminuje kurz, brud, piasek i innego rodzaju skażenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem tworzącym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku znajdziemy ponadto filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 2 stopni zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  znaczny zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego uzupełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dostosowania do własnych potrzeb 1 z 3 stopni nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy samoczynnie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, by być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ wyposażony jest jeszcze w czujniki spadku, co mu umożliwia wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za efektywne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i stworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy przypasowane do Naszych potrzeb. Poleca na dodatek rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy pakiet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo j7

iRobot Roomba Combo j7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo j7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo j7
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas na Twój odpoczynek produkowany, aby radzić sobie w wyjątkowych warunkach Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ unika zagrożeń w postaci „niespodzianek" pozostawionych poprzez zwierzęta czy przewodów od ładowarek.

  namierza je, korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision. Uczy się dodatkowo, jak progresywnać z takimi przeszkodami w przyszłości, przesyłając zdjęcie do użytkownika, który dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS może polecić robotowi, żeby ominął przeszkodę albo posprzątał wokół niej.

  Odkurzanie z niezwykłą mocą Utrzymuje gruntowną czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni, 10x większą mocą ssącą i jedynym w swoim typu modułem mopującym.

  Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Zapomnij o odkurzaniu na długie miesiące dzięki stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu, która pozwala na robotowi Roomba Combo® j7+ samodzielne opróżnianie swojego pojemnika nawet poprzez 60 dni.

  Nie pozwól, by bałagan pokrzyżował Twoje plany Dzięki innowacyjnej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, przez wydanie polecenia głosowego.

  Tak inteligentny, że przewiduje powstanie zabrudzeń aby zapewnić efektywność sprzątania stosownie do Twoich potrzeb, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ rozpoznaje poszczególne pomieszczenia i pory dnia, w których powinien posprzątać (np.

  po śniadaniu w kuchni) i proponuje personalizowane harmonogramy. Reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie w domu Dzięki systemowi nawigacji PrecisionVision Roomba Combo® j7, jest jedynym robotem odkurzająco-mopującym na świecie, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów, w tym nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe, przewody od ładowarek czy buty.

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem Rozumie więcej poleceń głosowych niżeli jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri albo Asystenta Google i za pomocą komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

  nowe funkcje dodawane samoczynnie Nie musisz martwić się, iż funkcje Twojego robota Roomba Combo® j7+ staną się nieaktualne. A to dlatego, że został zaprojektowany tak,automatycznie pobierać najnowsze dostępne funkcje.

  Zawartość zestawu W komplecie znajduje się: - Stacja ładująco-opróżniająca, - Nakładka mopująca, - Filtr, - Szczotka boczna, - przewód zasilający, - Instrukcja obsługi w języku polskim, - Karta gwarancyjna.

  przejrzyj WIĘCEJ...


iRobot Roomba 692

iRobot Roomba 692 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 692 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 692
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iROBOT ROOMBA 692: Poznaj odkurzacz samoczynny iRobot Roomba 692, Twojego partnera do czystego domu. Dzięki szeregowi inteligentnych czujników i efektywnemu systemowi czyszczenia robot odkurzający Roomba dba o powszedni kurz, brud i sierść zwierząt.

iRobot Roomba 694

iRobot Roomba 694 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 694 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 694
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając technologii Dirt Detect™, odkurzacz robot Roomba 694 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

  Sprząta wzdłuż ścian: robot do odkurzania iRobot Roomba 694 doskonale sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi, a to dzięki wirującej szczotce bocznej, która jest w stanie dotrzeć do większości zakamarków.

  technika iAdapt: dzięki innowacyjnej kompozycji oprogramowania i czujników, Roomba 694 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wyłapując miejsca istotnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodów.

  Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala iRobotowi Roomba czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Modele zachowań: technologia iAdapt jest instynktowna i odkrywcza.

  Dzięki niej Roomba wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spomiędzy dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, by zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.

  Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 694 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Z łatwością Spot Clean: Tryb Spot Clean służy do nagłych wypadków, takich jak przewrócona donica, albo rozsypana sól.

  W tym trybie robot odkurzacz iRobot Roomba 694 koncentruje się na zabrudzonym miejscu jeżdżąc spiralnie, do czasu, aż nie wyczyści wszelkiego. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna Ściana emituje wiązkę promieni podczerwonych, których iRobot Roomba 694 nie przekroczy.

  dzięki czemu możesz ograniczyć robotowi dostęp do miejsc, w których nie chcesz by sprzątał. Automatyczne dokowanie i ładowanie: robot do odkurzania iRobot Roomba 694 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu, żeby być za każdym razem gotowym do pracy.

  Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne.

  Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania, a także kontroluj zapełnienie pojemnika na brud. Czysto produktywność sprzątania: 3-stopniowy system sprzątania - wirująca szczotka boczna wymiata zabrudzenia wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.

  Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątaniawyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

  najkorzystniejszy dla posiadaczy zwierząt: z technologią AeroVac i szczotkami głównymi, robot odkurzacz iRobot Roomba kolekcji 600 jest genialnie przygotowany do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami.

  Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek iRobota Roomba i wciąga je do pojemnika AeroVac, który zaprojektowaliśmy tak, aby nie trzeba było go często opróżniać. Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dopasowanie się do warunków otoczenia.

  Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. W opakowaniu: iRobot Roomba 694 Zintegrowana Stacja Dokująca Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu) Instrukcja obsługi i szybki start


iRobot BRAAVA M6138

iRobot BRAAVA M6138 Najniższa Cena Online

iRobot BRAAVA M6138 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot BRAAVA M6138
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3+ samoczynny odkurzacz perfekcyjny do każdego domu

  iRobot Roomba i3+, mimo używania stanowczo progresywnej technologii, jest prosty i instynktowny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,cykl sprzątania był optymalny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości, a także obrysu wnętrza zabezpieczą automatyczny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania pomieszczenia. To robot sprzątający nadzwyczajny dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych danych między urządzeniem, a aplikacją zapewniają komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

  Clean Base - stacja z funkcją
  automatycznego usuwania brudu

  Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi charakterystyczny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia automatycznie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się w środku stacji, o konieczności jego wymiany przypomina aplikacja iRobot HOME i podświetlana kontrolka.

  Worki na brud AllergenLock

  Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, samoczynnie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja dokładnie likwiduje cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać obszerniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej lub doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  nowatorski Desing

  Masz dość połyskujących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców i gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura umożliwia jednostajniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to innowacyjny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz radować się czystymi podłogami w całym domu. Szczególnie intuicyjna i prosta obsługa pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to niezbędne.

  Urządzenie w górnej części obudowy zaopatrzone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w standardową nawigacje vSlam ( kamera ), samoczynny odkurzacz iRobot Roomba i3+ ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyznaczoną przez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zapoczątkuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3+ nie stwarza i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w wyniku czego przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić między piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, starczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  charakterystyczny dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej linii w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający wyposażony jest w dwie gumowe szczotki, które gwarantują wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które obniżają skuteczność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, zapewniając maksimum dokładności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, iż 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym skażenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo, a także precyzyjność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Na ogół stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak aby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji znajdziesz w opisie towaru: Wirtualna ściana Dual Mode


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyszczególnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta świetnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się wyraźnie łatwiej. IRobot Roomba i3+ wykrywa miejsca istotnie eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie trwoniąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji przenośne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, iż iRobot Roomba i3+ nie generuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu i miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie myć samoczynnie w wyśmienitej kolejności. Zapewnia komunikację pomiędzy robotami,samoczynnie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava rozpoczyna proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie możliwe jest także wyróznionie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home oraz środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, umożliwia automatycznemu odkurzaczowi rekomendowanie w aplikacji przenośnej iRobot HOME optymalnych rozwiązań w oparciu o informacje z produkowanych cykli sprzątania, a także nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wykonane już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są przez platformę iRobot Genius, a także aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zainicjuje proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym krótkim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie za każdym razem pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego także ta opcja może być niezwykle konieczna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Filtr powietrza

  producent w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza wyłapuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki czemu zmniejsza liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest wyśmienitym wyborem dla rodzin z dziećmi, entuzjastów zwierząt, czy alergików. Dlatego szczególnie ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na zanieczyszczenia, a także jego zamiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3+ wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o obszerności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni poprzez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, aby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci samoczynnie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3+
  • Stacja ładująca Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki AllergenLock
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-lenia darmowA GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
  • wymiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość stosowania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i1

iRobot Roomba i1 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  najważniejsze informacje:3-stopniowy system sprzątaniabrud i kurz nie posiadają jak się schować przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania przy krawędziach, dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i wielka moc ssania działają na wszystko, od niepokaźnych cząstek po znaczne zabrudzenia na dywanach i twardych podłogach. 10x pokaźniejsza moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący aeroforce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co lepszą skuteczność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach:wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania,namierzać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian. Wysokowydajny filtr aeroforce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. *w porównaniu z irobotami roomba serii 600inteligentna nawigacjainteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot sprzątający roomba i1 jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki czemu cały twój dom będzie zawsze lśnił czystością.sprząta tylko tam, gdzie jest koniecznytechnologia reactive czujka chroni robota przed zaklinowaniem, a dirt detect™ pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najistotniej niezbędne, tj. W najszczególniej zabrudzonych miejscach w domu. Znajduje kurz i brud: używając zastrzeżonej technice dirt detect, robot odkurzacz irobot roomba i1 za pomocą optycznych i akustycznych czujników wynajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich precyzyjnym wysprzątaniu. Ruchoma głowica czyszcząca:pozwala irobotowi roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. Nowa aplik


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot,
 • odkurzacze iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot, odkurzacz iRobot cena, opinie o odkurzaczach iRobot, ranking odkurzaczy iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *