Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze iRobot. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Irobot roomba combo (1118)

Irobot roomba combo (1118) Najniższa Cena Online

Irobot roomba combo (1118) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba combo (1118)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest jeszcze pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zastosowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania i odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo eliminuje kurz, brud, piasek i innego rodzaju skażenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem tworzącym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku znajdziemy ponadto filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 2 stopni zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  znaczny zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego uzupełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dostosowania do własnych potrzeb 1 z 3 stopni nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy samoczynnie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, by być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ wyposażony jest jeszcze w czujniki spadku, co mu umożliwia wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za efektywne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i stworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy przypasowane do Naszych potrzeb. Poleca na dodatek rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy pakiet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


Irobot roomba i7

Irobot roomba i7 Najniższa Cena Online

Irobot roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, początkuje nową serie „i7". Robot ma turbinę generującą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która umożliwia samoczynne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja oferuje istotnie więcej funkcji aniżeli w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską producenta, zasadniczy choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać iż efekt prezentowany przez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez firmę Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz tworzone przez iRobot – firma twierdzi że jeden worek zawiera do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika możliwe jest dzięki wyjątkowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić by iRobot Roomba i7 utrzymywał produktywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  lepsza nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Automatyczny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to produktywnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił aby iRobot podczas pracy kreujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swym aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątajeszcze wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot kreuje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME tworzy raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji produktywność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na skażenia. Standardowe dla takiej współpracy podzespołów są rewelacyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny lecz sprawdzony system którego producent trzyma się od pierwszych kolekcji robotów zagwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zagwarantuje genialne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to detektor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect idealnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on przede wszystkim na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ efektywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, efektywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7+ jest oparte na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zagwarantuje im wyśmienite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania rewelacyjnie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie dobrany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium używane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, inicjuje odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się perfekcyjnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowany jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się ponadto specjalny komponent odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera zanieczyszczenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została pokaźnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie zmniejsza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion wykorzystywana w większości akumulatorów niedużego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z precyzyjnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base umożliwia całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota oraz opróżniania pojemnika do czasu zamiany worka w stacji oraz konserwacji urządzenia. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • wariant filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884)

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo j7+ (j7556)
  Robot odkurzająco-mopujący
  Jedyny robot odkurzająco-mopujący z całkowitym automatycznym unoszeniem modułu mopującego, łącznością Wi-Fi, 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszelkich powierzchni oraz stacją ładująco-czyszczącą Clean Base. Rozpoznaje i omija przeszkody – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link.
  Główne właściwości iRobot Roomba Comboreg; j7+
  • Jednoczesne odkurzanie i mopowanie
  • całkowicie unoszący się moduł mopujący
  • Gruntowne odkurzanie z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża
  • Rozpoznawanie i identyfikacja przeszkód
  • Wykrywanie brudu i koncentracja pracy
  • Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach
  • sprawny procesor aktualizacje włączające nowe funkcje
  • obszerniejsza moc ssącaw porównaniu z robotami Roombareg; kolekcji 600
  • Komunikacja głosowa współpraca z Google Home i Amazon Alexa
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Skuteczne sprzątanie sierści i włosów
  • Inteligentna nawigacja
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • generuje mapy i starannie nawiguje
  • Smart Home i aplikacja iRobot Home
  • samoczynne opróżnianie zbiornika
  • System antyalergiczny
  • Sprzątanie liniowe
  • Strefy bez dostępu
  • Wykrywanie i omijanie przeszkód
  • Kompatybilny z zróżnicowanymi płynami czyszczącymi
  Pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący
  Przygotuj się na zupełnie nowego robota odkurzająco-mopującego, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki sprzątasz – na zawsze! Roomba Comboreg; j7+ dysponuje 10x pokaźniejszą mocą ssącą* i jest wyposażony w wyjątkową, inteligentną technologię, która pozwala mu omijać przewody i nieczystości pozostawione poprzez zwierzęta domowe. W przeciwieństwie do innych robotów 2 w 1 ten model po wykryciu dywanu wznosi nakładkę mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Roomba Comboreg; j7+ samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco-czyszczącej Clean Base choćby do 60 dni.
  4-stopniowy system sprzątania
  Moc, precyzja i produktywność

  Aby wydajnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba Comboreg; j7+ wykorzystuje produktywny, 4-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x obszerniejszą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne, szczotkę boczną, a także rewolucyjny system mopowania z kompletnie unoszącym się modułem mopującym. Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dopasuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami, a wyjątkowy system mopowania wznosi i utrzymuje mopa z dala od dywanów.
  *W porównaniu z modelami Roombareg; kolekcji 600.
  Robot odkurzający Roomba Comboreg; j7+ - dlaczego warto?
  W przeciwieństwie do innych robotów 2 w 1, Roomba Comboreg; j7+ po wykryciu dywanu wznosi mopa na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Po prostu pozwól robotowi zająć się wszystkim i ciesz się czystością.
  Jedyny robot, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektówRobota Roomba Comboreg; j7+ zaprojektowano z myślą o inteligentnym sprzątaniu. System nawigacji PrecisionVision świetnie rozpoznaje, co znajduje się na drodze, dzięki temu robot wie, jak się zachować. Gdy wyłapuje obiekty takie jak kable, skarpetki, a choćby nieczystości pozostawione przez zwierzęta — produktywnie je omija.
  najkorzystniejsze rozwiązanie dla właścicieli zwierząt
  Twój czworonożny przyjaciel gubi sierść? 2 gumowe szczotki główne robota odkurzającego Roomba Comboreg; j7+ bezproblemowo sobie z nią poradzą. Na dodatek robot przypomni Ci o okresie zwiększonego linienia, kiedy konieczne może być częstsze odkurzanie. Nie będzie miał także problemu z nieczystościami pozostawionymi przez zwierzaka. Kiedy w trakcie sprzątania natknie się na przeszkodę, skutecznie ją ominie.
  Stacja Clean Base kontrolująca poziom naładowania
  Robot odkurzający Roomba Comboreg; j7+ za każdym razem wykonuje swoje zadanie do końca. Gdy jego akumulator jest bliski rozładowania, wraca do stacji dokującej w celu naładowania, po czym wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwał. Dodatkowo Roomba Comboreg; j7+ samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco‑czyszczącej Clean Base nawet do 60 dni.
  Sprzątanie bez Twojego udziału
  Zaplanuj odkurzanie na czas, kiedy nie ma Cię w domu. Załatw wszystkie swoje sprawy i ciesz się czystą podłogą po powrocie.
  fachowe wsparcie
  iRobot formuje trwałe i bezusterkowe roboty z myślą o komforcie ich stosowania. Dba o to, aby użytkownik otrzymał wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje. Biuro Obsługi Klienta iRobot świadczy najwyższej jakości usługi doradcze i serwisowe poparte niezależnymi audytami. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, profesjonalni doradcy iRobot są do twojej dyspozycji.
  dane techniczne:
  Wysokość: 8,7 cm
  Średnica: 34cm
  Waga: 3,2 kg
  Filtr: Aeroforce
  Ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji

  Wieloletnie doświadczenie firmy iRobot znalazło odzwierciedlenie w zaufaniu milionów zadowolonych klientów. Producent sprzedała w tym czasie ponad 40 milionów robotów domowych na całym świecie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz robota Roombareg;, Braavareg; czy oba ‑ Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują, a Ty czystość bez wysiłku, na którą zasługujesz.
  Specyfikacja:


Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088)

Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088) Najniższa Cena Online

Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  najważniejsze informacje:3-stopniowy system sprzątaniabrud i kurz nie posiadają jak się schować przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania przy krawędziach, dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i wielka moc ssania działają na wszystko, od niepokaźnych cząstek po znaczne zabrudzenia na dywanach i twardych podłogach. 10x pokaźniejsza moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący aeroforce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co lepszą skuteczność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach:wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania,namierzać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian. Wysokowydajny filtr aeroforce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. *w porównaniu z irobotami roomba serii 600inteligentna nawigacjainteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot sprzątający roomba i1 jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki czemu cały twój dom będzie zawsze lśnił czystością.sprząta tylko tam, gdzie jest koniecznytechnologia reactive czujka chroni robota przed zaklinowaniem, a dirt detect™ pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najistotniej niezbędne, tj. W najszczególniej zabrudzonych miejscach w domu. Znajduje kurz i brud: używając zastrzeżonej technice dirt detect, robot odkurzacz irobot roomba i1 za pomocą optycznych i akustycznych czujników wynajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich precyzyjnym wysprzątaniu. Ruchoma głowica czyszcząca:pozwala irobotowi roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. Nowa aplik
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo produktywnie usuwa kurz, brud i zanieczyszczenia z powierzchni twardych i dywanów przy użyciu szczotki głównej w kształcie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach oraz pokaźnej siły ssącej. Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach.

roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot

roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot Najniższa Cena Online

roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min;Czas pracy:75 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do typu sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, sensory gwarantujące adekwatne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:iRobot Roomba seria i;Model filtra:4624876;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,36 l;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:robot sprzątający;seria:iRobot Roomba Combo i5;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki, akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca, zbiornik 2w1;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technika iRobot iADAPT 2.0 z wizualizacją przestrzeni - adaptacja do w...

roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot

roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot Najniższa Cena Online

roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min;Czas pracy:75 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, światła, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/586-irobot-roomba-combo-j5-5060944997168.html;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:iRobot Roomba seria i;Model filtra:4624876;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,39 l;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, cichy, intensywny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:robot sprzątający;seria:iRobot Roomba Combo j5;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowy filtr, nakładka do mopowania, kabel zasilania, stacja dokująca z wodoodporną podkładką pod mopa, zbiornik 2w1;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość:8,5 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iR...

Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905)

Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905) Najniższa Cena Online

Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technika iAdapt
  Oprogramowanie, a także czujniki pozwalają Roombie 698 na wielokrotne odkurzanie każdego kawałka podłogi. Robot przy tym automatycznie namierza miejsca wyjątkowo zabrudzone, unikając przy tym przepaści ze schodów.

  Dirt Detect™
  za pomocą systemu Dirt Detect oraz wielu czujników robot w trakcie realizowania cyklu sprzątania wyłapuje miejsca bardzo zabrudzone. Chwilowo skupiając się na obszarze wyszczególnionym przez system robot będzie kontynuować odkurzanie.

  3-stopniowy system czyszczący
  Szczotka boczna zamiata zabrudzenia pod 2 główne szczotki, które zbierają zanieczyszczenia i przenoszą do pojemnika na zabrudzenia.

  Aplikacja mobilna iRobot HOME
  Robot sprzątający łączy się z Wi-Fi w miejscu pracy co pozwala (po uprzednim skonfigurowaniu) na uzyskanie kontroli nad samoczynnym odkurzaczem przy pomocy aplikacji mobilnej iRobot Home. Z jej pomocą możemy rozpocząć lub zakończyć prace robota, z dowolnego miejsca na ziemi. Na dodatek użytkownik otrzymuje przenośną kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika, powiadomienia o skończonej pracy robota.

  Sprząta wzdłuż krawędzi i przy narożnikach
  budowa urządzenia została dopasowana tak żeby robot sprzątający bez problemu dotarł w każdy zakamarek. Znajdująca się z prawej strony, szczotka boczna nadzwyczajnie współpracuje z szczotkami głównymi zagarniając w obszar ich pracy wszelkie skażenia będące dla nich niedostępne. Samoczynny odkurzacz zaopatrzony w wydajną szczotkę boczną wykorzystuje cały swój potencjał, zapewniając najlepsze efekty sprzątania.

  Akumulator litowo-jonowy
  automatyczny odkurzacz wyposażony został w akumulator litowo-jonowy. Brak efektu pamięci baterii zagwarantuje stały czas pracy urządzenia. Pozwala to robotowi sprzątającemu na wykonanie ogromnej ilości cykli sprzątania.

  SPECYFIKACJA technologicznA, a także ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
  Funkcja: Odkurzanie
  Czas pracy: 90 minut
  Czas ładowania: 180 minut
  Aplikacja: TAK
  rozmiary: średnica: 33 cm / wysokość: 9,2 cm

  W opakowaniu znajdziesz:
  iRobot Roomba 698
  Stacja dokująca zintegrowana z zasilaczem
  przewód zasilający
  Zamontowany w robocie akumulator
  Instrukcja obsługi
  TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba 698 w języku polskim.


Irobot roomba i6 (5060629987354)

Irobot roomba i6 (5060629987354) Najniższa Cena Online

Irobot roomba i6 (5060629987354) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba i6 (5060629987354)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi perfekcyjnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszelkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując specyficzną inteligencję wytwarzaną wyłącznie na potrzeby maszyn producenta iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,starannie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, zaawansowane czujniki oraz technologię Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje nowoczesną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba i robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava zaczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy i zasugeruje dopełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i wydajność Aby sprawnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje skuteczny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dopasuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, iż poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Wykwintny design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując innowacyjność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok użytkowników. Marka iRobot gwarantuje przystępność oryginalnych części i akcesoriów do swych robotów. Dzięki możliwości wymiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba j7 | DARMOWA 3-letnia GWARANCJA

iRobot Roomba j7 | DARMOWA 3-letnia GWARANCJA Najniższa Cena Online

iRobot Roomba j7 | DARMOWA 3-letnia GWARANCJA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba j7 | DARMOWA 3-letnia GWARANCJA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba j7 kompletnie nowa jakość sprzątania

  Wyobraź sobie nadzwyczajnie odkurzone podłogi - bez konieczności poświęcania czasu i wysiłku temu nieprzyjemnemu obowiązkowi...

  Tak pewnie rozpoczyna się większość opisów robotów sprzątających, dowolnej marki. W tym przypadku jednak jest to zupełna prawda. Oto najnowszy iRobot Roomba j7, który został tworzony specjalnie dla tych, którzy codziennie zmagają się z wiecznym bałaganem. To robot nadzwyczajny do domów z dziećmi czy zwierzętami. W głównej mierze jednak Roomba j7 jest świetna dla Ciebie. Zapomnij o sprzątaniu - poważnie


  iRobot Roomba j7 sprzątanie nigdy nie było tak proste!

  Dlaczego iRobot Roomba j7 tak nieprzeciętnie odkurza? Wszystko jest zasługą silnika, który zbierze wszystkie zabrudzenia nie tylko z paneli czy kafelków,nawet i grubych dywanów albo wykładzin. Robot oferuje nawet 10-krotnie pokaźniejszą moc ssania niżeli miały poprzednie modele. Co to oznacza? Przed Roombą nie ukryją się żadne paprochy, okruchy, piach czy choćby rozsypana kasza. Dosłownie nic!

  Gumowe szczotki główne, które dostosowują się do Twojej podłogi

  Robot odkurzający Roomba j7 został zaopatrzony w dwie, współpracujące ze sobą, gumowe szczotki główne. Dostosowują się do kształtu podłogi, produktywność odkurzania wszędzie - na kafelkach czy drewnie, przy krawędziach dywanu czy innych, trudno dostępnych miejscach. Odkurzacz podwyższa i opuszcza głowicę czyszczącą,za każdym razem znajdowała się ona tuż przy podłodze, dzięki temu nie pominie żadnego okrucha! nadzwyczajnie sprawdza się w przypadku sprzątania sierści zwierząt. Specjalna budowa zapobiega zaplątywaniu się włosów wokół szczotek. To oznacza jeszcze mniej pracy dla Ciebie!


  Szczotki boczne, które wymiatają!

  iRobot Roomba j7 to odkurzacz ze szczotkami bocznymi, które wymiatają! Nie tylko w mobilni, ale i dosłownie! Długie włosie z tworzywa sztucznego zgarnia nawet najmniejsze skażenia wprost pod głowicę czyszczącą. Dzięki temu robot pozostawia gruntownie wysprzątane nawet narożniki pomieszczeń i inne, trudno dostępne miejsca.


  Nie tylko podłogi, ale także powietrze

  Czy wiesz,podczas odkurzania, zabrudzenia i patogeny z podłogi wzbijają się w powietrze? Stanowią one realne zagrożenie, szczególnie dla alergików, dzieci i osób wrażliwych. Roomba proponuje znacznie więcej niżeli tylko gruntowne odkurzanie! skuteczny filtr AeroForce eliminuje ponad 99% alergenów, pyłków, bakterii i wirusów. Wychwytuje wszystko o wielkości powyżej 10 mikronów.


  Robot odkurzający iRobot Roomba, który dopasowuje się do Ciebie

  Do funkcji mapowania wnętrz i samodzielnego powracania do stacji dokującej jesteśmy już przyzwyczajeni. Roomba j7 idzie jednak o krok dalej! Plątający się pod nogami przewód? Rozrzucone dziecięce zabawki? A może przykra niespodziewanka pozostawiona poprzez Twojego pupila? Dla iRobota to żadne wyzwanie!


  Odkurzacz automatyczny, który rozpoznaje przeszkody

  Roomba j7 jest wyekwipowana w kamerę wizyjną i system rozpoznawania przeszkód. Działa on w trybie rzeczywistym, dzięki czemu masz gwarancję, że odkurzacz nie porwie niczego niechcianego z podłogi, niczego nie przestawi ani nie rozmaże nieprzyjemnych nieoczekiwanek, dokładając Ci pracy. Co więcej, wykona fotografie wszelkich problematycznych miejsc i prześle Ci ja na telefon! Samodzielnie możesz ustawić reguły innowacyjnania w danej sytuacji.


  Czujniki Dirt Detect dla udoskonalonego sprzątania intensywnie zabrudzonych miejsc

  Tylko odkurzacze automatyczne od iRobot mogą poszczycić się funkcją wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Jak to działa? podczas sprzątania, Roomba j7 jest w stanie wykryć za pomocą czujników, gdzie na podłodze jest więcej okruchów, piasku czy sierści. automatycznie zwiększy produktywność poprzez kilkukrotny przejazd i jeszcze skrupulatniejsze pokrycie odkurzanej powierzchni.

  Jedyne takie urządzenie, które wyłapuje brud!

  Roomba j7 został wyekwipowany w czujniki Dirt Detect, które zezwalają na wykrywanie brudu na podłodze i produktywniejsze sprzątanie na tych właśnie obszarach. Integracja z asystentem głosowym pozwala wysłać robota do sprzątania tam, gdzie jest on w danej chwili konieczny. Żadne opinie i zdania nie oddają nowoczesnia technologicznego tego urządzenia. Musisz przekonać się o tym samodzielnie!


  Skieruj Roombę tam, gdzie jest najistotniej konieczna

  iRobot Roomba j7 wyprzedza technicznie całą swoją konkurencję. Nie tylko uczy się Twoich nawyków, lecz także rozkładu Twojego domu i zapamiętuje, które miejsca brudzą się na ogół. Rozsypane okruchy po przygotowaniu śniadania? Dla iRobota do żaden problem! Użyj asystenta głosowego, aby skierować odkurzacz samoczynny do kuchni, a jeszcze dokładniej - pod blat kuchenny. Nie trzeba już choćby sięgać po smartfona. Starczy jedna komenda.


  Nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym, lecz i wyprzedza powstawanie zabrudzeń

  Ten model robota sprzątającego jest jedynym, który nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym,nawet przewiduje, gdzie powstaną zabrudzenia i w jakiej porze. Na ogół po śniadaniu pozostają okruchy pod blatem kuchennym? Po spacerze z psem w korytarzu trzeba odkurzyć naniesiony piach? iRobot j7 zaproponuje Ci spersonalizowany harmonogram swej pracy. Im częściej korzystasz ze swojego robota, tym lepiej i szybciej skonsoliduje się do Ciebie i Twojego trybu życia.


  Robot sprzątający, który za każdym razem wie, gdzie jest

  Roomba korzysta z domowej sieci Wi-Fi. Wysokiej jakości czujniki sprawdzają odległość od punktów dostępowych, a inteligentne algorytmy wyliczają dokładnie, w którym miejscu mieszkania odkurzacz się aktualnie znajduje. Zapomnij o długotrwałych poszukiwaniach zaklinowanego robota sprzątającego. IRobot zawsze wróci do domu.

  Z Roombą można więcej!

  iRobot Roomba j7 wyróżnia się nie tylko unikatową efektywnością sprzątania, lecz także wysoką praktycznością pracy, bezpieczeństwem i prostotą stosowania.


  Poziom hałasu

  iRobot Roomba j7 nie jest głośniejszy od zwykłego odkurzacza, mimo wielokrotnie większej mocy ssącej. Realne jest także zmniejszenie poziomu natężenia dźwięku przez zmianę trybu sprzątania. Dostosuj Roombę do swoich potrzeb!


  Sprzątnij cały dom

  Pojemny akumulator litowo-jonowy zapewnia wyjątkowo długą pracę urządzenia, choćby do 75 minut. W tym czasie Roomba bez trudu posprząta nawet dużej powierzchni mieszkanie. A jeśli jej się to nie uda, powróci do stacji ładującej,by się naładować, po czym wznowi pracę w miejscu, w którym przerwała.

  Robot, który się uczy

  Każdy z nas ma pewien plan dnia i woli, gdy otoczenie dopasowuje się do niego. Wychodzisz do pracy o konkretnej godzinie, a po powrocie zabierasz się za przygotowywanie obiadu? A może z zasady koło 20:00 wracasz ze spaceru z psem? iRobot Roomba j7 uczy się Twoich nawyków i zaproponuje Ci indywidualnie dostosowany plan sprzątania. Wracaj codziennie do czystego domu - bez konieczności ingerencji z Twojej strony.


  Wjedzie tam, gdzie inne odkurzacze nie dotrą

  iRobot Roomba j7 ma jedynie 8,5 cm wysokości. Innowacyjne rozwiązania techniczne umożliwiły jeszcze większą miniaturyzację udoskonalone rozmieszczenie komponentów urządzenia. Tym samym, robot posprząta miejsca niedostępne dla innych odkurzaczy: pod łóżkiem, pod kanapą czy szafkami kuchennymi.


  informacje technologiczne iRobot Roomba j7
  • Wysokość - 8,5 cm
  • Średnica - 34 cm
  • Waga - 3,4 kg
  • Akumulator Li-ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • Mapowanie pomieszczeń - możliwość wyodrębnionia w aplikacji mobilnej posprzątania poszczególnego oraz stworzenia strefy zabronionej ( wirtualnej ściany )
  • Spersonalizowany harmonogram tygodniowy
  • Detekcja i weryfikacja przeszkód w aplikacji
  • Anti-Tangle- zapobieganie zaplątywaniu w kable
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczny powrót na stację
  • Rozpoznawanie i omijanie przeszkód
  • Wznawianie pracy po automatycznym naładowaniu w miejscu, w którym robot sprzątający przerwał

  Zawartość zestawu iRobot Roomba j7
  • automatyczny odkurzacz iRobot Roomba j7
  • Stacja dokująca
  • przewód
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Akumulator Li-ion 2200mAh - w urządzeniu
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • GWARANCJA 3 LATA

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba j7 w języku polskim.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot,
 • odkurzacze iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot, odkurzacz iRobot cena, opinie o odkurzaczach iRobot, ranking odkurzaczy iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *