Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Samsung. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Samsung. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Samsung,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Samsung. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Samsung, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Samsung vs20r9042t2 (8806092204881)

Samsung vs20r9042t2 (8806092204881) Najniższa Cena Online

Samsung vs20r9042t2 (8806092204881) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung vs20r9042t2 (8806092204881)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet VS20R9042T2Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet z wolnostojącą stacją ładującą i rurą teleskopową. Zaopatrzony w 5-warstwowy system filtracji HEPA. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Kolor: StalowySilnik: Digital InverterMoc silnika: 550 WCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDElektroszczotka Turbo ActionZmywalny pojemnik na kurzWolnostojąca Stacja ładującaRura teleskopowa5-warstwowy system filtracji HEPA Zaskakująco efektywne odkurzanie 200 W mocy ssącej Silnik Samsung Digital Inverter stwarza moc ssącą do 200 watów*, więc możesz odkurzać przeróżne powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Aerodynamiczny zarys optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja wydajnie zatrzymuje choćby małe cząsteczki kurzu. Wysoka produktywność Silnik Digital Inverter Wysoka moc silnika do 550 W* efektywne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki temu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter i technologia Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza gwarantują stale wysoką moc ssącą. Wykorzystaj arcytrudną moc ssącą Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej technice Jet Cyclone możesz dłużej radować się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą*.

  System wyekwipowany w 27 wlotów powietrza stwarza trafną ścieżkę, która zezwala na zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie oddziela znikome cząsteczki kurzu od powietrza. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Turbo Action Elektroszczotka idealnie stanie na wysokości zadania na dywanach i produktywnie odkurzy z nich choćby sierść zwierząt.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 stopni usprawnia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest szczególnie proste, wystarczy jedno kliknięcie żeby ją odłączyć.

  Usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA lokalizuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.

  System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ atesty SLG, a także BAF potwierdzające jego efektywność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów**.

  Odkurzaj bez ładowania choćby przez 60 minut Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria zezwala na odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 60 minut*.

  Po zakończonej pracy wystarczy odstawić do stacji dokującej, która zezwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki czemu możesz odkurzać aż do 120 minut**. Ładuj w dowolnym miejscu Wolnostojąca stacja dokująca Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany.

  Specjalnie zaprojektowana kompozycja stacji pozwala na ładowanie dwóch baterii równocześnie dzięki dodatkowemu adapterowi w podstawie*. Jeszcze specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. *Dodatkowa bateria sprzedawana osobno.

  wystarczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz za każdym razem działa adekwatnie. Możesz sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i wariant szczotki.

  w sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co stanowczo ułatwi Ci kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Nieskomplikowany do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości.

  jednocześnie pojemnik, jak i system oczyszczający nadają się do mycia. Pojemnik można także opróżnić, przechylając go, bez odłączania go od rury. Wygodne użytkowanie Teleskopowa rura Teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości, pozwoli Ci dostosować jej długość do Twojego wzrostu.

  przejrzyj odkurzacz Jet w zwiększonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i zobacz jak działa odkurzacz Jet na żywo! Co jest w pudełku?Jet 90 petTurbo elektroszczotkaMini elektroszczotkaSzczotka do kurzu i szczeilinówkaElastyczna końcówkaBateriaWolnostojąca stacja ładująca Specyfikacja technologiczna:informacje ogólneKolor: StalowyKolor dodatkowy: NiebieskiSilnik: Digital InverterWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minDust Collection Type: Multi CyclonePoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDSzczotkaGłówna: Elektroszczotka Turbo ActionBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21,9 VOdłączana bateria: TakStacja ładownia: Z Station (wolnostojąca)AkcesoriaAkcesoria: Mini elektroszczotkaAkcesoria: Szczotka szczelinówka oraz do kurzuAkcesoria: sprężysta końcówkaAkcesoria: Stacja stojącaFiltrFiltr na wylocie: Ultra drobny filtr przeciwpyłowyFiltr umieszczony przed silnikiem: TakF


Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung

Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla zwolenników zwierząt, z mini elektroszczotką, która efektywnie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W kolor pokrywy: srebrny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (zapobieganie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla wielbicieli domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne potrzeby. Odkurzacze z linii Pet Care rewelacyjnie nadają się do wszystkich rodzajów podłóg.

  Oprócz standardowych akcesoriów oferują specjalnie zaprojektowane szczotki, ułatwiające sprawne likwidowanie sierści z dywanów i mebli. Usuwa sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  małe rozmiary szczotki i łatwość manewrowania nią powodują,wyeliminuje sierść z każdego zakamarka. Dodatkowo ma gumowe wykończenie, czego wynikiem jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich likwidować.

  Gruntowne sprzątanie. Użyteczny komplet szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i pasuje do sprzątania zarówno podłóg twardych, jak i dywanów. W pakiecie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które z łatwością się rysują.

  posiada dłuższe włosie, broniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle zapewnia adekwatne ssanie poprzez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów i innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest nietrudna w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc niezwykle skutecznie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w kolorze srebrnego brązu to model bezworkowy, nad wyraz wygodny w wykorzystywaniu.

  Ma duży pojemnik na kurz 1,5 l, który można za pomocą jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić zanieczyszczenia do kosza. Proste opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć zanieczyszczenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technicznA: Gromadzenie kurzu wariant: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l skuteczność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W informacje ogólne Regulacja mocy: Body Variable odcień pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm naturalny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje uzupełniające automatyczny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura wariant rury: ST atrybuty fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m wymiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7535T5 550W 0,8l Odkurzacz bezprzewodowy Jet 75 pro o mocy 550W, objętości pojemnika na kurz 0,8l. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Odkurzacz bezprzewodowy Kolor: Stalowy Moc silnika: 550W Moc ssąca: 200W Maksymalny czas pracy na akumulatorze: 60 min Poziom hałasu: 86 dBa pojemność pojemnika na kurz: 0,8l wariant wyświetlacza: LED Napięcie: 21.9V Odłączana bateria Filtr wylotowy: Ultra niewielki filtr przeciwpyłowy Zaskakujące sprawne odkurzanie 200 W mocy ssącej Odkurzaj wydajnie różnorodne warianty podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania. Silnik Digital Inverter marki Samsung wytwarza moc ssania wynoszącą nawet 200 W*. Aerodynamiczny zarys – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje choćby drobne cząsteczki kurzu. Wysoka produktywność Silnik Digital Inverter Dzięki mocy ssącej wynoszącej nawet 200 W* możesz odkurzać dużo efektywniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogoach. Silnik Digital Inverter zagwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i kreuje ssanie o mocy choćby 200 W*. Arcytrudna moc ssąca Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i skrajną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza generuje słuszną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Elektroszczotka zbiera nieduże cząsteczki kurzu równocześnie z dywanu, jak i z twardych podłóg. Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów usprawnia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest bardzo proste, wystarczy jedno kliknięcie by ją odłączyć. Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu Wielowarstwowy system filtracji o produktywności do 99,999%* 5-warstwowy system filtracji HEPA wykrywa aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z znikomej metalowej siatki wyłapują większe cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny. Wymienna, długodziałająca bateria nawet 1 godzina sprzątania** Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) umożliwia odkurzanie bez przerwy nawet poprzez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu łatwo zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej sprawności choćby przez 500 cykli pracy****. Starczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa optymalnie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i wariant wykorzystywanej szczotki. W sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co znacząco ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie. Komfortowa ładowarka Stacja ładująca typu „2 w 1" Ciesz się obszerniejszą rozciągliwością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą rodzaju „2 w 1" z łatwością przystosujesz do swych potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, by po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Łatwy do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o obszerności 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go również od odkurzacza, aby wysypać kurz. Znakomicie czyste podłogi Końcówka do polerowania Dbaj o czystość twardych podłóg dzięki końcówce do polerowania. Dwie wirujące mokre nakładki komfortowe i produktywne czyszczenie bez wysiłku. Możesz także wykorzystać mopów z mikrofibry wielokrotnego korzystania albo mokrych ściereczek jednorazowego wykorzystania. Działa do 80 minut *, podczas których zdążysz umyć wszystkie twarde podłogi. Sprzątanie które nie męczy Lekka konstrukcja Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza. Jego lekka kompozycja gwarantuje maksymalną wygodę używania oraz zniża obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,66 kg, a zatem o 12% mniej* w przypadku konwencjonalnych odkurzaczy Samsung. Dzisiaj bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. SPECYFIKACJA technicznA dane ogólne Kolor: Stalowy kolor dodatkowy: Teal Silver Silnik: Tak produktywność Moc silnika: 550 W Moc ssąca: 200 W Czas pracy (Min.): 6 min Czas pracy (Śr.): 30 min Czas pracy (Maks.): 60 min Poziom hałasu: 86 dBA rodzaj cyklonu: Multi Cyclone pojemność pojemnika na kurz: 0.8 L wariant wyświetlacza: LED Szczotka Główna: Elektr

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S3R (czerwony) (8801643050177)

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S3R (czerwony) (8801643050177) Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S3R (czerwony) (8801643050177) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S3R (czerwony) (8801643050177)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czyszczenie powierzchni: Podłoga, Dywan
  Długość przewodu: 6 m
  EAN: 8801643050177
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość opakowania: 552 mm
  liczba pyłu: 1,3 l
  Kod Producenta: VCC45W0S3R
  kolor produktu: Czarny, Czerwony
  Maks. Moc ssania: 190 AW
  Maksymalna moc wejściowa: 700 W
  Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny
  Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego usprawnia jego przecho: Tak
  Model: Cylinder próżniowy
  Poziom hałasu: 80 dB
  Promień działania: 9,2 m
  Roczne zużycie energii: 28 kWh
  wariant czyszczenia: Suche
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Schowek na przewód sieciowy: Tak
  Szczelinówka: Tak
  Szerokość opakowania: 310 mm
  Waga towaru: 4,3 kg
  wbudowany wyłącznik: Tak
  Wysokość opakowania: 331 mm
  Właściwe użycie: Dom
  Zmienne zasilanie: Tak

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702)

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702) Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung BESPOKE Jet Stick VS 20A95823W Stacja czyszcząca All-in-One, wielka moc i produktywność, silnik o mocy do 580 W, nawet do 60 minut pracy bez ładowania, wyrafinowany design NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc silnika: 580 W Moc ssąca: 210 W Poziom hałasu: 86 dBa typ wyświetlacza: LCD objętość pojemnika na kurz: 0,5l wariant baterii: Li-ion Czas ładowania: 3,5 h Czas pracy na baterii: 60 minut Napięcie: 25,2 V Odłączana bateria Filtr na wylocie: Fine Dust Filter automatycznie opróźnij pojemnik i naładuj odkurzacz jednocześnie Stacja czyszcząca All-in-One Stacja All-in-One jest zintegrowaną z odkurzaczem BESPOKE Jet stacją czyszczącą i ładującą.

  samoczynnie usuwa zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technika Air Pulse™ sprawia, iż pojemnik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka w stacji czyszczącej, nie dopuszczając do wydobywania się drobinek kurzu do otoczenia, a specjalny worek na kurz zamontowany w stacji aż do 99,9%* ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii.

  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki dwóm systemom filtracji. Wielowarstwowy system filtracji na poziomie do 99,999% Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu zagwarantuje absolutną czystość, usuwając aż do 99,999%* niedużego kurzu i alergenów, a specjalny filtr w stacji czyszczącej ogranicza aż do 99,9% rozprzestrzenianie się bakterii**.

  Dzięki odkurzaczowi BESPOKE Jet skrupulatnie odkurzysz i polikwidujesz zanieczyszczenia z pojemnika na zanieczyszczenia jednym kliknięciem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Bezustanna moc ssąca Nowy silnik HexaJet Czyść najróżniejsze warianty podłóg z maksymalną mocą ssania.

  Silnik HexaJet buduje dużą moc aż do 580W*. Z kolei aerodynamiczna budowa systemu powietrznego optymalizuje przepływ powietrza, a multicyklonowa filtracja skutecznie wykrywa niewiele znaczące cząsteczki kurzu.

  pokaźna moc i skuteczność Silnik o mocy do 580 W* Sprzątaj jeszcze skuteczniej, ciesząc się rewelacyjnymi efektami sprzątania. Nowy silnik HexaJet, to połączenie technice silnika Digital Inverter, struktury heksagonu z wirnikiem, a także wiatrakiem 3D.

  dzięki temu odkurzacz jest o 47% lżejszy**, a jego moc to aż do 580W**, co efektywne i komfortowe sprzątanie, które pozwala starannie odkurzać jednocześnie twarde podłogi jak i miękkie dywany. Arcytrudna moc ssąca i czystsze powietrze Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i skrajną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza stwarza stosowną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje nieznaczne cząsteczki kurzu. 24% lżejsza kompozycja, która zezwala na sprzątnie bez wysiłku Lekkość i wygoda odkurzania Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza.

  Jego lekka konstrukcja gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania oraz zmniejsza obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej* w przypadku konwencjonalnych odkurzaczy Samsung.

  dzisiaj bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. Posprzątasz całe mieszkanie nawet do 60 minut pracy bez ładowania Bateria w odkurzaczu BESPOKE Jet zezwala na odkurzanie choćby do 60 minut bez ładowania*, a dzięki jej wymiennej konstrukcji, możesz przedłużyć czas odkurzania aż do 120 minut, korzystając z drugiej baterii**.Jej wysoka jakość sprawia, iż utrzymuje choćby 70% wydajności po 5 latach stosowania przy 100 cyklach rocznie***.

  Łatwo opróżnij i utrzymaj w czystości Filtry i pojemnik na kurz, które można umyć pod bieżącą wodą Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o obszerności 0,5 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc za każdym razem może być czysty i świeży*.

  Bez trudu odłączysz go też od odkurzacza, aby wysypać kurz. Starczy rzut oka i wiesz co się dzieje Cyfrowy wyświetlacz LCD Kontroluj i konserwuj odkurzacz w sposób bardziej instynktowny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD, który obsługuje 28 języków.

  Jeden rzut oka starczy, żeby sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii. Ekran ukazuje ostrzeżenia o problemach i proponuje osiągalne rozwiązania, a podczas ładowania wyświetla aktualny poziom baterii.

  Skuteczne czyszczenie dywanów i twardych podłóg Elektroszczotka Jet Dual Ciesz się wyśmienitym czyszczeniem wszelkich rodzajów podłóg. Miękki wałek zastosowany w szczotce Jet Dual zbiera wielkie cząteczki kurzu* z twardych podłóg.

  Nylonowe i gumowe włosie ułatwia czyszczenie dywanów, obracając się z szybkością 4000 obr/min**. Głowica obrotowa 180° łatwo zmienia kierunek, a do odłączenia pojemnika na kurz starczy jedno kliknięcie.

  mistrzowskie czyszczenie twardych podłóg Elektroszczotka Slim Action Smukła i najlżejsza elektroszczotka Slim Action wyśmienicie pasuje do odkurzania podłóg, w tym ciasnych przestrzeni pod meblami. Minimalne wymiary ułatwiają manewrowanie i pozwolą odkurzyć pod szafką czy kanapą, bez k

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz bezworkowy SAMSUNG VCC45W0S36. Klasa energetyczna A (8801643206833)

Odkurzacz bezworkowy SAMSUNG VCC45W0S36. Klasa energetyczna A (8801643206833) Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy SAMSUNG VCC45W0S36. Klasa energetyczna A (8801643206833) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy SAMSUNG VCC45W0S36. Klasa energetyczna A (8801643206833)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S36 Bezworkowy odkurzacz z technologią Twin Chamber System™ o mocy 700 W. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc:700W objętość zbiornika na kurz: 1,3L rodzaj odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Szczotka szczelinowa, Szczotka do kurzu atrybuty dopełniające: łatwa obsługa i opróżnianie, zaawansowany systemem filtracji HEPA Sterowanie na korpusie Filtr na wylocie, Filtr umieszczony przed silnikiem Długość przewodu zasilającego: 6 m Czysty dom w mgnieniu oka Doświadcz możliwości powiększonej siły ssącej, którą daje technika Samsung Twin Chamber System™.

  Siła ssąca wymusza cyrkulację cząsteczek kurzu w komorze wewnętrznej, wywołując oddzielenie brudu i kurzu z obiegu powietrza. Unikniesz tym samym zatkania odkurzacza, dzięki czemu będzie efektywnie działał przez dłuższy czas.

  Łatwa obsługa i opróżnianie Po odkurzeniu całego domu ostatnią rzeczą, której chcesz, jest przypadkowe wysypanie zebranych skażeń z powrotem na podłogę. Wyjmij pojemnik na kurz, odkręć pokrywę i opróżnij zawartość bezpośrednio do śmietnika.

  bezproblemowo, bez bałaganu. Dłuższy przewód zasilający stanowi wielkie ułatwienie, umożliwiając dotarcie do każdego zakątka pokoju. Odetchnij z ulgą. Dosłownie. Odkurzacz Samsung uwydatnia się zaawansowanym systemem filtracji HEPA.

  Filtracja HEPA nie tylko wychwytuje kurz i skażenia, ale także alergeny obecne w powietrzu. Oszczędnie i bez wysiłku Odkurzanie nie będzie już męczące. Bezworkowe odkurzacze marki Samsung pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – zapomnisz o konieczności podmiany worka.

  innowacyjne atrybuty takie jak Twin Chamber System™ sprawną pracę przez długi czas. Wybierz odkurzacz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Gromadzenie kurzu typ: Bezworkowy z technologią Twin Chamber pojemność pojemnika na kurz (l): 1,3 ℓ produktywność Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 190 W informacje ogólne Regulacja mocy: Na korpusie (wł./wył) Kolor: Niebieski naturalny Klasa produktywności energetycznej: N/A Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Szczotka Główna szczotka z przełącznikiem: Tak Akcesoria Szczotka szczelinowa: Tak Szczotka do kurzu: Tak Funkcje dodatkowe samoczynny zwijacz przewodu zasilającego: Tak Filtr Filtr na wylocie: Tak Filtr umieszczony przed silnikiem: Tak parametry fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9,2 m rozmiary (Szer.

  x Wys. X Gł.): Na korpusie wymiary transportowe (Szer. X Wys. X Gł.): 310 x 331 x 552 mm Waga: 4,3 kg Waga transportowa: 7 kg


Samsung Odkurzacz pionowy jet 75e multi vs20b75aer1

Samsung Odkurzacz pionowy jet 75e multi vs20b75aer1 Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz pionowy jet 75e multi vs20b75aer1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz pionowy jet 75e multi vs20b75aer1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Samsung Jet 75E Multi VS20B75AER1 200 W Wysoka sprawność odkurzania - moc ssąca do 200 W. Czas pracy do 60 minut. Elektroszczotka do twardych podłóg z miękkim włosiem - Soft Action. Efektywne likwidowanie sierści zwierząt - PetTool. Montowana do ściany stacja ładująca. Przyjazny alergikom - zatrzymuje do 99,999% kurzu i alergenów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz bezprzewodowy pionowy typ zasilania: Akumulatorowe Moc silnika: 550 W Moc ssąca: 200 W Czas pracy: Do 60 minut objętość pojemnika na kurz: 0.8 L Silnik Digital Inverter technika Jet Cyclone Lekkość odkurzania skuteczne i komfortowe odkurzanie Odkurzaj różnorodne powierzchnie z wysoką mocą ssącą. Silnik Digital Inverter kreuje moc ssącą do 200W*. Aerodynamiczny design optymalizuje przepływ powietrza, a wielowarstwowa filtracja prosto zatrzymuje nieznaczne pyłki. * Na podstawie wewnętrznych testów, zgodnie z normą IEC62885-2 CL.5.8. Pomiar dokonany przy użyciu standardowej końcówki, pustym pojemniku na kurz, trybie Jet i w pełni naładowanej baterii o szerokiej obszerności. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania. Wysoka moc ssąca Silnik Digital Inverter Czyść z pokaźniejszą efektywnością dzięki mocy ssącej do 200W*. Silnik Digital Inverter ma innowacyjną konstrukcję, optymalizującą przepływ powietrza i efektywność, o mocy do 550W* gwarantując wysoką skuteczność na różnorodnych rodzajach powierzchni. Bez utraty mocy technika Jet Cyclone Czyste powietrze i nieprzerwanie wysoka moc ssąca. Technologia Jet Cyclone składa się z 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, które optymalizują przeływ powietrza w odkurzaczu utrzymując stale wysoką moc ssącą. Gwarantuje dodatkowo higieniczną czystość zatrzymując choćby nieduże cząsteczki kurzu. Higieniczna filtracja do 99,999% kurzu i alergenów Higieniczne sprzątanie przyjazne alergikom. Zatrzymuje do 99,999% kurzu i alergenów pochądzych od zwierząt domowych Wydmuchuje czyste powietrze dizęki wielowarstwowemu systemowi filtracji, który zatrzymuje do 99,999% kurzu i alergenów pochodzących od zwierząt domowych. Główny cyklon oddziela wielkie cząsteczki kurzu z zassanego poprzez odkurzacz powietrza, które są wychwytywane przez metalową kratkę filtra. Następnie Jet Cyclone i mikrofiltr wyłapują niewielkie cząsteczki kurzu. Wreszcie, filtr ultra drobnego pyłu zatrzymuje mikropyły i alergeny zwierząt domowych. Wszystkie części i filtry nadają się do mycia pod bieżącą wodą, by można było utrzymać ich higieniczną czystość. Delikatna do parkietów Elektroszczotka Soft Action bez problemu sprzątniesz niewiele znaczący kurz z twardych podłóg. Specjalnie zaprojektowana szczotka Soft Action Brush ma antystatyczne włosie, które produktywnie zbiera wszelkie zabrudzenia. Dzięki zastosowanej w szczotce obrotowej głowicy 180° odkurzacz prowadzi się z lekkością i dotrzesz do każdego zakamarka. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby wyjąć szczotkę w celu jej wyczyszczenia. Efektywne i proste odkurzanie sierści Mini elektroszczotka Pet Tool upraszcza usuwanie sierści zwierząt z dywanów, sof, łóżek i materacy. Elektroszczotka Mini Pet Tool+ została zaprojektowana tak, aby produktywnie zbierać sierść zwierząt, nawet tę cienką i krótką, dzięki gumowemu wałkowi z włosiem. Dociera do wąskich przestrzeni Szczelinówka z dalekim zasięgiem usprawnia odkurzanie wąskich przestrzeni, np. Za szafą albo kanapą. Opcja wydłużenia do 43 cm pozwala dotrzeć w trudno dostępne zakamarki. Do delikatnych powierzchni Szczotka do kurzu wyposażona w miękkie włosie, znakomita do odkurzania mebli, wnętrza szaf, rolet albo klawiatury laptopa. Lekka konstrukcja Sprzątanie bez wysiłku Sprzątanie domu bez wysiłku dzięki nieskomplikowanemu manewrowaniu i obsłudze. Lekka kompozycja gwarantuje maksymalną praktyczność i zniża obciążanie nadgarstków. Korpus odkurzacza ręcznego waży zaledwie 1,44 kg i jest o 11% lżejszy od tradycyjnych odkurzaczy Samsung. Można więc łatwo posprzątać wszystkie wnętrza, w tym krzesła i sofy, szafki i stoły, rolety okienne oraz powierzchnie pod urządzeniami domowymi, jak dodatkowo schody. Choćby do 60 minut odkurzania Wymienna bateria Długi czas odkurzania bez ładowania, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pojemny akumulator gwarantuje nawet 60 minut odkurzania. Po upływie tego czasu można wymienić baterię na zapasową, by wydłużyć odkurzania aż do 120 minut. Oryginalna technologia Samsung zagwarantuje ponadto, iż akumulator zachowuje 70% swojej pierwotnej pojemności poprzez nawet 500 cykli ładowania. Stacja ładująca 2 w 1 Montowana do ściany Przechowuj i ładuj odkurzacz bardziej rozciągliwie dzięki stacji ładującej 2 w 1. Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce, możesz zamontować ją na ścianie lub używać jak samodzielnej ładowarki. Zmywalny pojemnik na kurz łatwe opróżnianie i mycie pojemnika na kurz zezwalające zachować jego higieniczną czystość Higieniczna czystość i łatwiejsze opróżnianie pojemnika na kurz. Cały pojemnik na kurz o obszerności 0,8 L wraz z systemem filtracji jest w pełni zmywalny, co pozwala na utrzymywanie go w czystości i świeżości. Pojemnik można łat
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung Odkurzacz jet 85 complete vs20c8524tb ge (8806095052786)

Samsung Odkurzacz jet 85 complete vs20c8524tb ge (8806095052786) Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz jet 85 complete vs20c8524tb ge (8806095052786) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz jet 85 complete vs20c8524tb ge (8806095052786)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet 85 Complete 2w1 z 4 trybami pracy, technologią Jet Cyclone o mocy 580W....

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 65 Pet VS15A60AGR5

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 65 Pet VS15A60AGR5 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 65 Pet VS15A60AGR5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Samsung Jet 65 Pet VS15A60AGR5
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95943n complete extra

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95943n complete extra Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95943n complete extra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95943n complete extra
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 120 min
  Czyszczenie powierzchni: Tapicerka, Podłoga, Dywan, Goła podłoga, poziomy schodowe
  Diody LED: Tak
  dołączona dysza podłogowa: Tak
  EAN: 8806092806788
  rozciągliwy wąż: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość opakowania: 493 mm
  Głębokość towaru: 210 mm
  ilość pyłu: 0,5 l
  Kod Producenta: VS20A95943N
  kolor produktu: Czarny
  kształt pędzla: Prostokątny
  liczba worków na kurz: 2 szt.
  Maksymalna moc wejściowa: 580 W
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny
  Moc silnika: 210 W
  Możliwość montażu na ścianie: Tak
  Podręcznik użytkownika: Tak
  Poziom hałasu: 86 dB
  Przycisk turbo: Tak
  wariant czyszczenia: Suche
  rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka
  Szczelinówka: Tak
  Szczotka do kurzu: Tak
  Szerokość opakowania: 408 mm
  Szerokość artykułu: 250 mm
  Tryb mocy ssania: Wysoki, Niski
  Waga (bez osprzętu): 2,5 kg
  Waga towaru: 9,5 kg
  Waga wraz z opakowaniem: 19,7 kg
  zaimplementowany wyłącznik: Tak
  Wyjmowana bateria: Tak
  Wysokość opakowania: 921 mm
  Wysokość towaru: 1000 mm
  Zdejmowany okrzurzacz ręczny: Tak
  Zdjemowalny filtr: Tak
  Źródło zasilania: Bateria
  Ładowarka akumulatorów: Tak
  Łatwy do opróżnienia pojemnik: Tak


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Samsung opinie,
 • dobre odkurzacze Samsung cena,
 • ranking z odkurzaczami Samsung,
 • odkurzacze Samsung jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Samsung, odkurzacz Samsung cena, opinie o odkurzaczach Samsung, ranking odkurzaczy Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *