Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Samsung. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Samsung. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Samsung,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Samsung. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Samsung, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Samsung VC079HNJGGD

Samsung VC079HNJGGD Najniższa Cena Online

Samsung VC079HNJGGD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC079HNJGGD
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący barwa:brązowy;Do sierści:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;kolor:brązowy;Moc wejściowa:700 W;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:76 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;wariant odkurzacza:tradycyjny;wymiary - głębokość:41,9 cm;wymiary - szerokość:24,6 cm;wymiary - wysokość:29,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini elektroszczotka, szczotka, szczotka do sierści zwierząt;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Samsung VC07K51L9H1

Samsung VC07K51L9H1 Najniższa Cena Online

Samsung VC07K51L9H1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07K51L9H1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący barwa:beżowy/brązowy;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:brązowy;Moc wejściowa:750 W;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;wariant odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:45 cm;rozmiary - szerokość:29,4 cm;rozmiary - wysokość:33,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini elektroszczotka, szczotka, szczotka do sierści zwierząt;ekran:nie;Zasięg pracy:10,5 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Samsung VS20R9044T2

Samsung VS20R9044T2 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9044T2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9044T2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG VS20R9044T2 - JET Wysoka sprawność Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG VS20R9044T2 - JET posiada wysoką moc silnika do 550 W, który wydajne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki czemu poradzi sobie równocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter oraz technika Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza gwarantują stale wysoką moc ssącą do 200W. Więc możesz odkurzać zróżnicowane powierzchnie z maksymalną mocą ssącą. Wielocyklonowa filtracja sprawnie zatrzymuje nawet niewielkie cząsteczki kurzu.

  System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ atesty SLG i BAF potwierdzające jego wydajność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów.

  Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria zezwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 60 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić do stacji dokującej, która zezwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki temu możesz odkurzać aż do 120 minut.

  Czas ładowania akumulatora 3.5 godziny. Ładuj w dowolnym miejscu Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja stacji umożliwia ładowanie dwóch baterii równocześnie dzięki uzupełniającemu adapterowi w podstawie*.

  Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG VS20R9044T2 - JET dodatkowo specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. Efektywnie odkurzaj parkiet bezproblemowo sprzątniesz nawet drobny kurz z twardych podłóg.

  Specjalnie zaprojektowana szczotka elektroszczotka Soft Action posiada antystatyczne włosie, które efektywnie zbiera wszelkie zabrudzenia. Dzięki zaimplementowanej w szczotce obrotowej głowicy 180° odkurzacz prowadzi się z lekkością i dotrzesz do każdego zakamarka.

  wystarczy jedno kliknięcie, by wyjąć szczotkę w celu jej wyczyszczenia. Rewelacyjnie czyste podłogi Dbaj o czystość twardych podłóg dzięki końcówce do polerowania. Dwie wirujące mokre nakładki komfortowe i skuteczne czyszczenie bez wysiłku.

  Możesz także wykorzystać mopów z mikrofibry wielokrotnego wykorzystywania albo mokrych ściereczek jednorazowego wykorzystywania. Działa do 80 minut, podczas których zdążysz umyć wszystkie twarde podłogi.


Samsung VR50T95735W

Samsung VR50T95735W Najniższa Cena Online

Samsung VR50T95735W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR50T95735W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Samsung Jet Bot Al+
  Robot sprzątający
  Jet Bot ominie małe przedmioty dzięki funkcji AI Object recognition (rozpoznawania obiektów)
  produktywne I precyzyjne sprzątanie dzięki optyamlizacji trasy.
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz do 3 miesięcy.
  skrupulatne sprzątanie
  nieprzerwana moc i skrupulatność przez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technice silnika Digital Inverter i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone.
  Inteligentne czyszczenie dzięki funkcji rozpoznawania obiektów
  Jet Bot ominie niewielkie przedmioty dzięki funkcji AI Object Recognition
  Sprzątaj bezpiecznie i skutecznie. Funkcja rozpoznawania obiektów JET AI rozpoznaje i klasyfikuje różne rodzaje obiektów i mebli*, ustalając ich lokalizację. Jet Bot będzie dzięki temu starannie czyścił okolice głównych przedmiotów, utrzymywał bezpieczną odległość od delikatnych obiektów i unikał wszelkiego, co niebezpieczne.
  Uniknij utknięcia na drobnych przeszkodach
  czujnik 3D
  Zapomnij o sprzątaniu przed uruchomieniem robota. Detektor 3D Jet Bota dokładnie skanuje szeroką przestrzeń*, używając kamery 3D. Wychwytuje strukturę pokoju i ewentualne przeszkody, w tym wąskie albo nieznaczne przedmioty, jak nawet kable, nawet gdy posiadają tylko 1 cm wysokości.
  skrupulatne mapowanie i ustalanie najlepszej ścieżki sprzątania
  detektor LiDAR
  Sprzątaj swój dom wydajniej i staranniej. Jet Bot starannie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujnik LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie, żeby zebrać dane o odległości. Dzięki temu porusza się produktywnie i obejmuje większą część domu.
  Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na opróżnienie worka z kurzem. Po sprzątaniu, odkurzacz samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która pousuwa kurz, korzystając z technice „Air Pulse. Wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% niedużego pyłu.
  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki uzupełniającej filtracji
  innowacyjny Pięciowarstwowy System Filtracji
  Ciesz się czystym powietrzem dzięki nowoczesnemu Pięciowarstwowemu Systemowi Filtracji. Gdy powietrze wchodzi, filtr siatkowy zbiera obszerny kurz. Następnie Jet Cyclone, filtr gąbkowy, mikrofiltr i filtr drobnopyłkowy wyłapują najmniejszy kurz. Zatrzymuje aż do 99,99% mikrokurzu, w tym cząstki o wielkości 0,5~4,2 µm.
  Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia pod bieżącą wodą pojemnik na kurz
  Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz
  Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i łatwo opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o obszerności 0,2 l, w tym system wielocyklonowy, można myć w całości, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie.
  Skuteczne czyszczenie bez wysiłku
  staranne sprzątanie
  nieustanna moc i skrupulatność przez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technice silnika Digital Inventer i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej efektywności czyści rozmaite rodzaje podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.
  Czyści z nieprzerwaną mocą ssącą
  Jet Cyclone
  Ciesz się czystszym powietrzem i stałym staniem dzięki skutecznej, wielocyklopowej strukturze Jet Bota. Jet Cyclone łapie pokaźny kurz w siatkowym filtrze w pierwszej komorze. Druga komora ma 8 oddzielnych cyklonów, które zatrzymują mały kurz, co pomaga zniżyć utratę mocy ssania.
  dobranie mocy sprzątania do rozmaitych powierzchni
  Inteligentne sterowanie mocą
  starannie czyść twarde podłogi I dywany. Inteligentne sterowanie mocą identyfikuje typ powierzchni I ilość kurzu. Następnie samoczynnie dopasowuje siłę ssania,starannie ją wyczyścić. Rozszerza więc moc ssania,dzięki technice sterowania mocą, żeby głębiej czyścić dywany.
  Delikatne i skuteczne odkurzanie podłóg
  Szczotka o wysokiej efektywności
  Czyść dywany i podłogi efektywniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej skuteczności w odkurzaczu ma śladowe włókna, wyprodukowane z miękkich, tkanych tworzyw, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory w dodatku mielą włosy, żeby zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.
  Zaplanuj sprzątanie za pomocą smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi
  System Select & Go
  Maksymalizuje produktywność i oszczędza czas, wybierając określone miejsca do sprzątania przy użyciu funkcji Select & Go. Jet Bot rozpoznaje pokoje i może sprzątać je selektywnie, pomieszczenie po pokoju, gwarantując szybkie i sprawne wysprzątanie domu.
  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu
  System No-go Zone
  Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu albo stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one automatyczny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
  Wygoda sterowania zdalnego
  udoskonalone sterowanie Wi-Fi
  pozwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia oraz sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz żeby urządzenie pracowało.
  przejrzyj co się dzieje w domu u Twoich pupili za pomocą smartfona, dzięki specjalnej funkcji Jet Bota
  Jet Live
  Doglądaj swych zwierząt i domu z dowolnego miejsca. Przednia kamera Jet Bota może na żywo transmitować video poprzez aplikację SmartThings. W dodatku, w trybie patrolu, możesz monitorować stan swojego domu. Dzięki E2EE video jest bezpiecznie szyfrowane i może być oglądane tylko przez autoryzowanego użytkownika.
  Sprawdzaj postępy sprzątania swojego Jet Bota na bieżąco
  Bieżący Raport Sprzątania
  Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym przy pomocy aplikacji SmartThings. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci błyskawicznie zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, lecz też zapauzować działanie urządzenia lub je wyłączyć.
  dane technologiczne:
  • Moc silnika - 170 W
  • objętość pojemnika na kurz - 0.2 L
  • rozmiary urządzenia (SxWxG) - 305x136.5x320 mm
  • wymiary netto (SxWxG) - 305x525x450 mm
  • Waga urządzenia - 4.4 kg
  • Waga netto - 9.5 kg

  informacje ogólne
  • Main Color - Mglista biel
  • kolor dodatkowy - Mglista biel
  • ​Silnik - Tak
  Processor
  • CPU Type - Quad-Core R18
  • AI Processor - Intel Movidius Myriad X
  czujka
  • 3D detektor - Tak
  • LiDAR czujka - Tak
  • ​​​Anti-Cliff - Tak

  sprawność
  • Moc silnika - 170 W
  • ​​​Max Running Time - 90 min
  • ​​​​​​Moc ssąca - 30 W
  • Poziom hałasu - 74 dBA
  • ​​​​​​typ wyświetlacza - ekran LED
  Bateria
  • typ baterii - Li-ion
  • ​​​​Napięcie - 21.6 V
  • ​​​​​​Stacja ładownia - Stacja czyszcząca
  Filtr
  • Filtr umieszczony przed silnikiem - Tak
  • ​​​​​Fine Dust Filter - Tak
  Szczotka
  • Szczotka główna - Szczotka o wysokiej skuteczności
  Gromadzenie kurzu
  • typ - Wielocyklonowa technologia
  • ​​​​​pojemność pojemnika na kurz - 0.2 L
  Akcesoria
  • Magnetic Tape - 1 EA
  • ​​​​​​Extra Filter - Filtr przedsilnikowy 1EA
  Clean Station Detail (Accessory)
  • Zużycie energii - 1300 W
  • ​​​​​​Worki na zanieczyszczenia - 2 EA
  • ​​​​​​Voltage, Hz - 220-240V~, 50-60Hz
  • ​​​​​​objętość pojemnika na kurz - 2.5 L
  • ​​​​​rozmiary (SxWxG) -280x525x400 mm
  • ​​​​​​Waga - 5.1 kg
  • ​​​​​​Filtration Rate - 99.999 %
  Smart
  • SmartThings App Support - Tak
  • ​​​​​​Bixby, Alexa, Google Assistant Support - Tak
  • ​​​​​​Object Recognition - Tak
  • ​​​Home Monitoring - Tak
  • ​​​​​​Patrol Mode - Tak
  • ​​​​​​Live Cleaning Report - Tak
  • ​​​​​Select & Go - Tak
  • ​​No go Zone - Tak
  • ​​​​​Voice Guide - Tak
  • ​​​​​​Harmonogram sprzątania - Tak
  Funkcje dopełniające
  • Sterowanie Wi-Fi - Tak
  • ​​Sterowanie mocą - Tak
  • ​​​​​Zmywalny pojemnik na kurz - Tak
  • ​​​​​​samoczynne ładowanie akumulatora - Tak
  właściwości fizyczne
  • rozmiary robota - 305x136.5x320 mm
  • ​​​​​wymiary - 305x525x450 mm
  • ​​​​​rozmiary opakowania - 417x451x578 mm
  • ​​​​​Waga głośnika - 4.4 kg
  • ​​​​​​Waga - 9.5 kg
  • ​​​Waga z opakowaniem - 13.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20T7534T4

Samsung VS20T7534T4 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7534T4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7534T4
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wymienna, długodziałająca bateria nawet 1 godzina sprzątania**posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mah*) pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet poprzez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu prosto zastąpisz ją baterią zapasową***, żeby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej produktywności nawet poprzez 500 cykli pracy****.wystarczy rzut oka. Cyfrowy wyświetlaczzintegrowany cyfrowy ekran umożliwi ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa stosownie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i rodzaj wykorzystywanej szczotki. W przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co stanowczo ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie.komfortowa ładowarka stacja ładująca typu „2 w 1". Ciesz się obszerniejszą sprężystością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą rodzaju „2 w 1" prosto dostosujesz do swych potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, by po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.łatwy do umycia pojemnik na kurz, który można umyć.możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o obszerności 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go również od odkurzacza, aby wysypać kurz.łatwy w utrzymaniu zmywalnyodkurzanie parkietu szczotka soft action bezproblemowo sprzątniesz choćby niepokaźny kurz z twardych podłóg korzystając ze specjalnie zaprojektowanej szczotki soft action o srebrnym, antystatycznym włosiu. Dzięki zaimplementowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Została zaprojektowana tak, by nie zaplątywała się w nią skategoryzowana sierść. Co więcej, wystarczy jedno kliknięcie, aby szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę.przejrzyj odkurzacz jet w zwiększonej rzeczywistościkrok 1 | zeskanuj qr kod & zainstaluj aplikację

Samsung VC07M25E0WR

Samsung VC07M25E0WR Najniższa Cena Online

Samsung VC07M25E0WR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M25E0WR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty Moc ssąca parametry odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tabela porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze parametry Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy rodzaje worków Filtracja EPA Lekki i funkcjonalny Akcesoria 2 w 1 pokaźniejsza moc, większa oszczędność - EZ Clean Cyclone technika EZ Clean Cyclone* nie tylko zapewnia wysoką moc ssącą odkurzacza, ale jest również wyjątkowo higieniczna.

  w trakcie odkurzania obszerniejsze śmieci nie trafiają do worka, lecz zbierają się w specjalnym, antystatycznym, nieskomplikowanym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki czemu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich często wymieniać.

  * w sytuacji niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie właściwości odkurzania 3 x A produktywność energetyczna: klasa A Odkurzacz firmy Samsung sprawnie usuwa brud i kurz, pozostając jednocześnie najistotniej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.

  Sprzątasz krócej i dzięki temu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A produktywność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych pozostała sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej polikwidujesz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – starczy jeden ruch!

  Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, iż mniej się go wydostaje z odkurzacza podczas sprzątania, a przez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.

  innowacyjna technologia dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, żeby zapewnić jak najlepszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą mieścić alergeny.

  Wydmuchiwane powietrze jest widocznie czystsze, poprzez co bardziej dobre dla Twojego zdrowia. 3 rodzaje worków Materiałowe i papierowe W zestawie z odkurzaczem Samsung znajdziesz trzy warianty worków do wyboru.

  Te z mikrowłókniny zwiększają sprawność pracy odkurzacza i zatrzymują choćby do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem doskonałym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z konfekcyjnym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.

  Z kolei antyzapachowy worek pozwoli radować się świeżym, pachnącym powietrzem choćby tuż po odkurzaniu – zastosowany w nim dynamiczny węgiel neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Prędkie i wygodne odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, że jeszcze precyzyjniej posprzątasz swój dom – choćby te najtrudniej dostępne miejsca.

  Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: pomiędzy fotelem a ścianą, między listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie Ci potrzeba Teleskopowa rura Grunt to wygoda – przypasuj długość rury, aby nie musieć się schylać.

  Jeśli sprzątasz mniej dostępne miejsca, wyreguluj ją tak, aby sięgała jeszcze dalej. Porównanie linii VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 wydajność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A skuteczność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka typowa z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie pojemność zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 odcień CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY sprawdź TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z materiałów nienaturalnych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, że jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? bezspornie tak.

  Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, posiadają obowiązek podawać zwiększone dane o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20T7538T5

Samsung VS20T7538T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7538T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7538T5
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium Zaskakująco skuteczne odkurzanie Silnik Samsung Digital Inverter wytwarza moc ssącą do 200 watów, więc możesz odkurzać najróżniejsze powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium posiada aerodynamiczny kształt optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja skutecznie zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu.

  Wysoka skuteczność Wysoka moc silnika do 550 W w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium efektywne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki temu poradzi sobie równocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter i technologia Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą. Odkurzanie parkietu bezproblemowo sprzątniesz choćby nieduży kurz z twardych podłóg korzystając ze specjalnie zaprojektowanej szczotki Soft Action o srebrnym, antystatycznym włosiu dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium.

  Dzięki zastosowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Została zaprojektowana tak, aby nie zaplątywała się w nią skategoryzowana sierść. Co więcej, starczy jedno kliknięcie, aby szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę.

  ekstremalna moc ssąca Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą w odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza buduje stosowną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje niewielkie cząsteczki kurzu. Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora.

  Wysokowydajna bateria w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium wytrzyma nawet 1 godzina sprzątania. Po upływie tego czasu prosto zastąpisz ją baterią zapasową, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę.

  Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej wydajności nawet przez 500 cykli pracy. Mycie parkietu Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium możesz bez trudu zachowasz genialną czystość parkietu korzystając z opcjonalnej szczotki Spinning Sweeper.

  Jej dwie obrotowe myjki zezwalają na łatwiejsze czyszczenie. Możesz nałożyć na nie albo nakładki z mikrofibry wielokrotnego korzystania, albo jednorazowe wilgotne chusteczki. Z włączoną funkcjąa mycia odkurzacz pracuje nawet 80 minut, byś zdążył świetnie wymyć parkiet.

  komfortowa ładowarka Ciesz się obszerniejszą elastycznością przechowywania i ładowania odkurzacza Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium. Stację ładującą typu „2 w 1" prosto przypasujesz do swoich potrzeb.

  Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, aby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Sprawdź odkurzacz Jet w rozszerzonej rzeczywistości...


Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W Mini elektroszczotka Pet Care Mini Pet Care Tool upraszcza usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy. Obrotowa, gumowa szczotka, znacznie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową. Ponadto kompaktowa konstrukcja odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W przystępne manewrowanie nawet na niewielkich powierzchniach. Szczotka Pet Care Brush Szczotka Pet Care Brush została wyekwipowana w mocną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, sprawiając, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze pokaźniejszą precyzyjnością. Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny. Na dodatek, zdejmowana górna pokrywa usprawnia utrzymanie odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W w czystości. Kompaktowy design Kompaktowy design usprawnia szybkie sprzątanie całego domu bez obszerniejszego wysiłku. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W jest o 22% mniejszy, prosto poruszać się z nim po domu. Łatwość manewrowania i wygoda odkurzania. Bezworkowy model Brak kurzu jest kluczem do korzystnego zdrowia. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W to model bezworkowy, nad wyraz wygodny model w użytkowaniu. Spory pojemnik na kurz o obszerności 1,5 l. Z urządzenia tego mogą korzystać osoby w każdym wieku. Jest to realne dzięki prostocie i wygodzie konstrukcji urządzenia.

Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA stosowanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane właściwości
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i przenośny co pozwala komfortowo nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W produktywnie odkurzy każdy typ podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut efektywna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw namierza aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush nadzwyczajnie sprawdza się do twardych powierzchni, wykrywając nawet niewielki kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Skuteczny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze obszerniejsza moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* zapewnia sprawne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter oraz aerodynamiczna konstrukcja odpowiadają za adekwatny przepływ powietrza. Bezustanną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje słuszna ścieżka powietrza. Minimalne cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, by zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko sprawia, że prosto zlikwidujesz skażenia z twardych powierzchni oraz miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszystkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Sprawdź, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyszczególnione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Przejrzyj przystępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technologicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush ma antystatyczne włosie zezwalające produktywnie zbierać wszelkie skażenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala łatwo manewrować i dotrzeć również do rogów pokoju. Aby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, wystarczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter skuteczność i solidność
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W wytwarza moc ssącą do 150 watów. To zapewnia wysoką efektywność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Produktywna bateria ma pojemność 3000 mAh, co umożliwia pracę do 40 minut*.
  *podany czas pracy dotyczy niewiele znaczącego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zastosowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który wykrywa aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe używanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Prosto wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bez problemu wyjmiesz go, aby rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, średni i typowy pozwolą Ci łatwo wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj większej mocy, a usuniesz zabrudzenia choćby z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, wystarczy mniejsza moc. Czytelny wyświetlacz
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz całkowitą kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, rodzaj wybranej szczotki lub wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy i filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Prosty w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz gromadzi się aż 0,8 l zanieczyszczeń. Łatwo go opróżnić bez dotykania kurzu. Starczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu komfortowo wysprzątasz cały dom. Załączone do niego akcesoria pomogą zlikwidować zabrudzenia w dodatku w trudno dostępnych miejscach. Możesz go na dodatek zastosować jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno przystępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach między meblami i między poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem usuwa skażenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek technologiczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy łatwo nim manewrować? minimalny, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. Na dodatek jest bezprzewodowy, dzięki temu jest niezwykle mobilny i umożliwia płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz ma baterię litowo-jonową o napięciu, która zagwarantuje mu szczególnie długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, by urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  techniczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20R9076T7

Samsung VS20R9076T7 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9076T7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9076T7
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wysoka wydajność silnik digital inverterwysoka moc silnika do 550 w* sprawne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki czemu poradzi sobie równocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach. Silnik digital inverter i technika jet cyclone optymalizująca przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą.zaskakująco skuteczne odkurzanie 200 w mocy ssącej.silnik samsung digital inverter formuje moc ssącą do 200 watów*, więc możesz odkurzać zróżnicowane powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  aerodynamiczny kształt optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje choćby niepokaźne cząsteczki kurzu.wykorzystaj ekstremalną moc ssącą jet cyclone.dzięki wysokowydajnej technologii jet cyclone możesz dłużej cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą*.

  system wyposażony w 27 wlotów powietrza generuje słuszną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie oddziela nieduże cząsteczki kurzu od powietrza.usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu system filtracji hepa.5-warstwowy system filtracji hepa namierza aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny.

  masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. System filtracji hepa zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu powerstick jet™ certyfikaty slg oraz baf potwierdzające jego produktywność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów**.odkurzaj bez ładowania choćby poprzez 60 minut.wymienna, długodziałająca bateriaposprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora.

  wysokowydajna bateria zezwala na odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 60 minut*. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić do stacji dokującej, która pozwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki temu możesz odkurzać aż do 120 minut**.ładuj w dowolnym miejscu wolnostojąca stacja dokująca.postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany.

  specjalnie zaprojektowana konInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Samsung opinie,
 • dobre odkurzacze Samsung cena,
 • ranking z odkurzaczami Samsung,
 • odkurzacze Samsung jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Samsung, odkurzacz Samsung cena, opinie o odkurzaczach Samsung, ranking odkurzaczy Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *