Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Philips. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Philips. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Philips XD 3110

Philips XD 3110 Najniższa Cena Online

Philips XD 3110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XD 3110
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips XD 3110/09 900W 3lPrzechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9%* kurzu i alergenówNowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie niewiele znaczące wymiary i konkretną efektywność. Dzięki technologii AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia równocześnie możesz skrupulatnie odkurzyć cały dom.

  NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz workowyPojemność worka na kurz: 3lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyZasięg pracy: 9mRura metalowa teleskopowaMoc: 900WPodciśnienie: 20 kPaPoziom głośności: 79 dBa bezprecedensowa technologia AirflowMax zagwarantuje dużą moc ssania wyjątkowa kompozycja komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu.

  gwarantuje dużą moc ssania aż do zapełnienia worka. Silnik o mocy 900 W tworzący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W tworzy dużą moc ssania, co zapewnia dokładne sprzątanie. Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką sprawność odkurzania Nasadka TriActive i duża moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% nieznacznego kurzu*.

  minimalna i lekka budowa usprawnia przenoszenie Dzięki niewielkiej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste. Zasięg działania 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  System oczyszczający Allergy H13 lokalizuje >99,9% niewielkich cząsteczek kurzu System oczyszczający Allergy H13 wyłapuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13**. Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu jest zawsze gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive pozwala na precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia jednocześnie. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a obszerny otwór z przodu zasysa obfite kawałki.

  Kanały powietrzne po obu stronach nasadki wyłapują kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli. SPECYFIKACJA technicznAMasa i rozmiaryWaga towaru: 4,6 kgWymiary produktu (D x S x W): 400 x 282 x 251 mmNasadki i akcesoriaSzczelinówkaZintegrowana szczotkaStandardowa nasadka: Nasadka TriActiveFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: ActiveLockUchwyt: PrzódTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Gumowe ProjektKolor: CiemnogranatowyZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 899 WPoziom głośności: 79 dBPodciśnienie (maks.): 20 kPaMoc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC 6724

Philips FC 6724 Najniższa Cena Online

Philips FC 6724 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6724
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro szybkość i dokładne odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° zezwala na produktywne i dokładne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o sprawnym i precyzyjnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dostosowane do różnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości dopasowane do różnych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V umożliwiają sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki sprawnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest sprężysty i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  ergonomiczna konstrukcja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obfitej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i dokładne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr gwarantuje dużą prędkość na dłużej System filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując dużą szybkość powietrza i wysoką sprawność przez dłuższy czas.

  dane technicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min rodzaj baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra rodzaj kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 odcień Ciemnogranatowy pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr charakterystyczna nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w pakiecie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga artykułu: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podnosi włosie dywanu w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźniejsze cząsteczki brudu przez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technika PowerCyclone 5 zapewnia produktywne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).


Philips FC 9729

Philips FC 9729 Najniższa Cena Online

Philips FC 9729 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9729
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Expert Odkurzacz bezworkowy FC9729/09 Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o wspaniałym odkurzaniu z pomocą obszernej mocy ssania. Technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive idealne rezultaty w przypadku każdego rodzaju podłogi.
  Opracowany z myślą o wyśmienitym zbieraniu kurzu* Zatrzymuje niewiele znaczące drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock
  • Etykieta energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 2 l
  Wysoka sprawność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności — klasa A w następujących kategoriach: sprawności energetycznej, produktywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.
  technologia PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technika Exclusive PowerCyclone 8 momentalnie przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, żeby oddzielić kurz. Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i sprawność, gwarantując idealne efekty odkurzania.
  Wysoka efektywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swojej trasie.
  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa spore cząsteczki brudu przez wielki otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  Filtr antyalergiczny o produktywności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air stwarza genialne uszczelnienie i wykrywa 99,9% małych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach oraz innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.
  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest kompletnie uszczelniony.
  Łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni.
  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem przystępny dostęp
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)

Philips FC 6408

Philips FC 6408 Najniższa Cena Online

Philips FC 6408 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6408
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:5 godzin;Długość przewodu:0 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:bateria litowo-jonowa, higieniczne opróżnienie pojemnika, proste opróżnianie pojemnika, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho, mycie podłóg, technologia PowerCyclone;Gwarancja:24 miesiące;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Kolor:srebrno-czarny;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;pojemność pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:83 dB;Pozostałe:2 x nakładka z mikrofibry, zasilacz;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:4,7 kg;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:2 x nakładka z mikrofibry, zasilacz, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim;Zasięg pracy:0 m;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa Philips PowerCyclone


Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:zielony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;odcień:zielony;Linia odkurzacza:PowerPro Active;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:900 W;Możliwość wykorzystywania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:76 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,5 kg;Wariantowanie seria:PowerPro Active;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:41,2 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active +;ekran:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa Philips PowerCyclone;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9744

Philips FC 9744 Najniższa Cena Online

Philips FC 9744 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9744
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o rewelacyjnym odkurzaniu z pomocą dużej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ idealne rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.

  Opracowany z myślą o świetnym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje niewielkie drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa efektywności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  niepokaźna turboszczotka

  technologia PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 momentalnie przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, aby oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i wydajność, zapewniając wyśmienite efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ umożliwia sprzątanie na 3 sposoby unikatowa nasadka TriActive+ subtelnie podwyższa włosie dywanu, aby mógł być on starannie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają obfite cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli i ścian.

  Wysoka sprawność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie.

  Filtr antyalergiczny o skuteczności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air kreuje idealne uszczelnienie i lokalizuje 99,9% niewiele znaczących cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach oraz innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujka, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony.

  łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki unikatowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.

  drobna, obrotowa turboszczotka do nietrudnego usuwania włosów i kłaczków kurzu drobna turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Świetnie nadaje się dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem prosty dostęp

  skuteczność energetyczna A+

  Odkurzacz producenta Philips został wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa wydajności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa wydajności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  pojemność pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika wyjątkowo trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  minimalna turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w zestawie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka mała

Philips FC 6722

Philips FC 6722 Najniższa Cena Online

Philips FC 6722 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6722
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro FC6722/01

  prędkość i skrupulatne odkurzanie, choćby trudno dostępnych miejsc

  Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro umożliwia prędkie i dokładne odkurzanie.
  Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na staranne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach - przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  szybkie i dokładne odkurzanie

  • Nasadka zasysająca 180° pozwala na efektywne i precyzyjne zbieranie kurzu
  • Dwa ustawienia szybkości dopasowane do przeróżnych typów podłogi i zanieczyszczeń

  nieprzerwane, produktywne sprzątanie

  • Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie poprzez 30 minut
  • Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka
  • szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami
  • ergonomiczna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania

  szeroka prędkość gwarantująca doskonałe efekty odkurzania

  • Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obszernej szybkości
  • technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej
  • Zmywalny filtr zapewnia dużą prędkość na dłużej

  Nasadka zasysająca 180°
  Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o wydajnym i skrupulatnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszelkich typów podłóg, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Zintegrowane akcesoria

  Akcesoria są szczególnie proste w użyciu - wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.

  Silnik PowerBlade
  Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą szybkość, efektywną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki.

  Dwa stopnie prędkości
  Dwa ustawienia szybkości dobrane do różnorodnych typów podłogi i zanieczyszczeń.

  szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków
  Odkurzacz SpeedPro jest sprężysty i prosto nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  technika PowerCyclone 7
  technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Jedno ładowanie wystarcza na 30 minut

  Dzięki sprawnym akumulatorom litowojonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Higieniczne opróżnianie
  Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr
  System filtracji powoduje, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą szybkość powietrza i wysoką wydajność przez dłuższy czas.


Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W pakiecie Akcesoria w zestawie: Szczelinówka typowa nasadka: Uniwersalna nasadka obszerna moc ssania dzięki silnikowi o znacznej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 2000 efektywne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką wydajność sprzątania zawsze dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi. Trwała budowa, której możesz zaufać 850 W technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W tworzący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W formuje dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką wydajność odkurzania Uniwersalna nasadka i duża moc ssania eliminowanie 99,9% drobnego kurzu technologia PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technika PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką produktywność poprzez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka gwarantuje dokładne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  drobna i lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie Dzięki niewiele znaczącej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Przewód o długości 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  załączone akcesorium: wygodne przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byładostępna. System filtra Super Clean Air lokalizuje ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air wykrywa ponad 99% minimalnych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z darmową 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane techniczne efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB właściwości użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro FC9333/09 lokalizuje 99,9%* nieznacznego kurzu Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 3000 łączy w sobie nieduże rozmiary i wydajność na najwyższym poziomie. Ciesz się starannym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która posiada 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz bezworkowy pojemność zbiornika na kurz: 1,5l Moc max: 900W Filtr wylotowy: Allergy H13 Filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA 13 l Zasięg działania: 9 m Nadmuch: 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dBa Podciśnienie: 16,8 kPa Silnik o mocy 900 W stwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W formuje dużą moc ssania, co zapewnia staranne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką sprawność odkurzania Nasadka TriActive i duża moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% nieznacznego kurzu*. Technologia PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technika PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką produktywność i dużą moc ssania poprzez dłuższy czas.

  Nasadka TriActive zezwala na precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a znaczny otwór z przodu zasysa duże kawałki.

  Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli. Pojemnik na kurz umożliwia higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nietrudny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  nieduża i lekka budowa upraszcza przenoszenie Dzięki małej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest łatwe. Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki temu jest zawsze gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System oczyszczający Allergy H13 namierza >99,9% niewielkich cząsteczek kurzu kompletnie uszczelniony system odfiltrowujący namierza >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**. Łączenie ActiveLock łatwe dopasowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock łatwe dostosowanie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  SPECYFIKACJA technicznA Masa i rozmiary rozmiary opakowania (dł. × szer. × wys.): 525 x 320 x 315 mm jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% recycled paper Nasadki i akcesoria Akcesoria w zestawie: Crevice tool, Integrated brush standardowa nasadka: TriActive nozzle Dodatkowa nasadka: Hard floor nozzle Schowek na akcesoria: On tubeclip Filtry objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Filtr wylotowy: Allergy H13 filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA13 level** funkcjonalność Zasięg działania: 9 m Uchwyt: Front Długość przewodu: 6 m wariant lampy: Metal 2-piece telescopic tube wariant kółek: Rubber Projekt Kolor: Magic purple Akcesoria komplet do wymiany filtra: FC8010/02 Masa i rozmiary rozmiary towaru (dł.

  × szer. × wys.): 410 x 281 x 247 mm Waga towaru: 4,5 kg produktywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Nadmuch (maks.): 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dB Podciśnienie (maks.): 16,8 kPa Moc wejściowa (maks.): 900 WInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips opinie,
 • dobre odkurzacze Philips cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips,
 • odkurzacze Philips jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips, odkurzacz Philips cena, opinie o odkurzaczach Philips, ranking odkurzaczy Philips

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *