Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Hoover do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Hoover do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Hoover do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Hoover.

[TOP10] Odkurzacze Hoover do 1000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Hoover do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Hoover HP332ALG

Hoover HP332ALG Najniższa Cena Online

Hoover HP332ALG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HP332ALG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

Hoover HF222

Hoover HF222 Najniższa Cena Online

Hoover HF222 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF222
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Hoover H-Free 200Multifunkcyjny odkurzacz niezastąpiony do sprzątania NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Zasilanie: akumulatoroweBezprzewodowyOdłączany odkurzacz ręcznyPojemność zbiornika na kurz: 0,5lRodzaj filtra: zmywalnyCzas pracy bezprzewodowej: 40 minCzas ładowania: 300 min Od teraz odkurzanie to przyjemnośćJedną z najważniejszych zalet tego odkurzacza jest fakt, iż jest urządzeniem bezprzewodowym, co wpływa pozytywnie na sporo czynników.

  dzięki temu zapomnisz o kablach i przedłużaczach plątających się podczas sprzątania. Dodatkowo, przyczynisz się do ochrony środowiska i zadbasz o niższe rachunki za prąd. Wybór trybów pracy HF 200Odkurzanie w trybie turbo, a także charakterystycznym.Samodzielnie stojąca kompozycjaZaparkuj go w pozycji pionowej gdziekolwiek chcesz, a później wróć do odkurzania - komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie dla zaganianych.Długi czas działania HF 200Litowa bateria zapewnia idealne osiągi i długofalową pracę urządzenia do 40 minut w trybie typowym.

  rozciągliwy HF 200Bardzo zwinny i zwrotny dzięki szczotce H-Lab Flat & Drive, którą płynnie steruje się jednocześnie wokół mebli, jak i pod nimi. Jednym ruchem nadgarstka przełączaj kąty czyszczenia pomiędzy 90º a 180º, dzięki czemu wyczyścisz trudno przystępne miejsca wokół mebli czy narożniki, łatwo docierając do wąskich przestrzeni.

  Oddzielna bateria HF 200Wyjmowana bateria to wygodny sposób ładowania, a kolorowa dioda LED wskaże stan jej naładowania. Nieskomplikowane opróżnianie zbiornika HF 200Duży zbiornik o obszerności 0,7 l zmniejsza częstotliwość kontaktu z kurzem i alergenami, a jego opróżnianie jest stanowczo proste.

  Komfort PracyProducent modelu HF222MH zadbał o wygodę stosowania w najwyższym stopniu. Oprócz tego, iż nie ma żadnych przewodów elektrycznych, to wyekwipowany został w liczne akcesoria, za sprawą których odkurzanie stanie się proste jak nigdy dotąd.

  Odczepiany odkurzacz ręczny, wyjmowany pakiet baterii, 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu, wieszak do parkowania na ścianie, zmywalny filtr oraz wyjmowana szczotka ssawki głównej to ekwipunek, dzięki któremu konstrukcja urządzenia jest wyjątkowo ergonomiczna.

  Szczotka z podświetleniem LEDPodświetlenie szczotki LED jest nie tylko innowacyjnym i designerskim dodatkiem. Okazuję się, iż w obszernej mierze przyczynia się do funkcjonalności odkurzacza. Opcja ta zezwala na dostrzeżenie wszystkich pyłków, choćby tych najmniejszych.

  dane technicznE:typ: Odkurzacz 2w1Rodzaj odkurzaczy: Odkurzacz pionowy, Odkurzacz ręcznyZasięg pracy (m): NieograniczonyElementy konstrukcji: użyteczny uchwyt, Przycisk zwalniający pojemnik na kurz, Uchwyt do zawieszeniaOdłączany odkurzacz ręczny: takOświetlenie LED: takDołączanie rury: takRodzaj filtrów: ZmywalnyRodzaj zbiornika na kurz: Pojemnik na kurzModel worka: niePojemność worka/pojemnika na kurz (l): 0.5Pojemność zbiornika na ciecz (l): nieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikWskaźniki kontrolne: Wskaźnik naładowaniaPraca na mokro: nie Wysokość (cm): 115.5Zasilanie: AkumulatoroweNapięcie (V): 22Czas ładowania (min): 300Czas działania (min): 40Parametry zasilania: Wyjmowany zestaw bateriiDługość (cm): 25.2Szerokość (cm): 23.3Waga (kg): 2.3Standardowe: Dokumentacja, 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzuTurboszczotka: nieElektroszczotka: takTechnologie: Cykloniczny ruch powietrzaLinia: H-FREE 200Kolor: Czarno-czerwony


Hoover HF322 HM011

Hoover HF322 HM011 Najniższa Cena Online

Hoover HF322 HM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF322 HM011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy H-Free 300 HF322HM 011 wyekwipowany w silnik Direct Impulse, H-FREE 300 zapewnia skuteczne likwidowanie kurzu i skażeń. DustLocator z podwójną diodą LED lokalizuje ukryty kurz i brud na wszelkich powierzchniach, gwarantując całkowite i głębokie czyszczenie domu.

  nadzwyczajnE EFEKTY SPRZĄTANIA Kompaktowy silnik Direct Impulse o szybkości 80 000 obr./min. Zapewnia stałą moc z siłą ssania 65W. Tak wydajny silnik to gwarancja produktywnego zbierania kurzu i zanieczyszczeń ze wszelkich rodzajów powierzchni.

  prędkiE ŁADOWANIE Pełne naładowanie odkurzacza HYDRO H-FREE 300 PLUS zajmuje jedynie 2,5 godziny. W tym celu starczy podłączyć wtyczkę do odkurzacza lub wyjąć baterie i podłączyć ją do dowolnego gniazdka elektrycznego.

  filtrowaNIE POWIETRZA System separacji Single Cyclone i dodatkowy poziom filtracji zezwalają na oddzielenie i zatrzymanie nawet najdrobniejszych cząstek pyłu w środku pojemnika. Dzięki trafnemu przepływu strumienia powietrza, możesz cieszyć się czystym powietrzem w całym domu.

  AKCESORIA DO CZYSZCZENIA DOMU H-FREE 300 ma główną napędzaną silnikiem szczotkę z intensywną rolką podłogową, która zbiera drobne i obszerne cząsteczki kurzu i skażeń z wszelkiego typu twardych podłóg i dywanów.

  Narzędzia 2 w 1 pomagają dotrzeć do wąskich przestrzeni i odkurzać nad podłogą. PODWÓJNE OŚWIETLENIE LED DO WYKRYCIA UKRYTYCH PYŁÓW Dzięki przednim światłom LED i lampce AUTO LED na urządzeniu ręcznym, Dual LED DustLocator pomaga znaleźć ukryty kurz na i nad podłogami, np.

  na półkach z książkami i za poduszkami. WygodnE PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJ Chcesz odebrać telefon w trakcie odkurzania? Nie ma problemu! H-FREE 300 z łatwością zaparkujesz w pozycji pionowej, by przejść komfortowo do wykonywania prędkich zadań.

  Jeśli jednak zamierzasz pozostawić odkurzacz bez nadzoru na chwilę dłużej, najlepiej zamocować go na uchwycie ściennym. DŁUŻSZE DZIAŁANIE BEZ KABLA Bateria litowa H-FREE 300 gwarantuje czas pracy do 40 minut w trybie samoczynnym z narzędziami niezmotoryzowanymi i 25 minut w trybie charakterystycznym z główną dyszą elektryczną.

  ŁATWY SYSTEM ZWALNIANIA SZCZOTKI Wyciągnięcie rolki jest prędkie i nieskomplikowane dzięki wygodnemu systemowi zwalniania szczotki. Upraszcza to eliminowanie splątanych włosów dzięki funkcjonalnemu przewodnikowi i pozwala dłużej utrzymać odkurzacz w idealnym stanie.

  niezwykle ZWINNY I ZWROTNY Wysoce zwrotny i zwinny dziękiszczotce H-Lab Flat & Drive, H-FREE 300 płynnie steruje nawet wokół mebli i pod nimi. Przełączaj kąty czyszczenia od 90 do 180 jednym ruchem nadgarstka, żeby wyczyścić przedmioty i krawędzie, łatwo docierając do wąskich miejsc.

  ŁADOWANIE W DOWOLNYM MIEJSCU aby naładować odkurzacz, wystarczy wyjąć baterię i podłączyć ją do dowolnego gniazdka elektrycznego tak, jak telefon. Dioda LED umieszczona na baterii poinformuje Cię, gdy będzie znów gotowa do wykorzystania.

  REGULACJA MOCY przez PANEL DOTYKOWY Panel dotykowy odkurzacza nietrudne sterowanie jego mocą. Starczy jedno dotknięcie, aby regulo...


Hoover HP720 PET011

Hoover HP720 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover HP720 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HP720 PET011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-złoty;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:850 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość wykorzystywania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:68 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:zmywalny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:30 cm;rozmiary - szerokość:43,1 cm;wymiary - wysokość:33,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover TXL20 PET011

Hoover TXL20 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover TXL20 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TXL20 PET011
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover TXL20PET011 700W 3,5l Odkurzacz workowy o mocy 700 W. Zasięg pracy: 8.6 m. Objętość worka na kurz: 3.5 l. Poziom hałasu 69 dB. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz workowy Moc: 700W objętość worka: 3,5l Zasięg pracy: 8,6 m samoczynne zwijanie kabla wariant worka: Epa Zmywalny filtr EPA SPECYFIKACJA technicznA typ: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 700 Poziom mocy akustycznej (dB): 69 Moc silnika (W): 700 Moc ssania (W): 700 automatyczne zwijanie kabla: tak Długość przewodu (m): 6 Zasięg pracy (m): 8.6 kompozycja rur: Metalowe, Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: Tak komponenty konstrukcji: obfite kółka, poręczna budowa wariant worka: Worek Epa Model worka: Epa objętość worka/pojemnika (l): 3.5 wariant filtrów: Zmywalny EPA regulowana moc ssania: tak Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: tak Wskaźniki kontrolne: nie Parkowanie: Poziome charakterystyczne: Ssawka do podłóg twardych, Szczelinówka, Ssawka turbo, Ssawka do mebli Turboszczotka: Mini Turboszczotka Elektroszczotka: nie Pozostałe parametry: Zmywalny filtr EPA12 Linia: Telios Extra Kolor: Szary


Hoover HE322 PET011

Hoover HE322 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover HE322 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HE322 PET011
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz marki HOOVER model HE322PET 011 o mocy 850 W to wysokowydajny odkurzacz, który znamionują kompaktowe wymiary i pojemność worka 3.5 l....


Hoover HF122 GPT011

Hoover HF122 GPT011 Najniższa Cena Online

Hoover HF122 GPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF122 GPT011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:6 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:18 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja Turbo, podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:22 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Waga:2,62 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:26 cm;wymiary - szerokość:23,4 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka, torba na akcesoria, uchwyt ścienny;Szczotki, ssawki:ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, turboszczotka;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Hoover HF522 YSP011

Hoover HF522 YSP011 Najniższa Cena Online

Hoover HF522 YSP011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF522 YSP011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  H-FREE 500 HYDRO PLUSDzięki H-FREE 500 HYDRO PLUS możesz odkurzać i wycierać w tym samym czasie dzięki dyszy wodnej H-Lab 2in1. Jest to jeszcze najbardziej kompaktowy odkurzacz akumulatorowy firmy Hoover z 69 cm w trybie przechowywania. Zagwarantuje idealne rezultaty, a jednocześnie gwarantuje imponującą sprawność czyszczenia.OCZYWISTA KONTROLA2 poręczne kolorowe diody LED na słuchawce pokazują precyzyjnie stan naładowania baterii i wybrany tryb zasilania. Lewa strona prezentuje stan baterii poprzez cały czas w trakcie procesu czyszczenia i ładowania. Prawa strona namierza wybrany tryb skuteczności i ostrzega, gdy wymagana jest konserwacja filtra wstępnego HYBRID CARE ROLLERDysza wodna H-Lab 2w1 jest wyposażona w oryginalny wałek Hybrid Care, który łączy w sobie bardziej miękkie włosie do delikatnego czyszczenia twardych podłóg i mocniejsze włosie do głębokiego czyszczenia dywanów w celu efektywnego usuwania kurzu i brudu ze wszystkich rodzajów podłóg pousuwać. HYDRO-ROLKA 360 °Dysza wodna H-Lab 2in1 jest dostarczana z rolką hydrauliczną 360 °. Unikatowe włókno polimerowe, idealne do zmywania twardych podłóg. Wszystko, co musisz zrobić, to napełnić zbiornik na wodę mieszaniną wody i detergentu. AKCESORIA ZINTEGROWANE W URZĄDZENIUH-FREE 500 HYDRO PLUS jest dostarczany ze szczotką do kurzu 2 w 1 i ssawką do tapicerki oraz ze zintegrowaną ssawką szczelinową. Akcesorium 2 w 1 jest znakomite do czyszczenia twardych powierzchni i dzianin, a ssawka szczelinowa jest nieprzeciętna do dotarcia choćby do najtrudniejszych miejsc. DŁUGIE PRACE BEZ OGRANICZEŃ KABLOWYCHBateria litowa H-FREE 500 HYDRO PLUS zapewnia czas pracy do 45 minut w trybie samoczynnym * i 35 minut w trybie standardowym **. * dla akcesoriów bez silnika. ** z główną dyszą napędzaną silnikiem. PrędkiE ŁADOWANIEOdkurzacz jest znów w pełni poręczny w zaledwie 2,5 godziny. Starczy podłączyć wtyczkę do smoczka, aby go naładować. Alternatywnie możesz wyjąć akumulator i podłączyć go do dowolnego gniazdka elektrycznego w celu komfortowego ładowania. Akumulator jest w dodatku wyposażony w ekran LED, który prezentuje, kiedy należy naładować lub kiedy jest gotowy do wykorzystania. OŚWIETLENIE LED NA DYSZIEKurz i brud nie mają szans z H-FREE 500 HYDRO PLUS. Oświetlenie LED nasadki gwarantuje maksymalną widoczność i pozwala zobaczyć ukryty kurz nie tylko na podłodze, lecz także na regałach i za poduszkami i kanapami. WydajnA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU DZIĘKI PODWÓJNEMU CZYSZCZENIU: ZASYSANIE I JEDNOCZESNE WYCIERANIEH-FREE 500 HYDRO PLUS pozwala na podwójne czyszczenie w celu jednoczesnego odkurzania i mopowania. Dysza wodna H-Lab 2w1 zapewnia wspaniałe zbieranie kurzu i brudu z twardych podłóg i dywanów dzięki oryginalnemu wałkowi Hybrid Care, który pasuje do jednoczesnego odkurzania i wycierania. QUICK PARK & GO *H-FREE 500 HYDRO PLUS jest wyekwipowany w QUICK PARK & GO *: system, który sprawia, iż sprzątani...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF322 YHM011

Hoover HF322 YHM011 Najniższa Cena Online

Hoover HF322 YHM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF322 YHM011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, samostojąca budowa, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Moc wejściowa:65 W;Napięcie akumulatora:22 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,7 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:odzieżowy;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:24 cm;wymiary - szerokość:25,2 cm;rozmiary - wysokość:115 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka, torba na akcesoria, uniwersalny środek czyszczący;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Hoover. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Hoover.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Hoover do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Hoover do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Hoover do 1000 zł,
 • odkurzacze Hoover do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Hoover do 1000 zł, odkurzacz Hoover do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Hoover do 1000 zł, ranking odkurzaczy Hoover do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *