Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Hoover do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Hoover do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Hoover do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Hoover.

[TOP10] Odkurzacze Hoover do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Hoover do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hoover HP720 PET011

Hoover HP720 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover HP720 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HP720 PET011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-złoty;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:850 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:68 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;rodzaj filtra:zmywalny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:30 cm;rozmiary - szerokość:43,1 cm;wymiary - wysokość:33,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Hoover HP718 HC011

Hoover HP718 HC011 Najniższa Cena Online

Hoover HP718 HC011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HP718 HC011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza firmy Hoover z kodem 22MDW2PL15 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz bezworkowy o mocy 850 W z pojemnikiem na zanieczyszczenia o obszerności 2 litrów.

  Hoover HP718HC 011 jest wyposażony w separację pyłu przy pomocy sprawnego, oddzielnego cyklonu, antybakteryjny filtr przed silnikiem oraz zmywalny filtr HEPA H13. Akcesoria do sprzątania w domu i w samochodzie.


Hoover XP81 XP15011

Hoover XP81 XP15011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP15011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP15011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Szukasz prostych i prędkich sposobów na porządek w domu? Chcesz wybrać urządzenie, które efektywnie pozbędzie się całego kurzu z mieszkania? Poznaj Hoover Xarion Pro i sprawdź, jak za jego pomocą zadbać o czystość w domu.

  Dzięki postępowym technologiom efektywnie ograniczysz ilość kurzu na każdej powierzchni i w powietrzu. Znaczny zbiornik W jednym pojemniku zmieści się aż 1,5 litra kurzu! Koniec z częstym opróżnianiem zbiornika Zasięg pracy 9 m Odkurzanie również może być wygodne.

  Dzięki długiemu przewodowi posprzątasz dom bez częstego zmienia kontaktów technologia multicyklonowa Odetchnij powietrzem pobawionym alergenów. Z odkurzaczem Hoover zatrzymasz cały kurz w środku urządzenia Pełna wydajność sprzątania Zero kurzu w całym domu filtrowanie powietrza pakiet ssawek Stała moc ssania Zintegrowane akcesoria oczyszczanie powietrza Urządzenie zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył przy pomocy 2 sprawnych filtrów HEPA.

  dzięki temu powietrze w domu jest pozbawione alergenów. Zestaw ssawek prędko pozbądź się kurzu z każdej powierzchni dzięki ssawce uniwersalnej, ssawce do dywanów i ssawce do parkietu. Stała moc ssania choćby jeśli zbiornik jest niemal kompletnie zapełniony, urządzenie działa sprawnie.

  To zasługa postępowej technologii Air Volution™. Zintegrowane akcesoria Końcówki pomocne przy sprzątaniu trudno przystępnych miejsc masz za każdym razem pod ręką. Szczelinówkę i ssawkę do mebli możesz przyczepić do rury urządzenia.

  Pozostałe funkcje odkurzacza Xarion Pro XP81_XP15011 Teleskopowa rura łatwe opróżnianie zbiornika Uchwyt z regulatorem ssania Teleskopowa rura Reguluj długość rury w trakcie sprzątania i odkurzaj luźno każdy fragment podłogi w domu, nawet ten pod kanapą proste opróżnianie zbiornika Pozbądź się kurzu z pojemnika bez kontaktu z alergenami.

  Jeden przycisk wystarczy, by cały pył momentalnie trafił do kosza Uchwyt z regulatorem ssania Ustawiaj moc pracy odkurzacza przy pomocy regulatora zainstalowanego na uchwycie. To ułatwi całe sprzątanie! Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza Hoover Xarion Pro XP81_XP15011 1,5-litrowy zbiornik z funkcją prostego opróżniania Air Volution™ i technika multicyklonowa Stała wydajność ssania i wygodna regulacja mocy Zintegrowane akcesoria 1,5-litrowy zbiornik z funkcją łatwego opróżniania Sprzątanie bez kontaktu z alergenami Chcesz jak najrzadziej opróżniać zbiornik odkurzacza? Pojemnik w Hoover Xarion Pro zmieści aż 1,5 litra kurzu.

  dodatkowo jest nietrudny w czyszczeniu. Wystarczy jeden przycisk żeby zwolnić blokadę pokrywy. Air Volution™ i technika multicyklonowa Miejsce kurzu jest w odkurzaczu! podczas pracy powietrze w urządzeniu Hoover zostaje wprowadzone w wir – dwuetapowo oddziela się od niego cały kurz i drobnoustroje.

  w rezultacie do Twojego mieszkania dostaje się powietrze pozbawione alergenów. Komplet użytecznych ssawek Twój sposób na czyste podłogi Z Hoover Xarion Pro odkurzysz k...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta. Ranking TOP10 modeli

Hoover HGO320H 011

Hoover HGO320H 011 Najniższa Cena Online

Hoover HGO320H 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HGO320H 011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:300 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:funkcja zbierania wody, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;ilość programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,35 litra;Poziom hałasu:0;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, miejscowy;rodzaj:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:pilotem;Średnica:32 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;wymiary (średnica x wysokość):32 x 8 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowy filtr;Szczotki:2 szczotki boczne;ekran:nie;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Hoover Hf322

Hoover Hf322 Najniższa Cena Online

Hoover Hf322 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover Hf322
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy H-Free 300 HF322HM 011 wyposażony w silnik Direct Impulse, H-FREE 300 zagwarantuje produktywne likwidowanie kurzu i zanieczyszczeń. DustLocator z podwójną diodą LED lokalizuje ukryty kurz i brud na wszystkich powierzchniach, gwarantując całkowite i głębokie czyszczenie domu.

  doskonałE EFEKTY SPRZĄTANIA Kompaktowy silnik Direct Impulse o szybkości 80 000 obr./min. Zapewnia stałą moc z siłą ssania 65W. Tak sprawny silnik to gwarancja efektywnego zbierania kurzu i zanieczyszczeń ze wszystkich rodzajów powierzchni.

  prędkiE ŁADOWANIE Pełne naładowanie odkurzacza HYDRO H-FREE 300 PLUS zajmuje jedynie 2,5 godziny. W tym celu starczy podłączyć wtyczkę do odkurzacza lub wyjąć baterie i podłączyć ją do dowolnego gniazdka elektrycznego.

  filtrowaNIE POWIETRZA System separacji Single Cyclone i dodatkowy poziom filtracji zezwalają na oddzielenie i zatrzymanie nawet najdrobniejszych cząstek pyłu we wnętrzu pojemnika. Dzięki adekwatnemu przepływu strumienia powietrza, możesz cieszyć się czystym powietrzem w całym domu.

  AKCESORIA DO CZYSZCZENIA DOMU H-FREE 300 ma główną napędzaną silnikiem szczotkę z intensywną rolką podłogową, która zbiera niepokaźne i duże cząsteczki kurzu i zanieczyszczeń z wszystkiego rodzaju twardych podłóg i dywanów.

  Narzędzia 2 w 1 pomagają dotrzeć do wąskich przestrzeni i odkurzać nad podłogą. PODWÓJNE OŚWIETLENIE LED DO WYKRYCIA UKRYTYCH PYŁÓW Dzięki przednim światłom LED i lampce AUTO LED na urządzeniu ręcznym, Dual LED DustLocator pomaga znaleźć ukryty kurz na i nad podłogami, np.

  na półkach z książkami i za poduszkami. KomfortowE PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJ Chcesz odebrać telefon podczas odkurzania? Nie ma problemu! H-FREE 300 prosto zaparkujesz w pozycji pionowej, żeby przejść komfortowo do wykonywania szybkich zadań.

  Jeśli jednak zamierzasz pozostawić odkurzacz bez nadzoru na chwilę dłużej, najlepiej zamocować go na uchwycie ściennym. DŁUŻSZE DZIAŁANIE BEZ KABLA Bateria litowa H-FREE 300 zapewnia czas pracy do 40 minut w trybie automatycznym z narzędziami niezmotoryzowanymi i 25 minut w trybie typowym z główną dyszą elektryczną.

  ŁATWY SYSTEM ZWALNIANIA SZCZOTKI Wyciągnięcie rolki jest prędkie i nietrudne dzięki wygodnemu systemowi zwalniania szczotki. Upraszcza to eliminowanie splątanych włosów dzięki użytecznemu przewodnikowi i pozwala dłużej utrzymać odkurzacz w nieprzeciętnym stanie.

  szczególnie ZWINNY I ZWROTNY Wysoce zwrotny i zwinny dziękiszczotce H-Lab Flat & Drive, H-FREE 300 płynnie steruje choćby wokół mebli i pod nimi. Przełączaj kąty czyszczenia od 90 do 180 jednym ruchem nadgarstka, aby wyczyścić przedmioty i krawędzie, łatwo docierając do wąskich miejsc.

  ŁADOWANIE W DOWOLNYM MIEJSCU by naładować odkurzacz, starczy wyjąć baterię i podłączyć ją do dowolnego gniazdka elektrycznego tak, jak telefon. Dioda LED umieszczona na baterii poinformuje Cię, gdy będzie znów gotowa do zastosowania.

  REGULACJA MOCY przez PANEL DOTYKOWY Panel dotykowy odkurzacza proste sterowanie jego mocą. Wystarczy jedno dotknięcie, aby regulować siłę ssania w zależności od aktualnych potrzeb. Do dyspozycji masz aż 3 tryby odkurzania: Auto, Turbo oraz tryb standardowy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover TX63 SE011

Hoover TX63 SE011 Najniższa Cena Online

Hoover TX63 SE011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TX63 SE011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane szerokie AGD, wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza firmy HOOVER z kodem MDW4PL8 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 lub do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz workowy z wyświetlaczem LED.

  Hoover TX63SE 011 z zmiennymi ustawieniami mocy, praktycznie ukształtowanym uchwytem, funkcjonalnymi akcesoriami do odkurzania w samochodzie i dyszą obrotową mini turbo do czyszczenia sierści i włosów zwierząt domowych.

  Worek objętość 3,5 l lampka kontrolna ostrzega, że worek jest pełny.


Hoover HF222 UPT011

Hoover HF222 UPT011 Najniższa Cena Online

Hoover HF222 UPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF222 UPT011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  H-FREE 200To co najkorzystniejsze uzyskasz dzięki wielofunkcyjnemu systemowi czyszczącemu Hoover H-FREE 200. Lekki, zwinny, sprawny odkurzacz bezprzewodowy wyczyści każdą powierzchnie w twoim domu. *skuteczność oparta jest na wewnętrznych testach zbierania kurzu z podłogi ze szczeliną i wykładzinią, a mierzona jest zgodnie z normą EN 60312-1 i osiąga wartości graniczne zbierania kurzu określone w rozporządzeniu (UE) nr 666/2013.

  komfortowE PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJChcesz odebrać telefon w trakcie odkurzania? Nie ma problemu! H-FREE 200 z łatwością zaparkujesz w pozycji pionowej, aby przejść komfortowo do wykonywania prędkich zadań. Jeśli jednak zamierzasz pozostawić odkurzacz bez nadzoru na chwilę dłużej, najlepiej zamocować go na uchwycie ściennym.

  WYJMOWANA BATERIADzięki H-FREE 200 nie musisz podłączać całego odkurzacza, gdy jest ładowany. Po prostu wyjmij akumulator i podłącz go do dowolnego dostępnego gniazdka. Bardzo ZWINNY I ZWROTNYDzięki nowoczesnej dyszy H-Lab Flat&Drive możesz jednym ruchem ręki zmieniać kąty czyszczenia od 90° do 180°, prosto dotrzesz i odkurzysz przestrzeń w narożnikach lub pod meblami.

  ŁATWY DO OPRÓŻNIENIASystem przystępnego usuwania zanieczyszczeń z pojemnika na kurz pozwala ekspresowo pozbyć się kurzu z twojego odkurzacza H-FREE 200, bez żadnego kontaktu z brudem WSKAŹNIK LEDOWY STANU BATERIIDioda LED na akumulatorze H-FREE 200 upraszcza sprawdzenie poziomu naładowania, dzięki temu unikniesz nieoczekiwanych sytuacji.

  KOMPLETNA PIELĘGNACJA KAŻDEJ POWIERZCHNIWłaściciele psów i kotów mogą utrzymać sofy, łóżka, krzesła i dywany z dala od sierści zwierząt domowych dzięki produktywnej mini turboszczotce H-FREE 200. H-FREE 200 może być połączona ze szczotką szczelinową oraz dużą szczotką do kurzu 2w1, co powoduje, iż może czyścić każdą powierzchnię.Pozostałe właściwościOdkurzacz bezprzewodowy z odczepianym odkurzaczem ręcznym Bateria litowa 22 V technika cyklonowa Tryb: praca ciągła Panel LED z wskaźnikiem naładowania baterii Wyjmowany komplet baterii Elektryczna szczotka z podświetleniem LED na froncie, do wszystkich podłóg Zmywalny filtr i wyjmowana szczotka z ssawki głównej wymiary opakowania: 78.8 x 31 x 16.5 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF522 SFP011

Hoover HF522 SFP011 Najniższa Cena Online

Hoover HF522 SFP011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF522 SFP011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane obfite AGD, wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza producenta HOOVER z kodem MDW4PL8 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 lub do wyczerpania zapasów)! Pionowy i ręczny bezprzewodowy odkurzacz z akumulatorem litowo-jonowym 22 V.

  Hoover HF522SFP 011 jest wyekwipowany w bezszczotkowy silnik Direct Impulse, który gwarantuje wysoką produktywność odkurzania. Kompaktowa budowa pozwala na złożenie go do wysokości zaledwie 69 cm, dzięki czemu pasuje do śladowych przestrzeni.


Hoover TX48 ALG011

Hoover TX48 ALG011 Najniższa Cena Online

Hoover TX48 ALG011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TX48 ALG011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:sterowanie w rączce, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-niebieski;Linia odkurzacza:Telios;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:69 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:plastikowy;wariant filtra:zmywalny;wariant odkurzacza:tradycyjny;Waga:5,13 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:30 cm;rozmiary - szerokość:44,3 cm;wymiary - wysokość:23,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu, szczotka do mebli, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Hoover HYDROPOWER HY71PET

Hoover HYDROPOWER HY71PET Najniższa Cena Online

Hoover HYDROPOWER HY71PET - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HYDROPOWER HY71PET
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Hoover. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Hoover.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Hoover do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Hoover do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Hoover do 1000 zł,
 • odkurzacze Hoover do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Hoover do 1000 zł, odkurzacz Hoover do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Hoover do 1000 zł, ranking odkurzaczy Hoover do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.