Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 1000 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia w trakcie jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest dodatkowo pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zastosowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian, a także za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie podczas jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci automatycznego odkurzania oraz odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  samoczynne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo eliminuje kurz, brud, piasek i innego typu zanieczyszczenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem budującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku wyszukamy również filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu robota sprzątającego. By uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  znaczny zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dopełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, by być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest również w czujniki spadku, co mu pozwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za wydajne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały cykl czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google i Amazon Alexa i wykonana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  automatyczny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i oferuje niestandardowe harmonogramy przypasowane do Naszych potrzeb. Poleca jeszcze rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dodatkowe sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy komplet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • bezpłatnA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 698

iRobot Roomba 698 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 698 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 698
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technologia iAdapt
  Oprogramowanie i czujniki pozwalają Roombie 698 na wielokrotne odkurzanie każdego kawałka podłogi. Robot przy tym samoczynnie lokalizuje miejsca wyjątkowo zabrudzone, unikając przy tym przepaści ze schodów.

  Dirt Detect™
  za pomocą systemu Dirt Detect oraz wielu czujników robot podczas wykonywania cyklu sprzątania namierza miejsca wyjątkowo zabrudzone. Chwilowo skupiając się na obszarze wyszczególnionym poprzez system robot będzie kontynuować odkurzanie.

  3-stopniowy system czyszczący
  Szczotka boczna zamiata zabrudzenia pod 2 główne szczotki, które zbierają zanieczyszczenia i przenoszą do pojemnika na zabrudzenia.

  Aplikacja przenośna iRobot HOME
  Robot sprzątający łączy się z Wi-Fi w miejscu pracy co pozwala (po uprzednim skonfigurowaniu) na uzyskanie kontroli nad automatycznym odkurzaczem przy pomocy aplikacji mobilnej iRobot Home. Z jej pomocą możemy rozpocząć albo zakończyć prace robota, z dowolnego miejsca na ziemi. W dodatku użytkownik otrzymuje przenośną kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika, powiadomienia o skończonej pracy robota.

  Sprząta wzdłuż krawędzi, a także przy narożnikach
  kompozycja urządzenia została przystosowana tak żeby robot sprzątający bezproblemowo dotarł w każdy zakamarek. Znajdująca się z prawej strony, szczotka boczna perfekcyjnie współpracuje z szczotkami głównymi zagarniając w obszar ich pracy wszelkie zanieczyszczenia będące dla nich niedostępne. Automatyczny odkurzacz zaopatrzony w skuteczną szczotkę boczną wykorzystuje cały swój potencjał, gwarantując najkorzystniejsze efekty sprzątania.

  Akumulator litowo-jonowy
  automatyczny odkurzacz wyposażony został w akumulator litowo-jonowy. Brak efektu pamięci baterii gwarantuje stały czas pracy urządzenia. Pozwala to robotowi sprzątającemu na wykonanie ogromnej ilości cykli sprzątania.

  SPECYFIKACJA technologicznA, a także ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
  Funkcja: Odkurzanie
  Czas pracy: 90 minut
  Czas ładowania: 180 minut
  Aplikacja: TAK
  wymiary: średnica: 33 cm / wysokość: 9,2 cm

  W opakowaniu wynajdziesz:
  iRobot Roomba 698
  Stacja dokująca zintegrowana z zasilaczem
  przewód zasilający
  Zamontowany w robocie akumulator
  Instrukcja obsługi
  TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba 698 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze iRobot. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 1000 zł,
 • odkurzacze iRobot do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 1000 zł, odkurzacz iRobot do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 1000 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *