Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 1000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Irobot roomba combo (1118)

Irobot roomba combo (1118) Najniższa Cena Online

Irobot roomba combo (1118) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba combo (1118)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia w trakcie jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest dodatkowo pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zastosowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian, a także za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie podczas jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci automatycznego odkurzania oraz odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  samoczynne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo eliminuje kurz, brud, piasek i innego typu zanieczyszczenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem budującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku wyszukamy również filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu robota sprzątającego. By uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  znaczny zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dopełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, by być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest również w czujniki spadku, co mu pozwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za wydajne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały cykl czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google i Amazon Alexa i wykonana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  automatyczny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i oferuje niestandardowe harmonogramy przypasowane do Naszych potrzeb. Poleca jeszcze rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dodatkowe sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy komplet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • bezpłatnA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający IROBOT Roomba E5154

Robot sprzątający IROBOT Roomba E5154 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba E5154 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba E5154
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający IROBOT Roomba E5154 z 3-stopniowym systemem sprzątania z nowymi udoskonalonymi podwójnymi gumowymi szczotkami do wszystkich powierzchni. Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e5 za pomocą optycznych i akustycznych czujników znajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich starannym wysprzątaniu....


Irobot roomba i1156

Irobot roomba i1156 Najniższa Cena Online

Irobot roomba i1156 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba i1156
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min;Czas pracy:75 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odometr, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja samoczynnego wyłączenia, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory zapewniające optymalne zbieranie kurzu;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 l;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:robot sprzątający;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki gumowe;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, technologia iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze iRobot. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 1000 zł,
 • odkurzacze iRobot do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 1000 zł, odkurzacz iRobot do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 1000 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *