Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba 692

iRobot Roomba 692 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 692 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 692
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iROBOT ROOMBA 692: Poznaj odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 692, Twojego partnera do czystego domu. Dzięki szeregowi inteligentnych czujników i produktywnemu systemowi czyszczenia robot odkurzający Roomba dba o codzienny kurz, brud i sierść zwierząt.

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  sprawne odkurzanie likwiduje kurz, brud i zabrudzenia z powierzchni twardych i dywanów przy użyciu szczotki do odkurzania w kształcie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach i obfitej siły ssącej.

  Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach. Możesz dopasować moc sprzątania w zależności od potrzeb za pomocą 2 trybów odkurzania. Tryb pracy można ustawić za pośrednictwem aplikacji iRobot Home.

  Czyste, świeże podłogi każdego dnia System mopowania Roomba Combo używa nakładki czyszczącej o specjalnej teksturze. Możesz dostosować sposób sprzątania za pomocą 3 trybów mopowania. Obszerny zbiornik na wodę o obszerności 300 ml zezwala na komfortową pracę bez konieczności częstego dobierania wody.

  Elektroniczna pompa kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Posprząta wokół Ciebie przy pomocy platformy iRobot Genius™ robot uczy się Twoich nawyków sprzątania i oferuje niestandardowe harmonogramy dopasowane do Twoich potrzeb.

  Poleca również rozwiązania, o których nie myślisz — jak uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin. Tę i sporo innych funkcji odnajdziesz w aplikacji iRobot Home. Porusza się z sensem i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do logicznego sprzątania podłóg w równych liniach.

  Niski profil (7,9cm) pozwala na robotowi Roomba Combo z funkcją mopa docierać do trudno przystępnych miejsc w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Dzięki obsłudze głosowej za pomocą Asystenta Google i Alexa robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo™ może sprzątać w Twoim domu, kiedy wydasz mu polecenie głosem.* Współpracuje z urządzeniami Google Home i AlexaAlexa,, a także wszelkie powiązane logo i znaki towarowe są własnością marki Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych.

  Google jest znakiem handlowym marki Google LLC W opakowaniu: iRobot Roomba Combo Zintegrowana Stacja Dokująca przewód 1 dodatkowy filtr 1 dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry 2 dopełniające szczotki boczne Akumulator NiMH (w urządzeniu) Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze iRobot. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 1000 zł,
 • odkurzacze iRobot do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 1000 zł, odkurzacz iRobot do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 1000 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.