Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Eta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Eta do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Eta do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Eta.

[TOP10] Odkurzacze Eta do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Eta do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Eta 3234 90000

Eta 3234 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3234 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3234 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Niezastąpiony pomocnik Odkurzacz pionowy z mopem parowy ETA Steam Master łatwo poradzi sobie ze sprzątaniem całego domu. Żadna powierzchnia nie jest mu straszna! dzisiaj możesz odkurzać, produkować parę i mopować, wszystko z pomocą jednego urządzenia.

  Zapomnij o konieczności ciągłej zamiany urządzeń podczas sprzątania (mopie parowym, odkurzaczu workowym i ręcznym). Do przodu, pełną parą Jego supermocą jest ekspresowe wytwarzanie gorącej pary, która efektywnie dezynfekuje różne powierzchnie i materiały, usuwa brud, rozpuszcza tłuszcz i skażenia, po czym bez problemu je wyciera.

  Parę można dozować w wybranej intensywności, a efektywne czyszczenie możesz rozpocząć już po 30 sekundach (czas potrzebny do nagrzania wody). Pełny zbiornik na wodę wystarcza na około 20 minut ciągłej pracy, ale w dowolnej chwili możesz go ponownie napełnić i kontynuować sprzątanie.

  Filtr ochronny, sprawia, iż nie musisz się martwić o osadzanie kamienia, choćby w sytuacji twardej wody. Brud nie ma żadnych szans Cyklonowy system próżniowy wychwytuje wszelkie skażenia, które następnie osadzają się w specjalnym pojemniku filtracyjnym.

  Zapomnij o kupowaniu zapasowych worków do odkurzacza. Opróżnianie napełnionego pojemnika jest łatwe, podobnie jak wszystkie czynności związane z obsługą i wymianą akcesoriów. Sprytny i użyteczny ETA Steam Master sprawia, iż jest on dodatkowo użytecznym odkurzaczem parowym, który może usuwać nieczystości w wąskich przestrzeniach lub z żaluzji.

  Z naszym urządzeniem będziesz EKO! Jest to realne, gdyż gorąca para rozpuszcza zanieczyszczenia, dzięki temu można je łatwiej pousuwać bez konieczności użytkowania środków chemicznych. Czyszczenie za pomocą odkurzacza pionowego z mopem parowym ETA Steam Master jest prawidłowa nie tylko dla środowiska,także dla Twojego portfela.

  Jedno sprzątanie - podwójna korzyść. Oszczędzasz środowisko i pieniądze! Akcesoria ułatwiające porządki Bogata gama akcesoriów powoduje, iż ETA Steam Master jest wszechstronnym pomocnikiem, któremu niestraszne jakiekolwiek wyzwania.

  Z jego pomocą możesz sprzątnąć podłogi, łazienki, umywalki, toalety, grzejniki, fugi, ramy okienne, tapicerki czy koła samochodowe. W komplecie z ETA Steam Master otrzymasz pomiędzy innymi: rozciągliwy wąż przedłużający, dyszę stożkową, szczotka nylonowa i mosiężna oraz nakładkę mopując....


Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka wydajność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l funkcjonalna i giętka rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i prosta konserwacja Bogaty pakiet akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, niewiele znacząca turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny usprawniający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Eta 1231 90000

Eta 1231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik o przedłużonej żywotności Wysoka produktywność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 40 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l użyteczna rękojeść dla komfortowej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i prosta konserwacja Bogaty zestaw akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, dysza szczelinowa, ssawka do tapicerki, szczotka do delkatnego usuwania kurzu, uchwyt ścienny upraszczający przechowywanie.

  Poziom głośności: 72 dB Wysokość: 110,5 cm Szerokość: 26 cm Głębokość: 18 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 2492 90000

Eta 2492 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2492 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez niepotrzebnego wysiłku
  uwielbiasz mieć w domu porządek? Chcesz posprzątać prosto i szybko bez niepotrzebnego wysiłku? W tym przypadku odkurzacz beztorebkowy ETA249290020 Canto II w ciemno niebieskim wykonaniu kolorowym w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy pobieranej 700 W z cichą pracą i dużą przestrzenią do torebki pyłowej o objętości 4 l, stanie się niezastąpioną częścią twojego gospodarstwa domowego.

  nieprzeciętne atrybuty
  Odkurzacz szczyci się torebkami i korzystnej jakości filtrem HEPA Nr 13, który potrafi wychwycić i te najmniejsze mikrocząsteczki. Silnik ECO z niższą mocą pobieraną postara się o zaoszczędzenie energii elektrycznej i wysoką produktywność odkurzania. ergonomiczna ukształtowana rękojeść zapewni komfortową manipulację przy sprzątaniu. Zasięg odkurzacza 11 m zezwala na dosięgnąć do odleglejszych miejsc bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  Następne bonusy odkurzacza torebkowego Canto II
  Przy zakupie odkurzacza torebkowego z pewnością ucieszy cię elektroniczna regulacja do adekwatnego ustawienia produktywności ssącej, panel świetlny LED oznajmiający ustawienie efektywności ssącej i sygnalizacja zapełnienia torebki pyłowej.

  Oszczędność podłogi
  Manipulacja z odkurzaczem jest szczególnie komfortowa dzięki kółku obrotowemu o 360 stopni, które umożliwi ruch w wszystkich kierunkach. Miękkie kółka jezdne są oszczędne do gładkich podłóg, kółkami więc nie zniszczysz ani nie podrapiesz podłogi.

  efektywna filtracja
  Oprócz filtra HEPA Nr 13, otrzymasz też 2 szt. Mikro filtra – jeden ochronny wejściowy silnikowy a jeden wyjściowy. Torebka pyłowa ANTIBACTERIAL ma specjalną antybakteryjną warstwę eliminująca wzrost bakterii i zabraniającą ich rozprzestrzenianiu. Posiada węgiel aktywny, który neutralizuje zapachy i jest wyposażony w higieniczne zamykanie uniemożliwiające unikaniu odkurzonych nieczystości. Wyśmienita sprawność filtracji i tych najmniejszych cząstek pyłu włącznie pyłu kwiatowego, roztoczy itp. Torebka ma podwyższoną oporność przeciwko zassanej wilgoci i przerwaniu twardymi lub ostrymi przedmiotami.

  Bogate wyposażenie Przy zakupie odkurzacza Canto II otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową do komfortowego odkurzania zarówno twardych podłóg, jak ponadto dywanów. Oprócz tego uzyskasz turbo szczotkę do bardziej sprawnego odkurzania dywanów, która z nich zbierze jak włosy, tak i sierść zwierzęcą. Ssawka parkietowa postara się o twarde podłogi, jako na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzka lub linoleum. Oprócz tego otrzymasz ssawkę do zbierania sierści zwierząt, metalową teleskopową rurkę o długości nawet 90 cm, ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni włókienniczych jako tapicerka lub poduszki. Częścią pakowania jest dodatkowo ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc na przykład w żebrach grzejników lub za meblami, szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które potrzebujesz oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn (na przykład na meblach, ścianach albo obrazach).

  Częścią pakowania jest oczywiście i torebka pyłowa ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo z zasady Myślimy na długą żywotność twojego odkurzacza Canto II, a dlatego maszyna jest zaopatrzona w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika i bezpiecznikiem brakującej torebki pyłowej.

  Miejsce postojowe Odkurzacz torebkowy Canto może mieć rzeczywiście swoje miejsce postojowe, ponieważ dysponuje 2 pozycjami postojowymi – pionową i poziomą. Dzięki użytecznemu uchwytu jest przenoszenie odkurzacza nietrudne.

  ETA na ten artykuł w udziela dodatkową przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Eta 8449 90000

Eta 8449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 8449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 8449 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ETA Moneto AquaPlus to właściwy wybór dla Ciebie. Możesz polegać na wysokiej jakości odkurzaniu dzięki możliwości wyboru jednej z dwóch mocy ssania. Skuteczną filtrację gwarantuje wysokiej jakości filtr HEPA.

  Dzięki oświetleniu LED nie ominie Cię żaden brud i utrzymasz w domu piękną czystość....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 2515 90000

Eta 2515 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2515 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2515 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: typ - samoczynny Aplikacja SMART: tak technologia 12 czujników Funkcja mycia: tak Silnik DIGITAL 4 tryby pracy: Smart, konwencjonalny, Krawędziowy, Miejscowy 2 stopnie mocy Możliwość planowanie dni i godzin Czas pracy: około 120 min Czas ładowania: około 6 godzin Pojemnik na kurz: 0,6 l Pojemnik na wodę: 0,3 l Potrójny system filtracji (z filtrem HEPA) nadzwyczajny do podłóg twardych i dywanów do 1cm Możliwość pokonania progu do wysokości 1,5 cm 2 szczotki boczne Slim design 7,2 cm samoczynny powrót do stacji Czujniki antykolizyjne: tak Czujniki schodów: tak Wirtualne ściana: tak Zasilanie akumulatorowe (Li-Ion) Bateria 14,4 V, 2400 mAh Akcesoria w komplecie: stacja ładująca, zasilacz, pilot, czyścik wymiary: Wysokość 8,0 cm Szerokość 32,5 cm Głośność pracy: 72 dB Kolor: czarny/srebrny


Eta 3492 90000

Eta 3492 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3492 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez wysiłku
  uwielbiasz mieć w domu porządek? Chcesz posprzątaćbłyskawicznie i bez wysiłku? Odkurzacz workowy ETA349290020 Canto II będzie w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy 700 W, cechuje cicha praca i szeroka objętość worka - 4 l, stanie się niezastąpionym pomocnikiem w Twoim gospodarstwie domowym.

  praktyczne cechy
  Odkurzacz Canto II jest wyposażony w sprawny filtr HEPA 13, który potrafi wychwycić nawet najmniejsze skażenia. Silnik ECO oszczędza energię i efektywnie odkurzając. funkcjonalna ukształtowana rękojeść gwarantuje komfortowe sprzątanie. Odkurzacz ma zasięg 11 m, dzięki temu dotrze do każdego zakamarka, bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  dopełniające korzyści
  CANTO II ANIMAL ma możliwość: elektronicznej regulacji dla słusznego ustawienia mocy ssącej oraz podświetlenia LED oznajmiający ustawienie skuteczności ssącej a także sygnalizację zapełnienia worka.

  Delikatny dla podłóg
  Przednie, obrotowe koło w zakresie 360 stopni umożliwia poruszanie się w wszystkich kierunkach, natomiast miękkie, tylne kółka, nie niszczą delikatnych podłóg.

  skuteczna filtracja
  Oprócz filtra HEPA 13, w komplecie znajdują się w dodatku 2 szt. Mikrofiltrów – ochronny wejściowy oraz wyjściowy. Worek posiada specjalną antybakteryjną warstwę eliminującą wzrost bakterii i zapobiegają ich rozprzestrzenianiu. Ponadto węgiel aktywny, neutralizuje zapachy a higieniczne zamykanie uniemożliwia wydostawaniu się odkurzonych nieczystości. Wysoka sprawność filtracji, powoduje, że odkurzacz wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki takie jak pyłki kwiatów czy roztocza itp. kompozycja worka powoduje, iż jest niepodatny na uszkodzenia mechaniczne.

  Bogate wyposażenie
  W zestawie znajduje się uniwersalna szczotka do wygodnego odkurzania równocześnie twardych podłóg jak i dywanów oraz turboszczotka do wydajniejszego odkurzania dywanów (zbierze włosy, a także sierść zwierząt). Szczotka parkietowa wspaniale spełni oczekiwania na twardych podłogach (takich jak parkiety, panele czy kafelki). Oprócz tego w pakiecie znajduje się metalowa rura teleskopowa o długości 90 cm, ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno dostępnych miejsc i ssawka do tapicerki.

  W komplecie znajduje się także worek: ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo głównie
  by przedłużyć żywotność Twojego odkurzacza Canto II, został on wyekwipowany w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika, wskaźnik zapełnienia worka, a także zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka.

  komfortowe przechowywanie
  Odkurzacz workowy Canto II można przechowywać w 2 pozycjach – pionowej i poziomej. Natomiast praktyczny uchwyt ułatwia przenoszenie.

  ETA na ten artykuł udziela uzupełniającej przedłużonej gwarancji: 5 lat na silnik. Można ją zarejestrować: TU.

Eta 0231 90000

Eta 0231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0231 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  2w1
  Funkcje 2w1 są szczególnie ulubioną sprawą dla użytkowników a ani u tego odkurzacza ETA023190000 Supersonic to nie jest inaczej. Można go więc używać jako odkurzacz pionowy i jako ręczny .

  Najnowsza generacja silników cyfrowych
  Ten odkurzacz pionowy i ręczny 2w1 jest wyekwipowany w silnik brushless z długą żywotnością. Oprócz innego szczyci się wysoką produktywnością odkurzania, 2 poziomami sprawności ssącej w celu trafnego ustawienia i korzystnej jakości filtrem HEPA, który załapie niemal wszystkie cząsteczki pyłu. Dzięki ergonomicznemu plastikowemu uchwytowi umieścisz odkurzacz Supersonic na ścianę.

  Łatwe sterowanie i manipulacja
  Z tym efektownym i zgrabnym partnerem rzeczywiście poradzi sobie każdy. Praca bezprzewodowa jest zapewniona efektywnym i korzystnej jakości Li-Ion akumulatorem (21,6 V) z wytrzymaniem nawet 25 minut na jedno doładowanie. Akumulator można z łatwością wyjąć i wymienić. Czas ładowania waha się około 4 godzin.

  Sprzątaj z gracją
  Odkurzacz pionowy i ręczny 2v1 Supersonic dysponuje eleganckim wykonaniem z praktyczną rękojeścią do wygodnej obsługi, poręcznymi diodami LED do oświetlenia odkurzanej powierzchni i z sygnalizacją świetlną eksploatacji i ładowania. Pył i nieczystości są załapywane do naczynia o objętości 0,25 l.

  Bogate wyposażenie
  Do odkurzacza otrzymasz i kompletne wyposażenie niezbędne do porządnego posprzątania twojego gospodarstwa domowego. Oprócz elastycznego węża przedłużającego a metalowej rury ssącej uzyskasz rturbo szczotkę obrotową z bezpośrednim napędem i giętkim przegubem dedykowanym specjalnie do odkurzania dywanów z niskim włosem, parkietów i twardych podłóg. Częścią pakowania jest też ssawka szczelinowa nadająca się do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach, ssawka poduszkowa oszczędnie odkurzająca miękkie powierzchnie tekstylne na przykład tapicerkę i poduszki i szczoteczka, która pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które Ci potrzeba oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 1226 90000

Eta 1226 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1226 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1226 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający 2 w 1 marki ETA który odkurza i mopuje. Funkcjonalny system ANTI-COLLISION radzi sobie z bezkontaktowym wykrywaniem przeszkód, dlatego możesz zaprogramować czyszczenie na określony czas....

Eta 2512 90000

Eta 2512 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2512 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2512 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: typ - samoczynny Aplikacja SMART: tak Funkcja mycia: tak Silnik DIGITAL Inteligentna technika 12 czujników 4 tryby pracy: Smart, klasyczny, Krawędziowy, Miejscowy 2 poziomy mocy Możliwość planowanie dni i godzin Czas pracy: około 120 min Czas ładowania: około 5 godzin Pojemnik na kurz: 0,3 l Zbiornik na wodę: 0,3 l Potrójny system filtracji (z filtrem HEPA) znakomity do podłóg twardych i dywanów do 1 cm Możliwość pokonywania progów do wysokości 1,5 cm 2 szczotki boczne Slim design 7,2 cm samoczynny powrót do stacji Czujniki antykolizyjne: tak Czujniki schodów: tak Wirtualne ściana: tak Zasilanie akumulatorowe (Li-Ion) Bateria 14,4 V, 2400 mAh Akcesoria w komplecie: stacja ładująca, zasilacz, pilot, czyścik rozmiary: Wysokość 7,5 cm Szerokość 31,5 cm Głośność pracy: 72 dB Kolor: czarnyInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Eta. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Eta.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Eta do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Eta do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Eta do 1000 zł,
 • odkurzacze Eta do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Eta do 1000 zł, odkurzacz Eta do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Eta do 1000 zł, ranking odkurzaczy Eta do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *