Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę stwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na zanieczyszczenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która zezwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja proponuje znacznie więcej funkcji aniżeli w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, zasadniczy choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać iż efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez markę Samsung). Stacja ma 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wytwarzane poprzez iRobot – producent twierdzi że jeden worek gromadzi do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika możliwe jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać iż szczotki główne AeroForce oraz filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał efektywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  lepsza nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to wydajnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił by iRobot podczas pracy formujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątana dodatek wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą pokaźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot wytwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje ponadto możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME tworzy raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji sprawność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są idealne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych linii robotów zagwarantuje jednostajną prace samoczynnego odkurzacza który zapewnia nieprzeciętne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect nadzwyczajnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on najczęściej na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania większych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ produktywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  produkowane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się również kolorem. Sprawne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im świetne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania wyśmienicie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak by znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium wykorzystywane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nieprzeciętnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ żeby sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  pokaźna zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się ponadto specjalny element odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja samoczynnie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie obniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion wykorzystywana w większości akumulatorów nieznacznego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z precyzyjnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base umożliwia całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji i konserwacji urządzenia. Prawidłowo zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  dane techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba I5

iRobot Roomba I5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5
 • Ilość ofert: 9
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i5 400ml WiFi Odkurzacz automatyczny Roomba i5 zaopatrzony w system wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Posiada programowalny harmonogram tygodniowy. Funkcja Anti-Tangle zapobiega zaplątaniu w kable.

  Urządzenie posiada zabezpieczenie Cliff Detect oraz możliwość użytkowania wirtualnych ścian. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Robot sprzątający Kolor: Szary Zbiornik na kurz: 400 ml Czas pracy: 75 min Filtry: AeroForce Tworzenie inteligentnej mapy Czujniki: Antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, przeszkód, uskoku podłoża, przeciw zaplątaniu się, zabrudzeń WiFi Średnica: 34 cm Główne cechy Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach pokaźniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® serii 600 sprawne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud samoczynna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania formuje mapy i skrupulatnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Wykrywanie i omijanie przeszkód Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 wyśmienicie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - jednocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x obszerniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie wytwarza personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych.

  Ten robot ma jeden cel: dokładne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, innowacyjne czujniki i technikę Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot za każdym razem ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  znakomity duet sprzątający Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, lecz robot Roomba® i5 wie, jak sobie z tym poradzić. Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje nowoczesną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® i robota mopującego Braava jet® m6.

  Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® rozpoczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. On sprząta, Ty zajmujesz się swymi sprawami Wykorzystując specyficzną inteligencję wyprodukowaną wyłącznie na zapotrzebowania maszyn producenta iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i buduje 1 inteligentną mapę.

  Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego pomieszczenia jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i efektywność Aby efektywnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje efektywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x obszerniejszą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne, a także szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, iż poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x pokaźniejsza moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruchomej głowicy czyszczącej SPECYFIKACJA technicznA Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg wymiary stacji Home Base: 14,8 cm x 13,4 cm x 10 cm Filtry: AeroForce Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak wariant pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak dopełniające filtry: 1 szt.

  Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak progresywne harmonogramy pracy: Tak formuje inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcj


iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 981 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 981
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 981

  iRobot ukazuje swój najlepszy model w odświeżonej wersji iRobot Roomba 980. Nowa Roomba 981 odmieniona wizualnie prezentuje się widowiskowo. Robot sprzątający dysponuje wspaniałą technologią szczotkowania dopracowaną przez amerykańska producenta do perfekcji. Automatyczny odkurzacz zapewnia wysoką produktywność sprzątania oraz za sprawą nawigacji optycznej, płynną jazdę robota.

  Dowiedz się więcej na Naszym Blogu - kliknij


  Inteligentna nawigacja optyczna.

  Sprawdzona technika doskonale współpracuje z innymi podzespołami robota sprzątającego, gwarantując stałą orientacje w terenie, a także płynne omijanie przeszkód napotkanych przez Roomba 981 na swej drodze.
  Za sprawą oka optycznego automatyczny odkurzacz:

  • Na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej.

  • Porusza się pasek przy pasku, co skutkuje istotnie efektywniejszym sprzątaniem.

  • w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy, robot po naładowaniu wraca do miejsca w którym została ona przerwana aby ją kontynuować.


  Carpet Boost

  iRobot Roomba 981 jako ostatni z serii wyposażony został w technologie Carpet Boost. Nowa Roomba i7 nie posada już tej funkcji. Obecność systemu Carpet Boost jest ogromną zaletą, za jego sprawą urządzenie zwiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Technologia ta znakomicie sprawdza się przy sprzątaniu dywanów. Dobranie siły zasysającej pozytywnie wpływa na zużycie akumulatora podczas pracy robota. Samoczynny odkurzacz pobiera więcej energii gdy czujniki wykryją powierzchnie wymagającą obszerniejszej mocy ssącej. Dzięki temu robot adekwatnie wykorzystuje moc akumulatora, nie marnując jej w przypadkach gdy system szczotkowania bez problemu samodzielnie upora się z skażeniami.


  iRobot Home

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli
  Za sprawą aplikacji mobilne iRobot użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalnego włączenia robota.
  • Zaprogramowania jego harmonogramu.
  • Kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika na brud.
  • Raporty Clean Map.
  • Powiadomień o skończonej pracy robota.

  Clean Spot

  iRobot Roomba 981 ma 3 przyciski fizyczne.
  Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot.
  Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym wyprodukowanym okrążeniem.
  Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp.
  Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.
  Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zapoczątkuje samodzielnie pracy.  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  System polegający na 3-fazowym procesie sprzątania.
  iRobot Roomba 981:  1. Rozbija

  2. podciąga

  3. Zasysa (kurz i brud).

  Poruszające się z znaczna szybkością szczotki Aeroforce eliminują brud napotkany na swojej drodze w bezzwłocznym tempie.

  Dzięki zaimplementowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się bezspornie prostsze sprawniejsze.

  udoskonalone szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz staranniej, niżeli wszystkie poprzednie modele.


  Akumulator litowo-jonowy (3300 mAh)

  To największa zmiana w stosunku
  do poprzednich kolekcji. Konkretny akumulator gwarantuje zrównoważoną prace urządzenia gwarantując bezpieczny przepływ energii.
  Brak efektu pamięci i leniwej baterii,
  pozwala urządzeniu na wykonanie
  ogromnej ilości cykli sprzątania
  – każdy po 120 minut.
  Czas ładowania:
  – 180 minut.  Filtr HEPA

  Jeden z najskuteczniejszych filtrów wykorzystywanych w automatycznych odkurzaczach iRobot Roomba.
  udoskonalony względem kolekcji 700.

  Za sprawą kartonikowej konstrukcji jest wstanie zatrzymać drobinki kurzu, pyłki i alergeny.
  Wysokiej jakości filtr powietrza jest ważnym czynnikiem w drodze do produktywnego odkurzania. IRobot Roomba 981 proponuje skuteczną zaporę oczyszczającą powietrze przepływające przez robota w postaci, umieszczonego w pojemniku na skażenia filtra AeroForce HEPA  iAdapt 2.0

  wyjątkowy system nawigacji robota sprzątającego. Za jego sprawą bezproblemowo omija on przeszkody, a także utrzymuje płynność jazdy w trakcie pracy.
  Wersja 2.0 swoją inteligencje zawdzięcza wbudowanej kamerze która jest innowacją serii 900.


  Cliff Detect

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba 981 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy też innych krawędzi.
  Dzięki nim bezpieczeństwo i staranność, jadą razem w parze.
  Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co skutkowałoby poważnymi uszkodzeniami.


  Zaplanuj czas pracy

  Korzystając z możliwości ustawienia
  harmonogramu pracy, użytkownik
  zyskuje regularność sprzątania
  bez konieczności fizycznej występowaniu
  aby uruchomić robota.
  Dzięki aplikacji mobilnej
  (tylko poprzez nią można ustawić harmonogram),
  w szybki i krystaliczny sposób otrzymujemy dostęp do wielu funkcji robota.


  automatyczne dokowanie i ładowanie

  Roomba 981 po skończonej pracy lub w przypadku rozładowania wraca na stacje bazową.
  Dzięki tej funkcji robot jest stale gotowy do pracy, a także maksymalnie samodzielny. Zagwarantuje to ciągłość pracy, co daje możliwość pozostawienia automatycznego odkurzacza, aby wykonywał swoje obowiązki bez nadzoru.


  Sprząta przy krawędziach i narożnikach

  Wirująca szczotka boczna umożliwia robotowi dotarcie do najmocniej ukrytych skażeń których,
  Roomba przez swój , a także budowę nie była żeby w stanie sprzątnąć. Robot dzięki szczotce bocznej zyskuje pokaźnie pokaźniejsze pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Dirt Detect

  System wykrywania miejsc istotnie zabrudzonych. Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wyznaczyć miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu.

  Umiejętność ta perfekcyjnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych gdzie skażenia gromadzą się pokaźnie łatwiej.


  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba 981 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji.
  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:


  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.

  • Pierścienia - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  zestaw zawiera
  • Robot iRobot Roomba 981
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-ion)
  • Stacja dokująca z wbudowanym zasilaczem.
  • kabel zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata


  dane technologiczne:

  Wysokość – 9,2 cm

  Średnica – 35,1 cm

  Waga – 4,0 kg

  Kamera - Tak

  Akumulator – Li-ion

  Aplikacja przenośna - Tak

  Programowalny harmonogram tygodniowy – Tak

  Dirt Detect 2 – Tak

  iAdapt – Tak

  Carpet Boost – Tak

  Filtry – AeroForce

  typ pojemnika na brud – AeroFortce 3 generacji 0,6l

  Anti-Tangle – Tak

  Cliff Detect – Tak

  automatyczne ładowanie – Tak

  Wirtualna ściana Dual Mode – Tak


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba 981 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i6

iRobot Roomba i6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi znakomicie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując oryginalną inteligencję produkowaną wyłącznie na zapotrzebowania urządzeń firmy iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,skrupulatnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki i technikę Dirt Detect, aby Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje innowacyjną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba oraz robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava rozpoczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje uzupełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i produktywność Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje skuteczny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przystosuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Wykwintny design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok użytkowników. Marka iRobot zapewnia dostępność oryginalnych części i akcesoriów do swoich robotów. Dzięki możliwości zamiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi poprzez długie lata.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba I3+

iRobot Roomba I3+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I3+
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i3+ 0,4l WiFi Po wyczyszczeniu powierzchni odkurzacz samodzielnie zajeżdża do stacji i ładuje akumulator. Nie zawracaj sobie głowy przymusem włączenia urządzenia o danej godzinie.

  Automat ma zainstalowaną opcję zapisania w nim harmonogramu porządków. NAJWAŻNIEJSZE cechy Średnica (mm): 340 Waga (kg): 3.2 Wysokość (mm): 92 odcień dominujący: metaliczny/Szary typ zasilania: Akumulatorowe wariant baterii: Li-Ion automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Tak dopełniające dane: - 3-stopniowy system sprzątania - Aplikacja iRobot Home - Inteligentna mapa - Sprzątanie według pomieszczeń - Sprzątanie liniowo - Funkcja sprzątania miejscowego - Ładowanie i wznawianie pracy - wydajne sprzątanie sierści i włosów - wymiary stacji Clean Base: 31 cm x 39 cm x 48,5 cm Harmonogram sprzątania: Tak Wirtualna ściana: Tak rodzaj sterowania: Przyciski, Smartfon, Głosowe wariant filtra: AeroForce, Zmywalny Wskaźnik zapełnienia zbiornika na kurz: Tak zastosowane czujniki: Krawędzi, Uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca


iRobot Roomba 564

iRobot Roomba 564 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 564 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 564
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający firmy IROBOT model i5+to robot odkurzający, którego można zaprogramować do sprzątania określonych pomieszczeń. Z inteligentną mapą Imprint Smart Mapping robot Roomba uczy się Twojego domu i pamięta nazwy pomieszczeń, dzięki czemu możesz kontrolować, które pokoje mają być sprzątane i kiedy.


iRobot Roomba E5154

iRobot Roomba E5154 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba E5154 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba E5154
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający IROBOT Roomba E5154 z 3-stopniowym systemem sprzątania z nowymi ulepszonymi podwójnymi gumowymi szczotkami do wszystkich powierzchni. Używając opatentowanej technice Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e5 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu....


iRobot Roomba i5+

iRobot Roomba i5+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i5+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i5+
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją iRobot Roomba i5+ WiFi Robot odkurzacz Roomba i5+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z 2 gumowymi szczotkami głównymi i 10x pokaźniejszą mocą ssącą do sprzątania najróżniejszych powierzchni podłogowych w całym domu.

  znakomity dla właścicieli zwierząt domowych – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg + 4,3 kg (stacja Clean Base) wymiary stacji Clean Base: 31 cm x 39 cm x 48,5 cm Filtry: AeroForce + Allergen Lock w workach w stacji Clean Base Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak typ pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak uzupełniające filtry: 1 szt.

  Możliwość użytkowania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak mała wersja oprogramowania urządzenia przenośnego do obsługi aplikacji iRobot HOME: iOS14 albo Android 9 nowoczesne harmonogramy pracy: Tak kreuje inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcja sprzątania miejscowego: Tak samoczynny powrót do stacji dokującej i ładowanie: Tak Ładowanie i wznawianie pracy: Tak wydajne sprzątanie sierści i włosów: Tak Stacja ładująco-czyszcząca z systemem antyalergicznym: Tak Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5+ Gruntownie odkurza, wykorzystując 3-stopniowy system sprzątania.

  zaopatrzony w stację Clean Base, do której robot samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud choćby do 60 dni. Główne właściwości iRobot Roomba® i5+ Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach pokaźniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® linii 600 sprawne sprzątanie sierści i włosów Inteligentna nawigacja Komunikacja głosowa współpraca z Google Home i Amazon Alexa Zmywalny pojemnik na brud automatyczne opróżnianie pojemnika automatyczna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania tworzy mapy i dokładnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home System antyalergiczny Sprzątanie liniowe automatyczny powrót do stacji i ładowanie automatyczna współpraca z robotem mopującym iRobot Braava jet® m6 Wykrywanie i rozpoznawanie przeszkód w czasie rzeczywistym Ładowanie i wznawianie sprzątania samoczynna współpraca z urządzeniami Smart Home Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5+ perfekcyjnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x pokaźniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  w dodatku, Roomba® i5+ samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco-czyszczącej Clean Base choćby do 60 dni. Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba® i5+ poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie formuje personalizowane harmonogramy sprzątania.

  Sugeruje także uzupełniające odkurzanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych. Nie przegapi nawet okruszka! Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5+ wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, innowacyjne czujniki oraz technikę Dirt Detect, by Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5+ wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  doskonały duet sprzątający Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje innowacyjną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® oraz robota mopującego Braava jet® m6.

  Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava jet® m6 zaczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Sprząta po Tobie i po sobie: nie musisz dotykać kurzu i bInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze iRobot. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 2000 zł,
 • odkurzacze iRobot do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł, odkurzacz iRobot do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 2000 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *