Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Irobot roomba i7

Irobot roomba i7 Najniższa Cena Online

Irobot roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba i7
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę stwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na zanieczyszczenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która zezwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja proponuje znacznie więcej funkcji aniżeli w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, zasadniczy choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać iż efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez markę Samsung). Stacja ma 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wytwarzane poprzez iRobot – producent twierdzi że jeden worek gromadzi do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika możliwe jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać iż szczotki główne AeroForce oraz filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał efektywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  lepsza nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to wydajnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił by iRobot podczas pracy formujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątana dodatek wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą pokaźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot wytwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje ponadto możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME tworzy raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji sprawność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są idealne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych linii robotów zagwarantuje jednostajną prace samoczynnego odkurzacza który zapewnia nieprzeciętne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect nadzwyczajnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on najczęściej na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania większych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ produktywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  produkowane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się również kolorem. Sprawne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im świetne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania wyśmienicie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak by znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium wykorzystywane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nieprzeciętnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ żeby sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  pokaźna zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się ponadto specjalny element odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja samoczynnie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie obniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion wykorzystywana w większości akumulatorów nieznacznego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z precyzyjnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base umożliwia całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji i konserwacji urządzenia. Prawidłowo zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  dane techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: IROBOT
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Jedno urządzenie, które posprząta wszystko. Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® i8 - jednoczesne odkurzanie i mopowanie, dzięki prostej zamianie pojemnika....

ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny

ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny Najniższa Cena Online

ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprząta po Tobie i po sobie
  Robot i3+ samoczynnie opróżnia zbiornik na brud i kurz do worka AllergenLock, dzięki temu możesz zapomnieć o odkurzaniu choćby przez dwa miesiące.

  Znikaj, brudzie
  Odkurza uporczywy brud za pomocą 3-stopniowego systemu sprzątania, który wykorzystuje 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni i 10x pokaźniejszą moc ssącą.

  Sprząta po Tobie i po sobie
  Zapomnij o odkurzaniu na niemało miesiący dzięki stacji Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu, która pozwala robotowi Roomba i3+ zmieścić zawartość do 60 dni sprzątania. Worki na brud AllergenLock wychwytują i zatrzymują 99% pyłków i pleśni

  Sprząta z wyczuciem
  Czujniki informują robota, gdzie może i nie może dotrzeć, co oznacza precyzyjniejsza nawigację przy meblach i większą wiedzę o tym, gdzie robot ma jeszcze posprzątać. A dzięki technologii Dirt Detect może skupić się na sprzątaniu tam, gdzie jest to najmocniej potrzebne, na przykład w najbrudniejszych obszarach Twojego domu.

  O krok przed brudem
  Wspierany przez aplikacje iRobot Home robot uczy się Twoich potrzeb związanych ze sprzątaniem i oferuje dobrane do nich harmonogramy. Sugeruje także rozwiązania, o których można nawet nie pomyśleć jak uzupełniające sprzątanie w sezonie alergicznym - dopasowując sugestie do Twojego życia.

  staranne, skuteczne sprzątanie
  Doświadcz kompleksowej czystości dzięki 2 gumowym szczotkom głównym do wszystkich powierzchni i 10x mocy ssącej, która wciąga kurz, brud i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się znajdują, a szczotka do zamiatania przy krawędziach, zadba o detale.

  Celowo. Logicznie. Schludnie.
  Nie przestanie, dopóki zadanie nie zostanie produkowane. Celowo i logicznie sprząta w równych liniach wykorzystując czujniki śledzenia podłoża do nawigacji po domu. Gdy akumulator jest na wyczerpaniu, ładuje się i wznawia pracę od miejsca, w którym została przerwana, zapewniając sprzątanie całej dostepnej powierzchni

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem
  Rób dalej to, na co masz ochotę. Za pomocą aplikacji iRobot lub asystentów głosowych Google czy Alexy powiedz robotowi, aby posprzątał i miej to z głowy.


Robot sprzątający IROBOT Roomba i3 (15840)

Robot sprzątający IROBOT Roomba i3 (15840) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba i3 (15840) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba i3 (15840)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3+ automatyczny odkurzacz genialny do każdego domu

  iRobot Roomba i3+, mimo wykorzystywania stanowczo progresywnej technologii, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,proces sprzątania był trafny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości oraz obrysu wnętrza zabezpieczą samoczynny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania pomieszczenia. To robot sprzątający wspaniały dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych danych między urządzeniem, a aplikacją zapewniają komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

  Clean Base - stacja z funkcją
  samoczynnego usuwania brudu

  Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi typowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia automatycznie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się we wnętrzu stacji, o konieczności jego wymiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka.

  Worki na brud AllergenLock

  Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, samoczynnie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie eliminuje cały brud z kosza i nie pozostawia w środku żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać obszerniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w chwili zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak żeby dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  nowatorski Desing

  Masz dość połyskujących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców oraz gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura umożliwia zrównoważeniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to innowacyjny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz radować się czystymi podłogami w całym domu. Stanowczo intuicyjna i prosta obsługa pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to niezbędne.

  Urządzenie w górnej części pokrywy wyposażone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w standardową nawigacje vSlam ( kamera ), automatyczny odkurzacz iRobot Roomba i3+ posiada nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyodrębnioną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zacznie sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3+ nie kreuje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co na skutek czego przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie lub za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu proponuje także włączenie funkcji SPOT. Robota luźno można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, starczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  typowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na zanieczyszczenia.

  Robot sprzątający zaopatrzony jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zmniejszają produktywność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nieistotne, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, zapewniając maksimum dokładności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za niwelowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo, a także dokładność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. W głównej mierze stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak aby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej danych wynajdziesz w opisie artykułu: Wirtualna ściana Dual Mode


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyznaczyć miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta perfekcyjnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie zanieczyszczenia gromadzą się istotnie łatwiej. IRobot Roomba i3+ lokalizuje miejsca stanowczo eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie tracąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, że iRobot Roomba i3+ nie tworzy i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni w trakcie jego przejazdu oraz miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie myć samoczynnie w perfekcyjnej kolejności. Gwarantuje komunikację między robotami,samoczynnie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje cykl mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie realne jest jeszcze wyodrębnionie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, żeby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które dostępne są w aplikacji iRobot Home oraz środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, umożliwia samoczynnemu odkurzaczowi sugerowanie w aplikacji przenośnej iRobot HOME optymalnych rozwiązań w oparciu o informacje z wykonanych cykli sprzątania oraz nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o stworzone już cykle pracy, czy sugestie realizowania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius, a także aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot rozpocznie proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym krótkim zadaniu. automatyczny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego też ta opcja może być szczególnie konieczna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Filtr powietrza

  marka w dbałości o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na skażenia blisko silnika. Filtr powietrza wyłapuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki temu zniża ilość alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest nieprzeciętnym wyborem dla rodzin z dziećmi, sympatyków zwierząt, czy alergików. Dlatego niezwykle ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia i jego podmiana w chwili wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3+ zaopatrzony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni przez około 75min. w chwili wyczerpania się energii, samoczynny odkurzacz wróci na stacje dokującą, aby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszelkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci samoczynnie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3+
  • Stacja ładująca Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki AllergenLock
  • przewód
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-lenia gratisowA GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
  • rozmiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Irobot roomba i6 (5060629987354)

Irobot roomba i6 (5060629987354) Najniższa Cena Online

Irobot roomba i6 (5060629987354) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba i6 (5060629987354)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi znakomicie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując oryginalną inteligencję produkowaną wyłącznie na zapotrzebowania urządzeń firmy iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,skrupulatnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki i technikę Dirt Detect, aby Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje innowacyjną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba oraz robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava rozpoczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje uzupełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i produktywność Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje skuteczny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przystosuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Wykwintny design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok użytkowników. Marka iRobot zapewnia dostępność oryginalnych części i akcesoriów do swoich robotów. Dzięki możliwości zamiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi poprzez długie lata.


Robot sprzątający roomba i3+ (i355640) marki Irobot

Robot sprzątający roomba i3+ (i355640) marki Irobot Najniższa Cena Online

Robot sprzątający roomba i3+ (i355640) marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający roomba i3+ (i355640) marki Irobot
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba seria i7
  Robot odkurzający

  Robot odkurzający Roomba i7 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami gumowymi i 10x większą mocą ssącą do czyszczenia najróżniejszych powierzchni podłogowych w całym domu. Robot uczy się, mapuje i adaptuje do Twojego domu przy pomocy technologii Imprint Smart Mapping, zezwalając kontrolować, które wnętrza są czyszczone i kiedy.
  Roombareg; i7
  Uczy się, formuje mapy i dostosowuje się do Twojego domu. Gruntownie odkurza, wykorzystując 3-stopniowy system sprzątania.
  Główne parametry iRobot Roombareg; i7
  • Gruntowne odkurzanie - dywany, panele,kafle,wykładziny, itd.
  • Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża
  • Wykrywanie brudu i koncentracja pracy
  • Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach
  • efektywny procesor aktualizacje włączające nowe funkcje
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Skuteczne sprzątanie sierści i włosów
  • większa moc ssąca w porównaniu z robotami Roombareg; serii 600
  • Komunikacja głosowa - współpraca z Google Home i Amazon Alexa
  • Inteligentna nawigacja
  • automatyczna współpraca z robotem mopującym Braava jetreg; m6
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • wytwarza mapy i precyzyjnie nawiguje
  • Smart Home i aplikacja iRobot Home
  • Sprzątanie liniowe
  • Strefy bez dostępu
  • samoczynny powrót do stacji i ładowanie
  • samoczynna współpraca z robotem mopującym iRobot Braava jetreg; m6
  • Wykrywanie i rozpoznawanie przeszkód w czasie rzeczywistym
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • samoczynna współpraca z urządzeniami Smart Home
  • Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach

  najkorzystniejsze rozwiązanie dla właścicieli zwierząt
  Twój czworonożny przyjaciel gubi sierść? 2 gumowe szczotki główne robota odkurzającego Roombareg; i7 bezproblemowo sobie z nią poradzą. W dodatku robot przypomni Ci o okresie rozszerzonego linienia, kiedy konieczne może być częstsze odkurzanie.
  wydajny filtr AeroForce
  Filtr o wysokiej produktywności wykonano ze specjalnego materiału, który wychwytuje 99% alergenów w postaci pleśni, pyłków czy roztoczy. Dzięki temu Roombareg; i7 dba jednocześnie o czystość w Twoim domu, jak i zdrowie Twoje, a także Twoich bliskich.
  Sprzątanie bez Twojego udziału
  Zaplanuj odkurzanie na czas, kiedy nie ma Cię w domu. Załatw wszystkie swoje sprawy i ciesz się czystą podłogą po powrocie.
  Ładowanie i wznawianie pracy
  Robot odkurzający Roombareg; i7 zawsze wykonuje swoje zadanie do końca. Gdy jego akumulator jest bliski rozładowania, wraca do stacji dokującej w celu naładowania, a następnie wznawia pracę w miejscu w którym ją przerwał.
  Łatwe czyszczenie
  Utrzymanie robota w czystości nigdy nie było łatwiejsze. Roombareg; i7 wyekwipowana jest w zmywalny pojemnik na brud, który bezproblemowo umyjesz pod wodą.
  profesjonalne wsparcie
  iRobot generuje trwałe i bezawaryjne roboty z myślą o komforcie ich używania. Dba o to, by użytkownik otrzymał wsparcie za każdym razem wtedy, kiedy tego potrzebuje. Biuro Obsługi Klienta iRobot świadczy najwyższej jakości usługi doradcze i serwisowe poparte niezależnymi audytami. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, profesjonalni doradcy iRobot są do twojej dyspozycji.
  wysmakowany design, pełna funkcjonalność
  iRobot Roombareg; i7 stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu. Symbolizując innowacyjność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok użytkowników.
  przystępność części i akcesoriów
  marka iRobot gwarantuje dostępność oryginalnych części i akcesoriów do swoich robotów. Dzięki możliwości wymiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi poprzez długie lata.
  Inteligentniejszy sposób na sprzątanie
  Robot gruntownie odkurzający Roombareg; i7 świetnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów. Wyposażony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, a także 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.
  wytwarza mapy i skrupulatnie nawiguje
  technika Imprint Smart Mapping z inteligentnymi mapami Imprint Smart Mapping robot Roombareg; uczy się Twojego domu i pamięta nazwy pomieszczeń, więc możesz kontrolować które ma być sprzątane i kiedy.
  automatyczna współpraca
  technologia Imprint Link. IRobot wykorzystuje zaawansowaną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roombareg; i robota mopującego Braava jetreg; m6. Najpierw odkurza Roombareg;, a następnie, po skończonej pracy, Braavareg; inicjuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony.
  Skuteczne sprzątanie sierści i włosów
  2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni wyłapują włosy a także długą i krótką sierść. W dodatku obszerna moc ssąca i efektywny filtr pracują razem, aby wychwycić 99% psich i kocich alergenów, co sprawia, że jest to wspaniały robot dla posiadaczy zwierząt.
  Wykrywanie brudu i koncentracja pracy
  technologia Dirt Detect. Za pomocą nowoczesnych czujników, robot namierza najbardziej zabrudzone obszary w Twoim domu i koncentruje na nich swoją pracę, sprzątając je precyzyjniej.
  Komunikacja głosowa
  Współpraca z Asystentem Google i Amazon Alexa pozwala sterować robotem sprzątającym za pomocą komunikatów głosowych - nie musisz odrywać się od swoich codziennych zajęć lub wstawać z kanapy, kiedy odpoczywasz.
  On sprząta, Ty zajmujesz się swymi sprawami
  Wykorzystując specyficzną inteligencję wyprodukowaną wyłącznie na zapotrzebowania urządzeń marki iRobot, Roombareg; i7 uczy się układu Twojego domu,skrupulatnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem. Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji.
  Nie przegapi nawet okruszka!
  Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roombareg; i7 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, zaawansowane czujniki oraz technikę Dirt Detect, by Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.
  Robot za każdym razem ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roombareg; i7 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.
  rewelacyjny duet sprzątający
  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roombareg; wykorzystuje zaawansowaną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roombareg; i robota mopującego Braava jetreg; m6.
  Najpierw odkurza Roombareg;, a następnie, po skończonej pracy, Braavareg; rozpoczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony.
  Sprzątanie, które wyprzedza Twoje zapotrzebowania
  Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta. Roombareg; i7 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy i zasugeruje uzupełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych.
  3-stopniowy system sprzątania
  Moc, precyzja i efektywność. Aby sprawnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roombareg; i7 wykorzystuje wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x pokaźniejszą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne i szczotkę boczną. Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami.
  W zestawie:
  Robot odkurzający Roombareg; i7
  Stacja dokująca Home Base
  1 dodatkowy filtr
  1 dodatkowa szczotka boczna
  przewód zasilający
  informacje technologiczne:
  Wysokość: 9,2 cm
  Średnica: 34 cm
  Waga: 3,4 kg
  Filtr: Aeroforce​
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający iRobot BRAAVA (M6138) | Darmowa dostawa, M6138

Robot sprzątający iRobot BRAAVA (M6138) | Darmowa dostawa, M6138 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający iRobot BRAAVA (M6138) | Darmowa dostawa, M6138 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający iRobot BRAAVA (M6138) | Darmowa dostawa, M6138
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

iRobot Roomba I5, kolor czarny

iRobot Roomba I5, kolor czarny Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5, kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i5 3-stopniowy system sprzątania Wifi Szary Robot odkurzający Roomba i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z 2 szczotkami gumowymi i 10x pokaźniejszą mocą ssącą do odkurzania różnorodnych powierzchni podłogowych w całym domu.

  świetny dla właścicieli zwierząt domowych – Personalizowane sugestie sprzątania – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Robot sprzątający Średnica: 34 cm 3-stopniowy system sprzątania Filtry: AeroForce Możliwość stosowania Wirtualnych Ścian zaawansowane harmonogramy pracy Cliff Detect Dirt Detect samoczynny powrót do stacji dokującej i ładowanie Aplikacja iRobot Home Główne parametry iRobot Roomba® i5 Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 10x obszerniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® linii 600 produktywne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud samoczynna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania formuje mapy i dokładnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 nadzwyczajnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x pokaźniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszelkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  rewolucyjne technologie iRobot Roomba® i5 buduje mapy i starannie nawiguje - technologia Imprint Smart Mapping Z inteligentnymi mapami Imprint Smart Mapping robot Roomba® uczy się Twojego domu i pamięta nazwy pomieszczeń, więc możesz kontrolować które ma być sprzątane i kiedy.

  samoczynna współpraca - technika Imprint Link Robot wykorzystuje innowacyjną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba®, a także robota mopującego Braava jet® m6. Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® inicjuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony.

  rewolucyjne technologie iRobot Roomba® i5 wydajne sprzątanie sierści i włosów - 2 gumowe szczotki główne 2 gumowe szczotki główne do wszelkich powierzchni wyłapują włosy a także długą i krótką sierść.

  ponadto znaczna moc ssąca i efektywny filtr pracują razem, aby wychwycić 99% psich i kocich alergenów, co sprawia, że jest to nieprzeciętny robot dla posiadaczy zwierząt. Wykrywanie brudu i koncentracja pracy - technika Dirt Detect przy pomocy zaawansowanych czujników, robot lokalizuje najszczególniej zabrudzone obszary w Twoim domu i koncentruje na nich swoją pracę, sprzątając je skrupulatniej.

  Komunikacja głosowa - Współpraca z Asystentem Google i Amazon Alexa Pozwala sterować robotem sprzątającym za pomocą komunikatów głosowych - nie musisz odrywać się od swoich codziennych zajęć lub wstawać z kanapy, kiedy odpoczywasz.

  iRobot Roomba® i5 Gruntownie sprząta Twoje podłogi Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie stwarza personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych.

  Ten robot ma jeden cel: skrupulatne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, zaawansowane czujniki i technologię Dirt Detect, żeby Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  On sprząta, Ty zajmujesz się swymi sprawami Wykorzystując niepowtarzalną inteligencję wykonaną wyłącznie na potrzeby urządzeń producenta iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i stwarza 1 inteligentną mapę.

  Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego pomieszczenia jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i skuteczność Aby wydajnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne, a także szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x większa moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruchInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze iRobot. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 2000 zł,
 • odkurzacze iRobot do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł, odkurzacz iRobot do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 2000 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *