Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza iRobot do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3+ samoczynny odkurzacz rewelacyjny do każdego domu

  iRobot Roomba i3+, mimo używania bardzo zaawansowanej technice, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,proces sprzątania był słuszny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości i obrysu wnętrza zabezpieczą samoczynny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania wnętrza. To robot sprzątający wspaniały dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych informacji pomiędzy urządzeniem, a aplikacją gwarantują komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

  Clean Base - stacja z funkcją
  automatycznego usuwania brudu

  Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi typowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy, a także opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia samoczynnie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego podmiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka.

  Worki na brud AllergenLock

  Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, samoczynnie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie eliminuje cały brud z kosza i nie pozostawia w środku żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie mają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć proces posprzątania całego metrażu.


  prekursorski Desing

  Masz dość połyskujących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym dzianinę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców oraz gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura umożliwia stabilniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to innowacyjny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu. Szczególnie intuicyjna i prosta obsługa pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to niezbędne.

  Urządzenie w górnej części obudowy zaopatrzone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w typową nawigacje vSlam ( kamera ), samoczynny odkurzacz iRobot Roomba i3+ ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyszczególnioną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii w trakcie odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zainicjuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3+ nie kreuje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w konsekwencji przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, starczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  standardowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający zaopatrzony jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które obniżają sprawność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dopasowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum skrupulatności.

  Potrójny system AeroForce sprawia, iż 3-ramienna szczotka boczna wygarnia skażenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo oraz precyzyjność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Przeważnie stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak żeby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji znajdziesz w opisie towaru: Wirtualna ściana Dual Mode


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wskazać miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu dostajemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta wyśmienicie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie zanieczyszczenia gromadzą się widocznie łatwiej. IRobot Roomba i3+ wyłapuje miejsca bardzo eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnotrawiąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, iż iRobot Roomba i3+ nie generuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu i miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, aby odkurzać, a następnie myć samoczynnie w nadzwyczajnej kolejności. Zapewnia komunikację między robotami,automatycznie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie realne jest ponadto wyszczególnionie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem trafnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, żeby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home, a także środowisku iRobot Genius. Oparte o nienaturalną inteligencję rozwiązanie, umożliwia automatycznemu odkurzaczowi rekomendowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME słusznych rozwiązań w oparciu o informacje z wytworzonych cykli sprzątania, a także nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o stworzone już cykle pracy, czy sugestie realizowania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one dostępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius, a także aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot rozpocznie proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego także ta opcja może być bardzo potrzebna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Filtr powietrza

  marka w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza lokalizuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki czemu ogranicza liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest wspaniałym wyborem dla rodzin z dziećmi, wielbicieli zwierząt, czy alergików. Dlatego niezwykle ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia oraz jego wymiana w chwili wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3+ wyekwipowany jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni poprzez około 75min. w chwili wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, by się doładować, po czym samoczynnie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym cyklu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci samoczynnie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3+
  • Stacja ładująca Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki AllergenLock
  • przewód
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • 3-lenia gratisowA GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
  • rozmiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 981 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 981
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 981

  iRobot ukazuje swój najlepszy model w odświeżonej wersji iRobot Roomba 980. Nowa Roomba 981 odmieniona wizualnie prezentuje się widowiskowo. Robot sprzątający dysponuje wspaniałą technologią szczotkowania dopracowaną przez amerykańska producenta do perfekcji. Automatyczny odkurzacz zapewnia wysoką produktywność sprzątania oraz za sprawą nawigacji optycznej, płynną jazdę robota.

  Dowiedz się więcej na Naszym Blogu - kliknij


  Inteligentna nawigacja optyczna.

  Sprawdzona technika doskonale współpracuje z innymi podzespołami robota sprzątającego, gwarantując stałą orientacje w terenie, a także płynne omijanie przeszkód napotkanych przez Roomba 981 na swej drodze.
  Za sprawą oka optycznego automatyczny odkurzacz:

  • Na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej.

  • Porusza się pasek przy pasku, co skutkuje istotnie efektywniejszym sprzątaniem.

  • w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy, robot po naładowaniu wraca do miejsca w którym została ona przerwana aby ją kontynuować.


  Carpet Boost

  iRobot Roomba 981 jako ostatni z serii wyposażony został w technologie Carpet Boost. Nowa Roomba i7 nie posada już tej funkcji. Obecność systemu Carpet Boost jest ogromną zaletą, za jego sprawą urządzenie zwiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Technologia ta znakomicie sprawdza się przy sprzątaniu dywanów. Dobranie siły zasysającej pozytywnie wpływa na zużycie akumulatora podczas pracy robota. Samoczynny odkurzacz pobiera więcej energii gdy czujniki wykryją powierzchnie wymagającą obszerniejszej mocy ssącej. Dzięki temu robot adekwatnie wykorzystuje moc akumulatora, nie marnując jej w przypadkach gdy system szczotkowania bez problemu samodzielnie upora się z skażeniami.


  iRobot Home

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli
  Za sprawą aplikacji mobilne iRobot użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalnego włączenia robota.
  • Zaprogramowania jego harmonogramu.
  • Kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika na brud.
  • Raporty Clean Map.
  • Powiadomień o skończonej pracy robota.

  Clean Spot

  iRobot Roomba 981 ma 3 przyciski fizyczne.
  Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot.
  Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym wyprodukowanym okrążeniem.
  Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp.
  Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.
  Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zapoczątkuje samodzielnie pracy.  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  System polegający na 3-fazowym procesie sprzątania.
  iRobot Roomba 981:  1. Rozbija

  2. podciąga

  3. Zasysa (kurz i brud).

  Poruszające się z znaczna szybkością szczotki Aeroforce eliminują brud napotkany na swojej drodze w bezzwłocznym tempie.

  Dzięki zaimplementowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się bezspornie prostsze sprawniejsze.

  udoskonalone szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz staranniej, niżeli wszystkie poprzednie modele.


  Akumulator litowo-jonowy (3300 mAh)

  To największa zmiana w stosunku
  do poprzednich kolekcji. Konkretny akumulator gwarantuje zrównoważoną prace urządzenia gwarantując bezpieczny przepływ energii.
  Brak efektu pamięci i leniwej baterii,
  pozwala urządzeniu na wykonanie
  ogromnej ilości cykli sprzątania
  – każdy po 120 minut.
  Czas ładowania:
  – 180 minut.  Filtr HEPA

  Jeden z najskuteczniejszych filtrów wykorzystywanych w automatycznych odkurzaczach iRobot Roomba.
  udoskonalony względem kolekcji 700.

  Za sprawą kartonikowej konstrukcji jest wstanie zatrzymać drobinki kurzu, pyłki i alergeny.
  Wysokiej jakości filtr powietrza jest ważnym czynnikiem w drodze do produktywnego odkurzania. IRobot Roomba 981 proponuje skuteczną zaporę oczyszczającą powietrze przepływające przez robota w postaci, umieszczonego w pojemniku na skażenia filtra AeroForce HEPA  iAdapt 2.0

  wyjątkowy system nawigacji robota sprzątającego. Za jego sprawą bezproblemowo omija on przeszkody, a także utrzymuje płynność jazdy w trakcie pracy.
  Wersja 2.0 swoją inteligencje zawdzięcza wbudowanej kamerze która jest innowacją serii 900.


  Cliff Detect

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba 981 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy też innych krawędzi.
  Dzięki nim bezpieczeństwo i staranność, jadą razem w parze.
  Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co skutkowałoby poważnymi uszkodzeniami.


  Zaplanuj czas pracy

  Korzystając z możliwości ustawienia
  harmonogramu pracy, użytkownik
  zyskuje regularność sprzątania
  bez konieczności fizycznej występowaniu
  aby uruchomić robota.
  Dzięki aplikacji mobilnej
  (tylko poprzez nią można ustawić harmonogram),
  w szybki i krystaliczny sposób otrzymujemy dostęp do wielu funkcji robota.


  automatyczne dokowanie i ładowanie

  Roomba 981 po skończonej pracy lub w przypadku rozładowania wraca na stacje bazową.
  Dzięki tej funkcji robot jest stale gotowy do pracy, a także maksymalnie samodzielny. Zagwarantuje to ciągłość pracy, co daje możliwość pozostawienia automatycznego odkurzacza, aby wykonywał swoje obowiązki bez nadzoru.


  Sprząta przy krawędziach i narożnikach

  Wirująca szczotka boczna umożliwia robotowi dotarcie do najmocniej ukrytych skażeń których,
  Roomba przez swój , a także budowę nie była żeby w stanie sprzątnąć. Robot dzięki szczotce bocznej zyskuje pokaźnie pokaźniejsze pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Dirt Detect

  System wykrywania miejsc istotnie zabrudzonych. Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wyznaczyć miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu.

  Umiejętność ta perfekcyjnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych gdzie skażenia gromadzą się pokaźnie łatwiej.


  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba 981 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji.
  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:


  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.

  • Pierścienia - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  zestaw zawiera
  • Robot iRobot Roomba 981
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-ion)
  • Stacja dokująca z wbudowanym zasilaczem.
  • kabel zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata


  dane technologiczne:

  Wysokość – 9,2 cm

  Średnica – 35,1 cm

  Waga – 4,0 kg

  Kamera - Tak

  Akumulator – Li-ion

  Aplikacja przenośna - Tak

  Programowalny harmonogram tygodniowy – Tak

  Dirt Detect 2 – Tak

  iAdapt – Tak

  Carpet Boost – Tak

  Filtry – AeroForce

  typ pojemnika na brud – AeroFortce 3 generacji 0,6l

  Anti-Tangle – Tak

  Cliff Detect – Tak

  automatyczne ładowanie – Tak

  Wirtualna ściana Dual Mode – Tak


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba 981 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 564

iRobot Roomba 564 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 564 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 564
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roomba i3 55640 samoczynnie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia....

iRobot Roomba i1

iRobot Roomba i1 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  najważniejsze dane:3-stopniowy system sprzątaniabrud i kurz nie mają jak się schować przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania przy krawędziach, dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i obfita moc ssania działają na wszystko, od drobnych cząstek po spore zabrudzenia na dywanach i twardych podłogach. 10x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący aeroforce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną sprawność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach:wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania,wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian. Wysokowydajny filtr aeroforce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. *w porównaniu z irobotami roomba kolekcji 600inteligentna nawigacjainteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot sprzątający roomba i1 jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki czemu cały twój dom będzie zawsze lśnił czystością.sprząta tylko tam, gdzie jest potrzebnytechnologia reactive czujka broni robota przed zaklinowaniem, a dirt detect™ pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najmocniej niezbędne, tj. W najszczególniej zabrudzonych miejscach w domu. Znajduje kurz i brud: używając zastrzeżonej technologii dirt detect, robot odkurzacz irobot roomba i1 za pomocą optycznych i akustycznych czujników wynajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich skrupulatnym wysprzątaniu. Ruchoma głowica czyszcząca:pozwala irobotowi roomba na samoczynne dobranie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. Nowa aplik
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba I1156

iRobot Roomba I1156 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I1156 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I1156
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odometr, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja automatycznego wyłączenia, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:samoczynny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do typu sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące optymalne zbieranie kurzu;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, technologia iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze iRobot. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 2000 zł,
 • odkurzacze iRobot do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł, odkurzacz iRobot do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 2000 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *