Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Viomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Viomi. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Viomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Viomi. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Viomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:120 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja mopa, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, pauza/tryb wznawiania, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,32 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 jednorazowych nakładek do mopowania, 2 nakładki mopa, 3 worki, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,5 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, Wi-Fi;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Viomi A9

Viomi A9 Najniższa Cena Online

Viomi A9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi A9
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   funkcjonalny i stylowy odkurzacz dla każdego Bezprzewodowy odkurzacz Viomi A9 łączy funkcjonalność ze szykownym designem. Potężny silnik, wytrzymały akumulator 2500 mAh, 3 tryby czyszczenia i 5-stopniowa filtracja to tylko niektóre z jego zalet.

  niepokaźne wymiary, a także możliwość przechowywania odkurzacza pionowo przy pomocy załączonego do zestawu uchwytu ściennego pozwalają oszczędzać miejsce w mieszkaniu. Viomi A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczy Cię swymi możliwościami i świetnie stanie na wysokości zadania w Twoim domu.

  potężna moc silnika Swoje bezawaryjne działanie Viomi zawdzięcza solidnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga szybkość choćby 100 000 obrotów na minutę (rpm). Dzięki niemu siła ssania może wynosić choćby 23 000 Pa.

  To wystarczająco dużo, aby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie już wkrótce może lśnić czystością. Odkurzaj w najtrudniej dostępnych miejscach Z bezprzewodowym odkurzaczem Viomi A9 dostaniesz się niemal wszędzie - w dodatku tam, gdzie nie dotrze zwykły, przewodowy odkurzacz.

  Pracę upraszcza nieznaczna waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Z łatwością przeniesiesz więc sprzęt pomiędzy piętrami lub podniesiesz go, żeby odkurzyć pajęczyny z sufitu. Lekki odkurzacz Viomi A9 sprawdzi się w każdej sytuacji.

  zobacz wszystko w innym świetle Odkurzanie ciemnych kątów lub przestrzeni pod meblami ułatwi Ci oświetlenie LED zamontowane na szczotce. Z jego pomocą bezproblemowo zobaczysz do tej pory ukryte włosy, kurz czy śmieci.

  Z Viomi już nigdy nie przeoczysz odkładającego się w trudno dostępnych miejscach brudu - każdy zakamarek w Twoim domu zostanie wyśmienicie wysprzątany. Niemało możliwości dzięki wymiennym szczotkom Viomi A9 to także 4 wymienne szczotki - każda wspaniale nadaje się do sprzątania najróżniejszych powierzchni, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o czystość w swoim domu: spora szczotka z wbudowanym silniczkiem skutecznie likwiduje kurz i włosy, pozwala też dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów.

  Szczotka szczelinowa pozwala na staranne odkurzanie sufitów, lamp oraz wgłębień w meblach - sofach lub fotelach. Szczotka usuwająca roztocza z tworzyw wyśmienicie spełni oczekiwania bardzo tam, gdzie mieszkają alergicy.

  nieznaczna szczotka 2w1 eliminuje zanieczyszczenia z niewielkich, trudno przystępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony. 5-stopniowa filtracja Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami.

  5-stopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszystkich zanieczyszczeń. Bezpieczne, wolne od zgubnych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - starczy wykorzystać Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  Bezproblemowe opróżnianie pojemnika Viomi A9 pozwala też ograniczyć kontakt z zanieczyszczeniami. Pojemny, 0,4-li...


Viomi S9

Viomi S9 Najniższa Cena Online

Viomi S9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi S9
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  inteligentny robot viomi s9 alphainteligentny robot viomi s9 alpha starannie posprząta podłogi w twoim domu, w trakcie gdy ty zajmiesz się czymś innym. Dzięki mocy ssącej do 2700 pa oraz funkcji odkurzania, a także mycia na mokro kompleksowo i efektywnie dba o czystość w każdym pomieszczeniu.

  specjalna stacja ładująca i samoczynnie opróżniająca zbiornik na śmieci, czas pracy do 220 minut, jak także funkcja inteligentnego skanowania pomieszczeń i zapamiętywania wielu map powodują, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo proste i przyjemne.moc ssąca 2700pazbiornik 250 mlakumulator 5200mahradzi sobie nawet z uciążliwym brudemsprowadzony z japonii, cichy, bezszczotkowy silnik gwarantuje moc ssącą odkurzacza dochodzącą choćby 2700 pa.

  dzięki temu s9 alpha bezproblemowo radzi sobie nawet z najmocniej uciążliwymi odpadami. Szybko pozbywa się kurzu, sierści i niewielkich śmieci. Jego główna szczotka znajduje się na tyle blisko podłogi,wydajnie ją oczyszczać i zasysać brud także z śladowych przerw między płytkami czy panelami.

  doskonale sprawdza się na dywanach. Efektywne likwidowanie kurzu wspomaga progresywny system filtracji hepa, dzięki któremu twój dom zmieni się w czyste, bezpieczne, wolne od alergenów miejsce.zadba o twoje podłogis9 alpha myje też podłogi na mokro.

  dzięki udoskonalonej mikropompie utrzymuje ciśnienie na stałym poziomie i skrupulatnie kontroluje przepływ wody, zapobiegając jej wyciekaniu. Produkowany z cienkiego włókna wymienny mop ogranicza twój kontakt z brudem i pomaga ci dbać o zdrowie.

  zbiornik o pojemności 250 ml pozwala precyzyjnie umyć podłogi o łącznej powierzchni do 250 m2. Osiągalne jest też 3-stopniowe regulowanie przepływu wody.już nie musisz opróżniać pojemnika na odpadyinteligentny system auto-dumping 2.0 zezwala na automatyczne opróżnianie zbiornika na odpady.

  dzięki temu ryzyko jego przepełnienia czy zablokowania zostało zminimalizowane. Obniża je także wyjątkowo niedługi przewód - jego długość wynosi zaledwie 381 mm. Wor

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Lavor. Ranking TOP10 modeli

Viomi V2

Viomi V2 Najniższa Cena Online

Viomi V2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V2
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Wysokie ssanie 2100 Pa wyposażony w japoński silnik bezszczotkowy odkurzacz i dopasowana konstrukcja kanału powietrznego, powoduje, iż możemy uzyskać ssanie do 2100 Pa. Kurz zostanie wchłonięty a Ty będziesz mógł cieszyć się czystymi podłogami, nawet chodząc boso.

  Stosunek pojemnika na kurz do zbiornika na wodę jest starannie przypasowany, żeby uzyskać ulepszoną solidność. Równocześnie, w trakcie mycia, może on wchłaniać cząsteczki kurzu z ziemi i zamiatać podłogę, aby uzyskać podwójne możliwości czyszczenia.

  Trzypoziomowy inteligentny system kontroli wody Dzięki potężnej technice kontroli wody, wyposażonej w wyrafinowany, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę i mikro-sterowaną pompę wodną, ​​efektywność wody może być precyzyjnie kontrolowana bez blokowania jej przez długi czas.

  Potrafi ponadto wyczuć stan wody. Opanuj ogólny plan Odkurzacz ma nowy system skanowania laserowego LDS, który ma wielopoziomowe cele kalibracji i segmentowane algorytmy przypasowania, które mogą osiągnąć pokaźniejszą szybkość i większą dokładność.

  prędkość jest obszerniejsza, unikanie przeszkód jest bardziej czułe, a zakres zbierania jest szerszy, co umożliwia precyzyjne porządki w Twoim domu. Automatyczny podział pomieszczeń Po pierwszym sprzątaniu automatycznie zidentyfikuję pokój i zapisze je.

  Przy kolejnym, posprząta według podziału wnętrza. To obfite ułatwienie przy regularnych porządkach. Zaoszczędzisz swój czas i energię. Firma Xiaomi Model Viomi V2 Pro Zasilanie Akumulatorowe rodzaj akumulatora Litowo-jonowy (3200 mAh) Czas pracy bezprzewodowej 120 min Czas ładowania 240 min Moc 33 W pojemność zbiornika na kurz 0,6 l Obszar działania 240 m² Czujniki Antykolizyjny Przeciążenia Uskoku podłoża Zbliżeniowy Krawędzi Przeszkód Wplątania frędzli i przewodów Schodów Odległości Zabrudzeń Funkcje robota automatyczny powrót do bazy Programator pracy Zasysanie próżniowe Zdalne sterowanie Wirtualna ściana automatyczne wyłączenie Tryby mocy ssania Silent standard Medium Turbo Szerokość towaru 35 cm Wysokość artykułu 9,45 cmmetaliczny Komunikacja Komunikaty głosowe Wskaźnik stanu akumulatora Wskaźnik zapełnienia pojemnika Wskaźnik czystości filtra Opcje czyszczenia Mopowanie Polerowanie Odkurzanie Czyszczenie intensywne Sprzątanie miejscowe (SPOT) Napięcie akumulatora 240 V Odkurzacz samoczynny Viomi V2 PRO Zbiornik na wodę Pojemnik na kurz 2 x szczotka boczna Stacja dokująca Ładowarka Ściereczka do mopowania Instrukcja Obsługi Oryginalne Opakowanie...


Viomi S9 AlPHa UV

Viomi S9 AlPHa UV Najniższa Cena Online

Viomi S9 AlPHa UV - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi S9 AlPHa UV
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania czarny biały Inteligentny robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania pomoże Ci zadbać nie tylko o porządek, ale też o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Sterylizacja UV pozwala pozbyć się nawet 99,99% niebezpiecznych bakterii. Urządzenie może jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć podłogi, dzięki czemu doskonale radzi sobie z brudem. Samoczynnie opróżnia również zbiornik na odpady przy pomocy dołączonej do zestawu specjalnej stacji. Moc ssąca do 2700 Pa gwarantuje niesamowicie wydajne odkurzanie, a wytrzymały akumulator gwarantuje do 3,6 godzin pracy robota. Viomi S9 Alpha UV znakomicie wynajdzie się w Twoim domu dzięki laserowi LDS 2.0. Możesz również sparować go z aplikacją. Pożegnaj niebezpieczne bakterie Czy wiesz, jak niemało bakterii znajduje się na podłodze? Mamy z nimi kontakt niemal bez przerwy - chodzimy boso, podnosimy rzeczy, a choćby bawimy się z dziećmi. Warto więc zadbać o eliminację niebezpiecznych zarazków. Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania produktywnie Ci w tym pomoże - promienie UV głęboko przenikają powierzchnie i redukują aż 5 rodzajów bakterii, nie stanowiąc jednocześnie zagrożenia dla naszego zdrowia. To o mnóstwo efektywniejsze aniżeli zwykłe, ręczne sprzątanie! Co więcej, robot został zaprojektowany w taki sposób,uniemożliwiać wyciekom UV - jeśli włączysz tryb czuwania albo zabierzesz urządzenie z podłogi, lampa wyłączy się automatycznie. Sam opróżni swój pojemnik na śmieci Już nie musisz samodzielnie opróżniać zbiornika na odpady. Dzięki Auto Dumping 2.0 inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania to samoczynnie, zezwalając Ci oszczędzić czas i ograniczyć kontakt z brudem. Kanał powietrzny stacji opróżniania ma długość zaledwie 381 mm, co w połączeniu z mocą 950 W gwarantuje płynne i prędkie zbieranie śmieci - nie obawiaj się, że na podłodze pozostaną rozsypane okruchy czy kurz. Worek o objętości 3 l starczy wymienić raz na miesiąc. Nie martw się, że o tym zapomnisz - we właściwym czasie na stacji opróżniania zostanie wyświetlona adekwatna ikona. Otrzymasz też powiadomienie w aplikacji. Kompleksowo posprząta Twoje podłogi Zostaw sprzątanie robotowi i zajmij się czymś innym! Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania ze stacją opróżniania może równocześnie zamiatać, odkurzać i myć przeróżnego rodzaju powierzchnie. To oznacza,nieprzeciętnie radzi sobie z zróżnicowanymi zanieczyszczeniami. Efektywnie usuwa kurz i okruchy, pozbywa się śmieci, włosów i sierści, bezproblemowo rozprawia się na dodatek z plamami. Tak duża wszechstronność urządzenia sprawi, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością! Po wszystkim robot sam opróżni swój zbiornik na odpady - już nie musisz się schylać i tracić czasu. Efektywnie odkurza wszystkie odpady Przekonaj się, jak skutecznie odkurza Viomi S9 Alpha UV. Moc ssąca sięgająca 2700 Pa zapewnia jego wysoką efektywność - nie oprą mu się...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Viomi Alpha S9

Viomi Alpha S9 Najniższa Cena Online

Viomi Alpha S9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Alpha S9
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny VIOMI S9 ALPHA UV Utrzymuj swój dom nie tylko w czystości, lecz także sterylny dzięki VIOMI S9 ALPHA UV. Inteligentny odkurzacz automatyczny odkurza, mopuje i dezynfekuje wszystkiego typu podłogi. Dzięki funkcji samoczynnego opróżniania nie musisz się o nic martwić w trakcie sprzątania. Innowacyjna nawigacja gwarantuje płynny i bezproblemowy ruch robota odkurzacza VIOMI S9 ALPHA UV. Sterylna czystość z VIOMI S9 ALPHA UV Odkurzacz automatyczny VIOMI S9 ALPHA UV jest przeznaczony zarówno do czyszczenia na sucho, jak i na mokro. Poprzez okres do 30 dni nie musisz martwić się o opróżnianie tacy ze względu na dużą objętość 3l. Stan zasobnika wyświetlany jest na wyświetlaczu LED lub w aplikacji przenośnej. Odkurzacz automatyczny producenta VIOMI czyści wszystkiego typu podłogi, w tym dywany. VIOMI S9 pozostawia podłogi higienicznie czyste i sterylne, niszczy 5 rodzajów bakterii. System filtracji wychwytuje cząsteczki kurzu i uwalnia czyste powietrze. VIOMI S9 ALPHA UV - nie martw się o ładowanie VIOMI S9 ALPHA UV jest wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, który zapewnia do 220 minut pracy. Na jednym ładowaniu odkurzacz czyści powierzchnię do 250 m2. Nawigacja laserowa z VIOMI Dzięki dokładnej nawigacji laserowej LDS 2.0 i aplikacji mobilnej możesz tworzyć mapy obszaru, planować sprzątanie lub wprowadzać czas rozpoczęcia czyszczenia. Odkurzacz samoczynny VIOMI S9 jest staranny i spójny. Odkurzacz automatyczny jest wyekwipowany w łącznie 12 czujników uniemożliwiających uderzeniom, upadkom i wykrywaniu ścian. ALPHA UV pokonuje przeszkody w trakcie czyszczenia do 2 cm wysokości. Komunikuj się z VIOMI S9 UV za pośrednictwem aplikacji VIOMI S9 ALPHA UV jest wyekwipowany w zbiornik na kurz o obszerności 300 ml i zbiornik na wodę o obszerności 250 ml. Regulując ilość wody, uniemożliwia się uszkodzeniu podłogi. W aplikacji możesz ustawić do 5 rozmaitych map i odłożyć na bok strefy No-Go i No-Mop. Odkurzacz jest kompatybilny z Asystentem Google i domem, obsługuje polecenia głosowe. VIOMI S9 ALPHA UV - cichy,konkretny Z VIOMI S9 ALPHA UV możesz radować się cichym czyszczeniem swojego domu. Moc wyjściowa 2700 Pa i progresywne ssanie gwarantują czyszczenie kurzu, sierści zwierzęcej i obszernych zanieczyszczeń. Kluczowe atrybuty VIOMI S9 ALPHA UV
  • Odkurzacz samoczynny VIOMI S9 ALPHA UV czyści wszystkiego rodzaju podłogi, w tym dywany
  • Odkurzacz przeznaczony jest do czyszczenia na mokro i na sucho
  • S9 pozostawia podłogi higienicznie czyste i sterylne, niszczy 5 rodzajów bakterii
  • Dzięki znacznej tacy 3L zbiera kurz i brud choćby poprzez 30 dni bez konieczności opróżniania
  • Stan pełnego zasobnika jest wyświetlany na wyświetlaczu LED albo w aplikacji mobilnej
  • Akumulator litowo-jonowy 5200 mAh zapewniający do 220 minut pracy
  • Na jednym ładowaniu odkurzacz łagodzi przestrzeń do 250 m2
  • Odkurzacz samoczynny wyposażony jest w system nawigacji LDS 2.0
  • Pojemnik na kurz posiada 300 ml, a pojemnik na wodę 250 ml
  • VIOMI S9 ALPHA UV zapewnia moc 2,700 Pa i postępową moc ssania
  • Zasysa drobny brud i kurz
  • System filtracji blokuje cząsteczki kurzu i uwalnia czyste powietrze
  • Jest wyekwipowany w 12 czujników
  • W aplikacji możesz zapisać do 5 map i odłożyć na bok strefy No-Go i No-Mop
  • Z VIOMI S9 ALPHA UV ustawiasz czas czyszczenia
  • Odkurzacz jest kompatybilny z Asystentem Google i domem
  parametry i specyfikacje typ powierzchni Do wszystkich rodzajów podłóg, Do dywanów, Do podłóg twardych, Do lino, Do podłóg drewnianych, Do podłóg pływających Determinacja Z mopem, Do czyszczenia dywanów, Do czyszczenia na sucho i na mokro, Antybakteryjne, Do wody, Do czyszczenia na sucho Funkcja samoczynne ładowanie, Opróżnianie tacy do stacji, Ustawienia pokojowe do czyszczenia, Kontynuacja czyszczenia po samoładowaniu, czujka zapobiegający upadkowi, czujka uniemożliwiający uderzeniom, Odkurzanie w wielu pomieszczeniach, samoczynne opróżnianie objętość pojemnika na kurz 0,3 l liczba szczotek bocznych 2 mnóstwo parametrów Nuta:

Viomi SE

Viomi SE Najniższa Cena Online

Viomi SE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi SE
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający VIOMI SE Trzy tryby czyszczenia solidne ssanie 2200Pa Pojemna bateria 3200mAh automatyczna kontrola poziomu baterii Laserowy detektor odległości (LDS) duża powierzchnia sprzątania na jednym ładowaniu Oczyszczanie powierzchni 200 m2 w jednym czasie Oprócz możliwości odkurzania przydatny jest w dodatku mop.

  Robot sprzątający Viomi SE został wyposażony w wielki zbiornik na wodę o obszerności 200 ml oraz pojemnik na odpady próżniowe 300 ml. Mycie podłogi nigdy nie było dla Ciebie łatwiejsze. Tworzenie starannej mapy w celu unikania przeszkód.

  udoskonalona nawigacja mapowania LDS w celu szybkiego tworzenia bardziej stabilnych i staranniejszych map, nietrudnych w obsłudze w złożonych środowiskach. System zwalczania wirusów jako odświeżacz powietrza.

  System zwalczania wirusów złożony z filtra HEPA i jednorazowej szmatki z funkcją sterylizacji powoduje, że spaliny są świeże i sterylne, osiągając poziom oczyszczacza powietrza. 3 typy trybu zamiatania i zmywania.

  Wybierz dowolny tryb czyszczenia w zależności od zabrudzenia. Kiedy podłoga jest wyjątkowo brudna, wybierz najpierw zamiatarkę, a następnie mopa. Przy umiarkowanym zabrudzeniu należy wykorzystać trybu pojedynczego zamiatania albo pojedynczego zmywania.

  Viomi SE – odkurzacz o nad wyraz wysokiej mocy ssania! wykonany w Japonii bez szczotkowy silnik o dużej mocy, dzięki któremu moc ssania osiąga do 2200 Pa. 12 zestawów czujników uniemożliwiających kolizji i upadkowi czujka pojemnika na kurz czujka klifowy detektor antykolizyjny LDS Przedni czujka bufora 6-osiowy żyroskop detektor panelu antykolizyjnego czujka odległości LDS sensor zawieszenia detektor prędkości koła napędowego sensor mopa sensor monitorowania szmatki czujnik krawędzi Pokonywanie wzniesień do 2 cm Japońskie niepodatne na zużycie opony KOSEN-NBR, zapewniają pokonywanie przeszkód do 2 cm, dzięki temu robot sprzątający Viomi SE może bez problemów przejść do każdego wnętrza.

  Gdziekolwiek jesteś, posprzątaj swój dom zgodnie z planem Zdalnie sterownie dostępne w aplikacji pozwala ustalić harmonogram, sprzątanie salonu może odbyć się rano, sprzątanie kuchni po południu, natomiast sprzątanie całego domu jutro.

  Możesz stworzyć 5 map pięter, żeby sprzątać na górze i na dole w dowolnym momencie. Robot sprzątający VIOMI SE poradzi sobie z pokaźnym domem oraz mieszkaniem złożonym, wykorzystując podział pomieszczeń i nazewnictwo.

  W pakiecie: robot Viomi SE zbiornik wody 2 w 1 2 x szczotka boczna ładowarka stacja dokująca ściereczka do mopowania Specyfikacja: Model: Viomi SE Moc: 2200Pa Podział mapy na pokoje, strefy zakazane Zapamiętuje do 5 map Elektroniczna blokada wypływu wody przy powrocie do bazy Elektroniczna kontrola ilości wody do mopa Bateria: 3200mAh (posprząta około 200metrów) Pojemnik na kurz: 300ml Pojemnik na wodę: 200ml Głośność: 72dB Czas ładowania: 180 – 240 min Czas pracy: 90 – 120min Waga: 4.4kg wymiary: 35.00 x 35.00 x 9.45 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Viomi V3

Viomi V3 Najniższa Cena Online

Viomi V3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V3
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny odkurzacz Viomi V3 czarny Viomi V3 - jedno urządzenie, dwa sposoby czyszczenia Odkurzacz samoczynny Viomi V3 z funkcją mycia na mokro to użyteczne urządzenie umożliwiające kompleksowe czyszczenie, a także sterylizację podłóg.

  bezawaryjny silnik, wytrzymały akumulator zapewniający do 1,5 godziny odkurzania, inteligentne oprogramowanie, obszerny zbiornik na kurz o obszerności 550 ml oraz możliwość wyboru spośród kilku trybów pracy - z jego pomocą sprzątanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

  marka należy do ekosystemu Xiaomi, dzięki czemu korzysta z aplikacji Xiaomi home, zapewniając jeszcze obszerniejszą kontrolę nad urządzeniem. Z V3 Twój dom będzie lśnił czystością! 3 tryby sprzątania - wybierz najkorzystniejszy dla siebie Dzięki 3 trybom sprzątania skutecznie wyczyścisz podłogę.

  Kiedy jest szczególnie brudna, warto ustawić najpierw odkurzanie, a następnie mycie. Najszczególniej skuteczny i umożliwiający oszczędność czasu tryb, mycie i odkurzanie równocześnie, sprawdzi się przeciętnie zanieczyszczonych podłóg.

  Jeśli podłoże jest tylko lekko zabrudzone, po prostu szybko je odkurz odkurzaczem Viomi V3. 2 efektywne tryby mycia podłóg - S i Y V3 umożliwia mycie podłóg na 2 sposoby. W trybie S szybko zgarnia kurz i gwarantuje wysoką produktywność.

  W trybie Y przemieszcza się tam i z powrotem, aby podwójnie oczyścić powierzchnię oraz odkurzyć luki pomiędzy liniami. Możesz dowolnie zmieniać tryby i przypasowywać je do swoich potrzeb - Inteligentny odkurzacz Viomi V3 nieprzeciętnie zadba o każdą podłogę.

  rewolucyjny mop Pojemny, 550-mililitrowy zbiornik na wodę nowej generacji zagwarantuje dokładne mycie bez ryzyka powstawania zacieków. Lepsza pompa elektroniczna z 3 poziomami kontroli przepływu wody zawsze zachowuje trafne ciśnienie i minimalizuje ryzyko wyciekania, zalania podłogi albo zabrudzenia robota.

  Wszystko to w połączeniu z dużą powierzchnią mopa powoduje,w trakcie czyszczenia żaden fragment podłogi nie zostanie pominięty. Co więcej, automatyczny system kontroli wody zatrzymuje jej uwalnianie w czasie ładowania odkurzacza Viomi V3.

  Pożegnaj wirusy, bakterie i alergeny Z pomocą mopa można również sterylizować podłogę. Inteligentny odkurzacz Viomi V3 skutecznie likwiduje aż do 99% bakterii E.coli, a także gronkowca złocistego. Nie ma zapotrzebowania dodawania płynów dezynfekujących czy innych specjalistycznych preparatów - V3 sam poradzi sobie z wirusami i bakteriami.

  Odkurzacz zostałwyekwipowany w produktywny system filtracji HEPA wykorzystujący jony miedzi i srebra - wydajnie zwalcza kurz i inne alergeny. Z jego pomocą prosto stworzysz przyjazne, bezpieczne i wolne od zanieczyszczeń środowisko.

  lepszy silnik Nowy bezszczotkowy silnik sprowadzony z Japonii gwarantuje powiększoną o 20% siłę ssania 2600 Pa. Dzięki czemuiInteligentny odkurzacz Viomi V3 łatwo oczyszcza podłogi z kurzu i śmieci.

  choćby najszczególniej uparte cząsteczki brudu nie oprą się jego mocy.


Viomi V5 Pro

Viomi V5 Pro Najniższa Cena Online

Viomi V5 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V5 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:nie;Czas ładowania:330 min.;Czas pracy:220 min.;Czujniki:przeszkód;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Ładowanie i wznawianie sprzątania:nie;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,32 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programy czyszczenia:automatyczny, cichy;typ:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 nakładki mopa, nakładka do mopowania, pojemnik na wodę, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki:2 szczotki boczne;Wysokość:9,7 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Viomi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Viomi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Viomi,
 • odkurzacze domowe Viomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Viomi, odkurzacz domowy Viomi cena, opinie o odkurzaczach domowych Viomi, ranking odkurzaczy domowych Viomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.