Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Viomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Viomi. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Viomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Viomi. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Viomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi

Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi Najniższa Cena Online

Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi Alpha 3 ze stacją opróżniania

  Robot sprzątający Viomi Alpha 3

  Koniec z uciążliwym odkurzaniem i myciem podłóg - robot sprzątający Viomi Alpha 3 zajmie się tym za Ciebie! Dzięki sile ssania aż 2800 Pa urządzenie rewelacyjnie radzi sobie z brudem, a jego wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy nawet 180 minut. Nie musisz również przejmować się myciem nakładek mopujących artykułu - odpowiada za to wchodząca w skład zestawu stacja ze zbiornikami na czystą i brudną wodę. Co więcej, możesz komfortowo kontrolować robota przy pomocy aplikacji Mi Home.

  Imponująca skuteczność

  Robot Viomi Alpha 3 szybko upora się z zanieczyszczeniami. Jego siła ssania sięga 2800 Pa - bezproblemowo pousuwa kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Co więcej, urządzenie może nie tylko odkurzyć podłogę, ale też umyć ją na mokro. Dzięki funkcji wibracji nakładki mopującej produktywnie eliminuje nawet wyjątkowo uporczywe plamy. Istnieje też możliwość dobrania jego pracy przy pomocy aplikacji. Do wyboru dostępne są zróżnicowane tryby czyszczenia i poziomy ssania.

  Długi czas pracy

  Viomi Alpha 3 został zaopatrzony w wytrzymały akumulator, dzięki temu może nieustannie pracować nawet poprzez 180 minut. To wystarczająco dużo,dokładnie odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni sięgającej 180 m2! Robot świetnie spełni oczekiwania zatem równocześnie w mniejszych, jak i obszerniejszych mieszkaniach. Nie musisz także pamiętać o jego ładowaniu. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpania, Alpha 3 samoczynnie skieruje się do stacji, a po uzupełnieniu energii wróci do pracy w miejscu, w którym przerwał.

  produkowany do Twojego mieszkania

  To użyteczne urządzenie bezproblemowo odnajdzie się w Twoim domu. Zostało zaopatrzone w nowoczesny system laserowy, dzięki któremu może dokładnie skanować pomieszczenia, wytwarzać ich mapy i planować słuszne trasy sprzątania. Prosto pokonuje także przeszkody o wysokości do 2 cm - niestraszne mu progi czy dywany. Robot pracuje przy tym zaskakująco cicho - jego poziom głośności to tylko około 72 dB. Nie obawiaj się uciążliwego szumu!

  Sam zadba o czystość nakładki mopującej

  Zapomnij o konieczności samodzielnego prania nakładek mopujących robota. Wchodząca w skład zestawu stacja Cię w tym wyręczy! Jak to działa? w trakcie mycia podłóg Alpha 3 w pewnym momencie samoistnie wróci do stacji. Tam nakładka mopująca zostanie doskładnie wyczyszczona. Następnie robot będzie kontynuował sprzątanie od miejsca, w którym przerwał. Stacja została wyekwipowana w 2 4-litrowe zbiorniki - na czystą i brudną wodę. Dzięki czemu masz pewność,zanieczyszczenia nie znajdą się z powrotem na podłodze!

  bezusterkowy też na dywanach

  W Twoim domu znajduje się dywan? Viomi Alpha 3 nie zawiedzie Twoich pragnień! bez problemu wykryje go podczas sprzątania i samoczynnie rozszerzy na nim siłę ssania,dokładnie odkurzyć ukryte w jego włóknach okruchy, kurz, włosy i inne zanieczyszczenia. Uniesie też nakładkę mopującą, żeby zapobiec jego zamoczeniu. W aplikacji przystępna jest dodatkowo funkcja unikania dywanów - włącz ją, a robot będzie samoczynnie je omijał.

  sporo możliwości z aplikacją

  Połącz robota z aplikacją Mi Home i zyskaj jeszcze więcej możliwości. Dzisiaj możesz nie tylko zdalnie kontrolować robota i zmieniać tryby sprzątania, lecz też na przykład kreować dla niego harmonogramy pracy i wskazywać określone pomieszczenia, które powinny zostać wyczyszczone. Nie chcesz, aby Alpha 3 miał dostęp do jakiegoś miejsca, na przykład do pokoju dziecka? starczy, że ustawisz wirtualną ścianę albo strefę zakazaną! przejrzyj, co jeszcze na Ciebie czeka.

  Kontroluj robota za pomocą głosu

  To nie koniec udogodnień. Nie masz pod ręką telefonu, nie chcesz wstawać z komfortowego fotela, a wydaje Ci się, iż przydałoby się trochę posprzątać? Już nie musisz ruszać się z miejsca! Alpha 3 jest kompatybilny z inteligentnymi asystentami Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, iż możesz kontrolować go przy pomocy prostych komend głosowych. Wystarczy kilka słów, by urządzenie zabrało się do pracy!

  W zestawie
  • Robot sprzątający
  • Zbiornik na kurz
  • Filtr
  • Szczotka główna
  • Osłona szczotki głównej
  • Nakładka mopująca x2
  • Szczotka boczna x2
  • Stacja czyszcząca
  • Zbiornik na czystą wodę
  • Zbiornik na brudną wodę
  • Kratka ściekowa
  • przewód zasilania
  • Narzędzie do czyszczenia

Robot sprzątający VIOMI Alpha 2 Pro Czarny (6923185680840)

Robot sprzątający VIOMI Alpha 2 Pro Czarny (6923185680840) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający VIOMI Alpha 2 Pro Czarny (6923185680840) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający VIOMI Alpha 2 Pro Czarny (6923185680840)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro Inteligentny robot Viomi Alpha 2 Pro dokładnie posprząta w Twoim domu za Ciebie. Podwójny system nawigacji laserowej Lidar sprawia, iż bez trudu odnajduje się w każdym pomieszczeniu i unika przeszkód.

  Może równocześnie myć i odkurzać podłogi, a jego siła ssania sięga 4000 Pa. Automatycznie wyrzuci też śmieci ze zbiornika dzięki wchodzącej w skład zestawu stacji opróżniania. Obsługuje również zdalne sterowanie za pomocą aplikacji albo komend głosowych.

  świetnie odnajdzie się w Twoim domu Dzięki podwójnemu systemowi nawigacji z 4 inteligentnymi czujnikami laserowymi Lidar robot starannie wyłapuje znajdujące się z przodu przeszkody na odległość do 70-90 mm.

  samoczynnie omija ponad 150 lubianych sprzętów, mebli czy przedmiotów takich jak kapcie, miski zwierząt czy kosze na śmieci. Produktywnie unika również zderzeń z różnymi obiektami. Już nie musisz zawsze przygotowywać pomieszczeń przed sprzątaniem!

  dokładnie sprząta wnętrza i wytwarza ich mapy Viomi Alpha 2 Pro czujka laserowy dzięki któremu może czyścić podłogi wzdłuż ścian i rozmaitych obiektów z skrupulatnością choćby 1,5 cm, sięgając też trudno przystępnych kątów i nie wywołując uszkodzenia mebli czy zadrapania farby.

  Co więcej, Alpha 2 Pro obsługuje inteligentne skanowanie 360°, co pozwala mu tworzyć precyzyjne mapy sprzątanych pomieszczeń i swobodnie poruszać się w nawet najszczególniej złożonym otoczeniu. Algorytm AI LDS sprawia, że robot może bezustannie skanować w zasięgu 6 m!

  Sam wyrzuci śmieci Nie trać czasu ani energii na opróżnianie zbiornika na odpady robota. Viomi Alpha 2 Pro zrobi to za Ciebie! Wchodząca w skład zestawu stacja i system Auto-Dumping 2.0 umożliwiają wydajne sprzątanie i obniżają ryzyko wtórnego skażenia.

  Dzięki skróconemu kanałowi powietrznemu o długości 325 mm opróżnianie zbiornika trwa zaledwie około 15 sekund! w dodatku potrójny system filtracji z filtrem HEPA pozwala blokować nawet 95% zgubnych cząsteczek.

  prędko rozprawia się z kurzem Pożegnaj kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Viomi Alpha 2 Pro podkreśla się siłą ssania nawet 4000 Pa, co oznacza,błyskawicznie i produktywnie radzi sobie z brudem. Genialnie pasuje także do odkurzania dywanów.

  Inteligentnie je wykrywa i automatycznie rozszerza na nich siłę ssania,dokładnie polikwidować ukryty w ich włóknach kurz. Możeszprzystosować pracę robota do swych oczekiwań, wybierając jeden z trybów dostępnych w aplikacji.

  Umyje podłogę za Ciebie Viomi Alpha 2 Pro umyje podłogi za Ciebie. Zbiornik na wodę robota jest kontrolowany elektronicznie, co oznacza, iż nakładka mopująca będzie zawsze optymalnie nawilżona. Dzięki czemu urządzenie precyzyjnie wyczyści wskazane powierzchnie, nie tworząc przy tym zacieków.

  Bez trudu poradzi sobie z nawet najmocniej uporczywymi plamami! dostępne są także różnorodne poziomy przepływu wody do wyboru. Niezawodny również w obszernych domach Robot Viomi Alpha 2 Pro znakomicie spełni oczekiwania zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i w wielkich domach.

  Wytrzymały akumulator 5200 mAh, czas pracy do 200 minut oraz duży zbiornik na wodę o objętości 320 ml powodują, że może bez problemu za jednym razem skrupulatnie posprzątać podłogi o łącznej powierzchni choćby 420 m2.

  Co więcej, jeśli w trakcie sprzątania akumulator będzie bliski rozładowania, robot samoczynnie skieruje się do stacji, naładuje się, a następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał. Jeszcze więcej możliwości z aplikacją Zainstaluj asygnowaną aplikację i przejmij całkowitą kontrolę nad robotem.

  za pomocą smartfona możesz na przykład oglądać zapisane mapy pięter i je konfigurować. Stworzysz również szczegółowe harmonogramy sprzątania. Zwykłe odkurzanie wszystkich pomieszczeń co drugi dzień? A może dokładne mycie podłóg w każdy czwartek? dobór należy do Ciebie!

  Aplikacja pozwala również zdalnie kontrolować robota i wybierać tryby pracy. Teraz możesz uruchomić urządzenie, choćby gdy nie ma Cię w domu! Możliwość kontroli głosem komfortowo siedzisz na kanapie i nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Aby obsłużyć robota, nie musisz nawet ruszać się z miejsca. Alpha 2 Pro jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, iż możesz kontrolować go za pomocą prostych komend!

  Wydaj mu odpowiednie polecenie i patrz, jak zabiera się do pracy. Urządzenie może też wydawać komunikaty głosowe. W komplecie Robot Viomi Alpha 2 Pro Stacja opróżniania Zbiornik na wodę / kurz 2w1 Główna szczotka Szczotka boczna Filtr HEPA Worek na śmieci x3 Uchwyt na mopa Mop x2 Jednorazowy mop x10 Narzędzie do czyszczenia Osłona głównej szczotki Filtr HEPA do stacji opróżniania Instrukcja obsługi Przewodnik prędki Start Specyfikacja Robot producent Viomi Nazwa Alpha 2 Pro Model V-RVCLMD40B Waga 9,2 kg pojemność akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 200 minut (w trybie Quiet) Moc ssania 4000 Pa Aktualizacje OTA Tak Poziom głośności 68 dB (tryb Balanced) objętość zbiornika na kurz 200 ml pojemność zbiornika na wodę 320 ml rozmiary Ok.

  φ350 x 95 mm Moc znamionowa 55 W Napięcie znamionowe 14,4 V Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz Częstotliwość robocza 2400 – 2835 MHz Stacja opróżniania Model V-RVCLMD40B Moc znamionowa 1050W Wejściowe napięcie znamionowe 220-240 V~ Wyjściowe napięcie znamionowe 24 V 1,5 A Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz wymiary 405 x 238 x 295 mm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

v5 pro marki Viomi

v5 pro marki Viomi Najniższa Cena Online

v5 pro marki Viomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: v5 pro marki Viomi
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi V5 Pro

  Robot sprzątający Viomi V5 Pro
  Pożegnaj kurz i inne skażenia! Robot sprzątający Viomi oferuje 4000 Pa moc ssania, pozostawiając podłogę bezbłędnie czystą. Ma też możliwość mopowania, dla jeszcze większej wygody stosowania. Szczotka główna odpowiada za wysoki efekt czyszczenia, a progresywny system antykolizyjny wydajnie lokalizuje i omija przeszkody. W dodatku akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na wyczyszczenie około 420 m² powierzchni, a przemyślana kompozycja szczotki pozwala zebrać więcej zanieczyszczeń.

  Bezlitosny dla brudu
  Nic nie ukryje się przed Viomi V5 Pro. Urządzenie dysponuje 4000 Pa mocą ssania, rozprawiając się z brudem na zróżnicowanego typu powierzchniach – od dywanów po panele i płytki. Dodatkowo zwiększa moc ssania w trakcie czyszczenia dywanu. Oferuje możliwość odkurzania, zamiatania i mopowania, dla kompleksowego czyszczenia podłóg w Twoim domu.


  efektywny
  Dla jeszcze lepszego efektu czyszczenia Viomi wyposażył robota w szczotkę o długości 181 mm. Umożliwia ona usunięcie aż 80% zabrudzeń, które spotka na swej drodze. Oprócz tego szczotka pozwala zebrać około 82.2 % zanieczyszczeń znajdujących się wzdłuż ścian i krawędzi.


  Nic nie stanie mu na przeszkodzie
  Robot został wyposażony w lasery, które odpowiadają za omijanie przeszkód. Urządzenie namierza przeszkody w zasięgu 8 m o wysokości powyżej 3.5 mm, potrafi również rozpoznać ponad 150 zróżnicowanych przeszkód. V5 Pro skanuje powierzchnię pod kątem 180° i czyści przestrzenie w odległości około 1.5 cm od ścian.


  Z aplikacją komfortowoj
  Włącz robota jednym kliknięciem aplikacji, bez wstawania z kanapy. V5 Pro możesz sterować z poziomu aplikacji Mi Home, dla obszerniejszej wygody stosowania. Urządzenie współpracuje też z Amazon Alexa i Asystenta Google. Starczy prosta komenda głosowa, żeby rozpocząć lub zakończyć sprzątanie.


  Skuteczna filtracja, długi czas pracy
  Urządzenie wyekwipowano w filtr HEPA, który blokuje nawet 95% zanieczyszczeń, uniemożliwiając wtórnemu skażeniu. Oprócz tego akumulator o pojemności 5200 mAh pozwoli Ci wyczyścić choćby 420 m² powierzchni na jednym naładowaniu. Dodatkowo, jeśli w trakcie czyszczenia poziom akumulatora będzie zbyt niski, urządzenie wyszuka stację ładowania i automatycznie rozpocznie ładowanie.

  W pakiecie
  robot
  stacja dokująca
  zbiornik na wodę 2w1
  szczotka główna
  szczotka boczna x2
  filtr HEPA
  uchwyt na mopa
  ściereczka mopa x2
  narzędzie do czyszczenia
  zasilacz
  instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  marka Viomi
  Model V5 Pro
  System nawigacji LDS Lidar + 3 Line Laser
  Moc ssania 4000 Pa
  objętość akumulatora 5200 mAh
  Czas pracy (tryb cichy) 220 minut
  Poziom hałasu (tryb zbalansowany) ≤70dB
  objętość zbiornika na kurz 200 ml
  objętość zbiornika na wodę 320 ml
  Moc znamionowa 55 W
  Napięcie wyjściowe 14.4 V
  Czas ładowania <5,5 godziny
  Aplikacja MI Home
  Kompatybilność Google Assistant, Amazon Alexa
  Funkcja Carpet Boost Tak
  dokumenty EU CE/EMC,CE/LVD,RED,RoHS,REACH,WEEE,ERP,CB (with Software)
  rozmiary 350 x 350 x 97.5 mm
  Waga 3,2 kg
  Kolor czarny


Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748)

Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 53 cm. Ranking TOP10 modeli

Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy cyber pro (6923185649748)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Viomi Cyber Pro Ułatw sobie sprzątanie i spraw, iż podłogi w Twoim domu będą idealnie czyste. Viomi Cyber Pro umożliwia nie tylko odkurzanie, ale też mycie wybranych powierzchni na mokro – bez problemu poradzi sobie choćby z wyjątkowo uporczywymi plamami.

  podkreśla się siłą ssania sięgającą 12,5 kPa, a jego czas pracy wynosi około 40 minut. Urządzenie proponuje także funkcję automatycznego czyszczenia wałka szczotki. Obsługę odkurzacza ułatwia zaimplementowany wyświetlacz LED, przeznaczona aplikacja i komunikaty głosowe.

  Twój sojusznik w walce z brudem teraz w mgnieniu oka rozprawisz się nawet z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami. Odkurzacz został zaopatrzony w wydajny silnik, a jego siła ssania wynosi nawet 12,5 kPa. Dzięki czemu prędko likwiduje kurz, okruchy, sierść, włosy i inne odpady.

  Nic się przed nim nie ukryje! Co więcej, specjalnie zaprojektowana szczotka zezwala na precyzyjne sprzątanie wzdłuż ścian i w kątach. Spraw,nawet trudno dostępne miejsca będą lśnić czystością! Rozprawi się z plamami Przekonaj się, iż mycie podłogi wcale nie musi wymagać dużego wysiłku.

  Viomi Cyber Pro został wyekwipowany w specjalny spryskiwacz, dzięki czemu masz kontrolę nad ilością zużywanej wody. Nie obawiaj się zacieków! Dodatkowym atutem urządzenia jest specjalna skrobaczka, która likwiduje brudną wodę z wałka szczotki podczas sprzątania.

  Nie musisz się martwić,zanieczyszczenia znów znajdą się na dopiero co umytej podłodze! automatycznie się wyczyści Już nie musisz brudzić sobie dłoni i tracić czasu na czyszczenie wałka szczotki odkurzacza.

  Cyber Pro zajmie się tym za Ciebie! starczy umieścić urządzenie w dołączonej do zestawu stacji, a następnie nacisnąć optymalny przycisk. Kiedy to zrobisz, wałek zostanie samoczynnie wyczyszczony, a następnie wysuszony.

  Zapomnij o brudzie i przykrym zapachu! Jeszcze wygodniejsza obsługa Odkurzacz został wyposażony w czytelny ekran LED, który zapewni Ci wygodny dostęp do informacji. Powiadomi Cię między innymi o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku i o niskim poziomie naładowania akumulatora.

  przystępna jest dodatkowo asygnowana aplikacja. Cyber Pro proponuje także przydatne komunikaty głosowe. Możesz również wybierać spośród 3 trybów pracy urządzenia (inteligentny, sterylizacja, zasysanie wody). Inteligentna praca Ciesz się skuteczną i sprawną pracą urządzenia.

  Odkurzacz został wyekwipowany w innowacyjny czujka, dzięki któremu samoczynnie namierza wariant i stopień zabrudzenia powierzchni, a następnie inteligentnie dostosowuje do niej siłę ssania, a także ilość wody.

  w efekcie Cyber Pro zagwarantuje niższe zużycie energii, a co z tego wynika dłuższy czas pracy. Pozwalazmniejszyć częstotliwość napełniania zbiornika na wodę. Długi czas pracy Koniec z przymusowym przerywaniem sprzątania w celu naładowania odkurzacza.

  Model Cyber Pro został wyposażony w akumulator o objętości 4000 mAh, który gwarantuje czas pracy sięgający nawet 40 minut. To wystarczająco długo, żeby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni około 200 m2!

  dzięki czemu urządzenie perfekcyjnie sprawdzi się jednocześnie w niedużych, jak i większych mieszkaniach. Pokaźniejsze zbiorniki na wodę Miej pewność,za każdym razem myjesz podłogi tylko czystą wodą. Odkurzacz został wyposażony w 2 zbiorniki – każdy o obszerności 740 ml.

  Jeden z nich jest przeznaczony na czystą wodę, a drugi na brudną. To oznacza, że nie musisz się martwić, że brud znów odnajdzie się na podłodze! na dodatek znaczna pojemność zbiorników pozwala uniknąć ich częstego napełniania.

  Cyber Pro ma także specjalne czujniki, dzięki którym może przypominać Ci o konieczności wymiany wody. Pożegnaj zgubne bakterie Stwórz czyste i bezpieczne dla zdrowia środowiska w swym domu. Odkurzacz proponuje tryb sterylizacji, dzięki czemu możesz umyć podłogę elektrolizowaną wodą.

  W ten sposób pozbędziesz się obecnych w Twoim mieszkaniu bakterii. Masz psa, kota, królika lub inne zwierzę? A może Twoje dziecko niejednokrotnie bawi się na podłodze? przy pomocy odkurzacza Cyber Pro pousuwasz krzywdzące zarazki i zadbasz o zdrowie wszystkich domowników!

  W zestawie Odkurzacz Stacja Ładowarka Szczoteczka do czyszczenia Filtr x2 (jeden zamontowany w odkurzaczu i jeden zapasowy) producent Viomi Nazwa Cyber Pro Model VXXD05 kolor Czarny prędkość silnika 64 000 rpm Siła ssania 12,5 kPa Moc znamionowa 250 W objętość akumulatora 4000 mAh Czas pracy Ok.

  40 min Czas ładowania Ok. 5 h Poziom głośności Ok. 78 dB trafny obszar do pracy Do 200 m2 pojemność zbiornika na czystą wodę 0,74 l objętość zbiornika na brudną wodę 0,74 l wymiary 1197 x 272 x 256 mm Waga 4,7 kg Inne samoczynne czyszczenie, spryskiwacz, czyszczenie przy krawędziach, suszenie, automatyczna regulacja siły ssania, elektrolizowana woda


Odkurzacz automatyczny VIOMI S9 Alpha biały

Odkurzacz automatyczny VIOMI S9 Alpha biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz automatyczny VIOMI S9 Alpha biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz automatyczny VIOMI S9 Alpha biały
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania (czarny)

  Inteligentny robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV

  Robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV pomoże Ci zadbać nie tylko o porządek, ale też o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Sterylizacja UV pozwala pozbyć się choćby 99,99% niebezpiecznych bakterii. Urządzenie może jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć podłogi, dzięki czemu nieprzeciętnie radzi sobie z brudem. Samoczynnie opróżnia także zbiornik na odpady przy pomocy dołączonej do zestawu specjalnej stacji. Moc ssąca do 2700 Pa gwarantuje niesamowicie efektywne odkurzanie, a wytrzymały akumulator gwarantuje do 3,6 godzin pracy robota. Viomi S9 Alpha UV genialnie wynajdzie się w Twoim domu dzięki laserowi LDS 2.0. Możesz również sparować go z aplikacją.

  Pożegnaj niebezpieczne bakterie

  Czy wiesz, jak niemało bakterii znajduje się na podłodze? Mamy z nimi kontakt niemal bez przerwy - chodzimy boso, unosimy rzeczy, a nawet bawimy się z dziećmi. Warto więc zadbać o eliminację niebezpiecznych zarazków. Viomi S9 Alpha UV efektywnie Ci w tym pomoże - promienie UV głęboko przenikają powierzchnie i redukują aż 5 rodzajów bakterii, nie stanowiąc równocześnie zagrożenia dla naszego zdrowia. To o mnóstwo produktywniejsze aniżeli zwykłe, ręczne sprzątanie! Co więcej, robot został zaprojektowany w taki sposób,uniemożliwiać wyciekom UV - jeśli włączysz tryb czuwania albo zabierzesz urządzenie z podłogi, lampa wyłączy się samoczynnie.

  Sam opróżni swój pojemnik na śmieci

  Już nie musisz samodzielnie opróżniać zbiornika na odpady. Dzięki Auto Dumping 2.0 Viomi S9 Alpha UV robi to automatycznie, zezwalając Ci oszczędzić czas i ograniczyć kontakt z brudem. Kanał powietrzny stacji opróżniania ma długość zaledwie 381 mm, co w połączeniu z mocą 950 W zapewnia płynne i szybkie zbieranie śmieci - nie obawiaj się, iż na podłodze pozostaną rozsypane okruchy czy kurz. Worek o objętości 3 l wystarczy wymienić raz na miesiąc. Nie martw się, iż o tym zapomnisz - we właściwym czasie na stacji opróżniania zostanie wyświetlona adekwatna ikona. Otrzymasz także powiadomienie w aplikacji.

  Kompleksowo posprząta Twoje podłogi

  Zostaw sprzątanie robotowi i zajmij się czymś innym! Viomi S9 Alpha UV może równocześnie zamiatać, odkurzać i myć różnorodnego rodzaju powierzchnie. To oznacza,wyśmienicie radzi sobie z różnorodnymi zanieczyszczeniami. Efektywnie likwiduje kurz i okruchy, pozbywa się śmieci, włosów i sierści, bezproblemowo rozprawia się ponadto z plamami. Tak pokaźna wszechstronność urządzenia sprawi, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością! Po wszystkim robot sam opróżni swój zbiornik na odpady - już nie musisz się schylać i tracić czasu.

  Skutecznie odkurza wszystkie odpady

  Przekonaj się, jak efektywnie odkurza Viomi S9 Alpha UV. Moc ssąca sięgająca 2700 Pa gwarantuje jego wysoką efektywność - nie oprą mu się okruchy, kurz czy sierść. Główna szczotka robota została zaprojektowana w taki sposób,eliminować odpady na dodatek ze szpar w podłogach, a dodatkowa szczotka boczna zamiata także wzdłuż ścian, nie pozostawiając śmieci w żadnym zakamarku. Co więcej, urządzenie wyłapuje dywany i samoczynnie dopasowuje do nich moc ssącą,dokładnie odkurzać ukryty w nich brud.

  dokładnie umyje podłogi w Twoim domu

  Co sprawia, iż Viomi S9 Alpha UV świetnie nadaje się do mycia podłóg? Kontrolowany elektronicznie zbiornik na wodę o stałym ciśnieniu zapewnia produktywne mopowanie i zapobiega powstawaniu zacieków. Jego pojemność wynosi 250 ml, co starczy,skrupulatnie umyć powierzchnię do 250 m2. Nieważne, czy Twój dom jest nieduży, czy wielki - z Viomi zawsze możesz radować się połyskującą podłogą. Urządzenie oferuje również 3 stopnie pojemności wody, co pozwala jeszcze lepiej przypasować jego działanie do Twoich potrzeb.

  Nic nie stanie mu na przeszkodzie

  Viomi S9 Alpha UV perfekcyjnie wyszuka się w Twoim mieszkaniu. Jego innowacyjny laser LDS 2.0 odpowiada za skrupulatne skanowanie pomieszczeń i tworzenie ich map. Pozwala też robotowi inteligentnie planować trasy sprzątania, żeby w jak najkrótszym czasie dokładnie wyczyścić podłogi. Co więcej, dzięki wysokości zaledwie 9,8 cm urządzenie bezproblemowo sprząta pod większością mebli i się nie blokuje. S9 Alpha UV pokonujechoćby 2-centymetrowe przeszkody - nie powstrzymają go progi czy dywany.

  Zyskaj niemal nieograniczoną kontrolę

  Sparuj swego robota z aplikacją i spraw, iż będzie pracował skrupulatnie tak, jak chcesz. Zarządzaj zapamiętanymi przez niego mapami, wybieraj wnętrza, które powinny zostać posprzątane, twórz obszary zakazane i stawiaj wirtualne ściany. Możesz też ustalać szczegółowe harmonogramy pracy. Aplikacja pozwala także zmieniać najważniejsze ustawienia. Chcesz więcej? Viomi S9 Alpha UV jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant, co umożliwia sterowanie nim przy pomocy prostych komend głosowych.

  Nie musisz się przejmować jego ładowaniem

  Robot został wyposażony w wytrzymały akumulator o obszerności 5200 mAh. Dzięki niemu Viomi S9 Alpha UV może sprzątać nawet poprzez 3,6 godziny na jednym ładowaniu. To wystarczająco dużo,precyzyjnie odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 320 m2. Urządzenie nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania zatem równocześnie w śladowych, jak i znacznych mieszkaniach. Nie musisz choćby pamiętać o ładowaniu robota - kiedy poziom jego akumulatora będzie już niski, automatycznie skieruje się do stacji, żeby uzupełnić energię. Następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał!

  W komplecie

  • Odkurzacz S9 Alpha UV
  • Stacja dokująca
  • Pojemnik na brud 2w1
  • Szczotka główna
  • Szczotka boczna
  • Filtr HEPA
  • 3x worek na kurz
  • UM
  • Uchwyt mop
  • Mop
  • 10x mop jednorazowy
  • Szczotka do czyszczenia

  Specyfikacja robota

  • Producent: Viomi
  • Nazwa: Viomi S9 Alpha UV
  • rozmiary: 350x350x98 mm
  • Waga: Ok. 3,8 kg
  • Napięcie znamionowe: 14,4 V
  • Moc znamionowa: 50 W
  • pojemność akumulatora: 5200 mAh
  • Czas pracy: Do 3,6 h
  • objętość zbiornika na wodę: 250 ml
  • Siła ssania: Do 2700 Pa
  • Kolor: Czarny
  • Pokonywanie przeszkód: Do 2 cm wysokości
  • dopełniające funkcje: Harmonogramy sprzątania, automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, rozpoznawanie dywanów, zapamiętywanie map, automatyczne ładowanie, sterylizacja UV

  Specyfikacja stacji opróżniania

  • rozmiary: 356x250x193 mm
  • Moc znamionowa: 950 W
  • Wejściowy prąd znamionowy: 220 V 10 A
  • Wyjściowy prąd znamionowy: 24 V 1,5 A
  • Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
  • Kolor: Czarny


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Kalorik. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Viomi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Viomi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Viomi,
 • odkurzacze domowe Viomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Viomi, odkurzacz domowy Viomi cena, opinie o odkurzaczach domowych Viomi, ranking odkurzaczy domowych Viomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *