Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Zaco. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Zaco. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Zaco,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Zaco. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Zaco, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Zaco A10

Zaco A10 Najniższa Cena Online

Zaco A10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A10 robot z wibrującym mopem, nawigacją laserową i aplikacją do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota ZACO A10$900 nowoczesna aplikacja - pozwala na stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian i ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie.

  Zmieniając zbiornik, sam decydujesz, jak działa urządzenie Robot posiada mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje podczas pracy, dzięki temu czyści staranniej regulowanie przepływu roztworu przemywającego w trakcie mopowania - zezwala na zmniejszenie wilgotności na panelach, albo rozszerzenie na plamach System iDropping - podczas postoju robota zabezpiecza przed wylewaniem się wody zaopatrzony jest w laser 360 ° - skanuje pomieszczenie, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na zanieczyszczenia - zagwarantuje stałą siłę ssania Możliwość ustawienia jednostkowego harmonogramu pracy dla każdego wnętrza Możliwość regulacji szybkości obrotów szczotek bocznych - przypasowanie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Wystarczająco niski daje możliwość odkurzania pod meblami - 9,2 cm Robot cichy -> tylko 72 dB w trybie MAX Regulacja siły ssania bezstopniowo z aplikacji 0-100% Mata pod stacją dokującą - stabilne i precyzyjne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu otrzymujesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A10 - progresywne odkurzanie i mycie podłóg Wibrujący mop gwarantuje staranniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A10 to robot hybrydowy, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot wyekwipowany został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco rozszerza skuteczność mopowania. Wraz z robotem otrzymasz aż 5 nakładek do mycia! Regulacja namaczania mopa W robocie osiągalna jest zmiana stopnia namoczenia szmatki, dzięki temu tryb sprzątania dopasowany będzie do zabrudzeń i typu powierzchni.

  Aby tylko odświeżyć posadzki, starczy delikatne namoczenie, jednak gdy podłoga obszerniejsze zabrudzenia, wówczas należy ustawić intensywne namoczenie mopa. Dwukomorowy zbiornik na kurz - stała siła ssąca podczas odkurzania Robot ZACO A10 został wyposażony w nadzwyczajny dwukomorowy zbiornik.

  w trakcie odkurzania obszerniejsze skażenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz). Dzięki temu: do zbiornika nie przywierają sierść, włosy, brud robot ma stałą siłę ssącą niezależnie od zapełnienia zbiornika podmiana filtrów odbywa się z mniejszą częstotliwością podczas odkurzania w pomieszczeniu jest czystsze powietrze robot jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla alergików i właścicieli zwierząt domowych staranna, laserowa nawigacja to skanowanie przestrzeni, które gwarantuje staranne sprzątanie Robot ZACO A10 innowacyjny system nawigowania - zaopatrzony został w laser 3D 360 °, który skanuje całą swoją powierzchnią.

  Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, robot jeszcze dokładniej zeskanuje wnętrza, a informacje o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu precyzyjnemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na zarys liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki czemu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  Dzięki laserowi 3D robot wyjątkowo prędko i precyzyjnie zapamiętuje rozkład pomieszczeń i znajdujących się w nich mebli. Przed pierwszym wykorzystaniem robot powinien "zwiedzić" wszystkie wnętrza, żeby mógł zarysować mapę w aplikacji.

  dzięki czemu osiągalne będzie ustawianie przestrzeni do sprzątania, stawianie wirtualnych ścian, określanie powierzchni wykluczonych ze sprzątania, czy również ustawianie harmonogramu dla mocnych dni albo pomieszczeń.

  Laser pomocny jest także w omijaniu stałych przeszkód, a także tych, które pojawią się nagle na drodze robota. Odkurzacz nie klinuje się pod meblami, gdy przestrzeń pod nimi jest zbyt minimalna, ponieważ w ogóle się tam,, nie wciska".

  w sytuacji, gdy robot będzie wymagał doładowania podczas sprzątania - samoczynnie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, samoczynnie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Zaawansowana aplikacja na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota progresywna aplikacja mobilna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A10 za pomocą smartfona czy tableta oraz wykorzystanie wszelkich jego funkcji.

  Możliwość zapisania trzech najróżniejszych map w aplikacji Ta zaleta aplikacji nie oznacza wykorzystania tylko w mieszkaniu dwupoziomowym albo w piętrowym domu. Wykorzystasz ją również, choćby gdy posiadasz jedno piętro - zapisz trzy rozmaite mapy swojego mieszkania z innymi ustawieniami i decyduj, którą mapę uruchomisz danego dnia.

  jednostkowy harmonogram odkurzania dla każdego pomieszczenia Dzięki aplikacji możesz przygotować jednostkowy harmonogram sprzątania, czyli ustawić dni tygodnia i godziny, dla jednego pomieszczenia lub całego mieszkania.

  za pomocą aplikacji ZACOHome harmonogram można dowolnie modyfikować, sprawdzić postęp czyszczenia w czasie rzeczywistym oraz sprawdzić historię sprzątania. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany przy pomocy aplikacji możesz postawić jedną albo sporo wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota.

  Robot nie przekroczy ich podczas sprzątania. Z aplikacją wykluczysz miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać. Oznaczając np. Dywany nie musisz się już martwić o ich ewentualne zniszczenie podczas mycia - robot po prostu je ominie.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najszczególniejszej siły ssącej,skrupulatnie wydobyć wszystkie zanieczyszczenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz ponadto wyodrębnić robotowi powierzchnię, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja siły ssania i obrotu szczotek bocznych ZACO A10 pozwala na dostosowywanie mocy ssania z użyciem aplikacji. Błyskawicznie i wygodnie zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są niepokaźne i chcesz aby robot zachowywał się ciszej albo wręcz przeciwnie, gdy chcesz powiększyć siłę zbierania skażeń.

  Regulacja mocy odbywa się płynnie w zakresie 0-100%. Podobnie można dopasować szybkość obrotu szczotek bocznych do wymagań czyszczenia. Uruchamianie robota: Google Home i Amazon Alexa, pilot, przycisk ZACO A10 komfortowo uruchomisz i wyłączysz za pomocą sterowania głosowego Amazon Alexa i Google Home.

  Oprócz inteligentnego sterowania przy pomocy aplikacji ZACOHome albo sterowania głosowego realna jest również obsługa analogowa za pomocą przycisku sterowania na robocie albo przy pomocy pilota. Dwie wymienne turboszczotki sprawność odkurzania robota wynika z możliwości zastosowania jednej z dwóch szczotek centralnych.

  W zależności od rodzaju podłóg i zabrudzenia w robocie można używać szczotki całek silikonowej, albo mieszanej - włosia i silikonu. Po dstawka usprawniająca wjazd na stację ładującą W pakiecie znajduje się podstawka pod stację ładującą, od spodu zaopatrzona w silikonowe przyssawki, które przyczepiają się do podłogi uniemożliwiając przesuwanie stacji podczas wjazdu robota do ładowania.

  W pakiecie wraz z robotem ZACO A10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) pięć szmatek mopujących (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne ( silikonowa oraz z włosiem i silikonem) dodatkowy filtr HEPA stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi w języku polskim W GRATISIE otrzymujesz 3 warianty fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $901 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wspaniały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $902 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $903 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący szczególnie sugerowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW rozszerzY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony mają płyny do robotów Clean$904 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej producenta niezwykle skuteczne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny lśnienie, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo obszerniejszej objętości należy optymalnie obniżyć albo powiększyć liczba płynu) Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK, niezwykle progresywnA APLIKACJA Pilot sterujący TAK typ nawigacji 360° LDS SLAM Laser Maksymalna siła ssąca 2000 Pa Czas pracy 120 minut objętość zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE mocowane magnetycznie - możliwość regulacji prędkości obrotów Ciśnienie akustyczne 72 dB Regulacja siły ssania TAK - płynnie w zakresie 0-100% Czas ładowania do 350 min Waga z wyposażeniem 2,65 kg rozmiary (sz.

  x dł. X w.) 33 x 32 x 9,2 cm Moc kompletna 22 W UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy. Nie odkurza do rozładowania baterii.

  Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o dużej mocy ssania do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Zaco opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Zaco cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Zaco,
 • odkurzacze domowe Zaco jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Zaco, odkurzacz domowy Zaco cena, opinie o odkurzaczach domowych Zaco, ranking odkurzaczy domowych Zaco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *