Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Zaco. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Zaco. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Zaco,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Zaco. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Zaco, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Zaco A4S

Zaco A4S Najniższa Cena Online

Zaco A4S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A4S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny ZACO A4s sterowany zdalnie pilotem Jakie największe zalety posiada robot ZACO A4s $69 Odkurzanie i zamiatanie pokaźnych powierzchni dywanowych i twardych podłóg w progresywny sposób System czyszczenia CyclonePower (dwie szczotki boczne zamiatają brud pod centralną, rolkową szczotkę) Turboszczotka z włosia o profilu podwójnej litery,,V" - uniemożliwia nawijaniu się włosów i sierści Sterowanie pilotem - planowanie czasu pracy, zwiększania mocy ssącej i zmiana trybów pracy robota Pojemna bateria litowo-jonowa - gwarantuje do 140 minut pracy ciągłej, odkurzy powierzchnię do 200 m2!

  obfita objętość zbiornika na skażenia - aż 450 ml automatyczne ładowanie - wyszukiwanie i samoczynny powrót do bazy 5 trybów czyszczenia - w tym tryb Mini-room do czyszczenia drobnych pomieszczeń w krótszym czasie Możliwość rozszerzenia siły ssącej do 1000 Pa - skrupulatniejsze czyszczenie dywanów drobna wysokość (7,6 cm) zezwala na odkurzanie przestrzeni pod meblami.

  Czujniki ochrony przed upadkiem ze schodów innowacyjny design i szary tytanowy odcień CyklonePower - 3-stopniowy system odkurzania System czyszczenia CyclonePower w robocie ZACO A4s został tak zaprojektowany, by odkurzanie było jak najskuteczniejsze, a zarazem najłatwiejsze.

  konkretne szczotki boczne zamiatają brud do centrum - na ścieżkę czyszczenia, następnie centralna szczotka zbiera brud do otworu. Dzięki wysokiej sile ssącej, brud i skażenia zostają wessane do zbiornika na śmieci.

  Turboszczotka z włosia - wyjątkowy kształt podwójnej litery,,V" Specjalnie zaprojektowana szczotka z podwójnym włosiem w profilu litery V gwarantuje robotowi A4s obszerniejszą moc czyszczącą choćby o 50% niż konkurencyjne producenta.

  ogranicza splątanie włosów na szczotce i zatykanie otworu, jednocześnie usuwając więcej brudu, kurzu i okruchów z dywanów i podłóg. Sterowanie zdalne przy pomocy pilota Robot Zaco A4s jest dostarczany z pilotem sterującym robotem na odległość, bez konieczności wstawania i naciskania przycisków na odkurzaczu.

  Pilot umożliwia przełączanie trybów czyszczenia, zwiększanie siły ssania i programowanie czasu pracy robota ZACO A4s. Progresywne czujniki chronią odkurzacz i meble Robot sprzątający ZACO A4s wyposażony został w specjalne czujniki, które zapobiegają upadkom ze schodów oraz innym kolizjom - robot nie niszczy mebli.

  Niski robot precyzyjnie czyści powierzchnię pod meblami znikoma wysokość robotów sprzątających ZACO - tylko 7,6 cm dla robota A4s - pozwala na bezproblemowe odkurzanie pod sofami, łóżkami i innymi meblami.

  mnóstwo trybów czyszczenia robotem ZACO rozmaite tryby czyszczenia oznaczają, iż ZACO A4s jest samoczynnym odkurzaczem dopasowanym do rozmaitych potrzeb. Możesz wybierać pomiędzy trybem czyszczenia: według wcześniej zaprogramowanego harmonogramu automatycznego miejscowego krawędzi Mini-Room Robot z sporym zbiornikiem i skuteczną baterią litowo-jonową Pojemnik na skażenia o pojemności 450 ml oraz wielka objętość baterii pozwala robotowi ZACO A4s na odkurzanie przez ok.

  140 minut, co zapewnia do 200 m2 czystej powierzchni bez konieczności opróżniania pojemnika. Automatyczne ładowanie robota Robot sprzątający ZACO A4s gromadzi technologię samoczynnego dokowania i ładowania.

  Kiedy jego poziom baterii jest niski, A4s sam powróci do stacji ładującej. Odkurzacz automatyczny genialny do Twojego mieszkania Martwisz się, czy o dkurzacz samoczynny ZACO poradzi sobie z pokonywaniem uskoków na dywanach $70 Niepotrzebnie!

  Jego kółka genialnie poruszają się na zróżnicowanych rodzajach posadzek. W pakiecie wraz z robotem ZACO A4s otrzymasz: filtr wstępny filtr gąbkowy dwa filtry o wysokiej efektywności zbiornik na zanieczyszczenia cztery szczotki boczne (dwa komplety) turboszczotkę centralną z włosia bazę ładującą zasilacz czyścik instrukcję obsługi Konserwacja i używanie UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne elementy podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania NIE Sterowanie za pomocą aplikacji NIE Pilot sterujący TAK typ nawigacji Losowa Maksymalna siła ssąca 1000 Pa Czas pracy ok.

  140 minut objętość zbiornika 450 ml Szczotka centralna JEDNA - z włosia Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne poniżej 65 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania poniżej 5 godzin Waga z wyposażeniem 2,22 kg wymiary (sz.

  x dł. X w.


Zaco A10

Zaco A10 Najniższa Cena Online

Zaco A10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A10 robot z wibrującym mopem, nawigacją laserową i aplikacją do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota ZACO A10$900 nowoczesna aplikacja - pozwala na stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian i ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie.

  Zmieniając zbiornik, sam decydujesz, jak działa urządzenie Robot posiada mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje podczas pracy, dzięki temu czyści staranniej regulowanie przepływu roztworu przemywającego w trakcie mopowania - zezwala na zmniejszenie wilgotności na panelach, albo rozszerzenie na plamach System iDropping - podczas postoju robota zabezpiecza przed wylewaniem się wody zaopatrzony jest w laser 360 ° - skanuje pomieszczenie, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na zanieczyszczenia - zagwarantuje stałą siłę ssania Możliwość ustawienia jednostkowego harmonogramu pracy dla każdego wnętrza Możliwość regulacji szybkości obrotów szczotek bocznych - przypasowanie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Wystarczająco niski daje możliwość odkurzania pod meblami - 9,2 cm Robot cichy -> tylko 72 dB w trybie MAX Regulacja siły ssania bezstopniowo z aplikacji 0-100% Mata pod stacją dokującą - stabilne i precyzyjne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu otrzymujesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A10 - progresywne odkurzanie i mycie podłóg Wibrujący mop gwarantuje staranniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A10 to robot hybrydowy, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot wyekwipowany został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco rozszerza skuteczność mopowania. Wraz z robotem otrzymasz aż 5 nakładek do mycia! Regulacja namaczania mopa W robocie osiągalna jest zmiana stopnia namoczenia szmatki, dzięki temu tryb sprzątania dopasowany będzie do zabrudzeń i typu powierzchni.

  Aby tylko odświeżyć posadzki, starczy delikatne namoczenie, jednak gdy podłoga obszerniejsze zabrudzenia, wówczas należy ustawić intensywne namoczenie mopa. Dwukomorowy zbiornik na kurz - stała siła ssąca podczas odkurzania Robot ZACO A10 został wyposażony w nadzwyczajny dwukomorowy zbiornik.

  w trakcie odkurzania obszerniejsze skażenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz). Dzięki temu: do zbiornika nie przywierają sierść, włosy, brud robot ma stałą siłę ssącą niezależnie od zapełnienia zbiornika podmiana filtrów odbywa się z mniejszą częstotliwością podczas odkurzania w pomieszczeniu jest czystsze powietrze robot jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla alergików i właścicieli zwierząt domowych staranna, laserowa nawigacja to skanowanie przestrzeni, które gwarantuje staranne sprzątanie Robot ZACO A10 innowacyjny system nawigowania - zaopatrzony został w laser 3D 360 °, który skanuje całą swoją powierzchnią.

  Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, robot jeszcze dokładniej zeskanuje wnętrza, a informacje o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu precyzyjnemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na zarys liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki czemu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  Dzięki laserowi 3D robot wyjątkowo prędko i precyzyjnie zapamiętuje rozkład pomieszczeń i znajdujących się w nich mebli. Przed pierwszym wykorzystaniem robot powinien "zwiedzić" wszystkie wnętrza, żeby mógł zarysować mapę w aplikacji.

  dzięki czemu osiągalne będzie ustawianie przestrzeni do sprzątania, stawianie wirtualnych ścian, określanie powierzchni wykluczonych ze sprzątania, czy również ustawianie harmonogramu dla mocnych dni albo pomieszczeń.

  Laser pomocny jest także w omijaniu stałych przeszkód, a także tych, które pojawią się nagle na drodze robota. Odkurzacz nie klinuje się pod meblami, gdy przestrzeń pod nimi jest zbyt minimalna, ponieważ w ogóle się tam,, nie wciska".

  w sytuacji, gdy robot będzie wymagał doładowania podczas sprzątania - samoczynnie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, samoczynnie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Zaawansowana aplikacja na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota progresywna aplikacja mobilna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A10 za pomocą smartfona czy tableta oraz wykorzystanie wszelkich jego funkcji.

  Możliwość zapisania trzech najróżniejszych map w aplikacji Ta zaleta aplikacji nie oznacza wykorzystania tylko w mieszkaniu dwupoziomowym albo w piętrowym domu. Wykorzystasz ją również, choćby gdy posiadasz jedno piętro - zapisz trzy rozmaite mapy swojego mieszkania z innymi ustawieniami i decyduj, którą mapę uruchomisz danego dnia.

  jednostkowy harmonogram odkurzania dla każdego pomieszczenia Dzięki aplikacji możesz przygotować jednostkowy harmonogram sprzątania, czyli ustawić dni tygodnia i godziny, dla jednego pomieszczenia lub całego mieszkania.

  za pomocą aplikacji ZACOHome harmonogram można dowolnie modyfikować, sprawdzić postęp czyszczenia w czasie rzeczywistym oraz sprawdzić historię sprzątania. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany przy pomocy aplikacji możesz postawić jedną albo sporo wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota.

  Robot nie przekroczy ich podczas sprzątania. Z aplikacją wykluczysz miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać. Oznaczając np. Dywany nie musisz się już martwić o ich ewentualne zniszczenie podczas mycia - robot po prostu je ominie.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najszczególniejszej siły ssącej,skrupulatnie wydobyć wszystkie zanieczyszczenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz ponadto wyodrębnić robotowi powierzchnię, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja siły ssania i obrotu szczotek bocznych ZACO A10 pozwala na dostosowywanie mocy ssania z użyciem aplikacji. Błyskawicznie i wygodnie zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są niepokaźne i chcesz aby robot zachowywał się ciszej albo wręcz przeciwnie, gdy chcesz powiększyć siłę zbierania skażeń.

  Regulacja mocy odbywa się płynnie w zakresie 0-100%. Podobnie można dopasować szybkość obrotu szczotek bocznych do wymagań czyszczenia. Uruchamianie robota: Google Home i Amazon Alexa, pilot, przycisk ZACO A10 komfortowo uruchomisz i wyłączysz za pomocą sterowania głosowego Amazon Alexa i Google Home.

  Oprócz inteligentnego sterowania przy pomocy aplikacji ZACOHome albo sterowania głosowego realna jest również obsługa analogowa za pomocą przycisku sterowania na robocie albo przy pomocy pilota. Dwie wymienne turboszczotki sprawność odkurzania robota wynika z możliwości zastosowania jednej z dwóch szczotek centralnych.

  W zależności od rodzaju podłóg i zabrudzenia w robocie można używać szczotki całek silikonowej, albo mieszanej - włosia i silikonu. Po dstawka usprawniająca wjazd na stację ładującą W pakiecie znajduje się podstawka pod stację ładującą, od spodu zaopatrzona w silikonowe przyssawki, które przyczepiają się do podłogi uniemożliwiając przesuwanie stacji podczas wjazdu robota do ładowania.

  W pakiecie wraz z robotem ZACO A10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) pięć szmatek mopujących (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne ( silikonowa oraz z włosiem i silikonem) dodatkowy filtr HEPA stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi w języku polskim W GRATISIE otrzymujesz 3 warianty fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $901 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wspaniały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $902 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $903 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący szczególnie sugerowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW rozszerzY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony mają płyny do robotów Clean$904 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej producenta niezwykle skuteczne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny lśnienie, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo obszerniejszej objętości należy optymalnie obniżyć albo powiększyć liczba płynu) Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK, niezwykle progresywnA APLIKACJA Pilot sterujący TAK typ nawigacji 360° LDS SLAM Laser Maksymalna siła ssąca 2000 Pa Czas pracy 120 minut objętość zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE mocowane magnetycznie - możliwość regulacji prędkości obrotów Ciśnienie akustyczne 72 dB Regulacja siły ssania TAK - płynnie w zakresie 0-100% Czas ładowania do 350 min Waga z wyposażeniem 2,65 kg rozmiary (sz.

  x dł. X w.) 33 x 32 x 9,2 cm Moc kompletna 22 W UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy. Nie odkurza do rozładowania baterii.

  Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Zaco A9S

Zaco A9S Najniższa Cena Online

Zaco A9S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s robot z wibrującym mopem, kamerą, aplikacją i wirtualną ścianą do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony odkurzacza ZACO A9s $510 Robot posiada mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje w trakcie pracy, dzięki czemu czyści dokładniej Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie dostosowywanie przepływu roztworu przemywającego podczas mopowania - umożliwia zmniejszenie wilgotności na panelach, lub rozszerzenie na plamach zaopatrzony jest w kamerę - skanuje pokój, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Sterowany przy pomocy aplikacji Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie odkurzał Dwie wymienne szczotki centralne Inteligentna technika i-Voice - robot zawiadamia użytkownika o tym, co robi bezustanne skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia objętość zbiornika na zanieczyszczenia wynosi aż 600 ml Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot niezwykle cichy -> poniżej 60 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Dzięki czujnikom ruchu dostajesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem.

  Dwie funkcje robota 2w1 - do pracy na sucho i na mokro Wibrujący mop gwarantuje skrupulatniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Udoskonalony system mopowania - nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki temu staranniej przeciera zabrudzone podłogi.

  przy pomocy aplikacji możliwe jest dostosowywanie szybkości przepływu wody - tj. Stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 stopnie: nieznaczna liczba wody -> charakterystyczna -> pokaźna liczba wody). Aby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować optymalny zbiornik na wodę o obszerności 300 ml oraz doczepić załączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry.

  Dzięki systemowi do skanowania przestrzeni PanoView r obot nie ominie żadnego miejsca Dzięki kamerce, robot mapuje pokój. ZACO A9s skrupulatniej odkurzy - nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie wysprząta wnętrze.

  Nie będzie marnował baterii na powroty w to samo, odkurzone już miejsce. Dzięki tej nowoczesnej technologii Robot A9s wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem. Sterowanie zdalne z pomocą aplikacji na telefon Dzięki nowoczesnej aplikacji przenośnej, osiągalne jest sterowanie robotem ZACO A9s za pomocą smartfona czy tableta.

  Aplikacja pozwala na dodatek na: monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym (w aplikacji zarysowuje się trasa, którą robot pokonuje); zmianę trybu pracy (np. Z automatycznego na czyszczenie wzdłuż krawędzi); wyszukiwanie zagubionego w domu robota (robot wydaje wtedy sygnał dźwiękowy); zwiększanie siły ssącej z auto do MAX; monitorowanie historii pracy robota sprawdzanie stanu zużycia akcesoriów (szczotek, filtra, itp.) dostosowywanie szybkości przepływu wody w trakcie mopowania Ograniczanie przestrzeni - wirtualna ściana Do zestawu pomiędzy innymi dołączone jest urządzenie zwane wirtualną ścianą.

  Dzięki niemu możemy postawić przed robotem wirtualną barierę, której nigdy nie przekroczy. Będzie to przestrzeń, w której robot nie będzie odkurzał. W taki sposób można oddzielić miski dla zwierząt wypełnione wodą, czy miejsca na podłodze, w których znajdują się przedmioty, które odkurzacz mógłby wciągnąć.

  Jak działa wirtualna ściana$511 Czyszczenie każdej powierzchni dzięki wymiennym szczotkom Robot sprzątający A9s wyposażony jest w dwie szczotki centralne - do używania zamiennie. Szczotka z włosiem zezwala na skrupulatne zbieranie zanieczyszczeń i włosów z dywanów.

  Szczotka silikonowa genialnie czyści podłogi twarde, tj. Parkiet, panele, kafelki. Progresywna technologia i-Voice Robot powiadamia głosowo (w języku angielskim), co aktualnie robi albo czy wymaga uwagi. Opcja szczególnie przydatna w obszernych domach, kiedy odkurzacz samoczynny znika z pola widzenia.

  Regularne sprzątanie dzięki wcześniejszemu planowaniu W robocie ZACO A9s można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia. Urządzenie będzie się samoczynnie włączało (nawet podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.

  Harmonogram można ustawić za pomocą pilota lub aplikacji. Jak ustawić harmonogram$512 Robot z niezwykle obszernym zbiornikiem na skażenia Pojemnik na skażenia o obszerności 600 ml pozwala robotowi ZACO A9s na wykonywanie większej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  na dodatek mopowanie jest dłuższe niż w innych robotach - pojemnik 300 ml. Dokładne czyszczenie dzięki trójstopniowemu systemowi Dwie szczotki boczne zamiatają (robiąc aż 170 obrotów w ciągu minuty) skażenia z podłóg pod obrotową szczotkę centralną.

  nadzwyczajnie wymiatają także brud i kurz z krawędzi i rogów w pomieszczeniach. Centralna szczotka obraca się, zbierając brud i kurz do otworu w robocie. Solidna siła ssąca (do 1000 Pa) wciąga skategoryzowany brud do zbiornika na zanieczyszczenia.

  wyśmienity do Twojego mieszkania Robot ma zaledwie 7,6 cm wysokości. Łatwo dociera w trudno przystępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Poziom głośności robota wynosi mniej niż 63dB!

  na pewno nie obudzi śpiącego dziecka, ani nie wystraszy płochliwego zwierzaka domowego. 22 zestawy czujników i 4 tryby czyszczenia Dzięki starannym czujnikom unikniesz kolizji, robot "wychwyci" uskok, dzięki czemu nie spadnie ze schodów.

  Tryb automatyczny. Czyszczenie we wyodrębnionym miejscu (spot). Czyszczenie wzdłuż krawędzi. Czyszczenie z wykorzystaniem maksymalnej siły ssącej. W zestawie wraz z robotem ZACO A9s otrzymasz: filtr wstępny filtr gąbkowy dwa filtry o wysokiej produktywności dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia baterie do wirtualnej ściany baterie do pilota czyścik instrukcja obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 rodzaje fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $513 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - genialny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $514 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $515 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący nad wyraz rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty posiadają płyny do robotów Clean$516 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej producenta bardzo wydajne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny lśnienie, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub pokaźniejszej obszerności należy trafnie zmniejszyć albo zwiększyć liczba płynu) Konserwacja i wykorzystywanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK Pilot sterujący TAK rodzaj nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa Czas pracy do 120 minut pojemność zbiornika 600 ml - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne poniżej 60 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania poniżej 5 godzin Waga z wyposażeniem 2,5 kg rozmiary (sz.

  x dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc pełna 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zaco V80

Zaco V80 Najniższa Cena Online

Zaco V80 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco V80
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z funkcją mopowania ZACO V80 skuteczne odkurzanie całego mieszkania - planowanie trasy przy pomocy żyroskopu precyzyjny system planowania pracy dzięki wbudowanemu żyroskopowi. Robot ZACO V80 jeździ miejsce przy miejscu i nie wraca w już odkurzone powierzchnie.

  dzięki temu modułowi ponadto na bieżąco reaguje na przeszkody i koryguje trasę, osiągając maksimum efektywności. Ssawa bez szczotki obrotowej - koniec z wkręcającymi się włosami zanieczyszczenia wciągane są za pomocą ssawy.

  Robot nie posiada obrotowej szczotki centralnej. Uniemożliwia to wplątywaniu się i gromadzeniu włosów i zanieczyszczeń w dyszy i szczotce. Oznacza to również stabilną moc ssania, łatwą konserwację i wygodne czyszczenie włosów.

  Bezpieczne podłogi w trakcie mycia dzięki systemowi i-Dropping System i-Dropping równomiernie rozprowadza roztwór czyszczący i zapobiega rozlewaniu się wody, kiedy robot stoi. Dzięki temu minimalizuje zużycie wody i chroni podłogę i mechanizm urządzenia.

  pojemność zbiornika na wodę - 300 ml. Ruchoma konstrukcja i udoskonalona dysza ssąca konkretny silnik bezszczotkowy Nidec, duża siła ssąca i ruchoma dysza, utrzymująca bliski kontakt z podłożem to gwarancja nieprzeciętnych efektów odkurzania.

  nieprzeciętny do wielkich powierzchni i dla właścicieli zwierząt ze względu na nad wyraz znaczny zbiornik na skażenia Pojemnik na zanieczyszczenia o objętości 750 ml pozwala robotowi V80 na realizowanie pokaźniejszej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  Filtr o sporej powierzchni oczyszczającej wychwytuje kurz i widocznie oczyszcza powietrze. Tryby czyszczenia dostosowane do potrzeb Ustawianie harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia W robocie ZACO V80 można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia.

  Urządzenie będzie się automatycznie włączało (choćby w trakcie nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych. Wykończenie obudowy ze stopu aluminium opornego na wycieranie szybki dostęp do ustawień - mechaniczne przyciski na obudowie robota Na wyświetlaczu LCD wyświetlają się proste ikony dotyczące pracy urządzenia.

  ukazuje się także poziom naładowania baterii oraz godzina. Na obudowie znajdują się również mechaniczne przyciski. Można więc prosto zmienić tryb pracy urządzenia bez szukania pilota. Czyste powietrze, dzięki progresywnej trójwarstwowej filtracji pakiet czujników uniemożliwiających upadkom, wspomagających omijanie przeszkód automatyczny powrót na stację ładującą Bogaty pakiet ZACO V80 - stacja ładująca - zasilacz - zbiornik do pracy na mokro - zbiornik do pracy na sucho - 2 x ściereczka z mikrofibry - 4 x szczotki boczne - 2 x filtr o wysokiej produktywności - pilot - czyścik - instrukcja obsługi w języku polskim - 2 x bateria AAA UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej poprzez niego trasy.

  Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia może skończyć się choćby po kilku minutach. Kleen Blue Star 200 ml - mistrzowski środek do robotów mopujących, a także do ogólnego użytku w gospodarstwie domowym dzięki temu płynowi rozszerzysz skuteczność swego robota czyszczącego.

  200 ml koncentratu Blue Star = 40L roztworu czyszczącego (0,5%) 200 ml koncentratu Blue Star = 80L roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Blue Star wystarcza na ok. 100 cykli mopowania za pomocą Robota ZACO V80, V85, ILIFE V8s.

  Sposób użycia roztworu w robotach Napełnij pipetę załączoną do zestawu koncentratem Blue Star - 2 ml i dolej do zbiornika z wodą (roztwór 0,5%). Sposób użycia roztworu (czyszczenie ogólne w gosp. Domowym) Do czyszczenia ogólnego w gospodarstwie domowym (mycie okien, podłóg, mebli, itp.) należy zastosować rozcieńczonego roztworu w proporcji 1:200 (5 ml środka Blue Star na 1 L wody).

  Przy silnych zanieczyszczeniach można powiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Rozcieńczony artykuł należy za każdym razem spryskać na szmatkę, nie na czyszczoną powierzchnię. Stosować z wodą o temperaturze pokojowej.

  użytkowanie nierozcieńczonego koncentratu Środek Blue Star jest genialny w walce ze śladami po atramencie, długopisie, czy gumie. By wyczyścić tego rodzaju zanieczyszczenia należy nakręcić na butelkę z nierozcieńczonym roztworem czyszczącym Blue Star spryskiwacz, rozpylić artykuł na zanieczyszczone miejsce i odczekać ok.

  3 min. Następnie wytrzeć zwilżoną szmatką. W razie potrzeby, czynność można powtórzyć. Podstawowe atuty środka do czyszczenia Kleen Blue Star: - sugerowany do robotów mopujących niemal każdej producenta.

  - wytworzony przez markę Kleen, jedną z najkorzystniejszych w dziedzinie chemii przemysłowej. - fachowy, przemysłowy środek Kleen Blue Star poradzi sobie o dużo lepiej z brudem, niżeli domowa chemia czyszcząca.

  Jest doskonały do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, tj.: toalety, zabezpieczony parkiet, linoleum, szyby, ceramika, metal, płytka podłogowa, guma, kamień, PCV, itp. - Preparat Kleen Blue Star ma właściwości pielęgnacyjne, nie niszczy choćby najdelikatniejszych powierzchni.

  - Jest nad wyraz wydajny - do czyszczenia np. Podłóg zaleca się dodać ok. 5ml środka na 1l wody! - Dzięki zawartości mikroemulsji wzmocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju.

  usuwa - skomplikowanE DO USUNIĘCIA - ŚLADY PO GUMIE, ATRAMENCIE I DŁUGOPISIE! - Czyści gruntownie i momentalnie wysycha, nie pozostawiając śladów, nadaje blask i pozostawia miły zapach! - Kleen Blue Star może być wykorzystywany także do mycia sprzętów i linii produkcyjnych w przemyśle przetwórstwa spożywczego.

  W pakiecie znajdują się: - 200ml koncentratu Blue Star - pipeta 2 ml do nabierania koncentratu marka KLEEN PURGATIS to 128-letnia tradycja w wytwarzaniu produktów najwyższej jakości, doświadczenie i wiedza w wytwarzaniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zaimplementowaniu.


Zaco V6

Zaco V6 Najniższa Cena Online

Zaco V6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco V6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

Zaco A10S

Zaco A10S Najniższa Cena Online

Zaco A10S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A10S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

Zaco A9S PRO

Zaco A9S PRO Najniższa Cena Online

Zaco A9S PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S PRO
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s PRO robot z wibrującym mopem, kamerą i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota ZACO A9s PRO$719 nowoczesna aplikacja w języku polskim - umożliwia stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian, a także ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie Robot posiada mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje w trakcie pracy, dzięki temu czyści skrupulatniej dostosowywanie przepływu roztworu myjącego w trakcie mopowania - pozwala na zmniejszenie wilgotności na panelach, albo rozszerzenie na plamach zaopatrzony jest w kamerę - skanuje pokój, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na skażenia - zapewnia stałą siłę ssania Inteligentna technologia i-Voice - robot powiadamia użytkownika o tym, co robi bezustanne skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia indywidualnego harmonogramu pracy dla każdego pomieszczenia Możliwość regulacji prędkości obrotów szczotek bocznych - dobranie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot niezwykle cichy -> poniżej 68 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Mata pod stacją dokującą - jednostajne i staranne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu dostajesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A9s PRO - nowoczesne sprzątanie i mycie podłóg Wibrujący mop gwarantuje dokładniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s PRO to oferta robota, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot zaopatrzony został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco powiększa produktywność mopowania. Robot A9s PRO jest cięższy aniżeli poprzedni model A9s. Zatem wywiera pokaźniejszy nacisk na podłogę podczas mycia - to ponadto sprawia pokaźniejszą wydajność robota.

  Dwukomorowy zbiornik na kurz - jeszcze c zystsze powietrze w trakcie odkurzania Robot ZACO A9s PRO został wyekwipowany w nowy, dwukomorowy zbiornik. Większe zanieczyszczenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz).

  dzięki czemu w środku zbiornika zachowany jest za każdym razem adekwatny przepływ powietrza, a tym samym zachowana jest wysoka siła ssąca niezależnie od poziomu napełnienia pojemnika. Nowoczesna technologia skanowania przestrzeni PanoView CV-SLAM gwarantuje dokładne mopowanie Robot ZACO A9s PRO zaawansowany system nawigowania - zaopatrzony został w szerokokątną kamerę i żyroskop oraz lepsze technologie CV-SLAM i PanoView.

  Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, robot jeszcze skrupulatniej zeskanuje wnętrza, a dane o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki czemu starannemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na zarys liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki czemu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  w przypadku, gdy robot będzie wymagał doładowania podczas sprzątania - automatycznie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, automatycznie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Progresywna aplikacja na telefon - pokaźniejsza funkcjonalność robota nowoczesna aplikacja przenośna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A9s PRO przy pomocy smartfona czy tableta.

  Aplikacja umożliwia ustalenie położenia i trasy robota na mapie w czasie rzeczywistym. To umożliwia bieżąco zmienić trasę, odciąć strefę lub zwiększyć siłę ssącą. Możliwość zapisania trzech rozmaitych map w aplikacji To kolejna zaleta posiadania aplikacji.

  Jeżeli posiadasz mieszkanie dwupoziomowe lub mieszkasz w piętrowym domu - starczy przenieść stację dokującą i robota, żeby w pełni korzystać z nowej mapy pracy odkurzacza. Jednostkowy harmonogram odkurzania dla każdego wnętrza Dzięki aplikacji możesz ustawić dni tygodnia i godziny, w których robot ma odkurzać konkretne pomieszczenia.

  Jeśli Twoja sypialnie nie musi być codziennie odkurzana, albo korytarz i kuchnia wymagają częstego sprzątania - aplikacja pozwala na elastyczne sprzątanie. Robot będzie pracował w czasie, kiedy Tobie to najistotniej odpowiada.

  Bądź kreatywny, eksperymentuj i dopasuj pracę ZACO A9s PRO do swoich potrzeb. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany Z aplikacją wykluczysz na mapie ZACO miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać.

  Możesz postawić jedną lub sporo wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota. Nie przekroczy ich w trakcie sprzątania. Odgrodź w ten sposób pomieszczenia, w których nie chcesz odkurzać.

  Z nową funkcją Carpet Zone, możesz zaznaczyć miejsca, w których znajdują się dywany w domu. Podczas mopowania robot je pominie. Nie musisz się więc martwić o ewentualne uszkodzenie i zmoczenie dywanów.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najmocniejszej siły ssącej,dokładnie wydobyć wszystkie skażenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz wyznaczyć robotowi powierzchnię w Twoim mieszkaniu, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja szybkości obrotów szczotek bocznych Kiedy Twój pupil rozsypie karmę, a szczotki kręcą się zbyt szybko, nie wszystkie kawałki zostają zgromadzone pod szczotkę główną. To żaden problem! dostosuj samodzielnie szybkość szczotek bocznych do swoich potrzeb i rodzaju zanieczyszczeń.

  regulowanie mocy ssania i poziomu nawilżenia mopa myjącego Model A9s PRO pozwala na regulowanie mocy ssania z zastosowaniem aplikacji albo pilota. Szybko i komfortowo zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są minimalne i chcesz aby robot zachowywał się ciszej lub wręcz przeciwnie, gdy chcesz zwiększyć siłę zbierania zanieczyszczeń.

  Z aplikacją ZACOHome zmienisz stopnień nawilżenia ściereczki mopującej - przypasujesz przepływ wody do stopnia zabrudzenia i typu powierzchni. Kiedy planujesz tylko codzienne,,odświeżenie" paneli podłogowych - starczy nieduża liczba wody.

  Do umycia płytek tarasowych, warto jednak zwiększyć nawilżenie ściereczki dla wydajniejszego mopowania. Przystępne pokonywanie przeszkód - małe rozmiary i off-roadowe koła Robot A9s PRO jest wyjątkowo niski, ma jedynie 7,6 cm wysokości.

  dzięki czemu łatwo dociera w trudno dostępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Robot bez problemu pokonuje różnice w wysokości posadzek aż 2 cm. Z pomocą kół terenowych bez problemu wjedzie na każdy dywan i próg.

  Jeszcze lepsza stabilizacja bazy ładującej Robot ZACO A9s PRO ma matę stabilizującą bazę, do której robot wjeżdża w celu naładowania baterii. Dzięki silikonowym przyssawkom na spodzie maty, stacja ładująca nie przesuwa się.

  Jest to dopełniające usprawnienie względem swego poprzednika, ZACO A9s. Jak ustawić harmonogram$720 Jak działa wirtualna ściana$721 W zestawie wraz z robotem ZACO A9s PRO otrzymasz: dodatkowy filtr HEPA dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE dostajesz 3 typy mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $722 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - idealny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $723 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $724 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący szczególnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony mają płyny do robotów Clean$725 polecane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy wyjątkowo produktywne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo większej pojemności należy optymalnie ograniczyć lub powiększyć ilość płynu) Konserwacja i wykorzystywanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne elementy podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK wariant nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa - stała siła ssąca, niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika Czas pracy do 110 minut objętość zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE - możliwość regulacji szybkości obrotów Ciśnienie akustyczne poniżej 68 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania ok.

  5 godzin Waga z wyposażeniem 3,1 kg rozmiary (sz. X dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc całkowita 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Swan. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Zaco opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Zaco cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Zaco,
 • odkurzacze domowe Zaco jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Zaco, odkurzacz domowy Zaco cena, opinie o odkurzaczach domowych Zaco, ranking odkurzaczy domowych Zaco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.