Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Zaco. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Zaco. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Zaco,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Zaco. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Zaco, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Zaco A9S

Zaco A9S Najniższa Cena Online

Zaco A9S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s robot z wibrującym mopem, kamerą, aplikacją i wirtualną ścianą do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony odkurzacza ZACO A9s $510 Robot posiada mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje w trakcie pracy, dzięki czemu czyści dokładniej Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie dostosowywanie przepływu roztworu przemywającego podczas mopowania - umożliwia zmniejszenie wilgotności na panelach, lub rozszerzenie na plamach zaopatrzony jest w kamerę - skanuje pokój, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Sterowany przy pomocy aplikacji Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie odkurzał Dwie wymienne szczotki centralne Inteligentna technika i-Voice - robot zawiadamia użytkownika o tym, co robi bezustanne skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia objętość zbiornika na zanieczyszczenia wynosi aż 600 ml Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot niezwykle cichy -> poniżej 60 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Dzięki czujnikom ruchu dostajesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem.

  Dwie funkcje robota 2w1 - do pracy na sucho i na mokro Wibrujący mop gwarantuje skrupulatniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Udoskonalony system mopowania - nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki temu staranniej przeciera zabrudzone podłogi.

  przy pomocy aplikacji możliwe jest dostosowywanie szybkości przepływu wody - tj. Stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 stopnie: nieznaczna liczba wody -> charakterystyczna -> pokaźna liczba wody). Aby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować optymalny zbiornik na wodę o obszerności 300 ml oraz doczepić załączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry.

  Dzięki systemowi do skanowania przestrzeni PanoView r obot nie ominie żadnego miejsca Dzięki kamerce, robot mapuje pokój. ZACO A9s skrupulatniej odkurzy - nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie wysprząta wnętrze.

  Nie będzie marnował baterii na powroty w to samo, odkurzone już miejsce. Dzięki tej nowoczesnej technologii Robot A9s wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem. Sterowanie zdalne z pomocą aplikacji na telefon Dzięki nowoczesnej aplikacji przenośnej, osiągalne jest sterowanie robotem ZACO A9s za pomocą smartfona czy tableta.

  Aplikacja pozwala na dodatek na: monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym (w aplikacji zarysowuje się trasa, którą robot pokonuje); zmianę trybu pracy (np. Z automatycznego na czyszczenie wzdłuż krawędzi); wyszukiwanie zagubionego w domu robota (robot wydaje wtedy sygnał dźwiękowy); zwiększanie siły ssącej z auto do MAX; monitorowanie historii pracy robota sprawdzanie stanu zużycia akcesoriów (szczotek, filtra, itp.) dostosowywanie szybkości przepływu wody w trakcie mopowania Ograniczanie przestrzeni - wirtualna ściana Do zestawu pomiędzy innymi dołączone jest urządzenie zwane wirtualną ścianą.

  Dzięki niemu możemy postawić przed robotem wirtualną barierę, której nigdy nie przekroczy. Będzie to przestrzeń, w której robot nie będzie odkurzał. W taki sposób można oddzielić miski dla zwierząt wypełnione wodą, czy miejsca na podłodze, w których znajdują się przedmioty, które odkurzacz mógłby wciągnąć.

  Jak działa wirtualna ściana$511 Czyszczenie każdej powierzchni dzięki wymiennym szczotkom Robot sprzątający A9s wyposażony jest w dwie szczotki centralne - do używania zamiennie. Szczotka z włosiem zezwala na skrupulatne zbieranie zanieczyszczeń i włosów z dywanów.

  Szczotka silikonowa genialnie czyści podłogi twarde, tj. Parkiet, panele, kafelki. Progresywna technologia i-Voice Robot powiadamia głosowo (w języku angielskim), co aktualnie robi albo czy wymaga uwagi. Opcja szczególnie przydatna w obszernych domach, kiedy odkurzacz samoczynny znika z pola widzenia.

  Regularne sprzątanie dzięki wcześniejszemu planowaniu W robocie ZACO A9s można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia. Urządzenie będzie się samoczynnie włączało (nawet podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.

  Harmonogram można ustawić za pomocą pilota lub aplikacji. Jak ustawić harmonogram$512 Robot z niezwykle obszernym zbiornikiem na skażenia Pojemnik na skażenia o obszerności 600 ml pozwala robotowi ZACO A9s na wykonywanie większej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  na dodatek mopowanie jest dłuższe niż w innych robotach - pojemnik 300 ml. Dokładne czyszczenie dzięki trójstopniowemu systemowi Dwie szczotki boczne zamiatają (robiąc aż 170 obrotów w ciągu minuty) skażenia z podłóg pod obrotową szczotkę centralną.

  nadzwyczajnie wymiatają także brud i kurz z krawędzi i rogów w pomieszczeniach. Centralna szczotka obraca się, zbierając brud i kurz do otworu w robocie. Solidna siła ssąca (do 1000 Pa) wciąga skategoryzowany brud do zbiornika na zanieczyszczenia.

  wyśmienity do Twojego mieszkania Robot ma zaledwie 7,6 cm wysokości. Łatwo dociera w trudno przystępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Poziom głośności robota wynosi mniej niż 63dB!

  na pewno nie obudzi śpiącego dziecka, ani nie wystraszy płochliwego zwierzaka domowego. 22 zestawy czujników i 4 tryby czyszczenia Dzięki starannym czujnikom unikniesz kolizji, robot "wychwyci" uskok, dzięki czemu nie spadnie ze schodów.

  Tryb automatyczny. Czyszczenie we wyodrębnionym miejscu (spot). Czyszczenie wzdłuż krawędzi. Czyszczenie z wykorzystaniem maksymalnej siły ssącej. W zestawie wraz z robotem ZACO A9s otrzymasz: filtr wstępny filtr gąbkowy dwa filtry o wysokiej produktywności dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia baterie do wirtualnej ściany baterie do pilota czyścik instrukcja obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 rodzaje fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $513 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - genialny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $514 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $515 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący nad wyraz rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty posiadają płyny do robotów Clean$516 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej producenta bardzo wydajne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny lśnienie, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub pokaźniejszej obszerności należy trafnie zmniejszyć albo zwiększyć liczba płynu) Konserwacja i wykorzystywanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK Pilot sterujący TAK rodzaj nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa Czas pracy do 120 minut pojemność zbiornika 600 ml - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne poniżej 60 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania poniżej 5 godzin Waga z wyposażeniem 2,5 kg rozmiary (sz.

  x dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc pełna 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eufy. Ranking TOP10 modeli

Zaco V80

Zaco V80 Najniższa Cena Online

Zaco V80 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco V80
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z funkcją mopowania ZACO V80 skuteczne odkurzanie całego mieszkania - planowanie trasy przy pomocy żyroskopu precyzyjny system planowania pracy dzięki wbudowanemu żyroskopowi. Robot ZACO V80 jeździ miejsce przy miejscu i nie wraca w już odkurzone powierzchnie.

  dzięki temu modułowi ponadto na bieżąco reaguje na przeszkody i koryguje trasę, osiągając maksimum efektywności. Ssawa bez szczotki obrotowej - koniec z wkręcającymi się włosami zanieczyszczenia wciągane są za pomocą ssawy.

  Robot nie posiada obrotowej szczotki centralnej. Uniemożliwia to wplątywaniu się i gromadzeniu włosów i zanieczyszczeń w dyszy i szczotce. Oznacza to również stabilną moc ssania, łatwą konserwację i wygodne czyszczenie włosów.

  Bezpieczne podłogi w trakcie mycia dzięki systemowi i-Dropping System i-Dropping równomiernie rozprowadza roztwór czyszczący i zapobiega rozlewaniu się wody, kiedy robot stoi. Dzięki temu minimalizuje zużycie wody i chroni podłogę i mechanizm urządzenia.

  pojemność zbiornika na wodę - 300 ml. Ruchoma konstrukcja i udoskonalona dysza ssąca konkretny silnik bezszczotkowy Nidec, duża siła ssąca i ruchoma dysza, utrzymująca bliski kontakt z podłożem to gwarancja nieprzeciętnych efektów odkurzania.

  nieprzeciętny do wielkich powierzchni i dla właścicieli zwierząt ze względu na nad wyraz znaczny zbiornik na skażenia Pojemnik na zanieczyszczenia o objętości 750 ml pozwala robotowi V80 na realizowanie pokaźniejszej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  Filtr o sporej powierzchni oczyszczającej wychwytuje kurz i widocznie oczyszcza powietrze. Tryby czyszczenia dostosowane do potrzeb Ustawianie harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia W robocie ZACO V80 można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia.

  Urządzenie będzie się automatycznie włączało (choćby w trakcie nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych. Wykończenie obudowy ze stopu aluminium opornego na wycieranie szybki dostęp do ustawień - mechaniczne przyciski na obudowie robota Na wyświetlaczu LCD wyświetlają się proste ikony dotyczące pracy urządzenia.

  ukazuje się także poziom naładowania baterii oraz godzina. Na obudowie znajdują się również mechaniczne przyciski. Można więc prosto zmienić tryb pracy urządzenia bez szukania pilota. Czyste powietrze, dzięki progresywnej trójwarstwowej filtracji pakiet czujników uniemożliwiających upadkom, wspomagających omijanie przeszkód automatyczny powrót na stację ładującą Bogaty pakiet ZACO V80 - stacja ładująca - zasilacz - zbiornik do pracy na mokro - zbiornik do pracy na sucho - 2 x ściereczka z mikrofibry - 4 x szczotki boczne - 2 x filtr o wysokiej produktywności - pilot - czyścik - instrukcja obsługi w języku polskim - 2 x bateria AAA UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej poprzez niego trasy.

  Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia może skończyć się choćby po kilku minutach. Kleen Blue Star 200 ml - mistrzowski środek do robotów mopujących, a także do ogólnego użytku w gospodarstwie domowym dzięki temu płynowi rozszerzysz skuteczność swego robota czyszczącego.

  200 ml koncentratu Blue Star = 40L roztworu czyszczącego (0,5%) 200 ml koncentratu Blue Star = 80L roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Blue Star wystarcza na ok. 100 cykli mopowania za pomocą Robota ZACO V80, V85, ILIFE V8s.

  Sposób użycia roztworu w robotach Napełnij pipetę załączoną do zestawu koncentratem Blue Star - 2 ml i dolej do zbiornika z wodą (roztwór 0,5%). Sposób użycia roztworu (czyszczenie ogólne w gosp. Domowym) Do czyszczenia ogólnego w gospodarstwie domowym (mycie okien, podłóg, mebli, itp.) należy zastosować rozcieńczonego roztworu w proporcji 1:200 (5 ml środka Blue Star na 1 L wody).

  Przy silnych zanieczyszczeniach można powiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Rozcieńczony artykuł należy za każdym razem spryskać na szmatkę, nie na czyszczoną powierzchnię. Stosować z wodą o temperaturze pokojowej.

  użytkowanie nierozcieńczonego koncentratu Środek Blue Star jest genialny w walce ze śladami po atramencie, długopisie, czy gumie. By wyczyścić tego rodzaju zanieczyszczenia należy nakręcić na butelkę z nierozcieńczonym roztworem czyszczącym Blue Star spryskiwacz, rozpylić artykuł na zanieczyszczone miejsce i odczekać ok.

  3 min. Następnie wytrzeć zwilżoną szmatką. W razie potrzeby, czynność można powtórzyć. Podstawowe atuty środka do czyszczenia Kleen Blue Star: - sugerowany do robotów mopujących niemal każdej producenta.

  - wytworzony przez markę Kleen, jedną z najkorzystniejszych w dziedzinie chemii przemysłowej. - fachowy, przemysłowy środek Kleen Blue Star poradzi sobie o dużo lepiej z brudem, niżeli domowa chemia czyszcząca.

  Jest doskonały do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, tj.: toalety, zabezpieczony parkiet, linoleum, szyby, ceramika, metal, płytka podłogowa, guma, kamień, PCV, itp. - Preparat Kleen Blue Star ma właściwości pielęgnacyjne, nie niszczy choćby najdelikatniejszych powierzchni.

  - Jest nad wyraz wydajny - do czyszczenia np. Podłóg zaleca się dodać ok. 5ml środka na 1l wody! - Dzięki zawartości mikroemulsji wzmocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju.

  usuwa - skomplikowanE DO USUNIĘCIA - ŚLADY PO GUMIE, ATRAMENCIE I DŁUGOPISIE! - Czyści gruntownie i momentalnie wysycha, nie pozostawiając śladów, nadaje blask i pozostawia miły zapach! - Kleen Blue Star może być wykorzystywany także do mycia sprzętów i linii produkcyjnych w przemyśle przetwórstwa spożywczego.

  W pakiecie znajdują się: - 200ml koncentratu Blue Star - pipeta 2 ml do nabierania koncentratu marka KLEEN PURGATIS to 128-letnia tradycja w wytwarzaniu produktów najwyższej jakości, doświadczenie i wiedza w wytwarzaniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zaimplementowaniu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zaco V6

Zaco V6 Najniższa Cena Online

Zaco V6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco V6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

Zaco v4

Zaco v4 Najniższa Cena Online

Zaco v4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco v4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iLife V4 ILife V4 to progresywny inteligentny odkurzacz, który łączy wysoką moc czyszczenia i przyjazną dla użytkownika obsługę.Dzięki inteligentnym czujnikom i pomysłowej konstrukcji może swobodnie poruszać się po Twoim domu, pozostawiając Ci więcej czasu na to, co lubisz.

  Skuteczność sprzątania wydajna moc ssania i wąska konstrukcja powodują, iż robot jest w stanie likwidować brud choćby z najtrudniejszych zakamarków. W trybie Max żaden kurz, piasek, czy włosy nie stanowią przeszkody nie do wciągnięcia.

  Po jego aktywacji przy pomocy jednego przycisku sprawność sprzątania zostanie rozszerzona do maksimum. Przy tym dokładnie zaprojektowany portowi zapewnia, że można wciągać te zanieczyszczenia bez obaw o zatykanie się otworu.

  pakiet czujników aby zapewnić płynną pracę w złożonym środowisku, V4 został wyekwipowany w szeroką gamę czujników, takich jak, czujnik wykrywania przeszkód, detektor wykrywania krawędzi i narożników. Zróżnicowane tryby pracy Do dyspozycji są 4 tryby sprzątania, żeby robot mógł przystosować się do każdych warunków.

  Przełączaj między nimi łatwo za pomocą pilota sterowania. Tryb Auto w całości automatyzuje sprzątania, natomiast Spot zaprojektowany jest do sprzątania wyróznionych obszarów. Tryb Edge pozwala na natomiast sprzątanie krawędzi i narożników.

  W trybie Max V4 pracuje z maksymalną mocą. Zautomatyzuj sprzątanie Dzięki funkcji planowania sprzątania, urządzenie posprząta pomieszczenie o danej godzinie w danym dniu. Po rozładowaniu akumulatora do niskiego poziomu robot samodzielnie uda się do stacji ładującej, aby po naładowaniu wznowić sprzątanie wg harmonogramu.

  Dotrzyj wszędzie Dzięki specjalnie zaprojektowanym kołom, V4 może łatwo przejechać poprzez próg drzwiowy albo dywan. Dodatkowo, rozmiary i design urządzenie zezwalają na produktywne sprzątanie choćby w trudno przystępnych miejscach, np.

  pod meblami. W komplecie iLife V4 HEPA x2 Ładowarka Stacja ładująca Szczotki Dwustronne szczotki Instrukcja obsługi Specyfikacja Masa 2,16 kg rozmiary 300 x 300 x 77 cm Czas ładowania Ok. 180 min. Czas sprzątania Do 90 min.

  typ przycisków Mechaniczny Akumulator 2600 mAh Maks. Wysokość wzniesienia 12 mm Podłoże Kafelki, panele, dywany Napięcie robocze 14,4 V - 14,8 V

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe iRobot. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Zaco opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Zaco cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Zaco,
 • odkurzacze domowe Zaco jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Zaco, odkurzacz domowy Zaco cena, opinie o odkurzaczach domowych Zaco, ranking odkurzaczy domowych Zaco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *