Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pojemność do 1.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 1.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami zbiornik do 1.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane parametry  Moc [W] 650 W
  wariant Bezworkowy
  Poziom hałasu [dB] 79 dB
  Zasięg pracy [m] 9 m
  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby:
  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu.
  2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu przez znaczny otwór z przodu.
  3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.


  Łączenie ActiveLock

  Łączenie ActiveLock nietrudny montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątaniae


  Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu

  produkowany dla osób wymagających wyższego poziomu higieny, w szczególności dla alergików.


  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia produktywne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.


  szerokie koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

  duże koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania.


  proste opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i gładkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.


  PHILIPS FC9330/09

  Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact oferuje wysoką skuteczność przy minimum wysiłku. TechnikaPowerCyclone 5 powiększa wydajność, a nasadka TriActive sprawnie usuwa kurz niezależnie od typu podłogi.Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  VCC301 CYKLON BEZWORKOWY

  Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo polepsza także jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza.

  Model VCC301 producenta Blaupunkt został zaprojektowany i stworzony po to, by każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
  Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii poprzez urządzenie do jego produktywności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz cechuje się niezwykle wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najistotniej efektywnych modelach, jest z zasady wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera dodatkowo kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa efektywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o sprawności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie bardzo docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak korzystnie zbiera kurz,także czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Nieprzeciętną wydajność urządzenia eksponuje wykorzystanie najbardziej innowacyjnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA
  Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu niedużych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca jak np. Powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dopasować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem.

  dodatkowe AKCESORIA
  W pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które staranne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCC301 producenta Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swojemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu równocześnie wymagającym użytkownikom, szanującym sobie z reguły funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią na dodatek miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.

  AKCESORIA WYMIENNE
  Wymienny pakiet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016. Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności używania odkurzacza).  EAN: 5901750501739
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: BLAUPUNKT VCC301
  rodzaj: Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy
  Moc: 700 W
  Poziom hałasu: 77 dB
  Worek: Brak worka
  pojemność: 1.2 l
  Filtr: HEPA 13
  Długość przewodu: 5 m
  System parkowania: poziomy
  Funkcje: Uchwyt
  Akcesoria w pakiecie: - Ssawko-szczotka uniwersalna- Ssawka rodzaju pędzel- Ssawka szczelinowa- Metalowa rura teleskopowa
  Kolor: Szary
  wymiary: 342 x 252 x 222 mm
  Waga: 4.6 kg

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Dyson. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie unosi włosie dywanu w celu precyzyjnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa większe cząsteczki brudu poprzez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza nieszablonowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje wydajne odkurzanie w dwóch sprawnych krokach: 1) Powietrze prędko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).


Hoover XP81 XP25011

Hoover XP81 XP25011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP25011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP25011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  HOOVER XARION PRO XP81 XP25011
  Jeśli jesteś alergikiem i zależy Ci na perfekcyjnie czystym powietrzu w domu, masz psa albo kota lub po prostu chcesz, aby Twój dom błyszczał czystością wybierz odkurzacz Hoover 4A Xarion Pro, który likwiduje aż do 99,98% kurzu i alergenów.
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa sprawności czyszczenia podłóg twardych: A
  • Klasa skuteczności czyszczenia dywanów: A
  • Klasa reemisji kurzu: A
  • Roczne zużycie energii: 27 kWh
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Airvolution™ & technika multicyklonowa bez straty mocy ssania
  • 2x zmywalny filtr HEPA
  • Teleskopowa rura
  • Szczotka uniwersalna
  • Szczotka do dywanów Optimax
  • Szczotka do parkietu Parquet Extra
  • Mini turbo szczotka z jonami srebra
  • Stała moc ssania
  • Uchwyt z regulatorem
  • pojemność zbiornika: 1,5 l
  • Obrotowe miękkie kółka 360°
  • 'Akcesoria umiejscowione na rurze: szczelinówka, szczotka do kurzu'
  • Zasięg pracy: 9 m
  Multicyklonowa technologia Airvolution™
  perfekcyjnie czyste podłogi, dywany i powietrze w Twoim domu? To realne dzięki progresywnej technice multicyklonowej Airvolution™, która zagwarantuje maksymalną separację kurzu. Wykonana w środku odkurzacza siła odśrodkowa oddziela choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia, a podwójny filtr HEPA zatrzymuje choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i alergeny, co zapewnia genialnie czyste powietrze w pomieszczeniu.
  przez cały czas odkurzania Xarion Pro utrzymuje stałą moc ssania bez względu na stopień zapełnienia zbiornika.
  System nieskomplikowanego opróżniania pojemnika
  Jeśli jesteś alergikiem, szczególnym wyzwaniem staje się opróżnianie zbiornika na kurz. Dlatego odkurzacz Xarion Pro to rozwiązanie dla Ciebie. Specjalna konstrukcja nietrudne przeniesienie i higieniczne opróżnienie zbiornika bez konieczności kontaktu z kurzem. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, aby w prosty sposób pozbyć się zabrudzeń.
  4 × klasa A
  Dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro zagwarantuje maksymalną sprawność sprzątania i czyste powietrze przy zmniejszonym zużyciu energii.
  Klasa energetyczna – A
  nowoczesny odkurzacz Hoover z pojemnym workiem i dużą mocą ssania sprawnie pochłania kurz i zużywa zaledwie 28 kWh energii na rok. To mniej niżeli komputer stacjonarny w ciągu jednego miesiąca. Gwarantuje aż do 50% udoskonaloną efektywność w porównaniu ze starszymi, konwencjonalnymi modelami o dużej mocy.
  Klasa wydajności czyszczenia podłóg twardych – A
  Panele, terakota, deski drewniane – bez względu na to, z jakiego materiału jest stworzona podłoga w Twoim domu, za każdym razem będzie rewelacyjnie posprzątana. Klasa sprawności A zagwarantuje zbieranie skażeń z podłóg twardych na najwyższym poziomie, bo aż 111% (odkurzacz usuwa kurz także po bokach szczotki).
  Klasa wydajności czyszczenia dywanów – A
  świetnie czyste dywany? To możliwe, nawet jeśli masz w domu zwierzęta i musisz likwidować ich sierść. Starczy, że wybierzesz odkurzacz taki jak Hoover 4A z najwyższą klasą produktywności czyszczenia dywanów. Aż 91% skuteczności zbierania kurzu.
  Klasa reemisji kurzu – A
  Czyste i pozbawione alergenów powietrze to najkorzystniejsze, co możesz podarować swym bliskim, nie tylko zmagającym się z alergią. Pomoże Ci w tym odkurzacz z najwyższą klasą reemisji kurzu o skuteczności filtracji powietrza powyżej 99,8%.
  Skuteczne odkurzanie wszystkich powierzchni dzięki kompletowi specjalnych szczotek
  komplet szczotek dostosowanych do potężnych rodzajów podłóg pozwala Ci ekspresowo i sprawnie posprzątać mieszkanie.
  * Do codziennego sprzątania korzystaj z uniwersalnej szczotki do podłóg i dywanów.
  * Delikatne powierzchnie takie jak parkiet czy cenne podłogi z drewna egzotycznego posprzątasz za pomocą specjalnej miękkiej szczotki Parquet Extra, która nie spowoduje zarysowań.
  * O Twoje dywany zadba specjalna szczotka do dywanów Optimax, wydajnie usuwająca kurz z każdej dzianiny.
  * Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, gdy np. Chcesz zebrać sierść Twojego pupila z dywanu albo sofy. Specjalna powłoka z aktywnymi jonami srebra ogranicza rozwój drobnoustrojów, które mogą wywoływać alergie.
  Wygoda w obsłudze
  Odkurzacz Xarion Pro jest poręczny i przystępny w wykorzystywaniu. Ma komfortową rączkę do przenoszenia, teleskopowe rury i obrotowe miękkie kółka, które większą sterowność, nie rysują podłóg i umożliwiają cichszą pracę odkurzacza. Zasięg pracy to aż 9 m, dzięki czemu bezproblemowo posprzątasz całe mieszkanie. Po skończonej pracy starczy, że naciśniesz przycisk, a kabel zwinie się samoczynnie.
  Filtry HEPA
  Chcesz posiadać nie tylko czyste podłogi w domu, lecz także radować się pozbawionym alergenów powietrzem? Wybierz odkurzacz Hoover Xarion Pro z dwoma filtrami HEPA. Filtry są przeznaczone do mycia i dzięki czemu możesz ich używać wielokrotnie.
  towar
  marka
  Kod producenta
  XP81_XP25011
  EAN
  8016361914391
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje Filtry
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka do dywanów
  Szczotka do kurzu
  Szczotka do parkietu
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

Philips FC 8477 Darmowa wysyłka

Philips FC 8477 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Philips FC 8477 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8477 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nowy odkurzacz PowerPro Compact producenta Philips oferuje dużą produktywność bez kompromisów dzięki technice PowerCyclone 4 i zaawansowanej konstrukcji pojemnika.

  Klasa skuteczności energetycznej B
  Ten odkurzacz pozostał tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej B.

  technika PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza
  technologia PowerCyclone 4 gwarantuje najdokładniejsze sprzątanie za jednym razem w dwóch efektywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera nieduże i spore cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa pokaźne cząsteczki przez obszerny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  innowacyjny pojemnik na kurz, który można z łatwością opróżnić
  Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego nieszablonowy kształt i gładka powierzchnia sprawiają, że kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  Dostęp do wszystkich zakamarków dzięki długiemu, użytecznemu uchwytowi
  ergonomiczny uchwyt jest komfortowy w wykorzystywaniu. Jego wyjątkowa długość sprawia, że można sięgać dalej i z łatwością czyścić trudno dostępne miejsca.

  Filtr EPA wyłapuje mikroorganizmy powodujące alergie
  Pofałdowany filtr EPA o sporej powierzchni zagwarantuje dobrą sprawność odfiltrowania. W połączeniu z cyklonicznym nadmuchem uniemożliwia to szybkiemu zatkaniu i daje udoskonalone i dłuższe oczyszczanie.  EAN: 8710103651758
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: FC8477/91
  wariant: Bezworkowy
  Moc: 750 W
  Poziom hałasu: 79 dB
  Worek: Bezworkowy
  objętość: 1.5 l
  Filtr: Mikrofiltr
  Długość przewodu: 6 m
  Zasięg: 9 m
  Akcesoria w komplecie: - Szczelinówka - Nasadka niewiele znacząca
  rozmiary: 406 x 285 x 238 mm
  Waga: 4.5 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W pakiecie Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka standardowa nasadka: Uniwersalna nasadka duża moc ssania dzięki silnikowi o obfitej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 2000 sprawne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką wydajność sprzątania zawsze dzięki technologii PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego typu podłogi. Trwała kompozycja, której możesz zaufać 850 W technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W buduje dużą moc ssania, co gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką wydajność odkurzania Uniwersalna nasadka i obfita moc ssania likwidowanie 99,9% niedużego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką wydajność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka gwarantuje skrupulatne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzystosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nieskomplikowany do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  śladowa i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki nieznacznej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne. Przewód o długości 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki umożliwia dłuższe używanie bez konieczności odłączania.

  dołączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, zawsze pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air namierza ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air namierza ponad 99% niedużych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z bezpłatną 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane techniczne efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  minimalne rozmiary i wysoka sprawność

  Wyższa sprawność zbierania kurzu* i technika PowerCyclone 5

  • Klasa energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 1,5 l
  • Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby

   Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podwyższa włosie dywanu w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obszerniejsze cząsteczki brudu przez wielki otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Wysoka sprawność z klasą energetyczną 3AAA

   Odkurzacz wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności — klasa A w następujących kategoriach: produktywności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  • technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

   nieszablonowa technika PowerCyclone 5 zapewnia efektywne odkurzanie w dwóch skutecznych krokach: 1) Powietrze błyskawicznie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Wysoka produktywność odkurzania twardych podłóg

   Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  • Łatwe opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

   Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i gładkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do zastosowania

   Szczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki czemu zawsze jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  • Łączenie ActiveLock przystępne dostosowanie do każdego zadania

   Łączenie ActiveLock prosty montaż rozmaitych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • szerokie gumowe koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

   duże gumowe koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.

  • Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu

   Nasz filtr powietrza Clean Air namierza 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając zapotrzebowania alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  produkt
  firma
  Kod producenta
  FC9333/09
  EAN
  8710103796312
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Antyalergiczny
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc techniczne Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

Amica VI 2041

Amica VI 2041 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica VI 2041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VI 2041
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o objętości zbiornika 1,5. Posiada filtr EPA12, teleskopowe rury i automatyczny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800W objętość zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l rodzaj odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy poziomy i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy lub śladowe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie bratać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  duże twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, efektywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt nieznaczne ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i wydajniej odkurzać najróżniejszego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba iż Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, korzystaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby, np. Wciągnięcie szerokiego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Poziomy i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest bardzo proste.

  Odkurzacz odpowiednio przypasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku lub w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo lub poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia adekwatne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  wariant bezworkowy Do wydmuchiwanego przez odkurzacz powietrza może dostawać się sporo mikrozanieczyszczeń, a to nad wyraz groźne dla alergików i znikomych dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korz...


Philips FC 9556

Philips FC 9556 Najniższa Cena Online

Philips FC 9556 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9556
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Podręczne przechowywanie akcesoriów:Tak,Szczelinówka:Tak,Głębokość artykułu:412 mm,Szerokość produktu:280 mm,Zmienne zasilanie:Tak,Maksymalna moc wejściowa:750 W,Waga towaru:4,5 kg,Materiał kółek:Guma,Promień działania:9 m,Komora do przechowywania:Tak,liczba pyłu:1,5 l,Filtr wydmuchiwanego powietrza:Allergy,Maksymalna moc:900 W,Możliwość mycia filtra:Tak,Poziom hałasu:76 dB,Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego:Tak,Moc wejściowa (IEC):899 W,Wysokość towaru:280 mm,Uchwyty do przenoszenia:Tak,rodzaj pojemnika na kurz:Bez worka,Kolor artykułu:Niebieski,Metoda oddzielania zanieczyszczeń:Cykloniczny,Klasa HEPA:HEPA 13,Model:Cylinder próżniowy,Szczotki próżniowe w zestawie:Szczotka do podłogi


Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W Mini elektroszczotka Pet Care Mini Pet Care Tool usprawnia usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy. Obrotowa, gumowa szczotka, wyraźnie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową. Dodatkowo kompaktowa budowa odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W proste manewrowanie nawet na niewielkich powierzchniach. Szczotka Pet Care Brush Szczotka Pet Care Brush została wyposażona w mocną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, sprawiając, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze pokaźniejszą dokładnością. Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny. Na dodatek, zdejmowana górna pokrywa ułatwia utrzymanie odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W w czystości. Kompaktowy design Kompaktowy design usprawnia prędkie sprzątanie całego domu bez pokaźniejszego wysiłku. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W jest o 22% mniejszy, z łatwością poruszać się z nim po domu. Łatwość manewrowania i wygoda odkurzania. Bezworkowy model Brak kurzu jest kluczem do prawidłowego zdrowia. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W to model bezworkowy, szczególnie komfortowy model w stosowaniu. Znaczny pojemnik na kurz o objętości 1,5 l. Z urządzenia tego mogą korzystać osoby w każdym wieku. Jest to osiągalne dzięki prostocie i wygodzie konstrukcji urządzenia.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pojemność do 1.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami zbiornik do 1.5 litra,
 • odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra, odkurzacz domowy pojemność do 1.5 litra cena, opinie o odkurzaczach domowych ze zbiornikiem do 1.5 litra, ranking odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 1.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *