Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pojemność do 1.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 1.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami zbiornik do 1.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane parametry  Moc [W] 650 W
  wariant Bezworkowy
  Poziom hałasu [dB] 79 dB
  Zasięg pracy [m] 9 m
  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby:
  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu.
  2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu przez znaczny otwór z przodu.
  3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.


  Łączenie ActiveLock

  Łączenie ActiveLock nietrudny montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątaniae


  Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu

  produkowany dla osób wymagających wyższego poziomu higieny, w szczególności dla alergików.


  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia produktywne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.


  szerokie koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

  duże koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania.


  proste opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i gładkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.


  PHILIPS FC9330/09

  Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact oferuje wysoką skuteczność przy minimum wysiłku. TechnikaPowerCyclone 5 powiększa wydajność, a nasadka TriActive sprawnie usuwa kurz niezależnie od typu podłogi.Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  VCC301 CYKLON BEZWORKOWY

  Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo polepsza także jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza.

  Model VCC301 producenta Blaupunkt został zaprojektowany i stworzony po to, by każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
  Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii poprzez urządzenie do jego produktywności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz cechuje się niezwykle wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najistotniej efektywnych modelach, jest z zasady wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera dodatkowo kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa efektywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o sprawności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie bardzo docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak korzystnie zbiera kurz,także czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Nieprzeciętną wydajność urządzenia eksponuje wykorzystanie najbardziej innowacyjnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA
  Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu niedużych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca jak np. Powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dopasować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem.

  dodatkowe AKCESORIA
  W pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które staranne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCC301 producenta Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swojemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu równocześnie wymagającym użytkownikom, szanującym sobie z reguły funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią na dodatek miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.

  AKCESORIA WYMIENNE
  Wymienny pakiet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016. Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności używania odkurzacza).  EAN: 5901750501739
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: BLAUPUNKT VCC301
  rodzaj: Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy
  Moc: 700 W
  Poziom hałasu: 77 dB
  Worek: Brak worka
  pojemność: 1.2 l
  Filtr: HEPA 13
  Długość przewodu: 5 m
  System parkowania: poziomy
  Funkcje: Uchwyt
  Akcesoria w pakiecie: - Ssawko-szczotka uniwersalna- Ssawka rodzaju pędzel- Ssawka szczelinowa- Metalowa rura teleskopowa
  Kolor: Szary
  wymiary: 342 x 252 x 222 mm
  Waga: 4.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W pakiecie Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka standardowa nasadka: Uniwersalna nasadka duża moc ssania dzięki silnikowi o obfitej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 2000 sprawne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką wydajność sprzątania zawsze dzięki technologii PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego typu podłogi. Trwała kompozycja, której możesz zaufać 850 W technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W buduje dużą moc ssania, co gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką wydajność odkurzania Uniwersalna nasadka i obfita moc ssania likwidowanie 99,9% niedużego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką wydajność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka gwarantuje skrupulatne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzystosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nieskomplikowany do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  śladowa i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki nieznacznej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne. Przewód o długości 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki umożliwia dłuższe używanie bez konieczności odłączania.

  dołączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, zawsze pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air namierza ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air namierza ponad 99% niedużych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z bezpłatną 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane techniczne efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


Amica VI 2041

Amica VI 2041 Najniższa Cena Online

Amica VI 2041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VI 2041
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o objętości zbiornika 1,5. Posiada filtr EPA12, teleskopowe rury i automatyczny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800W objętość zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l rodzaj odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy poziomy i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy lub śladowe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie bratać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  duże twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, efektywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt nieznaczne ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i wydajniej odkurzać najróżniejszego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba iż Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, korzystaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby, np. Wciągnięcie szerokiego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Poziomy i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest bardzo proste.

  Odkurzacz odpowiednio przypasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku lub w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo lub poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia adekwatne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  wariant bezworkowy Do wydmuchiwanego przez odkurzacz powietrza może dostawać się sporo mikrozanieczyszczeń, a to nad wyraz groźne dla alergików i znikomych dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korz...


Philips FC 9331

Philips FC 9331 Najniższa Cena Online

Philips FC 9331 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9331
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu* i lokalizuje 99,9% wszystkich cząsteczek kurzu, gwarantując czystą podłogę i świeże powietrze. Efektywne cykloniczne działanie i nowoczesna kompozycja zapewniają skuteczne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak żeby nie wydostał się on w niekontrolowany sposób nawet w trakcie oprózniania.

  nieduże wymiary i wysoka produktywność Wyższa produktywność zbierania kurzu* i technika PowerCyclone 5 - Klasa energetyczna AAA - Filtr antyalergiczny - 1,5 l Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa znaczne cząsteczki brudu poprzez obfity otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Wysoka sprawność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz stworzony by osiągnąć najwyższą skuteczność — klasa A w następujących kategoriach: efektywności energetycznej, skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje produktywne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze prędko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje odzdzielanie się kurzu od powietrza. Wysoka produktywność odkurzania twardych podłóg Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg.

  Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie. Łączenie ActiveLock nietrudne przypasowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock przystępny montaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  pokaźne gumowe koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem spore gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania. Nieskomplikowane opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i za każdym razem gotowa do użycia Główka szczoteczki do odkurzania pozostała wbudowana w uchwyt, dzięki czemu za każdym razem jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  Filtr antyalergiczny namierza ponad 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu Nasz filtr powietrza Clean Air namierza 99,9% znikomych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając potrzeby alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie unosi włosie dywanu w celu precyzyjnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa większe cząsteczki brudu poprzez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza nieszablonowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje wydajne odkurzanie w dwóch sprawnych krokach: 1) Powietrze prędko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).


Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  pokaźna sprawność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga jednocześnie i czasu i energii, dlatego warto je jak najszczególniej ułatwić. Odkurzacz pionowy to genialny sposób na szybkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszystkich rodzajów podłóg. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi nadzwyczajny wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe mają sporo zalet, ale warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Dostępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma charakterystyczną konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik oraz pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to obfita ulga dla osób, które posiadają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy z ochotą wybierają także posiadacze zwierzaków, prędko sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest komfortowy, lekki, produktywny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten artykuł to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz szczególnie efektywny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to wygodnie odkurzyć każde pomieszczenie w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą wyróżniającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest czujka cieplny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym iprzystępnym miejscu, co umożliwia prędkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca zapobiega przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy komfortowo odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr oraz pojemnik na kurz o obszerności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest krystaliczny, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to doskonały wybór.

  parametry:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  komplet 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i ergonomiczny  Specyfikacja techniczna:
  Zasięg stosowania 7m
  Moc maksymalna 800W
  pojemność pojemnika na kurz 1,5L
  *Amica VM 3042

Amica VM 3042 Najniższa Cena Online

Amica VM 3042 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3042
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:łagodny start, miękkie kółka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:900 W;Nazwa filtra:EPA E12;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, końcówka 2w1, ssawka do parkietu;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,4 kg;rozmiary - głębokość:23,8 cm;rozmiary - szerokość:26,4 cm;wymiary - wysokość:36,6 cm;Wyposażenie:dodatkowy filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;Zwijacz przewodu:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Zaco. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 4011

Amica VM 4011 Najniższa Cena Online

Amica VM 4011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 4011
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy AKMAN VM 4011

  Filtr EPA 12
  Wśród Was są alergicy albo nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  wyświetlacz LED
  W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni przypasowana jest moc silnika. Postępowy i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona. W zależności od potrzeb możesz przystosować siłę odkurzania stosownego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce
  Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, zaopatrzona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić sprawne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! efektywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu
  Masz taki ładny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność. Znaczne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, produktywnie i bez zniszczeń!

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt minimalne ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko wydajniej i wydajniej odkurzać przeróżnego typu podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!


Hoover XP81 XP15011

Hoover XP81 XP15011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP15011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP15011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Szukasz prostych i szybkich sposobów na porządek w domu? Chcesz wybrać urządzenie, które sprawnie pozbędzie się całego kurzu z mieszkania? Poznaj Hoover Xarion Pro i zobacz, jak za jego pomocą zadbać o czystość w domu.

  Dzięki nowoczesnym technologiom skutecznie ograniczysz ilość kurzu na każdej powierzchni, a także w powietrzu. Duży zbiornik W jednym pojemniku zmieści się aż 1,5 litra kurzu! Koniec z częstym opróżnianiem zbiornika Zasięg pracy 9 m Odkurzanie także może być komfortowe.

  Dzięki długiemu przewodowi posprzątasz dom bez częstego zmienia kontaktów technika multicyklonowa Odetchnij powietrzem pobawionym alergenów. Z odkurzaczem Hoover zatrzymasz cały kurz we wnętrzu urządzenia Pełna wydajność sprzątania Zero kurzu w całym domu odfiltrowanie powietrza pakiet ssawek Stała moc ssania Zintegrowane akcesoria oczyszczanie powietrza Urządzenie zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył przy pomocy 2 sprawnych filtrów HEPA.

  dzięki czemu powietrze w domu jest pozbawione alergenów. Zestaw ssawek błyskawicznie pozbądź się kurzu z każdej powierzchni dzięki ssawce uniwersalnej, ssawce do dywanów i ssawce do parkietu. Stała moc ssania nawet jeśli zbiornik jest niemal kompletnie zapełniony, urządzenie działa wydajnie.

  To zasługa progresywnej technologii Air Volution™. Zintegrowane akcesoria Końcówki pomocne przy sprzątaniu trudno przystępnych miejsc masz zawsze pod ręką. Szczelinówkę i ssawkę do mebli możesz przyczepić do rury urządzenia.

  Pozostałe funkcje odkurzacza Xarion Pro XP81_XP15011 Teleskopowa rura nietrudne opróżnianie zbiornika Uchwyt z regulatorem ssania Teleskopowa rura Reguluj długość rury w trakcie sprzątania i odkurzaj luźno każdy fragment podłogi w domu, choćby ten pod kanapą przystępne opróżnianie zbiornika Pozbądź się kurzu z pojemnika bez kontaktu z alergenami.

  Jeden przycisk wystarczy, by cały pył momentalnie trafił do kosza Uchwyt z regulatorem ssania Ustawiaj moc pracy odkurzacza za pomocą regulatora zainstalowanego na uchwycie. To ułatwi całe sprzątanie! Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza Hoover Xarion Pro XP81_XP15011 1,5-litrowy zbiornik z funkcją nietrudnego opróżniania Air Volution™ i technika multicyklonowa Stała skuteczność ssania i komfortowa regulacja mocy Zintegrowane akcesoria 1,5-litrowy zbiornik z funkcją łatwego opróżniania Sprzątanie bez kontaktu z alergenami Chcesz jak najrzadziej opróżniać zbiornik odkurzacza? Pojemnik w Hoover Xarion Pro zmieści aż 1,5 litra kurzu.

  dodatkowo jest nieskomplikowany w czyszczeniu. Wystarczy jeden przycisk by zwolnić blokadę pokrywy. Air Volution™ i technika multicyklonowa Miejsce kurzu jest w odkurzaczu! podczas pracy powietrze w urządzeniu Hoover zostaje wprowadzone w wir – dwuetapowo oddziela się od niego cały kurz i drobnoustroje.

  w rezultacie do Twojego mieszkania dostaje się powietrze pozbawione alergenów. Komplet funkcjonalnych ssawek Twój sposób na czyste podłogi Z Hoover Xarion Pro odkurzysz k...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pojemność do 1.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami zbiornik do 1.5 litra,
 • odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 1.5 litra, odkurzacz domowy pojemność do 1.5 litra cena, opinie o odkurzaczach domowych ze zbiornikiem do 1.5 litra, ranking odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 1.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.