Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca znakomitego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją efektywnością. Robot wyekwipowany został w lepszy procesor operacyjny dzięki czemu działa efektywnie. Całkowicie nowa szczotka główna i boczna, dodatkowo odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i dokładniejsze, a 14 nowoczesnych technicznie czujników zapewnia efektywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najszczególniej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. W dodatku konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie oraz kompozycja

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak dużego grona użytkowników. Poprawę płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i bezsprzecznie szybciej. Na dodatek urządzenie wspiera nowoczesna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w konkretnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka najróżniejszych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie przedstawia zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Producent postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie kreuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych samoczynnych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która zezwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech poziomów siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie ma opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Firma wyposażył Roborocka Black w konkretną baterie litowo-jonową która w przypadku tak znacznej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz konieczna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie stosowania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy drobnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno, a także nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji robota. Nowoczesne oprogramowanie zezwala na użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej przez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy oraz umożliwia zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% większa gęstość włosia niżeli w Roborock S5 powoduje, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty efektywności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  nowoczesna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi oferuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się ekspresowo przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. By dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Powiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na skuteczność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia sprężysta gumą pozwala na skrupulatniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej oraz siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Polepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W pakiecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  pakiet gromadzi:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego wykorzystywania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystywania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  informacje techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • rodzaj filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi Dreame P10

Xiaomi Dreame P10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:biało-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:350 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:nie;Waga:1,63 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:uchwyt ścienny;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa ze szczotką;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0 minut;Długość przewodu:0;Kolor:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:400 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:5-stopniowy, HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:1,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka na roztocza;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa...


Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra Czarny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to świeże podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, samoczynne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie) Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa kompozycja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do prędkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  automatyczny mechanizm zbierania kurzu może zapobiegać zatykaniu się z wyższą wydajnością, zapewniając, że odkurzacz może działać płynnie i efektywnie przez cały czas. Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o obfitej obszerności 4L Oprócz tego, że Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest prosty w użyciu i nietrudny do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy większą pojemność niżeli pojemnik do samoczynnego opróżniania.

  Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie. Super moc ssania 4000 Pa Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został wyekwipowany w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zagwarantuje długofalowe, silne ssanie, żeby oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem.

  Wykorzystuje pojemnik na kurz o obszernej objętości 550 ml. Dostosuj moc ssania z czterech dostępnych poziomów. Trwała i długa żywotność baterii Akumulator o znacznej objętości 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez zapotrzebowania częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij różnorodne potrzeby w zakresie sprzątania Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę sprawia, iż woda będzie dozowana równomiernie, zapobiega wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,precyzyjnie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany jest w technologię unikania przeszkód 3D, może namierzać kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód, a także trafnie wcześniej zwalniać żeby je ominąć dzięki czemu uniemożliwia kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami Przedni sensor ToF może dokładnie namierzać dane przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Bezpieczne sprzątanie przy schodach detektor klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku.

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Staranne skanowanie i sprawne pokrycie technika nawigacji laserowej LDS nowej generacji dokładnie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma szczególnie wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej objętości utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną korzystną cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest zaopatrzony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o sporej pojemności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Potężny silnik Podstawą każdego korzystnej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został wyekwipowany w mocny silnik japońskiej firmy Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Konkretny silnik jest stanowczo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach lub podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest tradycyjną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niewielka szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyposażony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest konkretny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam namierza stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie skrupulatnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi wyśmienicie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele oraz nieduże progi nie będą problemem.

  ponadto niewiele znacząca wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został zaopatrzony w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  przy pomocy nad wyraz skrupulatnego algorytmu SLAM stwarza i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najszczególniej sprawny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja znakomicie nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe pojemność baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne uzupełniające informacje: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu czujka kolizji detektor LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia czujka przyspieszenia czujka radarowy czujnik ściany sensor spadania detektor zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie pakiet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 Dreame V10 znakomity, odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 został zaprojektowany tak, żeby ułatwić monotonne sprzątanie. Unikatowy design urządzenia pozwoli odetchnąć oraz odprężyć się podczas stosowania.

  Jest także niezwykle praktyczny i waży zaledwie 2 kg. Precyzyjne wykonanie, dyskretna praca silnika oraz ogromna moc gwarantują niesamowitą efektywność. Ergonomiczna przyszłość dostatek maszyn sprzątających daje nam ogromny wybór.

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 składa się z bezusterkowego silnika wraz z pojemnikiem na brud oraz rury ze szczotką, dzięki temu moc ssania jest porównywana do odkurzacza przewodowego. Nic skomplikowanego, a równocześnie zagwarantuje dużą wygodę i sprawność.

  przystępne są trzy tryby pracy: Tryb ekonomiczny, Tryb typowy, a także Tryb maksymalny, który pozwala na sprzątanie przy maksymalnych obrotach poprzez 10 minut. Przemyślany design Bezprzewodowość odkurzacza bezprzewodowego pionowego Dreame V10 zapewnia wygodę,z zasady bezpieczeństwo w trakcie stosowania.

  choćby po zmontowaniu jego waga nie przekracza 2 kg, co powoduje, iż jest niezwykle lekki. Dodatkowo, dzięki konstrukcji możesz schować go prawie wszędzie, tak aby nie przeszkadzał w funkcjonowaniu podczas dnia.

  Maksymalna funkcjonalność Delikatny dla twardych podłóg, bezwzględny dla brudu. Wałek z elektroszczotką jest pokryty miękką tkaniną kaszmirową, dzięki czemu jest w stanie zbierać pokaźniejsze zanieczyszczenia, zaś włosie z włókna węglowego o właściwościach antystatycznych likwiduje drobiny kurzu.

  Dzięki napędowi ukrytemu w wałku elektroszczotka wprowadza nylonowe włosie w głąb dywanu,pousuwać głęboko ukryte zabrudzenia. Silnik umieszczony został nad uchwytem, przez co środek ciężkości znajduje się w miejscu upraszczającym sprzątanie powierzchni trudno przystępnych i wysoko położonych.

  wystarczy jedno kliknięcie, by odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 momentalnie zmienił się z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny i na odwrót. Spore wykorzystanie Długi czas pracy pozwala posprzątać cały samochód.

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 dotrze we wszystkie trudno dostępne miejsca w jego wnętrzu, gwarantując produktywne działanie. W dodatku, odkurzacz możesz umieścić np. W bagażniku, żeby był pod ręką w każdej sytuacji.

  Mini elektroszczotka zbiera sierść zwierząt domowych z tapicerki, a także likwiduje głęboko wtarty w dywan brud, równocześnie w domu jak i w samochodzie. Trzy tryby mocy zezwalają na dobranie adekwatnej siły, zależnie od potrzeb.

  Najwyższa jakość potężny, silnik bezszczotkowy osiąga aż do 100 000 obrotów na minutę. Teraz odkurzacz pracuje jeszcze dłużej i efektywniej, dzięki płycie głównej, która pozwala, na osiągniecie 450 watów mocy i siłę ssania aż do 22000 PA.

  Urządzenie posiada filtr HEPA, gwarantujący 99% filtracji niepokaźnego pyłu. Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 został wyekwipowany w 6-warstwowy system redukcji hałasu, umożliwiający cichą i spokojną pracę urządzenia p...


Xiaomi JV51

Xiaomi JV51 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV51 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV51
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy JV51

  Przekonaj się, iż sprzątanie może być prędkie i wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV51 został zaopatrzony w silnik pracujący z mocą do 400 W, wydajnie pozbywa się choćby najmocniej uciążliwych odpadów. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy sięgający 45 minut na jednym ładowaniu, a lekka waga i ergonomiczna konstrukcja zapewniają wymarzony komfort stosowania. W pakiecie znajdziesz również kilka wymiennych szczotek, które pozwolą Ci dokładnie posprzątać każdy kąt. Producent Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

  Twój bezawaryjny sojusznik w walce z brudem

  Co powoduje, iż odkurzacz Jimmy JV51 może dorównać pełnowymiarowym urządzeniom przewodowym? Wysokiej klasy silnik produktu pracuje z szybkością sięgającą 100 000 obrotów na minutę i wytwarza moc ssania na poziomie 115 AW. Za jego powiększoną efektywność odpowiada również system filtracji z podwójnym cyklonem. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz w mgnieniu oka radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią - nie oprą mu się nawet najbardziej uciążliwe odpady!

  Zapomnij o zaplątanych w szczotkę włosach

  Główna szczotka odkurzacza fantastycznie spełni oczekiwania na przeróżnego rodzaju podłogach - jednocześnie na panelach i kafelkach, jak i na dywanach czy wykładzinach. Genialnie radzi sobie nie tylko z kurzem i większymi okruchami, ale też z bardziej uporczywymi zanieczyszczeniami oraz śladami butów lub psich łapek. Co więcej, szczotka została zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątania się w nią włosów czy sierści. Dzięki czemu nie musisz się obawiać konieczności jej uciążliwego czyszczenia!

  dodatkowe szczotki w komplecie

  W pakiecie odnajdziesz też inne szczotki, za pomocą których bez trudu posprzątasz każdy zakamarek. Elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy - to nieprzeciętne rozwiązanie zwłaszcza dla alergików. Szczotka szczelinowa pozwala na odkurzanie wąskich, trudno dostępnych przestrzeni - na przykład wgłębień w kanapach. Szczotka do mebli pozwala wygodnie czyścić blaty, półki czy fotele. Już wkrótce cały Twój dom może lśnić czystością!

  Lekki i wygodny w użyciu

  Co jeszcze powoduje, że odkurzacz Jimmy JV51 stanie na wysokości zadania w wielu różnorodnych użyciach? Jego lekkość i uniwersalność! Urządzenie waży zaledwie 1,46 kg - bez trudu przeniesiesz go pomiędzy piętrami albo podniesiesz, żeby odkurzyć sufit. Wykrzywiony pod kątem 65°, funkcjonalny uchwyt zagwarantuje pokaźniejszy komfort stosowania i pozwala odciążyć nadgarstek. W razie potrzeby możesz również stosować JV51 w roli znikomego odkurzacza ręcznego.

  Wymienny akumulator - długi czas pracy

  Już nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. Jimmy JV51 został wyekwipowany w wytrzymały akumulator o objętości 54 Wh, dzięki któremu nieprzerwanie pracuje choćby poprzez 45 minut na jednym ładowaniu. Używając szczotki bez silnika w trybie standardowym, możesz w ten sposób odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 350 m2! Istnieje także możliwość odłączenia akumulatora od urządzenia. To oznacza, że da się wygodnie ładować go niezależnie od odkurzacza, a choćby wymienić na nowy!

  W dbałości o zdrowie i higienę

  Z Jimmy JV51 zadbasz nie tylko o porządek, ale też o zdrowie. Odkurzacz ma wbudowany efektywny system filtracji z filtrem HEPA, który zatrzymuje do 99,97% cząsteczek wielkości choćby 0,3 μm. Opróżnianie pojemnika na kurz jest dziecinnie proste i szybkie - nie musisz choćby brudzić sobie dłoni! Możesz też prosto go odłączyć i umyć pod bieżącą wodą, podobnie jak wałek szczotki i cyklony. W ten sposób przedłużysz ich żywotność, unikniesz zbyt częstej podmiany części i jeszcze lepiej zadbasz o higienę wykorzystywania!


Xiaomi Dreame XR Premium

Xiaomi Dreame XR Premium Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame XR Premium - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame XR Premium
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Dreame XR Premium

  Niewątpliwą zaletą Xiaomi Dreame XR Premium jest jego bezprzewodowość. Wysoka moc ssąca poradzi sobie z dywanami o długim włosiu. Dzięki bezprzewodowości możesz używać urządzenia w dowolnym miejscu poza domem. Odkurzacz Xiaomi Dreame XR Premium mieści kilka rodzajów szczotek, która należy stosować w zależności od potrzeb odkurzania. Urządzenie posiada pojemnik na odpady o objętości 500ml. Akumulator litowo-jonowy o pojemność 2500mAh daje możliwość odkurzania poprzez 60 min. Charakterystycznej pracy. Pełne naładowanie Xiaomi Dreame XR Premium zajmuje 3-4 godzin. Silnik ma moc 450W i 22kPa. W odkurzaczu stosowany jest 5- poziomowy system filtracji, dzięki któremu sprawnie oczyścisz dom z kurzu oraz roztoczy.

  dane technologiczne:

  • Model: Dreame XR Premium
  • wariant odkurzacza: bezworkowy
  • Odkurzacz: ręczny
  • Moc silnika: 450W
  • Silnik: 100 000 obrotów na minutę
  • Moc ssania: 145 W
  • Głośność: 67dB
  • objętość pojemnika na kurz: 0,5l
  • Filtracja: 5-stopniowa
  • Filtr: HEPA
  • wariant baterii: Litowo-jonowa
  • Bateria: 2500 mAh
  • Czas ładowania: 4h
  • Hałas: 75dB
  • Praca bezprzewodowa: czas działania 60 min

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C – Xiaomi praktyczna konstrukcja, ogrom nieoczekiwanek. System wielu stożków cyklonowych – separacja pyłu. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C został wyposażony w wielostożkowy, super efektywny system cykloniczny.

  Odkurzacz wytwarza wyjątkowo dużą siłę odśrodkową, która wyrzuca obszerne cząsteczki na dno pojemnika przez co kurz jest separowany z powietrza. Pięciofazowy system filtracji. sprawna filtracja mikro ustrojów o wielkości do 0.3um.

  Odkurzacz eliminuje do 99.97% drobnoustrojów o wielkości do 0.3um, oczyszczając powietrze podczas codziennego odkurzania! Pełna gama wymiennych końcówek – adekwatny dodatek dla każdego zakamarka. Szczotka podłogowa o poszerzonej średnicy – skuteczne eliminowanie brudu i kurzu z ekstra siłą ssącą.

  Podłogowa szczotka została zaopatrzona w dodatkowy, niezależny silnik. Dodatkowa moc zezwala na likwidowanie pyłu z drobnych szczelin, a miękki polarowy materiał wykończeniowy szczotki, nie zostawia rys choćby na delikatnych powierzchniach.

  Hipoalergiczna końcówka – likwiduje do 99% roztoczy. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C pozwoli Ci zadbać o zdrowie najmłodszych członków rodziny. Szczotka w wydajny sposób eliminuje do 99% pyłów, kurzu i roztoczy z kanap, pościeli i różnorakich tkanin.

  Przyssawka płaska 2w1 – prosty dostęp do głębokich szczelin. Poręczna budowa pozwala na likwidowanie zabrudzeń z głębokich szczelin i ciężko dostępnych zakamarków. Każdy kąt Twojego domu utrzymany będzie w rewelacyjnym stanie.

  Szczotka 2w1 – nie tylko do podłóg. Rewelacyjnie eliminuje skażenia z sof czy pościeli. Miękka końcówka nie rysuje powierzchni i sprawnie wybiera zabrudzenia przez nawet najmniejsze szczeliny. Układ napędowy chłodzony powietrzem – pewność jednostajnej pracy.

  Specjalne wyprofilowanie kanałów kieruje chłodne powietrze bezpośrednio do najważniejszych składników konstrukcyjnych. Rozprasza ciepło, a także gwarantując jednostajną pracę silnika i układu zasilania. Zrównoważona temperatura silnika oznacza jednostajną pracę i przekłada się na wydłużenie żywotności podzespołów odkurzacza.

  Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C wyposażony w bezszczotkowy silnik, stwarza zrównoważoną siłę ssącą aż do 20 kPa. Sprawnie pozbądź się wszelkiego typu zabrudzeń i kurzu. Trzystopniowa regulacja siły ssącej Odkurzacz daje Ci możliwość swobodnego przełączania między trzema trybami pracy.

  Niesamowite osiągi baterii powodują, że Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C może pracować do 8 minut w intensywnym pracy w trybie MAX, 27 minut pracy w trybie standardowym i aż do 60 minut w trybie energooszczędnym!

  Ładująca stacja naścienna – zintegrowana konstrukcja, wygodne przechowywanie i ładowanie. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się stacja dokująco-ładującą, która w funkcjonalny sposób organizuje przestrzeń przestrzeń i ułatwia przechowywanie odkurzacza i dołączonych akcesoriów.

  Stacja ładująca w pełni naładuje baterię w zaledwie 3,5 godziny. Wygodne czyszczenie sufitów poręczny projekt i przemyślane ustawienie silnika pozwala zachować całkowitą równowagę w trakcie pracy na każdej powierzchni.

  Pozwól sobie na porządek w każdym zakątku. Nieskomplikowany demontaż – pełna wygoda Specjalnie zaprojektowane zatrzaski pozwalają w wygodny i szybki sposób opróżnić zbiornik na kurz. Specyfikacja: Model: SCWXCQ02ZHM typ artykułu: Odkurzacz Silnik: 9-cyklonowa technika Moc ssania: Ssanie 120 AW, 20 kPa w trybie Max Funkcje odkurzacza: Bezworkowa konstrukcja 5-stopniowa filtracja: Zbiera do 99,97% skażeń Zasilanie: 25,2 V typ ogniwa: Litowy Czas pracy na baterii: do 60 minut Moc znamionowa: 400 W Napięcie znamionowe: 25,2 V Waga: 3,5 kg (pakiet) uzupełniające dane: mobilna i bezprzewodowa budowa, Możliwość montażu naściennego komplet gromadzi: Odkurzacz ręczny Zasilacz Stacja dokująca Końcówka do podłóg Końcówka do łóżek Dysza ze szczotką Szczelinówka Drążek przedłużający Instrukcja obsługi w języku polskim


Xiaomi JV71

Xiaomi JV71 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV71 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV71
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV71 ma konkretną, lekką konstrukcję, dzięki czemu możesz bez wysiłku utrzymać dom w czystości i komforcie. Do produkcji odkurzacza zaimplementowano stop magnezu, znany z wspaniałych cechy antykorozyjnych i wytrzymałości. Odkurzacz waży tylko 1150g, więc nawet ogólne czyszczenie nie będzie dla ciebie męczące. Ulepszona konstrukcja umożliwia szybką zmianę dyszy i czyszczenie w trudno dostępnych miejscach, zasłony próżniowe, meble tapicerowane, wnętrze samochodu.

  Wysoka moc ssania:Odkurzacz ręczny Jimmy JV71 jest zaopatrzony w postępowy silnik bezszczotkowy o ulepszonej konstrukcji z prędkością obrotową do 100 000 obrotów. Odkurzacz osiąga moc znamionową 400 watów i rozwija siłę ssącą 130 aerowatów. Dzięki Jimmy możesz błyskawicznie i produktywnie likwidować kurz, okruchy, piasek, wełnę i brud z laminatu, płytek i dywanów.

  Filtracja trójfazowa:Trójfazowa technologia filtracji cyklonowej zapewnia skuteczną pracę urządzenia, niezależnie od stopnia wypełnienia pojemnika na śmieci. Na pierwszym etapie filtracji oryginalny metalowy filtr zatrzymuje niewielki kurz i zanieczyszczenia. Drugi etap filtracji oparty jest na technice cyklonowej, która zapewnia mocniejsze zasysanie i zapobiega ponownemu skażeniu powietrza. W ostatnim trzecim etapie stosuje się małokomórkowy HEPA - filtr, który absorbuje kurz i powszechne alergeny do 0,3 mikrona. W trakcie czyszczenia odkurzacz usuwa do 99% skażeń, dzięki czemu atmosfera w pomieszczeniu jest świeża i wygodna.

  Dysze:Główna dysza do czyszczenia dywanów, parkietów, laminatów i innych powłok ma konstrukcję wałka. Wałek z włókna węglowego prosto ślizga się po powierzchni, sprawnie usuwając wszystkie skażenia. Ze względu na powiększony wymiar dysza przechwytuje znaczny obszar i usuwa więcej zanieczyszczeń w jednym przejściu. Ssawka do czyszczenia mebli i tekstyliów ma działanie antystatyczne. Przy pomocy tej dyszy możesz sprawnie i delikatnie, bez uszkadzania dzianiny, czyścić tapicerowane meble, materace, zasłony i pościel, usuwając stamtąd choćby nieznaczny kurz i roztocza.

  Łatwe czyszczenie worka na kurz:Odkurzacz Jimmy JV71 o obszerności 0,5 litra można łatwo zdemontować do czyszczenia. Po usunięciu zanieczyszczeń, odpylacz powinien zostać przepłukany i wysuszony przed ponownym zainstalowaniem.

  Praca offline:Akumulator o dużej objętości umożliwia korzystanie z odkurzacza do 45 minut bez ładowania, po czym odkurzacz powinien zostać umieszczony na stacji dokującej. Energooszczędna technologia wydłuża żywotność baterii odkurzacza i dba o solidność baterii.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Xiaomi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze domowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi, odkurzacz domowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach domowych Xiaomi, ranking odkurzaczy domowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.