Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis dane technologiczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, proste czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • prędki bezszczotkowy silnik Pewna, długotrwała moc
  • Ssanie 50 AW wydajne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg nieskomplikowany w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii wspaniały do sprzątania choćby obszerniejszych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • dużo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  perfekcyjne połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej sprawne czyszczenie nieskomplikowane i wydajne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i pokaźnej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, konkretnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno dostępne miejsca jedną ręką. Udoskonalone efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i wygodniejszy w użyciu przyjazna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Produktywniej radzi sobie z przeróżnymi zadaniami.
  prędki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* wyposażony w charakterystyczny, prędki, bezszczotkowy silnik gwarantujący spójne i wydajne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,dokładnie wyczyścić przeciętnej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa zapewnia 45 minut pracy w trybie charakterystycznym, wystarczająco żeby posprzątać średnie lub obfite mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla różnych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb typowy, aby wychwycić cząsteczki wszystkich wymiarów. Żeby uzyskać maksymalnie precyzyjne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% wydajność filtracji 3-stopniowa produktywna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, efektywny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, wydajne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa konstrukcja dla Twojej wygody
  dokładne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa kompozycja usprawnia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia mebli i utrzymywania błyszczących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  eliminuje kurz i brud z każdego kąta zastosowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno dostępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, pasuje do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów i innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud przy pomocy jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu prędkiego odkurzania, pasuje do czyszczenia sof, szafek i wszelkiego typu powierzchni roboczych.
  wygodny uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pomieszczenie będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego użycia.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i produktywnie podczas sprzątania, zapewniając przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana budowa mieści przycisk zwalniający dla prędkiego i nieskomplikowanego dostosowania do różnych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • komfortowy do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można z łatwością wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego wykorzystania Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, by uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy wymianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% produktywność filtracji: przetestowana poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  dane technologiczne

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz starannie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka budowa z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu lepszej technice. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu namierza choćby najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się dodatkowo nad wyraz prędkim czasem reakcji i wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy wariant powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  ergonomiczna kompozycja

  Dreame zadbało o to,wykorzystywanie T30 było jak najbardziej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego ergonomiczna kompozycja, zezwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w szerokim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Pokaźniejsza średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie efektywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, kompozycja w kształcie litery V posiada dłuższe włosy i eliminuje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność aniżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz wydajnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i postępowy design

  T30 to urządzenie wyjątkowo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego korzystania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się też obawiać o niepoprawne zamontowanie komponentów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 akcentuje się progresywnym designem, a szary kolor nadaje stylowego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • rozciągliwe narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w używaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca sprawność

  Urządzenie idealnie sprawdza się w walce z choćby najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Jego produktywny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu momentalnie eliminuje zabrudzenia. Na rozszerzoną wydajność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, innowacyjna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w kształcie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Sprawnie odkurzy zarówno panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia sięergonomiczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw użytecznych akcesoriów

  Do zestawu załączono również szereg akcesoriów, które wyraźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 spełni oczekiwania na nierównych, niepokaźnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. W dodatku, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz jeszcze wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - bez wątpienia nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o objętości 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie typowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz za pomocą umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje też tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% sprawność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 wydajnie eliminuje kurz i choćby 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To sprawia,wspaniale nadaje się jeszcze dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort wykorzystywania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest szczególnie wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, łatwo go także podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie znajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi G9

Xiaomi G9 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe długość do 45 cm. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G9
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej skutecznie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy pakiet szczotek, wysoka moc pracy i spora objętość baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) pojemność baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h typ filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml bezusterkowa moc czyszczenia zapewniająca szybkie likwidowanie kurzu zaopatrzony w wysokoobrotowy silnik o prędkości 100 000 obrotów na minutę zagwarantuje moc maks.

  120 AW, która pozwala prosto wciągać śladowy pył, okruchy, sierść i inne zanieczyszczenia z podłogi i gwarantuje świetną pracę w trakcie codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym zaimplementowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w zarysie litery V umożliwia dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni pomiędzy panelami.

  unikalna budowa kółek prowadzących pozwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, rozszerzając efektywność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, gwarantując skuteczne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco żeby utrzymać długi czas pracy baterii, trybu standardowego do codziennego sprzątania i trybu pokaźnej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom skutecznie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, gwarantując czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i elastyczna ssawka jest dostosowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki czemu upraszcza sprzątanie ponadto w trudno dostępnych miejscach w domu oraz sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus wyposażony jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który generuje solidną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, efektywnie spychając wielkie cząsteczki na dół pojemnika i w efekcie gwarantując płynny przepływ powietrza i zwiększając efektywność filtra.

  szczególnie długi czas pracy baterii wbudowana pojemna bateria 2500 mAh* upraszcza codzienne używanie. Czas rozładowywania akumulatora podczas używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy wykorzystywaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut wymiana baterii za kliknięciem jednego przycisku konstrukcja umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* niezwykle spory pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie nad wyraz obszerny pojemnik na kurz o pojemności 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika w trakcie sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" pozwala na wyjęcie pojemnika i komfortowe utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W pojemność baterii: 2500mAh (pojemność nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny pojemność zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna pojemność baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * informacje dotyczą czasu pracy artykułu w rozmaitych trybach, po założeniu zróżnicowanych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze dane pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od rozmaitych środowisk stosowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie sporej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne oczyszczanie o skuteczności 99,9%: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla sprzętów do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania produktywności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa skuteczność odfiltrowania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: dane z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora podczas wykorzystywania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej szybkości 100 000 obr./min.: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie znacznej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra pokaźny pojemnik na kurz 0,6 l:


Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro akcentuje się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, funkcjonalną konstrukcją.

  Został wyekwipowany w opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o prędkości 120 000 rpm, a dołączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć niemało najróżniejszych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści nawet 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro lepszy silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i gwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa umożliwia istotnie wydajne działanie i skrupulatne odkurzanie.

  dzięki temu Dreame P10 Pro wyśmienicie radzi sobie z niewielkimi i pokaźniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co pokaźne, możesz wygodnie przełączać się między 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, że odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie posiada akumulator o pojemności 2500 mAh i gwarantuje nawet 60 minut ciągłej pracy. W razie potrzeby możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, aby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — wydajnie odprowadza ciepło, dzięki temu zagwarantuje słuszne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu lub oddzielnie.

  dużo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza idealnie sprawdza się podczas zbierania pokaźniejszych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W komplecie odnajdziesz także dyszę szczelinową 2w1, która wydajnie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest też elektryczna minissawka — dokładnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i praktyczny konstrukcja odkurzacza została dokładnie przemyślana, możesz więc bez wysiłku wykorzystać P10 Pro, aby odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię w trakcie odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także praktyczny zarys uchwytu. Nadzwyczajna filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości choćby 0.3 μm, dzięki czemu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz cieszyć się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został wyekwipowany w ekran LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma objętość 0,5 l, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz, a także filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o sprawnym odkurzaniu, ale nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie olśniewa ascetycznym wzornictwem, a dzięki nowoczesnemu designowi należycie wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W komplecie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza producent Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min pojemność zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie objętość akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg typ filtra EPA (APB03) Funkcje ekran LED, 3 tryby pracy, SmartCooling

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to wielkie wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci albo zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO ekspresowo rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w przypadku podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a nawet mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który łatwo dociera do najtrudniejszych nawet zakamarków zapewniając wysoką efektywność i niedościgniony komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO znamionuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna kompozycja, która znakomicie wpisuje się w potrzeby domu i biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wydobywać dużego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest zawsze gotowy do pracy. Drobny, poręczny, zaopatrzony w duży wachlarz dodatkowych akcesoriów wyśmienicie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  teraz z łatwością zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie sprawny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu rewelacyjnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W komplecie znajdziesz również kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  ekspresowo likwiduje brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego szybkość sięga 160 000 rpm. W wyniku czego możesz cieszyć się siłą ssania na poziomie choćby 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz bardzo szybko i sprawnie usuwa kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie zwiększa siłę ssania na dywanach, żeby zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz odpowiednio przypasować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To osiągalne! V12 Pro oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie trafny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco wspaniale stanie na wysokości zadania na co dzień. także najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o wielkiej i nowoczesny system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny umożliwia komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  idealna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która znakomicie pasuje do czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V nie tylko efektywnie eliminuje kurz, ale też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i doskonale wyważony. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go pomiędzy piętrami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit czy zasłony. Funkcjonalny uchwyt powoduje, iż jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe. Pokaźny zbiornik na kurz o obszerności 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest niezwykle szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  dzisiaj możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zastosowany czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, żeby sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb. Przystępna jest jeszcze funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  funkcjonalne akcesoria w pakiecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,dokładnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem spełni oczekiwania na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a sprężysty wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno przystępnych miejsc.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • rozciągliwy adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Xiaomi Dreame D10

Xiaomi Dreame D10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame D10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame D10
 • Ilość ofert: 19
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją Dreame D10 Plus moc 4000 Pa LiDAR EPA biały Robot sprzątający Dreame D10 Plus to nowoczesne narzędzie, które zrewolucjonizuje Twoje codzienne sprzątanie. Wyposażony w moc 4000 Pa i technikę Lidar, sprząta dokładnie, a integracja z Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie.

  szykowny białyeksponuje progresywny design. Filtr EPA zapewnia czystość powietrza. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Robot sprzątający Moc ssąca: 4000 Pa pojemność akumulatora: 5200 mAh Czas pracy: Do 180 min Funkcja mopowania typ filtraEPA (RHF5) samoczynne opróżnianie zbiornika na kurz 4 stopnie ssania 3 poziomy dozowania wody Oszczędzaj czas i ciesz się porządkiem Przestań martwić się sprzątaniem i spędzaj więcej czasu na tym, co naprawdę istotne.

  Robot sprzątający Dreame D10 Plus to kompleksowe urządzenie, które bez hałasu precyzyjnie odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu. Robot inteligentnie dostosowuje siłę ssania do odkurzanej powierzchni, osiągając maksymalnie 4000 Pa.

  zaopatrzony w ulepszoną szczotkę obrotową skutecznie eliminuje sierść i włosy, zapobiegając ich wplątywaniu się. Akumulator o obszerności 5200 mAh umożliwia wyczyszczenie choćby 270m2 bez konieczności ładowania, a dzięki workowi na zanieczyszczenia o pojemności 2,5 L możesz zapomnieć o konieczności jego podmiany nawet na 45 dni!

  Przekonaj się jakie to komfortowe! automatyczne likwidowanie skażeń Deame D10 Plus samodzielnie wraca do stacji, gdy tylko zakończy swoją pracę. Jest to moment, w którym samoczynnie likwiduje zanieczyszczenia ze zbiornika, umieszczając je w zamontowanym w stacji worku o objętości 2,5 L, co zajmuje mu jedynie 10 sekund i nie generuje hałasu.

  Taka pojemność zapewni Ci nawet 45 dni, w których nie kiwniesz palcem, aby podłogi w Twoim domu lśniły czystością. Szczelna budowa pojemnika zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kurzu do powietrza, gwarantując świeżość i porządek bez kompromisów.

  Częstotliwość usuwania zanieczyszczeń ze zbiornika możesz zmieniać za pomocą asygnowanej aplikacji. Dostosowany do typu zanieczyszczeń Urządzenie znakomicie stanie na wysokości zadania w zróżnicowanych scenariuszach, zapewniając 4 tryby adekwatne dla przeróżnego rodzaju skażeń.

  Dla usunięcia kurzu i nieznacznych zanieczyszczeń starczy cichy tryb z siłą ssania na poziomie 800 Pa. W przypadku okruchów i włosów lepiej sprawdzi się tryb 1200 Pa. Na większe skażenia użyj trybu o sile 1800 Pa.

  Maksymalna siła ssania robota sprzątającego Dreame D10 Plus to aż 4000 Pa - ten tryb dokładnie usuwa skażenia z dywanów i trudniej dostępnych szczelin. Progresywna szczotka główna powiększona o 17 cm szczotka powstała po to, aby wydajnie eliminować włosy oraz sierść.

  Jej kompozycja z gęsto rozstawionymi włóknami zapobiega wplątywaniu się włosów, zwalniając Cię z konieczności ręcznego usuwania ich ze szczotki. Dreame D10 Plus to wyśmienite rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którzy spędzają dużo czasu na usuwaniu sierści swoich pupili.

  teraz robot zrobi to za Ciebie! Mycie podłóg bez wysiłku Podłogi odkurzone? Czas na mopowanie. Robot sprzątający D10 Plus wykorzystuje gęsto tkane pady mopujące, zapewniając nad wyraz dokładne mycie twardych powierzchni, takich jak kafle, czy panele.

  wyekwipowany w zbiornik o objętości 145 ml pozwala dostosować ilość zużywanej wody do stopnia zabrudzeń - starczy kilka kliknięć w aplikacji. Sam znajdzie drogę Urządzenie pracuje w oparciu o algorytm SLAM, wykorzystując system inteligentnej nawigacji LiDAR.

  Natychmiastowo skanuje pomieszczenia, stwarzając mapy dla nawet trzech pięter, a następnie planuje najistotniej stosowną trasę sprzątania. Z poziomu aplikacji możesz zarządzać trasą, pomijając poszczególne wnętrza.

  Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców niedużych pociech - w trakcie snu dziecka omiń jego wnętrze i pozwól, aby D10 Plus wyczyścił podłogi w pozostałych pomieszczeniach. Produktywne sprzątanie Robot sprzątający Dreame może wyczyścić aż 270m2 na jednym ładowaniu, a to za sprawą akumulatora o obszerności 5200 mAh, którego energii starczy na 180 minut sprzątania.

  Nie musisz codziennie ładować robota,cieszyć się nieskazitelną czystością. Dreame D10 Plus wymaga naprawdę mało. Inteligentne funkcje To nie koniec zalet robota D10 Plus. Pokochasz go za cichą pracę i funkcję wznowienia sprzątania, która powstała z myślą o niespodziewanych sytuacjach.

  Jeśli w trakcie sprzątania robot się rozładuje, natychmiast wróci do stacji, aby uzupełnić energię. Po tym czasie wraca do miejsca, w którym skończył, aby kontynuować pracę. Urządzenie w inteligentny sposób omija meble, schody i inne przeszkody, więc nie musisz obawiać się, że zawiesi się albo uszkodzi.

  Chcesz aby było jeszcze łatwiej? Nie ma problemu - Dreame D10 Plu współpracuje z Amazon Alexa, dzięki czemu możesz obsłużyć robota przy pomocy prostych komend głosowych. W pakiecie Robot sprzątający x1 Stacja ładująca/opróżniania x1 Szczoteczka do czyszczenia x1 przewód zasilający x1 Zbiornik na wodę x1 Nakładka mopująca x1 Szczotka boczna x1 Worek na kurz x2 Instrukcja


Xiaomi Dreame R10 Pro

Xiaomi Dreame R10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame R10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame R10 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame R10 Pro przejrzyj, jak przyjemne może być sprzątanie domu! Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 Pro zapanuje w nim perfekcyjny porządek. Eksponuje się on długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, 150 AW, a także lekką i praktyczną konstrukcją.

  dodatkowe końcówki, załączone do zestawu umożliwią Ci odkurzanie wielu różnych powierzchni. Co więcej, zbiornik na kurz pomieści nawet 600 ml nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Ciesz się znakomitą czystością w swoim domu z Dreame! precyzyjne i ciche czyszczenie Masz dość plączących się kabli w trakcie odkurzania? Z Dreame R10 Pro ten kłopot zniknie! Z tym bezprzewodowym odkurzaczem możesz sprzątać aż do 65 minut ze stałą mocną 150 AW i niesłabnącą siłą ssania sięgającą 20 000 Pa.

  Co więcej, jest on zasilany poprzez akumulator obszerności 3,000 mAh. Jego silnik pracuje z szybkością 108 000 obr/min, co gwarantuje skrupulatne zbieranie włosów, brudu, kurzu, a także innych zanieczyszczeń. Nie musisz jednak obawiać się nieprzyjemnych odgłosów, ponieważ Dreame R10 Pro jest dość cichy.

  progresywna szczotka Tym, co eksponuje odkurzacz R10 Pro jest jego progresywna, wielopowierzchniowa i wielofunkcyjna szczotka w profilu litery V. Za sprawą specyficznego projektu jest w stanie z łatwością polikwidować włosy, brud i inne , a także pokaźne skażenia z zróżnicowanych podłóg.

  Co więcej, by sprzątanie było jeszcze prostsze i wygodniejsze, specjalne zęby, przypominające grzebień rozplątują włosy. Dzięki temu czyszczenie całego domu jest jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Miękka szczotka do zadań specjalnych Dreame R10 Pro został zaopatrzony także w uzupełniającą szczotkę z miękkim wałkiem.

  Została ona zaprojektowana tak, by umożliwić czyszczenie przy samej krawędzi. Porusza się ona w odległości do 7 mm od listew przypodłogowych, dzięki czemu lepiej przylega do ścian i zagłębia się w zakamarki, co zagwarantuje staranniejsze sprzątanie domu.

  Diody LED Dreame R10 Pro powstał z myślą o dokładnym i wygodnym czyszczeniu, dlatego został wyposażony w diody LED. Za ich pomocą rozświetlisz ciemne przestrzenie pod meblami czy w szczelinach i jeszcze skuteczniej wyczyścisz brud, czy kurz, który normalnie mógłbyś przeoczyć.

  Z Dreame każdy zakamarek Twojego domu będzie lśnić czystością! innowacyjny system filtracji Dla jeszcze skuteczniejszego czyszczenia odkurzacz Dreame R10 Pro został wyekwipowany w zaawansowany, pięciowarstwowy system filtracji wykazujący 99,9% wydajności.

  dzięki czemu urządzenie jest w stanie wychwycić niewielki kurz i cząsteczki. Powoduje to, iż wszystkie skażenia trafiają do pojemnika na kurz, z którego prosto możesz wysypać je do kosza. Wykonana dla entuzjastów zwierząt Zmagasz się z uporczywą sierścią zwierząt, która zalega na wszystkich meblach i podłodze? Z Dreame R10 Pro łatwo się z nią uporasz!

  Do zestawu dołączona została miniszczotka, która została zoptymalizowana do usuwania włosów i sierści z dzianin i mebli. Od dzisiaj sprzątanie po Twoim czworonożnym przyjacielu będzie dziecinnie proste!

  Jeszcze więcej możliwości Ciesz się jeszcze staranniejszym sprzątaniem z Dreame R10 Pro! Do zestawu załączone zostały dopełniające końcówki, które pomogą Ci w czyszczeniu różnorodnych powierzchni. Szeroką szczotkę zastosuj do odkurzania klawiatury czy szczelin z tyłu regału.

  Natomiast dysza szczelinowa przyda się w trudno dostępnych miejscach jak na przykład narożniki. Nieskomplikowane czyszczenie Sprzątanie, jak i obsługa Dreame R10 Pro jest bardzo prosta. Zbiornik na kurz ma pojemność aż 600 ml, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk.

  Zaletą jest także łatwość konserwacji — niektóre części takie jak filtr czy pojemnik na kurz mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte. Sprawia to,prosto utrzymasz swój odkurzacz w prawidłowej kondycji.

  Przechowuj komfortowo Nie musisz już obawiać się o zgubione akcesoria do odkurzacza, ponieważ specjalny uchwyt pozwoli na bezpieczne i wygodne przechowywanie jednakowo urządzenia jak i wszelkich jego elementów.

  z łatwością zamontujesz go na ścianie, dzięki temu zawsze będziesz mieć wygodny i prędki dostęp do swojego sprzętu. W pakiecie Wielofunkcyjna szczotka Miękka szczotka walcowa duża szczotka Silikonowa miniszczotka Dysza szczelinowa Metalowa rura Uchwyt ścienny (w tym śruba x2, kołek rozporowy x2, naklejka z szablonem montażowym) Ładowarka Instrukcja obsługi firma Dreame Model R10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy do 65 min objętość zbiornika na kurz 600 ml Funkcja mopowania nie pojemność akumulatora 3000 mAh Czas ładowania ok.

  4h Waga 4,20 kg wariant filtra EPA (ATH5) Funkcje Podświetlenie LED szczotki

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 6000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa ulepszona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w praktyczny ekran OLED. Model wyekwipowany jest w dużo akcesoriów, które pozwalają na wszechstronne stosowanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z prędkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyekwipowany jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać choćby najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Kompozycja urządzenia nietrudny dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest szczególnie proste: starczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie za pomocą spustu. Należy także wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu starczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki małej wadze zaledwie 1.6 kg jest bardzo użyteczny. Kompozycja i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała konstrukcja jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model wyposażono w barwny ekran OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma konwencjonalny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest nad wyraz przyjemna, usprawnia ją na dodatek zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  pakiet posiada mnóstwo wszechstronnych i wygodnych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia przeróżnych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która doskonale stanie na wysokości zadania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - przy pomocy których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz oraz 2 dodatkowe szczotki, co ułatwi przechowywanie i użytkowanie.

  Pojemnik na śmieci ma pojemność 0.5l i jest przystępny do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy upraszczające sprzątanie:

  - Tryb ekologiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania, a także w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie albo niezbyt grube. Udaje mu się zassać choćby najszczególniej spójny brud, lecz podłoga będzie całkowicie czysta po 2 albo 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest dobrym kompromisem między trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszystkiego, co znajdziesz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zastosowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować nieprzeciętną żywotność, prawdopodobnie jedną z najlepszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni zezwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najszczególniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować zarówno poprzez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech niewiele znaczących diod LED umieszczonych zarówno po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  wydajność

  • wariant czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny

  kompozycja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • pojemność dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor artykułu: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • zużycie mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz pełną funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które podkreśla się z reguły wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te właściwości zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technologicznych. Dreame V11 wyposażony jest przeważnie w silnik cyklonowy, który pracować może z szybkością nawet 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem dokładnej filtracji zapewnia niemal 100% produktywność w zbieraniu choćby najszczególniej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  ponadto, Dreame V11 wbudowaną baterię o obszerności 3000 mAh znaczne przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 proponuje trzy tryby pracy, które znacznie usprawniają sprzątanie. Tryb naturalny zalecany jest do stosowania codziennego - wydajnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb średni to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści istotnie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  kompozycja odkurzacza Dreame V11 została precyzyjnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma pojemność 0,5 litra. To słuszna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co zagwarantuje wygodę i komfort wykorzystywania. Na dodatek, w zestawie, oprócz samego odkurzacza znajduje się niemało akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato zaopatrzony, dzięki temu nie tylko dotrzeć nim można do trudno dostępnych przestrzeni, lecz także z łatwością nim manewrować w trakcie odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokojakościowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, instynktowna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.


Xiaomi Dreame X10

Xiaomi Dreame X10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame X10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame X10
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  this -is- the way we normalize non-whitespace


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Xiaomi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze domowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi, odkurzacz domowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach domowych Xiaomi, ranking odkurzaczy domowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *