Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz starannie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka budowa z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu lepszej technice. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu namierza choćby najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się dodatkowo nad wyraz prędkim czasem reakcji i wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy wariant powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  ergonomiczna kompozycja

  Dreame zadbało o to,wykorzystywanie T30 było jak najbardziej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego ergonomiczna kompozycja, zezwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w szerokim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Pokaźniejsza średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie efektywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, kompozycja w kształcie litery V posiada dłuższe włosy i eliminuje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność aniżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz wydajnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i postępowy design

  T30 to urządzenie wyjątkowo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego korzystania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się też obawiać o niepoprawne zamontowanie komponentów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 akcentuje się progresywnym designem, a szary kolor nadaje stylowego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • rozciągliwe narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje niezrównaną efektywność, a mocny akumulator gwarantuje choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Ponadto, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W pakiecie odszukasz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym starannie posprzątasz cały dom.

  progresywny silnik

  Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym progresywnia niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro wydajnie i szybko pozbywa się wszelkiego brudu - choćby najszczególniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania. Ponadto zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej jednostajną i wydajną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko wydajne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro perfekcyjnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Eliminuje do 99,9% roztoczy - genialnie stanie na wysokości zadania więc też w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i wydajnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  perfekcyjna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i optymalnie dopasowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  uzupełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa perfekcyjnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - nieprzeciętnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na także mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, skrupulatnie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W charakterystycznym trybie urządzenie może odkurzać nawet przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać do czasu, aż Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania zezwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i gwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności wymiany filtra.

  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to także unikatowy komfort użytkowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w stosowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  sprężysta rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Realme. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka wydajność / obfita moc ssąca 150 AW / Inteligentny wybór mocy / barwny ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz i mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, standardowy, Wysoka Moc.

  solidna moc ssąca 150 AW

  progresywny silnik o wysokiej szybkości obrotowej 125 000 obr./min zagwarantuje dużą moc ssącą, a także zapewnia doskonałą efektywność.

  barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 zaopatrzony jest w barwny ekran TFT, który przystępne przeglądanie informacji, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny wyświetlacz gwarantuje nieprzeciętne wrażenia wizualne, a także jednoczesną kontrolę.

  automatyczna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza niepowtarzalna, elektroniczna funkcja samoczynnego blokowania oznacza, iż nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku w trakcie wykorzystywania. Zamiast tego starczy dotknąć przycisk „Zablokuj", aby włączyć ciągłe działanie, a także nacisnąć go ponownie, żeby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym użyciem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg automatycznie wykrywa wariant materiału podłogi i adekwatnie dostosowuje swoją prędkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia większą moc ssącą. Funkcja ta istotnie wydłuża żywotność baterii, zniżając liczba czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  budowa uniemożliwiająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w kształcie litery V gwarantuje rozszerzoną średnicę, która obniża liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co skutecznie zapobiega ich plątaniu się. Szczotka produkowana jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest wyjątkowo krótkie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej skuteczne. Szczotka jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami ma dwa uzupełniające kółka i kółka wspomagające, które sprawiają, iż prowadzenie odkurzacza jest istotnie przyjemniejsze. Szczotka wyekwipowana jest również w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o objętości 230 ml oraz wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep zezwalają na odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie. Wystarczy, że uruchomisz za pomocą włącznika funkcję mopowania. Możesz także regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów pozwala na korzystanie z funkcji mopującej na różnorodnych powierzchniach, a także do rozmaitego typu zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o znacznej obszerności zapewnia 65 minut nieustannej pracy

  znaczna objętość baterii 3000 mAh umożliwia 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 rewelacyjnie sprawdzi się do czyszczenia obfitych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  wymiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria umożliwia jej wymianę jednym dotknięciem. Wystarczy nacisnąć przycisk by odkurzać bez zapotrzebowania doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  budowa umożliwiająca ładowanie dwóch baterii równocześnie

  Odkurzacz jest zaopatrzony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy jednocześnie do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem zezwala na jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Wyraźnie ulepszający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest przez progresywny 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne dodatkowo ograniczają potrzebę częstej wymiany głównego filtra.

  Filtracja tak wydajna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  efektywny 5 -warstwowy system filtracji zapewnia maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest broniony poprzez multicyklonowy system separacji, który ogranicza poziom pyłu, a zmywalne filtry obniżają potrzebę częstej podmiany filtra.

  modne akcesoria, adekwatne do Twoich potrzeb

  wykorzystanie akcesoriów oraz inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie umożliwiają wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W komplecie załączona jest mini szczotka elektryczna, która może być użytkowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Prosto wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  obfity, wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l

  gromadzi więcej kurzu i ułatwia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na kurz. Starczy jedno naciśnięcie przycisku by zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co umożliwia jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne elementy HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długookresową czystość.

  typ artykułu

  Odkurzacz

  wariant ekranu

  TFT

  Funkcje

  samoczynna regulacja mocy na zróżnicowanych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia elementy HEPA

  Szczotka w kształcie V uniemożliwiająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technologia

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  pojemność pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa budowa

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% skażeń

  Zasilanie

  25,2 V

  typ ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dopełniające informacje

  mobilna i bezprzewodowa budowa

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  pakiet

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi


Xiaomi JV53

Xiaomi JV53 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV53 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV53
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  JIMMY JV53Odkurzacz ręczny JV53 wykorzystuje technikę silników o wysokiej sprawności producenta JIMMY. 55% wysokowydajny silnik cyfrowy o łącznej prędkości 100 000 obr / min zagwarantuje moc ssania 125AW. Czas pracy odkurzacza wynoszący do 45 minut wystarcza na spokojne posprzątanie całej powierzchni naszego domu.Bezprzewodowe wrażenia Pozbądź się plączącego się kabla: niezależnie, jak długi jest przewód zasilający - 5m, 10m, czy 50m - zawsze będzie się zawijał o meble, nogi, czy rozrzucone na podłodze przedmioty.

  Wybierając odkurzacz bezprzewodowy pozbywasz się kłopotliwych sytuacji, w których musisz oderwać się od sprzątania żeby rozplątać kabel zasilający.99% wysokowydajna technologia separacji pyłu i powietrza Dual-cykloniczny system filtracji przyczynia się do silniejszego odsysania i bardziej wydajnego czyszczenia odkurzanych powierzchni.

  Odkurzacz Jimmy potrafi filtrować nawet 99% pochłanianego kurzu.Wszystko to dzięki wielkiej mocy ssącej 20 kPa i systemu filtracji HEPA, Do 45 minut działania JV53 posiada odłączaną, wymienną baterię, czas pracy na pojedynczym ładowaniu wynosi do 45 minut, co z łatwością pozwoli utrzymać porządek w całym domu.Silnik cyfrowy 100 000 obr./min55% wysokowydajny silnik cyfrowy 425 W gwarantuje moc ssania 125AWFiltr HEPA:System filtracji HEPA odfiltrowuje 99,99% pyłu, choćby ten o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, po czym odprowadza do pomieszczenia czyste powietrzeDuża obrotowa szczotka o średnicy 55mmZbiera cały kurz i cząsteczki skażeń ze sprzątanych powierzchni.

  Zetrzyj brud i ślady na podłodze,, a także wypoleruj ją jednocześnie. Nowoczesna struktura uniemożliwia wplątywaniu się włosów lub sierści zwierząt w silniki szczotki.Usuń roztocza i chroń swój senNiezależne szczotki elektryczne mogą usuwać 99,9% roztoczy znajdujących się na powierzchni Twojego łóżka, zapewniając Ci ulepszony sen.niemało końcówek do wielu powierzchni: Miękka aksamitna głowica:służy do czyszczenia podłogiElektryczna szczotka do roztoczy: pozwoli pozbyć się 99,9% roztoczy zamieszkujących twoje meble wypoczynkowePłaska przyssawka 2w1: wyczyści krawędzie, a także głębokie szczeliny mebliSzczotka 2w1: za jej pomocą wyczyścisz delikatne przedmioty, takie jak klawiatura komputerowaMiękka szczotka: nadaje się na biurko, do czyszczenia delikatnych powierzchni.towar zaprojektowany z myślą o ludziach:Łatwy montaż, a także demontaż i zamiana końcówek za pomocą jednego przycisku.

  Opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia także odbywa się przy pomocy jednego przycisku, chroniąc ręce przed zabrudzeniemŁatwy i pewny chwyt, praktyczny kąt trzymania odkurzacza 65 °, a także lekka pokrywa luźne wykorzystywanie i czyszczenie.

  SpecyfikacjaOgólneMarka: JIMMYTyp: OdkurzaczModel: JV53Kolor: fioletowyDane technologiczneNapięcie znamionowe: 21,6 V.Moc: 425 W.Bateria: bateria litowa 10 x 2,5 Ah / 54 WhFliter: HEPASiła ssąca: 20 kPaEfektywna moc ssania: 125AWSilnik cyfrowy: 100 000 obr./minCzas ładowania: 4-5 godzinPojemność pojemnika na kurz: 0,5 lHałas: 75dBWaga & rozmiarWaga artykułu: 2,9 kgWaga paczki: 3,9 kgRozmiar produktu (dł x szer x wys): 600 x 220 x 230 mmRozmiar paczki (dł x szer x wys): 701 x 289 x 186 mmZawartość paczki1 x rura odkurzacza1 x szczotka przeciw roztoczom1 x szczotka podłogowa1 x szczotka do włosia1 x końcówka płaska1 x podstawa ładująca1 x adapter1 x bateria1 x metalowa rurka przewodząca1 x instrukcja obsługi


Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis dane technologiczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, proste czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • prędki bezszczotkowy silnik Pewna, długotrwała moc
  • Ssanie 50 AW wydajne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg nieskomplikowany w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii wspaniały do sprzątania choćby obszerniejszych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • dużo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  perfekcyjne połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej sprawne czyszczenie nieskomplikowane i wydajne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i pokaźnej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, konkretnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno dostępne miejsca jedną ręką. Udoskonalone efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i wygodniejszy w użyciu przyjazna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Produktywniej radzi sobie z przeróżnymi zadaniami.
  prędki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* wyposażony w charakterystyczny, prędki, bezszczotkowy silnik gwarantujący spójne i wydajne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,dokładnie wyczyścić przeciętnej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa zapewnia 45 minut pracy w trybie charakterystycznym, wystarczająco żeby posprzątać średnie lub obfite mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla różnych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb typowy, aby wychwycić cząsteczki wszystkich wymiarów. Żeby uzyskać maksymalnie precyzyjne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% wydajność filtracji 3-stopniowa produktywna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, efektywny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, wydajne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa konstrukcja dla Twojej wygody
  dokładne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa kompozycja usprawnia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia mebli i utrzymywania błyszczących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  eliminuje kurz i brud z każdego kąta zastosowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno dostępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, pasuje do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów i innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud przy pomocy jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu prędkiego odkurzania, pasuje do czyszczenia sof, szafek i wszelkiego typu powierzchni roboczych.
  wygodny uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pomieszczenie będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego użycia.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i produktywnie podczas sprzątania, zapewniając przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana budowa mieści przycisk zwalniający dla prędkiego i nieskomplikowanego dostosowania do różnych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • komfortowy do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można z łatwością wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego wykorzystania Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, by uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy wymianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% produktywność filtracji: przetestowana poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  dane technologiczne

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w używaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca sprawność

  Urządzenie idealnie sprawdza się w walce z choćby najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Jego produktywny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu momentalnie eliminuje zabrudzenia. Na rozszerzoną wydajność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, innowacyjna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w kształcie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Sprawnie odkurzy zarówno panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia sięergonomiczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw użytecznych akcesoriów

  Do zestawu załączono również szereg akcesoriów, które wyraźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 spełni oczekiwania na nierównych, niepokaźnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. W dodatku, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz jeszcze wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - bez wątpienia nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o objętości 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie typowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz za pomocą umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje też tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% sprawność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 wydajnie eliminuje kurz i choćby 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To sprawia,wspaniale nadaje się jeszcze dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort wykorzystywania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest szczególnie wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, łatwo go także podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie znajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Dreame V9

Xiaomi Dreame V9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dreame V9 Pro Cordless Vacuum Cleaner

  【technika Patent Space3.0】 Bezszczotkowy cyfrowy szybki silnik Space3.0, który zagwarantuje rozszerzenie mocy w ciągu 0,3 sekundy. Moc ssania 120 AW, silnik o szybkości do 100 000 obr./min i ciśnienie wiatru 20000 PA gwarantują przyzwoitą moc ssania i gwarantują bezproblemową sprawność.

  【5-stopniowy w pełni uszczelniony system filtrów】 wydajnie pochłania 99,99% śladowych cząstek o wielkości 0,3 mikrona, umożliwiając ucieczkę świeżego powietrza i tworząc bezpieczne i komfortowe środowisko. Regularnie myj akcesoria do filtrów, by uzyskać ulepszone wyniki. Nie wymaga kabla i jest nietrudny w instalacji. Pasuje do każdego salonu, biura, sypialni lub pojazdu z różnymi akcesoriami.

  【Bateria Samsung 2500 mAh】 Bateria litowa Samsung. Adekwatna równowaga między wagą a energią. Do 60 minut pracy w trybie oszczędzania. W trybie typowym przystępnych jest kolejne 28 minut na odkurzanie. Tryb Max gwarantuje 8-minutową moc ssania super moc do nieprzystępnych zadań czyszczenia.

  【użyteczna struktura wewnętrzna】 Środek ciężkości jest skierowany do tyłu, uchwyt został ulepszony. Główny korpus waży zaledwie 5 kg, a wewnętrzna struktura głównego elementu została zoptymalizowana. Jest lżejszy i mądrzejszy podczas ciągnięcia, przenoszenia i podnoszenia. Cicha praca przy 68dB (A), wspierana przez silnik bezszczotkowy. Nigdy więcej irytujących odgłosów, których Twoje dziecko i zwierzak nie lubią.

  Szczotka z obfitym momentem obrotowym: wszechstronny odkurzacz jest wyekwipowany w dużą szczotkę elektryczną z niezależnym silnikiem. Oczyść wszelkiego typu zabrudzenia, takie jak cząsteczki, kurz, włosy, włosie i cząsteczki brudu. Może w dodatku uniemożliwiać splątaniu włosów, żeby osiągnąć wyjątkowo precyzyjne czyszczenie

  marka Dreame (Xiaomi EcoSystem)

  Nazwa Dreame Cordless Vaccum Cleaner

  Model V9p

  Kolor Biały

  Funkcje urządzenia

  Bezworkowa budowa

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,99% skażeń

  Moc ssania

  20000 Pa

  400W (120W sprawna moc ssania)

  Regulacja mocy ssania Tak

  objętość baterii

  2500 mAh

  Napięcie baterii: 25.2V

  objętość zbiornika na śmieci 0.5 l

  Czas pracy do 60 minut

  wymiary WxSxG 60 x 22 x 23 cm

  Waga

  Waga towaru: 1,5 kg

  Waga paczki: 5.4 kg

  komplet posiada

  Odkurzacz Dreame V9P

  Metalowy drążek łączący

  Miękka głowica czyszcząca

  Głowica szczelinowa

  Szczotka do odkurzania

  Zasilacz AC240V

  Naścienna stacja ładująca

  Elektroszczotka na roztocza Cleaner Head


Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje niezrównaną skuteczność, a solidny akumulator zapewnia choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. W dodatku, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W zestawie odnajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.


  innowacyjny silnik

  Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem progresywnia niemal dorównuje tym stosowanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro efektywnie i błyskawicznie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najszczególniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Dodatkowo zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora oraz umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i skuteczną pracę urządzenia.


  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, lecz też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro genialnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - wyśmienicie spełni oczekiwania więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada progresywny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i skutecznie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.


  perfekcyjna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza doskonale nadaje się do czyszczenia najróżniejszego typu podłóg. Prędko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i optymalnie dopasowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w profilu litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem wygodne odkurzanie.


  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa rewelacyjnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach albo fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - nieprzeciętnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame pozwala na dodatkowo mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując przeróżne końcówki T20 Pro, precyzyjnie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.


  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać do czasu, aż Ci trzeba.


  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się szczególnie komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny ekran LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i zagwarantuje szybki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności podmiany filtra.


  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to dodatkowo wyjątkowy komfort użytkowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w wykorzystywaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu
  • Odkurzacz
  • Płaska szczotka 2w1
  • Szczotka szczelinowa
  • Uniwersalna elektroszczotka
  • Metalowa rura
  • Miękka rolka
  • Ładowarka
  • sprężysta rura
  • Elektroszczotka do materacy
  • Baza ładująca 2w1
  • Zbiornik na wodę + mop
  • 2 akumulatory
  Specyfikacja:

Xiaomi DREAME H12

Xiaomi DREAME H12 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe iRobot. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H12
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12

  Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 zezwala na nie tylko odkurzanie, ale też mycie podłóg. Dzięki udoskonalonej konstrukcji szczotki sprawnie likwiduje brud na dodatek wzdłuż krawędzi. Automatycznie rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Sam się także wyczyści. Wytrzymały akumulator zagwarantuje czas pracy na poziomie około 35 minut, a wbudowany wyświetlacz LED upraszcza obsługę urządzenia.

  Odkurzaj i myj podłogi w tym samym czasie

  teraz możesz zaoszczędzić czas. Już nie musisz najpierw odkurzać, a następnie myć podłóg za pomocą mopa. Dreame pozwoli Ci wykonać obie te czynności równocześnie, przy użyciu jednego urządzenia! Odkurzacz H12 wyśmienicie radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią, proponuje także funkcję mopowania, dzięki której błyskawicznie rozprawi się z plamami, rozlanym mlekiem czy śladami łapek Twojego zwierzaka.

  Inteligentnie namierza brud

  Miej pewność, iż wszystkie podłogi w Twoim domu są świetnie czyste. Dreame H12 inteligentnie wyłapuje brud i samoczynnie dostosowuje swoją moc do stopnia skażenia odkurzanej powierzchni. Dzięki czemu nie tylko umożliwia precyzyjne sprzątanie, ale też optymalizuje zużycie energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy. Przekonaj się, iż odkurzanie może być efektywniejsze!

  Jeszcze lepsza szczotka

  Czyszczenie podłóg w kątach, przy ścianach albo przy krawędziach mebli nigdy nie było prostsze. Dreame H12 został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która likwiduje brud nawet z wyjątkowo trudno przystępnych miejsc. Jej szerokość wynosi 250 mm. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością - skatalogowane przy krawędziach mebli okruchy czy plamy pozostaną tylko przykrym wspomnieniem!

  Sam się wyczyści

  Nie trać czasu na czyszczenie odkurzacza. Szczotka H12 została zaopatrzona w specjalną skrobaczkę, która eliminuje z niej brud w trakcie sprzątania. Dzięki czemu masz pewność, że dopiero co skategoryzowane zanieczyszczenia nie znajdą się z powrotem na podłodze. Co więcej, starczy umieścić odkurzacz bazie i nacisnąć przycisk, a wałek szczotki zostanie opłukany wodą i wyczyszczony.

  2 tryby pracy do wyboru

  swobodnie przełączaj się między dostępnymi trybami i sprzątaj tak, jak chcesz. Tryb Auto umożliwia precyzyjne czyszczenie podłóg - idealnie sprawdzi się na co dzień. W trybie Suction urządzenie eliminuje rozlane płyny bez mopowania. Wspaniale poradzi sobie z wodą, sokiem czy herbatą. Wypróbuj dostępne możliwości i spraw, iż podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością!

  2 zbiorniki na wodę

  Dreame H12 został wyposażony w 2 zbiorniki na wodę - jeden na czystą, a drugi na brudną. Pierwszy z nich ma pojemność aż 900 ml. To oznacza, że nie musisz uzupełniać go w trakcie sprzątania - jedno napełnienie starczy na wyczyszczenie podłóg o znacznej powierzchni. Objętość drugiego zbiornika to 500 ml. Trafia do niego woda z skażeniami, nie musisz więc się martwić, iż rozlana kawa ponownie trafi na podłogę.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz został zaopatrzony w czytelny ekran LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy. Starczy rzucić okiem, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo status sprzątania! H12 proponuje również inteligentne komunikaty głosowe. Powiadomi Cię na przykład o aktualnie wybranym trybie sprzątania i przypomni o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę.

  wytworzony dla Twojej wygody

  Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać wielkiego wysiłku. Dzięki skrupulatnie przemyślanej konstrukcji H12 gwarantuje nieporównany komfort używania. Jego prowadzenie jest nad wyraz proste i wygodne - nie obawiaj się zmęczenia! Przechowywanie odkurzacza na dodatek nie sprawi Ci problemu. W komplecie odnajdziesz specjalną bazę, która oferuje miejsce nie tylko na urządzenie, ale też na przeznaczone dla niego akcesoria.

  Długi czas pracy

  Uwolnij się od kabli i ciesz się swobodą. Bezprzewodowa budowa Dreame H12 sprawia, iż możesz komfortowo odkurzyć cały dom. Urządzenie zostałozaopatrzone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane może pracować nawet poprzez 35 minut. Nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz! w dodatku wchodząca w skład zestawu baza zezwala na ładowanie H12 podczas przechowywania.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Zapasowy filtr
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Adapter zasilania
  • Zapasowy wałek do szczotki
  • Uchwyty na akcesoria x2
  • Baza z funkcją ładowania
  • Preparat czyszczący

  Specyfikacja


Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame H11 170W 900ml 5500PaZ Dreame H11 posprzątasz każdy bałaganOdkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się możliwe i upraszcza pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę.

  To istotnie przydatna funkcja w sytuacji łazienki, kuchni i balkonu. Zbiornik o objętości aż 900 ml pozwoli Ci umyć do 160 m², a wytrzymały akumulator zagwarantuje do 30 min pracy na jednym naładowaniu.

  W zestawie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Dostęp do najważniejszych danych pozwala na czytelny wyświetlacz LED. Przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 170WMoc ssania: 5500PaCzas pracy: 30 minPojemność zbiornika na czystą wodę: 900mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500mlFiltr HEPA zmywalnyOdkurzanie i mycie Wszechstronność i mocDreame H11 łatwo poradzi sobie z każdym rodzajem brudu.

  Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. Wyposażenie w tryb Max zwiększa zdolność czyszczenia trwałych zabrudzeń. Nieprzerwane samoczyszczenieTylko czysta szczotka sprząta skutecznie, a Dreame doskonale o tym wie.

  Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki temu urządzenie pozostaje w pełni czyste w trakcie pracy, a sprzątanie bałaganu staje się wydajne. Na dodatek specjalny przycisk w bazie sprawi, iż H11 wyczyści się po pracy.

  Sprzątanie aż do 160 m²Możesz zapomnieć o ciągłym dopełnianiu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 ma zbiornik o objętości 900 ml, który wystarczy nawet na 160 m² sprzątania. Praca do 30 minutDzięki akumulatorowi 6*2500 mAh Dreame H11 doskonale stanie na wysokości zadania także w obszernych domach.

  Z tym urządzeniem praca osiągnie choćby pół godziny. Uzyskaj niezbędne dane, kiedy tylko chceszSkorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz dane na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy.

  Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę. Czysta przyjemnośćPotężna moc ssania – 5500 Pa z zachowaniem przyczepności zapewnia zachowanie pełnego komfortu przy odkurzaniu. Łatwość przechowywania i ładowaniaDreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste.

  starczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia rozpocznie się samoczynnie. Poza tym baza ma specjalną przestrzeń przeznaczoną do przechowywania pozostałych części H11. SPECYFIKACJA technicznAModel: H11Kolor: BiałyMoc: 170 WMoc ssania: 5500 PaCzas pracy: 30 minSilnik: SzczotkowyPojemność zbiornika na czystą wodę: 900 mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500 mlFiltr HEPA zmywalnyW zestawieUchwytGłówny korpusZasilaczZapasowy filtrUchwyt na akcesoriaPłyn do czyszczenia powierzchniBaza ładującaSzczoteczka do czyszczeniaInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Xiaomi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze domowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi, odkurzacz domowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach domowych Xiaomi, ranking odkurzaczy domowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *