Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)
 • Ilość ofert: 20
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz starannie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka budowa z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu lepszej technice. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu namierza choćby najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się dodatkowo nad wyraz prędkim czasem reakcji i wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy wariant powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  ergonomiczna kompozycja

  Dreame zadbało o to,wykorzystywanie T30 było jak najbardziej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego ergonomiczna kompozycja, zezwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w szerokim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Pokaźniejsza średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie efektywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, kompozycja w kształcie litery V posiada dłuższe włosy i eliminuje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność aniżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz wydajnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i postępowy design

  T30 to urządzenie wyjątkowo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego korzystania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się też obawiać o niepoprawne zamontowanie komponentów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 akcentuje się progresywnym designem, a szary kolor nadaje stylowego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • rozciągliwe narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Odkurzacz pionowy DREAME V10

Odkurzacz pionowy DREAME V10 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy DREAME V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy DREAME V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie skuteczny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego sprawnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zapewnia niezwykłą sprawność, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do choćby 60 minut. Kilka trybów pracy i dopełniające akcesoria w zestawie dobranie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro wspaniale sprawdzi się jeszcze w domach alergików - eliminuje nawet 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z prędkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro akcentuje się specyficznym designem, który umożliwia wydajny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na rozszerzoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie choćby z najmocniej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a choćby zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - starannie odkurzysz cały dom

  Akumulator o obszerności 2500 mAh, a także inteligentny system zarządzania mocą zapewniają imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie sprawności do 28 minut. Chcesz sprawnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb solidny, w którym urządzenie zezwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i komfortowe - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Zezwala na to dołączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  perfekcyjnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została zaopatrzona w niezależny silnik oraz duży wałek, który dokładnie zgarnia zróżnicowanego rodzaju odpady - od obszerniejszych okruchów po znikome cząsteczki kurzu. Pozwala na na dodatek staranne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna konstrukcja szczotki sprawia, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na dodatek w domach właścicieli psów i kotów.

  dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

  załączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie świeże możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, aby pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 nadzwyczajnie nadaje się do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bezproblemowo dosięgniesz również trudno przystępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania choćby najdrobniejsze mikrocząsteczki i znamionuje się skutecznością na poziomie 99,94%. Co więcej, uniemożliwia on wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich skuteczność została zwiększona do nawet 99,67%. Przy pomocy V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od skażeń dom.

  przychylny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Zastosowany, kolorowy ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci danych dotyczących statusu urządzenia. Za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz, a także zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już przez cały czas naciskać trafnego guzika. Dostępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego choćby problemu możesz również złożyć i rozłożyć V10 Pro oraz wymienić akcesoria.

  z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest prędkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, możliwe jest mycie filtra i wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba tworzyw eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w stosowaniu - z łatwością ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz znamionuje się praktyczną konstrukcją, która pozwala na odciążenie mięśni - bez większego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa konstrukcja sprawiają,z łatwością podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit i zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. W dodatku, precyzyjnie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki czemu sprzątanie staje się o mnóstwo bardziej wygodne - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,5 l

  W pakiecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Kyvol. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190)

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190) Najniższa Cena Online

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy H8 Pro stanowi udaną kompozycję lekkiej wagi 1,49 kg, a także znacznej mocy ssania 160 AW. Cechuje się również długim czasem pracy sięgającym nawet 70 minut....


Roborock Odkurzacz automatyczny s50

Roborock Odkurzacz automatyczny s50 Najniższa Cena Online

Roborock Odkurzacz automatyczny s50 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Odkurzacz automatyczny s50
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S50 Black

  Robot sprzątający Chińskiego producenta wydany w nowym czarnym odcieniu. Odświeżona wersja 2 generacji automatycznych odkurzaczy Xiaomi proponujących efektywne odkurzanie oraz przecieranie na moro powierzchni sprzątanej.  System nawigacji LDS

  Znajdująca się na górze urządzenia głowica nawigacyjna odpowiada za poprawne poruszanie się automatycznego odkurzacza Xiaomi. Robot wykorzystuje system LDS – laserowego skanowania pomieszczeń który odpowiada za poprawną orientacje w obszarze sprzątania. Ponadto automatyczny odkurzacz wykorzystuje czujniki kolizji i spadku, które gwarantują płynna jazdę bez obijania się urządzenia o meble i brak ryzyka spadku robota sprzątającego ze schodów.


  Silnik Xiaomi

  Xiaomi wyposażyło swego robota w nieprzeciętny silnik zasysający. Duża siła jaką buduje turbina, pozwala uradzeniu na osiągnięcie nadzwyczajnych rezultatów sprzątania co przekłada się na wysoki poziom sprawności pracy samoczynnego odkurzacza na tle konkurencyjnych marek chińskiego pochodzenia.
  Głowica myjąca

  Druga generacja robotów Chińskiego producenta wyekwipowana została w dodatek w postaci nakładki mopujacej. Możliwość jednoczesnego odkurzania oraz przecierania na mokro powierzchni daje efekt czystej oraz odświeżonej podłogi. Robot nie został wzbogacony jednak o systemowe wsparcie nakładki. Skutkuje to więc dołączeniem do zestawu „martwego akcesorium" – Xiaomi Roborock S50 Black nie rozróżnia pracy z nakładka albo bez. Ma to wpływ na brak zmiany sposobu sprzątania, co za tym idzie robot może wjechać z mokrą nakładka np. Na dywan.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  Xiaomi Roborock S50 Black wyposażony został w akumulator litowo-jonowy o pojemność 5200 mAh. Nadzwyczajna bateria charakteryzuje się brakiem efektu pamięci – robot wykonywać będzie cykle nie skracając czasu ich trwania z biegiem eksploatacji. Pokaźna pojemność akumulatora jest jego oczywistym atutem, należy jednak pamiętać iż robot sprzątający Xiaomi pobiera podczas pracy pokaźne zasoby energii. Oznacza to nieznaczną różnice czasu pracy względem konkurencji.


  Płyta główna

  Robota sprzątającego wspiera innowacyjny system trzech procesorów operacyjnych. Zagwarantuje on prędkie działanie Roborocka niezwykle w przypadku zmiennej trasy w sytuacji przeróżnego rodzaju przeszkód. System zapewnia płynną prace urządzenia bezzwłoczny przepływ danych pobieranych z otoczenia przy pomocy zróżnicowanego rodzaju czujników.


  Mi Home app

  Xiaomi proponuje swoim klientom specjalną aplikacje przenośną za sprawą której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji robota - możliwości zaprogramowania go, uruchomienia z dowolnego miejsca na ziemi oraz podglądu trasy jaką wykonał podczas sprzątania.


  Szczotka główna

  stworzona z włosia i gumy zagarnia skażenia z obszaru sprzątania wprost do pojemnika na zanieczyszczenia. Mechanizm napędzający szczotkę główna, wprowadza ją w jednostajny oraz wielce natężony ruch obrotowy - rozszerzając skuteczność sprzątania. Wytrzymała oraz zbalansowana konstrukcja szczotki pozwala na zadowalający okres użytkowania i efektywność w usuwaniu zanieczyszczeń niepokaźnych jak i tych obszerniejszych.


  Filtr powietrza HEPA

  samoczynny odkurzacz posiada kartonikowy filtr HEPA. Umiejscowiony w koszu na zanieczyszczenia stanowi zaporę - powstrzymując skażenia przed wydostaniem się do środowiska wraz z czystym powietrzem. Wyposażenie robota w korzystnej jakości filtr powietrza jest konieczne w otrzymaniu jak najlepszych efektów sprzątania.


  Zaplanuj czas pracy

  Możliwość ustawienia szczegółowego harmonogramu pracy, gwarantuje użytkownikowi regularne przejazdy samoczynnego odkurzacza co przy obszerniejszej częstotliwości gwarantuje najkorzystniejsze rezultaty sprzątania.
  Brak konieczności fizycznej obecności,
  by uruchomić Xiaomi Roborock S50, daje pewność wykonania procesu sprzątania przez robota oraz możliwość jego działań całkowicie samodzielnie tak żeby wrócić z pracy do okurzonego już mieszkania.


  pakiet posiada:
  • Xiaomi Roborock S50 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Pojemnik na wode + nakładka do mopowania
  • Polska Karta Gwarancyjna 24 miesiące.
  • Pudełko, instrukcje, wkładki itp.


  dane techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S50
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Gwarancja: 2 lata / 24 miesiące


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Dreame T10, VTN1

Dreame T10, VTN1 Najniższa Cena Online

Dreame T10, VTN1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame T10, VTN1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w używaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca sprawność

  Urządzenie idealnie sprawdza się w walce z choćby najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Jego produktywny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu momentalnie eliminuje zabrudzenia. Na rozszerzoną wydajność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, innowacyjna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w kształcie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Sprawnie odkurzy zarówno panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia sięergonomiczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw użytecznych akcesoriów

  Do zestawu załączono również szereg akcesoriów, które wyraźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 spełni oczekiwania na nierównych, niepokaźnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. W dodatku, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz jeszcze wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - bez wątpienia nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o objętości 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie typowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz za pomocą umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje też tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% sprawność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 wydajnie eliminuje kurz i choćby 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To sprawia,wspaniale nadaje się jeszcze dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort wykorzystywania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest szczególnie wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, łatwo go także podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie znajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12

Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to wielkie wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci albo zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO ekspresowo rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w przypadku podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a nawet mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który łatwo dociera do najtrudniejszych nawet zakamarków zapewniając wysoką efektywność i niedościgniony komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO znamionuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna kompozycja, która znakomicie wpisuje się w potrzeby domu i biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wydobywać dużego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest zawsze gotowy do pracy. Drobny, poręczny, zaopatrzony w duży wachlarz dodatkowych akcesoriów wyśmienicie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  teraz z łatwością zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie sprawny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu rewelacyjnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W komplecie znajdziesz również kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  ekspresowo likwiduje brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego szybkość sięga 160 000 rpm. W wyniku czego możesz cieszyć się siłą ssania na poziomie choćby 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz bardzo szybko i sprawnie usuwa kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie zwiększa siłę ssania na dywanach, żeby zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz odpowiednio przypasować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To osiągalne! V12 Pro oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie trafny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco wspaniale stanie na wysokości zadania na co dzień. także najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o wielkiej i nowoczesny system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny umożliwia komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  idealna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która znakomicie pasuje do czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V nie tylko efektywnie eliminuje kurz, ale też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i doskonale wyważony. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go pomiędzy piętrami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit czy zasłony. Funkcjonalny uchwyt powoduje, iż jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe. Pokaźny zbiornik na kurz o obszerności 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest niezwykle szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  dzisiaj możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zastosowany czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, żeby sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb. Przystępna jest jeszcze funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  funkcjonalne akcesoria w pakiecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,dokładnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem spełni oczekiwania na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a sprężysty wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno przystępnych miejsc.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • rozciągliwy adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Robot mijia (wyprzedaż) marki Xiaomi

Robot mijia (wyprzedaż) marki Xiaomi Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot mijia (wyprzedaż) marki Xiaomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot mijia (wyprzedaż) marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  OUTLET!

  Urządzenie z pewną wadą - potrafi wyjeżdżać z bazy na kilka cm (bez włączenia odkurzania) następnie wraca i inicjuje się ładować. Dodatkowo bywa, iż wysyła komunikat o przegrzewającej się baterii.

  Sprzedajemy jako uszkodzony.

  Ma jakieś 9 godzin pracy przebiegu.

  Co nowego?

  Następca robotów Xiaomi S5 (S50 oraz S55) Roborock S6 wyekwipowany w inteligentny system nawigacji, świeże oprogramowanie i odmieniona aplikacja, ponadto lepsze szczotki zarówno główna jak i boczna. Wszystkie zmiany wymienione powyżej jak i niemało innych tworzą niesamowicie kompletny oraz nowoczesny samoczynny odkurzacz Xiaomi Roborock S6.

  Roborock S6 wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i skrupulatniejsze, a 14 zaawansowanych technicznie czujników zagwarantuje efektywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najbardziej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Zezwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Ponadto budowa lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.

  • Rozróżniaj pokoje i sprzątaj je zgodnie z harmonogramem, albo po jednym dotknięciu ekranu
  • Umieszczaj wirtualne bariery, oznaczaj strefy lub sprzątaj wybrane miejsca
  • Zapisuj kilka różnych map / pięter

  Co zmieniono?

  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% pokaźniejsza gęstość włosia aniżeli w Roborock S5 powoduje, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej rozciągliwe włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty wydajności sprzątania.

  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Rozszerzona ilość ramion pozytywnie wpływa na efektywność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą umożliwia skrupulatniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej oraz siły zasysającej.

  Stacja ładująca

  lepsza stacja ładująca modelu S6, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.

  Co pozostało?

  Funkcja zamiatania i mycia – czyli 2w1

  Xiaomi Mi robot to progresywny sprzęt, który wyekwipowany został w funkcję zamiatania i mycia podłogi. Dzięki nowemu systemowi zwanemu "plant bionic" zbiornik zamontowany pod spodem pobierze tyle wody, ile potrzebuje do mycia określonej powierzchni. Zbiornik jest ciasno dobrany, przez co zajmuje niedużo miejsca. Odkurzacz najpierw zamiata, a potem myje i produktywnie czyści. Zamontowanie i zdemontowanie zbiornika jest szczególnie wygodne.

  Funkcja automatycznego mapowania przestrzeni

  Kolejną nowością, jeżeli chodzi o Xiaomi Roborock, są lasery do mapowania przestrzeni wnętrza. Wyposażony w wysokiej precyzji sensory LDS, potrafi skanować teren dookoła pięciokrotnie w ciągu sekundy. Algorytm SLAM wybiera stosowną trasę odkurzania, ale można także ustawić własną, przez aplikację w telefonie.

  Moc ssania - 2000Pa

  Maksymalna moc ssania została rozszerzona z 1800Pa do 2000Pa, co podniosło produktywność sprzątania przy użyciu Xiaomi Roborock. Dzięki systemowi tornado, płaskie szczotki dostosowują się blisko podłoża, koordynując szczotki boczne, co powoduje, iż czyszczenie jest dogłębniejsze. Po uruchomieniu tej funkcji aplikacja samoczynnie rozpozna dywan i zacznie sprzątać z maksymalną mocą.

  Omnidirectional - sensor nacisku

  Xiaomi vacuumcleaner 2 zaopatrzono w czujka nacisku, znajdujący się powyżej sensora LDS. Jego rolą jest wykrywanie obiektów i zapobieganie kolizjom. Czujnik lokalizuje i unika obiekty, które wcześniej stały mu na przeszkodzie. Nie wjedzie na kabel ani nie zahaczy o sofę. Dzięki temu nie trzeba martwić się przedmiotami pozostawionymi na jego drodze.

  sprawna bateria - 5200mAh

  postępowy odkurzacz Xiaomi Roborock używa potężnej baterii litowej o objętości 5200mAh. Daje to 2,5h pracy w trybie charakterystycznym o maksymalnej powierzchni 250m kwadratowych. Kiedy bateria jest słaba, maszyna wraca na ładowanie i po doładowaniu ponownie rusza na sprzątanie, by dokończyć nieskończony obszar.

  Jeszcze obszerniejsza sprawność sprzątania

  W Mi robot cleaner 2 zaprojektowano koła, które wjadą na wysokość 2 cm, a nie jak wcześniej tylko 1.5 cm. Wygląd zaprojektowano tak, aby włosy albo sierść nie dostawały się i nie utknęły w głównym silniku. Działanie samego urządzenia jest w dodatku cichsze niżeli w poprzedniku.

  usztywnione czujniki

  Urządzenie posiada o niemało więcej czujników niż w wersji pierwszej. Na ogół bardziej wyczulony jest czujka zbliżeniowy,bronić meble i wyposażenie wnętrza. Detektor ścian nie pozwoli zbliżyć się więcej aniżeli na odległość 10mm podczas pracy. Dopełniające 4 czujniki uniemożliwiają upadkom i wywróceniu. W dodatku nowa technika zachowywania energii daje bardziej sprawne ładowanie.

  Sterowanie aplikacją

  Sterowanie odkurzaczem Xiaomi Roborock to jedna z najwygodniejszych opcji, jaką twórcy zapewnili użytkownikom. Standardowo, podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, można kontrolować cały proces przy pomocy aplikacji Mijia. Dzięki aplikacji nie tylko sprawdzimy status i trasę sprzątania, lecz także ustawimy moc, wybierzemy plan i dopasujemy sporo innych opcji.

  Specyfikacja

  Opis artykułu

  marka: roborock

  Model: S6

  typ: Odkurzacz

  Funkcje: Mycie,Odkurzanie,Zamiatanie

  właściwości: Mop, zdalne sterowanie, Autoładowanie

  Samoładowanie: Tak

  Pojemnik na brud: 0.50L

  Moc ssania (pa): 2000pa

  Moc (W): 58W

  Napięcie (V): 100 - 240V

  Natężenie: 2.2A

  Czas pracy: 2.5h

  Bateria

  wariant: Li-ion

  pojemność: 5200mAh

  wymiary and Waga

  Waga towaru: 3.6000 kg

  Waga paczki: 6.7000 kg

  wymiary towaru (L x W x H): 35.30 x 35.00 x 9.65 cm

  Zawartość

  1 x Robot 1 x Baza ładująca 1 x zbiornik na kurz


Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naciśnij przycisk, a robot sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom.
  Robot określa swoje położenie i kreuje mapę pomieszczenia za pomocą 12 czujników, 3 procesorów, a także czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli wnętrze na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w zarysie litery Z i podąża nimi, dzięki czemu zagwarantuje słuszną sprawność czyszczenia. Szczególnie dokładny laserowy sensor odległości. Laserowy czujka odległości sprawdza pokój w zakresie 360 poziomów, 5 razy na sekundę. Dzięki niemu robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU wykrywa przeszkody i określa odległość, w jakiej się znajdują. Trzy współpracujące ze sobą procesory. Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie danych. Korzystając z obliczeń, bieżących danych dotyczących pozycji oraz danych gromadzonych poprzez czujniki, robot buduje mapy w czasie rzeczywistym, a także nad wyraz sprawny plan czyszczenia. Czysta i przytulna przestrzeń. Modułowa konstrukcja składa się z 7 odrębnych komponentów w minimalistycznej białej obudowie. Robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU ma zaledwie 8,2 cm wysokości, więc z łatwością zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została wytwarzana w procesie IMR, dzięki temu udało się uzyskać klarowną i wytrzymałą obudowę z tworzywa nienaturalnego ABS. Boki i tył mają matowe wykończenie, które powiększa niepodatność obudowy na uszkodzenia, a stacja ładująca została tworzona z materiału ognioodpornego klasy V0. Duża moc zasysania. Importowany z Japonii bezszczotkowy silnik NIDEC gwarantuje przepływ powietrza o wartości maks. 0,67 m3/min, a także maksymalne ciśnienie powietrza ok. 1800 Pa. Pokaźna moc zasysania pozwala momentalnie i produktywnie czyścić podłogi i dywany. Czyści nad wyraz blisko ściany. Najtrudniejszymi obszarami do odkurzenia w domu są miejsca blisko ścian. Za pomocą specjalnego czujnika robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU utrzymuje stałą odległości zaledwie 10 mm od ściany, gwarantując czystość na najwyższym poziomie. Pokaźny akumulator. Akumulatory LG/Panasonic 18650 posiadają łączną objętość 5200 mAh. W trybie standardowym robot może odkurzać bezustannie poprzez około 2 godziny. To choćby 250 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Inteligentne sterowanie. Otwórz aplikację Mi Home, by sprawdzić stan czyszczenia w czasie rzeczywistym i pilnować pracę robota. Możesz też zaplanować cykl czyszczenia na dowolną porę, na przykład tuż przed wyjściem z domu do pracy. Do wyboru masz następujące tryby czyszczenia: cichy, zrównoważony, turbo i maks. Aplikacja Mi Home powiadomi Cię, gdy jakaś część robota będzie wymagała podmiany.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szare do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony

Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony Najniższa Cena Online

Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy JV65

  Sprzątanie nigdy nie było prostsze. Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV65 zagwarantuje moc ssania sięgającą 145 AW, dzięki temu bezproblemowo radzi sobie z brudem. Wytrzymały akumulator zagwarantuje czas pracy do 70 minut na jednym ładowaniu, a 2 zróżnicowane wałki do szczotki precyzyjne odkurzanie zarówno dywanów, jak i twardych podłóg. Lekka waga, poręczna oraz wchodzące w skład zestawu akcesoria pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każdy zakamarek. Marka Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

  Rozprawia się z brudem z siłą huraganu

  Pożegnaj wszystkie, choćby najmocniej uporczywe skażenia. Jimmy JV65 został wyposażony opatentowany silnik bezszczotkowy, który pracuje z szybkością do 100 000 obrotów na minutę i mocą sięgającą 500 W, co przekłada się na niesamowicie dużą siłę ssania na poziomie nawet 22 000 Pa. Co to oznacza w praktyce? Odkurzacz ekspresowo rozprawi się z kurzem, okruchami, sierścią i innymi odpadami - przekonaj się, jak niedużo potrzeba, żeby podłogi w Twoim domu lśniły czystością!

  2 wałki do szczotki - idealne do najróżniejszego typu podłóg

  Co sprawia, iż Jimmy JV65 nieprzeciętnie pasuje do zróżnicowanego rodzaju podłóg? W pakiecie wynajdziesz 2 wymienne wałki do szczotki. Jeden z nich nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na dywanach. Wydajnie eliminuje ukryte w gęstych włosach odpady i kurz. Wałek do twardych powierzchni nada się do czyszczenia płytek albo paneli. Połączenie miękkich i twardych włókien pozwala sprawnie sprzątać okruchy, uporczywy brud, a nawet ślady. Ponadto dzięki specjalnej konstrukcji szczotki zminimalizowano ryzyko zaplątania się w nią włosów.

  niemało przydatnych akcesoriów w komplecie

  Posprzątaj każdy kąt w swoim domu za pomocą wchodzących w skład zestawu akcesoriów. Elektryczna szczotka do materacy skutecznie eliminuje kurz, roztocza i inne alergeny. Szczotka szczelinowa upraszcza odkurzanie wgłębień w kanapach, a szczotka do mebli pasuje na przykład do czyszczenia blatów. Miękka szczotka i elastyczny wąż pozwolą odkurzyć trudno dostępne przestrzenie, a metalowa rura i dodatkowa przedłużka pomogą Ci dosięgnąć wyżej położonych miejsc takich jak półki lub górne części szaf.

  Ciesz się komfortem używania

  Przekonaj się, jak proste i komfortowe może być sprzątanie. Jimmy JV65 waży jedynie 1,46 kg - z łatwością go podniesiesz, aby odkurzyć półkę lub sufit. Użyteczny uchwyt wykrzywiony pod kątem 65° odciąża nadgarstek i ułatwia manewrowanie odkurzaczem. Z łatwością odkurzysz także podłogę pod meblami - dzięki dopracowanej konstrukcji urządzenia nie musisz choćby się schylać! Chcesz więcej? Jimmy JV65 doskonale sprawdzi się także w roli funkcjonalnego odkurzacza ręcznego.

  Długi czas pracy - wygodne ładowanie

  dzisiaj możesz posprzątać cały dom bez konieczności robienia niechcianych przerw na ładowanie odkurzacza. Jimmy JV65 został wyposażony w wytrzymały akumulator, który składa się z 8 ogniw o obszerności 2500 mAh. Dzięki czemu w pełni naładowane urządzenie może nieustannie pracować nawet poprzez 70 minut. Co więcej, wchodząca w skład zestawu baza z uchwytem ściennym umożliwia jednoczesne przechowywanie i ładowanie odkurzacza - to wyśmienity sposób na zaoszczędzenie miejsca w mieszkaniu!

  3 tryby pracy do wyboru

  dostosuj pracę odkurzacza do swych potrzeb albo stopnia zabrudzenia podłogi. Jimmy JV65 oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Tryb Normal wspaniale sprawdzi się podczas zwykłych, powszednich porządków. Chcesz starannie odkurzyć nieco bardziej zabrudzoną podłogę lub dywan? Wybierz tryb Mid. Przystępny jest dodatkowo tryb Max, który pozwala pousuwać najszczególniej uporczywe zanieczyszczenia. Szybką i wygodną zmianę trybów umożliwia umieszczony wdostępnym miejscu przycisk odkurzacza.

  Pożegnaj kurz i alergeny

  Zadbaj o zdrowie swoje i swej rodziny. Odkurzacz wykorzystuje zastrzeżony system filtracji z podwójnym cyklonem, który gwarantuje płynny przepływ powietrza, co przekłada się na dużą siłę ssania. Co więcej, sprawny filtr HEPA wydajnie blokuje do 99,97% drobnych cząsteczek wielkości nawet 0,3 μm. Nadzwyczajnie radzi sobie również z alergenami. Wszystko to pozwoli Ci stworzyć bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu.

  łatwy w utrzymaniu

  Używając odkurzacza Jimmy JV65, prosto zadbasz także o higienę używania i obniżysz ryzyko mnożenia się bakterii. Poszczególne części urządzenia takie jak zbiornik na kurz czy elementy filtra możesz bez obaw umyć pod bieżącą wodą. W ten sposób przedłużysz ich żywotność i zmniejszysz częstotliwość ich wymiany. Opróżnianie pojemnika na odpady jest istotnie proste - wystarczy go zdemontować, naciskając trafny przycisk.


Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro 650W EPA E11 wyświetlacz LCD 3 tryby pracy Bezprzewodowy odkurzacz pionowy teraz łatwo zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie skuteczny silnik, który gwarantuje siłę ssania do 32 000 Pa.

  dzięki czemu wspaniale radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma pojemność 500 ml. W pakiecie wynajdziesz też kilka wymiennych szczotek, przy pomocy których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Bezprzewodowy pojemność baterii: 2700 mAh Czas pracy: 85 minut Czas ładowania: Ok. 4 godz. Moc ssąca: 32 000 Pa wariant filtra: EPA (AVH7) wyświetlacz: LCD 3 tryby pracy Podświetlenie: LED objętość zbiornika: 500ml szybko likwiduje brud Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne.

  V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji, a także wysokiej klasy silnik, którego szybkość sięga 160 000 rpm. W efekcie możesz radować się siłą ssania na poziomie choćby 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz szczególnie ekspresowo i sprawnie likwiduje kurz, okruchy, włosy i sierść.

  Radzi sobie choćby z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, automatycznie zwiększa siłę ssania na dywanach, żeby zapewnić ich staranne czyszczenie. 3 tryby pracy Chcesz adekwatnie przypasować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To realne!

  V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie odpowiedni w wypadku przeciętnie zanieczyszczonej podłogi. Eco wspaniale stanie na wysokości zadania na co dzień.

  także najdłuższy czas pracy urządzenia Wytrzymały akumulator Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o obfitej i progresywny system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy.

  W trybie Eco wytrzymuje choćby 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Dołączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  rewelacyjna szczotka do podłóg Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która perfekcyjnie nadaje się do czyszczenia najróżniejszego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją jednocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie.

  Dzięki konstrukcji w zarysie litery V nie tylko efektywnie likwiduje kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu! Zaprojektowany dla Twojej wygody Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem.

  Odkurzacz jest zaskakująco lekki i perfekcyjnie wyważony. Dzięki czemu z łatwością przeniesiesz go między piętrami lub podniesiesz, by odkurzyć sufit czy zasłony. Poręczny uchwyt powoduje, iż jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe.

  obfity zbiornik na kurz o pojemności 500 ml starczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest istotnie prędkie i proste – starczy nacisnąć przycisk. Inteligentne rozwiązania dzisiaj możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie.

  V12 Pro ma zaimplementowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,wystarczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb.

  dostępna jest na dodatek funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku podczas sprzątania! dzięki czemu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców. Ergonomiczne akcesoria w komplecie Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,precyzyjnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu.

  Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków – żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem stanie na wysokości zadania na przykład podczas czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów.

  Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a sprężysty wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc. SPECYFIKACJA technologicznA Moc ssąca: 32 000 Pa Czas pracy: do 85 min pojemność zbiornika na kurz: 500 ml Funkcja mopowania: Nie objętość baterii: 2700 mAh Czas ładowania: ok.

  4h. Waga: 4,40 kg typ filtra: EPA (AVH7) Funkcje: wyświetlacz LCD, 3 tryby pracy, podświetlenie LED dyszy szczelinowej, elastyczny adapter W zestawie Odkurzacz Główna szczotka Ładowarka elastyczny wąż Miękka szczotka do kurzu Szczotka 2w1 Pręt z włókna węglowego Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania Mniejsza szczotka z silnikiem rozciągliwy adapter Szczotka szczelinowa z podświetleniem LEDInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Xiaomi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze domowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi, odkurzacz domowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach domowych Xiaomi, ranking odkurzaczy domowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *