Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe XClea. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy XClea. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych XClea,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe XClea. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami XClea, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

XCLEA XCLEA P10X

XCLEA XCLEA P10X Najniższa Cena Online

XCLEA XCLEA P10X - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: XCLEA
 • Pełna nazwa odkurzacza: XCLEA XCLEA P10X
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Silna moc ssania 125 W, 100 000 obr./min, bezszczotkowy silnik prądu stałego 24 000 Pa, technika optymalizacji próżni 10-stożkowego cyklonu. 99% efektywność filtracji dzięki poczwórnemu systemowi ochrony antybakteryjnej....

Xclea H30 PluS

Xclea H30 PluS Najniższa Cena Online

Xclea H30 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xclea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xclea H30 PluS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ ROBOTXClea H30 - Inteligentny odkurzacz z stacją dokującą z zbiornikiemXClea H30 wraz z automatyczną stacją do usuwania śmieci proponuję zupełnie nowy poziom komfortu, dzięki któremu możesz zapomnieć o sprzątaniu na niemało tygodni.

  Urządzenie do wyciągania odpadów z pojemnika zostało wyposażone w duży worek o obszerności 3L, który może pomieścić do 2000m² brudu, kurzu i włosów. Niepowtarzalny bakteriostatyczny system dezodoryzacji ozonowej pozwala uniknąć kłopotów związanych z zabrudzeniem dłoni w trakcie wymiany worka i pomaga zniwelować niemiły zapach.

  Po napełnieniu zbiornika zamknięty worek wyjmuję się z urządzenia, po czmym może być on bezpośrednio przeniesiony i zastąpiony nowym workiem. Cały proces jest niezwykle uszczelniony, aby uniknąć wtórnego skażenia pyłem.Inteligentne planowanie pełnej sceneriiUrządzenie za pomocą inteligentnego systemu planowania scenerii HI Dynavi i pełnemu pokryciu wielu czujników LIDAR LDS zeskanuję cały Twój dom w trybie ekspresowym i narysuję mapę.

  ponadto możesz dopasowywać, oznaczać i zmieniać priorytety dla pomieszczeń za pośrednictwem aplikacji przenośnej, aby osiągnąć jeszcze bardziej sprawniejszą trasę czyszczenia.w sytuacji budynków wielopoziomowych XClea H30 Plus może zapisywać mapę dla każdego piętra osobno i samoczynnie , a także przełączać tryb czyszczenia podłogi.

  dzięki temu nie ma zapotrzebowania przebudowywania mapy zawsze, co zasadniczo poprawia efekt czyszczenia.precyzyjny objazd i nieustraszona wspinaczkaDzięki wielu profesjonalnym czujnikom XClea H30 Plus może starannie zidentyfikować typowe przeszkody i podjąć inicjatywę by uniknąć przewrócenia cennych przedmiotów.

  Robot jest wyposażony w dodatku w inteligentne obliczanie spadku wysokości, przeszkody poniżej 2cm zostaną z łatwością pokonane przez XClea H30 Plus. W przypadku obszerniejszej wysokości aniżeli 2cm, robot ominie przeszkodę, aby zapobiec upadkowi.dokładne czyszczenieXClea H30 Plus ma dwie dynamiczne szczotki boczne o zmiennej mocy, które mogą samoczynnie przystosować prędkość do rozmaitych warunków czyszczenia krawędzi i narożników.

  Dzięki pokaźnej mocy ssania o wartości 2700PA, cały osadzony pył może być z łatwością usunięty z rowka podłogi, tak aby poprawić jakość czyszczenia.Elektryczny zbiornik na wodęDołączony mop prosto chwyta się podłoża i czyści najbardziej uporczywy brud i plamy na podłodze.

  Robot sprzątający został wyposażony w wielki inteligentny zbiornik na wodę o obszerności 250ml. Dzięki 3-poziomowemu systemowi kontroli przepływu wody, urządzenie może prosto wyczyścić wnętrza do 250m2 za jednym razem.

  staranna elektroniczna kontrola zbiornika na wodę umożliwia równomierne rozłożenie wody, która nie pozostawia śladu na podłodze po wysuszeniu.przenośna aplikacjaXClea H30 Plus obsługuję aplikację Huawei HILINK, dzięki której urządzenie zapewnia jeszcze lepszą i inteligentniejsza interaktywność.

  Dzięki aplikacji Huawei Smart Life możesz zdalnie sterować robotem sprzątającym, ustawić czas zamiatania czy sprawdzić jego trasę.SPECYFIKACJACechy / filtryFunkcja mopowania TakKolor BiałyRodzaj odkurzacza Robot sprzątający z pojemnikiem na kurzWariant Stacja dokująca ze zbiornikiemDane technologiczne:Tryb czyszczenia Zamiatanie, odkurzanie, mopTryb nawigacji LDS SLAMMaksymalne ssanie 2700PARekomendowany obszar 250m²Wysokość przeszkody

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 53 cm. Ranking TOP10 modeli

XCLEA XCLEA P10

XCLEA XCLEA P10 Najniższa Cena Online

XCLEA XCLEA P10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: XCLEA
 • Pełna nazwa odkurzacza: XCLEA XCLEA P10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Silna moc ssania 125 W 100 000 obr./min, bezszczotkowy silnik prądu stałego 24 000 Pa, technologia optymalizacji próżni 10-stożkowego cyklonu. 99% efektywność filtracji dzięki poczwórnemu systemowi ochrony antybakteryjnej. 65-minutowa żywotność baterii, wyświetlacz wizualny, obsługa za pomocą jednej ręki, opróżnienie pojemnika na kurz jednym naciśnięciem....

Xclea P10

Xclea P10 Najniższa Cena Online

Xclea P10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xclea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xclea P10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ODKURZACZ ROBOTNowa technika potrójnej redukcji szumów, pożegnaj się z hałasemBezprzewodowy odkurzacz XClea P10 to ręczny odkurzacz, który pomoże Ci uzyskać i utrzymać perfekcyjną czystość w domu w jak najkrótszym czasie. Dzięki mocnemu silnikowi bezszczotkowemu i najróżniejszym nasadkom może dotrzeć nawet do najtrudniej przystępnych miejsc, o których nie wiedziałeś, iż są zakurzone. Bezprzewodowy odkurzacz XClea P10 ma też mnóstwo innych zalet, takich jak długi czas pracy na baterii, wymienny wkład filtra i zintegrowany wyświetlacz, który upraszcza obsługę.Wszechstronne rozpylaczePodstawową szczotkę walcową uzupełniają dopełniające akcesoria, które nie tylko wyczyszczą podłogę w Twoim domu, ale także pomogą Ci pozbyć się roztoczy z mebli i kurzu z trudno przystępnych miejsc. Porządnie posprzątaj swoje mieszkanie z nowym bezprzewodowym odkurzaczem XClea P10.Potrójny system ochronyOdkurzacz wykorzystuje najnowszą technologię antybakteryjnej szczotki z jonami srebra. Takie skutecznie uniemożliwia skażeniu i rozwoju bakterii wewnątrz obudowy. XClea P10 zasadniczo udoskonala standard czyszczenia i rozwiązuję problemy z którymi borykają się odkurzacze od wielu lat.System antybakteryjnyZjonizowany antybakteryjny zbiornik na wodę jest dopasowany do usuwania wtórnych zanieczyszczeń po myciu. Ponadto zaimplementowany system antybakteryjnego filtra efektywnie rozwiązuje problem ucieczki alergenów ze spalin.65 minut pracy na jednym ładowaniuOdkurzacz XClea P10 obsługuje nowy, sprawny i progresywny system zarządzania baterią BMS, który umożliwia pracę urządzenia przez 65 minut na jednym ładowaniu.Filtr kanałowy możesz wyczyścićKanał powietrza i sam filtr można czyścić przy pomocy szczotki do czyszczenia. Jeśli podzespoły są zabrudzone możesz je umyć wodą, następnie wysuszyć i włożyć do odkurzacza w celu ponownego zastosowania. Pojemnik na kurz nie obsługuje mycia wodą, wystarczy go normalnie wyczyścić.SPECYFIKACJAPodstawowe dane ogólneProducent XCleaModel P10Typ Odkurzacz Ręczny, BezprzewodowyDane techniczne:Moc znamionowa 385WSiła ssania 125WBezszczotkowy silnik cyfrowy 100,000 RPMCzas pracy 65/30/10 minPojemność baterii litowej 2500mAh/63WhWaga produktu 2,7KGRozmiar towaru 1191*259*221mmCzas ładowania 3,5 godzinyPojemność pojemnika na kurz 0,65LHałas 72dB (A)
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy XClea opinie,
 • dobre odkurzacze domowe XClea cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami XClea,
 • odkurzacze domowe XClea jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe XClea, odkurzacz domowy XClea cena, opinie o odkurzaczach domowych XClea, ranking odkurzaczy domowych XClea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *