Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Teesa. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Teesa,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Teesa. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Teesa, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Teesa Sweeper 750

Teesa Sweeper 750 Najniższa Cena Online

Teesa Sweeper 750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 750
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Można miotłą, można zmiotką, ale najlepiej można odkurzaczem

  Odwieczne pytanie kupujących, workowy czy bez workowy odkurzacz kupić?

  Odkurzacze, co to za cuda nie musimy chyba nikomu tłumaczyć. To jedne z najpopularniejszych maszyn stosowanych, na co dzień w naszych domach. Mają najróżniejsze moce, rozmaite końcówki i zróżnicowany wygląd, lecz największym problemem przy zakupie wciąż jest; z workiem czy bez?

  Mechanika działania obydwu rodzajów odkurzaczy jest totalnie różna. W przypadku tych odkurzaczy z workiem zabrudzone powietrze przez wąż trafia do wnętrza odkurzacza. Potem przepływa poprzez worek, który przepuszcza powietrze, ale zatrzymuje skażenia. Potem, po zapełnieniu wystarczy wymienić worek na nowy.  Natomiast te bezworkowe odkurzacze wykorzystują tak zwany proces separacji cyklonowej. Wciągane i wirujące z dużą prędkością powietrze tworzy cyklon. Powietrze wylatuje z powrotem do góry przez środek wiru, a skażenia spadają na dół cylindra. I w takim właśnie procesie brudne powietrze jest oczyszczane.


  zalety odkurzaczy workowych

  Jedyną wadą odkurzaczy workowych jest chyba tylko to, że musimy pamiętać o ich wymianie oraz to, że siła wciągania brudu spada w miarę zapełniania się worka. Lecz za to po otworzeniu korpusu odkurzacza jesteśmy bronieni przed kurzem i brudem skatalogowanym w zamkniętym worku odkurzacza.

  uzupełniającą zaletą tych odkurzaczy jest także ich cicha praca. Odkurzacz TEESA ERIS 750 to niewielki i lekki odkurzacz workowy. Ma moc, 750 W, która pozwala mu sprawnie pracować. Można go przechowywać i w pionie i w poziomie, co pokaźnie ułatwia upchnięcie odkurzacza w jakiś schowek. Teleskopowa rura ma blokadę wysuwania a pokrętło regulacji mocy sprawi, że bez obaw możesz odkurzać dowolne powierzchnie.

  dodatkowe końcówki, szczelinowa, spora dwustopniowa, a także niepokaźna z nakładką do parkietu to pokaźniejszy komfort pracy. A o zapełnieniu się worka poinformuje nas specjalny wskaźnik. Zaimplementowano w odkurzaczu filtr HEPA H13. Te filtry efektywnie unicestwiają kurz i bakterie znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu. Nie musisz się też martwić o swoją piękną podłogę, gumowe koła odkurzacza z pewnością jej nie porysują.  sprawność
  Klasa wydajności odkurzania dywanów: D
  Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: B
  Klasa reemisji kurzu: C

Teesa Sweeper 7000

Teesa Sweeper 7000 Najniższa Cena Online

Teesa Sweeper 7000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 7000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ---------------
  dane technicznE
  ---------------
  Moc: 150 W
  Poziom dźwięku: =<82 dB
  objętość pojemnika na kurz: 0,3 l
  Moc ssąca: >=24 W
  Nadmuch: >=8,5 l/min
  Podciśnienie: >=7 kPa


  ---------------
  PODSTAWOWE parametry produktu
  ---------------
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  2 stopnie regulacji mocy
  Podświetlenie czyszczonej powierzchni
  Wskaźnik naładowania baterii
  nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz
  Zwrotny, lekki i nieskomplikowany w obsłudze
  ergonomiczny uchwyt

  ---------------
  ZASILANIE
  ---------------
  Akumulator: 25,2 V; 2000 mAh
  wariant akumulatora: Li-Ion
  Czas ładowania akumulatora: do 6 h
  Maksymalny czas pracy:
  Poziom 1 (niska moc): 40 min
  Poziom 2 (wysoka moc): 16 min
  Ładowarka sieciowa:
  Wejście: AC 100 ~ 240 V; 50/60 Hz
  Wyjście: DC 25-29 V; 500 mA

  ---------------
  właściwości FIZYCZNE
  ---------------
  Waga: 2,3 kg
  rozmiary (SxWxG): 119 x 22,5 x 25,5 cm

  ---------------
  W zestawie
  ---------------
  Ładowarka sieciowa
  Elektroszczotka
  Końcówka szczelinowa 2w1
  Ssawka szczelinowa
  Instrukcja obsługi
  Odkurzacz bezprzewodowy Teesa Sweeper 7000

  Zastanawiasz się jaki odkurzacz nabyć? Pożegnaj się z problemem zbyt niedługiego, niepraktycznego kabla w swoim starym modelu i przywitaj się z lekkim, ergonomicznym i stanowczo komfortowym w użyciu odkurzaczem akumulatorowym Teesa Sweeper 7000. Przekonaj się ile łatwiejsze może być sprzątanie!

  Regulacja mocy

  różne zabrudzenia wymagają różnej mocy, dlatego odkurzacz pionowy Sweeper 7000 ma 2 stopniową regulację mocy. Poziom mocy możesz komfortowo zmieniać za pomocą przycisku umieszczonego na rączce odkurzacza.

  Swoboda ruchu

  Oprócz produktywnej pracy, korzystny odkurzacz powinien się także cechować wysokim komfortem wykorzystywania. Sweeper 7000 posiada uchwyt ze zmiennym kątem nachylenia i możliwością obrotu o 180°, co zapewnia dużą swobodę manewrowania.

  Podświetlenie czyszczonej powierzchni

  Jedną z dodatkowych zalet odkurzacza Teesa jest podświetlenie, która przyda się przy odkurzaniu słabo oświetlonych powierzchni. Cztery solidne diody LED to gwarancja, iż Twojej uwadze nie umkną żadne zabrudzenia i Twoje mieszkanie będzie zawsze nienagannie czyste.

  Odkurzacz ręczny

  Sweeper 7000 posiada konstrukcję 2w1. Odłączany moduł ręczny sprawia,łatwo zamienisz to urządzenie w niewielki odkurzacz, dzięki któremu momentalnie odkurzysz rozsypane przyprawy na szafce kuchennej czy ziemię z kwiatów na parapecie.

  Wymienne końcówki

  Oprócz elektroszczotki w zestawie znalazły się także końcówka szczelinowa 2w1 i ssawka szczelinowa. Dzięki nim uda Ci się wyeliminować np. Okruchy ukryte w zakamarkach kanapy. Sweeper 7000 spełni oczekiwania także jako odkurzacz samochodowy.

  nietrudne czyszczenie

  Z tym modelem nie tylko odkurzanie jest bezproblemowe. Sweeper 7000 to odkurzacz bezworkowy, którego czyszczenie stanowczo szybkie. Żeby wyjąć pojemnik na kurz, wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk i opróżnisz go. To wszystko! Banalnie proste, prawda?

  Nakładka mopująca

  potrzebujesz odkurzacza pionowego z funkcją mycia podłóg? teraz możesz dokupić specjalną nakładkę, która sprawi, że Twój Sweeper 7000 zamieni się w odkurzacz mopujący.


  Plik: Instrukcja obsługi CS, DE, EN, GR, PL, RO, SK

Zeegma ROBO

Zeegma ROBO Najniższa Cena Online

Zeegma ROBO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma ROBO
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZEEGMA Odkurzacz sprzątający ZONDER ROBO VISION Odkurzacz samoczynny Zeegma Zonder Robo Vision Potrójny system nawigacji - sensor wizyjny + VSLAM + SLAM 7 trybów pracy Możliwość mopowania na mokro i sucho, zamiatania, odkurzania Elektroniczny system mopowania z 3 poziomami nawilżenia Wizualne pozycjonowanie w czasie rzeczywistym oraz tworzenie map pomieszczeń i ich sprzątania 3 tryby mocy ssania od 1800 do 2600 Pa sprawne zbieranie brudu nawet z zagłębień Akumulator 2600 mAh praca do 120 min na jednym ładowaniu - powierzchnia sprzątania aż do 180 m Cicha praca jedynie 50 dB nie zakłóca rutynowych czynności 15 sensorów antykolizyjnych luźne i bezpieczne odnajdywanie drogi przychylny dla alergików 99,97% zanieczyszczeń zatrzymywanych poprzez 2 zmywalny filtr HEPA Atestowana lampa UV dezynfekcja czyszczonej powierzchni Wysokość: 7,6 cm luźny dostęp do powierzchni pod meblami 3 systemy nawigacji - aplikacja, pilot, komendy głosowe przeznaczona aplikacja na smartfony Urządzenie typu Smart kompatybilność z Amazon Alexa oraz Google Home Funkcja harmonogramu szczegółowe planowanie pracy odkurzacza samoczynny powrót do bazy odkurzacz za każdym razem gotowy do pracy Ty planujesz, on pracuje Odkurzacz Zonder Robo Vision współpracuje z aplikacją Weback dostępną dla sprzętów z systemem operacyjnym Android, a także iOS.

  Dzięki niej użytkownik może: Utworzyć harmonogram sprzątania z podziałem na dni tygodnia Rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia Przesyłać i przechowywać mapy Sprawdzić pozycję robota w czasie rzeczywistym Konfigurować głośność komunikatów urządzenia Ustawiać docelowy czas ładowania wydajniej wybierać stosowne tryby pracy Zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota Dzięki modułowi Wi-Fi aplikacja daje użytkownikowi możliwość sterowania robotem podczas swej nieobecności w mieszkaniu.

  W ten sposób niemal w każdych okolicznościach można zdalnie zrealizować pilne sprzątanie danego wnętrza. Inteligentne rozwiązania: Mapowanie terenu Odkurzacz Zonder Robo Vision wykorzystuje najnowsze technologie do wielopoziomowego mapowania i wizualnego pozycjonowania.

  Dzięki czujnikowi wizyjnemu robot rozpoznaje i zapamiętuje pomieszczenia, po których się porusza. Użytkownik może ustawić wirtualne ściany, wyznaczając w aplikacji obszar pracy odkurzacza. Zapamiętywanie ścieżki, po której się porusza, pozwala robotowi uniknąć ponownego czyszczenia tej samej powierzchni.

  Sterowanie głosem Robot łączy się z aplikacjami Amazon Alexa i Google Home, co pozwala kontrolować jego pracę przy pomocy poleceń głosowych i instruować go co do dalszych działań. Wszechstronny pomocnik Odkurzacz przystosowany jest do sprzątania wielu rodzajów powierzchni skutecznie wyczyści nie tylko panele podłogowe,jeszcze kafelki, klasyczne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem.

  Dzięki uzupełniającej funkcji mopowania można go użyć zarówno do sprzątania na sucho, jak i na mokro. Znakomity dla zabieganych osób i właścicieli zwierząt Zonder Robo Vision stanowi słuszne rozwiązanie dla osób prowadzących szczególnie aktywny tryb życia, którym trudno wygospodarować czas na żmudne porządki.

  wyjątkowo wówczas, gdy dom zamieszkują sympatyczne czworonogi gubiące sierść w niemal każdym zakątku mieszkania. Bez względu na okoliczności robot ekspresowo i wydajnie posprząta wyznaczone przestrzenie. Funkcja mopowania Dzięki pojemnikowi na wodę o objętości 360 ml oraz nakładce z mikrofibry Zonder Robo Vision nie tylko odkurza,także zmywa podłogi.

  Nasadkę można pokryć detergentem, aby jeszcze dokładniej wyczyścić powierzchnię. Istnieje również alternatywna opcja dodania środka do zbiornika na wodę. Ze względu na warunki atmosferyczne funkcja mopowania okazuje się istotnie przydatna w okresie jesienno-zimowym.

  Urządzenie proponuje 3 poziomy nawilżenia zezwalające przypasować typ czyszczenia do wybranej powierzchni. Zaawansowane wyszukiwanie drogi Robot został zaopatrzony w rozbudowany komplet czujników, które pozwalają urządzeniu orientować się w przestrzeni i produktywnie znajdować drogę między meblami, ścianami i przedmiotami leżącymi na podłodze.

  dzięki temu Zonder Robo Vision dotrze do każdego zakamarka, a gdy nadejdzie pora na ładowanie, robot sam wyszuka drogę do bazy. Rozbudowany komplet sensorów zastosowane 32 czujniki gwarantują robotowi bezpieczną pracę w tym 15 sensorów antykolizyjnych, sensor wizyjny, czujnik fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi oraz żyroskop sprawiają, iż urządzeniu nie grozi upadek ze schodów czy uderzenie o ścianę.

  Zonder Robo Vision został także wyekwipowany w czujka wykrywania dywanów. Kompaktowe wymiary Zonder Robo Vision został wyprofilowany w taki sposób,bezproblemowo posprzątać nawet trudno dostępne powierzchnie.

  Dzięki wyjątkowo niewielkiej wysokości (7,6 cm) robot czyści także podłogi pod większością charakterystycznych łóżek. Aluminiowy stelaż sprawia, że robot jest lekki i wytrzymały, a 2 wielkie koła o średnicy 7,1 cm pozwalają urządzeniu pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

  efektywne sprzątanie Centralną szczotkę odkurzacza wspierają dwie szczotki krawędziowe. Dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc, a gumowe łopatki zainstalowane w urządzeniu działają niczym szufelka zbierająca nieczystości.

  Szczotki są tak skonstruowane, aby przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co pozwala obniżyć częstotliwość jego czyszczenia. W połączeniu z silnikiem o szerokiej mocy ssącej (3 tryby od 1800 do 2500 PA) zapewnia to maksymalną efektywność.

  spory pojemnik na kurz (600 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza. Na dodatek urządzenie zostało wyposażone w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Zaimplementowany filtr HEPA Dzięki nowoczesnemu filtrowi HEPA Zonder Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, roztocza, a także zarodniki grzybów, co jest istotnie wyraźne dla alergików.

  Aby zapewnić pełne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspierany poprzez dodatkowy filtr gąbkowy i filtr mechaniczny. Filtr HEPA jest w pełni zmywalny, co zapewnia jego długą żywotność, a regularne czyszczenie pozwoli na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza.

  Aż 7 trybów pracy: Tryb INTELIGENTNY (domyślny) sprzątanie samoczynne, najbardziej adekwatny tryb pracy dostosowywany przez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, jednocześnie udostępniając urządzeniu możliwość luźnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

  Tryb MIEJSCOWY (miejscowy) odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment nie zacznie lśnić czystością. Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych.

  Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc jest niezwykle skrupulatne. 3 TRYBY MOCY SSANIA to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach.

  Funkcja stanowczo przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami. Tryb PLANOWANY w tym trybie odkurzacz samoczynnie rozpocznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie.

  Istnieje rónież możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych. Tryb NAWILŻANIE zezwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. Kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.

  Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i zacznie czyszczenie punktowe. Wytrzymała bateria zaimplementowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy o obszerności 2600 mAh zagwarantuje do 2 godzin wydajnej pracy.

  w przypadku niskiego poziomu energii Zonder Robo Vision sam skieruje się do stacji dokującej. Urządzeniu nie grozi więc rozładowanie. W sytuacji, gdy odkurzacz nie zdoła posprzątać całej przestrzeni w ciągu jednej sesji działania, po naładowaniu wraca do miejsca, w którym skończył porządkowanie.

  Rozbudowany zestaw Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA oraz 2 zapasowe szczotki boczne. Wariant: Odkurzacz robot/automatyczny Poziom hałasu: 50 dB Filtr: HEPA System parkowania: stopnie Funkcje specjalne: - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wyodrębnionego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - przystępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem Czas ładowania: 4 h Czas pracy na baterii/bateriach: 2 h Akcesoria w komplecie: Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA i 2 zapasowe szczotki boczne.

  Kolor: Czarny,Granatowy rozmiary: rozmiary: średnica 32 cm, wysokość 7,6 cm Pozostałe cechy: - Moc ssania: od 1800 do 2500 Pa - Zbiornik na kurz: 600 ml - Zbiornik na wodę: 360 ml - Zasilanie: bateria 2600 mAh LI-ION - Czas pracy: do 120 minut - Czas ładowania: do 4 godzin - samoczynne ładowanie: Tak - Czujniki: kamera, żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, czujka fizyczny, czujnik wykrywania krawędzi, detektor wykrywania dywanów - Filtr Hepa: Tak, 2 sztuki w pakiecie - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wyznaczonego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - dostępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z regulacją prędkości. Ranking TOP10 modeli

Teesa VAC2

Teesa VAC2 Najniższa Cena Online

Teesa VAC2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa VAC2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ----------
  GŁÓWNE atrybuty
  ----------
  dedykowany do większości rodzajów podłóg twardych i dywanów z niedługim włosiem
  Zmywalny filtr HEPA
  3 tryby sprzątania
  Dwie szczotki boczne
  czujnik uskoku podłoża
  Wskaźnik ładowania
  Powiadomienia głosowe
  samoczynny powrót do stacji i ładowanie
  Pokonywanie przeszkód do 1,2 cm
  Niski profil (7,7 cm)
  Gumowy zderzak
  Sterowanie przy pomocy pilota (2x bateria AAA, brak w zestawie)

  ----------
  dane technicznE
  ----------
  Moc ssania: 1000 Pa (2 stopnie)
  Filtr: HEPA 11
  pojemność pojemnika na kurz: 200 ml
  Obszar sprzątania: 90 m2
  Czas pracy: 70 - 90 min
  Czas ładowania: około 4 - 6 godzin
  Poziom głośności: 52 dB
  W komplecie: pilot, 2 pary szczotek bocznych, pędzelek do czyszczenia, stacja dokująca, zasilacz sieciowy
  Waga: 1,6 kg
  wymiary (średnica x wysokość): 28 x 7,7 cm

  ----------
  ZASILANIE
  ----------
  Moc: 15 W
  Akumulator: 9,6 V; 2000 mAh
  Zasilacz sieciowy:
  • Wejście: 100 - 240 V~; 50/60 Hz
  • Wyjście: 12 V / 580 mA
  Robot sprzątający Teesa SMART VAC 2

  Jeśli każdego dnia poświęcasz swój czas na sprzątanie, którego celem jest odświeżenie podłóg w domu, mamy dla Ciebie pomocnika, który zrobi to za Ciebie! Oto robot sprzątający TEESA SMART VAC 2.

  3 tryby sprzątania

  Teesa SMART VAC 2 posiada 3 tryby sprzątania. Możesz wybrać sprzątnie w konkretnym miejscu, wzdłuż krawędzi i sprzątania losowego. Włącz swojego pomocnika kiedy tylko chcesz i pozwól się wyręczyć w powszednich obowiązkach!

  Skuteczny system sprzątający

  Robot sprzątający Teesa SMART VAC 2 wyposażony został system automatycznego sprzątania, którego centrum stanowi umieszczona w dolnej części urządzenia szczelina zasysająca. Dzięki możliwości regulacji mocy ssania masz pewność, że Twoja podłoga będzie zawsze perfekcyjnie czysta.

  automatyczny powrót do stacji

  Wybierając robota sprzątającego Teesa nie musisz się o nic martwić. Po zakończonej pracy, albo gdy poziom naładowania baterii pokaźnie spadnie, odkurzacz sam wróci do stacji dokującej.

  użyteczny pomocnik

  Jak wszystkie roboty sprzątające, także Robot SMART VAC 2 został produkowany, aby pomóc sprzątnąć każdy zakamarek Twojego domu. Urządzenie ma niski profil, dzięki temu bez problemu posprząta podłogę pod niewysokimi meblami. Co więcej samoczynny odkurzacz Teesa prawidłowo sprawdzi się w trakcie sprzątania większości rodzajów podłóg twardych oraz dywanów z niedługim włosiem.

  Odkurzacz z filtrem HEPA

  Masz problem z alergią i nie wiesz jaki robot sprzątający będzie dla Ciebie trafny? Wybierz model z filtrem HEPA, który potrafi zatrzymać cząsteczki skażeń, wirusy, bakterie i inne drobnoustroje. Ciesz się czystą podłogą, a także świeżym powietrzem w swoim domu.

  Odkurzacz na pilota

  samoczynny odkurzacz Teesa ma w komplecie pilota, który pozwoli Ci m.in. W prędki sposób go zlokalizować, uruchomić lub wstrzymać sprzątanie, wyróżnić kierunek, który wymaga sprzątania, regulować moc ssania i odprowadzić urządzenie do stacji dokującej.


  Plik: Instrukcja obsługi DE, EN, PL, RO, SK
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Lavor. Ranking TOP10 modeli

Teesa Sweeper 5000

Teesa Sweeper 5000 Najniższa Cena Online

Teesa Sweeper 5000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 5000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ----------
  Podstawowe właściwości produktu
  ----------
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  2 stopnie regulacji mocy
  Podświetlenie czyszczonej powierzchni
  Stacja dokująca
  przystępne opróżnianie pojemnika na kurz
  Zwrotny, lekki i nieskomplikowany w obsłudze

  ----------
  informacje technologiczne
  ----------
  Moc: 150 W
  Poziom dźwięku: 82 dB
  pojemność pojemnika na kurz: 0,5 l

  ----------
  Zasilanie
  ----------
  typ akumulatora: Li-Ion
  Ładowarka sieciowa:
  Wejście: AC 100 ~ 240 V; 50/60 Hz
  Wyjście: DC 32 V; 500 mA
  Akumulator: 25,2 V; 2200 mAh
  Czas ładowania akumulatora: 5 h
  Maksymalny czas pracy:
  Poziom 1 (niska moc): 50 min
  Poziom 2 (wysoka moc): 25 min

  ----------
  parametry fizyczne
  ----------
  Waga: 3,4 kg
  rozmiary (SxWxG): 26,8 x 110 x 15,4 cm

  ----------
  W komplecie
  ----------
  Ładowarka sieciowa
  Stacja dokująca
  Dwuczęściowa szczotka szczelinowa
  Instrukcja obsługi
  Bezprzewodowa wygoda powiększ komfort sprzątania w Twoim domu przy pomocy bezprzewodowego odkurzacza firmy Teesa! Urządzenie wbudowany akumulator, dzięki czemu na zawsze pożegnasz się z problemem zbyt niedługiego, niepraktycznego kabla Twojego starego odkurzacza. Daj się zaskoczyć funkcjonalnością, łatwością , a także progresywnym designem i już dziś wypróbuj Sweeper 5000!

  Stacja dokująca Do zestawu dołączona została stacja dokująca, którą możesz ustawić w dowolnym miejscu w swym mieszkaniu. To niepozorne urządzenie zadba, żeby akumulator odkurzacza był za każdym razem naładowany, a Twój Sweeper 5000 zawsze gotowy do wykorzystania – kiedy tylko będziesz go potrzebować.

  Ergonomia ruchu Sweeper 5000 został zaprojektowany tak, aby sprzątanie nie było uciążliwym obowiązkiem. Zmienny kąt nachylenia uchwytu i możliwość jego obrotu genialną ergonomię zastosowania, a tym samym swobodę manewrowania. Dzisiaj bez żadnych problemów odkurzysz wszystkie trudno dostępne miejsca, np. Podłogę pod stołem czy komodą.

  Regulacja mocy Umieszczony na rączce przycisk regulacji pozwala w wygodny sposób wybrać jeden z dwóch stopni mocy. W zależności od typu czyszczonej powierzchni czy stopnia zabrudzeń możesz przystosować moc pracy urządzenia do swych potrzeb. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Podświetlenie Jedną z dodatkowych zalet jest funkcja podświetlenia, która przyda się przy odkurzaniu słabo oświetlonych powierzchni. Trzy konkretne diody LED to gwarancja, że Twojej uwadze nie umkną żadne zabrudzenia i Twoje mieszkanie będzie za każdym razem nienagannie posprzątane.

  Odkurzacz ręczny Niezależnie jak szczególnie dbasz o swój dom, nie unikniesz codziennych, małych zabrudzeń, teraz jednak nie musisz zawsze wyciągać obfitego odkurzacza. Rozsypane przyprawy na szafce kuchennej, ziemię z kwiatów na parapecie czy okruchy ukryte w zakamarkach kanapy zlikwidujesz przy pomocy ręcznego odkurzacza, w jaki łatwo może zamienić się Twój Sweeper 5000.

  Plik: atest
  Plik: Instrukcja obsługi CS, DE, EN, FR, GR, HU, NL, PL, RO, SK

Teesa Smart VAC

Teesa Smart VAC Najniższa Cena Online

Teesa Smart VAC - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Smart VAC
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ----------
  GŁÓWNE atrybuty
  ----------
  Kompatybilny z aplikacją Tuya
  Mapowanie otoczenia
  Harmonogram sprzątania
  Trzystopniowa filtracja
  Zmywalny filtr HEPA
  Identyfikacja dywanu
  4 tryby sprzątania
  Tryb cichy
  Funkcja mopowania
  Powiadomienia głosowe
  Kompatybilny z Google Assistant i Alexa
  automatyczny powrót do stacji i ładowanie
  Wskaźnik ładowania
  Niski profil (10 cm)
  Pokonywanie przeszkód do 2 cm

  ----------
  CZUJNIKI
  ----------
  sensor LDS (laserowe skanowanie wnętrza)
  sensor TOF (wykrywanie ścian i przeszkód)
  Żyroskop
  detektor przyspieszenia
  czujnik uskoku podłoża
  czujka antykolizyjny
  sensor przeszkód
  Wirtualna ściana (przez aplikację)

  ----------
  dane technologicznE
  ----------
  Łączność: Wi-Fi (przez aplikację)
  Moc ssania: 3000 Pa (4 stopnie)
  Filtr: HEPA 11
  pojemność pojemnika na kurz: 600 ml
  objętość zbiornika 2w1:
  • Zbiornik na wodę: 300 ml
  • Pojemnik na kurz: 350 ml
  Obszar sprzątania: 100 m2
  Czas pracy: 60 - 100 min
  Czas ładowania: około 3 godzin
  Poziom głośności: =< 65 dB
  W pakiecie: 3x filtr HEPA 11, zbiornik 2w1, 2x ściereczka mopująca, pilot, 2 pary szczotek bocznych, pędzelek do czyszczenia, stacja dokująca, zasilacz sieciowy
  Waga: 3,1 kg
  rozmiary (średnica x wysokość): 35 x 10 cm

  ----------
  ZASILANIE
  ----------
  Moc: 48 W
  Akumulator: 14,4 V; 2600 mAh
  Zasilacz sieciowy:
  • Wejście: 100 - 240 V~; 50/60 Hz
  • Wyjście: 24 V / 1 A
  Robot sprzątający Teesa SMART VAC PRO

  Zastanawiasz się jaki odkurzacz automatyczny będzie nadzwyczajny do Twojego domu? Mamy urządzenie, które przypasuje się do Twoich potrzeb i wspaniale posprząta Twój dom za Ciebie! Oto robot sprzątający TEESA SMART VAC PRO.


  Mapowanie otoczenia

  Teesa SMART VAC PRO w trakcie pierwszego sprzątania, wykorzystując sensor laserowy, analizuje pomieszczenie wytwarzając jego mapę. Dzięki temu podłogi w każdym pomieszczeniu w Twoim domu będą lśniły czystością.


  Wysoka produktywność sprzątania

  zaawansowany robot sprzątający Teesa, dzięki 4 poziomom mocy ssania i mocnej obrotowej szczotce głównej i dwóm bocznym, genialnie wciąga brud z każdej powierzchni choćby ten, który mieści się przy krawędziach czy w narożnikach.

  4 tryby sprzątania

  Teesa SMART VAC PRO posiada 4 tryby, dzięki którym możesz posprzątać tylko wybrane miejsce albo obszar w domu oraz dowolne pokój np. Pokój dziecka. Możesz także wybrać tryb samoczynny do posprzątania całego mieszkania.

  Robot sprzątający
  z mopowaniem

  Chcesz ekspresowo odświeżyć podłogi w domu? Nie marnuj na to swego czasu, po to są roboty sprzątające! starczy przymocować ściereczkę i napełnić zbiornik z wodą, a zaopatrzony w funkcję mopowania robot Teesa SMART VAC PRO, nie tylko odkurzy, ale także umyje podłogi w Twoim domu.

  Identyfikacja powierzchni

  Inteligentny robot sprzątający Teesa wyśmienicie radzi sobie ze sprzątaniem każdej powierzchni. Co więcej, dzięki funkcji Auto Boost urządzenie samoczynnie rozpoznaje powierzchnię i rozszerza moc ssania, gdy wyszuka się na dywanie.

  automatyczny powrót
  do stacji

  Wybierając robota sprzątającego Teesa nie musisz się o nic martwić. Po zakończonej pracy, lub gdy poziom naładowania baterii znacznie spadnie, odkurzacz sam wróci do stacji dokującej. Urządzenie samoczynnie wznowi działanie, gdy poziom naładowania akumulatora osiągnie 80%.

  Zarządzanie w aplikacji Tuya

  Nie musisz być obecny w domu, aby zarządzać funkcjami robota sprzątającego Teesa. Do jego prawidłowego działania starczy domowa sieć Wi-Fi oraz przeznaczona aplikacja Tuya Smart. Dzięki niej możesz zdalnie kontrolować pracę urządzenia, wybierać tryb sprzątania, ustawiać wirtualne ściany i obszary, które nie będą sprzątane i wytwarzać harmonogram porządków.

  Powiadomienia głosowe

  Robot sprzątający Teesa ma jeszcze jedną ważną zaletę. Poinformuje Cię o wszystkim – rozpoczęciu i trybie pracy, poziomie naładowania baterii, konieczności sprawdzenia szczotek i innych powstałych problemach. I to wszystko w języku polskim. Wystarczy w aplikacji ustawić optymalny język powiadomień!

  Posprząta każdą przestrzeń

  Robot sprzątający SMART VAC PRO ma 10 cm wysokości, dzięki temu bezproblemowo posprząta podłogę choćby w najmniejszych zakamarkach oraz pod niskimi meblami. Co więcej nie straszne mu wysokie progi czy listwy łączące wnętrza. Robot Teesa swobodnie pokona przeszkody o wysokości choćby 2 cm.

  Odkurzacz z filtrem HEPA

  Masz problem z alergią i nie wiesz jaki robot sprzątający będzie dla Ciebie adekwatny? Wybierz model z filtrem HEPA, który potrafi zatrzymać cząsteczki zanieczyszczeń, wirusy, bakterie i inne drobnoustroje. Ciesz się czystą podłogą, a także świeżym powietrzem w swym domu. Aktualny stan zużycia filtra HEPA sprawdzisz w aplikacji Tuya Smart.


  Plik: Instrukcja obsługi DE, EN, PL, RO, SK
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 10 metrów. Ranking TOP10 modeli

Teesa ECO WHITE 700

Teesa ECO WHITE 700 Najniższa Cena Online

Teesa ECO WHITE 700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa ECO WHITE 700
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ----------
  produktywność
  ----------
  Poziom głośności: 69 dB
  Nadmuch: 25 l/s
  Podciśnienie (max): 16 kPa
  Moc nominalna: 700 W
  Moc ssania: 160 W
  Zasilanie: 230 V; 50 Hz

  ----------
  Filtracja
  ----------
  objętość worka na kurz: 3 l
  typ worka na kurz: papierowy
  Filtr wylotowy: HEPA H12

  ----------
  cechy użytkowe
  ----------
  Zasięg działania: 10 m
  Długość przewodu: 7 m
  Regulacja mocy: zamek błyskawiczny
  typ rury: teleskopowa z blokadą wysuwania
  Średnica rury: 35 mm
  Obrotowy wąż 360°
  2 koła gumowe i 1 obrotowe
  Uchwyt do przenoszenia z przodu
  Wskaźnik zapełnienia worka na kurz
  automatyczne zwijanie kabla
  Przechowywanie w pionie i poziomie

  ----------
  cechy fizyczne
  ----------
  Waga odkurzacza: 5,1 kg
  rozmiary odkurzacza (SxWxG): 30 x 24 x 43 cm

  ----------
  W zestawie
  ----------
  Ssawka szczelinowa
  Ssawka kolista
  Dwustopniowa ssawka podłogowa
  Instrukcja obsługi
  ECO WHITE 700 Odkurzacz workowy ECO WHITE 700 o mocy nominalnej 700 W to urządzenie, które nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w każdym domu. Odkurzacz jest istotnie cichy a dostosowywana siła ssania sprawi, iż bez obaw możesz odkurzać dowolne powierzchnie. 7-metrowy kabel zasilający pozwoli na obszerny zasięg pracy bez konieczności przełączania do innego gniazdka.

  ECO WHITE 700 jest wyjątkowo wygodny zarówno w wykorzystywaniu, jak i przechowywaniu. Urządzenie ma wytrzymałe kółka, upraszczający przenoszenie ergonomiczny uchwyt, funkcję automatycznego zwijania kabla i możliwość przechowywania w pionie i poziomie. W dodatku odkurzacz wyekwipowany jest w pojemny, 3-litrowy worek, o którego zapełnieniu poinformuje Cię wbudowany wskaźnik.

  Wraz z odkurzaczem ECO WHITE 700 w komplecie znalazły się trzy ssawki - szczelinowa, krągła oraz dwustopniowa ssawka podłogowa – dzięki którym masz pewność, że każda powierzchnia zostanie dokładnie odkurzona. Dodatkowym atutem urządzenie jest filtr HEPA H12 o znacznej produktywności filtracji powietrza, który pochłania z wydmuchiwanego powietrza nawet najmniejsze drobiny kurzu.

  Czy wiedziałeś, że odkurzacz ECO WHITE 700 nie tylko pomoże Ci utrzymać porządek w mieszkaniu, lecz także zadba o domowy budżet? Wybierając to urządzenie decydujesz się na odkurzacz klasy energetycznej A, co oznacza znacznie mniejsze rachunki za prąd.

  Plik: de_en_pl_ro_sk


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Teesa opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Teesa cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Teesa,
 • odkurzacze domowe Teesa jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Teesa, odkurzacz domowy Teesa cena, opinie o odkurzaczach domowych Teesa, ranking odkurzaczy domowych Teesa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *