Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Tefal,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Tefal. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  TEFAL TY6751 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje nieszablonową wygodę sprzątania. Artykuł cechuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia szybkie sprzątanie bez wysiłku. Wygoda i skuteczność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem. Efektywne odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz skrupulatnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. Nowy rozmiar komfortu Ultralekki i użyteczny Lekka budowa i lepsza ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają cechy takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Proste przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt powodują, iż przechowywanie nie sprawia żadnego problemu. Wszystko to dla maksymalnej wygody. Niespotykana wygoda odkurzania wspaniałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia luźne odkurzanie bez kabla choćby do 45 minut w trybie minimalnym. Znakomity równocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania. Dłuższy czas pracy Ultrawytrzymała bateria Urządzenie zaopatrzone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V. Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! arcytrudnie sprawne odkurzanie technologia cyklonu znakomite rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować wydajnie przez długi czas. Prędkie i wydajne odkurzanie Ultralekka kompozycja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i szybkie odkurzanie każdego dnia....

Tefal TY99F1

Tefal TY99F1 Najniższa Cena Online

Tefal TY99F1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99F1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:5 trybów pracy, podświetlenie LED frontowe, tryb Boost;Inne:samostojąca budowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:80 minut;Moc wejściowa:320 W;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:sprężysta końcówka, elektroszczotka, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal TW7487

Tefal TW7487 Najniższa Cena Online

Tefal TW7487 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7487
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,4 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biały;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:400 W;Model worka:Hygiene Bag System, Hygiene Dust Bag;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:3-stopniowy;objętość worka/pojemnika:4,5 litra;Poziom głośności:58 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:tekstylny;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kanap, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW4871

Tefal TW4871 Najniższa Cena Online

Tefal TW4871 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4871
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy TEFAL Compact Power XXL Model: TW4871 skuteczność i wygoda w kompaktowej formie Odkurzacz bezworkowy Compact Power XXL to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie.

  Urządzenie skutecznie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, równocześnie gwarantując komfort pracy. Znaczny zbiornik na kurz o objętości 2,5 l zagwarantuje maksymalną wygodę odkurzania i jest wyjątkowo nieskomplikowany w czyszczeniu.

  zastosowana w urządzeniu technologia cyklonowa w połączeniu z silnikiem EffiTech to gwarancja najkorzystniejszych efektów odkurzania każdego dnia. Odkurzanie bez ograniczeń obfita pojemność Zbiornik na kurz o pojemności aż 2,5 l umożliwia długą pracę urządzenia bez przerw.

  znakomicie sprawdza się w mieszkaniach i domach o sporej powierzchni. Komfortowy i funkcjonalny prosty w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Tefal Compact Power XXL zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym wymiarom.

  jednocześnie rozwiązanie to proponuje prawdziwą wygodę odkurzania. Unikatowa oszczędność prądu wydajność energetyczna Możesz wydajniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

  Łatwe czyszczenie System prędkiego opróżniania zbiornika System Clean Express oznacza proste opróżnianie zbiornika na kurz. Wystarczą tylko 4 proste ruchy - wyjmij zbiornik, opróżnij go, wyczyść i włóż z powrotem do odkurzacza.

  arcytrudnie skuteczne odkurzanie technika cyklonu nieprzeciętne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która produktywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować sprawnie poprzez długi czas.

  Skuteczność na każdym podłożu produktywna szczotka komfortowe odkurzanie gwarantuje wydajna i przystępna w prowadzeniu szczotka 2w1, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na przeróżnych powierzchniach.. Swoboda ruchów Długi przewód kabel o długości 6,2 m daje zasięg pracy do 8,8 m, co zezwala na komfortowe odkurzanie powierzchni do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki.

  Dla zwolenników zwierząt dodatkowe akcesoria Do urządzenia załączono akcesoria umożliwiające właścicielom zwierząt skuteczne eliminowanie sierści z dywanów, tapicerek i każdej szczeliny w meblach. Maksymalna wydajność odkurzania i spory pojemnik na kurz w połączeniu z kompaktowym designem sprawiają, iż Compact Power XXL to nieprzeciętny odkurzacz do każdego domu.

  Zbiornik na kurz o objętości 2,5 l gwarantuje maksymalną wygodę odkurzania bez konieczności częstego opróżniania i jest wyjątkowo nieskomplikowany w czyszczeniu. Równocześnie kompaktowe wymiary powodują, że urządzenie jest przystępne w przechowywaniu - zmieści się w każdym schowku czy szafie.

  zastosowana w Compact Power XXL technika cyklonowa charakteryzuje się wysokim poziomem separacji kurzu od powietrza i zagwarantuje za każdym razem staranne odkurzanie. Połączenie energooszczędnego silnika EffiTech najnowszej generacji i szczotki 2w1 do dywanów i podłóg gwarantuje jeszcze skuteczniejsze czyszczenie.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9990

Tefal TY9990 Najniższa Cena Online

Tefal TY9990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9990
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:5 trybów pracy, podświetlenie LED, sterowanie dotykowe, tryb Boost;Inne:wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:70 minut;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x nakładka z mikrofibry, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki, szczotka uniwersalna;wyświetlacz:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa...


Tefal TY6737

Tefal TY6737 Najniższa Cena Online

Tefal TY6737 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6737
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL Dual Force™ 2w1 Model: TY6737 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje unikatową wygodę sprzątania.

  artykuł cechuje automatyczna szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie, odkurzacz bezprzewodowy Dual Force™ 2 w 1 z modułem ręcznym pozwala zaoszczędzić czas i zagwarantuje łatwiejsze czyszczenie wszędzie gdzie tego Ci potrzeba.

  Odkryj zupełnie nowy wymiar sprzątania, posiadając wszystko pod ręką dla prędkich i skutecznych rezultatów. Podświetlanie LED ulepszoną widoczność pod meblami i w innych ciemnych miejscach, a zautomatyzowana głowica zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania.

  Składany uchwyt nieskomplikowane przechowywanie, a pionowa pozycja sprawia, iż sprzątanie staje się jeszcze wygodniejsze. Wysokowydajna bateria litowo-jonowa gwarantuje ciągłą pracę aż do 45 minut, z 5-godzinnym cyklem ładowania.

  Razem z ultra-lekką konstrukcją daje to rewelacyjne urządzenie do komfortowego sprzątania. Wygoda i skuteczność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. Efektywne odkurzanie Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  Nowy wymiar komfortu Ultralekki i funkcjonalny Lekka kompozycja i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają atrybuty takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Nietrudne przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, że przechowywanie nie powoduje żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. Niesłychana wygoda odkurzania rewelacyjne rezultaty bez kabla Dual Force™ zagwarantuje swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 45 minut w trybie niepokaźnym. Wyśmienity równocześnie do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  arcytrudnie wydajne odkurzanie technologia cyklonu perfekcyjne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która wydajną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować wydajnie przez długi czas.

  szybkie i sprawne odkurzanie Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eziclean. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3953EA

Tefal TW3953EA Najniższa Cena Online

Tefal TW3953EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953EA
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TEFAL dobrYW ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najlepszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowyTefal Compact Power TW3953EAo efektywności 3Aze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg,i szczotką do parkietu sprawność 3AAAw kompaktowym rozmiarze!

  Skuteczność 3AAA wkompaktowym wymiarze! najkorzystniejszy odkurzacz w swej klasie pod względem produktywności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych ireemisji kurzu to parametry eksponujące odkurzacz Compact Power.

  najkorzystniejsza efektywność odkurzania podłóg:A najkorzystniejszą efektywność zbierania kurzu zpodłóg twardych zagwarantuje dwupozycyjna szczotka SPA. ArcytrudnIE efektywnE ODKURZANIE sprawdź jak i gdzie wyprodukowane są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu:A najlepszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewnia 2-poziomowa filtracja iworki Hygiene+.

  dzięki temu aż 99,98% kurzu zostaje odfiltrowane. Najlepsza efektywność energetyczna:A sprawniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij owymianie filtrów Nie musisz już pamiętać owymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ onajwyższym poziomie filtracji, która sprawia, że na filtrze EPA osadza się nieduża liczba kurzu. Nietrudny w użyciu iprzechowywaniu komfortowe przechowywanie iswobodę odkurzania gwarantują kompaktowe wymiary, objętość 3l i zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji ibrak chmur kurzu podczas podmiany worka Hygiene+ zsamozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka podręką prędkie odkurzanie trudno dostępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej zuchwytem szczotce Easy Brush. Przeważnie zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać małe wymagania sprawnościowe dotyczące zużycia energii, mocy, sprawności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu oraz posiadać etykietę energetyczną.

  Czy wydajny odkurzacz musi mieć wysoką moc? Silniki owysokiej mocy nie są niezbędne aby uzyskać wysoką sprawność ijakość odkurzania. Przy obecnej technice odkurzacze oniskiej mocy zapewniają wyższą skuteczność wporównaniu do starszych modeli zdużą mocą.

  Co wpływa na efektywność odkurzacza? O skuteczności odkurzacza, azatem efektywności odkurzania, decyduje niemało składników: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry iinnowacyjną konstrukcję ssawek zwiększających ilość zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr sprawność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja oilości zgromadzonego kurzu zodkurzanej powierzchni, wyrażona za pomocą klasy wydajności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyodrębniona na etykiecie energetycznej zwiększoną czcionką wrzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla kupujących ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują zprodukcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące dużo kurzu, ze słabą efektywnością odkurzania izdużym zużyciem prądu. Zmiany wpłyną zatem na komfort użytkowników, atakże na oszczędności wrachunkach za prąd.


Tefal RG7687

Tefal RG7687 Najniższa Cena Online

Tefal RG7687 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7687
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający i mopujący z akumulatorem litowo-jonowym, czas pracy do 150 minut, ładowania 4 godziny, 2 szczotki boczne i elektroszczotka animal zbiera sierść i zabrudzenia, 4 programy odkurzania, aplikacja na smartfona, komunikaty głosowe (asystent google, alexa amazon), silnik indukcyjny bezszczotkowy o mocy 2700 pa, harmonogram sprzątania, filtr hepa, zbiornik na kurz o pojemności 400 ml, 2 nakładki mopa z mikrofibry w zestawie.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY6756

Tefal TY6756 Najniższa Cena Online

Tefal TY6756 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6756
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:75 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR005203;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:włókienniczy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:27,1 cm;wymiary - szerokość:17,8 cm;rozmiary - wysokość:113 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal RG7267

Tefal RG7267 Najniższa Cena Online

Tefal RG7267 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7267
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający TEFAL Explorer Serie 40 Total Care Model: RG7267 Twój pomocnik do walki z kurzem i alergenami samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 powstał z myślą o dokładnym i bezwysiłkowym sprzątaniu domu.

  postępowy system Aqua Force mopuje podłogę podczas odkurzania - to działanie 2w1 pozwala oszczędzić czas! Urządzenie wyposażono w wysokowydajny filtr, którzy odpowiada za zatrzymanie aż 99,9% kurzu.

  Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 zagwarantuje staranne sprzątanie całego mieszkania. Wystarczy związać się z asygnowaną aplikacją, aby w komfortowy sposób sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

  dzięki czemu sprzątanie jest prostsze niżeli kiedykolwiek! Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 40 to robot odkurzający, który zlikwiduje brud i kurz ze wszystkich podłóg. Dzięki uzupełniającej funkcji mopa, urządzenie jest w stanie równocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkę z mikrofibry łatwo wypierzesz w pralce. Usiądź wygodnie, Explorer posprząta Z pomocą aplikacji "Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza z dowolnego miejsca w Twoim domu.

  instynktowna obsługa powoduje,momentalnie zapomnisz o pracy urządzenia, równocześnie ciesząc się czystym domem. Sprawdza się w zróżnicowanych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są aż 3 przeróżne tryby pracy odkurzacza, które dopasujesz w zależności od potrzeb: samoczynny - precyzyjne odkurzanie całej powierzchni z omijaniem przeszkód.

  Wzdłuż ścian - staranne odkurzanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych. Szybki - 30 minut prędkiego odkurzania w trybie Auto. Wspaniałe likwidowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej wydajności doskonale stanie na wysokości zadania do usuwania sierści i kurzu w Twoim domu, a dodatkowe akcesorium ułatwi oczyszczenie szczotki z wplątanych w nią włosów.

  Urządzenie ma też wysokowydajny filtr, który zatrzymuje aż do 99,9% kurzu, dzięki temu odkurzanie jest naprawdę skuteczne. Dzięki nakładce mopującej Aqua Force ze zbiorniczkiem na wodę urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Bezpieczne i nieskomplikowane nawigowanie oryginalny system nawigacji Smart Exploration 2.0 wykorzystuje czujniki na podczerwień, aby ominąć przeszkody i zapewnić najbardziej adekwatne odkurzanie całej powierzchni.

  jednocześnie czujniki uniemożliwiają upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pomoże Ci pozbyć się kurzu i alegenów bez żadnego wysiłku! Dzięki systemowi Aqua Force urządzenie myje podłogę w trakcie odkurzania, w trakcie gdy wysokowydajny filtr zatrzymuje aż 99,9% kurzu.

  O precyzję sprzątania i dotarcie do każdego zakamarka dba system nawigacji Smart Exploration 2.0. Za pomocą aplikacji możesz ustalić harmonogram odkurzania i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym mom...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Tefal cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Tefal,
 • odkurzacze domowe Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Tefal, odkurzacz domowy Tefal cena, opinie o odkurzaczach domowych Tefal, ranking odkurzaczy domowych Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *