Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Tefal,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Tefal. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje nieszablonową wygodę sprzątania.

  artykuł cechuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia szybkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I skutecznOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. EfektywnE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i użyteczny Lekka konstrukcja i lepsza ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają właściwości takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Nieskomplikowane PRZECHOWYWANIE Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, iż przechowywanie nie powoduje żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. NiezrównanA WYGODA genialne rezultaty bez kabla Dual Force™ zagwarantuje swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 75 minut w trybie niepokaźnym. Perfekcyjny jednocześnie do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  skrajnIE sprawnE ODKURZANIE technologia cyklonu perfekcyjne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować produktywnie poprzez długi czas.

  prędki I wydajnY Ultralekka budowa Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia. DŁUŻSZY CZAS PRACY progresywna bateria Urządzenie wyekwipowane zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V.

  Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zastosowany moduł ręczny w jednym urządzeniu.

  To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje unikatową wygodę sprzątania. Towar znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją.

  To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I produktywnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i ergonomiczny Lekka konstrukcja i ulepszona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania.

  Ten efekt podkreślają atrybuty takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Nietrudne PRZECHO...


Tefal RG8597

Tefal RG8597 Najniższa Cena Online

Tefal RG8597 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG8597
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegóły promocji znajdziesz na stronie TUTAJ. Automatyczne opróżnianie zabrudzeń samoczynna stacja, która jest na wyposażeniu robota z linii 75S+, zezwala na usunięcie kurzu z pojemnika w robocie w zaledwie 20 sekund.

  Zabrudzenia są zasysane z turbo mocą 25.000Pa, by nic nie pozostało w zbiorniku. 60 dni bezobsługowego odkurzania Koniec z częstym opróżnianiem pojemnika na kurz! Worki Hygiene+ o obszerności 4,1L i filtracji zabrudzeń na poziomie 99,9% powodują, iż nie musisz opróżniać manualnie pojemnika w robocie choćby poprzez 60 dni.

  Odkurzaj i mopuj jednocześnie 3 warianty ściereczek kupując robota automatycznego Tefal Xplorer S75 S+ wyszukasz w komplecie 3 ściereczki mopujące, przeznaczone do różnych typów zabrudzeń: szarą - do uniwersalnego użycia, niebieską - do usuwania zaschniętych plam i elektrostatyczną zieloną - do niedużego kurzu bez zastosowania wody.

  3 poziomowe dozowanie wody System Smart Aqua Power i 3-poziomowa regulacja wody zezwalają na ustawienie intensywności mopowania w zależności od rodzaju podłogi. Zbiornik o pojemności 300 ml zagwarantuje, iż robot poradzi sobie z umyciem choćby pokaźnego mieszania.

  skrupulatne odkurzanie Inteligentna i staranna nawigacja laserowa, w którą wyposażony jest robot sprzątający Tefal RG8597, to gwarancja kompleksowego sprzątania Twojego domu. Dodatkowo, robot generuje skrupulatną mapę Twojego mieszkania już po pierwszej sesji sprzątania.

  przypasowany do potrzeb Możesz w pełni kontrolować pracę robota, ustawiając za pomocą aplikacji X-Plorer strefy bez odkurzania lub mopowania, personalizując mapy mieszkania czy też sterując urządzeniem głosowo.

  Zdalne sterowanie z aplikacjąTEFAL Xplorer Poznaj intuicyjną aplikację Tefal X-Plorer z szeregiem funkcji obsługujących Twojego robota! - Wybierz 1 z 4 trybów sprzątania (Auto, Strefa, wnętrze, Punkt)- Ustaw harmonogram sprzątania całego mieszkania albo wybranych pomieszczeń- Włącz tryb „Nie przeszkadzaj", by robot nie niepokoił Cię w wybranych godzinach np.

  w nocy Zacznij od mapy! Spersonalizuj mapę Twojego mieszkania nadając nazwy pomieszczeń, ustawiając optymalną moc odkurzania i natężenie mopowania dla każdego z pokoi czy określając kolejność sprzątania.

  Możesz też łatwo dodać strefy wyłączone ze sprzątania, strefy bez mopowania i wirtualne ściany. Akcesoria w komplecie Stacjaopróżniająca 3 workiHygiene+ 3 ściereczkimopujące Nakładkamopująca Akcesoriumdo czyszczenia Porównaj modele robotów Xplorer Serie 75s Serie 75s+ Serie 95 Serie 120 AI Serie 130 AI Moc ssąca 2 700 Pa 2 700 Pa 12 000 Pa 2 700 Pa 2 700 Pa Jednoczesne odkurzanie i mopowanie Sterowanie intensywnościąmopowania Zapamiętywanie map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Tryby sprzątania 4 4 4 3 3 stopnie mocy 4 4 4 4 4 Wysokość 9,5 cm 9,5 cm 10 cm 10 cm 8 cm Turboszczotki 1 1 3 1 1 Max czas pracy 120 min 120 min 225 min 120 min 120 min technologia AI samoczynne opróżnianiezbiornika na kurz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Yato. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7867WH

Tefal RG7867WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7867WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867WH
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający z czasem pracy do 120 minut, ładowania 3 godziny, zbiormik na kurz o obszerności 700 ml, nakładka mopująca o obszerności 110 ml, samoczynne wykrywanie dywanów i powiększenie siły ssania, pamięć do 4 map przeróżnych kondygnacji, mapowanie po przez kamerę laserową oparty na nienaturalnej inteligencji, automatyczne wyznaczanie strew zakazanych, aplikacja na smartfona, sterowanie po przez komunikaty głosowe dziaki amazon alexa, siri czy gogle assistant, 3 stopniowa regulacja sily ssania.

Tefal TW4826

Tefal TW4826 Najniższa Cena Online

Tefal TW4826 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4826
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Compact Power XXL Model: TW4826 Codzienne odkurzanie nie było jeszcze tak proste! Odkurzacz Tefal Compact Power XXL oferuje imponującą objętość w kompaktowym formacie, zapewniając wygodę w codziennym sprzątaniu.

  pojemność zbiornika XXL (2,5 L) jest nieprzeciętna do wielu różnych pomieszczeń mieszkalnych zapewniając pokaźniejszą autonomię i bezproblemowy proces opróżniania pojemnika na kurz. Zaimplementowana technologia cyklonowa w połączeniu z niezwykle wydajną ssawką to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia.

  Wszystko to dostępne w ergonomicznej obudowie, dzięki której zarówno regularne korzystanie z odkurzacza, jak i jego przechowywanie jest wyjątkowo nietrudne i komfortowe. CMMF: 2211400904 Odkurzanie bez ograniczeń obfita pojemność 2,5 l Zbiornik na kurz o pojemności aż 2,5 l umożliwia długą pracę urządzenia bez przerw.

  świetnie sprawdza się w mieszkaniach i domach o wielkiej powierzchni. Prosta obsługa przystępny do czyszczenia pojemnik na kurz Ciesz się pokaźniejszą wygodą dzięki przystępnemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który powoduje, iż odkurzanie przebiega wydajniej.

  Niezwykła efektywność i kompaktowość techniczna synergia znakomite efekty odkurzania przy wyjątkowo komfortowej formie. To efekt połączenia wydajnej głowicy i silnika Effitech. Ekstremalnie efektywne odkurzanie technika cyklonu wspaniałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza.

  Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować produktywnie przez długi czas. Wydajność na każdym podłożu komfortowe odkurzanie zagwarantuje sprawna i prosta w prowadzeniu szczotka, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na rozmaitych powierzchniach.

  Swoboda ruchów Zasięg pracy 8,8 m Dzięki długiemu kablowi produktywnie odkurzysz każdy kąt swego mieszkania. Komfortowy i ergonomiczny prosty w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Swift Power Cyclonic zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym wymiarom.

  równocześnie rozwiązanie to oferuje prawdziwą swobodę odkurzania. Produkt naprawialny - 10 lat nieskomplikowana naprawa artykułu Szybka i niedroga przesyłka części zamiennych poprzez co najmniej 10 lat. 6500 punktów serwisowych na całym świecie.


Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy rozmiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się w trakcie odkurzania.

  progresywna technika Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, aby dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami nawet 4x skuteczniej*! Flex to maksymalna elastyczność i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze charakterystyczną rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która zezwala na odkurzanie przez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dopełniającej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz komfortowo naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) komfortowE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki oryginalnej pozycji Stop & Go, która pozwala na pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, by kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz wygodnie zespoić odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua zaopatrzono w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, aby sprzątanie było jeszcze bardziej dokładne. Pokaźna moc silnika 185W w połączeniu z sprawną elektroszczotką gwarantują produktywne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. ProduktywnE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, że rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technika głowicy Aqua 2w1 powoduje, iż zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię rewelacyjnie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Starczy, iż napełnisz zbiornik o obszerności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i połączysz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz komfortowo odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE użycie W pakiecie odszukasz 2 ściereczki mopujące do przeróżnych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" spełni oczekiwania do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą albo, dla...


Tefal TY99F1WO

Tefal TY99F1WO Najniższa Cena Online

Tefal TY99F1WO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99F1WO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 32.4 v, czas pracy do 70 minut, ładowania 3 godziny, zbiornik na kurz o pojemności 900 ml, końcówka aqua do mopowania powierzchni twardych o objętości 350 ml, solidny i sprawny silnik digitalforce, oświetlenie led odkurzanej podłogi, antyalergiczny filtr hepa, dotykowy panel sterowania, wszechstronny ze względu na bogate wyposażenie.

Tefal TY98C0

Tefal TY98C0 Najniższa Cena Online

Tefal TY98C0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY98C0
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe, szybkie ładowanie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:320 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:antyalergiczny;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 filtry, 2 x nakładka z mikrofibry, nakładka mopująca, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal TY2039

Tefal TY2039 Najniższa Cena Online

Tefal TY2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2039
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:cyklonowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:23,4 cm;rozmiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szare. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW2947

Tefal TW2947 Najniższa Cena Online

Tefal TW2947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW2947
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Swift Power Cyclonic Model: TW2947EA sprawne odkurzanie w kompaktowym wymiarze! Odkurzacz Swift Power Cyclonic producenta Tefal to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie.

  Codzienne odkurzanie nie było jeszcze tak proste! zaimplementowana technologia cyklonowa w połączeniu z stanowczo produktywną ssawką to gwarancja najkorzystniejszych efektów odkurzania każdego dnia. Wszystko to przystępne w funkcjonalnej obudowie, dzięki której równocześnie regularne korzystanie z odkurzacza, jak i jego przechowywanie jest wyjątkowo proste i komfortowe.

  Niezwykła wydajność i kompaktowość techniczna synergia znakomite efekty odkurzania przy wyjątkowo wygodnej formie. To efekt połączenia produktywnej głowicy i silnika Effitech. Skrajnie skuteczne odkurzanie technika cyklonu genialne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza.

  Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować produktywnie przez długi czas. Prosta obsługa łatwy do czyszczenia pojemnik na kurz Ciesz się pokaźniejszą wygodą dzięki nieskomplikowanemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który powoduje, iż odkurzanie przebiega produktywniej.

  przychylny dla alergików najkorzystniejsza filtracja kurzu Dzięki wysokowydajnym filtrom Swift Power Cyclonic zagwarantuje najwyższy poziom separacji kurzu od powietrza. W rezultacie ponad 99,98% pochłanianego kurzu zostaje filtrowane.

  wygodny i praktyczny przystępny w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Swift Power Cyclonic zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym wymiarom. Jednocześnie rozwiązanie to proponuje prawdziwą swobodę odkurzania.

  Swoboda ruchów Zasięg pracy 7,6 m Dzięki długiemu kablowi skutecznie odkurzysz każdy kąt swego mieszkania. Artykuł naprawialny - 10 lat przystępna naprawa artykułu Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Idealna wydajność w walce z kurzem, pojemny zbiornik i kompaktowa forma czynią bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic świetnym rozwiązaniem do powszednich porządków.

  zastosowana technologia cyklonowa odpowiada za wysoki poziom separacji kurzu od powietrza, co przekłada się na długotrwały efekt w postaci czystej podłogi. Wysokowydajna ssawka to prawdziwy pogromca kurzu, a dzięki zastosowaniu silnika EffiTech nowej generacji, każda twarda podłoga będzie lśnić czystością w krókim czasie.

  Promień zasięgu odkurzania to aż 7,6 m, natomiast kompaktowa obudowa upraszcza przechowywanie i korzystanie z urządzenia. Co więcej, odkurzacz jest urządzeniem bezworkowym - pojemny zbiornik na kurz zagwarantuje wygodę użytkowania.


Tefal TY99F1

Tefal TY99F1 Najniższa Cena Online

Tefal TY99F1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99F1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:5 trybów pracy, podświetlenie LED frontowe, tryb Boost;Inne:samostojąca budowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:5;Maksymalny czas pracy:80 minut;Moc wejściowa:550 W;Model:Tefal X-Force Flex 15.60 TY99x;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:rozciągliwa końcówka, elektroszczotka, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasilanie:akumulatorowe...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Tefal cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Tefal,
 • odkurzacze domowe Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Tefal, odkurzacz domowy Tefal cena, opinie o odkurzaczach domowych Tefal, ranking odkurzaczy domowych Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *