Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy MPM Product. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych MPM Product,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe MPM Product. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami MPM Product, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

MPM Product MOD-38

MPM Product MOD-38 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-38 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-38
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bezprzewodowy odkurzacz pionowy mod-38 pionowy odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 mod-38 sprawi, iż sprzątanie stanie się proste i przyjemne. Zapomnij o uciążliwym przewodzie i ciężkim, niewygodnym do przeniesienia sprzęcie!

  urządzenie zostało wyposażone w efektywny akumulator 22,2 v, który zapewni do 40 minut pracy.odkurzacz mod-38 to mnóstwo możliwości! potrzebujesz posprzątać auto? zebrać okruchy ze stołu?żaden problem! za pomocą jednego przycisku zamień odkurzacz pionowy w odkurzacz ręczny.

  takie rozwiązanie umożliwia odkurzenie dosłownie każdej powierzchni, choćby tych trudno dostępnych.odkurzacz mod-38 został wyposażony w 2 tryby pracy. Niższy poziom stanie na wysokości zadania na podłogach twardych, na przykład płytkach.natomiast wyższy poradzi sobie z zabrudzeniami na dywanach.

  cyklonowy system filtracji zadba o wydajność. Klarowny zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l jest łatwy do opróżnienia.w komplecie z odkurzaczem mod-38 wynajdziesz elektro szczotkę z oświetleniem led, szczotkę szczelinową, a także szczoteczkę do usuwania kurzu z delikatnych powierzchni np., żaluzji.co ważne podstawka ładująca będzie pełnić także rolę stojaka na akcesoria.mod-38 to bardzo funkcjonalne urządzenie.specjalna lampka poinformuje cię o procesie ładowania i o poziomie stanu akumulatora.

  użyteczna rączka zapewni wygodę, a możliwość złożenia pozwoli przechowywać, w szafie, znikomym schowku czy choćby niewielkim kącie.po wykonaniu pracy jedyne co musisz zrobić to odłożyć odkurzacz mod-38 na swoje miejsce, do bazy ładującej.

  zapoczątkuje się wtedy ładowanie akumulatora. Jego pełne naładowanie trwa ok. 4 godzin.opis: odkurzanie dywanów, chodników i twardych powierzchni podłogowych odkurzacz bezprzewodowy/odkurzacz pionowy brak worka/pojemnik czas ładowania (min):4-5 godz.

  waga netto (kg): 2.68 do 40 min. Pracy dwa tryby pracy


MPM Product MOD-22

MPM Product MOD-22 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-22 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń

MPM Product MOD-34

MPM Product MOD-34 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-34 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-34
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 MPM MOD-34 600W 0,7l EPA MOD-34 to odkurzacz pionowy i ręczny w jednym. Razem z nim wyczyścisz podłogi, kanapy, łóżka i inne, choćby trudno dostępne miejsca w twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Odkurzacz pionowy 2w1 Moc: 600W objętość zbiornika na kurz: 0,7l 3-stopniowy system filtrowania: EPA, gąbkowy, cyklonowy Aluminiowa rura teleskopowa Zasięg odkurzacza: 8,4m komfortowe sprzątanie Odkurzacz MOD-34 dzięki nieznacznym gabarytom i niewielkiej wadze jest bardzo poręczny i wygodny.

  zezwala na lekkie i efektywnie manewrowanie, podczas sprzątania miejsc trudno przystępnych. Razem z nim momentalnie i wygodnie sprzątniesz okruchy spod stołu, sól z kuchennych blatów czy piasek naniesiony w zakamarkach korytarza.

  znaczny zasięg odkurzacza 8,4 m pozwoli na spokojną pracę bez ciągłej konieczności zmiany gniazda zasilającego. 2 w 1 Odkurzacz MOD-34 to duże możliwości. Kupując jedno urządzenie w rezultacie otrzymujesz 2 równocześnie - odkurzasz pionowy i ręczny.

  wystarczy, że zdejmiesz rurę teleskopową i masz do dyspozycji lekki, przystępny do przenoszenia ręczny odkurzacz. Zadbaj o porządek w domu i samochodzie. Rozpraw się z pajęczynami pod sufitem, sprzątnij kurz z kanap, listew podłogowych czy książek.

  Wyposażenie Odkurzacz MOD-34 dysponuje 3 wymiennymi szczotkami w komplecie: głowicą podłogowo-dywanową, przystawką szczelinową i małą, wielofunkcyjną szczotką. Model MOD-34 skategoryzowany kurz posiada w cyklonowej komorze o klarownych ściankach.

  dzięki czemu łatwo dostrzeżesz, kiedy konieczne będzie opróżnienie pojemnika. Co ważne, wyposażenie posiada również uchwyt do mocowania odkurzacza na ścianie. Dla twojego komfortu uchwyt ma miejsce na przechowywanie szczotek.

  SPECYFIKACJA technologicznA Funkcje Odkurzacz 2 w 1 (ręczny i podłogowy) Do wszelkich typów podłóg: powierzchnie twarde i dywany prędkie i efektywne sprzątanie wygodny w użyciu 3-stopniowy system odfiltrowania: filtr EPA, filtr gąbkowy, komora cyklonowa Przeźroczysty zbiornik na kurz o pojemności 0,7 l Aluminiowa rura teleskopowa małe gabaryty – swobodne manewrowanie podczas pracy i wygodne przechowywanie Składna konstrukcja - zajmuje niewiele miejsca przewód zasilający o długości 7 m Zasięg odkurzacza 8,4 m Wyposażenie Głowica podłogowo-dywanowa Przystawka szczelinowa Szczotka niepokaźna wielofunkcyjna Uchwyt do mocowania na ścianie cechy Napięcie: 220‑240 V 50/60 Hz Moc: 600 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe XClea. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-47

MPM Product MOD-47 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-47 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-47
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz wodny Bora MOD-47 2400 W Filtr HEPA 13 W każdym domu trzeba sprzątać, a przecież nie ma sprzątania bez odkurzania! efektywne odkurzanie wymaga korzystnego sprzętu - takiego, który wciągnie wszystkie skażenia.

  Zdecyduj się na odkurzacz z filtrem wodnym MOD-47. Z jego pomocą sprzątanie będzie wyjątkowo produktywne - precyzyjnie odkurzysz dywany, wykładziny, tapicerkę i inne powierzchnie. Co więcej, BORA 2400 łączy ze sobą funkcje odkurzania powierzchni z oczyszczaniem powietrza w całym pomieszczeniu!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc: 2400W Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system oczyszczania Pojemnik na wodę: 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania kabel zasilający: 5,5m Zasięg odkurzacza: 9m rozmiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm 3-stopniowy system odfiltrowania w odkurzaczu MOD-47 MOD-47 BORA 2400 dzięki zastosowaniu postępowego filtra wodnego i podwójnego dyfuzora starannie usuwa kurz i roztocza z odkurzanej powierzchni i otoczenia, z ogromną mocą topiąc je w wodzie.

  Woda pełni ona rolę głównego filtra w odkurzaczu MOD-47 - to najgęstszy filtr, jaki można sobie wyobrazić. To stanowczo dobra wiadomość dla alergików, astmatyków i właścicieli futrzaków - to co zostanie zassane, nie ma szans wydostać się na zewnątrz.

  Filtr HEPA 13 w odkurzaczu MOD-47 to dodatkowa bariera dla kurzu i roztoczy. Jest nieprzeciętnym rozwiązaniem wykorzystywanym do oczyszczania powietrza – jego sprawność wynosi ponad 99%. Filtr możesz opłukać w wodzie, dzięki czemu nie trzeba go nieraz wymieniać.

  Wysoka moc - 2400 W Wyeliminowanie worka na kurz i zastąpienie go wodą w odkurzaczu MOD-47 to pewność stałej mocy odkurzacza 2400 W, a także niezmiennej, wysokiej siły ssania. W klasycznych odkurzaczach z workiem siła ssania spada - im więcej kurzu i skażeń w worku, tym siła ta maleje.

  W BORA 2400 nie ma tego problemu. Poziom wody jest wciąż taki sam, dlatego siła ssania jest niezmienna. Funkcja zbierania wody Rozlana woda? Mokra podłoga po zmywaniu? dzisiaj możesz zebrać wodę odkurzaczem MOD-47.

  Funkcja zbierania wody realna jest dzięki dodatkowej przystawce z pływakiem. Zamontuj odpowiednią przystawkę, zmień szczotkę na wąską i odkurzaj mokre powierzchnie. Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika W odkurzaczu MOD-47 BORA 2400 zastosowano system zamknięcia podciśnieniowego.

  Pojemnik z wodą jest szczelnie zamykany przez podciśnienie powodowane w trakcie pracy urządzenia. Pozwoliło to raz na za każdym razem pozbyć się wszystkich zatrzasków i zamków. Oznacza to koniec problemów z rozkładaniem i składaniem odkurzacza!

  Wygoda stosowania Odkurzaj bez zmieniania wtyczki! MOD-47 zaopatrzony został w szczególnie długi przewód zasilający i w metalową rurę teleskopową. Całkowity zasięg odkurzacza to około 9 metrów. Tak wielki zasięg zezwala na skrupulatne odkurzenie całego wnętrza bez częstego przepinania przewodu!

  Czyszczenie odkurzacza MOD-47 Odkurzacz MOD-47 jest skuteczny, jak i nieprawdopodobnie prosty w obsłudze i czyszczeniu po zakończonej pracy. Do zbiornika wlewamy wodę i jednym ruchem wkładamy go do odkurzacza.

  Po nałożeniu przykrywki można zacząć odkurzać. Resztę zrobi podciśnienie, które szczelnie zamknie zbiornik. Po pracy starczy podnieść uchwyt, wyjąć pojemnik, wylać kurz… i już! SPECYFIKACJA technicznA Opis Odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system odfiltrowania Pojemnik na wodę 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania Metalowa rura teleskopowa komfortowa rączka do przenoszenia odkurzacza kabel zasilający o długości 5,5m Zasięg odkurzacza 9m samoczynny zwijacz przewodu Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika Podwójne ssanie Wyposażenie Głowica podłogowo-dywanowa minimalna turboszczotka Przystawka szczelinowa Szczotka do żaluzji Szczotka krągła Uchwyt do umieszczania akcesoriów Odświeżacz powietrza właściwości technologiczne Zasilanie: 230V 50Hz Moc: 2400W rozmiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm


MPM Product MOD-30

MPM Product MOD-30 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-30
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • właściwości dodatkowe: uchwyt na akcesoriauchwyt do przenoszenia
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 4,5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 4.5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 4,5 m
  • dodatkowe dane: odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki, 4-stopniowy system filtrowania, wygodny uchwyt do przenoszenia odkurzacza, moc ssania: 330 W,
  • dołączone akcesoria: Instrukcja obsługi, głowica podłogowo - dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji, szczotka kolista, olejek zapachowy,
  • Filtry: Hepa 13
  • Filtry: filtr piankowyfiltr wodnyfiltr HEPA 13
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaFiltr wodnyMożliwość prania dywanów i tapicerkiSsawka szczelinowa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaFiltr wodnySsawka szczelinowa
  • Kod producenta: MOD-30
  • Kolor: czarno-zielony
  • Kolor: Czarno - zielony
  • Kolor główny: Czarny
  • Końcówki: głowica podłogowo-dywanowa; przystawka szczelinowa; szczotka do żaluzji; szczotka kolista; uchwyt do umieszczania akcesoriów, olejek zapachowy
  • Moc: 2400 W
  • Moc maksymalna: 2400 W
  • Moc ssania: 330 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 230 V
  • pojemność: 2 l
  • pojemność akumulatora: Nie dotyczy
  • pojemność worka/pojemnika: pojemnik na wodę 2,0 l z filtrem wodnym
  • pojemność worka/pojemnika: 2000 ml
  • wariant zasilania: Sieciowe
  • Strona www towaru: https://mpm.pl/produkty/wyposazenie-domu/odkurzacze/odkurzacz-wodny-mod-30/
  • wariant: bezworkowy myjąco-piorący
  • wariant odkurzacza: Bezworkowy
  • wariant rury: Teleskopowa
  • Waga z opakowaniem: 8,5 kg
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 425x395x472 mm
  • Zasięg: 8 m
  • Zasięg: 8 m
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka do tapicerkiKońcówka podłogowaKońcówka szczelinowaSzczotka kolista

MPM Product MOD-51

MPM Product MOD-51 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe TCL. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-51 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-51
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  MPM Odkurzacz workowy MOD-51 800W

  EAN: 5903151015617

  Odkurzacz workowy MOD-51 800W to niezastąpione narzędzie, które zapewni efektywne i wygodne sprzątanie w Twoim domu. Dzięki progresywnemu systemowi filtrów, Twój dom pozostanie wolny od kurzu i zanieczyszczeń. Zasięg odkurzacza wynoszący 7 metrów zezwala na sprzątanie pokaźniejszych powierzchni bez konieczności przepinania przewodu sieciowego.

  Najważniejszą cechą odkurzacza MOD-51 jest jego intuicyjna regulacja mocy ssania za pomocą dotykowego panelu. Dzięki 5-stopniowej skali mocy, możesz przystosować odkurzacz do różnorodnych rodzajów powierzchni, zapewniając stosowne wyniki sprzątania. W dodatku, czytelny ekran LED z wskaźnikiem napełnienia worka na kurz pozwala śledzić stan odkurzacza.

  Ten odkurzacz jest w dodatku niezwykle pojemny, dzięki 4-litrowemu workowi na kurz. To oznacza, iż nie będziesz musiał go często opróżniać, co powiększa wygodę korzystania. Gumowe wykończenia kółek chronią podłogi przed rysowaniem, co jest wyraźne, zwłaszcza na drewnianych czy delikatnych podłogach.

  samoczynny zwijacz przewodu zasilającego to kolejna wygoda, pozwalająca na wydajnie zakończenie odkurzania i przechowywanie odkurzacza. Możesz go trzymać w pionie albo poziomie, w zależności od dostępnego miejsca. W zestawie odnajdziesz głowicę podłogowo-dywanową, pakiet 3 worków zapasowych, przystawkę szczelinową i szczotkę parkietową, które sprawią, że odkurzanie stanie się jeszcze bardziej wszechstronne.

  Podsumowując, MPM Odkurzacz workowy MOD-51 800W to nie tylko wydajność, ale także wygoda i funkcjonalność. Pozwoli Ci to utrzymać czystość w Twoim domu z niewielkim wysiłkiem. Daj sobie szansę na łatwiejsze i bardziej skuteczne sprzątanie z tym bezawaryjnym odkurzaczem!

  zalety odkurzacza workowego MOD-51 firmy MPM
  • Skuteczny system filtrów gwarantujący czyste powierzchnie w Twoim domu
  • Regulacja mocy ssania na dotykowym panelu
  • spory zasięg odkurzacza wynoszący 7 metrów
  • wyświetlacz LED z wskaźnikiem napełnienia worka na kurz
  • Pojemny worek na kurz o pojemności 4 litry
  • Gumowe wykończenia kółek, które nie rysują podłogi
  • samoczynny zwijacz przewodu dla wygody przechowywania

  informacje technologiczne odkurzacza workowego MOD-51 marki MPM
  • zasilanie: 220-240V 50/60Hz
  • moc: 800 W
  • wyposażenie: głowica podłogowo–dywanowa, zestaw 3 worków, przystawka szczelinowa wysuwana, szczotka parkietowa

  O marce MPM

  MPM to polska marka i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją. Główną dziedziną działalności jest branża niewielkiego zmechanizowanego sprzętu AGD. W roku 2008 producent zadebiutowała na rynku w asortymencie sporego AGD, poszerzając ofertę o chłodziarki, pralki i kuchnie gazowe.


MPM Product MOD-25

MPM Product MOD-25 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-25
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:6 m;Dominujący kolor:czarny;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;dodatkowe opcje:samoczynne zwijanie kabla, nieskomplikowane opróżnianie pojemnika, miękkie kółka, technologia cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:B;Klasa efektywności odkurzania dywanów:C;Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych:A;odcień:pomarańczowo-czarny;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:1,1 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:27,8 kWh;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w komplecie:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka mała, wąż ssący;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz


MPM Product MOD-27

MPM Product MOD-27 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-27 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-27
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  MPM Odkurzacz workowy MOD-27 700W

  EAN: 5903151000774

  Odkurzacz workowy MOD-27 to niezastąpiony sprzęt, który pomoże Ci zachować czystość i porządek w Twoim domu. Jego 5-stopniowy system filtracji sprawne pozbywanie się niebezpiecznych dla zdrowia zanieczyszczeń, takich jak kurze, roztocza, sierść czy grzyby. Dzięki filtrowi HEPA 13, ten odkurzacz stanowi nadzwyczajną barierę chroniącą Twoje zdrowie, niezwykle jeśli jesteś alergikiem lub masz zwierzęta.

  funkcjonalny worek na kurz o pojemności 1,5 l wytworzony z materiału plastikowego sprawia, iż opróżnianie i wymiana worka jest prosta i higieniczna. W dodatku, dwa filtry gąbkowe i filtr piankowy w systemie filtracji powodują, iż powietrze jest oczyszczone z drobnoustrojów i alergenów.

  Odkurzacz MOD-27 jest nie tylko sprawny,na dodatek wygodny w stosowaniu. Możesz regulować siłę ssania, co umożliwia optymalne dopasowanie mocy do solidnej powierzchni. Dzięki wskaźnikowi zapełnienia worka na kurz za każdym razem będziesz wiedział, kiedy to czas na jego wymianę.

  spory zasięg odkurzacza wynoszący 7 metrów umożliwia sprzątanie obszerniejszych pomieszczeń bez ciągłej konieczności zmiany gniazdka. System parkowania w pozycji poziomej i pionowej gwarantuje wygodne przechowywanie, nawet w małej przestrzeni.

  W zestawie znajdziesz głowicę podłogowo-dywanową, która zapewni produktywne odkurzanie różnorodnych powierzchni, a także przystawkę szczelinową z nasadką, umożliwiającą docieranie do trudno przystępnych miejsc. Na dodatek, otrzymasz 6 wymiennych worków syntetycznych, co pozwoli Ci radować się czystością poprzez dłuższy czas.

  Podsumowując, MPM Odkurzacz workowy MOD-27 700W to bezusterkowy partner w codziennych obowiązkach domowych. Dzięki jego funkcjonalności i skuteczności, sprzątanie stanie się prostsze i bardziej efektywne. Daj sobie szansę na czystość i świeże powietrze w Twoim domu już teraz!

  zalety odkurzacza workowego MOD-27 marki MPM
  • 5-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA 13, który wydajnie eliminuje kurze, roztocza, sierść i grzyby
  • Tekstylne worki na kurz o obszerności 1,5 l
  • Regulacja siły ssania, wskaźnik zapełnienia worka i zwijacz przewodu dla wygody użytkowania
  • wielki zasięg odkurzacza wynoszący 7 metrów
  • System parkowania umożliwiający przechowywanie w pozycji poziomej i pionowej
  • W zestawie głowica podłogowo-dywanowa, przystawka szczelinowa i 6 wymiennych worków syntetycznych

  dane technologiczne odkurzacza workowego MOD-27 marki MPM
  • zasilanie: 220-240V 50/60Hz
  • moc: 700 W
  • wyposażenie: 6 worków syntetycznych, głowica podłogowo–dywanowa, przystawka szczelinowa wysuwana z nasadką

  O marce MPM

  MPM to polska firma i firma zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją. Główną dziedziną działalności jest branża niewielkiego zmechanizowanego sprzętu AGD. W roku 2008 marka zadebiutowała na rynku w asortymencie pokaźnego AGD, poszerzając ofertę o chłodziarki, pralki i kuchnie gazowe.


MPM Product MOD-28

MPM Product MOD-28 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-28 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-28
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Linia odkurzaczy GreenGo eksponuje się nieprzeciętnymi parametrami technologicznymi, bogactwem przydatnych akcesoriów, a także ergonomicznych rozwiązań, ułatwiających codzienne dbanie o porządek. Odkurzacz GreenGo MOD-28 to idealny odkurzacz dla wymagających.

  znakomicie radzi sobie ze sprzątaniem dywanów, twardych podłóg, pomaga w walce z alergenami w powietrzu. Panel sterujący z wyświetlaczem LED Odkurzacz GreenGo MOD-28 ma czytelny i funkcjonalny panel sterujący z wyświetlaczem LED.

  wyświetlacz komunikuje przepełnienie worka na kurz oraz zabrudzenie filtra HEPA13. Wskazuje także jeden z czterech stopni siły ssania. Worki M-BAG Odkurzacz GreenGo MOD-28 został wyekwipowany w ergonomiczne worki typu M-BAG.

  Worek ma objętość 4,5 litra. Jest wyprodukowany ze specjalnego syntentycznego materiału, który znacznie zwiększa jego solidność. Worki mają higieniczny, szczelny system zamykania. Umożliwia on nieskomplikowane i czyste wyrzucanie śmieci bez rozsypywania znajdujących się w nim nieczystości.

  Niesamowita funkcjonalność Dzięki zastosowaniu wielu praktycznych rozwiązań sprzątanie z odkurzaczem GreenGo MOD-28 będzie prostsze niżeli myślisz. Klasa wydajności 3AAA zobacz jak genialny jest odkurzacz GreenGo MOD-28!

  Energooszczędność – dzięki nowej generacji silnika o mocy 750 W i klasie energetycznej A możemy radować się najwyższą jakością odkurzania przy niskim poborze mocy. Reemisja kurzu – klasa A oznacza najwyższy stopień zatrzymywania mikrocząsteczek kurzu przez wewnętrzny system filtracyjny odkurzacza.

  Parametr doceniany poprzez alergików. Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych – klasa A i miękkich B wskazuje, jak znakomicie i wydajnie GreenGo radzi sobie w przypadku sprzątania parkietów, terakoty, wykładzin, a także dywanów.

  Głośność – odkurzacz GreenGo jest szczególnie cichy. Buduje dźwięk dźwięk od 60 dB, przy najniższej mocy do 73 dB, przy najwyższej mocy. Filtracja – 4-stopniowy system filtracji, worek rodzaju M-Bag, filtr HEPA 13, 2x filtr gąbkowy.

  Bogate wyposażenie Do odkurzacza GreenGo MOD-28 załączony jest pakiet funkcyjnych szczotek. Szczotka parkietowa - wyprodukowana jest z naturalnego włosia, dedykowana do pielęgnacji parkietów. Miękkie włosie nasadki pozwala na delikatne odkurzanie i broni drewniane podłogi przed zniszczeniem.

  Turboszczotka - budowa szczotki sprawia, iż odkurzane dywany poddawane są delikatnemu unoszeniu, co daje efekt trzepania. Niewiele znacząca szczotka wielofunkcyjna - dzięki zdejmowanej nakładce rewelacyjnie stanie na wysokości zadania przy czyszczeniu czy zbieraniu sierści z tapicerki.

  Szczotka podłogowo - dywanowa - uniwersalna szczotka do odkurzania podłóg twardych, dywanów i wykładzin. Drobna szczotka obrotowa - dedykowana do odkurzania regałów książkowych, zasłon, ścian. Przystawka szczelinowa - genialnie sprawdza się przy odkurzaniu powierzchni pod szafkami, szczelin np.

  w kanapach albo fotelach....


MPM Product MOD-60

MPM Product MOD-60 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-60 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-60
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  MPM Odkurzacz bezworkowy MOD-60 700W

  EAN: 5903151027955

  Odkurzacz bezworkowy MOD-60 to niezawodny sprzymierzeniec w walce o czystość w Twoim domu. Dzięki antyalergicznemu filtrowi, jest szczególnie przyjazny dla osób uczulonych na kurz i roztocza. Wyekwipowany w moc 700W, ten odkurzacz to konieczny komponent wyposażenia każdego domu.

  potężne wykonanie i dodatkowe udogodnienia powodują, iż MOD-60 to odkurzacz unikatowy. Gumowe kółka nie tylko są ciche,także chronią Twoje podłogi przed uszkodzeniem. Jego kompaktowe wymiary (33 cm x 28.5 cm x 23.5 cm) i niska waga (3 kg) proste przechowywanie i obsługę. Dodatkowo, zasięg odkurzacza wynoszący 7 m i przewód zasilający o długości 5 m powodują, iż możesz luźno poruszać się po domu bez częstego przekładania gniazdek.

  Pojemnik na kurz o pojemności 1,5 l wyekwipowany jest w wskaźnik napełnienia, co ułatwia monitorowanie i opróżnianie. Czyszczenie odkurzacza staje się prostsze, a Ty zyskujesz więcej czasu na inne obowiązki. Dodatkowe wyposażenie, takie jak głowica podłogowo-dywanowa, przystawka szczelinowa i szczotka do żaluzji, pozwala na precyzyjne odkurzanie najróżniejszych powierzchni i zakamarków. Odkurzacz MOD-60 to w dodatku cichy sprzęt, co pozwala na korzystanie z niego bez uciążliwego hałasu. Klasa centralnego systemu filtracji to EPA, co oznacza, iż jest efektywny w usuwaniu alergenów z powietrza.

  Podsumowując, MPM Odkurzacz bezworkowy MOD-60 700W to sprzęt, który oferuje produktywność, wygodę i dbałość o czystość w Twoim domu. Daj sobie szansę na prostsze i bardziej sprawne sprzątanie już dziś!

  zalety odkurzacza bezworkowego MOD-60 producenta MPM
  • Antyalergiczny filtr - przyjazny dla osób uczulonych na kurz i roztocza
  • Wysoka moc 700W, gwarantująca wydajne odkurzanie
  • Cichy, kompaktowy, i bezworkowy - idealny sprzęt do utrzymania czystości w domu
  • solidne wykonanie z gumowymi kółkami, które nie niszczą podłóg
  • Kompaktowe wymiary: 33 cm x 28.5 cm x 23.5 cm i niska waga (3 kg) upraszczające przechowywanie i obsługę
  • Zasięg odkurzacza wynosi 7 m, a przewód zasilający ma długość 5 m
  • Pojemnik na kurz o objętości 1,5 l z wskaźnikiem napełnienia nietrudnym opróżnianiem
  • dopełniające wyposażenie: głowica podłogowo-dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji
  • Klasa centralnego systemu filtracji: EPA

  informacje techniczne odkurzacza bezworkowego MOD-60 marki MPM
  • zasilanie: 220-240 V 50-60 Hz
  • głośność: 80 dB
  • waga: 3 kg
  • moc: 700 W
  • wyposażenie: metalowa rura teleskopowa, szczotka podłogowo–dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji

  O marce MPM

  MPM to polska producent i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją. Główną dziedziną działalności jest branża drobnego zmechanizowanego sprzętu AGD. W roku 2008 firma zadebiutowała na rynku w asortymencie obfitego AGD, poszerzając ofertę o chłodziarki, pralki i kuchnie gazowe.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy MPM Product opinie,
 • dobre odkurzacze domowe MPM Product cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami MPM Product,
 • odkurzacze domowe MPM Product jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe MPM Product, odkurzacz domowy MPM Product cena, opinie o odkurzaczach domowych MPM Product, ranking odkurzaczy domowych MPM Product

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *