Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy srebrny do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla skrupulatnego, komfortowego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele użyto szereg efektywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i nadzwyczajne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało nad wyraz produktywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem odfiltrowania AirClean1Niezwykle wydajna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych części zapewnia odfiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - prawidłowy klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech różnorodnych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje produktywną filtracją dla wyjątkowo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® powiadamia użytkownika o konieczności podmiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewiele znaczący odgromnik.

  eliminuje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu broniona przez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt duże wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 mają listwę ochronną stworzoną z miękkiego tworzywa.

  broni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  szczególnie inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wytwarzane jedynie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i solidność naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można komfortowo zwinąć przewód za pomocą przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są na dodatek wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.poręczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest konkretne,jednocześnie można je prosto rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, marka Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,ponadto rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki temu odkurzacz można z łatwością transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik powodują, że odkurzacze pracuj


Miele C2

Miele C2 Najniższa Cena Online

Miele C2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C2
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje rozmaite modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki, a także filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów przypasowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów niewątpliwie będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są w dodatku odkurzacze trafnie dopasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko efektywnie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,także dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet nieduży kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!Odkurzacz Miele Complete C2 Tango to konwencjonalny model odkurzacza workowego z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla wygodnego i starannego odkurzania.

  To połączenie bezpieczeństwa wykorzystywania, a także pokaźnej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w mnóstwo postępowych rozwiązań, które wspaniale sprawdzają się w trakcie rutynowych porządków. Energooszczędna 550 W moc ssania oraz progresywne sześciostopniowe pokrętło przekładają się na szczególnie dobre efekty sprzątania i zadowolenie klientów.

  Dla dodatkowego komfortu Odkurzacz Miele Complete C2 Tango został wyposażony w funkcjonalny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. W dodatku sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dobraną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem solidny. Połączenia długiego kabla, rury i węża daje nam istotnie wielki zasięg odkurzania, bo aż 10 m. Dzięki temu można komfortowo pracować nawet na obszernych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.dane techniczne– najwyższa moc ssania- 550 W– wszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowa– wyjątkowo lekki – 5,8 kg z akcesoriami– zasięg pracy 10 m– objętość worka 4,5 l– długość 48,7– wysokość 22,7– poziom hałasu 79 dB– zwijacz przewodu– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe białe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame H11 170W 900ml 5500PaZ Dreame H11 posprzątasz każdy bałaganOdkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się możliwe i upraszcza pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę.

  To bardzo przydatna funkcja w sytuacji łazienki, kuchni i balkonu. Zbiornik o obszerności aż 900 ml pozwoli Ci umyć do 160 m², a wytrzymały akumulator gwarantuje do 30 min pracy na jednym naładowaniu.

  W pakiecie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Dostęp do najważniejszych danych pozwala na czytelny ekran LED. Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 170WMoc ssania: 5500PaCzas pracy: 30 minPojemność zbiornika na czystą wodę: 900mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500mlFiltr HEPA zmywalnyOdkurzanie i mycie Wszechstronność i mocDreame H11 z łatwością poradzi sobie z każdym rodzajem brudu.

  Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. Wyposażenie w tryb Max zwiększa zdolność czyszczenia trwałych zabrudzeń. Bezustanne samoczyszczenieTylko czysta szczotka sprząta produktywnie, a Dreame perfekcyjnie o tym wie.

  Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki temu urządzenie pozostaje w pełni czyste w trakcie pracy, a sprzątanie bałaganu staje się skuteczne. W dodatku specjalny przycisk w bazie sprawi, iż H11 wyczyści się po pracy.

  Sprzątanie aż do 160 m²Możesz zapomnieć o ciągłym kompletowaniu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 posiada zbiornik o obszerności 900 ml, który starczy nawet na 160 m² sprzątania. Praca do 30 minutDzięki akumulatorowi 6*2500 mAh Dreame H11 znakomicie sprawdzi się także w sporych domach.

  Z tym urządzeniem praca osiągnie choćby pół godziny. Uzyskaj konieczne informacje, kiedy tylko chceszSkorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz informacje na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy.

  Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę. Czysta przyjemnośćPotężna moc ssania – 5500 Pa z zachowaniem przyczepności zapewnia zachowanie pełnego komfortu przy odkurzaniu. Łatwość przechowywania i ładowaniaDreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste.

  wystarczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia zainicjuje się automatycznie. Poza tym baza ma specjalną przestrzeń dedykowaną do przechowywania pozostałych części H11. SPECYFIKACJA technicznAModel: H11Kolor: BiałyMoc: 170 WMoc ssania: 5500 PaCzas pracy: 30 minSilnik: SzczotkowyPojemność zbiornika na czystą wodę: 900 mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500 mlFiltr HEPA zmywalnyW zestawieUchwytGłówny korpusZasilaczZapasowy filtrUchwyt na akcesoriaPłyn do czyszczenia powierzchniBaza ładującaSzczoteczka do czyszczenia


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje rozmaite modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dobrane są do bieżących potrzeb i do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki, a także filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do rozmaitych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów niewątpliwie będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze optymalnie przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko efektywnie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,też dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a choćby nieznaczny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najkorzystniejszego czyszczenia.

  dodatkowo ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się niezwykle wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszelkich nieznacznych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyposażone w dużo postępowych rozwiązań, które wyśmienicie sprawdzają się w trakcie powszednich porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz proponuje wysoką produktywność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on nadzwyczajnie kurz i obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.na dodatek Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się z łatwością wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.w dodatku sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na staranną regulację dopasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest wyjątkowo prosty, a zarazem mocny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo obfity zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki temu można komfortowo pracować choćby na znacznych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został ponadto wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi JV83

Xiaomi JV83 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV83 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV83
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NajważniejszePrzenieśmy się na chwile do świata, w którym sprzątanie mieszkania zajmuje mniej niż 15 minut, czyszczone komponenty lśnią po jednym przetarciu, a odkurzanie nie wymaga wielokrotnych ruchów i posunięć szczotki.

  A co gdybyśmy powiedzieli Ci, iż taka idylla jest możliwa z odkurzaczem Xiaomi JIMMY JV83?To innowacyjny sprzęt od uwielbianego producenta, który łączy w sobie funkcjonalność lekkiego odkurzacza bezprzewodowego z nowoczesnymi technologiami gwarantującymi idealne czyszczenie sprzątanej powierzchni.

  W zestawie z odkurzaczem dostajemy różnorodnego typu końcówki, a także szczotki obrotowe, dzięki którym z łatwością uda się dotrzeć nawet w trudnodostępne miejsca, jak również pozbyć się roztoczy głęboko zakorzenionych w materacach, dywanach, czy tkaninach.

  Odkurzacz JIMMY JV53 został wyekwipowany w specjalny system filtracji cyrkulacyjnej, który oddziela powietrze od kurzu, a ten osadza się w specjalnym pojemniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w mgnieniu okaz opróżnić kosz, a szczotki po użytkowania starczy wypłukać bieżącą wodą.Odkurzacz Xiaomi JIMMY JV83 to ulepszona wersja JIMMY JV51, która została wzbogacona o podwójny system filtracji, obszerniejszy pojemnik na odpady oraz jeszcze bardziej wytrzymałą baterię.

  Na jednym ładowaniu z odkurzacza można korzystać bez przerwy poprzez 60 minut. W razie konieczności przystępny system wymiany baterii powoduje, iż w mgnieniu oka podłączymy zamiennik. Spraw, by każde sprzątanie kojarzyło się z krótką i bezproblemową czynnością – wybierz postępowe rozwiązania, jakie zapewnia Xiaomi JIMMY JV83!

  Akumulator do odkurzacza Xiaomi JIMMY JV83299,00 zł Filtr HEPA do odkurzacza JIMMY JV51 / JV53 / JV8359,99 zł Szczotka i wąż do odkurzacza JIMMY JV51/JV53/JV83, szara109,00 złJV83 – bezszczotkowy odkurzacz pionowyDokładne odkurzanieŁatwiejsze dbanie o czystośćMoc ssania: 135 „airwatów"Czas pracy: 60 minut55%perfekcyjny silnik cyfrowyMoc ssania: 135 „airwatów"Osiągający 100 000 obrotów na minutę silnik gwarantuje ogromną moc.Szczotka o średnicy 50 mmSzczotka o średnicy 50 mm pozwala zebrać cały pył i śmiecieZ łatwością radzi sobie choćby z wielkimi okruchami jak łupiny orzechów.kompozycja twardej i miękkiej szczotki pozwala łatwo rozwiązać problem braku czystościTwarda część szczotki sprawia, iż pył i kurz są prosto wciągane.

  w dodatku eliminuje ślady łap i poleruje podłogę. Miękka część zbiera wszystkie wielkie śmiecie.progresywna technologia sprzątania włosów, koniec z plączącymi się włosamiSzczotka zaprojektowana tak,usuwać włosy z podłóg i dywanów, pozwala rozwiązać dużo problemów.

  zlikwidujesz włosy i sierść. Bez wplątywania się w szczotkę.Elektryczna szczotka na roztocza eliminuje kurz i roztocza z łóżek i mebli.Dodatkowa szczotka pozwala zlikwidować kurz z łóżka, również pył i łupież.Wielocyklonowy sposób przefiltrowania eliminuje nieznaczne cząstki i oczyszcza powietrzeCyklonowy system przefiltrowaniaUdoskonalony filtr HEPAWielocyklonowy sposób oczyszczania wspomaga likwidowanie śladowych cząstekCyklonowy system przefiltrowania potrafi oddzielić pył od powietrza.

  Odkurzacz działa dzięki czemu lepiej, a przepływ powietrza jest produktywniejszy.eliminuje alergenyPochłania i usuwa 99% nieznacznych cząstekInnowacyjny, lepszy filtr HEPA jest w stanie wychwycić cząstki o wielkości 0,3 mikrometra oraz alergeny.

  Jest również łatwy w demontażu i myciu.Wymienna bateria zagwarantuje dłuższe życieDuża pojemnośćNiezależne ładowanieWymienna bateriaDuża objętość baterii litowej pozwala na godzinne odkurzanieDuża pojemność baterii to gwarancja aż 60 minut pracy, co jest niezwykle ważne w sporych domach.Baterię można wyjąć z odkurzacza i ładować osobnoBaterię można wyjąć z odkurzacza i ładować w kącie, na stole albo w dowolnym innym miejscu.Wymienna bateria sprawia, że nie musisz się już przejmować jej żywotnościąBateria może zostać wyjęta i wymieniona, jeśli przestanie być efektywna.

  dzięki temu odkurzacz będzie służyć jeszcze dłużej.Usuwaj brud jednym przyciskiem – nie martw się, iż się pobrudzisz.SpecyfikacjaOgólne Model: JV83Kolor: szaryMoc: 450WTyp filtra: HEPAPrzepływ powietrza: 1.1 m^3/minZbieranie kurzu: system Dual-CyclonicBateria Specyfikacja: 7X2.5AH, 63WHCzas pracy: 60 minCzas ładowania: 4-5h SzczotkaKombinacja włosów twardych i miekkichZawartość paczki1x elektryczna głowica1x szczotka szczelinowa 2w11x szczotka do tapicerki 2w11x złącze szczotki1x sprężysty wąż1x metalowa rura1x szczotka do materacy1x odkurzacz1x miękka szczotka1x ładowarka1x adapter1x bateria


Eta 7224 90000

Eta 7224 90000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 7224 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 7224 90000
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SPECJALNA OFERTA PROMOCYJNA! przejrzyj warunki na: ŚWIĄTECZNA ZNIŻKOMANIA Odkurzacz pionowy z wyjątkowo mocnym akumulatorem Li-Ion wytrzymuje do 45 minut pracy. ETA Fortis 7224 90000 odkurza, głęboko czyści wodą, suszy i dezynfekuje w jednym kroku.

  nadaje się do nietrudnej konserwacji wszystkich rodzajów twardych podłóg objętość pojemnika na czystą wodę to 0,68 l, pojemność pojemnika na wodę brudną to 0,45 l.


Xiaomi H9 Pro

Xiaomi H9 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi H9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi H9 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jimmy H9 Pro to niesamowicie efektywny, użyteczny, bezprzewodowy odkurzacz. Moc choćby 200 AW zagwarantuje wymarzoną sprawność, a czas pracy do 80 minut pozwala skrupulatnie posprzątać cały dom choćby kilka razy....


Xiaomi JV85 Pro

Xiaomi JV85 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi JV85 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV85 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 28.8 v, czas pracy do 70 minut, ładowania do 5 godzin, cyklonowy system filtracji, filtr hepa, zbiornik na kurz o pojemności 600 ml, 4 ustawienia mocy ssania, silny cyfrowy silnik indukcyjny, system flex pozwala na odkurzanie pod meblami bez niepotrzebnego schylania, elektroniczny cyfrowy ekran led.


Bissell 2225N

Bissell 2225N Najniższa Cena Online

Bissell 2225N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2225N
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N 560W

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N to wielofunkcyjny bezworkowy odkurzacz pionowy 2 w 1. Rewelacyjnie stanie na wysokości zadania przy czyszczeniu podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin i gresu. CrossWave Pet Pro 2225N delikatnie szoruje i eliminuje uporczywe plamy i zabrudzenia. Model ten jest dedykowany do mieszkań, w których żyją czworonogi: psy, koty i inne zwierzęta gubiące sierść.

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N ma zbiornik wody czystej o obszerności 820 ml, pojemnik na brud o pojemności 620 ml i znaczny zasięg pracy, aż do 8-metrów i szeroki zasięg sprzątanego pasa, pozwoli odkurzyć i umyć bezproblemowo większą powierzchnię.

  W odkurzaczu CrossWave Pet Pro 2225N wykorzystano wypływ grawitacyjny wody czystej, która łączy się z detergentem ze zbiornika, wówczas obracająca się z szybkością 3000 obrotów na minutę szczotka oraz głowica piorąca starannie czyszczą wybraną powierzchnię.

  CrossWave Pet Pro 2225N pracuje z wysoką mocą 560 W, a co za tym idzie ponadto z dużą siłą ssania. Cyfrowy system sterowania, a także jeden przycisk do płynnego przełączania programów, od czyszczenia twardych podłóg, aż po odkurzanie i mycie powierzchni dywanowych.

  Zakres dostawy

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N

  Rolka do odkurzacza

  Taca do mycia rolki


  UWAGA! Oferowany model posiada uszkodzony zaczep na zwinięty przewód, nie wpływa na jakość użytkowania; stan faktyczny widoczny na zdjęciu.

  producent BISSELL

  Model CrossWave Pet Pro 2225N

  Kolor czarny, metaliczny

  rozmiary towaru 23 x 30 x 116.8 cm

  Waga 5kg

  Poziom hałasu ‎80 dB

  Moc 560W

  AK

  towar powystawowy, 100% produktywny technicznie (artykuł sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  osiągalne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Towar zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.


Eta 2515 90000

Eta 2515 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2515 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2515 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: rodzaj - samoczynny Aplikacja SMART: tak technika 12 czujników Funkcja mycia: tak Silnik DIGITAL 4 tryby pracy: Smart, tradycyjny, Krawędziowy, Miejscowy 2 poziomy mocy Możliwość planowanie dni i godzin Czas pracy: około 120 min Czas ładowania: około 6 godzin Pojemnik na kurz: 0,6 l Pojemnik na wodę: 0,3 l Potrójny system filtracji (z filtrem HEPA) wspaniały do podłóg twardych i dywanów do 1cm Możliwość pokonania progu do wysokości 1,5 cm 2 szczotki boczne Slim design 7,2 cm samoczynny powrót do stacji Czujniki antykolizyjne: tak Czujniki schodów: tak Wirtualne ściana: tak Zasilanie akumulatorowe (Li-Ion) Bateria 14,4 V, 2400 mAh Akcesoria w zestawie: stacja ładująca, zasilacz, pilot, czyścik rozmiary: Wysokość 8,0 cm Szerokość 32,5 cm Głośność pracy: 72 dB Kolor: czarny/metalicznyInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł, odkurzacz domowy srebrny do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych srebrnych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *