Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy srebrny do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e5
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba e5 - Czarna

  Najnowszy robot sprzątający producenta iRobot zaopatrzony w nowy kosz na zanieczyszczenia, silnik zaimplementowany w urządzenie, a także odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Samoczynny odkurzacz ponadto potężną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.
  Aplikacja mobilna

  iRobot wyposażył swój najnowszy automatyczny odkurzacz w aplikacje mobilną. Pozwala na ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika i rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
  iAdapt

  iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
  - robot nie został wyposażony w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą danych o napotkanych przeszkodach, przekazywanych poprzez czujniki do płyty głównej. Automatyczny odkurzacz jest wstanie błyskawicznie modyfikować dany tor jazdy z uwagi na różnorodnego typu utrudnienia, przeszkody.


  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  firma iRobot zastosowała w samoczynnych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu zanieczyszczeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych przez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport skażeń z miejsc trudno dostępnych w obszar pracy szczotek głównych, a także zbieraniu nieczystości ze szczotek przy pomocy silnika znajdującego się w robocie. Skuteczny system gości w urządzeniach iRobot od początków serii 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji przez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co efektywność pracy całego urządzenia.  Dirt Detect

  Robot sprzątający ma system wykrywania pokaźniejszych zabrudzeń. Gdy podczas pracy napotka uciążliwe skażenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej produktywności sprzątania podczas wykonywania swojej pracy.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na rozszerzenie mocy ssącej urządzenia.


  Filtr powietrza

  W pojemniku na zanieczyszczenia znajduje się drobny kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką wytwarzane z gumy, podczas pracy przylegają do podłoża zbierając zanieczyszczenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zaimplementowana budowa szczotek AeroForce usprawnia robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki skutecznie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie zanieczyszczenia oraz nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


  Szczotka boczna

  Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy zanieczyszczenia znajdujące się w miejscach trudno dostępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na rozszerzenie wydajności i skrupulatności pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba e5 posiada 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym tworzonym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze samoczynny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zacznie samodzielnie pracy.


  Czujniki spadku

  automatyczny odkurzacz typowe czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, ekspresowo zmieniając kierunek jazdy. Czujniki zapewniają bezpieczeństwo pracy automatycznego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.  Kosz na skażenia

  wielka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek kreujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło również konserwacje pojemnika na skażenia przez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion

  Robot sprzątający wyekwipowany został w baterie litowo-jonową. Gwarantuje ona płynność pracy urządzenia i brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota w trakcie procesu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  iRobot Roomba e5 można za pomocą aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Jednostkowe ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy samoczynny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach oraz w koszu.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba e5 po zakończonym procesu pracy lub w sytuacji rozładowania, samoczynnie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten zapewnia ciągłość pracy, a także stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba e5 - Czarna
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • wariant filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba e5 - czarna
  • Zintegrowana stacja lądująca
  • przewód
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje rozmaite modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dobrane są do bieżących potrzeb i do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki, a także filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do rozmaitych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów niewątpliwie będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze optymalnie przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko efektywnie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,też dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a choćby nieznaczny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najkorzystniejszego czyszczenia.

  dodatkowo ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się niezwykle wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszelkich nieznacznych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyposażone w dużo postępowych rozwiązań, które wyśmienicie sprawdzają się w trakcie powszednich porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz proponuje wysoką produktywność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on nadzwyczajnie kurz i obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.na dodatek Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się z łatwością wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.w dodatku sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na staranną regulację dopasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest wyjątkowo prosty, a zarazem mocny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo obfity zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki temu można komfortowo pracować choćby na znacznych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został ponadto wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Philips FC 8955

Philips FC 8955 Najniższa Cena Online

Philips FC 8955 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8955
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips Performer Ultimate LED• Filtr antyalergiczny• pojemnik na kurz o objętości 4 l• pilot zdalnego sterowania ErgoGripFC8955/09Technologia AirflowMaxWyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez długiczas, co zezwala na użycie worka do samego końca.

  technika skupiasię na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) unikatowy żebrowanyprofil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w workuna kurz i pozwala na zastosowanie całej powierzchni worka.

  2) objętośćspecjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomiernerozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien wworku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwalauniknąć redukcji mocy ssania.TriActive LEDNasadka TriActive LED zezwala na uwidocznienie ukrytego kurzu dziękiwyjątkowej technice oświetlenia podłogi.

  unikatowa bezszczotkowanasadka o strukturze gumowych listków uniemożliwia zaplątywaniu się i nawijaniuwłosów znajdujących się w kurzu. Płaski zarys nasadki zagwarantuje skrupulatneprzyleganie i pomaga dotrzeć do wszystkich zakamarków.CarpetCleanNasadka CarpetClean nadaje się nieprzeciętnie do wyśmienitego odkurzania.Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewniaefektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.samoczynne włączanie/wyłączanieFunkcja samoczynnego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy,kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzaniaWyprodukowano w EuropieInnowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został wytwarzany w Europiezgodnie z wysokimi standardami jakości firmy PhilipsUchwyt z pilotemErgonomiczny kształt pilota zdalnego sterowania zapewnia komfortowy dostęp doustawień mocy oraz ich przystępne przełączanie w celu przypasowania do miejsca irodzaju odkurzanej powierzchni i powiększenia wydajności odkurzania.

  Pilot matakże inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedychcemy na stałe wyłączyć urządzenie.Akcesoria przechowywane w urządzeniuAkcesoria przechowywane w urządzeniu, zawsze pod ręką, obejmują: -szczelinówkę, która zawiera się w zakamarkach i dobrze odkurza powierzchniewzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno przystępnych miejscach,takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, odużej sile ssącej — nasadka ta dobrze odkurza powierzchnie z materiału.instynktowny wyświetlacz cyfrowyIntuicyjny wyświetlacz cyfrowy pokazuje ważne informacje i pozwala w pełniwykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnikzapełnienia worka - Wskaźnik samoczynnego włączenia/wyłączeniaMiękka szczotka w zasięgu rękiSzczotka do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu zawszejest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.Filtr antyalergicznyTen odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nadAlergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.

  Powietrzewylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenówpochodzących z sierści psów i kotów i z roztoczy i pyłków, stwarzając wdomu atmosferę bezpieczną dla alergików.s-bag Ultra Long PerformanceWorek s-bag® Ultra Long Performance (wyjątkowa trwałość) zostałopracowany w celu uzyskania słusznej wydajności odkurzacza.

  Worekzapewnia unikatową trwałość w trakcie całego jego okresu używania.30% plastiku pochodzącego z recyklinguOdkurzacz został w 30% wytworzony z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wfirmie Philips staramy się dostarczać zasadnicze innowacje, w sposóbzrównoważony wykorzystując ograniczone zasoby naszej planety.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 7224 90000

Eta 7224 90000 Najniższa Cena Online

Eta 7224 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 7224 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SPECJALNA OFERTA PROMOCYJNA! przejrzyj warunki na: ŚWIĄTECZNA ZNIŻKOMANIA Odkurzacz pionowy z wyjątkowo mocnym akumulatorem Li-Ion wytrzymuje do 45 minut pracy. ETA Fortis 7224 90000 odkurza, głęboko czyści wodą, suszy i dezynfekuje w jednym kroku.

  nadaje się do nietrudnej konserwacji wszystkich rodzajów twardych podłóg objętość pojemnika na czystą wodę to 0,68 l, pojemność pojemnika na wodę brudną to 0,45 l.


Xiaomi HW8 Pro

Xiaomi HW8 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi HW8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HW8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz i mop pionowy Jimmy HW8 Pro

  Oszczędzaj czas, odkurzając i myjąc podłogi równocześnie. Jimmy HW8 Pro został wyposażony w efektywny silnik i innowacyjny, podwójny zbiornik na wodę, dzięki temu w niedługim czasie pozwoli usunąć różnorodnego typu zanieczyszczenia - od kurzu i okruchów przez ślady łap domowych zwierzaków po choćby najistotniej uporczywe plamy. Urządzenie jest proste i wygodne w użyciu, a jego obsługę ułatwia zaimplementowany ekran LED. Wymienny akumulator zapewnia czas pracy sięgający 35 minut na jednym ładowaniu.

  Kompleksowe czyszczenie podłóg

  teraz możesz wyczyścić podłogi w swym domu szybciej, wygodniej i wydajniej aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Jimmy HW8 Pro doskonale radzi sobie z większością zanieczyszczeń. Prędko odkurzy okruchy, niepokaźne i obszerniejsze odpady, sierść domowego zwierzaka, a choćby zaplątane w dywan włosy. Za jego pomocą bez trudu pozbędziesz się także plam, śladów czy rozlanych napojów. Już nie musisz tracić czasu na odkurzanie i mycie podłóg osobno - dzisiaj obie te czynności wykonasz równocześnie!

  progresywny, podwójny zbiornik na wodę

  Z Jimmy możesz posiadać pewność,zawsze będziesz myć podłogę czystą wodą. Urządzenie zostało zaopatrzone w podwójny zbiornik. Do części o obszerności 450 ml należy wlać czystą wodę. W części o obszerności 350 ml zbiera się natomiast brudna woda z skażeniami. Zbiornik został przy tym zaprojektowany w taki sposób, żeby dało się go komfortowo montować i demontować. W razie zapotrzebowania możesz również go wyczyścić.

  Pełna kontrola nad ilością rozpylanej wody w Twoich rękach

  Plamy i zacieki to już przeszłość. Jimmy HW8 Pro obsługuje technikę dokładnego rozpylania wody, dzięki temu szybko i produktywnie rozprawia się z zanieczyszczeniami. Chcesz więcej? Urządzenie daje Ci całkowitą kontrolę nad ilością rozpylanej wody. Wystarczy nacisnąć umieszczony wprzystępnym miejscu przycisk! dzisiaj bez trudu pozbędziesz się choćby najmocniej uporczywych plam, unikając przy tym zalania podłogi.

  sprawne odkurzanie

  Jimmy HW8 Pro został wyekwipowany w bezszczotkowy silnik o wysokiej produktywności, który kreuje dużą moc i produktywną eliminację skażeń. Urządzenie ekspresowo eliminuje kurz, okruchy i inne odpady. Możesz również wybierać spomiędzy 2 szybkości, żeby jeszcze lepiej przypasować pracę odkurzacza do swoich potrzeb lub stopnia skażenia podłogi. Nie musisz także obawiać się uciążliwego szumu - towar pracuje zaskakująco cicho.

  Czyszczenie przy pomocy jednego przycisku

  Już nie musisz brudzić sobie dłoni ani tracić czasu na czyszczenie odkurzacza. Jimmy HW8 Pro został wyposażony w specjalny mechanizm samoczyszczący. Wystarczy nacisnąć przycisk, a szczotka i rury natychmiast zostaną umyte czystą wodą ze zbiornika. Korzystając z tej funkcji, bez trudu zachowasz urządzenie w idealnym stanie, zapobiegniesz mnożeniu się bakterii i obniżysz ryzyko pojawienia się przykrego zapachu. Przekonaj się, jakie to proste!

  zaimplementowany wyświetlacz LED

  Co powoduje, że obsługa urządzenia jest tak prosta? Jimmy HW8 Pro ma zaimplementowany inteligentny wyświetlacz LED, który zapewni Ci komfortowy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących jego statusu w czasie rzeczywistym. Za jego pomocą prosto sprawdzisz poziom naładowania akumulatora i dowiesz się, jaki jest obecnie wybrany tryb pracy. Wyświetlane na ekranie ikony powiadomią Cię też o tym, iż zbiornik na brudną wodę jest już przepełniony, a na czystą pusty.

  Postaw na bezprzewodowe rozwiązania

  Pożegnaj plączące się i ograniczające Twoją swobodę kable. Bezprzewodowy odkurzacz z mopem Jimmy HW8 Pro zapewni Ci wymarzony komfort wykorzystywania. Bez trudu zaniesiesz go wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebny - na przykład na piętro, do piwnicy lub do garażu. Urządzenie jest również wyjątkowo lekkie - przenoszenie go z miejsca na miejsce nie sprawi Ci większego problemu. Co więcej, praktyczny uchwyt nie tylko usprawnia manewrowanie odkurzaczem, lecz też zapewnia wygodny dostęp do jego przycisków.

  Długi czas pracy - możliwość zamiany akumulatora

  Z Jimmy nie musisz przerywać sprzątania na częste ładowanie odkurzacza. HW8 Pro może działać do 35 minut na jednym ładowaniu - to wystarczająco dużo, żeby zaprowadzić porządek choćby w pokaźniejszym domu. Istnieje również możliwość kupienia dodatkowego akumulatora. Wymieniając go, momentalnie i komfortowo podwoisz czas pracy urządzenia! Co więcej, wchodząca w skład zestawu stacja pozwala na przechowywanie, ładowanie, a choćby czyszczenie odkurzacza równocześnie. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce w mieszkaniu!

  Uniwersalny środek czyszczący w komplecie

  To nie koniec nieprzewidzianek! W zestawie wyszukasz też uniwersalny środek czyszczący, przy pomocy którego jeszcze precyzyjniej umyjesz podłogi w mieszkaniu. Nadaje się do różnorodnego typu powierzchni - od płytek po panele. Zagwarantuje szybką sterylizację i długookresowe działanie antybakteryjne. Jest przy tym w całości bezpieczny w użyciu i nietoksyczny - nie gromadzi chloru ani alkoholu. Używając go, łatwo stworzysz czyste, przyjazne dla zdrowia środowisko dla siebie i swojej rodziny!


Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje niezrównaną produktywność, a solidny akumulator zapewnia choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. W dodatku, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą.

  W komplecie wyszukasz również kilka wymiennych szczotek, dzięki którym starannie posprzątasz cały dom. Nowoczesny silnik Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym nowoczesnia niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki czemu odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro sprawnie i szybko pozbywa się wszelkiego brudu - choćby najistotniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania.

  na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora oraz umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej stabilną i skuteczną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko wydajne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro wyśmienicie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  usuwa do 99,9% roztoczy - perfekcyjnie sprawdzi się więc ponadto w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo. Wspaniała szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza bezprzewodowego Dreame T20 Pro świetnie pasuje do czyszczenia najróżniejszego rodzaju podłóg.

  szybko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i adekwatnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  umożliwiają to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  Dbałość o każdy detal Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro to w dodatku nieszablonowy komfort użytkowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem po...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame H11 Max Z Dreame H11 Max łatwo posprzątasz każdy bałagan Odkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się osiągalne i ułatwia pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę.

  To niezwykle przydatna funkcja w sytuacji łazienki, kuchni i balkonu. W zestawie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Pojemny akumulator zaimplementowany w odkurzacz bezprzewodowy Dreame H11 Max umożliwia do 36 min pracy na jednym naładowaniu, a wyświetlacz LED zagwarantuje dostęp do najważniejszych informacji.

  Sprzątaj efektywnie i oszczędzaj energię Odkurzacz bezprzewodowy Dreame H11 Max z łatwością poradzi sobie z każdym rodzajem brudu. Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza.

  W trybie Auto sensory wykryją poziom zabrudzenia i dopasują odpowiednią do niego moc ssania. To nie tylko sprawne dbanie o porządek, lecz także oszczędzanie energii. Nieustanne samoczyszczenie Tylko czysta szczotka sprząta wydajnie, a odkurzacz bezprzewodowy Dreame H11 Max wyśmienicie o tym wie.

  Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki czemu urządzenie pozostaje w pełni czyste podczas pracy, a sprzątanie bałaganu staje się efektywne. Dodatkowo specjalny przycisk w bazie sprawi, że H11 Max wyczyści się po pracy.

  Sprzątanie aż do 200 m² Możesz zapomnieć o ciągłym dopełnianiu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 Max posiada zbiornik o pojemności 900 ml, który wystarczy choćby na 200 m² sprzątania. Łatwość przechowywania i ładowania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame H11 Max możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste.

  wystarczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia zapoczątkuje się automatycznie. Poza tym baza ma specjalną przestrzeń asygnowaną do przechowywania pozostałych części H11 Max.


Xiaomi JV85 Pro

Xiaomi JV85 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi JV85 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV85 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 28.8 v, czas pracy do 70 minut, ładowania do 5 godzin, cyklonowy system filtracji, filtr hepa, zbiornik na kurz o pojemności 600 ml, 4 ustawienia mocy ssania, silny cyfrowy silnik indukcyjny, system flex pozwala na odkurzanie pod meblami bez niepotrzebnego schylania, elektroniczny cyfrowy ekran led.


Xiaomi H9 Pro

Xiaomi H9 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi H9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi H9 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jimmy H9 Pro to niesamowicie efektywny, użyteczny, bezprzewodowy odkurzacz. Moc choćby 200 AW zagwarantuje wymarzoną sprawność, a czas pracy do 80 minut pozwala skrupulatnie posprzątać cały dom choćby kilka razy....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł, odkurzacz domowy srebrny do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych srebrnych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.