Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy granatowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych granatowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z granatowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Philips XD 3110

Philips XD 3110 Najniższa Cena Online

Philips XD 3110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XD 3110
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips XD 3110/09 900W 3lPrzechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9%* kurzu i alergenówNowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie niewiele znaczące rozmiary i potężną efektywność. Dzięki technice AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia równocześnie możesz skrupulatnie odkurzyć cały dom.

  NAJWAŻNIEJSZE typ: Odkurzacz workowyPojemność worka na kurz: 3lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyZasięg pracy: 9mRura metalowa teleskopowaMoc: 900WPodciśnienie: 20 kPaPoziom głośności: 79 dBa bezprecedensowa technika AirflowMax gwarantuje dużą moc ssania unikatowa kompozycja komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu.

  zapewnia dużą moc ssania aż do zapełnienia worka. Silnik o mocy 900 W stwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W kreuje dużą moc ssania, co zagwarantuje staranne sprzątanie. Wyłapywanie 99,9% kurzu* gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania Nasadka TriActive i wielka moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% niedużego kurzu*.

  śladowa i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie Dzięki niewiele znaczącej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne. Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania.

  System przefiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% niewielkich cząsteczek kurzu System odfiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% śladowych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13**. Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do zastosowania Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki czemu jest za każdym razem gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive zezwala na staranne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a znaczny otwór z przodu zasysa pokaźne kawałki.

  Kanały powietrzne po obu stronach nasadki wyłapują kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli. SPECYFIKACJA technicznAMasa i rozmiaryWaga produktu: 4,6 kgWymiary artykułu (D x S x W): 400 x 282 x 251 mmNasadki i akcesoriaSzczelinówkaZintegrowana szczotkaStandardowa nasadka: Nasadka TriActiveFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: ActiveLockUchwyt: PrzódTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Gumowe ProjektKolor: CiemnogranatowyZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 899 WPoziom głośności: 79 dBPodciśnienie (maks.): 20 kPaMoc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC 6724

Philips FC 6724 Najniższa Cena Online

Philips FC 6724 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6724
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro szybkość i dokładne odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° umożliwia sprawne i skrupulatne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o wydajnym i dokładnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dopasowane do najróżniejszych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości dostosowane do różnorodnych typów podłogi i skażeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V umożliwiają sprzątanie przez 40 minut Dzięki sprawnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są szczególnie proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  praktyczna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o znacznej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, efektywną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką sprawność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia dużą prędkość na dłużej System filtracji powoduje, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując dużą prędkość powietrza i wysoką wydajność przez dłuższy czas.

  dane technicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min rodzaj baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra rodzaj kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 odcień Ciemnogranatowy pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr charakterystyczna nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w zestawie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga produktu: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został zaopatrzony w ulepszony, bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje mu powiększoną efektywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,genialnie radzi sobie z choćby najistotniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i komfortowy w obsłudze, możesz go stosować ponadto jako odkurzacz ręczny. W dodatku, za pomocą wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek precyzyjnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie starczy, żeby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro pozwala na odkurzanie i mycie rozmaitego typu powierzchni oraz wykonywanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez pokaźniejszego wysiłku sprawisz, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma objętość aż 400 ml. VC20Pro spełni oczekiwania zatem jednocześnie w małych, jak i sporych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz również obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na słusznym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz również dodać preparat dezynfekujący, aby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Stworzony z włókna mop wspaniale wchłania wodę i gwarantuje precyzyjne, równomierne mycie.

  bezawaryjne odkurzanie

  Urządzenie zostało wyposażone w efektywny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło zwiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, powoduje, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Błyskawicznie eliminuje kurz, okruchy, niepokaźne śmieci, sierść, a nawet włosy.

  genialnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - zezwala na wygodne i dokładne sprzątanie ponadto pod meblami lub w rogach pomieszczeń. Wyposażona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - dokładnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, by nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w zestawie

  W komplecie odnajdziesz również inne, tak samo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 umożliwia odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na staranne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Nieduża, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia najróżniejszego typu mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz między innymi kanapę, łóżko albo blat.

  Odkurzaj do czasu, aż potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zapewnia choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc dokładnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, że urządzenie jest tak sprawne? nowoczesny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego optymalne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  przy pomocy VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to skuteczny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o objętości 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Wystarczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! zarówno komponenty filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, lecz też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt sporo, więc z łatwością go podniesiesz i odkurzysz sufit albo półki. By zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się nawet schylać! starczy, że naciśniesz umieszczony wprzystępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz również w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa kompozycja VC20Pro powoduje, iż z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze eksponuje VC20Pro? Jedyny w swym typu, przyciągający wzrok, innowacyjny fason! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wyszukany charakter, który na dodatek podkreślają detale w kolorze różowego złota. Specyficzne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić dodatkowo Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb standardowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb standardowy)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • rozmiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Brock. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-8076

Concept VP-8076 Najniższa Cena Online

Concept VP-8076 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8076
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept Solido VP8076 700W GranatowyOdkurzacz Concept VP8076 elegancki wygląd, a także niski poziom hałasu w trakcie pracy. Zalecane dla alergików i gospodarstw domowych z dziećmi. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Moc: 700WPojemność worka: 3lElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8mParkowanie: w pozycji pionowej i poziomejAutomatyczne zwijanie kablaPoziom hałasu: 78db stylowy wygląd i wysoką skutecznośćOdkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8076 może osiągnąć maksymalną wydajność.

  Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest nietrudny w użyciu i szykownym wyglądem. Dodatkowo możesz łatwo regulować moc odkurzacza przy pomocy elektronicznej kontroli mocy.Niski poziom hałasuJeśli myślisz, że odkurzacz o wysokiej sprawności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie.

  Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8076. Ssawka podłogowa ECOInnowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika rozszerza skuteczność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie zniża się.

  Sawka podłogowa ECO dedykowana jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. TurboszczotkaCzy odkurzasz mieszkanie, a mimo to włosy pozostają na dywanie? Z dużą turboszczotką, która jednocześnie szczotkuje i odkurza nie będziesz miał już tego problemu.

  Turboszczotka to świetny wybór dla wszelkich typów dywanów. Dzięki swojej wielkości ma spory zasięg poprzez co odurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Ssawka do parkietówSsawka do parkietów to perfekcyjny dobór do czyszczenia podłóg PCV, parkietu i linoleum.

  Jest specjalnie zaprojektowana do twardych powierzchni, więc ich nie rysuje. Ssawka do tapicerkiDzięki ssawce do tapicerki można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Dodatkowo pomoże Ci pozbyć się kurzu z mebli bez ich zadrapania.

  Można ją ponadto zastosować do czyszczenia parapetów. Szczelinowa ssawka ze szczoteczkąCzyszczenie w trudno dostępnych miejscach nie jest dla ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce ze szczoteczką możesz z łatwością i pousuwać kurz z mebli, grzejników i urządzeń kuchennych.

  Worek XL 3 lBardzo duży 3-litrowy worek tworzony jest z progresywnej dzianiny SMS, która ma dużo zalet w porównaniu z tradycyjnymi papierowymi workami: ma wysoką zdolność filtracji, jest ANTYBAKTERYJNA i niepodatna na wilgoć.

  Pomaga w dodatku chronić silnik odkurzacza. Filtr HEPA 12 jest szczególnie doceniany przez alergików: absorbuje do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą dostać się z powrotem do pomieszczenia w trakcie odkurzania, dzięki czemu Twoje dom jest zdrowszy.

  Filtr można umyć i ponownie wykorzystać po wysuszeniu. Cechy technicznE:Zużycie energii: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 poziomów filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Duża objętość worka: 3 lW zestawie znajduje się 1 worek odzieżowy i 1 worek papierowyElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8 mDługość przewodu: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejZabezpieczenie przed zamknięciem bez workaAutomatyczne zwijanie kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Hałas: 78 dBKolor: niebieskiAkcesoria:Ssawka podłogowa dedykowana do odkurzania dywanów, chodników i bieżników.Ssawka do tapicerki Pomoże Ci wytrzeć kurz z parapetów albo z mebli bez ich zadrapania.Ssawka ze szczoteczką pomoże oczyścić przestrzenie za meblami, grzejnikami.Ssawka do parkietówTurboszczotkaZapasowe worki: SMS9000

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy granatowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł cena,
 • ranking z granatowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł, odkurzacz domowy granatowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych granatowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych granatowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *