Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy granatowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych granatowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z granatowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 6724

Philips FC 6724 Najniższa Cena Online

Philips FC 6724 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6724
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro FC6724/01 Nasadka zasysająca 180° zezwala na produktywne i dokładne zbieranie kurzuNasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skutecznym i starannym zbieraniu kurzu i brudu ze wszelkich typów podłóg, nawet w trudno dostępnych miejscach.Dwa ustawienia szybkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i skażeńDwa ustawienia szybkości dopasowane do różnych typów podłogi i skażeń.Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V zezwalają na sprzątanie poprzez 40 minutDzięki produktywnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są stanowczo proste w użyciu wystarczy jedno kliknięcie.

  Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro jest sprężysty i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.użyteczna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżnianiaOdkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.Silnik PowerBlade opracowany z myślą o dużej prędkościSilnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i staranne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki.technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużejTechnologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.Zmywalny filtr gwarantuje dużą szybkość na dłużejSystem filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując dużą szybkość powietrza i wysoką sprawność poprzez dłuższy czas.Funkcje specjalne: Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie rozmiary: Pozostałe atrybuty:...


Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla skrupulatnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza korzystnym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele użyto szereg skutecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i nieprzeciętne prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie wydajne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem oczyszczania AirClean1Niezwykle efektywna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego, a także filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych składników zapewnia oczyszczanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele proponuje możliwość wyboru spośrod czterech najróżniejszych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje produktywną filtracją dla nad wyraz czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® oznajmia użytkownika o konieczności podmiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewiele znaczący odgromnik.

  eliminuje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu broniona przez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt spore wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 mają listwę ochronną wyprodukowaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  istotnie inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości elementy wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i produkowane tylko we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i trwałość naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć kabel za pomocą przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są na dodatek wyekwipowane w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.ergonomiczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest mocne,jednocześnie można je z łatwością rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała mnóstwo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,także sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki temu odkurzacz można z łatwością transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą lub prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik powodują, iż odkurzacze pracuj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips XD 3110

Philips XD 3110 Najniższa Cena Online

Philips XD 3110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XD 3110
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Przechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9% kurzu i alergenów
  Nowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie niewiele znaczące rozmiary i potężną efektywność. Dzięki technice AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia równocześnie możesz skrupulatnie odkurzyć cały dom

  bezprecedensowa technika AirflowMax zagwarantuje dużą moc ssania
  unikatowa konstrukcja komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu. Zagwarantuje dużą moc ssania aż do zapełnienia worka.

  Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W stwarza dużą moc ssania, co gwarantuje skrupulatne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką skuteczność odkurzania
  Nasadka TriActive i wielka moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewielkiego kurzu.

  nieduża i lekka kompozycja upraszcza przenoszenie
  Dzięki minimalnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste.

  przewód o długości 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki
  przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  System przefiltrowujący Allergy H13 wykrywa ponad 99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu
  System odfiltrowujący Allergy H13 wykrywa ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13.

  towar jest przychylny alergikom, co potwierdza atest ECARF.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do zastosowania
  Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki czemu jest za każdym razem gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive pozwala na staranne sprzątanie na 3 sposoby
  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a wielki otwór z przodu zasysa wielkie kawałki. Kanały powietrzne po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Zilan. Ranking TOP10 modeli

Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został zaopatrzony w ulepszony, bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje mu powiększoną efektywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,genialnie radzi sobie z choćby najistotniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i komfortowy w obsłudze, możesz go stosować ponadto jako odkurzacz ręczny. W dodatku, za pomocą wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek precyzyjnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie starczy, żeby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro pozwala na odkurzanie i mycie rozmaitego typu powierzchni oraz wykonywanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez pokaźniejszego wysiłku sprawisz, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma objętość aż 400 ml. VC20Pro spełni oczekiwania zatem jednocześnie w małych, jak i sporych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz również obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na słusznym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz również dodać preparat dezynfekujący, aby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Stworzony z włókna mop wspaniale wchłania wodę i gwarantuje precyzyjne, równomierne mycie.

  bezawaryjne odkurzanie

  Urządzenie zostało wyposażone w efektywny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło zwiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, powoduje, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Błyskawicznie eliminuje kurz, okruchy, niepokaźne śmieci, sierść, a nawet włosy.

  genialnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - zezwala na wygodne i dokładne sprzątanie ponadto pod meblami lub w rogach pomieszczeń. Wyposażona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - dokładnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, by nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w zestawie

  W komplecie odnajdziesz również inne, tak samo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 umożliwia odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na staranne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Nieduża, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia najróżniejszego typu mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz między innymi kanapę, łóżko albo blat.

  Odkurzaj do czasu, aż potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zapewnia choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc dokładnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, że urządzenie jest tak sprawne? nowoczesny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego optymalne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  przy pomocy VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to skuteczny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o objętości 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Wystarczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! zarówno komponenty filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, lecz też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt sporo, więc z łatwością go podniesiesz i odkurzysz sufit albo półki. By zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się nawet schylać! starczy, że naciśniesz umieszczony wprzystępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz również w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa kompozycja VC20Pro powoduje, iż z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze eksponuje VC20Pro? Jedyny w swym typu, przyciągający wzrok, innowacyjny fason! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wyszukany charakter, który na dodatek podkreślają detale w kolorze różowego złota. Specyficzne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić dodatkowo Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb standardowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb standardowy)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • rozmiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Deerma. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy granatowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł cena,
 • ranking z granatowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 1000 zł, odkurzacz domowy granatowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych granatowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych granatowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *