Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Philips. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Philips. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Philips,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Philips. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Philips, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V prędkość i precyzyjne odkurzanie, choćby trudno dostępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 zezwala na szybkie i dokładne odkurzanie. Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na precyzyjne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości parametry konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technologia PowerCyclone 7 Zmywalny filtr pojemność pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o starannym i efektywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości przypasowane do najróżniejszych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia prędkości dostosowane do różnorodnych typów podłogi i skażeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie poprzez 30 minut Dzięki sprawnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są nad wyraz proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o sporej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą szybkość, skuteczną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zagwarantuje wysoką skuteczność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długotrwałe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA Projekt parametry konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń produktywność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 funkcjonalność Uchwyt: Góra strony rodzaj kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria charakterystyczna nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w pakiecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i wymiary Waga produktu: 2,43 kg Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*


Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Philips XC 7041/01Wyjątkowo szybkie odkurzanie*rewolucyjny model Philips 7000 z nasadką zasysającą 360° zbiera zanieczyszczenia z każdej strony (z przodu, z tyłu i po bokach nasadki) oraz przy każdym ruchu do przodu i do tyłu.

  Posprzątaj więcej w krótszym czasie zarówno na twardych podłogach, jak dywanach. NAJWAŻNIEJSZE właściwościNasadka zasysająca: 360⁰25,2 V, do 65 minut działaniaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrPoziom głośności: 84 dBNadmuch (maks.): > 1000 l/minRodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowyCzas działania (w trybie turbo): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 hrKolor: srebrny Nasadka zasysająca 360° namierza kurz i inne zabrudzenia ze wszystkich stronNasadka zasysająca 360⁰ szybciej namierza kurz i inne zabrudzenia z każdej strony nasadki, nawet podczas ruchu do tyłu — dzięki temu liczy się każdy ruch.

  Cyfrowy silnik PowerBlade zapewnia wysoki poziom przepływu powietrza (>1000 l/min)PowerBlade to cyfrowy silnik tworzony z myślą o nad wyraz wysokim poziomie przepływu powietrza (>1000 l/min) umożliwiającym działanie nasadki zasysającej 360°.

  PowerCyclone 8 — unikatowa bezworkowa technologiaTechnologia PowerCyclone 8 — bezworkowa technika odkurzania, dzisiaj przystępna w formie bezprzewodowego odkurzacza, aby utrzymać dużą moc ssania na dłużej.

  Akumulatory litowo-jonowe 25 V umożliwiają sprzątanie przez 65 minutDzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V jedno ładowanie wystarcza na 65 minut pracy w trybie Eco, 30 minut w trybie normalnym i 21 minut w trybie Turbo.

  System potrójnej filtracji gwarantuje wysoki poziom przepływu powietrza przez dłuższy czas System potrójnej filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając wysoki poziom przepływu powietrza poprzez dłuższy czas ekran cyfrowy wskazuje szybkość i zużycie akumulatoraWyświetlacz cyfrowy wskazuje szybkość i zużycie akumulatora, a także powiadamia o konieczności wyczyszczenia filtra.

  Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia choćby ukryty kurz i inne zabrudzeniaKurz, kłaczki, włosy i okruchy prosto zauważyć i wyeliminować dzięki podświetleniu LED, w które wyposażona jest nasadka zasysająca 360⁰.

  Nasadka z podświetleniem LED pozwala zlokalizować choćby ukryte zabrudzenia. Prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro Max jest elastyczny i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  ergonomiczna kompozycja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżnianiaOdkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są istotnie proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro Max to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką. SPECYFIKACJA technicznANasadki i akcesoriaStandardowa nasadka: Nasadka zasysająca 360⁰Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, zintegrowana szczotka, stacja dokująca montowana na ścianieWaga i rozmiaryWaga towaru: 2,73 kgKonstrukcjaKolor: metalicznyZrównoważony rozwójOpakowanie: >90% materiału z odzyskuInstrukcja obsługi: 100% przetworzony papierFiltracjaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrWydajnośćPoziom głośności: 84 dBaNadmuch (max): > 1000 l/minRodzaj baterii / akumulatora: Litowo - jonowyCzas działania ( w trybie Turbo ): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 godzin


FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS Najniższa Cena Online

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 szybkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 zezwala na szybkie i staranne odkurzanie, nawet trudno dostępnych miejsc.

  Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na dokładne zbieranie kurzu i nieszablonowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny objętość pojemnika na kurz: 0,4 l objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l właściwości konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga produktu: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min lokalizuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skrupulatnym i efektywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dostosowane do przeróżnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości przypasowane do zróżnicowanych typów podłogi i skażeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego usuwający do 99% bakterii nieszablonowy system odkurzania i mycia pozwala pousuwać nawet 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje adekwatną wilgotność na wszystkich twardych powierzchniach podczas czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie lub w pralce. Do wielu rodzajów zanieczyszczeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost pozwala na szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V umożliwiają sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są istotnie proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o sporej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą szybkość, wydajną pracę i staranne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  użyteczna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr zagwarantuje wysoką sprawność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technologicznA: jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę typowa nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry pojemność pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* użyteczność Uchwyt: Góra strony pojemność zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można wykorzystać: przezroczysty detergent lub sama woda rodzaj kółek: Gumowe Projekt atrybuty konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i rozmiary Waga towaru: 2.1 wydajność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowych

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Miele. Ranking TOP10 modeli

Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny

Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny Najniższa Cena Online

Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz podłogowy Philips PowerPro Compact FC9334/09

  Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 3000 łączy w sobie niewiele znaczące rozmiary i skuteczność na najwyższym poziomie.

  Ciesz się starannym czyszczeniem w całym domu dzięki technice PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która ma 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu

  moc ssania

  Wysokowydajny silnik o mocy maksymalnej 900 W kreuje dużą moc ssania, co zagwarantuje staranne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką produktywność odkurzania

  Nasadka TriActive i spora moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewielkiego kurzu*.

  technika PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania

  technika PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką sprawność i dużą moc ssania poprzez dłuższy czas.

  Moc wejściowa (IEC) 750 W

  Nadmuch (maks.) 27,8 l/sec

  Poziom głośności 76 dB

  Podciśnienie (maks.) 16,8 kPa

  Moc wejściowa (maks.) 900 W

  Zasięg działania 9 m

  Długość przewodu 6 m

  Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa

  typ kółek Gumowe

  Nasadka TriActive umożliwia precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby

  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a obfity otwór z przodu zasysa pokaźne kawałki. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.

  Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki

  Łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  nieduża i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie

  Dzięki niewiele znaczącej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do zastosowania

  Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki czemu jest za każdym razem gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System odfiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% śladowych cząsteczek kurzu

  w całości uszczelniony system odfiltrowujący wyłapuje >99,9% znikomych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**.

  Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dostosowanie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock przystępne dobranie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  Turboszczotka, perfekcyjna do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków

  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o słusznym czyszczeniu sierści i kłaczków, co pozwala na precyzyjniejsze czyszczenie.

  charakterystyczna nasadka

  Nasadka TriActive

  Akcesoria w pakiecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Schowek na akcesoria Na zacisku na rurze

  Dodatkowa nasadka

  • Nasadka do twardych podłóg
  • Turboszczotka

  dane ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  objętość worka albo pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie optymalny dla alergików, inny
  oczyszczanie
  rodzaj bezworkowy
  typ filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Tak
  Turboszczotka sprężone powietrze
  Końcówka do podłóg twardych Tak
  Akcesoria
  Akcesoria w pakiecie ssawka do podłóg / dywanów, szczotka do twardych podłóg, dysza do parkietu
  Dalsze cechy
  Długość kabla 6 m
  wariant rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  rozmiary
  Szerokość produktu 28.1 cm
  Wysokość towaru 24.7 cm
  Głębokość artykułu 41.0 cm
  Szerokość opakowania 33.0 cm
  Wysokość opakowania 32.0 cm
  Głębokość opakowania 52.0 cm
  Waga artykułu w opakowaniu 7.9 kg


odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Aż 60 min pracy na jednym ładowaniu i nasadka z diodami LED

  Z bezprzewodowym odkurzaczem Aqua 3000 producenta Philips starczy jedno sprzątanie,dokładnie wyczyścić podłogi. Nasadka z diodami LED pozwala uwidocznić ukryty kurz i brud, który następnie jest sprawnie usuwany dzięki technologii PowerCyclone 8. Dołączany moduł Aqua pozwala na jednoczesne odkurzenie i umycie podłóg. Aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu usprawnia sprzątanie domu.

  PowerCyclone 8 eliminuje więcej kurzu... (sprawdź więcej)

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 50 cm. Ranking TOP10 modeli

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09 Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W komplecie Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka standardowa nasadka: Uniwersalna nasadka obszerna moc ssania dzięki silnikowi o obfitej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 produktywne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką efektywność sprzątania za każdym razem dzięki technologii PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego typu podłogi. Trwała budowa, której możesz zaufać 850 W technika PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W formuje dużą moc ssania, co zapewnia wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką sprawność odkurzania Uniwersalna nasadka i spora moc ssania eliminowanie 99,9% niewielkiego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką sprawność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka gwarantuje precyzyjne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzystosować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  śladowa i lekka budowa upraszcza przenoszenie Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane. Kabel o długości 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe używanie bez konieczności odłączania.

  dołączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air wykrywa ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air wykrywa ponad 99% niewiele znaczących cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z bezpłatną 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! informacje technologiczne efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa typ kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips Najniższa Cena Online

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o nadzwyczajnym odkurzaniu z pomocą znacznej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ znakomite rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.

  Opracowany z myślą o doskonałym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje niewielkie drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa skuteczności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  znikoma turboszczotka

  technologia PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  nieszablonowa technologia Exclusive PowerCyclone 8 szybko przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i efektywność, zapewniając perfekcyjne efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ zezwala na sprzątanie na 3 sposoby wyjątkowa nasadka TriActive+ delikatnie podciąga włosie dywanu, żeby mógł być on dokładnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają znaczne cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli, a także ścian.

  Wysoka produktywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie.

  Filtr antyalergiczny o skuteczności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air stwarza świetne uszczelnienie i wykrywa 99,9% małych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach oraz innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujka, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony.

  łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.

  drobna, obrotowa turboszczotka do prostego usuwania włosów i kłaczków kurzu nieznaczna turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Wyśmienicie nadaje się dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem przystępny dostęp

  skuteczność energetyczna A+

  Odkurzacz firmy Philips pozostał produkowany z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa produktywności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  objętość pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika stanowczo trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  mała turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w zestawie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka znikoma

PHILIPS FC8241/09, 2_739745

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 Najniższa Cena Online

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: PHILIPS FC8241/09, 2_739745
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC8241/09 900W Lekki 3 l Wysoka wydajność na wszelkich podłogach Odkurzacz Philips PowerGo z wydajnym energetycznie silnikiem gwarantuje najwyższą wydajność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% małych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy:Filtr antyalergiczny zatrzymuje minimalny kurz i alergenyMoc maksymalna: 900 WWyłapywanie 99,9% kurzu*niewiele znaczący i lekkiKolor: czarnyWaga artykułu: 4,3 kgPojemność pojemnika na kurz: 3lZasięg działania: 9 m Silnik o mocy 900 W stwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W formuje dużą moc ssania, co zapewnia wysoką sprawność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką efektywność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania zapewniają zebranie 99,9% drobnego kurzu*. Niewiele znacząca i lekka kompozycja upraszcza przenoszenie Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane.

  Zasięg działania 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe używanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest znakomity dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,za każdym razem były pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byładostępna. Proste w użyciu i trwałe worki mieszczą się w wielkiej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki stosowną moc ssania aż do całkowitego napełnienia, a także szczelne i higieniczne opróżnianie.Uniwersalna nasadka pozwala na perfekcyjne czyszczenie na przeróżnych typach podłógUniwersalną nasadkę możnaprzypasować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach lub dywanach.

  SPECYFIKACJA technicznA:Masa i wymiaryWaga produktu: 4,3 kgWymiary produktu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w komplecie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurzTrwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowy poręcznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: PlastikProjektKolor: Głęboka czerńZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro szybkość i skrupulatne odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° umożliwia wydajne i staranne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o wydajnym i starannym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, nawet w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dobrane do przeróżnych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia prędkości dobrane do różnorodnych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V pozwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są szczególnie proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest sprężysty i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  funkcjonalna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obfitej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i precyzyjne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia dużą szybkość na dłużej System filtracji powoduje, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą prędkość powietrza i wysoką skuteczność poprzez dłuższy czas.

  dane technicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min wariant baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra typ kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 odcień Ciemnogranatowy pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr standardowa nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w komplecie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga produktu: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku


Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Philips seria Aqua 3000 XC3131/01 usuwa więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Z bezprzewodowym odkurzaczem Aqua 3000 marki Philips starczy jedno sprzątanie,skrupulatnie wyczyścić podłogi. Nasadka z diodami LED pozwala uwidocznić ukryty kurz i brud, który następnie jest sprawnie usuwany dzięki technologii PowerCyclone 8. Dołączany moduł Aqua umożliwia jednoczesne odkurzenie i umycie podłóg. Aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu¹ upraszcza sprzątanie domu. NAJWAŻNIEJSZE parametry Odkurza i myje jednocześnie Nasadka z podświetleniem LED technika PowerCyclone 8 Wymienny akumulator litowo-jonowy 3-stopniowa filtracja Czas pracy: do 60 minut Czas pracy (Turbo): do 15 min. PowerCyclone 8 likwiduje więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Nasza technologia PowerCyclone 8 to wyśmienite połączenie skuteczności zużycia baterii i skuteczności sprzątania. Została zaprojektowana po to, żeby zbierać maksymalną ilość kurzu (aż do 99%) i działać nieustannie przez 60 minut pracy w trybie normalnym1 i 15 minut pracy z najwyższą mocą². Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia ukryty kurz i ułatwia sprzątanie Dzięki nasadce z podświetleniem LED żaden ruch nie pójdzie na marne. Diody LED ustawione pod odpowiednim kątem pozwalają zobaczyć drobinki kurzu niewidoczne gołym okiem, dzięki temu wiesz, które miejsca wymagają sprzątania. Długi czas pracy na pełnym naładowaniu — do 60 minut¹ Sprzątanie całego domu za jednym razem dzięki sprawnemu akumulatorowi 25.2 V, gwarantującemu aż do 60 min pracy w trybie normalnym¹ albo 15 min w trybie turbo². Skrupulatna nasadka LED umożliwia czyszczenie przestrzeni w odległości nawet 1 mm przy ścianie Usuwaj kurz i brud z trudno przystępnych miejsc przy użyciu naszej dokładnej nasadki z podświetleniem LED. Przemyślana kompozycja pozwala pozbywać się kłopotliwych do sprzątnięcia drobinek kurzu przy ścianach i listwach. 3-stopniowy system filtracji skutecznie wykrywa kurz Aż 99,9% nieznacznego kurzu i brudu nie wydostanie się na zewnątrz dzięki trzem skutecznym etapom filtracji. Po usunięciu nieczystości z podłogi pozostaną one zamknięte we wnętrzu odkurzacza. Silnik cyfrowy zagwarantuje solidność Nasz silnik cyfrowy gwarantuje trwałość i odpowiednią moc odkurzacza bezprzewodowego. Wymienny akumulator 25.2 V zezwala na dłuższe sprzątanie Chcesz sprzątnąć obszerniejszą powierzchnię bez konieczności ładowania akumulatora? Akumulator można wyjąć i wymienić na już naładowany, dzięki temu starczy krótka chwila, by kontynuować sprzątanie3. Odłączany odkurzacz ręczny może być zawsze pod ręką Odkurzacz bezprzewodowy kolekcji 3000 producenta Philips może być użytkowany jako odkurzacz ręczny, co ułatwia sprzątanie przeróżnych rodzajów powierzchni (np. Blatu stołu, kanap czy samochodu), ¹ W trybie Eco, dla odkurzacza ręcznego. ² W trybie Turbo, tylko jako urządzenie ręczne. ³ Drugi akumulator sprzedawany oddzielnie (XV1633). SPECYFIKACJA technologicznA Nasadki i akcesoria standardowa nasadka: Nasadka z podświetleniem LED Akcesoria w komplecie: Moduł Aqua Projekt Kolor: Bladoniebieski Waga i wymiary wymiary opakowania (szer. × wys. × dł.): 37,9 × 73,2 × 13,4 cm Masa w trybie ręcznym: Około 1,5 kg skuteczność wariant baterii/akumulatora: Wymienny akumulator litowo-jonowy Czas ładowania: 5 godzin Poziom głośności: <80 dB Napięcie baterii: 25,2 V Czas pracy: Do 60 minut Czas pracy (Turbo): Do 15 min Filtracja System filtracji: 3-stopniowa filtracja


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Philips opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Philips cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Philips,
 • odkurzacze domowe Philips jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Philips, odkurzacz domowy Philips cena, opinie o odkurzaczach domowych Philips, ranking odkurzaczy domowych Philips

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *