Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Optimum. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Optimum. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Optimum,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Optimum. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Optimum, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246)

Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246) Najniższa Cena Online

Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Optimum
 • Pełna nazwa odkurzacza: Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Optimum OK-1580 700W HEPA 1,5l czerwony Odkurzacz OPTIMUM to niewiele znaczący odkurzacz z wielkimi możliwościami. Lekkii użyteczny, o mocy 700 W, w klasie energetycznej A. Odpowiednio wyekwipowany w dwie plastikowe rury, sprężysty wąż i dwie szczotki poradzi sobie ze sprzątaniem każdej powierzchni.

  Wskaźnik zapełnienia worka na kurz, automatyczny zwijacz przewodu, uchwyt do przenoszenia czy przyciski uruchamiane stopą sprawią, że odkurzanie będzie wygodne i bezproblemowe. Nieprzeciętny dla alergików, posiada dwa filtry: HEPA i gąbkowy skutecznie zatrzymujące bakterie, alergeny ipył.

  A posprzątaniu możesz komfortowo usiąść w fotelu i odetchnąć czystym powietrzem. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Moc: 700 W; 220-240 V ~, 50/60 Hz, Poziom hałasu: <80 dB (A) Klasa sprawności energetycznej: A Klasa sprawności odkurzania podłóg twardych: C Klasa sprawności odkurzania dywanów: D Klasa reemisji kurzu: C Energooszczędny Dzięki klasie energetycznej A odkurzacz pracuje przy najmniejszym zużyciu energii elektrycznej.

  To odkurzacz, który dba o twój portfel, a Ty dbasz o środowisko. Moc 700W Moc 700W sprawi, że odkurzenie mieszkania czy domu będzie szybsze niżeli kiedykolwiek. Nowoczesny, oszczędny i wysoce sprawny silnik zagwarantuje cichą pracę i mniejsze zużycie energii.

  Filtry W odkurzaczu zamontowane są aż dwa filtry: gąbkowy i Hepa. Filtr gąbkowy wstępnie filtruje wydostające się z odkurzacza powietrze, a filtr HEPA oczyszcza z grzybów, bakterii i wirusów. Praca obu filtrów sprawne zatrzymywanie we wnętrzu urządzenia kurzu, alergenów, pyłu, roztoczy, bakterii i innych mikrozanieczyszczeń podczas odkurzania.

  Wydmuchiwane powietrze jest czyste - docenią go alergicy! Funkcjonalność Wygoda stosowania to praktyczne rozwiązania zaimplementowane w odkurzaczu: wielorazowy ubraniowy worek na kurz o objętości 1,5l itra, możliwość dokupienia worków papierowych.

  regulacja mocy ssania za pomocą suwaka umieszczonego na rękojeści węża, zezwala na sterowanie przepływu powietrza podczas odkurzania. Wskaźnik zapełnienia worka na kurz – informuje, iż worek jest pełny i należy go wymienić na nowy.

  Pamiętaj, przepełniony worek ma wpływ na efektywność odkurzania i na wyciąganie się nieprzyjemnych zapachów podczas odkurzania. Wielki zasięg odkurzania: prawie 8 metrów pozwoli na odkurzanie bez zmiany gniazdka czy zastosowania przedłużacza, dotrzesz nim nawet w najodleglejsze zakątki mieszkania.

  samoczynny zwijacz przewodu zasilającego, system parkowania w pozycji poziomej i pionowej wygodne przechowywanie. Spore przyciski na obudowie odkurzacza upraszczają pracę bez schylania się, możemy je uruchomić naciskając stopą.

  dwa obfite boczne kółka plus jedno centralne obracające się 360 stopni, czyni ten odkurzacz wyjątkowo mobilnym i ułatwia jego przesuwanie. Komfortowy uchwyt do przenoszenia. Wyposażenie Wyposażenie, które zagwarantuje Ci produktywne i wygodne odkurzanie: 2 plastikowe rurki o długości 40 cm każda, które możesz złączyć dopasowując wysokość odkurzania do swych potrzeb, nie musisz się schylać w trakcie odkurzania i możesz sięgać do trudno dostępnych miejsc np.na szafę.

  szczotka 2w1 do dywanów albo twardych podłóg komfortowy przełącznik zezwalający na ustawienie szczotki w zależności od odkurzanej powierzchni. Ssawka szczelinowa ze szczoteczką pozwoli ci odkurzyć parapety, kaloryfery, kąty przy suficie, a także inne trudno przystępne miejsca.

  sprężysty wąż z obrotowym złączem 360 stopni - pozwala na swobodne manewrowanie podczas pracy. Korzystanie z odkurzacza OPTIMUM to czysta przyjemność!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Shark. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ok-1655 marki Optimum

Odkurzacz ok-1655 marki Optimum Najniższa Cena Online

Odkurzacz ok-1655 marki Optimum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Optimum
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ok-1655 marki Optimum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Optimum OK-1655 Niezastąpiona pomoc w każdym domu Filtr HEPA Odkurzanie nareszcie nie będzie bratać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń.

  To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! komfortowy w użytkowaniu Rozkładanie i składanie odkurzacza będzie ewidentnie komfortowojsze i szybsze dzięki funkcji automatycznego zwijania przewodu.

  Zasięg działania odkurzacza 7,7 m, co zezwala na dłuższe użytkowanie w bardziej oddalonych miejscach. Żeby uniknąć konieczności ręcznego sprawdzania, jak dużo kurzu już się zebrało w urządzeniu, odkurzacz wyekwipowano we wskaźnik zapełnienia.

  Silnik o mocy 700 W wytwarza dużą moc ssania, co zapewnia wysoką wydajność odkurzania.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Optimum opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Optimum cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Optimum,
 • odkurzacze domowe Optimum jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Optimum, odkurzacz domowy Optimum cena, opinie o odkurzaczach domowych Optimum, ranking odkurzaczy domowych Optimum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *