Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 800 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy moc ssania do 800 W. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych moc ssania do 800 W,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe moc ssania do 800 W. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami moc ssania do 800 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  VCC301 CYKLON BEZWORKOWY

  Odkurzacze to dziś charakterystyczny element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z zasady zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco polepsza również jakość powietrza, co należycie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co nieraz jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza.

  Model VCC301 producenta Blaupunkt został zaprojektowany i wytwarzany po to, żeby każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
  Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego produktywności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się nad wyraz wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najistotniej produktywnych modelach, jest na ogół wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera jeszcze kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa wydajności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie niezwykle docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej skażeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak prawidłowo zbiera kurz,jeszcze czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Perfekcyjną skuteczność urządzenia akcentuje użycie najmocniej progresywnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA używanIA
  Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu niepokaźnych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca jak np. Powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Dodatkowo, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem.

  dodatkowe AKCESORIA
  W zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które staranne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCC301 firmy Blaupunkt to artykuł wysokiej jakości, który dzięki swojemu nowoczesnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, lubiącym sobie przeważnie funkcjonalność, jak i estetom, dla których praktyczne urządzenia stanowią też miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.

  AKCESORIA WYMIENNE
  Wymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016. Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności użytkowania odkurzacza).  EAN: 5901750501739
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: BLAUPUNKT VCC301
  wariant: Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy
  Moc: 700 W
  Poziom hałasu: 77 dB
  Worek: Brak worka
  pojemność: 1.2 l
  Filtr: HEPA 13
  Długość przewodu: 5 m
  System parkowania: stopnie
  Funkcje: Uchwyt
  Akcesoria w komplecie: - Ssawko-szczotka uniwersalna- Ssawka rodzaju pędzel- Ssawka szczelinowa- Metalowa rura teleskopowa
  Kolor: Szary
  rozmiary: 342 x 252 x 222 mm
  Waga: 4.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hyundai VC 020

Hyundai VC 020 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 020
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Hyundai VC 020 O w odcieniu pomarańczowo-srebrnym to poręczny odkurzacz pionowy 2 w 1, z możliwością wykorzystania jako ręczny lub stojący. Jest rewelacyjny do czyszczenia wszelkich typów podłóg, w tym trudno dostępnych miejsc i bez problemu radzi sobie odkurzając okruchy z blatu stołu albo szafek kuchennych. Jest lekki, kompaktowy i zawsze pod ręką do prędkiego użycia.

  Moc odkurzacza pionowego wynosi 600 W. Radzi sobie z normalnymi skażeniami, nadaje się do codziennego sprzątania i normalnego nieporządku.

  Odkurzacz jest bezworkowy, wszystkie skażenia zbiera się w naczyniu zbiorczym o objętości 0,5 litra. wydajny filtr HEPA gwarantujący filtrację.

  Odkurzacz pionowy nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może on być umieszczony w pozycji parkującej, żeby nie przeszkadzał. Ma składany uchwyt do komfortowego przechowywania. Istotnie długi przewód 7 metrów umożliwia zasięg 8 m.

Camry CR 7037

Camry CR 7037 Najniższa Cena Online

Camry CR 7037 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Camry CR 7037
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Camry CR 7037 Super cichy 68Db


  Podstawowy sprzęt w każdym domu


  właściwości prawidłowego odkurzacza Chyba nie ma domu, w którym nie byłoby odkurzacza, to przeważnie wykorzystywany sprzęt domowy. Jaki jest najlepszy odkurzacz? To subiektywne odczucia każdego z nas. Jeden powie,najlepsze są te bezworkowe inny, że właśnie odkurzacze z workiem są skuteczniejsze, dla innych jeszcze najważniejszą cechą będzie moc, lub komplet końcówek a komuś starczy, iż odkurzacz jest cichy.  Na tej stronie kupisz odkurzacz cichy, antyalergiczny z dużym pojemnym workiem na kurz. Odkurzacz CAMRY CR 7037 to nieprzeciętne rozwiązanie dla osób ceniących organiczne rozwiązania i niemal bezgłośną pracę urządzeń.


  Czy odkurzacz może być antyalergiczny? Jeżeli odkurzacz został wyposażony w filtr Hepa to jest to odkurzacz antyalergiczny. Fltr HEPA jest bardzo ważnym elementem każdego odkurzacza; pozwala, bowiem na wyjątkowo staranną separację skażeń, lokalizuje cząsteczki już o wielkości 0,3µm i ma efektywność do 95,5%. Trwała obudowa odkurzacza oraz wysokiej jakości części powodują, że jest to odkurzacz na lata. Odkurzacz CAMRY CR 7037 ma zasięg pracy do 7 metrów, co pozwoli nam odkurzyć pokaźniejszą powierzchnię bez konieczności szukania gniazdek. Gumowe koła ochronią nasze podłogi przed zarysowaniami.  zobacz film:

  Odkurzacz ma moc 2300W lecz dźwięki emituje na poziomie tylko 69 Db. W pakiecie z odkurzaczem wynajdziemy 4 worki z mikrowłókna a ich wielka pojemność - do 3 litrów- pozwoli na sprzątanie bez konieczności częstej podmiany. Gdy przyjdzie czas podmiany worka przypomni Ci o tym elektroniczny wskaźnik zapełnienia worka.  W zestawie prócz worków znajdują się cztery najróżniejsze końcówki do odkurzacza: uniwersalna turbo szczotka, końcówka do odkurzania mebli, szczotka do odkurzania podłóg i dywanów,, a także końcówka, do trudno przystępnych miejsc (oparcia foteli, szczeliny kanapy, regały itp.).  Odkurzacz nadaje się do sprzątania różnorodnych powierzchni od miękkich dywanów po twarde powierzchnie.
  *
Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy moc ssania do 800 W opinie,
 • dobre odkurzacze domowe moc ssania do 800 W cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami moc ssania do 800 W,
 • odkurzacze domowe moc ssania do 800 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 800 W, odkurzacz domowy moc ssania do 800 W cena, opinie o odkurzaczach domowych moc ssania do 800 W, ranking odkurzaczy domowych moc ssania do 800 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *