Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy Najniższa Cena Online

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ergonomiczny i lekki odkurzacz pionowy Amica VM 9001 Joran z filtrem EPA 10, o pojemności 0,65 l, o maxymalnym czasie pracy do 40 min. Głośność pracy odkurzacza: od 76 do 80 dB. Odkurzacz dodatkowo funkcje: Regulacja mocy, Uchwyt do przenoszenia.

  dokumenty i normy CE

  Czas działania (min) 16 (najwyższy poziom mocy)

  Czas ładowania (min) 240 - 360

  Dołączanie rury tak

  Długość (cm) 24.4

  Długość przewodu (m) nie

  komponenty konstrukcji Przycisk zamiany ssawek

  Gwarancja 2 lata

  Kolor Biało-szary

  Linia Joran

  Moc wejściowa (W) 150

  objętość worka/pojemnika na kurz (l) 0.65

  Poziom mocy akustycznej (dB) 80

  Pozostałe cechy:

  • Metalowa rura teleskopowa: 64 cm
  • Praca na mokro nie
  • Regulacja mocy 2-poziomowa
  • Regulacja wysokości nie
  • wariant Odkurzacz 2w1
  • typ filtrów EPA 10
  • wariant odkurzaczy Odkurzacz ręczny
  • wariant zbiornika na kurz Pojemnik na kurz
  • typowe Rura teleskopowa
  • Szerokość [cm] 22.4
  • Waga (kg) 1.5
  • Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika przejrzysty zbiornik
  • Wskaźniki kontrolne Wskaźnik naładowania
  • Wysokość [cm] 110.4
  • Zasięg pracy (m) Nieograniczony
  • Zasilanie Akumulatorowe

  VM 9001 Joran

  obszerniejsza wygoda w trakcie sprzątania, dzięki Odkurzaczowi 2 w 1

  ODKURZACZ 2 W 1

  Wygoda stosowania

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody podczas sprzątania. Urządzenie nieskomplikowane sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  BEZPRZEWODOWA PRACA- wygoda użytkowania, obfity zakres pracy

  mocna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  FILTR EPA/HEPA- Specjalny filtr (przy wylocie powietrza) umieszczony wewnątrz odkurzacza.

  Wśród Was są alergicy albo nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ULTRA LEKKI - Wygoda wykorzystywania, mobilność (łatwość przenoszenia)

  dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i miłym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest funkcjonalny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu, a także odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą sporego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy

  Długi czas pracy po naładowaniu - 60 minut - zezwala na odkurzenie całego mieszkania

  Elektroniczna regulacja mocy

  W przystępny sposób przypasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Podświetlenie LED elektroszczotki

  Podświetlenie LED podświetlna choćby najistotniej niewidoczne miejsca.

  dopełniające zasilanie w elektroszczotce

  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka SOFA

  Ssawka SOFA pozwala stanowczo wydajnie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria

  Stacja montowana na ścianie lub szafie pozwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy

  Akumulator umożliwia bezustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy

  najróżniejsze w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek

  komplet akcesoriów dla powiększenia efektywności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem

  Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem

  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.


Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś typowy komponent wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo polepsza też jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co nieraz jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza. Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i wykonany po to, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego efektywności. Klasa A oznacza, że odkurzacz znamionuje się szczególnie wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najistotniej efektywnych modelach, jest na ogół wyższa niż 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera na dodatek kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa sprawności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o skuteczności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie bardzo docenione poprzez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam posiada się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,również czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.perfekcyjną efektywność urządzenia akcentuje zastosowanie najistotniej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l gwarantuje, że nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu drobnych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  w dodatku, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przystosować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dopełniające AKCESORIAW pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem i ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 firmy Blaupunkt to towar wysokiej jakości, który dzięki swojemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu równocześnie wymagającym użytkownikom, lubiącym sobie zwykle funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią jeszcze miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana wymiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności stosowania odkurzacza). Dane technologicznE:rodzaj: Odkurzacz bezworkowyKlasa sprawności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przejrzysty zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ADLER AD 7051, kolor biały

Odkurzacz ADLER AD 7051, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz ADLER AD 7051, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ADLER AD 7051, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy ADLER AD 7051 to fachowe urządzenie o obszernej efektywności, rewelacyjne do komfortowego sprzątania wielu pomieszczeń i wnętrz samochodów. Maksymalna moc 300W z opcją dwustopniowej regulacji (Maks./Eko), gwarantująca odpowiednią moc ssania (11,5/7 Kpa) dla rozmaitych potrzeb sprzątania. Bateria gwarantuje do 18 minut pracy na maksymalnych ustawieniach albo choćby do 30 minut na trybie ekonomicznym, dzięki czemu możesz dokończyć sprzątanie bez konieczności ponownego ładowania. Poziom hałasu wynoszący tylko 70 dB pozwala na sprzątanie bez zakłócania spokoju domowego. Szczotka z oświetleniem LED upraszcza sprzątanie w trudno przystępnych miejscach i zapewnia widoczność w ciemnych zakątkach. Stalowa rura zagwarantuje solidność, a równocześnie lekkość, co ułatwia manewrowanie odkurzaczem. System filtrów cyklonowych skutecznie oddziela brud i kurz, gwarantując czyste powietrze wydmuchiwane z odkurzacza. Szczotka szczelinowa 2w1 zezwala na skrupulatne czyszczenie choćby w najtrudniej przystępnych miejscach. Załączony wieszak na odkurzacz łatwe i wygodne przechowywanie urządzenia.

  Adler AD 7051, nowoczesny bezprzewodowy odkurzacz, który łączy w sobie moc, produktywność i łatwość używania. Dzięki maksymalnej mocy 300W i dwustopniowej regulacji mocy, ten odkurzacz jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla każdego domu, umożliwiając prędkie i sprawne sprzątanie na różnych powierzchniach. Dzięki progresywnym funkcjom, takim jak szczotka z oświetleniem LED i system filtrów cyklonowych, ten odkurzacz stanie na wysokości zadania w każdym domu, zapewniając precyzyjne i szybkie sprzątanie.

  • Bezprzewodowy odkurzacz pionowy
  • Maksymalna moc: 300W
  • Moc nominalna: 160W
  • Dwustopniowa regulacja mocy
  • Moc ssania: Maks./Eko 11,5/7 Kpa
  • Czas pracy: Maks./Eko 18/30 minut
  • Czas ładowania: 5 godzin
  • pojemność pojemnika na kurz: 0,6 litra
  • System filtrów cyklonowych
  • Zmywalny filtr EPA F8
  • Klasa produktywności filtracji: F8 (do 95% oczyszczanych cząsteczek o wielkości >1μm)
  • Poziom hałasu: 70 dB
  • Wskaźnik naładowania baterii LCD w %
  • Stalowa rura o długości: 62.5cm
  • Materiał obudowy: ABS
  • Napięcie 22,2V
  • objętość baterii: 2200mAh
  • wariant baterii: Litowa
  • Akcesoria:
  • Elektro-szczotka ze światłem LED
  • Szczotka szczelinowa 2w1
  • Wieszak na odkurzacz

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymogi. Ergonomiczny design, wysoka sprawność, dużo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz wykorzystać go jednocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie też jego znikoma waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to jeszcze poręczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie spełni oczekiwania na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nieprzeciętny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  śladowa szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie polikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, efektywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu praktycznemu rozwiązaniu możesz radować się długookresową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa wydajną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co wyróżnia urządzenie jest również niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, ale też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia idealnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania również w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Odkurzacz ZELMER ZVC221 Józek, 818550

Odkurzacz ZELMER ZVC221 Józek, 818550 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ZELMER ZVC221 Józek, 818550 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ZELMER ZVC221 Józek, 818550
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC 221 800 W 2 l Odkurzacz typowy o mocy 800 W. Do stosowania z workami o obszerności 2 litrów. Regulacja siły ssania na urządzeniu. Samoczynne zwijanie przewodu. Przewód zasilający o długości 5 metrów.

  Metalowa rura teleskopowa. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 800 W pojemność worka: 2 L Regulacja siły ssania System workowy Filtr Zwijacz przewodu Teleskopowe rury kabel zasilający o długości 5m Parkowanie w pionie Plastikowe koła Regulacja siły ssania uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,korzystnie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię! Rura teleskopowa luźno reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, choćby trudno przystępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich prosto! Kompaktowy wymiar Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu.

  Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go choćby w niedużym schowku – zajmuje mało miejsca! Zasięg odkurzania Odkurzacz Zelmer posiada długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność.

  Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza. Do każdej powierzchni Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę – odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych!

  Parkowanie w pionie Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby… za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też pokaźniejszy komfort podczas odkurzania.

  SPECYFIKACJA technologicznA wariant: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 800 Poziom mocy akustycznej (dB): 78 samoczynne zwijanie kabla: tak Długość przewodu (m): 5 kompozycja rur: Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: tak elementy konstrukcji: Kółka plastikowe, Przycisk włączania/wyłączania, poręczna kompozycja, Uchwyt rury ssącej Schowek na akcesoria: Uchwyt na rurze typ worka: Jednorazowy objętość worka/pojemnika (l): 2 regulowana moc ssania: Regulacja siły ssania przy pomocy pokrętła Parkowanie: Poziome i pionowe typowe: Dokumentacja, Ssawka do tapicerek, Szczotka uniwersalna, mała szczotka 2w1 Turboszczotka: nie Elektroszczotka: nie Linia: Józek Kolor: Szary


Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081)

Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081) Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 150 W 450 ml Epa10Odkurzacz pionowy 2 w 1 Aura VM 7050 o mocy 150 W, objętości zbiornika na kurz 450 ml, bezprzewodowa praca, filtr EPA 10 NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Odkurzacz pionowy 2 w 1Wysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na zróżnicowanych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: Biały Odkurzacz 2 w 1Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody podczas sprzątania.

  Urządzenie nietrudne sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie Bezprzewodowa pracaWymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał kabel takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki załączonej ładowarce.

  Filtr EPA 10Wśród Was są alergicy lub nieduże dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Maksymalny czas pracy30 minut - dokładnie tyle czasu bezustannej pracy zapewnia Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz wydajnie odkurzyć nawet obszerny dom Elektroniczna regulacja mocyZbyt niewielkie ssanie albo zbyt obszerny pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dopasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i wydajniej odkurzać różnego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Podświetlenie LED elektroszczotkiElektroszczotka z zastosowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na dokładnie odkurzenie choćby słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Funkcje i rodzaj: Pionowy 2 w 1: Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania.Filtr EPA 10: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.Bezprzewodowa praca: Bateria litowo-jonowa pozwala na bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu.Wieszak na odkurzacz i akcesoria: Stacja montowana na ścianie albo szafie zezwala na wygodne przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.Elektroniczna regulacja mocy: W łatwy sposób dostosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.Podświetlenie LED elektroszczotki: Podświetlenie LED podświetlna nawet najszczególniej niewidoczne miejsca.Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem: Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.Akcesoria do szczelin i książek: komplet akcesoriów dla zwiększenia efektywności odkurzania.użyteczny uchwyt i przyciski SPECYFIKACJA technicznADane techniczneWysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmGłębokość: 18,8 cmWaga netto: 2,6 kgMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na zróżnicowanych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: BiałyWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemMetalowa ruraŁadowarkaSsawka do szczelinElektroszczotka

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe AEG. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz compact c2 cat& dog darmowa dostawa (22) 877 77 77 autoryzowany sprzedawca bezpłatny odbiór osobisty marki Miele

Odkurzacz compact c2 cat& dog darmowa dostawa (22) 877 77 77 autoryzowany sprzedawca bezpłatny odbiór osobisty marki Miele Najniższa Cena Online

Odkurzacz compact c2 cat& dog darmowa dostawa (22) 877 77 77 autoryzowany sprzedawca bezpłatny odbiór osobisty marki Miele - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz compact c2 cat& dog darmowa dostawa (22) 877 77 77 autoryzowany sprzedawca bezpłatny odbiór osobisty marki Miele
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  marka Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje rozmaite modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dobrane są do bieżących potrzeb i do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki oraz filtry, które rewelacyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z używania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są w dodatku odkurzacze stosownie dobrane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,jeszcze dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet niewielki kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!Odkurzacz Miele Complete C2 Tango to klasyczny model odkurzacza workowego z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla wygodnego i skrupulatnego odkurzania.

  To połączenie bezpieczeństwa stosowania, a także znacznej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało wyposażone w mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, które perfekcyjnie sprawdzają się podczas rutynowych porządków. Energooszczędna 550 W moc ssania oraz innowacyjne sześciostopniowe pokrętło przekładają się na nad wyraz dobre efekty sprzątania i zadowolenie klientów.

  Dla uzupełniającego komfortu Odkurzacz Miele Complete C2 Tango został zaopatrzony w praktyczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Ponadto sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest szczególnie prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury i węża daje nam bardzo pokaźny zasięg odkurzania, bo aż 10 m. Dzięki temu można komfortowo pracować choćby na znacznych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został dodatkowo wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– najwyższa moc ssania- 550 W– wszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowa– wyjątkowo lekki – 5,8 kg z akcesoriami– zasięg pracy 10 m– objętość worka 4,5 l– długość 48,7– wysokość 22,7– poziom hałasu 79 dB– zwijacz przewodu– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci ekspresowo i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania i aż 3 wymienne szczotki powodują,łatwo przypasujesz go do swoich potrzeb.

  postępowy system filtracji produktywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design oraz 5-metrowy przewód, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Genialnie sprawdzi się więc w wielu rozmaitych wykorzystaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i niemało innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do rozmaitych zastosowań W pakiecie znajdziesz 3 poręczne szczotki, za pomocą których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na najróżniejszych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy równocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka zezwala na precyzyjne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza). Wydajna filtracja skażeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o pojemności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, sprawny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko wydajne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość efektywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie doskonałym wyborem. Precyzyjnie przemyślana kompozycja Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego produktywność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie wyekwipowane zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, wbudowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka ułatwiające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje powiększony komfort użytkowania. Specyfikacja producent Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245 Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus 3 tryby mop Koniec z kurzem i uciążliwym sprzątaniem dzięki Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus. Jeszcze obszerniejsza moc ssania, mop i odkurzacz w jednym urządzeniu, a także funkcje usprawniające codzienne stosowanie.

  potrzebne urządzenie w Twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy Funkcja mopowania pojemność baterii: 3000 mAh Czas pracy: Do 30 min Czas ładowania: Ok. 3,5h wariant filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, standard, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml Maksymalna moc ssania 150AW.

  Flagowy model, który pokonuje każdy kurz Przeprojektowany, prędki silnik zapewnia dużą moc ssania do 150 AW* z prędkością 108 000 obrotów na minutę, usuwając minimalny kurz, włosy i roztocza, gwarantując wyśmienite czyszczenie.

  System separatora cyklonów z 12 stożkami zaopatrzony w 12-stożkowy system separatora cyklonowego, który stwarza silną siłę odśrodkową i produktywnie wypycha wielkie cząstki na dno pojemnika na kurz, umożliwiając płynny przepływ powietrza, co jeszcze bardziej zwiększa skuteczność filtra.

  Eliminacja znikomego pyłu do 99,9%* Urządzenie ma 5-stopniowy system filtrów, który odfiltrowuje drobny pył do wielkości 0,3 μm z ogólną skutecznością filtra na poziomie 99,9%. Odkurzacz i mop w jednym likwiduje jednocześnie drobne plamy z kurzu i wody Jednoczesne odkurzanie i mycie w celu produktywniejszego czyszczenia podłóg.

  duży zbiornik na wodę o obszerności 250 ml ogranicza dopełnianie wody podczas zmywania. Szczotka podłogowa o szerokiej średnicy i wysokim momencie obrotowym konkretne silniki o wysokiej sprawności do starannego czyszczenia dywanów i podłóg.

  oryginalna konstrukcja kółek pomaga odkurzaczowi płynnie poruszać się po dywanach, powiększając produktywność pracy i czyszczenia. Miniszczotka elektryczna. Produktywne usuwanie roztoczy i łupieżu Szczotka przeciw roztoczom produktywnie eliminuje roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, gwarantując czyste mikrośrodowisko w domu Interfejs LED Zmodernizowany wysokiej jakości itnerfejs LED wyraźnie wyświetla tryb pracy i dane o baterii, zapewniając kontrolę nad sprzątaniem.

  Obsługa jest szczególnie prosta - choćby dla osób starszych. Budowa samoblokująca z jednym przyciskiem Naciśnij przycisk blokady, by odkurzać w trybie ciągłym. Nie musisz trzymać przycisku - odkurzacz będzie pracował do momentu, do czasu, aż nie zwolnisz blokady.

  niezwykle długa żywotność baterii. Bezproblemowe sprzątanie dużych pomieszczeń Wydłużona bateria 3000 mAh dla udoskonalonych rutynowych wrażeń podmiana baterii za kliknięciem jednego przycisku konstrukcja umożliwiająca wymianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku* SPECYFIKACJA technologicznA Waga: 4.2kg (z akcesoriami) rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 425W objętość baterii: 3000mAh (pojemność nominalna), 2800mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G10 Plus Szczotka elektryczna o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Ssawka szczelinowa 2-w-1 Dysza szczotkowa Uchwyt do ładowania i przechowywania 2 w 1 (zawiera śrubę ×2, wtyczkę ścienną ×2 i naklejkę z szablonem montażowym) Pręt przedłużający Ładowarka Zbiornik na wodę Podkładka pod mopa (zainstalowana fabrycznie) *Baterie zapasowe należy zakupić oddzielnie *Oznaczenie na pojemniku na kurz nie odpowiada pełnej objętości.

  Aby zapewnić prawidłowe ssanie, pojemnik należy opróżnić przed osiągnięciem oznaczenia. * dane testowe Heavy Duty Rolling Brush pochodzą z laboratorium Dreame i zostały przetestowane na twardej podłodze/płytkach.

  * dane zostały zebrane przy użyciu najróżniejszych główek szczoteczek w najróżniejszych trybach pracy, gdy produkt był w pełni naładowany. Informacje testowe pochodzą z laboratorium Dreame. Rzeczywisty czas może się różnić w zależności od środowiska, w którym użytkowana jest główka szczoteczki.

  * Maksymalna moc ssania 150 AW: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Moc ssania może osiągnąć 150AW przy w pełni naładowanym akumulatorze w trybie znacznej mocy, zgodnie z normą IEC62885-4. Raport nr: 0448-22A-01.

  * Żywotność baterii 65 minut: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 65 minut w sytuacji korzystania z nasadki szczotkowej 2 w 1 w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01.

  * Żywotność baterii 45 minut: informacje pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 45 minut przy użyciu szczotki podłogowej w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01. * Moc znamionowa prędkiego silnika bezszczotkowego wynosi 108 000 obr./min: dane pochodzą z producenta Suzhou GTT Service Co., Ltd.

  szybkość silnika może osiągnąć 108 000 obr./min na biegu jałowym przy w pełni naładowanym akumulatorze w trybie obfitej mocy. Raport nr: 0510-22A-01. * Eliminacja cząstek stałych w 99,9%: informacje z Suzhou GTT Service Co.,Ltd.

  W warunkach określonych poprzez laboratorium, w oparciu o normę IEC 62885-4:2020 Urządzenia do czyszczenia powierzchni,


Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621)

Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621) Najniższa Cena Online

Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ✅Hoover H FREE 100 HF122GPT H-Free 100 PETS Odkurzacz Akumulatorowy✅
  ❗BRAK ZASILACZA❗
  ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY 2W1 HOOVER H-Free 100 PETS

  Odkurzacz akumulatorowy 2 w 1, tzn. W zależności od potrzeb można go używać jako odkurzacza ręcznego albo z trzonkiem.

  Dzięki dodatkowej, mini-turbo-dyszy jest ona wytworzona dla właścicieli zwierząt.

  ponadto odkurzacz H-FREE 100 PETS proste czyszczenie dzięki dużej obszerności pojemnika na kurz (0,9 litra) i inteligentnie zintegrowanym akcesoriom.

  • Odkurzacz ręczny w jednym urządzeniu (2 w 1)
  • Mini dysza turbo zaprojektowana specjalnie do sierści zwierząt
  • wydobywany pędzel do mebli i sprytnie ukryta dysza szczelinowa w uchwycie
  ✅dobór trybów pracy HF 100

  Odkurzanie w trybie turbo, a także standardowym.

  ✅Samodzielnie stojąca konstrukcja

  Zaparkuj go w pozycji pionowej gdziekolwiek chcesz, a później wróć do odkurzania - komfortowe i poręczne rozwiązanie dla zalatanych.

  ✅Długi czas działania HF100

  Bateria litowa H-FREE 100 zagwarantuje czas działania do 40 minut w trybie standardowym.

  ✅Bateria litowa

  Litowa bateria zagwarantuje świetne osiągi i długotrwałą pracę urządzenia.

  DO SIERŚCI ZWIERZĄT

  genialne rozwiązanie dla właścicieli zwierząt: Jeśli masz pies lub kota, użyj wysoce sprawnej mini turbosprężarki z obrotowym włosiem do skrupulatnego usuwania sierści zwierząt domowych ze wszystkich powierzchni tekstylnych.

  dodatkowo mini-dysza wyjątkowo prawidłowo nadaje się do efektywnego czyszczenia sof i foteli albo do odkurzania wykładzin na schodach.

  wbudowanE AKCESORIA

  H-FREE 100 proponuje zaimplementowane akcesoria, których nie trzeba kupować oddzielnie – dla maksymalnego komfortu:

  Wysuwany pędzel do mebli czyści wrażliwe powierzchnie, takie jak regały na książki i usuwa brud z blatów. Sprytnie ukryta w uchwycie dysza szczelinowa czyści wąskie narożniki, listwy podłogowe lub krawędzie.

  OŚWIETLENIE LED

  Dysza zagwarantuje jasność w trakcie czyszczenia obszarów pod łóżkiem albo sofą.

  Dzięki systemowi Easy Brush Release można momentalnie i z łatwością wyjąć wałek z dyszy podłogowej bez konieczności wykorzystania narzędzi.

  W ten sposób splątane włosy można w mgnieniu oka wyeliminować.

  ✅Oddzielna bateria HF100✅

  Wyjmowana bateria to komfortowy sposób ładowania, a kolorowa dioda LED wskaże stan jej naładowania.

  ✅Łatwe sterowanie HF100✅

  H-FREE 100 można prosto manewrować pomiędzy meblami i innymi przeszkodami. System Easy Driving - szczotka obrotowa o 180° - pozwala dotrzeć do choćby najtrudniejszych miejsc za pomocą prostego skrętu nadgarstka.

  ✅Łatwe opróżnianie zbiornika HF100✅

  znaczny pojemnik o obszerności 0,9 l zniża częstotliwość kontaktu z kurzem i alergenami, a jego opróżnianie jest szczególnie proste.

  ✅z reguły zadawane pytania✅ Czy pojemnik odkurzacza łatwo się opróżnia?

  Odkurzacze Hoover są wytwarzane tak, aby jak najbardziej ułatwić opróżnianie. Większość modeli technologię, która adekwatnie kumuluje kurz, tak by nie rozsypywał się przy opróżnianiu pojemnika.

  Czy bateria starcza na odkurzenie całego mieszkania?

  Tak. Nowoczesne i trwałe baterie litowo-jonowe pozwalają na długi czas pracy, co więcej brak konieczności przepinania kabla stanowczo skraca czas odkurzania.

  Czy odkurzacze pionowe są ciężkie?

  Odkurzacze Hoover są zaprojektowane tak,kompozycja była lekka i komfortowa w użytkowaniu.

  Czy filtr można myć?

  Tak. Zaleca się mycie w letniej wodzie. Wysusz filtr przed ponownym wykorzystaniem.

  SKU: A92Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze domowe białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe, odkurzacz domowy biały cena, opinie o odkurzaczach domowych białych, ranking odkurzaczy domowych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *