Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy stalowy do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych stalowych do 300 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe stalowe do 300 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z stalowymi domowymi odkurzaczami do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Beko VCC34801

Beko VCC34801 Najniższa Cena Online

Beko VCC34801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34801
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy czerwony Beko VCC 34801AR Odkurzacz stworzony do każdej powierzchni. NAJWAŻNIEJSZE cechy: rodzaj odkurzacza: workowy Moc silnika: 800 W Poziom emisji hałasu: 80 dB(A) re 1pW Regulacja mocy: mechaniczna HEPA: EPA 12 Wskaźnik zapełnienia pojemnika Pojemnik na kurz: 2,1 Rura: metalowa teleskopowa typy szczotek w pakiecie: Uniwersalna 2w1, szczelinówka, tapicerska Zwijanie przewodu Gumowe kółka Miękka pokrywa nie zostawiająca rys Zasięg pracy: 7,5m Kolor: czerwony/czarny HEPA Wszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiar Kompaktowy rozmiar odkurzacza powoduje, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest nietrudny w przechowywaniu, co jest niezwykle wyraźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA 2W1 Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Znaczny wlot efektywność odkurzania. TELESKOPOWE RURY System zezwalający skonsolidować długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  nadzwyczajnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. REGULACJA MOCY Elektroniczna regulacja mocy pozwala dopasować prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,ograniczając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁA Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. SMARTSENSE™ SmartSense™ to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni.

  czujnik zawiadamia ponadto zatkaną rurę odkurzacza. DedykowanY WOREK Wspólny worek dla wszelkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najlepszej jakości. PojemnośĆ 2,1 L Odkurzacz o objętości 2,1 l doskonale stanie na wysokości zadania w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest niewiele znaczący wymiar i pokaźna objętość zbiornika na kurz ZASIĘG PRACY Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz nawet spory wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Beko VCC34803

Beko VCC34803 Najniższa Cena Online

Beko VCC34803 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34803
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry EPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy rozmiar odkurzacza sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i jest przystępny w przechowywaniu, co jest szczególnie istotne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  TURBOSZCZOTKATurboszczotka do efektywnego odkurzania włosów i sierści, nieprzeciętnie sprawdza się jednocześnie na parkietach jak i dywanach o niedługim włosiu. SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się.

  znaczny wlot efektywność odkurzania. REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala zbratać prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,ograniczając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 2,1 LOdkurzacz o obszerności 2,1 l wspaniale sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest mały rozmiar i znaczna objętość zbiornika na kurz. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Detektor powiadamia na dodatek zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający dopasować długość rury do swych potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  znakomicie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki czemu odkurzysz choćby znaczny pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.Funkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Szczotka uniwersalna 2w1, Szczotka szczelinówka, Szczotka tapicerska, Szczotka turboszczotka wymiary: Pozostałe atrybuty:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy stalowy do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe stalowe do 300 zł cena,
 • ranking z stalowymi domowymi odkurzaczami do 300 zł,
 • odkurzacze domowe stalowe do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 300 zł, odkurzacz domowy stalowy do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych stalowych do 300 zł, ranking odkurzaczy domowych stalowych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *