Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Kyvol. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Kyvol. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Kyvol,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Kyvol. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Kyvol, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Robot sprzątający KYVOL E30 (6973211000012)

Robot sprzątający KYVOL E30 (6973211000012) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający KYVOL E30 (6973211000012) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kyvol
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający KYVOL E30 (6973211000012)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Kyvol E30 Robot sprzątający Kyvol E30 starannie odkurzy podłogi w Twoim domu, zezwalając Ci zająć się czymś innym. Dzięki systemowi nawigacji Gyroptic i innowacyjnym czujnikom genialnie odnajdzie się w każdym pomieszczeniu.

  uwydatnia się także mocą ssania aż 2200 Pa i czasem pracy choćby 150 minut. Zróżnicowane tryby sprzątania, poręczny design, a także dedykowana aplikacją generujeją jeszcze więcej możliwości skutecznego odkurzania.

  udoskonalony system nawigacji – produktywne sprzątanie w krótkim czasie innowacyjny system nawigacji Gyroptic pozwolił zwiększyć efektywność urządzenia o prawie 30%. E30 skrupulatnie skanuje wnętrza, wytwarza ich mapy i planuje trasę sprzątania w taki sposób,starannie odkurzyć podłogi w jak najkrótszym czasie.

  Robot porusza się tam i z powrotem po ścieżce w kształcie zygzaka, możesz więc posiadać pewność, że nie pominie żadnego obszaru. Twój bezusterkowy sojusznik w walce z brudem Przemyślana kompozycja urządzenia przekłada się na wysoką wydajność odkurzania.

  Usprawniony przepływ powietrza pozwala uniemożliwiać utracie mocy ssania, a 3-stopniowy system czyszczący pozwala na szybkie i produktywne sprzątanie. E30 systematycznie zbiera, podciąga i zasysa odpady, pozostawiając podłogę perfekcyjnie czystą.

  bezproblemowo radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią. Zaskakująco długi czas pracy Odkurzacz został wyekwipowany w wysokiej klasy akumulator o pojemności 3200 mAh. Dzięki niemu E30 może nieprzerwanie sprzątać nawet przez 2,5 godziny.

  Tak długi czas pracy starczy na staranne odkurzenie podłóg o łącznej powierzchni 200-250 m2. Z powodzeniem użyjesz więc robota zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i dużych domach. Co więcej, kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, urządzenie samoczynnie powróci do stacji dokującej, aby się naładować.

  bez problemu odszuka się w Twoim domu Kyvol E30 ma kilka czujników na podczerwień, dzięki którym pewnie i bezpiecznie porusza się po pomieszczeniach. Robot unika schodów, nie musisz się więc martwić, iż z nich spadnie.

  Urządzeniu nie grozi również kolizja z meblami. Bez problemu pokonuje przeszkody o wysokości do 15 mm. Robot lokalizuje także specjalne, magnetyczne paski, które odnajdziesz w pakiecie – za ich pomocą możesz wyszczególnić dla niego strefy zakazane.

  Skorzystaj z tej możliwości, jeśli nie chcesz, żeby E30 miał dostęp do jakiegoś wnętrza albo jego części. Niezastąpiony w wielu sytuacjach Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz kilku trybom sprzątania robot perfekcyjnie sprawdzi się w wielu scenariuszach.

  Inteligentnie wykryje Twój dywan – kiedy się na nim wynajdzie, automatycznie powiększy moc ssania,nieprzeciętnie go wyczyścić. Chcesz, by E30 jeszcze skrupulatniej odkurzył wyjątkowo zabrudzony obszar? Wybierz tryb Spot.

  przystępny jest ponadto tryb Edge, w którym E30 metodycznie sprząta wzdłuż krawędzi i w kątach pomieszczeń. Dodatkowo, dzięki wysokości około 72 mm robot bezproblemowo zmieści się pod łóżkiem czy sofą. Zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników Zbiornik na odpady odkurzacza ma pojemność aż 600 ml.

  Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. W ten sposób ograniczysz swój kontakt z skażeniami i oszczędzisz czas. Montaż i demontaż robota nie sprawią Ci najmniejszego choćby problemu. Z łatwością zachowasz go też w rewelacyjnym stanie, co oznacza, że będzie świetnie Ci służył poprzez niemało miesięcy.

  Odkryj uroki zdalnej kontroli możliwe jest w dodatku zdalne sterowanie odkurzaczem. Dodaj go do aplikacji Kyvol, by kontrolować go z poziomu smartfona, wybierać tryby pracy, zmieniać ustawienia, a choćby tworzyć harmonogramy sprzątania.

  To jednak nie wszystko! E30 jest kompatybilny z Google Assistant i Amazon Alexa, co oznacza, że da się sterować nim głosowo. Nie musisz choćby wstawać z fotela czy wydobywać ręki po telefon – wydaj prostą komendę i patrz, jak odkurzacz zabiera się za sprzątanie!

  W komplecie Inteligentny odkurzacz (z pojemnikiem na kurz) Stacja ładowania + adapter zasilania Pilot + baterie AAA Szczoteczka do czyszczenia Szczotka boczna x2 Zapasowy filtr HEPA + gąbka Pasek magnetyczny + podkładki samoprzylepne Instrukcja użytkownika Przewodnik do aplikacji Kyvol Przewodnik prędki Start Specyfikacja firma Kyvol Model E30 Prąd wejściowy DC 19 V 6 A pobór mocy 28 W rodzaj akumulatora DC 14,4 V, Li-ion pojemność akumulatora 3200 mAh Czas ładowania 6-6,5 h Moc ssąca Poziom 1: 600 Pa; Poziom 2: 1000 Pa; Poziom 3: 2200 Pa pojemność zbiornika na odpady 600 ml Czas odkurzania 150 minut (tryb Auto, drobna moc ssąca, na twardych podłogach, przy całkowicie naładowanym akumulatorze) Prąd wejściowy/wyjściowy stacji ładowania DC 19 V 0,6 A

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Mamibot. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Kyvol opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Kyvol cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Kyvol,
 • odkurzacze domowe Kyvol jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Kyvol, odkurzacz domowy Kyvol cena, opinie o odkurzaczach domowych Kyvol, ranking odkurzaczy domowych Kyvol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *